Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  444 członków

Audiostereo Caffe
IGNORED

Audiostereo Caffe - Dyskusje na luzie o audio i nie tylko


Roxi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jak ma być na luzie to ja też się przyłącze z pytaniem , może któryś z audio kolegów będzie miał jakieś rozwiązanie , co z tym zrobić ? Dodam że w sypialni też już zaczyna tak wyglądać. Kobieta grozi eksmisją oczywiście nie mnie ale sprzętu . POMOCY :)

Wjechać tam kosiarką. Koniecznie spalinową, bo uprzednio należy odłączyć prąd

 

jezyk.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich szafek w handlu nie widziałem.

Taka szafka była by idealna , a mi pozostaje zbudować szafkę na kable .

Próbowałem taśm zaciskowych , na rzepy , uchwytów na kable przyklejanych, przykręcanych, wszystko działa do puki nie odsunie się szafki do sprzątania , a sprzętu znaczy kabli jest sporo 12 sztuk zasilających wpiętych do dwóch listw , skrętki net są 4, oprócz tego jeszcze rca , usb , toslink , hdmi pare , no i głośnikowe też kilka i każdy idzie w swoją stronę , masakra .

 

Wjechać tam kosiarką. Koniecznie spalinową,

Ale wtedy jak słuchać , używać , potrzebuje tu raczej kompromisu .

Edytowane przez catdragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie Rochu zainsirował i poskładam sobie dla frajdy zestaw Vintage :)

Pierwszym rodzynkiem w kolekcji będzie zamówiony tunerek Panasonica. W realu wygląda piękne:) Na YT widziałem bo w komplecie z fajnym wzmacniaczem w podobnej stylistyce z takim zielonym dużym wyświetlaczem. Może ktoś ma go do sprzedania - wzmacniacz oczywiście...

Kolega który handluje Vintage ma czasami prawdziwe perły, większość to badziew, ale czasem jakiś wypasiony szpulowie, gramofon itp. Się mu trafiają.

 

Muzyczny kąsek, na miłego wieczoru początek :) Ach te gitary elektryczne. Czym by była muzyka bez nich... Jak rower bez powietrza w kołach. Pojechać się da, ale co to za frajda ;)

 

Dobra muza, nie masz takiej lepszej może wersji bez tego skrzeczącego wokalisty? :)

post-59356-0-74762900-1478735578_thumb.png

Edytowane przez ROXI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Takie książki są najlepsze. Ja chiałem przekonać mojego sąsiada, który był wybitnym handlarzem samochodów, aby przed śmiercią opisał swoje stosowane sztuczki. Z pewnością byłby to bestseller branżowy, bo na prawdę był wybitny w przeginanie ludzi. Niestety już nie żyje, ale wiele spraw nie nadawałoby się na publikacje. Pamiętam jak księdzu sprzedał samochód po poważnym wypadku jednocześnie mówiąc do niego, że to jak dar od Boga te auto dla niego taka perfekcja:)

"przed śmiercią"...

sp***dalaj, ROXI!

Aż tak źle mi życzysz?:)

Źycie jest cudne, niespodziewanych zwrotów - pełne. Sam niedawno się zdziwiłem...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra muza, nie masz takiej lepszej może wersji bez tego skrzeczącego wokalisty? :)

W tym cały urok muzyki. Pisaliśmy już o tym w audio mitach. Dla mnie ten "koguci" wokal pasuje do tego kawałka idealnie, z kolei wokal tego koguta z Iron Maiden, z tą jego modulacją, powoduje, że uszy mi więdną. Wokal Jamesa Hetfielda jest jednym z moich najbardziej ulubionych, mimo że zarzuca mu się fałszowanie. Jak widzisz wszystko kwestia gustu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. jeśli można.. polecam oglądnąć 2 minuty akcji mrożącej krew w żyłach..

..i może troche kojarzyć się z kablami..;)

 

http://ec04.lcj1.cache.orange.pl/interia/v.iplsc.com/najbardziej-niesamowita-scena-w-historii-filmow-dokumentalny/00063KMTDBF91EVA-V1.mp4

 

Niesamowite..

Lubię słuchać.. oglądać.. czytać.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. jeśli można.. polecam oglądnąć 2 minuty akcji mrożącej krew w żyłach..

..i może troche kojarzyć się z kablami..;)

 

http://ec04.lcj1.cache.orange.pl/interia/v.iplsc.com/najbardziej-niesamowita-scena-w-historii-filmow-dokumentalny/00063KMTDBF91EVA-V1.mp4

 

Niesamowite..

