Skocz do zawartości
IGNORED

Godne polecenia odtwarzacze i transporty HI-END. Bez względu na wiek. AS.


Szymon1

Rekomendowane odpowiedzi

Heh

dCS nie po raz pierwszy w swej historii "cierpi" na brak dobrego transportu.

 

Ja ze swej strony użytkuję transport Reimyo CDT-777 i jestem zadowolony.

 

Niezły wątek Szymonie, na tle niektórych Wybitny.

Dziękuję, mój Reimyo CDT-777 zakupił kolega z Łodzi, pamiętam że miał lampkę Wavaca. Może to TY? :)

To z pewnością wybitne źródło zwłaszcza w obecnej cenie. Jedyne czym przegrało z DCSem to wyrazistość planów, ilość wybrzmień i najważniejsze... Basem. Biorąc jednak pod uwagę różnicę ceny to źródełko zasługuje na bardzo wysoką lokatę. Dzielonka gra jeszcze lepiej, analogowość przekazu pozostaje a finezja i wyrafinowanie góry wzrasta. Niestety bas nadal za Forsellem, Krellem serii KPS i DCSem. Jednakże, to są 3 najlepsze urządzenia w tej dziedzinie jakie znam.

Reimyo wydaje mi się elementem szczególnie pożądanym gdy gra jako cały system tej firmy wraz z okablowaniem. Tutaj audiofil wiele się nie pobawi ale ma gotową receptę na bardzo porządny dźwięk. Jedynie kolumny budzą moje kontrowersje (ale to temat nie na ten wątek).

Osobiście miałem wrażenie, że pojedyncze komponenty tej firmy w moim systemie nie pokazują pełni swoich możliwości. Dlatego moja przygoda z nimi bardzo szybko się zakończyła.Znam jednak kilka wybitnych systemów, których właściciele są zachwyceni i pozostają wierni marce.

 

Heh

dCS nie po raz pierwszy w swej historii "cierpi" na brak dobrego transportu.

To prawda DCS tak naprawdę miał 2 urządzenia z prawdziwymi napędami ESOTERICa czyli transport Scarlatti i Vivaldi.

Miałem ich Verdiego, Verdi La Scalę (obecnie ma ją Andrzej) i Scarlattiego. Moim zdaniem pomimo kapryśności i średniej jakości napędu sony w La Scali to był najlepiej zgrany duet przetwornik (ELGAR Plus i transport). Wszystko dzięki komunikacji fire wire, która w mojej ocenie była genialnym rozwiązaniem. Grało się na kablu za stówkę i nic więcej do szczęścia nie było potrzebne. Może oprócz zegara Verona. Rewelacyjna przestrzeń, na tamte czasy wręcz zjawiskowa i rozbierania dźwięku na czynniki pierwsze. Ten komplet robił naście lat temu piorunujące wrażenie. Sam cieszyłem się z niego jak dziecko. Napęd nieco kapryśny ale laser sony dostępny. Często zużywała się taśma łącząca wózek z elektroniką (były mikropęknięcia i sypało błędami). Ludzie wymieniali laser a to była wina tasiemki za marne grosze. Wiem bo sam się na tym złapałem i zapłaciłem prawie 5kzł za wymianę :)

Mądry Polak po szkodzie.

 

Od serii Scarlatti zaczęła się era prawdziwych transportów Esoterica VRDS Neo niestety już SACD czyli koniec z purystycznym odczytem. O dziwo fire wire jeszcze przetrwało ale niekompatybilne ze starszymi modelami. Za diabła nie mogłem ich razem odpalić. Nie był to najlepszy mechanizm z tej serii. Najlepszy był montowany wyłącznie w topowym, dzielonym Esoteric P01 i P03. Ostatnim czytającym wyłącznie płyty CD był P70.

 

Ze względu na najlepszy stosunek jakość/cena rekomendacje otrzymuje Esoteric P03 oraz Scarlatti transport (max do 30kzł).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o tyle ciekawy, co i zaskakujący z racji zainteresowania powrotem do napędów CD :)

Takich list już trochę było i one się zazwyczaj w ten sam sposób kończą. Bez finansowego limitu MBL, ARC, Metronome, DCS... Nowe prawie wszystkie ponad od 40-50 tys. Na rynku wtórnych w dobrej cenie kolejka chętnych na wybrane modele znacznie przewyższa ich podaż :) Nowe CD do 20 tys wysokiej klasy praktycznie nie występują. Lector i Electrocompaniet pod 20 tys bez wejść cyfrowych, których możliwości i tak są "punktowane".

I tu pojawiają się DAC z którymi miało być tak prosto, a okazało się, że nadal wymagają wybitnych transportów. Pamiętam jak Lampizator zaczynał sprzedawać swoje DAC' ki to polecał do nich tanie DVD twierdząc, że lepszy transport nie jest potrzebny. Teraz sprzedaje za 7 tys Euro PC. Czyli zmienił też zdanie w tym temacie :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj bo się zgubiłem. W sąsiednim wątku o AP napisałeś że miałeś Reimyo CDP-777. Ja mam dzielonkę i nie jest to już integra a typowy transport i ma oznaczenie CDT-777.

Miałem odtwarzacz CDP-777 i transport CDT-777. Własnego przetwornika się nie dorobiłem, DCS ma u mnie stałe miejsce :)

Którą masz wersję przetwornika?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o tyle ciekawy, co i zaskakujący z racji zainteresowania powrotem do napędów CD :)

Takich list już trochę było i one się zazwyczaj w ten sam sposób kończą. Bez finansowego limitu MBL, ARC, Metronome, DCS... Nowe prawie wszystkie ponad od 40-50 tys. Na rynku wtórnych w dobrej cenie kolejka chętnych na wybrane modele znacznie przewyższa ich podaż :) Nowe CD do 20 tys wysokiej klasy praktycznie nie występują. Lector i Electrocompaniet pod 20 tys bez wejść cyfrowych, których możliwości i tak są "punktowane".

I tu pojawiają się DAC z którymi miało być tak prosto, a okazało się, że nadal wymagają wybitnych transportów. Pamiętam jak Lampizator zaczynał sprzedawać swoje DAC' ki to polecał do nich tanie DVD twierdząc, że lepszy transport nie jest potrzebny. Teraz sprzedaje za 7 tys Euro PC. Czyli zmienił też zdanie w tym temacie :)

Chodzi żeby bez zapuszczania się w kosmos cenowy wskazać możliwie najmocniejsze typy. Zdziwiłbyś się jak wypada bezpośrednie porównanie topowych MBLa i Forsella, Metronome i Audiomec-i lub Vectora, EMM kontra starsze Esoterici itd. W transportach już dawno postęp się zatrzymał, warto zatem poznać kilka szczegółów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o tyle ciekawy, co i zaskakujący z racji zainteresowania powrotem do napędów CD :)

Takich list już trochę było i one się zazwyczaj w ten sam sposób kończą. Bez finansowego limitu MBL, ARC, Metronome, DCS... Nowe prawie wszystkie ponad od 40-50 tys. Na rynku wtórnych w dobrej cenie kolejka chętnych na wybrane modele znacznie przewyższa ich podaż :) Nowe CD do 20 tys wysokiej klasy praktycznie nie występują. Lector i Electrocompaniet pod 20 tys bez wejść cyfrowych, których możliwości i tak są "punktowane".

I tu pojawiają się DAC z którymi miało być tak prosto, a okazało się, że nadal wymagają wybitnych transportów. Pamiętam jak Lampizator zaczynał sprzedawać swoje DAC' ki to polecał do nich tanie DVD twierdząc, że lepszy transport nie jest potrzebny. Teraz sprzedaje za 7 tys Euro PC. Czyli zmienił też zdanie w tym temacie :)

 

Lampizator pisał o DVD gdy nie miał firmy audio. A teraz ma trochę inne spojrzenie na różne sprawy. Biznes is Biznes jak to mawiają na bazarach...

 

Electro nie nadaje się na porządny transport. Ma fatalną aplikację wyjścia cyfrowego.

 

Kwestia transportów CD to nisza w niszy bowiem nowe pokolenia nie posiadają kolekcji płyt CD tylko mają w domu dyski NAS z tysiącami płyt ściągniętych z netu. Kolekcja płyt CD to dziesiątki tysięcy PLN...a net jest za 50 PLN miesięcznie. Płyty CD dziś to zabawa dla panów po 40 roku życia, co kupowali płyty w latach 90 i uzbierali kolekcję.

 

To oni teraz szukają fajnych napędów do współczesnych DACów. W tej zakładce jest już kilka tematów dotyczących tej kwestii.

 

Coraz więcej opłaca się o tym pisać bo jest okazja do sprzedania za duźe pieniądze różnych staroci, które jesCze niedawno temu można było kupić w atrakcyjnych cenach.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się chyba już zaliczam do tych staruszków 40 letnich, aczkolwiek muszę szczerze wyznać iż z wielką nadzieją robiłem podejścia do grania z tzw. plików. Miałem różne urządzenia. masę tego było na pewno teraz nie będę wymieniał aczkolwiek wspólny mianownik dla tych urządzeń to beznadziejne granie i tyle w temacie. Cyfrowe bez duszy wypełnienia, płaskie jak naleśnik.

 

A tu droga młodzieży w tym całym hajendzie chodzi o to aby połączyć ogień z wodą. ma być barwa, kolor a jednocześnie przejrzystość , atak i kontur. ot i wielka tajemnica.

 

Młode pokolenia są wychowane na dźwięku smartfonów i słuchawek więc im wypełnienie nie jest znane i nie potrzebne...ważne aby basem przywalić i aby detalicznie było. Więc taki jest trend w hajendzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lampizator pisał o DVD gdy nie miał firmy audio. A teraz ma trochę inne spojrzenie na różne sprawy. Biznes is Biznes jak to mawiają na bazarach...

.

 

To trochę nie tak, że wtrącę swoje 3 grosze. ŁF po prostu twierdzi, że dzisiaj nie robi się już napędów CD, a te mityczne stocki starych napędów gdzieś wyparowały. Sam stawia na transport komputerowy stąd ten produkt. Nie jestem jego rzecznikiem, więc to nie obrona, może raczej potwierdzenie jednej z tez Szymona, którą napisał wyżej (tj. o braku nowych napędów CD). Pzdr

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To trochę nie tak, że wtrącę swoje 3 grosze. ŁF po prostu twierdzi, że dzisiaj nie robi się już napędów CD, a te mityczne stocki starych napędów gdzieś wyparowały. Sam stawia na transport komputerowy stąd ten produkt. Nie jestem jego rzecznikiem, więc to nie obrona, może raczej potwierdzenie jednej z tez Szymona, którą napisał wyżej (tj. o braku nowych napędów CD).

 

No a Accuphase zrobił...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia transportów CD to nisza w niszy bowiem nowe pokolenia nie posiadają kolekcji płyt CD tylko mają w domu dyski NAS z tysiącami płyt ściągniętych z netu. Kolekcja płyt CD to dziesiątki tysięcy PLN...a net jest za 50 PLN miesięcznie. Płyty CD dziś to zabawa dla panów po 40 roku życia, co kupowali płyty w latach 90 i uzbierali kolekcję.

 

 

To ja jestem wyjątkiem. Moja kolekcja wniesiona w spadku z lat 90-ych to ok. 100 tytułów. U mnie baaardzo wcześnie zaczęła się zabawa w pliki. A kolekcję CD buduje teraz płacąc za srebrne krązki zazwyczaj od 1 zł do 20 zł za sztukę. Nooo czasem jakiś audiofilskie wydanie XRCD czy na złocie. Bardzo mi sie podobają dzisiejsze czasy w tym względzie gdzie ludziska wyprzedają swoje kolekcje za grosze przechodząc na pliki :). Aby tak dalej. Będą czasy gdy za grosze kupowało sie winyle, to teraz będziemy za grosze kupować płyty CD.

 

A poczciwa płyta CD zagrana z dobrego transportu CD i DACa potrafi zagrać lepiej niz plik 24/192 z dobrego plikowca. Do tej pory nie wierzyłem, że to jest możliwe. A jednak. Jedynie dalej podobają mi sie pliki DSD. Tym bardziej, że mój dCS łyka je jak pelikan :).

 

Oczywiście są dobre wydania CD i wydania do doopy ale to chyba też oczywiste.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zacząć ten jakże interesujący wiele osób temat, dotyczący najlepszych produkowanych odtwarzaczy cd i transportów cd świata. Znajdzie się też miejsce dla nowoczesnych "plikograjków".

 

Masz wszystko w jednej obudowie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

I po temacie. Tylko mało dla kogo, bo kosztowne:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Albo przedwzmacniacz z wbudowanym DAC-iem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co szanowne grono myśli o Mark Levinson no 512? Wykonanie majstersztyk, na plus wbudowany preamp, miałem chwilę przyjemność obcować z tym odtwarzaczem i otworzył mi oczy na temat w tym sensie, ze chyba jednak nie warto bawic się w plikograjki, bo ciężko będzie się zbliżyć do jakości tego odtwarzacza... pytanie czy można równie dobrze, tylko nieco taniej? :) Tak czy siak na razie jest to moja subiektywna referencja jeśli chodzi o źródła, aczkolwiek super specem w przeglądzie rynku odtwarzaczy CD nie jestem ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek gdyby nie imieniny małżonki już byśmy balowali :)

 

Modyfikacje VRDSa 25/25x

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A co szanowne grono myśli o Mark Levinson no 512? Wykonanie majstersztyk, na plus wbudowany preamp, miałem chwilę przyjemność obcować z tym odtwarzaczem i otworzył mi oczy na temat w tym sensie, ze chyba jednak nie warto bawic się w plikograjki, bo ciężko będzie się zbliżyć do jakości tego odtwarzacza... pytanie czy można równie dobrze, tylko nieco taniej? :) Tak czy siak na razie jest to moja subiektywna referencja jeśli chodzi o źródła, aczkolwiek super specem w przeglądzie rynku odtwarzaczy CD nie jestem ;)

Polecam każdemu zacząć od dziadzi Revoxa 225/226. Można się mocno zdziwić.

Jeśli szukasz czegoś nowszego to Esoteric-i X-03 lub X-01 są do nabycia w bardzo dobrych pieniądzach (minus brak wyjścia AES/EBU mojego ulubionego). Bez problemu konkurują z 512 Levinsona. O dziwo to nie jest zwykły suchotnik jak wszyscy myślą, gra naprawdę analogowo nawet z lekko zaokrąglonym basem i dość odważną górą pasma. Wymienione Esoterici mają sporo lepsze napędy i równie wyczynowe granie, powiedziałbym że nawet ciut bardziej techniczne ale z lepszą górą. W 512 napęd wygląda na jakąś odmianę podstawowego Esoterica typu VOSP występującą w najtańszych seriach SA, DV ,SZ, UZ.

 

Dzięki powyższej wiedzy nie trzeba kupować DCSa Vivaldi za 154kzł a wystarczy Esoteric X-03 gdzie jest ten sam napęd. Do nabycia obecnie za 10kzł. nie wierzycie? To proszę. Jak ktoś chce "zaszaleć" to proponuję P-03 z VMK 1.1 za ok. 30kzł i mamy poziom wyższy od Vivaldiego. Funkcjonalność identyczna. Co najważniejsze kompatybilny z DCSem, działa nawet dual aes.

post-58347-0-22362200-1480454880_thumb.jpg

post-58347-0-72001000-1480454885_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi żeby bez zapuszczania się w kosmos cenowy wskazać możliwie najmocniejsze typy. Zdziwiłbyś się jak wypada bezpośrednie porównanie topowych MBLa i Forsella, Metronome i Audiomec-i lub Vectora, EMM kontra starsze Esoterici itd. W transportach już dawno postęp się zatrzymał, warto zatem poznać kilka szczegółów.

