Skocz do zawartości
IGNORED

Yayuma - do tablicy!


saruman

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

Otóż nie udzielił, nie odniósł się w ogóle do meritum, proszę przeczytać uważnie treść moich uwag.

 

 

 

P.S.

Niech Szanowni Państwo zwrócą łaskawie uwagę na rzecz charakterystyczną.

Kto na początku tematu zaatakował Kolegę Rodrigo, a kto prosił aby tego nie czynić, aby miał przestrzeń do spokojnej wypowiedzi, bez presji ?

Oraz jak Kolega Rodrigo zareagował ?

 

Obraził mnie, który go broniłem, a z osobami, atakującymi oraz sceptycznymi umówił się na odsłuch.

 

Żal mi Rodrigo, zasługuje na szacunek angażując się w innowacyjny projekt, którego wynik jest trudny do przewidzenia, gdyż nowatorstwo musi zaakceptować rynek, co nigdy nie jest takie oczywiste, życzę mu aby odniósł sukces.

 

 

 

Magnepan, forum się zmieniło, przestrzegamy teraz tu zasad kultury..

Rodrigo, zareagował prawidłowo .

Z ludźmi mającymi sceptyczne podejście , ale trzeźwo myślącymi umówił się na spotkanie w celach pokazania potencjału urządzenia .

Co do osoby 747 bardzo szybko zorientował się , źe polemika jest bezcelowa ..

W stwierdzeniu " obnażony " nie widzę nic niestosownego ..wręcz przeciwnie .

Ja nazwałbym to dosadniej , ale znów punkty dostanę ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem nieco posprzątać.

Panowie, proszę mi tutaj dyskutować z poszanowaniem waszego interlokutora i ze wzorową kulturą.

Miłego wieczoru : )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atom1477, PawelP - Panowie, zadaliście ciekawe pytania i wasza ciekawość zostanie zaspokojona, tylko dajcie nam trochę czasu: nie da się tego napisać w 5min a chcemy zrobić to rzetelnie.

Jak dla mnie to na początek wystarczą wykresy FFT z przedstawionych przebiegów. Nie ma nic bardziej rzetelnego jak widma z rzeczywistych przebiegów z układu. Jednocześnie można je uzyskać dość łatwo i szybko za pomocą wbudowanego w LTSpice analizatora FFT zgodnie z tymi moimi printscreenami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie wystarczy mój system i moje uszy. Ja słucham muzyki, a nie oglądam wykresy.

Nie raz udowodniono, ze muzyka, która "wyglądała gorzej" na wykresie była postrzegana jako bardziej przyjemna w odbiorze, lepsza, bardziej prawdziwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie wystarczy mój system i moje uszy. Ja słucham muzyki, a nie oglądam wykresy.

Nie raz udowodniono, ze muzyka, która "wyglądała gorzej" na wykresie była postrzegana jako bardziej przyjemna w odbiorze, lepsza, bardziej prawdziwa.

Przytoczmy chociażby tragiczny pomiar sygnału cyfrowego Ceca, poszarpaną charakterystykę niektórych kopułek Scana czy wysokie zniekształcenia wzmacniaczy lampowych i... Jak grają w stosunku do genialnych pomiarowo sygnałów cyfrowych dvd Pionka serii 300, pięknych pomiarowo kopułek STXa, tranzystorowych amplitunerów z charakterystyką gładką jak pupcia niemowlaka i gigantyczną mocą...Papierową rzecz jasna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Przytoczmy chociażby tragiczny pomiar sygnału cyfrowego Ceca, poszarpaną charakterystykę niektórych kopułek Scana czy wysokie zniekształcenia wzmacniaczy lampowych i... Jak grają w stosunku do genialnych pomiarowo sygnałów cyfrowych dvd Pionka serii 300, pięknych pomiarowo kopułek STXa, tranzystorowych amplitunerów z charakterystyką gładką jak pupcia niemowlaka i gigantyczną mocą...Papierową rzecz jasna.

To prawda , ja jak sobie " wygładziłem " charkterystykę w pomieszczeniu to zasypiałem nawet przy odsłuchach Sepultury ;)

Teraz kilka górek i dolinek jest i gra muzyka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to na początek wystarczą

 

Dla mnie wystarczy, że Rodrigo lekceważy tor, sprzęt i kable, skłonny jest poddać procesowi w procesorze, cokolwiek, i wszystko jest traktowane jako oryginalny sygnał z mikrofonu dynamicznego.

 

Coś tu się nie zgadza, a jak nie wiadomo o co chodzi..to...chodzi o fantastyczny produkt exportowy..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy. Brzmienie a więc i próby odsłuchowe są ważne.