 

Bardzo dobre :)

 

Nie wiem jak Tobie się to kojarzy z kablami, ale mi w ten sposób, że ktoś pochwalił się nowym kablem sieciowym w wątku audio mity i z taką musi się zmierzyć napaścią :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Tobie się to kojarzy z kablami, ale mi w ten sposób, że ktoś pochwalił się nowym kablem sieciowym w wątku audio mity i z taką musi się zmierzyć napaścią :)

Ja wyobraziłem sobie jak niektórych miłośników audio atakują te wszystkie kable zza szafek mebli itp..:))

..natchnieniem były zdjęcia usera z pierwszej strony..:)

Lubię słuchać.. oglądać.. czytać.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

..natchnieniem były zdjęcia usera z pierwszej strony..:)

 

Ten filmik ma bardzo uniwersalną zawartość, spokojnie można bo go np. Stasiopowi wysłać jak kończy się walka z przeciwnościami losu jeśli jest się nieugiętym. A tak na marginesie. Czy @Staszek zaprezentował już swojego DAC'a na AS?

 

Ponoć na AS grało dużo nowych CD"ków. Muszę poszukać wpisy jakiś autorytatywnych wizjonerowych plikowców... z przed 5-8 lat...

 

Tymczasem dołączy do mnie nowy kolega... jego braciszek, który jest w mojej rodzinie i czasem mnie odwiedza ma wszelkie atuty do tego aby zostać audiofilem. Słysząc instrumentalny dźwięk z gramofonu zamiera osiągając maksymalną koncentrację :) ten jest jeszcze młody i muszę kilka tygodni poczekać :)

post-59356-0-80733600-1478813454_thumb.jpg

Edytowane przez ROXI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rochu

 

Kolega który od lat kolekcjonuje rożny sprzęt grający. Może nie najdroższy, ale wiele ciekawego. Wpadł na taki pomysł aby pokazać gdzieś te sprzęty od patefonow, magnetofony, DVD na duże płyty i wiele innych dziwaków Ma tego sporo. Mówił mi, że w Holandii organizowane są takie spotkania na których młodzi ludzie i dzieci zapoznają się z historia audio. On jest ze Śląska, można by coś pomyśleć. U Grzegorza jak się wybuduje takie coś zorganizujemy przechodniią wystawę. Szkoły nawet z wycieczka zaprosić można :)

 

Cudny, jak każdy kot zresztą ; )

Bo jak mawiał Leonardo da Vinci - każdy kot jest arcydziełem.

Jak ma na imię?

 

Kazimierz :) znaczy Kaziu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł wielce frapujący.

Jestem za.

 

Tydzień temu mnie prosił, czy nie mógłbym czegoś zorganizować,.. @Grzegorz Rogala, pamiętaj o lokum :) na imprezy.

A i ma tysiące winyli, to można by tez o zespołach i muzyce takiej gawędzi poopowiadać :)

Edytowane przez ROXI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można u mnie się spotkać.

Tylko to trochę może być daleko a i chałupa nie za wielka.

Chociaż największy odsłuch to było 54 chłopa za jednym razem.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jak ma być na luzie to ja też się przyłącze z pytaniem , może któryś z audio kolegów będzie miał jakieś rozwiązanie , co z tym zrobić ? Dodam że w sypialni też już zaczyna tak wyglądać. Kobieta grozi eksmisją oczywiście nie mnie ale sprzętu . POMOCY :)

Co to jest jakaś Nić Ariadny?

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem tę zmianę. Odżyłeś, bo już czasami wiało beznadzieją. To dobra wiadomość :)

Pozdrawiam

Tomek

Dzięki, Tomku. Ano - tak się porobiło...:)

Sam widzę, żem szczęśliwszy, niż kiedykolwiek.

 

Aż tak było widać tę beznadzieję?

Nie godoj, bo się rumieńcem okryję:)

Ściskam.j.

 

A ja dawno temu miałem zwierzątko. Ni to świnka, ni morska - tym bardziej, ale takie coś.

Nazywał się Jaśko. Od filmu sami swoi.

Gdy wsuwałem klucz w zamek - piszczał z radości i nie odstępował mnie na krok. Nawet spał przy mnie. Raz - budzę się rano, pilota do telewizorka chwytam, chcę włączyć... Menda zeżarła wszystkie przyciski!

A potem - umarł. Duży chłop już byłem, a płakałem jak dziecko...

 

Teraz mam trzy koty, psa i Kobiecinkę.

Jak podołać, jak???:))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie został już tylko jeden kot- Maniek, no i kobiecinka:)

Jak podołać? Bądź szczęśliwy, po prostu, weź i bądź :)... wtedy reszta się ułoży.

Już się ułożyło, jak widzisz.

Jak to śpiewano? "I dobrze mi z tem, bez dwóch zdań!":)

 

Kolegów przepraszam za ot, ale gdy na luzie - to swobodnie!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.