Delikatnie polecę Thetą Data Basic II na CDM 9 pro....tak, jak i Audiomeca...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie polecę Thetą Data Basic II na CDM 9 pro....tak, jak i Audiomeca...

...Audiomeca Mephisto I, jedna z wersji. Druga odmiana Mephisto I jest na cdm9.

 

Przypomnę, że z zewnątrz do rozpoznania po pilocie. Ten zaznaczony strzałką jest od CDM 9 PRO. Niebawem wrzucę dokładne zdjęcia tego pilota, mam go u siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-58347-0-07422900-1480456977_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie masę wiedzy, ogromne doświadczenie w podejmowanych tematach. Możecie uczyć kilka pokoleń co znaczy dobry dźwięk. Zapominacie jednak o 2 rzeczach jakże istotnych:

1. Dobry dźwięk to zawsze subiektywne doznanie i subiektywna opinia czym on jest

2. Czasem nad Waszą znajomość tematu bierze potrzeba zrobienia małej "wojenki". Niepotrzebnie.

Czyszczę więc temat z niepotrzebnych kłótni i proszę o unikanie tak bezpośrednich ataków i wywoływania tym samym spięć.

Utrzymajcie poziom wypowiedzi równy Waszemu poziomowi wiedzy.

Moderacja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadalem CD SONY XA50ES swietny,sprzedalem kuzynowi i do dzis gra super,bezawaryjny i to jest b.dobra propozycja i ta wysuwajaca sie wspaniale szufkada i ten odwaznik...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mirek10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończę kwestie transportów Audiomec-i Mephisto II oraz IIX i siedzących tam laserów. Napiszę to raz, w sieci są podawane błędne dane także UWAGA!

 

Audiomeca Mephisto II ma laser Sanyo SF90 (6/6) na zdjęciu z lewej strony

Audiomeca mephisto II X ma laser Sanyo SF-P101N

 

Akurat posiadam takowe więc wklejam zdjęcia.

 

Wersja IIX ma najczęściej metalowy zasilacz ale nie jest to regułą.

 

Kończąc temat Audiomeci Mephisto I, występują tam CDM 9 oraz CDM 9 PRO (rozpoznamy po pilocie bo napęd przysłania guma). Wersja PRO jest niezwykle poszukiwana, występowała głównie w topowych urządzeniach. CDM9 była dość populara, nawet w tańszych Philipsach. Stąd łatwo o dawcę. Optyka jest zamienna, silniki niestety nie.

Akurat traf chciał że mam pilot (nietypowy bo góra jest w miejscu bez przycisków, każdy się myli) i obydwa te napędy.

 

Poniżej lista modeli odtwarzaczy i transportów z poszukiwanym CDM 9 PRO. Jak ktoś posiada proszę o kontakt.

 

 

AUDIOLAB 8000CDM

AUDIOMECA MEPHISTO I były 2 wersje na CDM9 I CDM9 PRO!

BURMESTER 939

BURMESTER 963

BURMESTER 969

BURMESTER 979

EMT 982 PROFESSIONAL

Forsell Air Reference

GOLDMUND MIMESIS

INKEL TEMA CD-1

JADIS JD-1

MARANTZ CD-23 2

MERACUS IMAGO były 2 wersje na CDM9 I CDM9 PRO!

MICROMEGA DUO.CD. były 2 wersje na CDM3 I CDM9 PRO!

MICROMEGA DUO.CD2.1

MICROMEGA TRIO.3CD

MISSION-Cyrus Discmaster

NAIM AUDIO CDI były 2 wersje na CDM4 I CDM9 PRO!

POLYFUSION AUDIO MODEL 920

PS AUDIO LAMBDA

PS AUDIO LAMBDA TWO

RESTEK RADIANT (ver. 3)

ROTEL RCD-990

ROTEL RHCD-10

SHERWOOD CD-1 TEMA

SUGDEN AU51 PRO

SUGDEN SDT-1SE

T+A CD1400AC

THETA DATA BASIC

THETA DATA BASIC II

VIMAK DT-800

VIMAK DT-1000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-58347-0-33630300-1480494313_thumb.jpg

post-58347-0-19482400-1480494509_thumb.jpg

post-58347-0-01004400-1480494608_thumb.jpg

post-58347-0-19150800-1480494622_thumb.jpg

post-58347-0-53921500-1480494965_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze slowo wyjasnienia.

Koledzy, ktorzy uwazaja ze kazdy nastepny watek to nowa arena do prowadzenia hejtu i personalnych atakow i wojen, beda natychmiast i skutecznie usuwani. Zalozyciel tego watku, mimo ze posiada mozliwosc banowania w nim zgodnie z obowiazujaca dotad zasada - kogo chce i za co chce - nie bedzie jej stosowal. zatem ci ktorzy beda musieli oposcic ten watek beda usuwani przez moderacje forum. Tylko i wylacznie przez moderacje.

Aby nie zasmiecac watku, wiecej pouczen slownych od moderatorow nie bedzie. Nie jestesmy w przedszkolu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadalem CD SONY XA50ES swietny,sprzedalem kuzynowi i do dzis gra super,bezawaryjny i to jest b.dobra propozycja i ta wysuwajaca sie wspaniale szufkada i ten odwaznik...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

O Soniakach to można pisać kolejną stronę. Mam jeszcze topowego 7 ESD, wcześniej przerzuciłem ich z 6-8 sztuk (niektóre modele jako dawcy słynnych 151a, na szczęście nigdy nie były potrzebne). W tym moje marzenie z początków audio czyli... SCD 1.

Po zakupie byłem podjarany jak małe dziecko gdy zobaczy 300g czekoladę Lindt.

 

Niestety mój zapał szybko wyparował, wygląd i budowa wręcz pomnikowa a dźwięk... Delikatnie mówiąc porażka. Bez siły, ataku, szaro, chudo, bezbarwnie i nudno. Jednym słowem dramat. W nadziei na lepsze granie podłączyłem go jako transport, siup płytkę SACD do napędu a tam... Cisza. Okazało się, że wypuszcza wyłącznie sygnał cd na złączu cyfrowym. Niestety jako transport również poległ z kretesem a ja wyleczyłem się z dawnych marzeń.

Sprzedałem toto po miesiącu bo denerwowało mnie jak diabli tak piękne urządzenie, którego strach było słuchać.

post-58347-0-80695000-1480496884_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już robimy takie listy to poniżej lista modeli CD playerów i lista laserów tamże zastosowanych.

 