Ale w tym przypadku dyskusja jest tylko o procesorze, więc pozostałe rzeczy jak ten odsłuch można (na razie) pominąć.

Chodzi (na razie) tylko o weryfikację informacji jakie zostały podane. Został podany sygnał w formie przebiegu czasowego, ale nie zostało podane jego widmo, więc o to pytam. A jak ten przebieg/to widmo będzie brzmiało to inna sprawa.

Na razie chcę tylko zweryfikować czy jest zgodność pomiędzy przebiegiem czasowym a widmem, czy też pomiędzy tymi dwoma a charakterystyką przenoszenia całego toru (tą podaną na innym wykresie).

Bo są tam pewne nieścisłości i chcę je rozwiać.

Wystarczy samo widmo. "Rozwiewanie" zrobię sobie sam :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie wystarczy mój system i moje uszy. Ja słucham muzyki, a nie oglądam wykresy.

Nie raz udowodniono, ze muzyka, która "wyglądała gorzej" na wykresie była postrzegana jako bardziej przyjemna w odbiorze, lepsza, bardziej prawdziwa.

 

wykres z pomiaru audiomeci mephisto I ze strony lampiego.20090723-_MG_9985.jpg

 

 

 

a transport ten brzmi niezwykle analogowo i muzykalnie

 

 

Pomiary o kand dvpy mozna rozbic. Tak samo z akustyka. Liniowa odpowiedz pomieszczenia nie znaczy, ze przyjemnie sie tam bedzie slychac muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytoczmy chociażby tragiczny pomiar sygnału cyfrowego Ceca, poszarpaną charakterystykę niektórych kopułek Scana czy wysokie zniekształcenia wzmacniaczy lampowych

Sorry za krótki offtop, które kopułki Scana mają poszarpaną ch-ke ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sorry za krótki offtop, które kopułki Scana mają poszarpaną ch-ke ?

Np. Legendarny 9900, piekielnie trudny w aplikacji, brzmi genialnie a charakterystyka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Np. Legendarny 9900, piekielnie trudny w aplikacji, brzmi genialnie a charakterystyka...

https://www.madisoundspeakerstore.com/scanspeak-soft-dome-tweeters/scanspeak-revelator-d2905/9900-00-1-tweeter-textile-dome/

Jak po 50-ce , ktoś słyszy do 10 KHz , to jest całkiem fajny głośnik;)

Nie pokazujcie takich charakterystyk , bo głośnik musi grać minium do 40 KHz inaczej nie ma hajenda ...ktoś to już tutaj pisał ..chyba...Sly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tym jak komuś to nie przeszkadza to dla czemu sobie ma obrzydzać ten vintagowy nie naprawialny już odtwarzacz?

 

Tak się właśnie zaczynają wojenki i zadymy :) Dalszy rozwój jest łatwo przewidywalny...a na koniec AS i moderacja i tak będzie wrogiem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafaell Twój wpis zabrzmiał jakoś tak "nie naturalnie". To musi być zacny system, oczywiście masz zdjęcia?

Audiomeca Mephisto to jest transport nie znam odtwarzacza Audiomecy, to jakaś nowa firma? Jesteś pewien, że urządzenie posiadało oryginalny laser i było w pełni sprawne, czy to słynna krakowska padlina.

Jakie sieciówki były w tym oryginalnym systemie zagubionym przez jeden transport?

 

Tak się właśnie zaczynają wojenki i zadymy :)

Użytkownik jedynie słusznego forum wpadł narobić troszkę gnoju :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy się tak dowalacie, pół roku tu nie pisałem a jeden post niby ma zburzyć Wam ład tego świata?!

 

Trochę więcej wiary w siebie polecam ;D

 

Taka "chytrość" była skuteczna w czasach wystraszonej moderacji :)

Rozumie, że Ty żyjesz w innym i "lepszym świecie" jakim nie jest AS :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

...do niczego się nie dowalam, tylko przypomniałem Twoje szczeniackie zachowanie na PW

...co do ładu?..... to nie mi cegła na łeb spadła....

Szczeniackie zachowanie?? No coś Ty, On ma 16 lat , jest prawie dorosły , hi,hi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, temat Yayumy troche ucichł, emocje opadły. W piątek po południu na blogu opiszę swoje wrażenia z obcowania z Yayumą w moim systemie.

A ponieważ moje uszy nie są jedyne najlepsze na świecie w odsłuchu uczestniczyli jeszcze miniabyr, elektroboy oraz jeden przedstawiciel mediów audio.

