Skocz do zawartości
IGNORED

Granie z plikow


Blady99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku tego Cayina może sens miałby zakup oferowanego przez firmę zestawu złożonego z odtwarzacza sieciowego iDAP-6, przetwornika C/A iDAC-6 i wzmacniacza słuchawkowego iHA-6.

 

Przetwornik DAC iDAC - 6 na lampach 4 x 6N16B, DAC AK4490 x 2, tryb przełączany: lampowy

iDAC-6_links_Img0450.jpg

Wzmacniacz słuchawkowy iHA-6

 

cayin_iHA-6_links_Img0440.jpg

Zestaw składający się z odtwarzacza sieciowego iDAP-6, DAC iDAC-6 i wzmacniacza słuchawkowego iHA-6.

iDAC-6_iHA-6_iDAP-6_turm_Img0428.jpg

Ciekawe jak to gra w komplecie. Koszt zestawu 3 elementów w/g cen w euro wynosi ok. 2.800. Jest to cena sugerowana, więc przy zakupie w salonie można spodziewać się ceny niższej. Sam player wyceniany jest na niecałe tysiąc euro, natomiast zestaw DAC i wzmacniacz słuchawkowy oferowany jest w komplecie za 1.798 euro.

Testowali w Stereoplay:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

iDAC-6_iHA-6_ali_back-1.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bluesboss

Jeno wyjmij mi z tych oczu szkło bolesne - obraz dni, które czaszki białe toczy przez płonące łąki krwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
>Aethelred

 

Zgrywasz winyle do plików?

Nie, nie próbowałem jeszcze i na razie mnie to nie interesuje. Lubię vinyl jako medium tak jak lubię pliki, choć teraz chyba pliki bar ziej. Vinyl to rytuał, odrobina przeszłości i nostalgia która odchodzi jak pióra montegrappa i wybór atramentu na nowy rok W tym naszym zagonionym i Wygodnym cyfrowym świecie już nie ma czasu czy miejsca na takie rzeczy. Nie jestem gotów by z tego rezygnować. To chyba wiek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat odświeżony, więc i ja napiszę o moim nowym nabytku.

Od ponad dwóch miesięcy jestem w posiadaniu plikowca Cayin idap-6.

Piotr jak wychodzi Malina w porownaniu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr jak wychodzi Malina w porownaniu?

Cóż. Pisałem o tym gdzieś w innym wątku.

Malina leży narazie bezużyteczne. Pewnie wykorzystam ją do innych celów.

Oczywiście funkcjonalnie Malina wypada lepiej lecz brzmieniowo już nie.

Po ponad miesiącu słuchania idap-6 przełączyłem się na chwilę na Malinę.

Niestety wytrzymałem kilka minut aby znów wrócić do Cayina.

Malina w stosunku do idap-6 jest bardziej przygaszona, jest mniej rozdzielcza, sprawia mniej przyjemności ze słuchania (choć zanim kupiłem Cayina byłem zadowolony).

Cayin jest bardziej dokładny. Jest jakby więcej dźwięku w dźwięku. Trudno mi to opisać słowami. Jest bardziej rozdzielczy a jednocześnie nie wpada w żadne ostrości. Dźwięk jest gładki i bardziej analogowy. Tu raczej nie usłyszymy cyfrowego nalotu - co czasem zdarzało się Malince (moje tytanowe twitery w kolumnach są na to wyczulone).

Dodam, że porównania moje opieram o czystą Malinę (bez żadnych Hat-ów) z zasilaczem liniowym i podłączoną do Soekrisa przez USB do modułu Amanero.

Zupełnie nie wyobrażam sobie powrotu do Maliny w głównym systemie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_57210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniając jeszcze powyższy wpis.

Grając z maliny plany w przeważającej części były za kolumnami. W Cayin jest to bardzo zróżnicowane. Dźwięk jest dookoła kolumn. Wychodzi częściej do przodu a to co ma być z tylu jest z tylu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_57210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Pisałem o tym gdzieś w innym wątku.

Malina leży narazie bezużyteczne. Pewnie wykorzystam ją do innych celów.

Oczywiście funkcjonalnie Malina wypada lepiej lecz brzmieniowo już nie.

Po ponad miesiącu słuchania idap-6 przełączyłem się na chwilę na Malinę.

Niestety wytrzymałem kilka minut aby znów wrócić do Cayina.

