Skocz do zawartości
IGNORED

Kondensatory - rankingi firm! stwórzmy!


AstraF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było mi dane dotychczas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, marianex napisał:

KMH dość podobne do mundorfa. Jak budżet jest ograniczeniem to warto je brać pod uwagę.

To prawda że Mundorfy takie dobre?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Piotr_1 napisał:

To prawda że Mundorfy takie dobre?

Mają twardy zdyscyplinowany bas. Ale nie jest on taki różnorodny. Są bardzo równe tonalnie.

To dobre kondensatory. Ale nie ma takich bezwzględnie najlepszych. Są tylko najlepsze w danej aplikacji. Urządzenie to suma dobranych składników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piotr_1 napisał:

To prawda że Mundorfy takie dobre?

Czy takie dobre, nie miałem okazji testować wielu kondensatorów i żeby nie bawić się zbyt wiele, dość szybko skończyło się na Mundorfach, we wzmacniaczu całe zasilanie mam na nich tzn. zasilanie pre, zasilanie napieciówki i zasilanie tranzystorów mocy, czyli trzy różne napięcia symetryczne. W sumie 6 sztuk. Ale gdybym dziś budował ten wzmacniacz to by było na KMH, tymi mam zrobiony DAC, i tu były bezpośrednio porównywane z Mundorfami.

Mam pytanko przy okazji. Testował ktoś te kondensatory?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę Nichiconów KA w DACu przy wzmacniaczu operacyjnym, kości D/A jakichś negatywów w graniu średnicy nie zauważyłem, ani większego wypychania tego pasma, wokale żywe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Prewwit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, rafa napisał:

Mają twardy zdyscyplinowany bas. Ale nie jest on taki różnorodny. Są bardzo równe tonalnie.

To dobre kondensatory. Ale nie ma takich bezwzględnie najlepszych. Są tylko najlepsze w danej aplikacji. Urządzenie to suma dobranych składników.

Twardy bas to odstępstwo od neutralności. W realistycznie i analogowo grającym sprzęcie kontur basu powinien być neutralny, tak jak jest na koncertach w realu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Twardy bas to odstępstwo od neutralności. W realistycznie i analogowo grającym sprzęcie kontur basu powinien być neutralny, tak jak jest na koncertach w realu.


Taaaa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, rafa napisał:

Mają twardy zdyscyplinowany bas. Ale nie jest on taki różnorodny. Są bardzo równe tonalnie.

To dobre kondensatory. Ale nie ma takich bezwzględnie najlepszych. Są tylko najlepsze w danej aplikacji. Urządzenie to suma dobranych składników.

Czy on jest twardy? Polemizowalbym, jak się ma do porównania sikorela to mlitic ma bule na basie ,później jakas dziura , mnóstwo informacji przekazuje ,przestrzenny ,to chyba dodaje od siebie , dobrą gora ,u kmh jest lepsza .Największą wada mundorfa to jego ,sterylność, niektórzy piszą, twardość w brzmieniu  w średnim zakresie .  Brak koloru ,barwy  ,na siemensie ,świetnie slychac rezonans pudla gitary  jego wybrzmienie , na mlitic  wszystko na jedno kopyto.  Choć  czasem się dobrze wstrzeli ,np.wzmak electrocompanieta ,przymulony ,kolorowy ,tu spasował idealnie .  Nippony kmh czy smh zdecydowanie tańsze,  bezpieczne ,upchane w High endowych klockach Tak jak pisałeś, gra całość  ,trzeba eksperymentować, ja dołożyłem małego polipropylena  i się wiele zmieniło, ale bocznik coś daje ,coś zabiera .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jako że  Duelund Alexander, jest już praktycznie nie osiągalny, a bardzo mi się podoba to brzmienie ( dzięki McGyver) , to czy może ktoś z kolegów zna podobnie brzmiący kondensatory?

Spotkałem się zooinnią, że jupiter wax jest podobny do w/w. Czy ktoś mógłby rozwiać albo potwierdzić te plotki?

Czy ktoś z kolegów może się również  wypowiedzieć o ,,Duelund JDM Pure Copper,, ? bo wg opisu na hificollective, jest to ukłon w stronę niedawno zamkniętej fabryki Jensen, z którą duelund współpracował.

Chciałbym je zastosować w przedwzmacniaczu Conrad Johnson ktory zbudowalem dzięki waszej pomocy.