A dyskutować będziecie mogli tutaj.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, temat Yayumy troche ucichł, emocje opadły. W piątek po południu na blogu opiszę swoje wrażenia z obcowania z Yayumą w moim systemie.

A ponieważ moje uszy nie są jedyne najlepsze na świecie w odsłuchu uczestniczyli jeszcze miniabyr, elektroboy oraz jeden przedstawiciel mediów audio.

A dyskutować będziecie mogli tutaj.

 

Pozdro

Napisz jeno dobre czy nie, zaoszczędzisz nam czas.

Dobrze, że to nie Merging bo byś musiał kupić w ciemno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to JUŻ ... zapraszam do poczytania.

Bardzo ciekaw jestem Waszych komentarzy.

 

I wyobraźcie sobie, że kupiliście "w ciemno" ;).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to JUŻ ... zapraszam do poczytania.

Bardzo ciekaw jestem Waszych komentarzy.

 

I wyobraźcie sobie, że kupiliście "w ciemno" ;).

To jakieś jaja są!

Producent urządzenia tego słuchał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne słuchał, u siebie.

Producenta na odsłuchu nie było. Dlatego dostał moje osobiste zaproszenie na ponowny odsłuch.

 

Eeeeee, spokojnie. Mój tor jest "specyficzny". Może Mercedesa wypuściliśmy na motocross w lesie? Gdzie dużo drzew zaczynają się kłopoty. Potrzebny dobry kierowca, a nie kierowca umiejący trzymać pedał gazu w podłodze ... na długich prostych i na autostradzie.

 

Jeszcze dopisałem porównanie do mojego procesora. Tez posłuchaliśmy.

 

Dopisałem jeszcze o moich przemysleniach nt. przeniesienia sali koncertowej do naszych domów. Co Yayuma ma zapewniać.

Szczególnie jestem ciekaw Waszych komentarzy w tym aspekcie.

 

pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne słuchał, u siebie.

Producenta na odsłuchu nie było. Dlatego dostał moje osobiste zaproszenie na ponowny odsłuch.

Urządzenie, które miałeś u siebie miało wgraną nową wersje softu i osoba, która dostała to urządzenie do posłuchania miała za zadanie przetestowanie wszelkich funkcji procesora. Jak każdy dążymy do perfekcji i jeśli widzimy, że coś można poprawić, to właśnie tak robimy. Niestety, jak się po fakcie okazało, poprawiając pewne rzeczy, popsuliśmy coś innego. Chodzi o funkcję SIBILANT remover - jej włączenie powodowało lekkie przesunięcie sceny w lewo, błąd był również w funkcji DC remover, który miał obcinać tylko częstotliwości subsoniczne, wzbudzane przy zarejestrowanej składowej stałej w nagraniach, a błąd w programie powodował również obcięcie górnego zakresu. Z ustawień procesora, który odebrałem, mogę szanownym Panom powiedzieć, że czyniliście odsłuchy z włączonymi obiema funkcjami. Gdyby te funkcje nie były wcześniej włączone taki efekt nie wystąpiłby. Ponadto, w wersji oprogramowania, które miało to konkretne urządzenie poziom sygnału na wyjściu obniżony był o 4dB. Szkoda, że nie było choćby krótkiej konsultacji, co i dlaczego, tylko z "grubej rury".

Prawidłowe porównanie stopnia przezroczystości urządzenia bez włączonej funkcji działania algorytmu, powinno zatem odbyć się przez podniesienie poziomu wyjścia procesora o 4dB (SIGNAL output) i wyłączenie wspomnianych wcześniej funkcji. Sama różnica 4dB jest kolosalna i nieświadome tego osoby może przyprawić o błędne wnioski. To tak apropos pomiarów, które na tym forum, przez niektórych userów, są mocno negowane.

Na obecną chwilę oprogramowanie jest już zmienione i została przywrócona taka sama funkcjonalność jak w wersjach pokazywanych na targach. Nasz błąd, przedobrzyliśmy.

 

Szkoda tylko, że test odbył się w takich warunkach - osoba, która przyniosła procesor wiedziała, że występuje taki błąd. Ale widać, że taki mamy klimat w Polsce.

Pozostawiam to bez komentarza i przyjmuję zaproszenie na wizytę z obecną wersją softu.

Zadam jeszcze inne pytanie, czy dostrojony został poziom wejściowy (opis w instrukcji)?

Dlatego, na dzień dzisiejszy, preferujemy kontakt osobisty i osobista konfigurację w systemie.