Brand Modell CD mechanism

AIWA CXN450G KSS210A

AIWA CXN540 KSS210A

AIWA CXN550G KSS210A

AIWA CXN560G KSS210A

AIWA CXN990 KSS210A

AIWA CXN999 KSS210A

AIWA CXNAP1 KSM2101AB

AIWA CXNAP1 KSS210A

AIWA CXNV20 KSS210A

AIWA CXNV70 KSL2101BA

AIWA CXNV70 KSM2101AB

AIWA CXNV70 KSS210A

AIWA CXNV8 KSS210A

AIWA CXSL50 KSS210B

AIWA CXSL70 KSS210A

AIWA CXSN340 KSS210A

AIWA CXSN345 KSS210A

AIWA CXZ1000M KSN2101AB

AIWA CXZ1000M KSS210A

AIWA CXZ58 KSS210B

AIWA CXZ650 KSM2101AB

AIWA CXZ650 KSS210A

AIWA CXZ670 KSM2101AB

AIWA CXZ670 KSS210A

AIWA CXZ720 KSM2101AB

AIWA CXZ720 KSS210A

AIWA CXZ750M KSM2101AB

AIWA CXZ750M KSS210A

AIWA CXZ870 KSM2101AB

AIWA CXZ870 KSS210A

AIWA CXZ900M KSM2101AB

AIWA CXZ900M KSS210A

AIWA DX1500 KSS123A

AIWA DX29100M KSM2101AB

AIWA DX370MG KS150A

AIWA DX660 CDM4/25

AIWA DX666 CDM4/25

AIWA DX670 CDM4/25

AIWA DX770 KSS123A

AIWA DX79MKII CDM4/25

AIWA DX990A KSS152A

AIWA DXD1A KSS152A

AIWA DXM100 KSS150A

AIWA DXM350M KSS150A

AIWA DXM351M KSS150A

AIWA DXM352M KSS150A

AIWA DXM45 CDM4/25

AIWA DXM740 KSS210B

AIWA DXM75 KSS210B

AIWA DXM755 CDM4/25

AIWA DXM76 KSS210B

AIWA DXM77 KSS210B

AIWA DXM779 SF90

AIWA DXM78 CDM4/25

AIWA DXM80 KSS210B

AIWA DXN3 KSS150A

AIWA DXN370MG KSS150A

AIWA DXN7 KSS150A

AIWA DXN7000M KSS210A

AIWA DXN9 KSS150A

AIWA DXNR3 KSS150A

AIWA DXZ7000M KSM2101AB

AIWA DXZ82 KSS150A

AIWA DXZ830 KSS150A

AIWA DXZ850 KSS150A

AIWA DXZ87 KSS150A

AIWA DXZ9100M KSS210A

AIWA DXZ92 KSS150A

AIWA DXZ93 KSS150A

AIWA DXZ950M KSS210A

AIWA FDN606 KSM2101AB

AIWA FDN606 KSS210A

AIWA FDN636 KSS210A

AIWA FDN707 KSM2101AB

AIWA FDN707 KSS210A

AIWA FDN909 KSM2101AB

AIWA FDN909 KSS210A

AIWA FDN939 KSS210A

AIWA LCX01 KSS150A

AIWA LCX50 KSS210B

AIWA LCX60 KSS210A

AIWA LCX66G KSS210A

AIWA LCX7 KSS210B

AIWA LCX70M KSS210A

AIWA LCX80 KSS210A

AIWA LCX8G KSS210B

AIWA LCX9 KSM2101BA

AIWA LCX9 KSS210B

AIWA LCXAP1 KSS210B

AIWA LCXF7 KSM2101BA

AIWA LCXF7 KSS210B

AIWA NSX220 KSS150A

AIWA NSX270 KSL2101AB

AIWA NSX270 KSM2101AB

AIWA NSX270 KSS210A

AIWA NSX320 KSS210A

AIWA NSX330 KSS150A

AIWA NSX332 KSS150A

AIWA NSX340 KSS210A

AIWA NSX345 KSS210A

AIWA NSX360 KSS210A

AIWA NSX400 KSS210A

AIWA NSX430 KSS210A

AIWA NSX450G KSM2101AB

AIWA NSX450G KSS210A

AIWA NSX550G KSM2101AB

AIWA NSX550G KSS210A

AIWA NSX990 KSS210A

AIWA NSX992 KSS210A

AIWA NSX999 KSS210A

AIWA NSXA92 KSS150A

AIWA NSXD603 KSM2101AB

AIWA NSXD603 KSS210A

AIWA NSXD606 KSM2101AB

AIWA NSXD606 KSS210A

AIWA NSXD636 KSS210A

AIWA NSXD707 KSM2101AB

AIWA NSXD707 KSS210A

AIWA NSXD909 KSM2101AB

AIWA NSXD909 KSS210A

AIWA NSXD939 KSS210A

AIWA NSXV20 KSS210A

AIWA NSXV8 KSS210A

AIWA RXN5K KSS210A

AIWA SXFN450 KSM2101AB

AIWA SXFN450 KSS210A

AIWA SXFN4500 KSM2101AB

AIWA SXFN4500 KSS210A

AIWA SXFN550 KSS210A

AIWA SXN400 KSM2101AB

AIWA SXN400 KSS210A

AIWA SXN400 KSS210A

AIWA XC001 KSS123A

AIWA XC002 KSS210B

AIWA XC004 KSS210B

AIWA XC005 KSS210B

AIWA XC300 KSS150A

AIWA XC500 KSS150A

AIWA XC550 KSS210A

AIWA XC750 KSS210A

AIWA XC777 KSS210B

AIWA XC900 KSS210A

AIWA XC950 KSS210A

AIWA XC990 KSS150A

AIWA XCN992 KSS210A

AIWA XG320 KSS210A

AIWA XG360 KSS210A

AIWA XG400 KSS210A

AIWA XG990 KSS210A

AIWA XP6 KSS331A

AIWA XP7 KSS331A

AIWA XSZ100 KSM2101AB

AIWA XSZ1000M KSM2101AB

AIWA XSZ1000M KSS210A

AIWA XSZ720 KSM2101AB

AIWA XSZ720 KSS210A

AIWA XSZ750M KSM2101AB

AIWA XSZ750M KSS210A

AIWA XSZ760M KSM2101AB

AIWA XSZ760M KSS210A

AIWA XSZ850M KSM2101AB

AIWA XSZ850M KSS210A

AIWA XSZ860M KSM2101AB

AIWA XSZ860M KSS210A

AIWA XSZ870 KSM2101AB

AIWA XSZ870 KSS210A

AIWA XSZ880M KSM2101AB

AIWA XSZ880M KSS210A

AIWA XSZ890M KSM2101AB

AIWA XSZ890M KSS210A

AIWA XSZ900M KSM2101AB

AIWA XSZ900M KSS210A

AIWA Z650 KSM2101AB

AIWA Z650 KSS210A

AIWA Z670 KSM2101AB

AIWA Z670 KSS210A

AIWA ZD3000M KSS210A

AIWA ZD3100M KSM2101AB

AIWA ZD3100M KSS210A

AIWA ZD5000 KSS210A

AIWA ZD5000M KSM2101AB

AIWA ZD7000M KSM2101AB

AIWA ZD7000M KSS210A

AKAI ACM30 PU320004

AKAI ACM350L SF88

AKAI ACM350L SF90

AKAI ACM350L SFP1

AKAI ACM350S SF88

AKAI ACM350S SF90

AKAI ACM350S SFP1

AKAI ACM370 PU320004

AKAI ACM370 SF88

AKAI ACM370 SF90

AKAI ACM370 SFP1

AKAI ACM3705 B0728643K

AKAI ACM370L PU3200004

AKAI ACM370L SF88

AKAI ACM370L SF90

AKAI ACM370L SFP1

AKAI ACM373 SF88

AKAI ACM373 SF90

AKAI ACM373 SFP1

AKAI ACM373L PU320004

AKAI ACM393L ATD55

AKAI ACM393L OH0020K4

AKAI ACM393L OH0020KY

AKAI ACM393L PU3200020

AKAI ACM395 SOH90T4N

AKAI ACM40 PU3200004

AKAI ACM45 PU3200040

AKAI ACM48L SF90

AKAI ACM48L SFP1

AKAI ACM48L SFP1

AKAI ACM58 SF90

AKAI ACM58 SFP1

AKAI ACM58 SFP1

AKAI ACM68 SF88

AKAI ACM68 SF90

AKAI ACM68 SFP1

AKAI ACM77 KSS210A

AKAI ACME66 AJ302000/

AKAI ACMX100 SF88

AKAI ACMX100 SF90

AKAI ACMX100 SFP1

AKAI ACMX100L SF88

AKAI ACMX100L SF90

AKAI ACMX100L SFP1

AKAI ACMX100S SF88

AKAI ACMX100S SF90

AKAI ACMX100S SFP1

AKAI ACMX105 SOHOT4

AKAI ACMX115 SOHA1

AKAI ACMX115 SOHOT4

AKAI ACMX115L SOHOT4

AKAI ACMX115S SOHOT4

AKAI ACMX115T ADCD.001

AKAI ACMX115T SOHA1

AKAI ACMX370 SOHOT4

AKAI ACMX470 SOHOT4

AKAI ACMX66 AJ3020001

AKAI ACMX92 SF80

AKAI ACMX92 SF90

AKAI ACMX92 SFP1

AKAI ACMX92L SF88

AKAI ACMX92L SF90

AKAI ACMX92L SFP1

AKAI ACMX92S SF88

AKAI ACMX92S SF90

AKAI ACMX92S SFP1

AKAI ACMX93A PU3200040

AKAI AJ305CD/E/V KSM2101BA

AKAI AJ305CD/E/V KSS210B

AKAI CD25 KSS210A

AKAI CD26 KSS210A

AKAI CD27 KSS210A

AKAI CD32 KSS210A

AKAI CD36 KSS210A

AKAI CD37 KSS210A

AKAI CD52 KSS210A

AKAI CD55 KSS210A

AKAI CD57 KSS210A

AKAI CD62 B0382258J

AKAI CD650 KSS210A

AKAI CD670 KSS210A

AKAI CD73 KSS210A

AKAI CD750 KSS210A

AKAI CD93 KSS123A

AKAI CDA30 B0372165

AKAI CDA305 B0387945

AKAI CDA305 KSS150A

AKAI CDA335 B0372165

AKAI CDA405 KSS123A

AKAI CDA7 KSS123A

AKAI CDA70 B0367214

AKAI CDM459 KSS210A

AKAI CDM459R KSS210A

AKAI CDM480 KSS210A

AKAI CDM512 B0387945J

AKAI CDM515 KSS123A

AKAI CDM600 KSS210A

AKAI CDM630 KSS210A

AKAI CDM659 KSS150A

AKAI CDM670 KSS210A

AKAI CDM770 KSS210A

AKAI CDM830 B0732758J

AKAI CDM830M B0732758J

AKAI CDM830M KP1

AKAI CDM959 KSS210A

AKAI CDN512 B0372165

AKAI MX105 KSS210A

AKAI MX520 KSS210A

AKAI MX550 KSS210A

AKAI MX570 KSS210A

AKAI MX650 KSS210A

AKAI MX670 KSS210A

AKAI MX750 KSS210A

AKAI MX950 KSS210A

AKAI PDX45 KSS331A

AKAI RX590 KSS210A

AKAI RX593 KSS210A

AKAI RX595 KSS210A

GRUNDIG CCD670 SFP1

GRUNDIG CCD680 CDM12.1/0

GRUNDIG CD1 CDM12.1/0

GRUNDIG CD1000 CDM12.1/0

GRUNDIG CD101 KSS210A

GRUNDIG CD101 KSS331ACO

GRUNDIG CD102 CDM12.1/3

GRUNDIG CD103 SF90

GRUNDIG CD11 CDM12.1/0

GRUNDIG CD12 CDM12.1/0

GRUNDIG CD120 CDM12.1/0

GRUNDIG CD2 CDM12.1/0

GRUNDIG CD210 CDM12.1/0

GRUNDIG CD3 CDM12.1/0

GRUNDIG CD3000 CDM4/19

GRUNDIG CD301 CDM4/19

GRUNDIG CD303 CDM4/19

GRUNDIG CD35X CDM4/19

GRUNDIG CD360 HOPM3

GRUNDIG CD435 HOPM3

GRUNDIG CD436 CDM12.1/0

GRUNDIG CD437 CDM12.1/0

GRUNDIG CD460 HOPM3

GRUNDIG CD5200 CDM4/19

GRUNDIG CD5500 CDM4/19

GRUNDIG CD6 CDM12.1/0

GRUNDIG CD660 SF90

GRUNDIG CD8100 CDM4/11

GRUNDIG CD8150 CDM4/19

GRUNDIG CD8200 CDM4/19

GRUNDIG CD8400 CDM4/19

GRUNDIG CD9000 CDM4/11

GRUNDIG CD904 KSS210A

GRUNDIG CD904 KSS331ACO

GRUNDIG CD905 OPTIMA 5S

GRUNDIG CDC14 CDM12.1/0

GRUNDIG CDC477 CDM12.1/0

GRUNDIG CDP110 CDM12.3B

GRUNDIG CDP200 CDM12.3B

GRUNDIG CDP65 KSS331A

GRUNDIG CDP65 KSS331A

GRUNDIG CDP75 CDM12.3B

GRUNDIG CDP90 RAE0130Z

GRUNDIG CLCD6 CDM12.1/0

GRUNDIG DP47 KSS152A

GRUNDIG DP660SG KSS152A

GRUNDIG DP8020 KSS152A

GRUNDIG DP87 KSS152A

GRUNDIG KRCD100 KSS210B

GRUNDIG L1000D KSS152A

GRUNDIG M1 KSM2101AB

GRUNDIG M1 KSS210A

GRUNDIG M15 CDM12.1/0

GRUNDIG M16 CDM12.1/0

GRUNDIG M2 CDM12.1/0

GRUNDIG M20LWM1 SOHOT4

GRUNDIG M20LWM3A SOHOT4

GRUNDIG M25 CDM12.1/0

GRUNDIG M26 CDM12.1/0

GRUNDIG M30CD CDM12.1/0

GRUNDIG M40CDC CDM12.1/0

GRUNDIG M5 KSM2101AB

GRUNDIG M5 KSS210A

GRUNDIG M6 CDM12.1/0

GRUNDIG MC10 KSS210A

GRUNDIG MCD30_NEW_ORLEANSC KSS210A

GRUNDIG NEW_ORLEANSC KSS331A

GRUNDIG PA1 CDM12.3B

GRUNDIG PA2 CDM12.1/0

GRUNDIG PA3 CDM12.1/0

GRUNDIG R102 CDM12.1/0

GRUNDIG R120 CDM12.1/0

GRUNDIG RCD400 CDM12.1/0

GRUNDIG RR1900CD KSS210B

GRUNDIG RR3000CD SF90

GRUNDIG RR3100CD KSS210B

GRUNDIG RR4000CD KSS210B

GRUNDIG RR610CD KSS210B

GRUNDIG RR700 KSS210B

GRUNDIG SANREMOCD21 CDM12.1/0

GRUNDIG SCD1910RDS 72008-658

GRUNDIG SYSTEM120 CDM12.1/0

GRUNDIG SYSTEM220 CDM12.1/0

GRUNDIG UMS1 CDM12.1/0

GRUNDIG UMS2 CDM12.1/0

HARMAN KARDON 300 KSS210A

ITT DP7950 SF90

JVC AXMX66BK OPTIMA5S

JVC CAC33 OPTIMA6S

JVC CAD3S OPTIMA150

JVC CAD4T OPTIMA150

JVC CAD5T OPTIMA150

JVC CAD601T OPTIMA150

JVC CAD631T OPTIMA150

JVC CAD651TR OPTIMA150

JVC CAD701T OPTIMA150

JVC CAD75TR OPTIMA150

JVC CAD7T OPTIMA150

JVC CAD851TR OPTIMA150

JVC CAD85TR OPTIMA150

JVC CAD8T OPTIMA150

JVC CADD5 OPTIMA60B

JVC CAE21 OPTIMA6S

JVC CAE21LBK OPTIMA4

JVC CAE48 OPTIMA6S

JVC CAE48BK OPTIMA6S

JVC CAMX30BK OPTIMA5S

JVC CAMX33BK OPTIMA5S

JVC CAMX52 OPTIMA6S

JVC CAMXC5BK OPTIMA5S

JVC CAMXG7 OPTIMA6S

JVC CAMXG9 OPTIMA6S

JVC CAMXS2 OPTIMA6S

JVC CAMXS2BK OPTIMA6S

JVC CAMXS2K OPTIMA6S

JVC CAMXS3BK OPTIMA6S

JVC CAMXS4 OPTIMA6S

JVC CAMXS6 OPTIMA6S

JVC CAS20 OPTIMA6S

JVC CAS200 OPTIMA6S

JVC CAS20BK OPTIMA6S

JVC CAS30 OPTIMA6S

JVC CAS300 OPTIMA6S

JVC CAS30BK OPTIMA6S

JVC CAS50 OPTIMA6S

JVC CAS50 OPTIMA6S

JVC CAS500 OPTIMA6S

JVC CAS60 OPTIMA6S

JVC CAS600 OPTIMA6S

JVC CAS60RBK OPTIMA6S

JVC CATD55R OPTIMA60B

JVC CATD77R OPTIMA610

JVC F3000R OPTIMA150

JVC HX5 OPTIMA150

JVC MX1L OPTIMA5S

JVC MX50 OPTIMA5S

JVC MXD2T OPTIMA150

JVC MXD301T OPTIMA150

JVC MXD351TR OPTIMA150

JVC MXD401T OPTIMA150

JVC MXD451TR OPTIMA150

JVC MXD551TR OPTIMA150

JVC MXS2 OPTIMA6S

JVC MXS20 OPTIMA6S

JVC MXS20 OPTIMA6S

JVC MXS3 OPTIMA6S

JVC MXS30 OPTIMA6S

JVC MXS60 OPTIMA6S

JVC OPTIMA1 OPTIMA1

JVC OPTIMA2 OPTIMA2

JVC OPTIMA20 OPTIMA20

JVC OPTIMA22 OPTIMA22

JVC OPTIMA3 OPTIMA3

JVC OPTIMA4S OPTIMA4S

JVC OPTIMA5S OPTIMA5S

JVC OPTIMA6S OPTIMA6S

JVC PCQS11 OPTIMA6S

JVC PCV2 OPTIMA3

JVC PCX103 OPTIMA150

JVC PCX105 OPTIMA150

JVC PCX105 OPTIMA6S

JVC PCX106 OPTIMA150

JVC PCX110 OPTIMA150

JVC PCX110 OPTIMA6S

JVC PCX130 OPTIMA150

JVC PCX130 OPTIMA6S

JVC PCX500 KSS150B

JVC PCX55 OPTIMA150

JVC PCX55 OPTIMA6S

JVC PCX75 OPTIMA150

JVC PCX95 OPTIMA150

JVC PCX95 OPTIMA6S

JVC PCX95 OPTIMA6S

JVC PCX95 OPTIMA6S

JVC PCXC10BK OPTIMA150

JVC PCXC30 OPTIMA150

JVC RCB1 OPTIMA5S

JVC RCNX3 2001600

JVC RCQ50 OPTIMA150

JVC RCQ50 OPTIMA6S

JVC RCQC7 OPTIMA610

JVC RCQS10 OPTIMA150

JVC RCQS11 OPTIMA150

JVC RCQS11 OPTIMA6S

JVC RCQS12 OPTIMA150

JVC RCQS22 OPTIMA150

JVC RCQW33 OPTIMA150

JVC RCQW35 OPTIMA150

JVC RCQW55 OPTIMA150

JVC RCX220 KSS210BAR

JVC RCX230 OPTIMA150

JVC RCX230 OPTIMA6S

JVC RCX240 OPTIMA150

JVC RCX310 KSS150A

JVC RCX320 OPTIMA6S

JVC RCX320BK OPTIMA150

JVC RCX510 KSM150B

JVC RCX520 OPTIMA150

JVC RCX520 OPTIMA6S

JVC RCX540 OPTIMA150

JVC RCX610 KSM150BAJ

JVC RCX620 OPTIMA150

JVC RCX620 OPTIMA6S

JVC RCX720 OPTIMA150

JVC RCX720 OPTIMA6S

JVC RCX740 OPTIMA150

JVC RCXC1 OPTIMA150

JVC RCXC3BK OPTIMA150

JVC TMXC5 OPTIMA6S

JVC UX1000GR OPTIMA150

JVC UX1500RGR OPTIMA150

