Skocz do zawartości
IGNORED

Bardzo dobre kable głośnikowe, które niewiele kosztują - czy istnieją?


dfx5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Jak to teraz wygląda z punktu widzenia technicznego?

Made in , to ile procent musi być wykonane w tym miejscu?

Istnieją przepisy regulujące te kwestie. W przypadku produktów tzw. MUSA (ostatnio modnych tam), te przepisy są dość restrykcyjne i nie sądzę, żeby firma od kabli audio, która je tylko konfekcjonuje z importowanych komponentów, miała prawo posługiwać się takim oznaczeniem.

Tylko chyba odbiegamy od meritum - znaczenie ma to, że ich kable są drogie, marketing pachnie ściemą, a koncepcję produktu w istotnym % można poznać i odtworzyć w zaciszu domowym.
W takich sytuacjach przydaje się ochrona patentowa, ale ta jest trudna do realizacji w wymiarze globalnym i wciąż słabo zabezpiecza przed chińskimi podróbkami.

Nie popieram obrotu takimi podróbkami, popieram kopiowanie projektów, które są w istocie asamblażem komponentów znanych od czasów wynalezienia elektryczności 😉 Szczególnie, jeśli takie kopiowanie nie ma wymiaru komercyjnego, a przy okazji ogranicza jeden z najbardziej absurdalnych elementów konsumpcji, opierający się na ekskluzywności i budowaniu poczucia prestiżu, związanego z (nieracjonalnie) wysoką ceną i nimbem marki ufundowanej na marketingu odwołującym się do ww. wartości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dj_pogrzebowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, rafa napisał:

Jesli wartosc dodana do produktu koncowego znaczaco przekracza sume jego czesci.

Rozumiem znaczenie słów użytych w tym zdaniu ale powiem ci szczerze że nie rozumiem tego w odniesieniu do sprzętu audio. 

W przypadku powiedzmy zegarków było to jakoś łatwiej zrozumiałe swego czasu.

Dla przykładu weźmy kolumny.

Przetworniki są norweskie, obudowy są wykonywane także w Polsce ale nie z materiału drewnopodobnego z Polski. A potem jest jeszcze na nich inny napis dużego europejskiego kraju jako wyprodukowano w. Nie wiem tak pytam bo generalnie ta definicja kiedyś była dość jasna a teraz na szeroko pojętą skalę produkcji no powiedzmy sobie szczerze zdaje się być mocno naginana.

8 godzin temu, dj_pogrzebowy napisał:

Istnieją przepisy regulujące te kwestie. W przypadku produktów tzw. MUSA (ostatnio modnych tam), te przepisy są dość restrykcyjne i nie sądzę, żeby firma od kabli audio, która je tylko konfekcjonuje z importowanych komponentów, miała prawo posługiwać się takim oznaczeniem.

Tylko chyba odbiegamy od meritum - znaczenie ma to, że ich kable są drogie, marketing pachnie ściemą, a koncepcję produktu w istotnym % można poznać i odtworzyć w zaciszu domowym.
W takich sytuacjach przydaje się ochrona patentowa, ale ta jest trudna do realizacji w wymiarze globalnym i wciąż słabo zabezpiecza przed chińskimi podróbkami.

Nie popieram obrotu takimi podróbkami, popieram kopiowanie projektów, które są w istocie asamblażem komponentów znanych od czasów wynalezienia elektryczności 😉 Szczególnie, jeśli takie kopiowanie nie ma wymiaru komercyjnego, a przy okazji ogranicza jeden z najbardziej absurdalnych elementów konsumpcji, opierający się na ekskluzywności i budowaniu poczucia prestiżu, związanego z (nieracjonalnie) wysoką ceną i nimbem marki ufundowanej na marketingu odwołującym się do ww. wartości.

Oczywiście że takie firmowe kable powiedzmy produkowane w USA są drogie i też nie ma co ukrywać że jest w tym duża część procentowa marketingu.

Z drugiej też strony pakowa firma ponosi koszty w dolarach za dość sporą fabrykę za wypłaty amerykańskich pracowników którzy zapewne też nie zarabiają mało więc cena musi być wyższa.

Oczywiście nie spodziewam się że w chińskich wszystkich fabrykach pracują za przysłowiową miskę ryżu dziennie ale czytałem ostatnio artykuł w którym określoną iż zarobki w Korei północnej miesięczne to koszt mniej więcej zakup kilograma ryżu właśnie. Spodziewam się że w Chinach na tle innych krajów jednak ta produkcja jest znacznie tańsza.

