Skocz do zawartości
IGNORED

#GermanDeathCamps


mily

Rekomendowane odpowiedzi

#GermanDeathCamps

 

Taka akcja na faceboko

po tym jak ZDF nie wykonał wyroku sądu o niemieckich obozach

i teraz zdf banuje gdy coś napiszesz w komentach o #GermanDeathCamps

lub cokolwiek o #GermanDeathCamps

 

Ja dostałem bana za koment pod zdjęciem Karla L. w ancugu -

napisałem coś o Hugo B. i jego projektach sprzed `45 :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mój Lankasterze... Ryka... Ryki już nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Prezes to zatwierdził?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Prezydent idzie na pasku Grossa i innych znanych polakożerców... A wybory juz niedługo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nie wiecie ze w tym tygodniu sad najwyzszy w Karlsruhe rozwazal czy zakazac faszystowska partie NPD ??

Tzw. niezawisle i sprawiedliwe sady niemieckie :) zastanawiaja sie na tym juz od wielu lat!!

We wtorek 17.01.2017 sad podjal decyzje ze nikomu w Niemczech nie przeszkadza partia ktora glosi rasistowkie , antyzydowskie, faszystowskie poglady. Sad nie zabronil tej partii i mozna smialo sie do niej zapisac, sympatyzowac ....oddac glos w wyborach itd.

 

Oczywiscie taka decyzja jest chaniebna i skandaliczna m.in. ze wzgledu na historie Niemiec!!

 

W sercach wielu Niemcow caly czas istnieja skryte ambicje , poczucie wyzszosci , zal za przegrane dwie wojny itd.

Przecies sa to ich znajomi, ich dziadkowie ,ich koledzy z pracy , osoby z otoczenia.....dlaczego wiec Sad najwyzsza mialby zabraniac ich stryte marzenia ??

 

 

Tak wiec nie nalezy sie dziwic ze televizja publiczna ZDF postepuje tak a nie inaczej.

 

image-574993-galleryV9-aeve-574993.jpg

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy 21 w. tylko wczoraj

Grek sprzedaje mi bułki na śniadanie. Turek obcina włosy a Hindus podaje obiad (pyszny przy okazji) a ja uczę niemieckie dzieci j. niem.

Dziwny ten Świat wiem już nie od Niemena

 

I jedno sprostowania do akcji.

To nie były nazi german a german.

Nazi to wymysł propagandy niemieckiej aby nie mówić Niemcy a jacyś naziści...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partia ta jest dokładnie spenetrowana przez Urząd Ochrony Konstytucji. Lepiej jest ich mieć na pod lupą, niż w podziemiu, Ot, i całe wyjaśnienie tej "hańbiącej" decyzji sądu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nie wiecie ze w tym tygodniu sad najwyzszy w Karlsruhe rozwazal czy zakazac faszystowska partie NPD ??

 

Nic się nie przejmuj, jak na kanale bundeswehry podawali wyniki sprawnościowe rekrutów, to ludzie z całego świata pękali ze śmiechu że mają tak niskie standardy. Niemców już dawno nie ma w boksie, mma, strongmanach itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partia ta jest dokładnie spenetrowana przez Urząd Ochrony Konstytucji. Lepiej jest ich mieć na pod lupą, niż w podziemiu, Ot, i całe wyjaśnienie tej "hańbiącej" decyzji sądu.

 

Bez urazy, ale głupotki wypisujesz..

Owszem jest spenetrowana, ale to nie jest powód jej legalności. Powód podał Ci @Adam Sikora....

Pedofilii tez zalegalizujesz żeby ich kontrolować ??? Myśl.

 

I coby nie było mieszkałem w RFN i Berlinie Zachodnim parę lat.

 

Niemcy, spora ich część identyfikuje się z Adolfem. A SS wśród Niemców to jak wśród Polaków Legiony Piłsudskiego.

Mieć kogoś w rodzinie w SS to dla Niemca powód do dumy. Owszem to były czasy dwóch państw niemieckich, ale bywam w Niemczech, mam tam przyjaciół i najpierw przygarnięcie NRD, a teraz kolorowi nasilają te tendencje. Tylko tyle iż obecnie się o tym publicznie i obcym nie mówi, bo grzywny nie są małe, a grzywna może być dopiero początkiem kłopotów....

 

Co nie znaczy iż każdy Niemiec marzy żeby zatłuc Polaka - po prostu mają ogromne kompleksy Wielkich Niemiec rządzących co najmniej Europą, jak nie światem.

Ci co się przewinęli choćby przez Niemcy wiedzą jak oni tłumaczą kolory na swojej fladze....

 

Coby nie było, inne nacje też tak mają, różnica w tym iż na dzień dobry nie zakładają podziału na rasę panów i innych.