Dziękuję serdecznie 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, postafarian napisał:

bo wg opisu na hificollective, jest to ukłon w stronę niedawno zamkniętej fabryki Jensen, z którą duelund współpracował.

?? tzn co masz na mysli, jaki uklon? Z tego co sami pisza poprostu teraz sami je robia zamiast zlecac zewnetrznie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.01.2022 o 15:56, Piotr_1 napisał:

Co sądzicie o dużych elektrolitach Nichicon KG Gold Tune?

Co do Nichicona KG mogę dodać, że występuje w 3 "gradacjach". Type I i Type II to tzw. gold tune. Type I z tego co pamiętam grały gorzej od Nichicon KS. Jest też Type III Super Through i te dla mnie są bardzo dobre. Ogólnie dużo lepsze wysokie tony, brzmienie czyste, poukładane i pełne. Mają sporo masy na basie ale nie zamulają nim reszty pasma. Ogólnie fajne otwarte i przestrzenne brzmienie,  nie podkoloryzowane i bez efekciarstwa. Typy łatwo można rozróżnić po ostatnich literach kodu fabrycznego AK - Type I, BK - Type II i CK - Type III. Jednak tzw. Super Through przy wyższych napięciach występują tylko w mniejszych pojemnościach (50V to max 4700uF). 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, postafarian napisał:

Duelund JDM Pure Copper

Nie są złe ale warto dopłacić do JDM Silver 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bartek_k napisał:

Co do Nichicona KG mogę dodać, że występuje w 3 "gradacjach". Type I i Type II to tzw. gold tune. Type I z tego co pamiętam grały gorzej od Nichicon KS. Jest też Type III Super Through i te dla mnie są bardzo dobre. Ogólnie dużo lepsze wysokie tony, brzmienie czyste, poukładane i pełne. Mają sporo masy na basie ale nie zamulają nim reszty pasma. Ogólnie fajne otwarte i przestrzenne brzmienie,  nie podkoloryzowane i bez efekciarstwa. Typy łatwo można rozróżnić po ostatnich literach kodu fabrycznego AK - Type I, BK - Type II i CK - Type III. Jednak tzw. Super Through przy wyższych napięciach występują tylko w mniejszych pojemnościach (50V to max 4700uF). 

Te Nichicony KS zaciekawiły mnie. Nie słyszałem nigdy o nich. A serii FW używałeś? Jak byś porównał te oba do FW, jeżeli używałeś? Bo ja FW lubię, mimo że najtańsza seria.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Piotr_1 napisał:

Te Nichicony KS zaciekawiły mnie. Nie słyszałem nigdy o nich. A serii FW używałeś? Jak byś porównał te oba do FW, jeżeli używałeś? Bo ja FW lubię, mimo że najtańsza seria.

Nichicony KS to stara (gdzieś z lat 80 albo wcześniej) seria produkowana do dziś ale zapewne nie ma nic wspólnego z tą starą choćby ze względu na np. na dyrektywę rohs i zastąpienie materiałów "szkodliwych" innymi. Zdaje się że to "protoplasta" serii KG.

FW kiedyś używałem i szybko jednak przeszedłem na FG które zachowują przyzwoite uporządkowanie w muzyce i są dosyć równe tonalnie i z dobrą masą, choć wg mnie nie grają tak super czysto, szczególnie wysokich tonów (jakby nie ma tego "clarity" czy jak to opisać) ale i tak w moich projektach po przesłuchiwaniu wielu różnych innych w danym miejscu okazywało się, że akurat w tym nie mogę znaleźć nic co by bardziej pasowało i jakby z konieczności zostawały. Sporo kiedyś testowałem z użyciem serii KZ i one zdawały się naprawdę wzbogacać brzmienie, dawały jakby więcej powietrza, wybrzmień, szczegółu, dźwięczności... ale w miarę jak osiągałem coraz większą jakość brzmienia, wychodziła ich maniera grania która mi nie pasuje. One jakby za bardzo chcą, prezentują taki trochę dyskotekowy sposób prezentacji. Niby wszystko gra czysto, dźwięki nie kotłują się, zachowują między sobą separację i brzmią żywo ale brak im ułożenia, takiego wyrafinowania i dojrzałości. Szczególnie to słychać gdy już się ma i słyszy to popularne tzw. czarne tło 😉 Do tego wysokie tony zdają się być nieco zapiaszczone. Z nichicon Muse jest jeszcze seria KW która wg nichicona ma lepszą jakoś dźwięku od FW ale ja szybko dałem sobie z nią spokój bo zdecydowanie względem reszty brakuje im głębi. Takie wszystko trochę płaskie podane na jednym talerzu, a wysokie tony są jeszcze bardziej z piaskiem,  jeszcze bardziej szorstkie niż w KZ.