Malina w stosunku do idap-6 jest bardziej przygaszona, jest mniej rozdzielcza, sprawia mniej przyjemności ze słuchania (choć zanim kupiłem Cayina byłem zadowolony).

Cayin jest bardziej dokładny. Jest jakby więcej dźwięku w dźwięku. Trudno mi to opisać słowami. Jest bardziej rozdzielczy a jednocześnie nie wpada w żadne ostrości. Dźwięk jest gładki i bardziej analogowy. Tu raczej nie usłyszymy cyfrowego nalotu - co czasem zdarzało się Malince (moje tytanowe twitery w kolumnach są na to wyczulone).

Dodam, że porównania moje opieram o czystą Malinę (bez żadnych Hat-ów) z zasilaczem liniowym i podłączoną do Soekrisa przez USB do modułu Amanero.

Zupełnie nie wyobrażam sobie powrotu do Maliny w głównym systemie.

Dzieki za wyczerpujace porownanie :)

Probowales kiedys podlaczyc Maline po i2s do Soekrisa?

Przepraszam za maly offtop - moze naposz mi na prv jesli mozesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez awietek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie wyobrażam sobie powrotu do Maliny w głównym systemie.

Piotrek, Nawet z tymi problemami z oprogramowaniem, o których piszecie na head-fi.org?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szczemirek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Pisałem o tym gdzieś w innym wątku.

Malina leży narazie bezużyteczne. Pewnie wykorzystam ją do innych celów.

 

 

I to jest cała prawda o Malinie. Jesli ktos myślał, że złapał na Malinie hi-endowego Pana Boga za nogi to jest w dużym błędzie.

Ot fajne granie za fajne dzindzory. I tyle w temacie.

 

Piotrek, Nawet z tymi problemami z oprogramowaniem, o których piszecie na head-fi.org?

 

Hi-endowe playery nie mają żadnego problemu z oprogramowaniem. I nie mam na myśli Cayina. Szymon o tym też pisał ale ... Szymona już nie ma.

 

Pisanie o Malinie w dziale hi-end to wielkie nieporozumienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest cała prawda o Malinie. Jesli ktos myślał, że złapał na Malinie hi-endowego Pana Boga za nogi to jest w dużym błędzie.

Ot fajne granie za fajne dzindzory. I tyle w temacie

Nie zamierzam jakos specjalnie bronic Maliny ale wiem jak wypada w porownaniu do innych sprzetow bo... slyszalem :)

Ale chetnie uslyszalbym od takiego doswiadczonego audiofila jakies bardziej konkretne opinie o dzwieku z Maliny - w jakiej konfiguracji - oprogramowanie jakie - juz nawet podaruje pozostale czesci systemu (wzmak i paczki) ale fajnie byloby zebys jakos uargumentowal Twoje zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez awietek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie o Malinie w dziale hi-end to wielkie nieporozumienie.

Zdecydowanie masz racje, Malina to typowe DIY a nie HI-END. Wiemy wszyscy ze HI-END nie musi grac, musi wygladac, takie czasy - najwysza polka sprzetu nawet jak nie gra to wyglada wspaniale a malina nigdy tego nie zazna, trzeba chowac gleboko za wzmacniacz :) a ze gra dobrze to coz, jakos musimy z tym zyc :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś kompleksy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, Nawet z tymi problemami z oprogramowaniem, o których piszecie na head-fi.org?

Piszę tu tylko o dźwięku. Tak nawet z pewnymi bug-ami funkcjonalnym idap-6 jest ponad Malinę. Niektóre z tych problemów da się w prosty sposób obejść a niektóre trzeba poprostu narazie ignorować. Liczy się tylko dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tu tylko o dźwięku. Tak nawet z pewnymi bug-ami funkcjonalnym idap-6 jest ponad Malinę. Niektóre z tych problemów da się w prosty sposób obejść a niektóre trzeba poprostu narazie ignorować. Liczy się tylko dźwięk.

Szkoda ze nie sprobowales i2s bezposrednio do Soekrisa. Ja mam do tego bufory out audiosynergii i zasilanie do wszystkiego niskoszumowe - fajnie byloby sie kiedys spotkac i porownac :) tak bezposrednio bez zadnych uprzedzen :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam jakos specjalnie bronic Maliny ale wiem jak wypada w porownaniu do innych sprzetow bo... slyszalem :)

Ale chetnie uslyszalbym od takiego doswiadczonego audiofila jakies bardziej konkretne opinie o dzwieku z Maliny - w jakiej konfiguracji - oprogramowanie jakie - juz nawet podaruje pozostale czesci systemu (wzmak i paczki) ale fajnie byloby zebys jakos uargumentowal Twoje zdanie.

