Skocz do zawartości
IGNORED

Audiomatus - dyskusyjne zalecenie co do kabli sieciowych


barni

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórym wystarczy taki hi-hi end.

Daje się sprzedać :-)

 

A że nie rozwojowy? :-) kto by się tam ambicjami wymagającego klienta przejmował?

Przyjdzie głupi to kupi :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie mieszać w głowach czytelników.

 

 

Wielka szkoda, że nie potrafisz tej jakże słusznej rady zastosować do siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda

 

 

 

 

Rozdzielenie kabli, oddalenie ich od mas, szczególnie metalicznych, lecz nie tylko, od wszystkich innych też , oddalenie ich na wzajem od siebie, to absolutnie pierwsze, elementarne kroki uzyskania podstawowej poprawności, jeśli w ogóle takie pojęcie możemy wprowadzić w hi end.

Potrzeba być głuchym, aby natychmiast nie usłyszeć pozytywnych wrażeń.

 

Osobiście znam osoby, które podwieszają przewody, gdyż w inny sposób nie są w stanie wymusić na nich potrzebnego ułożenia względem siebie czy sprzętu/stolika/ścian etc.

 

Widziałem też na własne oczy fotografie systemów audio, zamieszczane przez forumowiczów, zwących się niby hi endowymi, z odbiornikiem telewizyjnym pośrodku systemu na tylnej ścianie..

 

Ludzie są różni i tak samo nazywają zjawiska, które nie są takie same.

 

Tak długo jak będzie istniało zjawisko pola elektromagnetycznego, wzajemnego indukowania się SEM w przewodnikach, istnienia stratności w materiałach, tak długo przewody będą potrzebowały swobodnego otoczenia dookoła, aby poprawnie pracować w rozumieniu, nie elektrycznym, lecz audio.

 

 

 

Kolego, opisywałem kilka razy sytuację w zakładce DIY jako przykładną dla kogoś kto by chciał skonstruować najgorzej brzmiące urządzenie dowolnego typu, proszę nie zmierzać wszelkimi siłami aby tak samo dało się scharakteryzować jednak prestiżową zakładkę, w której jesteśmy.

W hi end nie sposób cokolwiek osiągnąć ignorancją czy wyparciem, w tym wypadku rzeczywistych potrzeb i uwarunkowań.

W naszym kraju bardzo trudno o urzeczywistnienie prawdziwie bezkompromisowego podejścia.

 

Zakup sprzętu w salonie, nie oznacza posiadania zestawu hi end, lecz kłopoty z uzyskaniem satysfakcjonującego przekazu, do hi endu, prawdziwego, to od takiego miejsca jeszcze daleka droga, nawet jeśli znalazłyby się wyjątki, to jedna jaskółka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o hi-endzie mowa, to pokaż swój hi-end. Bo skoro z taką swadą o nim tak się wypowiadasz, na pewno dysponujesz sprzętem, który zapiera dech w piersiach.

Najlepiej zdjęcie z dzisiejszą gazetą.

Niechaj teoria wreszcie spotka się z praktyką.

Popatrzymy, ocenimy i być może padniemy z wrażenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż swój hi-end

 

Po sześciu latach mojej obecności tu jeszcze interesuje Cię Kolego mój sprzęt ?

 

Nie jestem audiofilem, zajmuję się techniką, innowacjami, muszę posiadać więcej niż pełną wiedzę aby cokolwiek osiągnąć, rozumiesz ?

 

post-28198-0-08917200-1441882437_thumb.jpg

 

Tu masz monitor, przepisałem z tematu gdzie był zamieszczony, o monitorach top20, musi wystarczyć..pozwól mi zachować dla siebie pozostałą część pomocy technicznych.

 

bo dzisiaj pada

 

(...)

 

Popatrzymy, ocenimy

 

Widzisz Kolego czym kończy się konwersacja z osobą nieprzygotowaną.

 

Jak chcesz oceniać mnie, skoro nie jestem analfabetą i przez ponad 6 lat obecności tu i czytania także Twojego przekazu zakwalifikowałem Ciebie w mojej świadomości jako osobę z innym przygotowaniem niż technicznym audio, z innym zajęciem na co dzień niż hi end.