Ogólnie wszystkie te serie po czasie testowałem na napięcie 50V bo względem tych na niższe każda oferuje jakąś większą otwartość i jakoś więcej i czystszych wysokich tonów i wszystkie tylko w miejscach związanych z zasilaniem różnych stopni analogowych. Nie wiem jak to ma się do cyfrówki i niektóre dosyć dawno, a pamięć też ulotna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, bartek_k napisał:

Nichicony KS to stara (gdzieś z lat 80 albo wcześniej) seria produkowana do dziś ale zapewne nie ma nic wspólnego z tą starą choćby ze względu na np. na dyrektywę rohs i zastąpienie materiałów "szkodliwych" innymi. Zdaje się że to "protoplasta" serii KG.

FW kiedyś używałem i szybko jednak przeszedłem na FG które zachowują przyzwoite uporządkowanie w muzyce i są dosyć równe tonalnie i z dobrą masą, choć wg mnie nie grają tak super czysto, szczególnie wysokich tonów (jakby nie ma tego "clarity" czy jak to opisać) ale i tak w moich projektach po przesłuchiwaniu wielu różnych innych w danym miejscu okazywało się, że akurat w tym nie mogę znaleźć nic co by bardziej pasowało i jakby z konieczności zostawały. Sporo kiedyś testowałem z użyciem serii KZ i one zdawały się naprawdę wzbogacać brzmienie, dawały jakby więcej powietrza, wybrzmień, szczegółu, dźwięczności... ale w miarę jak osiągałem coraz większą jakość brzmienia, wychodziła ich maniera grania która mi nie pasuje. One jakby za bardzo chcą, prezentują taki trochę dyskotekowy sposób prezentacji. Niby wszystko gra czysto, dźwięki nie kotłują się, zachowują między sobą separację i brzmią żywo ale brak im ułożenia, takiego wyrafinowania i dojrzałości. Szczególnie to słychać gdy już się ma i słyszy to popularne tzw. czarne tło 😉 Do tego wysokie tony zdają się być nieco zapiaszczone. Z nichicon Muse jest jeszcze seria KW która wg nichicona ma lepszą jakoś dźwięku od FW ale ja szybko dałem sobie z nią spokój bo zdecydowanie względem reszty brakuje im głębi. Takie wszystko trochę płaskie podane na jednym talerzu, a wysokie tony są jeszcze bardziej z piaskiem,  jeszcze bardziej szorstkie niż w KZ.

Ogólnie wszystkie te serie po czasie testowałem na napięcie 50V bo względem tych na niższe każda oferuje jakąś większą otwartość i jakoś więcej i czystszych wysokich tonów i wszystkie tylko w miejscach związanych z zasilaniem różnych stopni analogowych. Nie wiem jak to ma się do cyfrówki i niektóre dosyć dawno, a pamięć też ulotna.

FG to pułapka poważnych zniekształceń. Faktycznie generuje "złotą" barwę na górze pasma, tak jak ma w nazwie. Jednak kondensatory które robią dużo z górą pasma, to jest produkt dla osób szukających tuningu, a nie znających się na elektronice. Najczęściej tuningu dla "mulącego" sprzętu. Efekty specjalne na górze pasma itp. są zawsze kosztem czegoś, czyli można powiedzieć kosztem reszty, czyli kosztem kształtu średnicy i basu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.01.2022 o 08:55, tedi02 napisał:

Czy on jest twardy? Polemizowalbym, jak się ma do porównania sikorela to mlitic ma bule na basie ,później jakas dziura , mnóstwo informacji przekazuje ,przestrzenny ,to chyba dodaje od siebie , dobrą gora ,u kmh jest lepsza .Największą wada mundorfa to jego ,sterylność, niektórzy piszą, twardość w brzmieniu  w średnim zakresie .  Brak koloru ,barwy  ,na siemensie ,świetnie slychac rezonans pudla gitary  jego wybrzmienie , na mlitic  wszystko na jedno kopyto.  Choć  czasem się dobrze wstrzeli ,np.wzmak electrocompanieta ,przymulony ,kolorowy ,tu spasował idealnie .  Nippony kmh czy smh zdecydowanie tańsze,  bezpieczne ,upchane w High endowych klockach Tak jak pisałeś, gra całość  ,trzeba eksperymentować, ja dołożyłem małego polipropylena  i się wiele zmieniło, ale bocznik coś daje ,coś zabiera .