JVC UX2000RGD OPTIMA150

JVC UXA4 OPTIMA6S

JVC UXA5 OPTIMA5S

JVC UXA50BK OPTIMA150

JVC UXA55 OPTIMA6S

JVC UXA55R OPTIMA150

JVC UXA6 OPTIMA5S

JVC UXA60RBK OPTIMA150

JVC UXC30 OPTIMA6S

JVC UXC40R OPTIMA150

JVC UXC7 OPTIMA6S

JVC UXD88 OPTIMA150

JVC UXD99R OPTIMA150

JVC UXT1 OPTIMA6S

JVC UXT100 OPTIMA150

JVC UXT20 OPTIMA150

JVC UXT200R OPTIMA150

JVC UXT25R OPTIMA150

JVC UXT3 OPTIMA6S

JVC XKC30 OPTIMA22

JVC XL900 OPTIMA3

JVC XLE3 OPTIMA2

JVC XLE300 OPTIMA4

JVC XLE300 OPTIMA4S

JVC XLE300BK OPTIMA4S

JVC XLE31 OPTIMA4S

JVC XLE31BK OPTIMA4S

JVC XLE34 OPTIMA5S

JVC XLE3BK OPTIMA2

JVC XLE45 OPTIMA5S

JVC XLE5 OPTIMA3

JVC XLE51 OPTIMA4S

JVC XLE51BK OPTIMA4S

JVC XLE53 OPTIMA5S

JVC XLE56 OPTIMA5S

JVC XLE57 OPTIMA5S

JVC XLE77 OPTIMA5S

JVC XLE900BK OPTIMA3

JVC XLF115 OPTIMA6S

JVC XLF116 OPTIMA6S

JVC XLF154BK OPTIMA150

JVC XLF215 OPTIMA6S

JVC XLF216 OPTIMA6S

JVC XLF254BK OPTIMA150

JVC XLF5THBK OPTIMA150

JVC XLM301 TAOHS-JP1

JVC XLM303 OPTIMA5S

JVC XLM306 OPTIMA5S

JVC XLM307 OPTIMA5S

JVC XLM309 OPTIMA5S

JVC XLM309BK OPTIMA5S

JVC XLM403 OPTIMA5S

JVC XLM403BK OPTIMA5S

JVC XLM404 OPTIMA5S

JVC XLM405 OPTIMA5S

JVC XLM406 OPTIMA5S

JVC XLM407 OPTIMA5S

JVC XLM408 OPTIMA5S

JVC XLM409 OPTIMA5S

JVC XLM504 OPTIMA5S

JVC XLM504BK OPTIMA5S

JVC XLM505 OPTIMA5S

JVC XLM505TN OPTIMA5S

JVC XLM508 OPTIMA5S

JVC XLM509 OPTIMA5S

JVC XLM700 OPTIMA20

JVC XLM705 OPTIMA5S

JVC XLM705TN OPTIMA5S

JVC XLMC100 OPTIMA6S

JVC XLMC100C/M OPTIMA6S

JVC XLMCM1 OPTIMA6S

JVC XLME77 OPTIMA5S

JVC XLME90 OPTIMA5S

JVC XLME91 OPTIMA4S

JVC XLME91BK OPTIMA4S

JVC XLME93 OPTIMA5S

JVC XLMG600 VDL317100

JVC XLMG7 OPTIMA6S

JVC XLMG800PTN OPTIMA5S

JVC XLMG9 OPTIMA6S

JVC XLMK1200 VDL317100

JVC XLMK77 OPTIMA60D

JVC XLMK88 OPTIMA60D

JVC XLMX70 OPTIMA5S

JVC XLMXG7 OPTIMA6S

JVC XLMXG9 OPTIMA6S

JVC XLP32 2001600

JVC XLP33 2001200

JVC XLP42 2001600

JVC XLP43 2001500

JVC XLP62 2001600

JVC XLP63 2001500

JVC XLR10 SZZP1059

JVC XLR10K SZZP1059

JVC XLSD1GD OPTIMA150

JVC XLV101 OPTIMA4S

JVC XLV101BK OPTIMA4S

JVC XLV1100 OPTIMA1

JVC XLV1100BK OPTIMA1

JVC XLV120BK OPTIMA150

JVC XLV131 OPTIMA5S

JVC XLV131BK OPTIMA5S

JVC XLV141 OPTIMA5S

JVC XLV142 OPTIMA5S

JVC XLV151 OPTIMA5S

JVC XLV151TN OPTIMA5S

JVC XLV152 OPTIMA5S

JVC XLV152BK OPTIMA5S

JVC XLV162 OPTIMA6S

JVC XLV163TN OPTIMA6S

JVC XLV164 OPTIMA6S

JVC XLV164BK OPTIMA5S

JVC XLV164BK OPTIMA6S

JVC XLV174 OPTIMA6S

JVC XLV20 OPTIMA1

JVC XLV20B OPTIMA1

JVC XLV211 OPTIMA4S

JVC XLV211BK OPTIMA4S

JVC XLV22 OPTIMA2

JVC XLV220 OPTIMA2

JVC XLV221 OPTIMA5S

JVC XLV221BK OPTIMA5S

JVC XLV222 OPTIMA4S

JVC XLV222BK OPTIMA4S

JVC XLV225BK OPTIMA2

JVC XLV22BK OPTIMA2

JVC XLV230BK OPTIMA150

JVC XLV231 OPTIMA5S

JVC XLV235 OPTIMA5S

JVC XLV241 OPTIMA5S

JVC XLV241TN OPTIMA5S

JVC XLV242 OPTIMA5S

JVC XLV242BK OPTIMA5S

JVC XLV250BK OPTIMA2

JVC XLV251 OPTIMA5S

JVC XLV251TN OPTIMA5S

JVC XLV252 OPTIMA5S

JVC XLV252BK OPTIMA5S

JVC XLV263TN OPTIMA6S

JVC XLV264 OPTIMA6S

JVC XLV264BK OPTIMA6S

JVC XLV274 OPTIMA6S

JVC XLV274BK OPTIMA6S

JVC XLV300 E30368700

JVC XLV311 OPTIMA4S

JVC XLV311BK OPTIMA4S

JVC XLV330 OPTIMA2

JVC XLV330BK OPTIMA2

JVC XLV333 OPTIMA4S

JVC XLV333BK OPTIMA4S

JVC XLV341 OPTIMA5S

JVC XLV342 OPTIMA5S

JVC XLV400 OPTIMA1

JVC XLV400B OPTIMA1

JVC XLV440 OPTIMA2

JVC XLV440BK OPTIMA2

JVC XLV450 OPTIMA2

JVC XLV450 OPTIMA2

JVC XLV550 OPTIMA2

JVC XLV550BK OPTIMA2

JVC XLZ1010 OPTIMA4S

JVC XLZ1010TN OPTIMA4S

JVC XLZ1050 OPTIMA5S

JVC XLZ1050TN OPTIMA5S

JVC XLZ331 OPTIMA5S

JVC XLZ335 OPTIMA5S

JVC XLZ411 OPTIMA4S

JVC XLZ411BK OPTIMA4S

JVC XLZ431 OPTIMA5S

JVC XLZ441 OPTIMA5S

JVC XLZ442 OPTIMA5S

JVC XLZ444 OPTIMA4S

JVC XLZ444BK OPTIMA4S

JVC XLZ451 OPTIMA5S

JVC XLZ452 OPTIMA5S

JVC XLZ454 OPTIMA6S

JVC XLZ463TN OPTIMA6S

JVC XLZ464BK OPTIMA6S

JVC XLZ551 OPTIMA5S

JVC XLZ551TN OPTIMA5S

JVC XLZ552 OPTIMA5S

JVC XLZ552BK OPTIMA5S

JVC XLZ555 OPTIMA4S

JVC XLZ555BK OPTIMA4S

JVC XLZ574 OPTIMA6S

JVC XLZ611 OPTIMA4S

JVC XLZ611BK OPTIMA4S

JVC XLZ611BK OPTIMA6S

JVC XLZ674 OPTIMA6S

JVC XTMXG7 OPTIMA6S

JVC XTMXG9 OPTIMA6S

JVC XTMXS6 OPTIMA6S

JVC XTS60 OPTIMA6S

JVC XXLM309 OPTIMA5S

JVC XXLM508 OPTIMA5S

KENWOOD A311 RCTRH8119

KENWOOD A311 SH1106170

KENWOOD CD160 KSS152A

KENWOOD DP1030 KSS210A

KENWOOD DP1050 157500211

KENWOOD DP1060 RCTRH8136

KENWOOD DP1080 T25005105

KENWOOD DP1100SG J91-0341-

KENWOOD DP1510 KSS210A

KENWOOD DP2010 KSS210A

KENWOOD DP2010 KSS210T

KENWOOD DP2030 KSS210A

KENWOOD DP2050 157500211

KENWOOD DP2060 RCTRH8136

KENWOOD DP2080 T25005105

KENWOOD DP28 RCTRH8136

KENWOOD DP3010 KSS210A

KENWOOD DP3030 KSS210A

KENWOOD DP3050 KSS210A

KENWOOD DP3060 157500211

KENWOOD DP3080 T25001005

KENWOOD DP310 J91.0334.

KENWOOD DP310 J91033408

KENWOOD DP4030 KSS210A

KENWOOD DP47 KSS152A

KENWOOD DP470 SH1166170

KENWOOD DP470 T25001905

KENWOOD DP491 KSS210A

KENWOOD DP501 157500211

KENWOOD DP5010 KSS210A

KENWOOD DP5030 KSS210A

KENWOOD DP5040 KSS210A

KENWOOD DP5060 157500211

KENWOOD DP520 KSS210A

KENWOOD DP660SG KSS152A

KENWOOD DP7030 KSS210A

KENWOOD DP7040 KSS210A

KENWOOD DP7050 KSS210A

KENWOOD DP7090 T25004105

KENWOOD DP722 157500211

KENWOOD DP730 KSS210A

KENWOOD DP76 157500211

KENWOOD DP770 X92.1220.

KENWOOD DP8020 KSS152A

KENWOOD DP87 KSS152A

KENWOOD DP880 J91037715

KENWOOD DP880SG X92122003

KENWOOD DP920 KSS210A

KENWOOD DP930 KSS210A

KENWOOD DP950 KSS210A

KENWOOD DP97R SF88

KENWOOD DPB5 157500211

KENWOOD DPB9 157500211

KENWOOD DPC171 D40154608

KENWOOD DPC321 KSS331A

KENWOOD DPC331 KSS331A

KENWOOD DPC371 D40154608

KENWOOD DPC472 D40154608

KENWOOD DPC521 KSS331A

KENWOOD DPC531 KSS331A

KENWOOD DPC631 KSS331A

KENWOOD DPC721 KSS331A

KENWOOD DPC731 KSS331A

KENWOOD DPC971 T25004905

KENWOOD DPM6630 KSS210A

KENWOOD DPM6630 KSS210A

KENWOOD DPM7730 KSS210A

KENWOOD DPM7730 KSS210A

KENWOOD DPM97 SF88

KENWOOD DPM991 KSS210A

KENWOOD DPM991 KSS210A

KENWOOD DPMH5 T25005005

KENWOOD DPR309 T25005005

KENWOOD DPR409 T25005005

KENWOOD DS300 T25005005

KENWOOD HM5 T5004105

KENWOOD KDC95 KSS261A

KENWOOD L1000D KSS152A

KENWOOD LVD290 T25005805

KENWOOD M225 KSS210A

KENWOOD M25 KSS210A

KENWOOD M450 KSS210A

KENWOOD M650 KSS210A

KENWOOD M77A 157500211

KENWOOD M850 KSS210A

KENWOOD PD3030 KSS210A

KENWOOD PD3060 157500211

KENWOOD PDM991 KSS210A

KENWOOD RDX25 KSS210A

KENWOOD RDX25L KSS210A

KENWOOD RDXC2 KSS210A

KENWOOD RDXC2/6 KSS210A

KENWOOD RDXC3 KSS210A

KENWOOD RDXC3L KSS210A

KENWOOD RDXCF4 T25004105

KENWOOD SEA910 T25005005

KENWOOD UD202 KSS210A

KENWOOD UD302 KSS210A

KENWOOD UD502 157500211

KENWOOD UD70 157500211

KENWOOD UD701 157500211

KENWOOD UD90 157500211

KENWOOD XA3L KSS240A

KENWOOD XD500 T25005005

KENWOOD XD700 T25005005

KENWOOD XD751 T25002305

KENWOOD XE5 157500211

LUXMAN D007 KSS152A

LUXMAN D01 KSS152A

LUXMAN D100 KSS152A

LUXMAN D1050 KSS152A

LUXMAN D113 KSS152A

LUXMAN D113D KSS152A

LUXMAN D115 KSS152A

LUXMAN D117 KSS152A

LUXMAN D321 KSS210A

LUXMAN DZ111 KSS152A

LUXMAN DZ112 KSS152A

MAGNAVOX CDB650 691.30211

MAGNAVOX CDP650 691.30211

MARANTZ 74CC38 CDM12.1

MARANTZ 74CD10 CDM4/D36

MARANTZ 74CD11II CDM4/D36

MARANTZ 74CD11LE CDM4/D36

MARANTZ 74CD14 CDM12.1

MARANTZ 74CD23 CDM9

MARANTZ 74CD38 CDM12.1

MARANTZ 74CD40 CDM4

MARANTZ 74CD42II CDM4

MARANTZ 74CD46 CDM12.1

MARANTZ 74CD48 CDM12.1

MARANTZ 74CD52II CDM4

MARANTZ 74CD52IISE CDM4

MARANTZ 74CD52SE CDM4

MARANTZ 74CD57 CDM12.1

MARANTZ 74CD57II CDM12.1

MARANTZ 74CD60SE CDM4

MARANTZ 74CD63II CDM12.1

MARANTZ 74CD67 CDM12.1

MARANTZ 74CD67II CDM12.1

MARANTZ 74CD72II CDM4

MARANTZ 74CD72IISE CDM4

MARANTZ 74CD72SE CDM4

MARANTZ 74CD80 CDM1II

MARANTZ 74CDR615 CDM24

MARANTZ 74CDR620 CDM24

MARANTZ 74PMD302 CDM12.1

MARANTZ 74PMD320 CDM12.1

MARANTZ 74PMD350 CDM12

MARANTZ 74VCD500 CDM12.1

MARANTZ 75CD1010 CDM12.1

MARANTZ 75CD1020 CDM12.1

MARANTZ 75CD1020SDE CDM12.1

MARANTZ 75CM1040 CDM12.1

MARANTZ 80CD43 691.30278

MARANTZ CD1010 CDM12.1/0

MARANTZ CD1020 CDM12.1/0

MARANTZ CD273 CDM2

MARANTZ CD385 CDM4

MARANTZ CD40 CDM4/19

MARANTZ CD42 691.30209

MARANTZ CD43 CDM12.1/0

MARANTZ CD45 CDM2

MARANTZ CD45 CDM2/29

MARANTZ CD50 CDM4/19

MARANTZ CD53 CDM12.1/0

MARANTZ CD56 CDM4/25

MARANTZ CD583 CDM4/19

MARANTZ CD593 CDM4

MARANTZ CD593 CDM4/19

MARANTZ CD60 CDM4/19

MARANTZ CD65 CDM4/25

MARANTZ CD65II CDM4/19

MARANTZ CD72 CDM4/19

MARANTZ CD75 CDM4/25

MARANTZ CD84 CDP2/CD

MARANTZ CD873 CDM2-0500

MARANTZ CD873 CDM4/11

MARANTZ CD883 CDM4/19

MARANTZ CDD4993 KSS123A

MULTITECH CD150 KSS152A

MULTITECH CD610 KSS123A

MULTITECH MD150 KSS152A

NAD 502 KSS210A

NAD 505 HOPM3

NAD 510 CDM12.1

NAD 512 KSS210A

NAD 514 KSS210A

NAD 515 CDM12.1

NAD 523 KSS210A

NAD 5340 DLBA1

NAD 5420 KSS210A

NAD 5425 KSS210A

NAD HIFI8700CD SF90

NORDMENDE CP3000 KSS123A

NORDMENDE CP3002 KSS210A

NORDMENDE CP3501 KSS210A

ONKYO C711 157500211

ONKYO CD150 HOMP3

ONKYO CD300RDS KSS168A

ONKYO DX120 241070

ONKYO DX130 9110982

ONKYO DX130 MLP8

ONKYO DX1400 24110005

ONKYO DX150 KSS152A

ONKYO DX1500 24110001

ONKYO DX1700 24110001

ONKYO DX1800 KSS150A

ONKYO DX200 KSS123A

ONKYO DX220 241065

ONKYO DX2200 KSS123A

ONKYO DX230 9110982

ONKYO DX230 MLP8

ONKYO DX2500 24110001

ONKYO DX2500 24110004

ONKYO DX2700 24110001

ONKYO DX320 241065

ONKYO DX3200 KSS123A

ONKYO DX330 241065

ONKYO DX3800 8001520

ONKYO DX530 24110001

ONKYO DX5500 24110003

ONKYO DX6420 9110982

ONKYO DX6430 9110982

ONKYO DX6450 KSS123A

ONKYO DX6470 KSS152A

ONKYO DX6520 KSS152A

ONKYO DX6530 KSS152A

ONKYO DX6540 KSS152A

ONKYO DX6620 KSS210A

ONKYO DX6630 KSS152A

ONKYO DX6640 KSS152A

ONKYO DX6650 KSS210A

ONKYO DX6920 KSS210A

ONKYO DX6930 KSS210A

ONKYO DX7011 KSS210A

ONKYO DX706 8001520

ONKYO DX7500 DLBA22200

ONKYO DXC110 157500211

PHILIPS AK730 RCD2/211A

PHILIPS AK791 691.30215

PHILIPS AS440 CDM12.1/0

PHILIPS AS445 CDM12.1/0

PHILIPS AS540 CDM12.1/0

PHILIPS AS640 CDM12.1

PHILIPS AZ6801 691.10271

PHILIPS AZ6804 RCD2/111

PHILIPS AZ6805 RCD2/111

PHILIPS AZ6806 691.30295

PHILIPS AZ6808 691.30295

PHILIPS AZ6810 RCD2/111

PHILIPS AZ6811 RCD2/111

PHILIPS AZ6812 RCD2/111

PHILIPS AZ6814 RCD2/111

PHILIPS AZ6819 691.30251

PHILIPS AZ6820 CDM12.3B

PHILIPS AZ6821 CDM12.3B

PHILIPS AZ6822 CDM12.3B

PHILIPS AZ6823 CDM12.3B

PHILIPS AZ6825 CDM12.3B

PHILIPS AZ6826 CDM3.1

PHILIPS AZ6827 CDM12.3B

PHILIPS AZ6834 CDM12.3B

PHILIPS AZ6834/00 CDM12.3

PHILIPS AZ6835 CDM12.3B

PHILIPS AZ6837 CDM12.3B

PHILIPS AZ6838 CDM12.3B

PHILIPS AZ6840 691.30359

PHILIPS AZ6840 CDM12.3B

PHILIPS AZ6841 CDM12.3B

PHILIPS AZ6843 CDM12.3B

PHILIPS AZ6844 CDM12.3B

PHILIPS AZ6845 CDM12.3B

PHILIPS AZ6846 CDM12.3B

PHILIPS AZ6847 CDM12.3B

PHILIPS AZ6848 CDM12.3B

PHILIPS AZ6850 CDM12.3BL

PHILIPS AZ6892 RCD2/111

PHILIPS AZ6897 RCD2/11

PHILIPS AZ7160 CDM12.3BL

PHILIPS AZ7161 CDM12.3BL

PHILIPS AZ7166 CDM12.3BL

PHILIPS AZ7167 CDM12.3BL

PHILIPS AZ7168 CDM12.3BL

PHILIPS AZ7362 CDM12.3BL

PHILIPS AZ7363 CDM12.3BL

PHILIPS AZ7364 CDM12.3BL

PHILIPS AZ7365 CDM12.3BL

PHILIPS AZ7366 CDM12.3BL

PHILIPS AZ8002 RCD1D

PHILIPS AZ8006 KSS210B

PHILIPS AZ8012 691.20768

PHILIPS AZ8020 RCD1...

PHILIPS AZ8022 RCD1...