Inne osoby, te które "wszystko lepiej wiedzą" też dość się odsłoniły, nie martw się, nie są lepsze od Ciebie..prezentujecie podobny poziom, typowy dla środowiska, raczej nie chwalebny.

 

 

Oceniam że Twoje "ego" chce sobie zaszaleć, musisz się wyjątkowo nudzić w tą pogodę..

 

do kiosku lecieć

 

Błyszczysz teraz, super !!!

 

Idź teraz do lustra i wykrzycz co tam masz jeszcze w zanadrzu, a nie zdradziłeś od razu, nie wierzę, że wypstrykałeś się całkowicie, że to już wszystko co na mnie masz..

 

padniemy z wrażenia.

 

Twój kumpel McGywer taką szansą ma, może paść kiedyś z wrażenia, konstruuje DAC, więc jest rozległe pole do działań, aby w ich następstwie stwierdził, że nie słyszał jeszcze swojego DAC.

 

 

Panowie jest prawie północ a Wam się chce przepychać i bawić w kolejne ataki personalne?

Proponuję odpocząć.

Moderacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

747, wszyscy Cie lubimy, naprawde, mozesz spac spokojnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiend to cos wiecej niz system, to filozofia zycia, do tego trzeba dojrzec, a zeby dojrzec to trzeba przejrzec, a zeby przejrzec to trzeba przejsc cala droge, a zeby przejsc te droge to trzeba odrzucic wszelkie kompromisy, ktore ograniczaja nasza sciezke, ktora prowadzi do poznania, zrozumienia, uswiadomienia, czyli wlasnie do pelnej swiadomosci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie animozje poproszę na bok.

Piszemy na temat,a jeśli nawet nie - to z poszanowaniem drugiej osoby.

Na teraz temat wyczyszczony z niepotrzebnych postów. Mam nadzieję, że przejdzie Wam ochota na dalsze osobiste wycieczki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy się przecież jedynie świadomość

 

 

Tak, masz rację, liczy się świadomość, lecz nie tu, tu liczą się pieniądze i hierarchia jaką wyznaczają.

 

Na jak wielkiego pecha musieli natrafić niektórzy, wydawałoby się porządni ludzie, że to co sami mają jeszcze im nie wystarcza, chcą wiedzieć co posiadają inni, do prawdy nie wiem w jakim celu, to interesujące, co obchodzi innego usera stan posiadania dyskutanta, to jest coś więcej niż niegrzeczność, pytać o takie rzeczy, to błąd./zwykła wiocha/.

 

Hiend to cos wiecej niz system, to filozofia zycia

 

Bez całkowitego poświęcenia i pełnej determinacji w dzisiejszym świecie nie sposób nic poważnego osiągnąć, a co dopiero zmierzyć się z innymi w rywalizacji, lepiej usytuowanymi, działającymi w komfortowych warunkach /korporacje USA, Japonia /.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykla wiocha to jest udawanie kogos kim sie nie jest

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy Cie lubimy

 

Nie buduję obecnie docelowego systemu audio, więc proszę zwolnić mnie z jego opisu, mam wszystkie składniki potrzebne do tych działań, które prowadzę, czy to jasne ?

 

udawanie kogos kim sie nie jest

 

Masz rację, zastanów się tylko kto tu kogo udaje.

 

Idź do bocznicy tam napisałem jakieś niespełna 10 000 postów, zapytaj czy kogoś udawałem, jeszcze chyba mnie tam pamiętają.

Otworzyłem też jedyny swój temat, sprawdź moje tam w nim zapowiedzi z rzeczywistością po kilku latach..

 

Będziesz miał wtedy obraz kto na prawdę jest kim a kto tylko kogoś udaje.

 

 

Zrozum prostą prawdę, zamożni ludzie lubią mieć w wszystkim rację, zamożni audiofile w sprawach sprzętowych również, bez względu na wszystkie okoliczności, tym gorzej dla okoliczności, kiedy dla nich się nie układają.

Mam w tym spore doświadczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Panowie animozje poproszę na bok.

Piszemy na temat,a jeśli nawet nie - to z poszanowaniem drugiej osoby.