dobrze napisane. Tylko.. Siemensów już niema..:) Dawniej  Metaxas na nich coś robił. A szkoda bo to wyjątkowe kondy i zbudowane militarnie jak czołg. Po przemianie w EPCOS są z innych materiałów i niestety to nie To. Trzeba mieć tez na nie miejsce. Lubią się ze współczesnymi Nichicon KZ. i od czasu do czasu aby nie za często z pomarańczowymi siemensami osiowymi. W tych połączeniach Brzmienie jest mega organiczne i obecne z bardzo różnicowanym dołem i przejrzystą czystą górą z podkreślonymi pięknie transjentami. Duży wolumen. Barwy instrumentów bajka, realizm , wokale itd..

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Фома
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.01.2022 o 23:46, Mariusz03 napisał:

Wymień na inne to szybko zauważysz różnicę. 

Gra tak jak lubię, na razie nic nie zmieniam🙂 choć nie przeczę, że mogą być jeszcze lepsze kondy 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czy ktoś z Was ma może na sprzedaż 2 kondensatory Duelund Alexander 0,47uF? Chciałbym zmienić istniejące fabryczne ICELe w moim CD Lector 707. Jeśli nie one to może są jakieś od polecenia godne ww. Poniżej zdjęcie od kolegi z wnętrzem CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, PatiJ napisał:

Cześć

Czy ktoś z Was ma może na sprzedaż 2 kondensatory Duelund Alexander 0,47uF? Chciałbym zmienić istniejące fabryczne ICELe w moim CD Lector 707. Jeśli nie one to może są jakieś od polecenia godne ww. Poniżej zdjęcie od kolegi z wnętrzem CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dodam że chcę detal, dynamikę, ale też nasyconą i barwną średnicę. Lampy mam Telefunkena. Muzyka głównie jazz, klasyka, wydawnictwo ECM. Gra to z tranzystorem A klasa Luxman.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez PatiJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń mogę Ci podpowiedzieć Miflex KPFM-01, że jest podobny. Duelund ofc lepszy, ale jak nie znajdziesz to moim zdaniem ten jest najbliżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, PatiJ napisał:

Dodam że chcę detal, dynamikę, ale też nasyconą i barwną średnicę. Lampy mam Telefunkena. Muzyka głównie jazz, klasyka, wydawnictwo ECM. Gra to z tranzystorem A klasa Luxman.

Może Jupiter Copper Foil Paper & Pax  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Klecha86 napisał:

Może Jupiter Copper Foil Paper & Pax  

*Wax 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nippon LXY, KME, małe pojemności do 100uF w zasilaniu bezpośrednio przy nogach wzmacniaczy operacyjnych. Ktoś porównywał te dwa typy akurat i może coś powiedzieć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wymianie Nichicon FW oraz KW w zasilaczu DAC na  Nippon KMG oraz SMG. Jest znacznie lepiej, normalniej, bez takiego ociężałego-lepkiego-brudo/jazgotu 🙂

Naprawdę świetne kondy Nippony.

W starym wzmacniaczu lampowym musiałem też wymienić stare kondy w żarzeniu DC lamp mocy. 4700uf

Wstawiłem Nippona SMG i znowu to samo - dzwięk ładny, zrównoważony, bez udziwnień, dzwięczny, barwny, szybki i odpowiednio dociążony. Naprawdę super.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, 2A3_fan napisał:

brudo/jazgotu

Podoba mi sie to okreslenie. Pasuje 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 2A3_fan napisał:

Jestem po wymianie Nichicon FW oraz KW w zasilaczu DAC na  Nippon KMG oraz SMG. Jest znacznie lepiej, normalniej, bez takiego ociężałego-lepkiego-brudo/jazgotu 🙂

Naprawdę świetne kondy Nippony.

W starym wzmacniaczu lampowym musiałem też wymienić stare kondy w żarzeniu DC lamp mocy. 4700uf

Wstawiłem Nippona SMG i znowu to samo - dzwięk ładny, zrównoważony, bez udziwnień, dzwięczny, barwny, szybki i odpowiednio dociążony. Naprawdę super.

Moim zdaniem, nippony są bardzo bezpiec,nym wyborem ,niedocenianymi kondensatorami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.