 

Podsyłam moje opinie :

 

1. Volumio - Malina - DAC+ Pro - zasilacz Tomanek - Minim - Qnap 459 Pro - Audio Research LS-16 - Spark (cayin) na 211 - Art Speakers Emotion signature

 

2. Roon Bridge - Malina - DAC+ Pro - zasilacz Tomanek - Roon Rock - Qnap 459 Pro - - Audio Research LS-16 - Spark (cayin) na 211 - Art Speakers Emotion signature

 

3. Lumin T1 - Mytek 192 - Qnap 459 Pro - Roon Rock - Audio Research LS-16 - Spark (cayin) na 211 - Art Speakers Emotion signature

 

4. Lumin T1 - Mytek 192 - Qnap 459 Pro - Minim - Audio Research LS-16 - Spark (cayin) na 211 - Art Speakers Emotion signature

 

Testowane 4 konfiguracje.

1,2 to zabawka dźwiekowa szkoda słów ale Roon stabilny, Volumio już nie.

3,4 już bliżej siebie ze wskazaniem na Minima.

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mirek24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie przedluzac: granie z dobrze skonfigurowanej Maliny to jest granie na poziomie auralica aries - jak ktos uwaza inaczej to niech uwaza :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Hi-endowe playery nie mają żadnego problemu z oprogramowaniem. I nie mam na myśli Cayina. Szymon o tym też pisał ale ... Szymona już nie ma.

 

Pisanie o Malinie w dziale hi-end to wielkie nieporozumienie.

 

Piotrek a czy DCS network to Hi-End player? Podobno jest tam też kilka błędów.

Szczególnie nieciekawa jest apka do sterowania. Myślę jednak, że zbytnio też Ci to nie przeszkadza bo broni się dźwiękiem.

Napiszesz o tych błędach czy też o tym co byś chciał zmienić w funkcjonalności tego urządzenia?

 

Ja każde urządzenie, które miałem w domu bardzo dogłębnie testuję od każdej strony i nie boję się napisać  publicznie o wszystkich "za" i "przeciw" nawet, gdy zakupiłem, któreś z nich. Wyjątkiem były niektóre urządzenia pożyczone grzecznosciowo, gdzie czasem poprostu się powstrzymywałem od negatywnych opinii z czystej grzecznosci.

Nie zamierzam tego robić w przypadku zakupionych przeze mnie klocków.

 

Czytam to forum już jakiś czas i wiele mojego cennego czasu straciłem na to by przetestować chwalone tu audio by potem w domu mocno się rozczarować.

Najczęściej strzałem w dziesiątkę okazywały się spotkania z ludźmi zupełnie z poza forum. Wymiana doświadczeń z taką grupą osób jest bezcenna.

 

Przykro o tym pisać ale ludzi, którzy zupełnie bezinteresownie opisują swoje doświadczenia z audio jest garstka na tym forum. Taki już ten świat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek a czy DCS network to Hi-End player? Podobno jest tam też kilka błędów.

Szczególnie nieciekawa jest apka do sterowania. Myślę jednak, że zbytnio też Ci to nie przeszkadza bo broni się dźwiękiem.

Napiszesz o tych błędach czy też o tym co byś chciał zmienić w funkcjonalności tego urządzenia?

 

Ja każde urządzenie, które miałem w domu bardzo dogłębnie testuję od każdej strony i nie boję się napisać publicznie o wszystkich "za" i "przeciw" nawet, gdy zakupiłem, któreś z nich. Wyjątkiem były niektóre urządzenia pożyczone grzecznosciowo, gdzie czasem poprostu się powstrzymywałem od negatywnych opinii z czystej grzecznosci.

Nie zamierzam tego robić w przypadku zakupionych przeze mnie klocków.

 

Czytam to forum już jakiś czas i wiele mojego cennego czasu straciłem na to by przetestować chwalone tu audio by potem w domu mocno się rozczarować.

Najczęściej strzałem w dziesiątkę okazywały się spotkania z ludźmi zupełnie z poza forum. Wymiana doświadczeń z taką grupą osób jest bezcenna.

 

Przykro o tym pisać ale ludzi, którzy zupełnie bezinteresownie opisują swoje doświadczenia z audio jest garstka na tym forum. Taki już ten świat.