Na teraz temat wyczyszczony z niepotrzebnych postów. Mam nadzieję, że przejdzie Wam ochota na dalsze osobiste wycieczki.

Dlaczego zostało usunięte moje pytanie do 747? Coś w nim moderacji nie odpowiadało?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Panowie animozje poproszę na bok.

Piszemy na temat,a jeśli nawet nie - to z poszanowaniem drugiej osoby.

Na teraz temat wyczyszczony z niepotrzebnych postów. Mam nadzieję, że przejdzie Wam ochota na dalsze osobiste wycieczki.

Kurczę jaka fajna moderacja ..:)) naprawdę .

Pilnuje , czyści i jeszcze to mówi ...super .

Kiedyś to posty tak sobie znikały bez komentarza ..nawet niektórzy Userzy znikali ..na dłużej ..

Brawo !

 

Zwykla wiocha to jest udawanie kogos kim sie nie jest

Kurczę to ja wiocha jestem ...;))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz bladego pojęcia o zamożnych ludziach.

 

McGywer, po co się kompromitujesz, poinformuj owych zamożnych na temat sposobu przeniesienia ich zamożności do świata, na który i tak nieuchronnie trafią, polubią Cię za to, o ile Twój sposób okaże się skuteczny, na dziś jednak powiedz im, że mają tylko inną klatkę, to oczywiście im się nie spodoba, choć .zrozumieją, gdyż czasami nie śpią po nocach..z jakiegoś powodu..

 

 

Wstyd mi za Ciebie McGywer, za pozostałych również, niby starzy doświadczeni forumowicze, a zniżacie się do zachowań, które można by przypisać nieokrzesanym nowicjuszom.

 

Nigdy żadna osoba nie kulturalna niczego nie osiągnie w tematyce dźwięku, z banalnie prostego powodu, dźwięk to emocje, a taka persona po prostu nad nimi nie panuje, nad własnymi osobistymi, więc jakim sposobem może zapanować na techniką wyrażającą emocje, aby posiadała zdolność odczytania przez wszystkich jako poruszająca ?

 

To po prostu niemożliwe, przeprowadziłem dowód na forum, aby to pokazać na przykładzie, otworzyłem w tym celu temat, widać dziś jak na dłoni dokąd doszły osoby, które tam nie potrafiły się zachować, jedna z nich nawet była skłonna publicznie nazwać mnie pedofilem, gdzie ona jest dzisiaj, wystarczyły niespełna 4 lata i wydaje się że "zniknęła z forum", tak zakończyła swoją tu wielką karierę /Sly30/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Nigdy niczego nie udowodniłeś.

A Sly wróci. Zawsze wracają. Czasem pod innym nickiem, ale zawsze.

Nie pisz tak...bo podejdzie ambicjonalnie i nie wróci..://

 

 

 

McGywer, po co się kompromitujesz, poinformuj owych zamożnych na temat sposobu przeniesienia ich zamożności do świata, na który i tak nieuchronnie trafią, polubią Cię za to, o ile Twój sposób okaże się skuteczny, na dziś jednak powiedz im, że mają tylko inną klatkę, to oczywiście im się nie spodoba, choć .zrozumieją, gdyż czasami nie śpią po nocach..z jakiegoś powodu..

 

 

Wstyd mi za Ciebie McGywer, za pozostałych również, niby starzy doświadczeni forumowicze, a zniżacie się do zachowań, które można by przypisać nieokrzesanym nowicjuszom.

 

Nigdy żadna osoba nie kulturalna niczego nie osiągnie w tematyce dźwięku, z banalnie prostego powodu, dźwięk to emocje, a taka persona po prostu nad nimi nie panuje, nad własnymi osobistymi, więc jakim sposobem może zapanować na techniką wyrażającą emocje, aby posiadała zdolność odczytania przez wszystkich jako poruszająca ?

 

To po prostu niemożliwe, przeprowadziłem dowód na forum, aby to pokazać na przykładzie, otworzyłem w tym celu temat, widać dziś jak na dłoni dokąd doszły osoby, które tam nie potrafiły się zachować, jedna z nich nawet była skłonna publicznie nazwać mnie pedofilem, gdzie ona jest dzisiaj, wystarczyły niespełna 4 lata i wydaje się że "zniknęła z forum", tak zakończyła swoją tu wielką karierę /Sly30/

Przecież Stary Audiofil to był " troll" i nie był " kulturalny " a grało mu i ucho miał świetne .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy niczego nie udowodniłeś.