PHILIPS AZ8025 RCD1...

PHILIPS AZ8030 RCD1.2

PHILIPS AZ8040 RCD1.2

PHILIPS AZ8048/05 CDM12-1

PHILIPS AZ8050 RCD1.3

PHILIPS AZ8051 RCD1.3

PHILIPS AZ8052 RCD1.3

PHILIPS AZ8052/... 691.30345

PHILIPS AZ8052/00D 691.10535

PHILIPS AZ8057 RCD1.3

PHILIPS AZ8102 RCD1.D

PHILIPS AZ8114 RCD1.2

PHILIPS AZ8150 RCD1.3

PHILIPS AZ8214 69120768

PHILIPS AZ8240 691.20931

PHILIPS AZ8245 HOPM3

PHILIPS AZ8256 HOPM3

PHILIPS AZ8304 691.20768

PHILIPS AZ8320 RCD1.2D

PHILIPS AZ8340 RCD1.2

PHILIPS AZ8350 RCD1.3

PHILIPS AZ8351 RCD1.3

PHILIPS AZ8352 RCD1.3

PHILIPS AZ8357 RCD1.3

PHILIPS AZ8401 691.10271

PHILIPS AZ8404 RCD1.2

PHILIPS AZ8404/00 691.20931

PHILIPS AZ8420 691.20931

PHILIPS AZ8492 691.20462

PHILIPS AZ8540 RCD1.2

PHILIPS AZ8604 691.20541

PHILIPS AZ8640 691.30278

PHILIPS AZ8640 CDM12.1/0

PHILIPS AZ8640/00 691.30278

PHILIPS AZ8641 CDM12.1/0

PHILIPS AZ8904 RCD1.2

PHILIPS AZ9020 691.20596

PHILIPS AZ9040 RCD1.2

PHILIPS AZ9340 RCD1.2

PHILIPS AZ9355 RCD1.2

PHILIPS AZ9614 RCD1.2

PHILIPS AZ9712 CDM4/18

PHILIPS BMS3000 691.30255

PHILIPS CCD310 CDM4/19

PHILIPS CCD320 CDM4/19

PHILIPS CD070 CDM12-1

PHILIPS CD070/OOB CDM12-1

PHILIPS CD080/OOB CDM12-1

PHILIPS CD100 691.30209

PHILIPS CD1005 691.30212

PHILIPS CD1006 691.30211

PHILIPS CD104/60 691.30123

PHILIPS CD110 CDM4/19

PHILIPS CD110/00 691.30209

PHILIPS CD115 CDM4

PHILIPS CD115 CDM4/19

PHILIPS CD130 CDM4/19

PHILIPS CD137/03 691.20464

PHILIPS CD1380 691.30209

PHILIPS CD140 CDM4/19

PHILIPS CD150 CDM2/29

PHILIPS CD151 CDM2/29

PHILIPS CD152 691.30212

PHILIPS CD1552 RCD2/211A

PHILIPS CD160 CDM4/25

PHILIPS CD162 CDM4/19

PHILIPS CD163 CDM12.1/0

PHILIPS CD164 CDM4/19

PHILIPS CD165 CDM12.1/0

PHILIPS CD200 691.30123

PHILIPS CD202 691.30123

PHILIPS CD210 CDM4/19

PHILIPS CD230 CDM4/19

PHILIPS CD310 691.30209

PHILIPS CD340 CDM4/19

PHILIPS CD350 CDM2/29

PHILIPS CD351 691.30212

PHILIPS CD360 CDM4/19

PHILIPS CD360 CDM4/25

PHILIPS CD371 CDM4/11

PHILIPS CD373 691.20464

PHILIPS CD373AH00 CDM4/11

PHILIPS CD373AH01 CDM4/11

PHILIPS CD4006 691.30211

PHILIPS CD410 CDM12.1/0

PHILIPS CD460 CDM4/25

PHILIPS CD463 691.30211

PHILIPS CD470 691.30211

PHILIPS CD471 691.20464

PHILIPS CD471AH00 CDM4/11

PHILIPS CD471AH01 CDM4/11

PHILIPS CD472 CDM4/11

PHILIPS CD473 CDM4/11

PHILIPS CD480 CDM4/19

PHILIPS CD482 CDM4/19

PHILIPS CD486 691.30215

PHILIPS CD500 CDM4/19

PHILIPS CD502 CDM4/19

PHILIPS CD555 691.30206

PHILIPS CD560 CDM4/25

PHILIPS CD582 CDM4/19

PHILIPS CD583 CDM4/19

PHILIPS CD584 CDM4/19

PHILIPS CD586 CDM4/20

PHILIPS CD600 CDM4/19

PHILIPS CD604 CDM4/19

PHILIPS CD605 CDM4/19

PHILIPS CD608 CDM4/19

PHILIPS CD610 CDM4/19

PHILIPS CD614 CDM4/19

PHILIPS CD615 CDM4/19

PHILIPS CD618 CDM4/19

PHILIPS CD620 691.30209

PHILIPS CD624 CDM4/19

PHILIPS CD630 691.30209

PHILIPS CD634 CDM4/19

PHILIPS CD640 691.30193

PHILIPS CD650 CDM4/25

PHILIPS CD660 CDM4/11

PHILIPS CD670 CDM4/11

PHILIPS CD690 CDM9/63

PHILIPS CD690/20B 691.30278

PHILIPS CD692 CDM9/63

PHILIPS CD710 CDM12.1/0

PHILIPS CD720 691.30278

PHILIPS CD720 CDM12.1/0

PHILIPS CD733 CDM12.1/0

PHILIPS CD740 CDM12.1/0

PHILIPS CD750 CDM12.1/0

PHILIPS CD771 CDM2-0500

PHILIPS CD771 CDM4/11

PHILIPS CD780 CDM4/19

PHILIPS CD781 CDM4/19

PHILIPS CD782 691.30209

PHILIPS CD820 CDM4/19

PHILIPS CD8200 691.30211

PHILIPS CD824 CDM4/19

PHILIPS CD830 CDM4/19

PHILIPS CD834 CDM4/19

PHILIPS CD840 CDM4/19

PHILIPS CD8400 691.30211

PHILIPS CD850 CDM4/19

PHILIPS CD875 691.30215

PHILIPS CD880 691.20449

PHILIPS CD883 691.30209

PHILIPS CD910 CDM12.1/0

PHILIPS CD911 CDM12.1/0

PHILIPS CD920 CDM12.1/0

PHILIPS CD921 CDM12.1/0

PHILIPS CD930 CDM9/44

PHILIPS CD931 CDM9/44

PHILIPS CD940 CDM9/44

PHILIPS CD950 CDM9/44

PHILIPS CD951 CDM9/44

PHILIPS CDC250 RCD2

PHILIPS CDC345 691.30232

PHILIPS CDC486 691.30215

PHILIPS CDC550 RCD2/211A

PHILIPS CDC552 RCD2/211A

PHILIPS CDC586 CDM4/19

PHILIPS CDC751 CDM12.1/0

PHILIPS CDC875 CDM4/20

PHILIPS CDC916 CDM12.1/0

PHILIPS CDC925 CDM12.1/0

PHILIPS CDC926 CDM12.1/0

PHILIPS CDC935 CDM12.1/0

PHILIPS CDD882 691.20449

PHILIPS CDF100 691.30312

PHILIPS CDF104 691.30209

PHILIPS CDF190 CDM9/44

PHILIPS CDI220/60 691.30354

PHILIPS CDI601 691.30241

PHILIPS CDM12-1 691.30278

PHILIPS CDM12-1/05 691.30278

PHILIPS CDM2/29 691.30211

PHILIPS CDM2-150 691.30212

PHILIPS CDM2-160 691.30211

PHILIPS CDM4/11 691.20464

PHILIPS CDM4/16 691.30213

PHILIPS CDM4/18 691.30229

PHILIPS CDM4/19 691.30209

PHILIPS CDM4/20 691.30215

PHILIPS CDM4/21 691.30206

PHILIPS CDM4/25 691.30193

PHILIPS CDM4/28 691.30212

PHILIPS CDM4/31 691.30224

PHILIPS CDM4/38 691.30193

PHILIPS CDM4/64 691.30286

PHILIPS CDM9/44 691.30277

PHILIPS CDM9-NEXTEL 691.30288

PHILIPS CS2700 CDM12.1

PHILIPS CST258 691.30213

PHILIPS CST419 691.30224

PHILIPS CST427 691.30211

PHILIPS D6800 RCD2/111

PHILIPS D8884 691.30206

PHILIPS D8884 691.30212

PHILIPS D8958 691.30206

PHILIPS DFS951 CDM9/44

PHILIPS FCD162 691.30212

PHILIPS FCD185 691.30209

PHILIPS FCD365 691.30204

PHILIPS FCD462 691.30211

PHILIPS FCD463 691.30191

PHILIPS FCD465 691.20464

PHILIPS FCD485 691.30213

PHILIPS FCD560 691.30212

PHILIPS FCD562 691.30212

PHILIPS FCD563 691.30212

PHILIPS FCD565 691.30212

PHILIPS FCD585 691.30215

PHILIPS FCD673 691.20464

PHILIPS FCD760 691.20464

PHILIPS FS911 CDM12.1/0

PHILIPS FS911DCC CDM9/44

PHILIPS FS931 CDM9/44

PHILIPS FS931DCC CDM9/44

PHILIPS FSR911 CDM12.1/0

PHILIPS FSR931 CDM12.1/0

PHILIPS FW11 OPTIMA6S

PHILIPS FW12 RCD1.2

PHILIPS FW12/25 RCD1.2D

PHILIPS FW14 CDM12.1/0

PHILIPS FW15 CDM12.1/0

PHILIPS FW17 CDM12.1/0

PHILIPS FW20 CDM12.1/0

PHILIPS FW20/30 691.30278

PHILIPS FW2010 691.30268

PHILIPS FW2012 691.30229

PHILIPS FW2012 CDM4/18

PHILIPS FW2014 691.30268

PHILIPS FW2015 691.30262

PHILIPS FW2017 CDM4/18

PHILIPS FW21 CDM12.1/0

PHILIPS FW22 CDM12.1/0

PHILIPS FW25 CDM12.1/0

PHILIPS FW26 CDM12.1/0

PHILIPS FW26/20 691.30278

PHILIPS FW26/21 691.30278

PHILIPS FW26/25 FW26/25

PHILIPS FW30 CDM12.1

PHILIPS FW30 CDM12.1/0

PHILIPS FW31 CDM12.1/0

PHILIPS FW3120 691.30278

PHILIPS FW330 CDM12.1/0

PHILIPS FW330/25 FW330/25

PHILIPS FW332 CDM12.1

PHILIPS FW34 CDM12.1/0

PHILIPS FW352C CDM12.1

PHILIPS FW36 CDM12.1/0

PHILIPS FW36/25 CDM12.1

PHILIPS FW360 CDM12.1/0

PHILIPS FW360/25 CDM12.1

PHILIPS FW362 CDM12.1

PHILIPS FW37 CDM12.1/0

PHILIPS FW372C CDM12.1

PHILIPS FW40 CDM12.1/0

PHILIPS FW40/25 CDM12.1

PHILIPS FW41 691.30278

PHILIPS FW46 CDM12.1/0

PHILIPS FW56 CDM12.1/0

PHILIPS FW610 CDM12.1

PHILIPS FW620C CDM12.1

PHILIPS FW630 CDM12.1/0

PHILIPS FW650C CDM12.1/0

PHILIPS FW66 CDM12.1/0

PHILIPS FW670P CDM12.1

PHILIPS FW68 CDM12.1/0

PHILIPS FW68/22B 691.30278

PHILIPS FW70/25 CDM12.1

PHILIPS FW76 CDM12.1/0

PHILIPS FW80/25 CDM12.1

PHILIPS KSM150BGN 691.20608

PHILIPS KSM210BBM 691.30267

PHILIPS LDP400 KHS130A

PHILIPS LDP600 KHS130A

PHILIPS MC130 CDM12.1T

PHILIPS MC150 CDM12.1T

PHILIPS MC170 CDM12.1

PHILIPS NMS1485 15.90072

PHILIPS RCD1C 691.10271

PHILIPS RCD1D 691.20462

PHILIPS RCD1F 691.10284

PHILIPS RCD2-31BE RCD2-312B

PHILIPS RCD3.1 691.30251

PHILIPS RCD3STANDAR RCD3STAND

PHILIPS RD6050/03 691.30318

PHILIPS RD7050/43CD 691.30319

PHILIPS SC2070 CDM12.1

PHILIPS SCM965 691.30288

PHILIPS T6902/03 691.20795

PHILIPS TK0619 691.20596

PHILIPS TK603 691.30209

PHILIPS TK699 TCD201R

PHILIPS TS3100 169.12079

PHILIPS TS3100 691.20794

PHILIPS TS6902/03 691.20795

PHILIPS TS6903/03 691.20794

PIONEER CDJ500 CMK54XT

PIONEER CDJ500 DXX2185

PIONEER CDX-M30 CGY1023

PIONEER CDXM70 CGY1011

PIONEER DEH670 CGY1020

PIONEER DEH690 CGY1021

PIONEER DEH760 CGY1015

PIONEER DEH880RDS CGY1020

PIONEER DP4100 PWY1010

PIONEER DP5100 PWY1010

PIONEER DPM503 PEA1179

PIONEER FZ93L PEA1030

PIONEER N100 PEA1179

PIONEER N25 SFP1

PIONEER N32 PEA1030

PIONEER N450M PEA1179

PIONEER N50 PEA1179

PIONEER N70 PEA1179

PIONEER N90M PEA1030

PIONEER N90T PEA1030

PIONEER PCDP530M PEA1179

PIONEER PD101 PEA1030

PIONEER PD102 PEA1179

PIONEER PD103 PEA1179

PIONEER PD201 PEA1030

PIONEER PD202 PEA1179

PIONEER PD203 PEA1179

PIONEER PD2560T PWY1010

PIONEER PD271 PWY1010

PIONEER PD31 PEA1030

PIONEER PD310 PEA1030

PIONEER PD32 PEA1030

PIONEER PD4050 PWY1010

PIONEER PD4050S PWY1010

PIONEER PD40S PWY1010

PIONEER PD41 PEA1013

PIONEER PD4100 PWY1010

PIONEER PD4300 PWY1010

PIONEER PD4350 PWY1009

PIONEER PD4350 PWY1010

PIONEER PD4500 PEA1030

PIONEER PD4500S PEA1030

PIONEER PD4550 PEA1030

PIONEER PD4550 PEA1030

PIONEER PD4550S PEA1030

PIONEER PD4700 PEA1030

PIONEER PD5050 PWY1010

PIONEER PD5100 PWY1010

PIONEER PD52 PEA1030

PIONEER PD5300 PWY1010

PIONEER PD54 PEA1179

PIONEER PD5500 PEA1030

PIONEER PD5500S PEA1030

PIONEER PD5700 PEA1030

PIONEER PD6050 PWY1010

PIONEER PD6050S PWY1010

PIONEER PD6100 PWY1010

PIONEER PD6100S PWY1010

PIONEER PD6300 PWY1010

PIONEER PD65 PEA1030

PIONEER PD6500 PEA1030

PIONEER PD6500S PEA1030

PIONEER PD6700 PEA1030

PIONEER PD7050 PWY1003

PIONEER PD7050 PWY1010

PIONEER PD7050S PWY1010

PIONEER PD7300 PEA1030

PIONEER PD7500 PEA1030

PIONEER PD7700 PEA1030

PIONEER PD7700S PEA1030

PIONEER PD8700 PEA1030

PIONEER PD8700S PEA1030

PIONEER PD9700 PEA1030

PIONEER PDC3 PEA1179

PIONEER PDC5 PEA1179

PIONEER PDCP30C AZN7099

PIONEER PDCP420 PEA1030

PIONEER PDCP520M PEA1030

PIONEER PDCP520T PEA1030

PIONEER PDCP630T PEA1179

PIONEER PDDM902 PEA1297

PIONEER PDJ400T PEA1030

PIONEER PDJ410 PEA1179

PIONEER PDJ500T PEA1030