Nam tez się marzy Wielka Polska od morza do morza, ale bez pod i nad ludzi. My widzimy to jako wspólnotę narodów.......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy mają też straszliwy ból d..y o ich zdaniem niezasłużenie niski status ich języka na świecie. Bywałem na imprezach kulturalnych ze sporym udziałem Niemców (gdzie clou programu nie miało nic wspólnego z Niemcami), i próbowali dać mi do zrozumienia że źle czynię, mówiąc po angielsku dobrze, a po niemiecku w ogóle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy, spora ich część identyfikuje się z Adolfem.

Jaki ułamek procenta masz na myśli?

 

Mój Wuj z Łodzi, rodowity Polak, mawiał z uznaniem, że za Hitlera to był porządek, że Hitler na takich to by się przydał. I nie był w tej opinii w swoim otoczeniu odosobniony.

 

I coby nie było mieszkałem w RFN i Berlinie Zachodnim parę lat.

I jesteś przykładem, jak można marnować czas

 

Coby nie było, inne nacje też tak mają, różnica w tym iż na dzień dobry nie zakładają podziału na rasę panów i innych.

Nam tez się marzy Wielka Polska od morza do morza, ale bez pod i nad ludzi.

Czy wpuszczenie i utrzymywanie miliona uchodźców było przejawem podziału na rasę panów i innych?

 

Niemcy mają też straszliwy ból d..y o ich zdaniem niezasłużenie niski status ich języka na świecie.

Propagujesz swoje wymysły z uporem godnym lepszej sprawy.

 

partia ktora glosi rasistowkie , antyzydowskie, faszystowskie poglady. Sad nie zabronil tej partii

W Polsce też by się taka partia znalazła. Może niejedna.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ułamek procenta masz na myśli?

Tylko na to Cię stać ??? :(

 

 

I jesteś przykładem, jak można marnować czas

I ciąg dalszy, mały rozumek, małe złośliwości chciałoby się rzec...

 

Czy wpuszczenie i utrzymywanie miliona uchodźców było przejawem podziału na rasę panów i innych?

Powiem Ci w tajemnicy, chodziło wyłącznie o najniższą klasę społeczną do wynoszenia basenów i opieki nad starzejącym się Niemieckim społeczeństwem. Wywożenie śmieci i inne równie skomplikowane prace.

 

Dodatkowo ówczesne rządy w europie wschodniej gwarantowały Niemcom selekcję tego miliona, kto był za głupi, niepiśmienny, czy mógł stanowić problem miał wylądować np.w Polsce.

 

Ale ciiiii, bo się wyda....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I skąd ty to wiesz?

I co, wynoszą te baseny?

 

Do tego nie trzeba wieloletniego wykształcenia.

Czy raczej dalej rekrutują do tej roboty w krajach ościennych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowcip polega na tym iż np. Polacy - kraj ościenny mają aspirację bycia klasą średnią w Niemczech i to realizują.

 

Przykład masz w tym wątku - Kolega Dominic2509

 

A o to ile razy i gdzie pomyliła się pani kanclerz niech się Niemcy martwią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowcip polega na tym iż np. Polacy - kraj ościenny mają aspirację bycia klasą średnią w Niemczech i to realizują.

Untermensche w kraju Übermenschów? Jak oni to robią?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I coby nie było mieszkałem w RFN i Berlinie Zachodnim parę lat.

 

Niemcy, spora ich część identyfikuje się z Adolfem. A SS wśród Niemców to jak wśród Polaków Legiony Piłsudskiego.

Mieć kogoś w rodzinie w SS to dla Niemca powód do dumy.

w dupie byłeś, a nie mieszkałes w BZ i RFN. przestan mamić ludzi swoimi fobiami. jedź i pogadaj z Niemcami a zobaczysz jaki mają stosunek do tysiącletniej rzeszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całej III Rzeszy Niemcy najbardziej wstydzą się tego, że dali się oszukać mitomanowi i przegrali, i przy okazji wykazali się niekompetencją w ocenie sił swoich oraz przeciwników. Do tego zyskali swoją dzisiejszą opinię nazioli, nad której odkręceniem usilnie pracują fałszując historię na wszystkie dostępne sposoby.

 

Prusacki imperializm siedzi w nich nadal, po co było im przykładowo przenosić stolicę do Berlina? Wyroki niemieckich sądów w sprawach typu kontakty polskich rodziców z dziećmi w języku polskim (głośna jakiś czas temu sprawa p. Pomorskiego) pokazują że im jednak zależy na ekspansji językowo kulturowej.