 

Nie znalazłem żadnego błędu w sterowaniu, działaniu czy obsłudze dCS NB. Apka jest rzeczywiście dość specyficzna, sposób obsługi jest inny niż Lumina czy LINNa. Już się przyzwyczaiłem choć na początku było ciężko.

 

Czy dCS NB to hi-end player? A co to jest hi-end? To tylko nazwa. Napiszę tak: nie słyszałem w swoim systemie lepszego streamera, a trochę ich już przez moje łapki przeszło. Z DACkiem dCS gra ciut gorzej niż Jay's Audio CDT-3. Ciut.

 

Jak zawsze przed zakupem proponuję posłuchać na własne uszka w swoim systemie.

 

BTW Szymon chwalił ten nowy player Cayina, chyba warto go posłuchać w swoim systemie. Tak samo jak warto posłuchać Soundaware D100Pro, którego miałem przed dCSem i który cieszy już innego uzytkownika.

 

Nie mam żadnego interesu z Maliną, Cayinem, dCSem, LINNem czy innym sprzętem audio.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi-endowe playery nie mają żadnego problemu z oprogramowaniem. I nie mam na myśli Cayina.

Cayin to nie jest żaden hi-end. Dotyczy to ich wszystkich produktów: wzmacniaczy lampowych, odtwarzaczy CD i sieciowych i oczywiście przetworników DAC. To takie w miarę dobrze zrobione Hi-Fi i nic poza tym.

W zalewie tandety wielu zapomniało już co to jest Hi-Fi i wyróżniające się na tle miernoty produkty nazywa hi-endem.

Napisałem to jako były użytkownik wzmacniaczy Spark, Cayin i odtwarzacza CD Cayin. Na Sparku grałem na długo zanim zajął się Cayinem fotopub.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeno wyjmij mi z tych oczu szkło bolesne - obraz dni, które czaszki białe toczy przez płonące łąki krwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Zeby nie przedluzac: granie z dobrze skonfigurowanej Maliny to jest granie na poziomie auralica aries - jak ktos uwaza inaczej to niech uwaza :)
Spójrz na priw

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli scislosci bo tu widze chyba pomieszalo sie troche - nie jestesmy tu po to zeby definiowac tzw hajend - dla kogos to moze oznaczac sprzet za pierdylion i nic poza tym, dla kogos innego to wysublimowane granie za jakiekolwiek pieniadze, inny pomysli ze to po prostu stan umyslu - niewazne to jest - ja mam, uzywam, slucham - bo lubie akurat taka prezentacje. Dziele sie swoja opinia i nie daje sie zwariowac.

 

Pmcomp - nadal nie napisales zadnych szczegolow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Zeby nie przedluzac: granie z dobrze skonfigurowanej Maliny to jest granie na poziomie auralica aries - jak ktos uwaza inaczej to niech uwaza :)
Łatwiej jest posłuchać takiego auralica niż milion różnych konfiguracji maliny. Najpierw były tu forsowane terminale z Linuksem pod audio, później malina. Ok jest to fajne i tanie. Prawda jest taka że z tych urządzeń nie uswiadczysz wieloplanowego grania na swoim systemie.

 

Ja się tylko dziwię Piotrowi, że mając okazję usłyszeć dobry transport PC u Rafała, tak długo katował się maliną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cayin to nie jest żaden hi-end. Dotyczy to ich wszystkich produktów: wzmacniaczy lampowych, odtwarzaczy CD i sieciowych i oczywiście przetworników DAC. To takie w miarę dobrze zrobione Hi-Fi i nic poza tym.

 

 

Jak napisano przy braku definicji nazywać tak można wszystko.

 

Plikowca Cayina podobno warto sprawdzić. Ja go nie słuchałem. Szymon twierdzi, że zagrał ciut lepiej od mojego byłego Soundaware. Porównanie było klocek do klocka na wewnętrznych zegarach, a ... Soundaware gra lepiej przy wysterowaniu zewnętrznym zegarem. A jest on specyficzny bo potrzebuje 22M z kawałkiem (x512) i nie każdy taki zegar ma. Ja podałem taki zegar z Muteca po przetaktowaniu z 10M. I było znacznie lepiej.

Możemy przyjąć że pod kątem jakości dźwięku to bardzo podobne playery.