PIONEER PDJ510 PEA1179

PIONEER PDJ800M PEA1030

PIONEER PDJ800MT PEA1030

PIONEER PDJ900M PEA1030

PIONEER PDJ910M PEA1285

PIONEER PDM40 PWY1010

PIONEER PDM400 PWY1009

PIONEER PDM40S PWY1010

PIONEER PDM410 PWY1009

PIONEER PDM430 PEA1030

PIONEER PDM435 PEA1030

PIONEER PDM435S PEA1030

PIONEER PDM450 PEA1030

PIONEER PDM453 PEA1030

PIONEER PDM455 PEA1030

PIONEER PDM50 PWY1010

PIONEER PDM500 PWY1009

PIONEER PDM501 PEA1179

PIONEER PDM502 PEA1179

PIONEER PDM51 PEA1030

PIONEER PDM510 PWY1009

PIONEER PDM530 PEA1030

PIONEER PDM550 PEA1030

PIONEER PDM551 PEA1179

PIONEER PDM552 PEA1179

PIONEER PDM60 PWY006

PIONEER PDM600 PWY1009

PIONEER PDM601 PEA1179

PIONEER PDM602 PEA1179

PIONEER PDM603 PEA1179

PIONEER PDM610 PWY1009

PIONEER PDM630 PEA1030

PIONEER PDM650 PEA1030

PIONEER PDM700 PWY1009

PIONEER PDM701 PEA1179

PIONEER PDM710 PWY1009

PIONEER PDM730 PWY1009

PIONEER PDM750 PEA1030

PIONEER PDM901 PEA1030

PIONEER PDP710T PEA1030

PIONEER PDP720T PEA1030

PIONEER PDP730T PEA1179

PIONEER PDP730T PEA1285

PIONEER PDP910M PEA1030

PIONEER PDP920M PEA1030

PIONEER PDP930M PEA12085

PIONEER PDS501 PEA1030

PIONEER PDS502 PEA1179

PIONEER PDS503 PEA1179

PIONEER PDS601 PEA1030

PIONEER PDS602 PEA1179

PIONEER PDS603 PEA1179

PIONEER PDS701 PEA1030

PIONEER PDS701G PEA1030

PIONEER PDS702 PEA1179

PIONEER PDS703 PEA1179

PIONEER PDS802 PEA1179

PIONEER PDS901 PEA1030

PIONEER PDSET82M PWY1009

PIONEER PDT303 PWY1009

PIONEER PDT303 PWY1010

PIONEER PDT310 PEA1030

PIONEER PDT403 PWY1009

PIONEER PDT503 PWY1009

PIONEER PDT510 PEA1030

PIONEER PDTM2 PEA1179

PIONEER PDTM2 PEA1285

PIONEER PDTM3 PEA1291

PIONEER PDX303 PWY004

PIONEER PDX530 PWY1010

PIONEER PDX540 PWY1010

PIONEER PDX550 PWY1010

PIONEER PDX66 PWY1009

PIONEER PDX77M PWY1009

PIONEER PDX77M PWY1010

PIONEER PDX909M PWY-006

PIONEER PDX930M PWY1010

PIONEER PDX940M PWY1009

PIONEER PDX950M PWY1009

PIONEER PDX99M PWY006

PIONEER PDZ560T PWY1009

PIONEER PDZ560T PWY1010

PIONEER PDZ570T PEA1030

PIONEER PDZ71 PWY1010

PIONEER PDZ72T PWY1009

PIONEER PDZ72T PWY1010

PIONEER PDZ73T PWY1009

PIONEER PDZ74T PEA1030

PIONEER PDZ81M PWY1010

PIONEER PDZ82M PWY1009

PIONEER PDZ83M PWY1009

PIONEER PDZ84M PEA1030

PIONEER PDZ960M PWY1009

PIONEER PDZ970M PEA1030

PIONEER PEA1030 PEA1030

PIONEER POS702G PEA1179

PIONEER PXA1349 PEA1030

PIONEER RXP500 PEA1030

PIONEER S125CDT PEA1030

PIONEER S135CDT PEA1030

PIONEER S303CDM PEA1030

PIONEER S303CDT PEA1030

PIONEER S505DM PEA1030

PIONEER S505DT PEA1030

PIONEER S707DM PEA1030

PIONEER S707DT PEA1030

PIONEER S909DM PEA1030

PIONEER S909DT PEA1030

PIONEER S990DT PEA1030

PIONEER XCP410M PEA1030

PIONEER XCP410T PEA1030

PIONEER XDZ53T PWY1009

PIONEER XDZ54T PEA1030

PIONEER XDZ55T PEA1030

PIONEER XDZ62M PWY1009

PIONEER XDZ63M PWY1009

PIONEER XDZ64M PEA1030

PIONEER XDZ65M PEA1030

PIONEER XDZ84T PEA1030

PIONEER XDZ92T PWY1009

PIONEER XR/P170 AXA7039

PIONEER XRP160 PEA1291

SABA CS2850CD KSS210B

SABA CS2870CD KSS210A

SABA CS2880CD KSS210B

SABA CS3270CD KSS210A

SABA CS3572CD KSS210A

SABA DAD800T KSS210A

SABA DAD800TV1 KSS123A

SABA DAD800TV2 KSS210A

SABA MCS1500CD HOPM3

SABA MCS1503CD SFP1

SABA RCD700 KSS210B

SAMSUNG CD1200 KSS210A

SAMSUNG CD1310 KSS210A

SAMSUNG CD20 HOPM3

SAMSUNG CD42 SOHOT3

SAMSUNG CDA405 B0372165

SAMSUNG CSM8100 142391006

SAMSUNG MAX330 SOH90T3N

SAMSUNG MAX330 SOHOT4

SAMSUNG MAX335 SOHOT4

SAMSUNG MAX345 AJ3020001

SAMSUNG MAX430 SOH90T3N

SAMSUNG MAX430Z SOH90T3N

SAMSUNG MS3900 KSS210A

SAMSUNG MYCD2N 884814211

SAMSUNG PCD730 SOHOT4

SAMSUNG RCD1250 423910167

SAMSUNG RCD1250 AJ3020001

SAMSUNG RCD1550 SOHOT4

SAMSUNG RCD1600 SOHOT4

SAMSUNG RCD830 SOHOT4

SAMSUNG RCD980 SOHOT04

SAMSUNG SCM6000 KSS210A

SAMSUNG SCM6500 SOHOT04

SAMSUNG SCM6900 KSS210A

SAMSUNG SCM7550 SOHOT3

SAMSUNG SCM7800 SOHOT3

SAMSUNG SCM8100 142391011

SAMSUNG SCM8550 SOHOT04

SAMSUNG SCM8900 SOHOT4

SAMSUNG SCM9100 SOHOT4

SANSUI AD3900CDT39 570800721

SANSUI CD117K HOPM3

SANSUI CD117KII HOPM3

SANSUI CD270 HOPM3

SANSUI CD3100M HOPM3

SANSUI CD570 HOPM3

SANSUI CDE70 KSS123A

SANSUI CDE750 KSS123A

SANSUI CDV1000 KSS210A

SANSUI CDV350 KSS123A

SANSUI CDV550 KSS123A

SANSUI CDX105 KSS210A

SANSUI CDX301 KSS210A

SANSUI CDX311 KSS210A

SANSUI CDX317 KSS210A

SANSUI CDX501 KSS210A

SANSUI CDX510 KSS210A

SANSUI CDX701 KSS152A

SANSUI CDX711 KSS152A

SANSUI MCS7 157500211

SANSUI MS7 157500211

SANYO AD812 T84.5

SANYO AD815 T84.5

SANYO AD871 T84.5

SANYO AD890 T84.5

SANYO AD922 T84.5

SANYO AD924 T84.5

SANYO CDP150 SFP100

SANYO CDP17 SF86

SANYO CDP27 SF86

SANYO CDP30 SFP100F

SANYO CDP350 SFP100F

SANYO CDP4 SFP100F

SANYO CDP41 SFP100F

SANYO CDP450 SFP100F

SANYO CDP45A SF92.5

SANYO CDP50A SF92.5

SANYO CDP550 SF92.5

SANYO CDP55A SF92

SANYO CDP60 SF92.5

SANYO CDP650 SF92.5

SANYO CDP67 SF92.5

SANYO CP29 614002141

SANYO CP488 SFP1

SANYO CP489 SFP1

SANYO CP59 SFP1

SANYO CP75 SF86

SANYO CP8300 SFP1

SANYO CP8500 SF88

SANYO CP868 SFP1

SANYO CP88 SF86

SANYO CP890 SFP1

SANYO CPM2403 SFP1

SANYO CPM303 KSS210A

SANYO DAC204 T84.5

SANYO DAC205 T84.5

SANYO DCD10 SF90

SANYO DCD10 SFP1

SANYO DCD11U 614239130

SANYO DCD12 645005596

SANYO DCD12U SF91PQ

SANYO DCD15 SF90

SANYO DCD20 SF90

SANYO DCD27U SFP100

SANYO DCD30 SFP1

SANYO DCD30AT 614239130

SANYO DCD40 SF90

SANYO DCD5 SF90

SANYO DCD6 SF90

SANYO DCD70 SF90

SANYO DCD8 SF90

SANYO DCD8 SFP1

SANYO DCD8U SF90

SANYO DCD8U SFP1

SANYO DCDJ1 SFP1

SANYO DCFS3 SF90

SANYO DCFS5 614220500

SANYO DCMS1 SFP1

SANYO DCS33 SF90

SANYO DCS33 SFP1

SANYO DCSF3 SF90

SANYO DCSF5 SF90

SANYO DCT55 SF90

SANYO DCX1003 KSS210A

SANYO DCX100MD KSS210A

SANYO DCX110 SF90

SANYO DCX120 SF90

SANYO DCX210 SF90

SANYO DCX220 SF90

SANYO DCX502 SF90

SANYO DCX515 SF90

SANYO DCX550 SFP1

SANYO DCX701 SF90

SANYO DCX702 SF90

SANYO DCX801 SF90

SANYO DCX802 SF90

SANYO DCX891 SF90

SANYO DCX900 SF90

SANYO DCX901 SF90

SANYO DCX903 SF90

SANYO DCX915 SF90

SANYO DCX993 SFP1

SANYO DCX994 SFP1

SANYO DCXW40CD SF86

SANYO KDC84R T25020105

SANYO MCD450K SFP1

SANYO MCD660K SF90

SANYO MCD85 620062620

SANYO MCDMS40L SFP1

SANYO MCDMS50F SFP1

SANYO MCDMS50L 614239130

SANYO MCDMS660L 614239130

SANYO MCDS660L SFP1

SANYO MCDS670L SFP100

SANYO MCDZ10F SF90

SANYO MCDZ1L SFP1

SANYO MCDZ2L SFP1

SANYO MCDZ30L SF90

SANYO MCDZ31L KSS210B

SANYO MCDZ37L SFP100

SANYO MCDZ3F SFP1

SANYO MCDZ3L 614239130

SANYO MCDZ41L KSS210B

SANYO MCDZ55F SF90

SANYO MCDZ60F SF90

SANYO MCDZ61L KSS210B

SANYO MCDZ71L KSS210B

SANYO MCDZ77 SFP100

SANYO MCDZ8F SFP100

SANYO MCDZ93F SFP100

SANYO MCH900L KSS210B

SANYO MCHS970L KSS210B

SANYO PHD473 T84.5

SANYO TAD101 T84.5

SCHNEIDER 160 KSS210A

SCHNEIDER 200RC KSS210A

SCHNEIDER CD250 HOPM3

SCHNEIDER CDA30 KSS123A

SCHNEIDER CDM40 KSS152A

SCHNEIDER CDM40-1 KSS152A

SCHNEIDER CDP7000 40404

SCHNEIDER CDP7102 45326

SCHNEIDER CDP7104 HOPM3

SCHNEIDER CDP7105 HOPM3

SCHNEIDER CDP7400 KSS123A

SCHNEIDER CDP7401 KSS152A

SCHNEIDER CDP7402 KSS152A

SCHNEIDER CDP7500 KSS123A

SCHNEIDER CDP7501 KSS152A

SCHNEIDER CDP7502 KSS152A

SCHNEIDER CDP7600 KSS123A

SCHNEIDER CV90-4 KSS152A

SCHNEIDER CV90-5 KSS152A

SCHNEIDER CV90S KSS152A

SCHNEIDER MCS300 SFP1

SCHNEIDER MIAMI 48437

SCHNEIDER MIAMI SFP1

SCHNEIDER MIDI2264 SF90

SCHNEIDER MIDI2270 SF90

SCHNEIDER MIDI2271 66141

SCHNEIDER MIDI2271 SF90

SCHNEIDER MIDI2295 CDM12.1/0

SCHNEIDER MINIMS285 KSS210A

SCHNEIDER ML10 KSS210B

SCHNEIDER ML101 OPTIMA6S

SCHNEIDER ML12 OPTIMA6S

SCHNEIDER ML25 CDM12.1/0

SCHNEIDER MP125 KSS210A

SCHNEIDER MP130/68587 66627

SCHNEIDER MS200 0066141F2

SCHNEIDER MS200PA/CD SF90

SCHNEIDER MS210PA/CD CDM4/19

SCHNEIDER MS225 CDM12.1/0

SCHNEIDER MS285 KSS210A

SHARP CDS450 RCTRH8136

SHARP CDS450E RCTRH8136

SHARP CDS450H RCTRH8136

SHARP CDS600 RCTRH8119

SHARP CDS610 RCTRH8134

SHARP CDS6470H/E RCTRH8147

SHARP CDU1 RCTRH8136

SHARP CDU1H RCTRH8112

SHARP CDX10 RCTRH8812

SHARP CDX100 RCTRH8136

SHARP CDX12 RCTRH8812

SHARP CDX15 RCTRH8812

SHARP CDX16 RCTRH8812

SHARP CDX17 RCTRH8812

SHARP CDX20 RCTRH8812

SHARP CDX200 RCTRH8113

SHARP CDX200AV RCTRH8813

SHARP CDX9 RCTRH8136

SHARP CDX99 RCTRH8113

SHARP CDX99H RCTRH8813

SHARP CKL600 RCTRH8813

SHARP CKL650 RCTRH8812

SHARP CMRS400CHD RCTRH8136

SHARP CMS150 RCTRH8136

SHARP CMS150CDH RCTRH8136

SHARP CMS95CD RCTRH8812

SHARP CMSN50 RCTRH8136

SHARP CMSN50CD 32393

SHARP CMSR160 RCTRH8147

SHARP CMSR160CDH/ RCTRH8147

SHARP CMSR400 RCTRH8136

SHARP CMSR400CDH RCTRH8136

SHARP CP150 RCTRH8136

SHARP CPC250 RCTRH8147

SHARP CPC550 RCTRH8147

SHARP CPR400 RCTRH8136

SHARP CPS360 RCTRH8136

SHARP CPS370 RCTRH8136

SHARP CPXL12 RCTRH8147

SHARP DX150 RCTRH8112

SHARP DX160 RCTRH8136

SHARP DX160EM RCTRH8812

SHARP DX160HM RCTRH8812

SHARP DX3400 RCTRH8136

SHARP DX450 RCTRH8112

SHARP DX450 RCTRH8136

SHARP DX450EM RCTRH8812

SHARP DX450HM RCTRH8812

SHARP DX460HM RCTRH8812

SHARP DX461 RCTRH8112

SHARP DX650H RCTRH8812

SHARP DX660 RCTRH8812

SHARP DX670HM RCTRH8812

SHARP DX999 RCTRH8812

SHARP DXA3 RCTRH8812

SHARP DXN45 RCTRH8812

SHARP DXR554H RCTRH8812

SHARP DXR555H RCTRH8812

SHARP DXR75 RCTRH8812

SHARP DXR750H RCTRH8812

SHARP DXR77 RCTRH8812

SHARP DXR770 RCTRH8812

SHARP DXR820 RCTRH8812

SHARP DXR840 RCTRH8812

SHARP DXZ100 RCTRH8812

SHARP DXZ1000H RCTRH8812

SHARP DXZ1500 RCTRH8812

SHARP H8136AF RCTRH8136

SHARP H8147AF RCTRH8147

SHARP QT30CD RCTRH8812

SHARP QT33CD RCTRH8812