Także nie popieram produkcji typowych podróbek i moim zdaniem niech mają własne produkty które konkurują właśnie z bardziej znanymi producentami nawet ceną ale bez kopiowania logo.

Jestem także za tym aby packowe firmy jak producenci procesorów kabli głośników i wszystkiego innego byli także poza Chinami gdyż jeżeli ziści się najgorszy scenariusz i dojdzie do masowego konfliktu wszyscy będziemy w D z produktami. Przypomnijmy że Intel już zamierza otworzyć fabrykę procesorów w Polsce

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Rozumiem znaczenie słów użytych w tym zdaniu ale powiem ci szczerze że nie rozumiem tego w odniesieniu do sprzętu audio. 

W przypadku powiedzmy zegarków było to jakoś łatwiej zrozumiałe swego czasu.

Dla przykładu weźmy kolumny.

Przetworniki są norweskie, obudowy są wykonywane także w Polsce ale nie z materiału drewnopodobnego z Polski. A potem jest jeszcze na nich inny napis dużego europejskiego kraju jako wyprodukowano w. Nie wiem tak pytam bo generalnie ta definicja kiedyś była dość jasna a teraz na szeroko pojętą skalę produkcji no powiedzmy sobie szczerze zdaje się być mocno naginana.

Ja mysle ze to jest celowe naginanie..Naginanie sie prawodawcow do lobbystow 😉

Jesli kupisz czesci za 100$ w ktorych poskladanie wlozysz 1000 robocizny to juz mozesz pisac made in "tam gdzie poskladane" 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafa
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, rafa napisał:

Ja mysle ze to jest celowe naginanie..Naginanie sie prawodawcow do lobbystow 😉

Jesli kupisz czesci za 100$ w ktorych poskladanie wlozysz 1000 robocizny to juz mozesz pisac made in "tam gdzie poskladane" 🙂

No dobra ale jak ocenić ile kto w to włożył.

Takim sposobem to wszyscy będą pisali co chcą bo będą uważali że ta finalna wartość ludzkiego złożenia na przykład handmade spowoduje że mimo realnej produkcji gdzie indziej będą pisali co chcieli

Wyobraźmy sobie nawet już bardzo skrajną sytuację w której elektronika audio czy to kolumny czy wzmacniacz są wykonywane w całości poza granicami danego kraju z części też tam dostępnych a tylko finalnie przyjeżdża do kraju docelowego ktoś przybija na tym tabliczkę przeprowadza test podpisuje się na danym wzmacniaczu czy kolumnie i uważa że to iż zrobił test i najwyżej wyregulował prądy spoczynkowe czy coś tam innego spowoduje że będzie mógł napisać made in ja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Wyobraźmy sobie nawet już bardzo skrajną sytuację w której elektronika audio czy to kolumny czy wzmacniacz są wykonywane w całości poza granicami danego kraju z części też tam dostępnych a tylko finalnie przyjeżdża do kraju docelowego ktoś przybija na tym tabliczkę przeprowadza test podpisuje się na danym wzmacniaczu czy kolumnie i uważa że to iż zrobił test i najwyżej wyregulował prądy spoczynkowe czy coś tam innego spowoduje że będzie mógł napisać made in ja.

Myślę że gotowy produkt ma już na tyle wysoką wartość że nie jest łatwo dodać do niego powyżej jego wartości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rafa napisał:

Myślę że gotowy produkt ma już na tyle wysoką wartość że nie jest łatwo dodać do niego powyżej jego wartości.

No właśnie. Ale czy jest do tego jakaś procedura? Kto to sprawdza?

Skąd wiadomo że focal jest made in france. Skoro w całej Europie towary jeżdżą bez jakiegokolwiek kontroli. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie dobre kable głośnikowe (bez względu na to, ile kosztowały!) to spróbujcie założyć na nie peszle.  Porządny plastikowy peszel to dla 2,5 metrowych kabli  ok.  40 zł . Jeśli więc macie dobre kable głośnikowe (niezależnie od ceny)  i podobnie jak ja nie używacie podstawek pod kable (nie wierzyłem w takie coś), to myślę, że warto spróbować. Najwyżej w koszu na śmieci wyląduje trochę więcej plastiku. 
Ideą stojącą za podstawkami pod kable jest redukcja wibracji, które wpływają na brzmienie kabla głośnikowego - pewnie udało mi  się udało przypadkowo  trafić, może więc i u Was coś takiego wyjdzie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yancy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Yancy napisał:

Najwyżej w koszu na śmieci wyląduje trochę więcej plastiku. 