 

dCS NB zagrał od Soundaware D100Pro znacznie lepiej. Obojętnie czy na własnych zegarach czy zewnętrznych. Podobnie jak lepiej od Luminów i LINNów (Majik, Akurate i Klimax). To najlepszy streamer jaki przeszedł przez moje ręce dlatego go mam pomimo, że kosztuje 4x drożej.

 

 

 

Łatwiej jest posłuchać takiego auralica niż milion różnych konfiguracji maliny. Najpierw były tu forsowane terminale z Linuksem pod audio, później malina. Ok jest to fajne i tanie. Prawda jest taka że z tych urządzeń nie uswiadczysz wieloplanowego grania na swoim systemie.

 

Ja się tylko dziwię Piotrowi, że mając okazję usłyszeć dobry transport PC u Rafała, tak długo katował się maliną.

 

Rafał i Szymon twierdzą, że Rafałowy transport na PC gra lepiej od dCSa. Nie słuchałem łeb w łeb więc nie potwierdzę i nie zaprzeczę. Nie mam powodu aby nie wierzyć. Nt. całego systemu Rafała pisałem wielokrotnie, nie będę znowu piał.

 

Zgadza się ... malina ma znakomity stosunek jakości do ceny. I tylko tyle albo aż tyle.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej jest posłuchać takiego auralica niż milion różnych konfiguracji maliny. Najpierw były tu forsowane terminale z Linuksem pod audio, później malina. Ok jest to fajne i tanie. Prawda jest taka że z tych urządzeń nie uswiadczysz wieloplanowego grania na swoim systemie.

 

Ja się tylko dziwię Piotrowi, że mając okazję usłyszeć dobry transport PC u Rafała, tak długo katował się maliną.

Nic nie forsuje bo tak naprawde nie mam w tym zadnego interesu - nie mam rowniez zadnych problemow z wielowymiarowa stereofonia i roznicowaniem planow sluchajac Maliny - nawet w moim niezaadaptowanym akustycznie salonie - prosze badz bardziej rzetelny ferujac takie komentarze bo sa po prostu nieprawdziwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie forsuje bo tak naprawde nie mam w tym zadnego interesu - nie mam rowniez zadnych problemow z wielowymiarowa stereofonia i roznicowaniem planow sluchajac Maliny - nawet w moim niezaadaptowanym akustycznie salonie - prosze badz bardziej rzetelny ferujac takie komentarze bo sa po prostu nieprawdziwe.

Tak się uważa do czasu odsłuchania porządnego transportu. Nie każdy ma czas i środki, a także warunki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się uważa do czasu odsłuchania porządnego transportu. Nie każdy ma czas i środki, a także warunki.

Myslisz ze Aries to kiepski transport?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tak się uważa do czasu odsłuchania porządnego transportu. Nie każdy ma czas i środki, a także warunki.
Potwierdzam. Tak naprawdę można coś powiedzieć, gdy pójdzie się posłuchać do kogoś gdzie jest wyższy poziom niż u siebie. Doznałem tego wielokrotnie dlatego wiem co piszę. Jeśli będziemy tylko opierać się na własnych doświadczeniach możemy zabrnąć w ślepy zaułek. Wydawać będzie się nam, że już jest naprawdę wszystko idealnie aż tu nagle jedna wizyta u kolegi może nam wszystko zrujnować :)

Można oczywiście nie odwiedzać kolegów i wtedy będziemy mieli przekonanie, że to u nas gra najlepiej. Tak właśnie dzieje się na forum. Dużo zachwytu, przekomarzanie się, że "u mnie" lepiej...

Ja myślę, że czasem jednak warto odwiedzić innych kolegów, żeby zejść na ziemię i nie pisać potem głupot na forum.

Jest tu conajmniej dwóch uczestników tej rozmowy, którzy właśnie w ten sposób zeszli na ziemię.

Ciekaw jestem czy się przyznają? :)

 

Cayin to nie jest żaden hi-end. Dotyczy to ich wszystkich produktów: wzmacniaczy lampowych, odtwarzaczy CD i sieciowych i oczywiście przetworników DAC. To takie w miarę dobrze zrobione Hi-Fi i nic poza tym.

W zalewie tandety wielu zapomniało już co to jest Hi-Fi i wyróżniające się na tle miernoty produkty nazywa hi-endem.

Napisałem to jako były użytkownik wzmacniaczy Spark, Cayin i odtwarzacza CD Cayin. Na Sparku grałem na długo zanim zajął się Cayinem fotopub.

Proszę mi w takim razie podać przykład Hi-Endowego transportu plików.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_57210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.