 

 

I wyobraźcie sobie, że kupiliście "w ciemno" ;).

są już w Polsce właściciele procesora i mają zgoła inne zdanie na ten temat. Jedno z tych urządzeń zostało poddane bardzo wnikliwej analizie. Ale niech każdy oceni sam. Swego czasu, w pewnym czasopismie, którego nazwy nie wymienię przez symaptię, dostalo się pewnemy wzmacniaczowi polskiej produkcji, który w krótkim czasie stał sie synonimem dobrego brzmienia.

 

Niebawem nastąpi spotkanie u Diogenesa, czas pokaże co zostanie napisane.

 

Dopisałem jeszcze o moich przemysleniach nt. przeniesienia sali koncertowej do naszych domów. Co Yayuma ma zapewniać.

 

Zdanie wyrwane z kontekstu - w innym miejscu mówimy, że osiągnięcie ideału nie jest możliwe. Inna sprawa, że to co mamy pokazuje nowe światło na techniki i sposoby pomiarów i interpretacji wyników i takie mocne przybliżenie się do ideału to pieśń przyszłości.

 

z poważaniem

 

Dodam jeszcze jedno: nie mamy beta-testerów i czasem nie jesteśmy w stanie zauważyć wszystkiego, a akurat tych funkcji nie sprawdzaliśmy. Jesteśmy tylko ludźmi, którzy w dodatku pracują pod silną presją czasu i tak jak zauważył autor szybkiego testu: przyznajemy sobie prawo do popełniania czasem jakiś błędów.

 

Przyjmujemy wyzwanie na walkę o każdą nutkę w warunkach obiektywnych. Jestem pewny wartości naszego urządzenia (w imieniu całej firmy) i nie boję się takich porównań, czasem jednak "przeciętnemu userowi" trzeba przekazać kilka istotnych informacji.

Wiem również, że czasem może ukazać się bolesna prawda o jakimś kochanym przez nas nagraniu.

 

z poważaniem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Zapraszam , może mój tor będzie bardziej " łaskawy " .

Piotrek pewnie się nie zna i nie umie zestawić systemu i poprawnie podłączyć kabelków .., hi, hi ;))

Zresztą Pan od Nadaca już to wiedział i dlatego nie chciał dać Daca do testów ;))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Urządzenie, które miałeś u siebie miało wgraną nową wersje softu i osoba, która dostała to urządzenie do posłuchania miała za zadanie przetestowanie wszelkich funkcji procesora. Jak każdy dążymy do perfekcji i jeśli widzimy, że coś można poprawić, to właśnie tak robimy. Niestety, jak się po fakcie okazało, poprawiając pewne rzeczy, popsuliśmy coś innego. Chodzi o funkcję SIBILANT remover - jej włączenie powodowało lekkie przesunięcie sceny w lewo, błąd był również w funkcji DC remover, który miał obcinać tylko częstotliwości subsoniczne, wzbudzane przy zarejestrowanej składowej stałej w nagraniach, a błąd w programie powodował również obcięcie górnego zakresu. Z ustawień procesora, który odebrałem, mogę szanownym Panom powiedzieć, że czyniliście odsłuchy z włączonymi obiema funkcjami. Gdyby te funkcje nie były wcześniej włączone taki efekt nie wystąpiłby. Ponadto, w wersji oprogramowania, które miało to konkretne urządzenie poziom sygnału na wyjściu obniżony był o 4dB. Szkoda, że nie było choćby krótkiej konsultacji, co i dlaczego, tylko z "grubej rury".

Prawidłowe porównanie stopnia przezroczystości urządzenia bez włączonej funkcji działania algorytmu, powinno zatem odbyć się przez podniesienie poziomu wyjścia procesora o 4dB (SIGNAL output) i wyłączenie wspomnianych wcześniej funkcji. Sama różnica 4dB jest kolosalna i nieświadome tego osoby może przyprawić o błędne wnioski. To tak apropos pomiarów, które na tym forum, przez niektórych userów, są mocno negowane.

Na obecną chwilę oprogramowanie jest już zmienione i została przywrócona taka sama funkcjonalność jak w wersjach pokazywanych na targach. Nasz błąd, przedobrzyliśmy.

 

Szkoda tylko, że test odbył się w takich warunkach - osoba, która przyniosła procesor wiedziała, że występuje taki błąd. Ale widać, że taki mamy klimat w Polsce.

Pozostawiam to bez komentarza i przyjmuję zaproszenie na wizytę z obecną wersją softu.

Zadam jeszcze inne pytanie, czy dostrojony został poziom wejściowy (opis w instrukcji)?

Dlatego, na dzień dzisiejszy, preferujemy kontakt osobisty i osobista konfigurację w systemie.