To nie jest dobre podejście, to jest tragedia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeno wyjmij mi z tych oczu szkło bolesne - obraz dni, które czaszki białe toczy przez płonące łąki krwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.12.2023 o 07:51, audioburak napisał:

Jakbyś mi podał namiary jeden ze sklepów z taką taśmą ze srebrzanki 0,4 - 0,5

byłbym zobowiązany. Następne wtedy zrobię sobie już z 26 AWG czyli 0,4 mm.

może nie 26 AWG, ale za to 24 AWG, i niestety nie z Polski/EU... ale jak w wyszukiwarkę na G wpisze się dokładnie tę frazę:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

to zwraca link do portalu na A, gdzie taśma z 10 żył 0.5mm jest w cenie ~ 36-38zł / 1m. Niby OCC, niby srebrzone, niby w teflonie. Niby lepszy dźwięk niż w YTDY? 😉 Niedługo się przekonam i jeszcze zostanie na kolejny IC.
Linku nie podaję bo niestety reklamują to jako produkt znanej firmy na N, a to na 100% chamski knock-off.

Aha, ten sam sprzedawca ma też lekkie wtyki do IC, z punktową masą za ~ 46zł / 4szt. Niby miedź z tellurem 😉 Niemal identyczne jak te z krajowego portalu na A gdzie 2szt. to 66zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dj_pogrzebowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te taśmy znam ale ponieważ gotowy kabel z wtykami kosztuje tam tyle, co golas,

to kupiłem już dawno zmontowane chyba poniżej 170 zeta za parę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, dj_pogrzebowy napisał:

to zwraca link do portalu na A, gdzie taśma z 10 żył 0.5mm jest w cenie ~ 36-38zł / 1m. Niby OCC, niby srebrzone, niby w teflonie. Niby lepszy dźwięk niż w YTDY? 😉 Niedługo się przekonam i jeszcze zostanie na kolejny IC.
Linku nie podaję bo niestety reklamują to jako produkt znanej firmy na N, a to na 100% chamski knock-off.

Wiemy o co chodzi. On brzmieć może dobrze. Ale nie tak jak N. 

Te materiały to też mnie bardzo zastanawia. Jak mówiłem ja porównywałem kimbery i osłona była inna. 

Jak chcesz to idź do jubilera sprawdzi ci ta miedź. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, audioburak napisał:

Te taśmy znam ale ponieważ gotowy kabel z wtykami kosztuje tam tyle, co golas,

to kupiłem już dawno zmontowane chyba poniżej 170 zeta za parę.

Ceny za te same rzeczy u różnych sprzedawców potrafią różnić się o kilkaset %, aktualnie jest jakaś promocja i 10m wychodzi za 300zł. Faktem jest, że przy konfekcji cena niewiele wzrasta przy dłuższych kablach 🙂

35 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Jak chcesz to idź do jubilera sprawdzi ci ta miedź. 

Ciekawa opcja, może przy okazji zweryfikowałby też to srebro 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rachunek jest prosty:

4m taśmy 160 zeta a gotowy kabel 2m z wtykami teraz to 168 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, dj_pogrzebowy napisał:

Ciekawa opcja, może przy okazji zweryfikowałby też to srebro 😉 

Tak oni mają takie możliwości akurat ja u siebie kiedyś robiłem bo znalazłem łyżki których nie potrzebowałem i byłem święcie przekonany że to jest srebro i chciałem je sprzedać ale dla weryfikacji właśnie poszedłem i mi sprawdził. Dokładny stop wszystkie informacje łącznie z zawartością procentową. Za sprawdzenie zapłaciłem 10 zł.

Może się okazać że on wcale nie jest posrebrzany tylko pouliminiowywany 😛

Oczywiście to już skrajny przypadek ale za 10 zł warto mieć czyste sumienie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, audioburak napisał:

Rachunek jest prosty:

4m taśmy 160 zeta a gotowy kabel 2m z wtykami teraz to 168 😉 

a 6m (2x3m) za tyle samo? Wtyki gratis 😉
kod dla google:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wciąż 2zł więcej na metrze niż płaciłem we wcześniej wspomnianej ofercie (jeszcze wtyki brałem, taśma wyszła ostatecznie 26zł/m).