 

Powierzchowność ich wstydu za III Rzeszę najlepiej ilustruje fakt, że żadna stacja TV z niemieckim kapitałem nie wyemitowała w Niemczech serialu "'Allo 'Allo!".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrali zbrojnie , tyle że Hitlerowi chodziło także o wygraną ekonomiczną i tutaj im się udało . Rozkradzione państwa , myśl technologiczna i osłabione kraje po wojnie dały im sporą przewagę na starcie .

 

Ktoś wyżej pisał że ktoś potrafił powiedzieć że za Hitlera był porządek o że na niektórych by się przydał , owszem przypomnę ten porządek dla Polaka , Rumuna itd za złodziejstwo możliwa była kulka w łeb dla niemca nagana lub brak konsekwencji . Trzeba być upośledzonym umysłowo żeby chcieć i powoływać się na taki porządek .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przykładowo Niemcy lansują na cały świat bohaterskiego Stauffenberga że niby znalazł się jakiś sprawiedliwy który chciał zabić Hitlera. Motywacją do zamachu nie była jednak szlachetność i chęć zapobieżenia niemieckim zbrodniom, tylko ułożenie się z Aliantami i zachowanie państwowości jak również ocalenie jak największego terytorium, być może nawet łącznie z częścią terenów zdobytych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wyświetl postUżytkownik misiomor dnia 23.01.2017 - 09:41 napisał

Niemcy mają też straszliwy ból d..y o ich zdaniem niezasłużenie niski status ich języka na świecie.

Propagujesz swoje wymysły z uporem godnym lepszej sprawy.

 

Ale tu akurat misiomor ma rację, szczególnie jak porozmawia się z Niemcami starszego pokolenia ok. 60 lat, którzy stanowią obecnie wyższą kadrę zarządzającą to jest to bardzo odczuwalne. I może nie tyle chodzi o język ogólnie, tylko o język niemiecki jako język techniczny. Przed II wojną i tuż po niej porządny inżynier musiał znać niemiecki, bo w tym języku były w większości ksiązki, wiele osób studiowało na politechnikach niemieckich, poziom nauki był bardzo wysoki, zresztą przecież dlatego po wojnie trwało polowanie na naukowców niemieckich. Niemcy to pamiętają i twierdzą, że nadal przecież mają wysokie kompetencje, przemysł, studia itp. a zainteresowanie językiem jest małe w porównaniu do angielskiego. Trzeba im przyznać trochę racji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie NPD. Rozmawiałem z kolegą który uczy m.in polityki w gimnazjum. Nie zakazali jej ale w wyroku było powiedziane ze jest wbrew konstytucji ale jest to margines i lepiej, tak jak pisał Genesis, aby działała jawnie niż w podziemiu. Nie mnie oceniać czy to słuszne czy nie tak argumentował sąd. Dalej teraz debatuja aby im odciąć dotacje i aby sama umarła śmiercią naturalną.

Czy tak się stanie. Czy to szarada pokaże czas.

Faktem jest że jak jedziesz metrem w Berlinie 60% podróżujących mówi nie po niemiecku. Cześć pewnie to turyści. Z pewnością dużej części obywatelom się to nie podoba i chcą to zmienić. Co jest według mnie normalne. Mnie tu trzyma pensja. Pensja dla nauczyciela w kraju jest ... a nie ukrywam że chciałbym pracować w Polsce. Aha i sklepy z płytami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej końca życia tym bliżej rozliczenia i chęć wybielania . Pokolenie niemców-nazistów wojennych wymiera pytanie retoryczne jak niemcy-nazisci wychowali dzieci które obecnie żyją .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie NPD. Rozmawiałem z kolegą który uczy m.in polityki w gimnazjum. Nie zakazali jej ale w wyroku było powiedziane ze jest wbrew konstytucji ale jest to margines i lepiej, tak jak pisał Genesis, aby działała jawnie niż w podziemiu. Nie mnie oceniać czy to słuszne czy nie tak argumentował sąd. Dalej teraz debatuja aby im odciąć dotacje i aby sama umarła śmiercią naturalną.

Czy tak się stanie. Czy to szarada pokaże czas.

Józef Maria Bocheński brał udział (jako ekspert sądowy) w delegalizacji zachodnio-niemieckiej partii komunistycznej. Jego opinia była taka, że zakaz jest skuteczny w przypadku małych partii, dla dużych nie działa a wręcz pogarsza sprawę.

 

Oczywiście w przyszłości NPD albo coś w tym typie dojdzie do władzy w Niemczech, pytanie tylko jak długo dadzą radę to odwlec.

 

Faktem jest że jak jedziesz metrem w Berlinie 60% podróżujących mówi nie po niemiecku. Cześć pewnie to turyści. Z pewnością dużej części obywatelom się to nie podoba i chcą to zmienić. Co jest według mnie normalne.