 

 

Moja obecność spowodowana jest tylko splotem okoliczności, ciężką kontuzją sportową, nabytą już teraz będzie kilkanaście lat wstecz, /wyleczoną/ oraz tematem, dotyczącym kabli w audio, który ktoś zechciał otworzyć wiosną 2010 roku, pod wyzywającym tytułem, - czy w Polsce ktoś zna się na kablach, czy jakoś tak..

 

Nigdy nie było moją intencją wykorzystywanie forum do jakichkolwiek innych celów, niż tylko poinformowania czytelników co do faktów w tematyce transmisji w audio.

Wszystko co jest moją zawartością ponad to, jest tylko efektem zaczepek, manipulacji, wymuszeń i prób zaszufladkowania mnie, tu w Waszej hierarchii, czemu się nie poddałem do dziś.

Informowałem, na samym początku czym się zajmuję i że nie jestem audiofilem, sytuacja dla osoby inteligentnej była więc jasna.

 

Gdyby nie prowokacje, moje wpisy byłby tylko uzupełniającym światłem na znane mi zagadnienia, społeczność forum jednak nie zezwoliła mi na taką formułę obecności, bezczelnie i bezwzględnie zaczepiając mnie, stosując otwartą i ukrytą agresję, masz tu przykładowy fragment, dość łagodny tego typu zachowań.

 

User jbmar, wchodzi, bez żadnej uprzedniej konwersacji od razu uderza w dobra osobiste, odpowiadam, otrzymuję ostrzeżenie od moderacji, mój wpis zostaje usunięty z powodu niezgodności z netykietą, natomiast wpisy agresywne wobec mnie zostają na panelu, - to model zachowań utrzymywany przez całe lata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Audiofil

Śp Kolega Stary Audiofil był najmocniejszym filarem forum, nigdy jeszcze Jego brak nie dało się tak dobitnie odczuć jak obecnie.

Posiadał nie kontynuowaną obecnie przez nikogo, moc przyciągania uwagi i ogniskowania wokół interesujących tematów innych Kolegów.

 

W zakładce hi end Jego opinie wystarczały do wyrobienia zdania na interesujący temat, nie mogę sobie przypomnieć niezgodności dokonywanych przez Niego ocen z własnymi.

 

Był w 100% wiarygodny, gdyż odnosił się do weryfikowalnej rzeczywistości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

Śp Kolega Stary Audiofil był najmocniejszym filarem forum, nigdy jeszcze Jego brak nie dało się tak dobitnie odczuć jak obecnie.

Posiadał nie kontynuowaną obecnie przez nikogo, moc przyciągania uwagi i ogniskowania wokół interesujących tematów innych Kolegów.

 

W zakładce hi end Jego opinie wystarczały do wyrobienia zdania na interesujący temat, nie mogę sobie przypomnieć niezgodności dokonywanych przez Niego ocen z własnymi.

 

Był w 100% wiarygodny, gdyż odnosił się do weryfikowalnej rzeczywistości.

No patrz ..a większość miała Go za trolla i był wiecznie banowany ..to jak to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako zadeklarowany rastafarianin ;) kocham wszyskich , nawet Sly30 :)))

"nawet"

 

jezyk.png

 

poinformowania czytelników co do faktów w tematyce transmisji w audio.

Nigdy nikogo o niczym nie poinformowałeś. A już tym bardziej nie o żadnych faktach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Nie żartuj sobie z osoby nieobecnej, nie mogącej już odpowiedzieć.

Ja piszę poważnie .

Nigdy nie żartowałbym z SA , którego znałem osobiście i bardzo szanowałem .

Nie wiem skąd pomysł , że mógłbym żartować !!!!

 

 

 

 

Jaka większość, kto to sprawdził i przedłożył że większość, widzę że dopiero wchodzisz na ścieżkę..

Tak masz rację przy SA to jestem jeszcze w przedszkolu ..audio .

Tylko ja o tym wiem i nie zgrywam się na " guru" jak niektórzy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.