8 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Oczywiście to już skrajny przypadek ale za 10 zł warto mieć czyste sumienie. 

Dzięki za hint, z ciekawości sobie sprawdzę 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, bluesboss napisał:

To nie jest dobre podejście, to jest tragedia.

Oczywiście do pojemnika na odpady z tworzyw sztucznych - pójdą do przerobu,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, bluesboss napisał:

To nie jest dobre podejście, to jest tragedia.

+1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście podkładki pod kable głośnikowe do tłumienia drgań ? - niektóre naprawdę działały i poprawiały dźwięk, NB prawdziwą skarbnicą  dziwnych  rozwiązań tego rodzaju jest japoński Combak. Peszel może spełnić rolę takiej podkładki jeśli będzie się miało szczęście i się trafi w to, czego potrzebuje nasz kabel.  Moim zdaniem fajna zabawa,  a efekty całkowicie nieprzewidywalne. Coś jak granie w ruletkę na małe stawki - wygrana mało prawdopodobna, za to cena losu i nagroda atrakcyjne...  Może dlatego audio jest takie fajne, bo ma element hazardu ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie i zaskakująco  fajne to ostatnio bardzo mi się spodobały-Profesjonalny kabel głośnikowy Krüger&Matz OFC 2 x 2.5mm (KAB0411).

Dałem  8 zł metr ale jak widzę już są  ponad 20 zł   albo lepiej. Znalazłem bardzo pozytywna opinie i postanowiłem sprawdzić.Wizualnie wyglądają jak Chord Clearway. Podpiąłem do Nad 314  i na razie nie chce mi się przepinać na inne wzmacniacze bo gra muzyka. W krótkich testach pogoniły dwa inne kabelki z czego jeden markowej  firmy kosztujący 120 zł metr. Jedynie QED który pewnie na dzisiejsze czasy kosztowałby z 200 zł metr pokazał trochę większą głębię i harmonię dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po taniości kupiłem sobie Suprę Classic.  Przyszła z zatyczkami do uszu. To jakiś przekaz? 

IMG_20231221_225048982_HDR2.jpg?ex=65972

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez J4Z

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, dzeus67 napisał:

Jedynie QED który pewnie na dzisiejsze czasy kosztowałby z 200 zł metr pokazał trochę większą głębię i harmonię dźwięku.

A który to QED?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, J4Z napisał:

Po taniości kupiłem sobie Suprę Classic.  Przyszła z zatyczkami do uszu. To jakiś przekaz? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Niemiec dorzuca do zakupu żelki Haribo, a Polak zatyczki do uszu.

Co kraj to obyczaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Adasza napisał:

A który to QED?

Qed Profile Silver 12 - cena sklepowa  dawno dawno temu była 115 zł metr. Przekrój sumaryczny ten sam co topowy Qed Silver Spiral tylko tu zamiast 2 żył  skręconych jest 12 cieńszych w taśmie.

Teraz jak widzę Silver Spiral to 340 metr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dzeus67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Nie śledziłem wątku, ostatnio degraduję swoje audiofilstwo kablowe, czy te głośnikowe Cross-Tech, bedą dobrym lekarstwem na inne audiofilskie? Mam od nich coax i niczym się nie różni w brzmieniu od Furutecha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AiM-TV napisał:

Nie śledziłem wątku, ostatnio degraduję swoje audiofilstwo kablowe, czy te głośnikowe Cross-Tech, bedą dobrym lekarstwem na inne audiofilskie? Mam od nich coax i niczym się nie różni w brzmieniu od Furutecha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zdecydowanie ten 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mdavis napisał:

Zdecydowanie ten 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To najlepiej tą wersję Solid Core 2 x 1,00 mm2 (17 AWG) i bezpośrednio do terminali "+ do +" a "- do -"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, AiM-TV napisał:

czy te głośnikowe Cross-Tech, bedą dobrym lekarstwem na inne audiofilskie? Mam od nich coax i niczym się nie różni w brzmieniu od Furutecha.

Bo różnić się nie ma prawa - zmierzasz we właściwym kierunku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, AiM-TV napisał:

To najlepiej tą wersję Solid Core 2 x 1,00 mm2 (17 AWG) i bezpośrednio do terminali "+ do +" a "- do -"?

Dokładnie 👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.