To nie jest normalne. Ekspansja językowa powinna odbywać się dobrowolnie. Tak robią to Anglosasi, i odnoszą sukcesy. Niemcy tylko dają dowód swojej frustracji faktem że kultura niemiecka nikomu się nie podoba, i próbują wymuszać swój język knutem, a czasem metodami rodem z Lebensbornu, przykładowo zabierając dzieci rodzicom - pracownikom przyjezdnym, oczywiście ze słabiej zorganizowanych grup narodowych. Ciekawe że do dziś odmiawiają oni Polakom statusu mniejszości narodowej (podtrzymując hitlerowski ukaz) oraz zupełnie nie realizują zapisów traktatowych o finansowaniu nauki języka polskiego dla polskich dzieci w Niemczech.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że do dziś odmiawiają oni Polakom statusu mniejszości narodowej

Ponieważ Polacy w Niemczech nie są mniejszością narodową.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coby nie było, inne nacje też tak mają, różnica w tym iż na dzień dobry nie zakładają podziału na rasę panów i innych.

Nam tez się marzy Wielka Polska od morza do morza, ale bez pod i nad ludzi. My widzimy to jako wspólnotę narodów.......

E tam, a drugi sort?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie artykulik z niemieckiego portalu, ale w ludzkim języku:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Być może obecne próby zakłamywania historii przez ZDF, czy kneblowanie głosów sprzeciwu przeciw temu to taka sama logika jak z odmową delegalizacji NPD - że niby dalsze zmuszanie Niemców do samobiczowania tylko napędzi głosów neo-nazistom.

 

Mi się jednak wydaje, że jedynym obecnie sposobem zapobieżenia ekscesom a'la Hitler w ciągu najbliższych 20 lat byłby podział Niemiec na mniejsze, całkowicie odrębne państwa, najlepiej konkurujące ze sobą, z podsyceniem regionalnych antagonizmów i być może powrotem do władzy starych dynastii książęcych ew. z jakąś formą zarządu komisarycznego z zewnątrz. Margaret Thatcher miała rację mówiąc że tak bardzo lubi Niemców, że chciałaby żeby mieli nie jedno, a kilka państw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

żadna stacja TV z niemieckim kapitałem nie wyemitowała w Niemczech serialu "'Allo 'Allo!".

 

Germans to see sitcom 'Allo 'Allo

 

10 March 2008

 

Sitcom 'Allo 'Allo, about France under the Nazi occupation, is to be screened on German TV for the first time.

 

All eight series of the BBC comedy, which ran from 1982 to 1992, have been sold to broadcaster ProSiebenSat1.

 

A BBC spokesman said the show "had not been picked up in Germany until now due to the subject matter".

 

The show's 85 episodes, which poke fun at the Gestapo, French Resistance and the British, will be dubbed into German for its new audience.

 

Catchphrases

 

It is unclear whether the original show's comedy accents will be replicated in the German version.

 

Isabelle Helle, head of German-speaking territories at BBC Worldwide, said: "'Allo 'Allo is one of the most successful BBC comedies ever made and is already loved in over 50 countries."

 

She added they were "really excited" that ProSiebenSat1 had decided to take the entire run.

 

The long-running comedy, written by David Croft and Jeremy Lloyd, became famous for the Germans' pursuit of an elusive painting called The Fallen Madonna With The Big Boobies.

 

The show also gave rise to catchphrases such as "listen very carefully, I shall say this only once" from a sultry Resistance fighter, while a British agent who spoke poor French regularly used the greeting "good moaning".

 

The central figure in the show was French cafe owner Rene Artois, played by actor Gorden Kaye.

 

His on-screen wife was played by Carmen Silvera, who died in 2002.

 

The television series spawned a successful stage tour from 1986, which also featured most of the sitcom's cast.

 

In 2007, the show returned for a one-off special which reunited several members of the cast including Kaye.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

BTW. Dzisiaj zmarł Rene.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Germans to see sitcom 'Allo 'Allo

 

10 March 2008

 

Sitcom 'Allo 'Allo, about France under the Nazi occupation, is to be screened on German TV for the first time.

 

All eight series of the BBC comedy, which ran from 1982 to 1992, have been sold to broadcaster ProSiebenSat1.

Dlatego napisałem o stacjach z kapitałem niemieckim.

 

PS. To pokazuje jakimi sztywniakami bez humoru są Niemcy. Francuzi nie mieli żadnych problemów z tym serialem, mimo że podręcznikowo wręcz opisywał on prawdę - wojska niemieckie okupujące Francję to były takie właśnie safandułowate dziadki ze średnią wieku 45 lat, a większość "roboty" wykonywali francuscy kolaboranci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.