SHARP QT34CD RCTRH8813

SHARP QT350CD RCTRH8812

SHARP QT37CD RCTRH8812

SHARP QT38CD RCTRH8812

SHARP QT39CD RCTRH8813

SHARP QT43CD RCTRH8813

SHARP QT450CD RCTRH8813

SHARP QT45CD RCTRH8813

SHARP QT500CD RCTRH8124

SHARP QT50CD RCTRH8124

SHARP QT53CD RCTRH8813

SHARP QT55CD RCTRH8813

SHARP QT600CD RCTRH8124

SHARP QT60CD RCTRH8124

SHARP QT64CD RCTRH8813

SIEMENS RA300M470 KSS331ACO

SIEMENS RA305R4 KSS331ACO

SIEMENS RA305R470 KSS331ACO

SIEMENS RA737 SF88

SIEMENS RD118 782542

SIEMENS RD118G4 KSS210B

SIEMENS RD118G4I KSM2101BA

SIEMENS RD118G4II KSM2101BA

SIEMENS RD118G4II KSS210B

SIEMENS RD120R4 KSS210B

SIEMENS RD120R4I KSM2101BA

SIEMENS RD120R4II KSM2101BA

SIEMENS RD120R4II KSS210B

SIEMENS RD125G4 SFP1

SIEMENS RD127G6 KSM2101BA

SIEMENS RD127G6 KSS210B

SIEMENS RD128R6 KSM2101BA

SIEMENS RD128R6 KSS210B

SIEMENS RS157/R4 757251

SIEMENS RS157R4 SF90

SIEMENS RS162R4AB70 SF90

SIEMENS RS162R4BIS7 SF90

SIEMENS RS175R4 KSS210B

SIEMENS RS185R4+RS190R4 HOPM3

SIEMENS RS232R4 SFP1

SIEMENS RS238R6-11 KSS210B

SIEMENS RS247G4 KSS210B

SIEMENS RS247G411A KSS210B

SIEMENS RS247G411B KSS210B

SIEMENS RS247G6 KSS210B

SIEMENS RS247G611A KSS210B

SIEMENS RS247G611B KSS210B

SIEMENS RS248R4 KSS210B

SIEMENS RS248R411A KSS210B

SIEMENS RS248R411B KSS210B

SIEMENS RS248R6 KSS210B

SIEMENS RS248R611A KSS210B

SIEMENS RS24R6-11B KSS210B

SIEMENS RS282R6 KSS210B

SIEMENS RS282R611 KSS210B

SIEMENS RS283R6 KSS210B

SIEMENS RS283R611 KSS210B

SIEMENS RS320R4 HOPM3

SONY 8CDH100 1473661110

SONY C125 KSS331A

SONY CD1200 KSS123A

SONY CDK3000P2 BU1B

SONY CDP101 KSS100A

SONY CDP102 X49082031

SONY CDP103 X49082073

SONY CDP110 KSS210A

SONY CDP111 KSS150A

SONY CDP190 KSS210A

SONY CDP195 KSS240A

SONY CDP200 KSS100A

SONY CDP203 KSS123A

SONY CDP203ES KSS123A

SONY CDP205ESD KSS150A

SONY CDP207ESD KSS210A

SONY CDP208ESD KSS150A

SONY CDP209ES KSS240A

SONY CDP21 KSS150A

SONY CDP210ES KSS100A

SONY CDP211 KSS240A

SONY CDP212 KSS240A

SONY CDP213 KSS240A

SONY CDP215 KSS240A

SONY CDP22 KSS150A

SONY CDP222ESD KSS151A

SONY CDP227ESD KSS151A

SONY CDP228ESD KSS151A

SONY CDP24 KSS150A

SONY CDP25 KSS120C

SONY CDP25 KSS122A

SONY CDP250 KSS150A

SONY CDP250 KSS210A

SONY CDP255 KSS150A

SONY CDP27 KSS150A

SONY CDP270 KSS150A

SONY CDP270 KSS210A

SONY CDP291 KSS240A

SONY CDP292 KSS240A

SONY CDP295 KSS240A

SONY CDP297 KSS240A

SONY CDP30 KSS123A

SONY CDP301M KSS210A

SONY CDP302 X49082031

SONY CDP302 X49082061

SONY CDP302ES X49082031

SONY CDP302ESD X49082031

SONY CDP302II X49082071

SONY CDP303ES X49082071

SONY CDP305M KSS210A

SONY CDP307ESD KSS210A

SONY CDP308ESD KSS210A

SONY CDP31 KSS210A

SONY CDP310 KSS210A

SONY CDP311 KSS240A

SONY CDP312 KSS540A

SONY CDP313 KSS240A

SONY CDP315 KSS240A

SONY CDP32 KSS150A

SONY CDP33 KSS123A

SONY CDP333ESD X49150331

SONY CDP337ESD KSS190A

SONY CDP338ESD KSS151A

SONY CDP34 KSS150A

SONY CDP35 KSS123A

SONY CDP350 KSS210A

SONY CDP350II KSS150A

SONY CDP36 KSS210A

SONY CDP37 KSS210A

SONY CDP370 KSS210A

SONY CDP38 KSS150A

SONY CDP39 KSS240A

SONY CDP390 KSS210A

SONY CDP391 KSS240A

SONY CDP392 KSS240A

SONY CDP395 KSS240A

SONY CDP397 KSS240A

SONY CDP40 KSS123A

SONY CDP400 KSS100A

SONY CDP407 KSS210A

SONY CDP41 KSS240A

SONY CDP411 KSS240A

SONY CDP415 KSS240A

SONY CDP422M KSS240A

SONY CDP45 KSS123A

SONY CDP450 KSS210A

SONY CDP461 KSS213

SONY CDP47 KSS124A

SONY CDP470 KSS210A

SONY CDP4700 KSS240A

SONY CDP48 KSS150A

SONY CDP490 KSS240A

SONY CDP491 KSS240A

SONY CDP497 KSS240A

SONY CDP50 KSS123A

SONY CDP501 KSS100A

SONY CDP501ES KSS100A

SONY CDP502ES X49082031

SONY CDP502ES2 X49082071

SONY CDP505ESD KSS151A

SONY CDP507ESD KSS151A

SONY CDP508ESD KSS151A

SONY CDP511 KSS240A

SONY CDP515 KSS240A

SONY CDP520ES X49082031

SONY CDP520ES11 X49082071

SONY CDP55 KSS123A

SONY CDP550 KSS210A

SONY CDP552ESD X49082031

SONY CDP552ESD2 X49082071

SONY CDP555ESD X49150331

SONY CDP557ESD KSS190A

SONY CDP570 KSS210A

SONY CDP590 KSS240A

SONY CDP591 KSS240A

SONY CDP597 KSS240A

SONY CDP605ESD X49150331

SONY CDP608ESD KSS151A

SONY CDP610ES KSS100A

SONY CDP620ES X49082031

SONY CDP620ES2 X49082071

SONY CDP65 KSS123A

SONY CDP650ESD X49082031

SONY CDP650ESD2 X49082071

SONY CDP650ESD-M X49082071

SONY CDP670 KSS210A

SONY CDP68 KSS210A

SONY CDP690 KSS210A

SONY CDP70 KSS123A

SONY CDP701ES KSC100A

SONY CDP705ESD X49150331

SONY CDP707ESD KSS190A

SONY CDP710 KSS210A

SONY CDP711 KSS240A

SONY CDP711E KSS240A

SONY CDP715 KSS240A

SONY CDP750 KSS210A

SONY CDP770 KSS210A

SONY CDP790 KSS240A

SONY CDP791 KSS240A

SONY CDP797 KSS240A

SONY CDP7F 884805601

SONY CDP897 KSS240A

SONY CDP910 KSS151A

SONY CDP915 KSS240A

SONY CDP950 KSS150A

SONY CDP950 KSS210A

SONY CDP970 KSS210A

SONY CDP990 KSS240A

SONY CDP991 KSS240A

SONY CDP991ES KSS240A

SONY CDP997 KSS240A

SONY CDPC10 KSS100H

SONY CDPC100 KSS210A

SONY CDPC100F KSS100H

SONY CDPC15ESD KSS150A

SONY CDPC20 KSS210A

SONY CDPC201 KSS240A

SONY CDPC205 KSS240A

SONY CDPC211 KSS240A

SONY CDPC215 KSS240A

SONY CDPC221 KSS240A

SONY CDPC225 KSS240A

SONY CDPC235 KSS240A

SONY CDPC245 KSS240A

SONY CDPC26 KSS210A

SONY CDPC27 KSS240A

SONY CDPC30 KSS210A

SONY CDPC301M KSS210A

SONY CDPC305 KSS240A

SONY CDPC305M KSS210A

SONY CDPC311 KSS240A

SONY CDPC311M KSS240A

SONY CDPC312M KSS240A

SONY CDPC313M KSS240A

SONY CDPC315 KSS240A

SONY CDPC315M KSS240A

SONY CDPC321 KSS240A

SONY CDPC322M KSS240A

SONY CDPC325 KSS240A

SONY CDPC325M KSS240A

SONY CDPC335 KSS240A

SONY CDPC345 KSS240A

SONY CDPC35 KSS240A

SONY CDPC37 KSS240A

SONY CDPC40 KSS150A

SONY CDPC400 KSS210A

SONY CDPC401 KSS210A

SONY CDPC422M KSS240A

SONY CDPC425 KSS240A

SONY CDPC433 KSS240A

SONY CDPC435 KSS240A

SONY CDPC44 884806201

SONY CDPC50 KSS210A

SONY CDPC500 KSS210A

SONY CDPC500A KSS210A

SONY CDPC500M KSS150A

SONY CDPC500M KSS210A

SONY CDPC505 KSS240A

SONY CDPC50M KSS210A

SONY CDPC525 KSS240A

SONY CDPC535 KSS240A

SONY CDPC545 KSS240A

SONY CDPC57 KSS210A

SONY CDPC5F KSS150A

SONY CDPC5F KSS210A

SONY CDPC5M KSS210A

SONY CDPC5S KSS210A

SONY CDPC615 KSS240A

SONY CDPC625 KSS240A

SONY CDPC67ES KSS240A

SONY CDPC69ES KSS240A

SONY CDPC70 KSS150A

SONY CDPC700 KSS150A

SONY CDPC705 KSS240A

SONY CDPC715 KSS240A

SONY CDPC725 KSS240A

SONY CDPC725ES KSS240A

SONY CDPC735 KSS240A

SONY CDPC741 KSS240A

SONY CDPC745 KSS240A

SONY CDPC75ES KSS240A

SONY CDPC77ES KSS240A

SONY CDPC79ES KSS240A

SONY CDPC7ESD KSS150A

SONY CDPC800 KSS150A

SONY CDPC85ES KSS240A

SONY CDPC87ES KSS240A

SONY CDPC89ES KSS240A

SONY CDPC8ESD KSS150A

SONY CDPC8ESD KSS210A

SONY CDPC900 KSS210A

SONY CDPC90ES KSS240A

SONY CDPC910 KSS240A

SONY CDPC9ESD KSS150A

SONY CDPC9ESD KSS210A

SONY CDPCX100 KSS310A

SONY CDPD335 KSS390A

SONY CDPD7 KSS240A

SONY CDPEX10 KSS213B

SONY CDPFLX1 KSS240A

SONY CDPH300 KSS240A

SONY CDPH3600 KSS240A

SONY CDPH3700 KSS240A

SONY CDPH4700 KSS240A

SONY CDPH500 KSS240A

SONY CDPH6600 KSS240A

SONY CDPH6700 KSS240A

SONY CDPH7900 KSS240A

SONY CDPK1 KSS240A

SONY CDPK1A KSS240A

SONY CDPM11 KSS240A

SONY CDPM12 KSS240A

SONY CDPM18 KSS240A

SONY CDPM19 KSS240A

SONY CDPM20 KSS210A

SONY CDPM201 884812711

SONY CDPM20S KSS150A

SONY CDPM21 KSS240A

SONY CDPM25 KSS210A

SONY CDPM26 KSS210A

SONY CDPM27 KSS210A

SONY CDPM29 KSS150A

SONY CDPM30 KSS150A

SONY CDPM301 KSS150A

SONY CDPM31 KSS240A

SONY CDPM33 KSS240A

SONY CDPM34 KSS240A

SONY CDPM35 KSS150A

SONY CDPM35 KSS210A

SONY CDPM37 KSS150A

SONY CDPM39 KSS240A

SONY CDPM41 KSS240A

SONY CDPM42 KSS240A

SONY CDPM43 KSS240A

SONY CDPM44 KSS240A

SONY CDPM45 KSS210A

SONY CDPM46 KSS240A

SONY CDPM47 KSS210A

SONY CDPM48 KSS240A

SONY CDPM49 KSS240A

SONY CDPM50 KSS210A

SONY CDPM51 KSS240A

SONY CDPM54 KSS240A

SONY CDPM55 KSS210A

SONY CDPM69 KSS240A

SONY CDPM70 KSS210A

SONY CDPM71 KSS240A

SONY CDPM72 KSS240A

SONY CDPM75 KSS210A

SONY CDPM77 KSS150A

SONY CDPM78 KSS210A

SONY CDPM79 KSS210A

SONY CDPM95 KSS210A

SONY CDPM97 KSS210A

SONY CDPM99 KSS240A

SONY CDPR1 KSS190A

SONY CDPR1A KSS151A

SONY CDPR4040 884805601

SONY CDPR4060 KSS123A

SONY CDPS1 KSS240A

SONY CDPS107 884814211

SONY CDPS107 884816711

SONY CDPS107 KSS160C

SONY CDPS107X 884816711

SONY CDPS207 KSS211A

SONY CDPS27 884816711

SONY CDPS27X 884816711

SONY CDPS37 KSS211A

SONY CDPS39 KSS240A

SONY CDPS41 KSS240A

SONY CDPS7 KSS240A

SONY CDPV800 KSS123A

SONY CDPV925E KSS150A

SONY CDPX111ES KSS240A

SONY CDPX202ES KSS240A

SONY CDPX222ES KSS240A

SONY CDPX229ES KSS240A

SONY CDPX333ES KSS271A

SONY CDPX339ES KSS272A

SONY CDPX33ES KSS270A

SONY CDPX555ES KSS271A

SONY CDPX559ES KSS272A

SONY CDPX55ES KSS270A

SONY CDPX777ES KSS281A

SONY CDPX779ES KSS272A

SONY CDPX77ES KSS280A

SONY CDPX7ESD 884808311

SONY CDPXE700 KSS213B

SONY CDPXE800 KSS213B

SONY CDPXE900 KSS213B

SONY CDX11 KSS160B

SONY CDX20 KSS160B

SONY CDX2001 KSS260AAN

SONY CDX4040 KSS168ARP

SONY CDX44 KSS168ARP

SONY CDX45 KSS315A

SONY CDX5 KSS110B

SONY CDX5040 KSS168ARP

SONY CDX5070 KSS410A

SONY CDX5072 KSS410A

SONY CDX5080 KSS168ARP

SONY CDX51 KSS410A

SONY CDX51 RF KSS410A

SONY CDX5180 KSS320B

SONY CDX5180RDS KSS320B

SONY CDX5181 RDS KSS320B

SONY CDX5262 KSS313A

SONY CDX5470 KSS313A

SONY CDX5470RDS KSS313A

SONY CDX5B816 KSS160B

SONY CDX6020 KSS168ARP

SONY CDX6060 KSS168ARP

SONY CDX6061 KSS168ARP

SONY CDX6062 KSS168ARP

SONY CDX630E KSS150A

SONY CDX65 KSS315A

SONY CDX7520 KSS168ARP

SONY CDX7540 KSS168ARP