 

 

 

są już w Polsce właściciele procesora i mają zgoła inne zdanie na ten temat. Jedno z tych urządzeń zostało poddane bardzo wnikliwej analizie. Ale niech każdy oceni sam. Swego czasu, w pewnym czasopismie, którego nazwy nie wymienię przez symaptię, dostalo się pewnemy wzmacniaczowi polskiej produkcji, który w krótkim czasie stał sie synonimem dobrego brzmienia.

 

Niebawem nastąpi spotkanie u Diogenesa, czas pokaże co zostanie napisane.

 

 

 

Zdanie wyrwane z kontekstu - w innym miejscu mówimy, że osiągnięcie ideału nie jest możliwe. Inna sprawa, że to co mamy pokazuje nowe światło na techniki i sposoby pomiarów i interpretacji wyników i takie mocne przybliżenie się do ideału to pieśń przyszłości.

 

z poważaniem

 

Dodam jeszcze jedno: nie mamy beta-testerów i czasem nie jesteśmy w stanie zauważyć wszystkiego, a akurat tych funkcji nie sprawdzaliśmy. Jesteśmy tylko ludźmi, którzy w dodatku pracują pod silną presją czasu i tak jak zauważył autor szybkiego testu: przyznajemy sobie prawo do popełniania czasem jakiś błędów.

 

Przyjmujemy wyzwanie na walkę o każdą nutkę w warunkach obiektywnych. Jestem pewny wartości naszego urządzenia (w imieniu całej firmy) i nie boję się takich porównań, czasem jednak "przeciętnemu userowi" trzeba przekazać kilka istotnych informacji.

Wiem również, że czasem może ukazać się bolesna prawda o jakimś kochanym przez nas nagraniu.

 

z poważaniem

 

No to do zobaczenia następnym razem. Zapraszam nawet wszystkich trzech Panów.

 

Dalej męczy mnie dlaczego w jednym miejscu systemu Yayuma zachowala się tak, a w drugim inaczej? I dlaczego bypass to nie jest bypass?

 

Pozdro

 

Zapraszam , może mój tor będzie bardziej " łaskawy " .

Piotrek pewnie się nie zna i nie umie zestawić systemu i poprawnie podłączyć kabelków .., hi, hi ;))

Zresztą Pan od Nadaca już to wiedział i dlatego nie chciał dać Daca do testów ;))

 

Za dużo kabelków, za dużo klocków, meloman pmcomp się nie zna i się gubi ...

I chce mieć koncert w domu. Gupi ten meloman pmcomp. Musi sluchac tylko radia swojej babci. Końiecznie tego z magicznym okiem. Będzie wtedy ... magicznie.

 

Diagones, Ty wyleziesz z beczki na ten odsluch u siebie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo kabelków, za dużo klocków, meloman pmcomp się nie zna i się gubi ...

tego nie powiedziałem, raczej mam na myśli: "prawdziwy mężczyzna" instrukcji nie czyta, wie lepiej...

 

I dlaczego bypass to nie jest bypass?

jeśli miałeś włączoną funkcję SIBILANT i DC remover, to sygnał przeleciał przez te układy. A sygnał zawsze musi przejść przez tłumik. Z wiadomych względów. Instrukcja obsługi nigdzie nie wspomina o funkcji bypass.

 

z poważaniem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tego nie powiedziałem, raczej mam na myśli: "prawdziwy mężczyzna" instrukcji nie czyta, wie lepiej...

 

 

jeśli miałeś włączoną funkcję SIBILANT i DC remover, to sygnał przeleciał przez te układy. A sygnał zawsze musi przejść przez tłumik. Z wiadomych względów. Instrukcja obsługi nigdzie nie wspomina o funkcji bypass.

 

z poważaniem

 

 

tego nie powiedziałem, raczej mam na myśli: "prawdziwy mężczyzna" instrukcji nie czyta, wie lepiej...

 

 

jeśli miałeś włączoną funkcję SIBILANT i DC remover, to sygnał przeleciał przez te układy. A sygnał zawsze musi przejść przez tłumik. Z wiadomych względów. Instrukcja obsługi nigdzie nie wspomina o funkcji bypass.

 

z poważaniem

 

Aha, to zostałem źle poinformowany. Ale dobrze wiedzieć, następnym razem będziemy fizycznie przepinać kabelki.

BTw taka funkcjonalność jest potrzebna.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyta się ten wątek jak kabaret , producent daje do "strategicznych" testów urządzenie z wgranym nowym i nie przetestowanym softem i na co On liczy, na eksperyment na żywej tkance. To jakaś paranoja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.