SONY CDX7560 KSS168ARP

SONY CDX7561 KSS168ARP

SONY CDX7562 KSS168ARP

SONY CDX7580 KSS168ARP

SONY CDX7581 KSS168ARP

SONY CDX7582 KSS168ARP

SONY CDX80 KSS160B

SONY CDX900 KSS313A

SONY CDX900RDS KSS313A

SONY CDXA10 KSS110E

SONY CDXA100 KSS260A

SONY CDXA15 KSS160B

SONY CDXA15RF KSS160B

SONY CDXA20 KSS160B

SONY CDXA30 KSS160B

SONY CDXA30RF KSS160B

SONY CDXA55 KSS310A

SONY CDXA55RF KSS310A

SONY CDXJ10 KSS110E

SONY CDXKP120 KSS315A

SONY CDXR66 KSS160B

SONY CDXR7 KSS110B

SONY CDXR77 KSS168ARP

SONY CDXR79 KSS168ARP

SONY CDXR79L KSS168ARP

SONY CDXR79VF KSS168ARP

SONY CDXR88 KSS160B

SONY CDXR88VF KSS160B

SONY CDXU300 884817811

SONY CDXU303 KSS310A

SONY CDXU400D KSS310AAM

SONY CDXU404 KSS310A

SONY CDXU500 KSS310AAM

SONY CDXU606 KSS310A

SONY CDXU8000 KSS320B

SONY CDXU8000RD KSS320B

SONY CDXU8001RD KSS320B

SONY CDZ1 KSS150A

SONY CFD10 KSS210B

SONY CFD100 884813711

SONY CFD100L 884813711

SONY CFD100S 884813711

SONY CFD105L 884813711

SONY CFD10L KSS210B

SONY CFD11 KSS210B

SONY CFD11L KSS210B

SONY CFD120 884813711

SONY CFD120L KSS210B

SONY CFD125L KSS210B

SONY CFD20L KSS210B

SONY CFD300 884813711

SONY CFD30L KSS210B

SONY CFD330 884813711

SONY CFD440 884813711

SONY CFD440L 884813711

SONY CFD444 KSS150B

SONY CFD444L KSS150B

SONY CFD444S KSS150B

SONY CFD454 884813711

SONY CFD454S 884813711

SONY CFD455 884813711

SONY CFD455L 884813711

SONY CFD455S 884813711

SONY CFD460 KSS150BJ

SONY CFD5 KSS110A

SONY CFD50 884813711

SONY CFD500 884813711

SONY CFD50L 884813711

SONY CFD50S 884813711

SONY CFD55 884813711

SONY CFD55L 884813711

SONY CFD55MK2S 884813711

SONY CFD55S 884813711

SONY CFD58 884813711

SONY CFD58L 884813711

SONY CFD58S 884813711

SONY CFD60 884813711

SONY CFD60L 884813711

SONY CFD60S 884813711

SONY CFD64 KSS150B

SONY CFD66 KSS150B

SONY CFD66L KSS150B

SONY CFD66S KSS150B

SONY CFD676L KSS213B/K-N

SONY CFD68S 884813711

SONY CFD7 RCTRH8147

SONY CFD703 KSS360A

SONY CFD750 884813711

SONY CFD750L 884813711

SONY CFD750S 884813711

SONY CFD755 KSS240B

SONY CFD755L 884813711

SONY CFD755S 884813711

SONY CFD757L KSS360A

SONY CFD758L KSS360A

SONY CFD760 884813711

SONY CFD760L 884813711

SONY CFD760S 884813711

SONY CFD765 884813711

SONY CFD765L 884813711

SONY CFD765S 884813711

SONY CFD767L KSS360A

SONY CFD768L KSS360A

SONY CFD770 884813711

SONY CFD770L 884813711

SONY CFD770S 884813711

SONY CFD775 884813711

SONY CFD775L 884813711

SONY CFD775S 884813711

SONY CFD8 146765511

SONY CFD8 RCTRH8147

SONY CFDD440S 884813711

SONY CFDD73 KSS150B

SONY CFDD735 KSS150B

SONY CFDD75 KSS150B

SONY CFDD77 884813711

SONY CFDDW83 KSS150B

SONY CFDDW83MK2 KSS150B

SONY CFDK10 KSS224A

SONY CFDW100 884813711

SONY CFDW100S 884813711

SONY CFDW888 KSS110C

SONY D10 884816711

SONY D100 884816711

SONY D11 884814211

SONY D113 KSS331A

SONY D12 884814211

SONY D13 KSS331A

SONY D130 KSS331A

SONY D131 KSS331A

SONY D132 KSS331A

SONY D133 KSS331A

SONY D15 884816211

SONY D150 884816211

SONY D150 KSS110D

SONY D153 884840311

SONY D170 KSS110D

SONY D180 884814211

SONY D180K 884808121

SONY D180K 884814211

SONY D2 884814211

SONY D20 884814211

SONY D2001 KSS110C

SONY D202 KSS331A

SONY D202A KSS331A

SONY D20K 884814211

SONY D211 KSS331A

SONY D22 884814211

SONY D245 884829551

SONY D25 884809611

SONY D25 884816211

SONY D250 884816211

SONY D2K 884814211

SONY D3 884816711

SONY D30 884816711

SONY D303 KSS350A

SONY D311 KSS350A

SONY D32 884814211

SONY D33 884814211

SONY D35 SF89

SONY D350 SF89

SONY D4 884814211

SONY D40 884814211

SONY D5 KSS110A

SONY D50 KSS110A

SONY D5000 SF87

SONY D50MK2 KSS110G

SONY D55 KSS110G

SONY D555 884816311

SONY D55T KSS110G

SONY D600 SF89SON2

SONY D600A SF89SON2

SONY D66 SF89SON2

SONY D70 KSS110G

SONY D700 KSS110D

SONY D7S KSS110G

SONY D800 884814211

SONY D800K 884814211

SONY D802K 884814211

SONY D808K KSS331A

SONY D82 KSS169A

SONY D828K KSS331A

SONY D88 884816711

SONY D9 884814211

SONY D90 884814211

SONY D99 884814211

SONY DD10EX KSS301A

SONY DD20 884825021

SONY DDDR1 KSS302A

SONY DJ5 KSS230A

SONY DJ50 KSS230A

SONY DT10 884816711

SONY DT100 884816711

SONY DT2 884814221

SONY DT20 884814211

SONY DT3 884816711

SONY DT30 884816711

SONY DT4 884814211

SONY DT40 884814211

SONY DT66 SF90SON2

SONY DZ555 884816311

SONY E6VF19B160 KSS110B

SONY E80F19B160 KSM100B

SONY E8VF19B160 KSM100B

SONY E92F19B160 KSM100B

SONY EXCD40 KSS168ARP

SONY FHB170 KSS240A

SONY FHB170K KSS240A

SONY FHB177 KSS240A

SONY FHB411 KSS240A

SONY FHB450 KSS240A

SONY FHB510 KSS240A

SONY FHB511 KSS240A

SONY FHB550 KSS240A

SONY FHB610 KSS240A

SONY FHB650 KSS240A

SONY FHB700 KSS240A

SONY FHB710 KSS240A

SONY FHB711 KSS240A

SONY FHB7CD KSS240A

SONY FHE626CD KSS240A

SONY FHE6X KSS240A

SONY FHE939CD KSS240A

SONY FHE9X KSS240A

SONY FHG70 KSS213B

SONY FHG90AV KSS213B

SONY HCD551 KSS240A

SONY HCDA15 KSS240A

SONY HCDA190 KSS240A

SONY HCDA290 KSS240A

SONY HCDA295 KSS240A

SONY HCDA390 KSS240A

SONY HCDA490 KSS240A

SONY HCDC33 KSS240A

SONY HCDC50 KSS240A

SONY HCDC50U KSS240A

SONY HCDC70 KSS240A

SONY HCDD108 KSS240A

SONY HCDD109 KSS240A

SONY HCDD117 KSS240A

SONY HCDD150 KSS240A

SONY HCDD270 KSS213BA/S-N

SONY HCDD550 KSS240A

SONY HCDD560 KSS213BA

SONY HCDG1000 KSS240A

SONY HCDG3100 KSS213BA/S-N

SONY HCDH11 KSS213BA/S-N

SONY HCDH1100 KSS240A

SONY HCDH11J KSS213BA/S-N

SONY HCDH1200 KSS240A

SONY HCDH1400 KSS240A

SONY HCDH150 KSS240A

SONY HCDH1500 KSS240A

SONY HCDH160 KSS240A

SONY HCDH1600 KSS240A

SONY HCDH170 KSS240A

SONY HCDH1700 KSS240A

SONY HCDH170K KSS240A

SONY HCDH2800 KSS240A

SONY HCDH2900 KSS240A

SONY HCDH3800 KSS240A

SONY HCDH3900 KSS240A

SONY HCDH450 KSS240A

SONY HCDH450M KSS240A

SONY HCDH4800 KSS210A

SONY HCDH4800 KSS240A

SONY HCDH4900 KSS240A

SONY HCDH5 KSS240A

SONY HCDH50 KSS240A

SONY HCDH500 KSS240A

SONY HCDH501 KSS2213B/F-N

SONY HCDH501 KSS2213B/K-N

SONY HCDH501 KSS2213B/S-N

SONY HCDH51 KSS240A

SONY HCDH51M KSS240A

SONY HCDH55 KSS240A

SONY HCDH550/M KSS240A

SONY HCDH600 KSS240A

SONY HCDH61/M KSS240A

SONY HCDH650/M KSS240A

SONY HCDH66 KSS240A

SONY HCDH6800 KSS240A

SONY HCDH7/70/700 KSS240A

SONY HCDH701 KSS213B

SONY HCDH71/M KSS240A

SONY HCDH77 KSS240A

SONY HCDH771/D KSS213BA/F-N

SONY HCDH801 KSS213BA/S-N

SONY HCDH901AV KSS213B

SONY HCDN200 KSS213BA

SONY HCDN255 KSS213BA/S-N

SONY HCDN350/K KSS213BA

SONY HCDN455 KSS213BA/S-N

SONY HCH1100 KSS240A

SONY HTCD209 KSS240A

SONY HTCD309 KSS240A

SONY HTCH2800 KSS240A

SONY HTCH2900 KSS240A

SONY HTCH3900 KSS240A

SONY LBTA190 KSS240A

SONY LBTA27CD KSS240A

SONY LBTA290 KSS240A

SONY LBTA295 KSS240A

SONY LBTA37CD KSS240A

SONY LBTA390 KSS240A

SONY LBTA490 KSS240A

SONY LBTA590 KSS240A

SONY LBTA595 KSS240A

SONY LBTA790 KSS240A

SONY LBTA795 KSS240A

SONY LBTD150 KSS240A

SONY LBTD209CD KSS240A

SONY LBTD309CD KSS240A

SONY LBTD550 KSS240A

SONY LBTG1000 KSS240A

SONY LDK55 KHS130A

SONY LDP1200 KSC120A

SONY LDP1450 KSC120A

SONY LDP1500P KSS141A

SONY LDP1550/P KSS141B

SONY LDP330 KSC120A

SONY LDP3300P KSC120A

SONY LDP340 KSC120A

SONY LDP360 KSC120A

SONY LDP3600D KSC120A

SONY LDP730 KSC120A

SONY LDP760 KSC120A

SONY MDP1000 KHS130A

SONY MDP200 KHS110A

SONY MDP210 KHS130A

SONY MDP222GX KHS110A

SONY MDP315 KHS130A

SONY MDP322GX KHS130A

SONY MDP333 KHS130A

SONY MDP355GX KHS130A

SONY MDP405/GX KHS130A

SONY MDP440 KHS130A

SONY MDP455GX KHS130A

SONY MDP510 KHS130A

SONY MDP515D KHS130A

SONY MDP533D KHS130A

SONY MDP601 KHS110A

SONY MDP640D KHS130A

SONY MDP700 KHS110A

SONY MDP722GX KHS130A

SONY MDP740 KHS130A

SONY MDP755GX KHS130A

SONY MDP911 KHS110A

SONY MDPK1 KHS130A

SONY MDPK3 KHS130A

SONY MDPK5 KHS130A

SONY MDPK8 KHS130A

SONY MH710 KSS240

SONY MHC1200 KSS240A

SONY MHC1500 KSS240A

SONY MHC1600 KSS240A

SONY MHC2500 KSS240A

SONY MHC2800 KSS240A

SONY MHC2900 KSS240A

SONY MHC3500 KSS240A

SONY MHC3700 KSS240A

SONY MHC3800 KSS240A

SONY MHC3900 KSS240A

SONY MHC450 KSS240A

SONY MHC4800 KSS240A

SONY MHC4900 KSS240A

SONY MHC505 KSS240A

SONY MHC510 KSS240A

SONY MHC550/5500 KSS240A

SONY MHC5600 KSS240A

SONY MHC610 KSS240A

SONY MHC650 KSS240A

TECHNICS SLP110 SOALP1200

TECHNICS SLP111 SOALP1200

TECHNICS SLP117 SOALP1200

TECHNICS SLP1200 SOALP1200

TECHNICS SLP177A CDM4/19

TECHNICS SLP200 SOAD70A

TECHNICS SLP202 CDM4/19

TECHNICS SLP210 SOALP1200

TECHNICS SLP212 CDM4/19

TECHNICS SLP220 SOALP320

TECHNICS SLP222 CDM4/19

TECHNICS SLP222 SOAD70A

TECHNICS SLP230 SOAD70A

TECHNICS SLP250 SOAD70A

TECHNICS SLP277A CDM4/19

TECHNICS SLP300 SZZP1084

TECHNICS SLP310 SOALP1200

TECHNICS SLP320 SOALP320

TECHNICS SLP333 SOAD70A

TECHNICS SLP377A CDM4/19

TECHNICS SLP420 SOALP1200

TECHNICS SLP477 CDM4/19

TECHNICS SLP500 SZZP1084

TECHNICS SLP520 SOALP1200

TECHNICS SLP555 SOAD70A

TECHNICS SLP720 SOALP1200

TECHNICS SLP777 SOAD70A

TECHNICS SLP999 SOAD70A

TECHNICS SLPA10 SOAD70A

TECHNICS SLPA45 SOAD70A

TECHNICS SLPC20 SOAD70A

TECHNICS SLPD867E-K RAE0113Z

TECHNICS SLPG100A CDM4/19

TECHNICS SLPG200A CDM4/19

TECHNICS SLPG360 CDM12.1/0

TECHNICS SLPG370A CDM12.1/0

TECHNICS SLPG400A CDM4/19

TECHNICS SLPG420A CDM4/19

TECHNICS SLPG440 CDM4/19

TECHNICS SLXP1A RAE0130Z

TECHNICS SLXP2 RAE0130Z

TECHNICS SLXP300 RAE0130Z

TECHNICS SLXP505 RAE0130Z

TELEFUNKEN CD300V1 KSS123A

TELEFUNKEN CD300V2 KSS210A

TELEFUNKEN CD500 KSS210A

TELEFUNKEN CDP300 KSS210B

TELEFUNKEN CDR400 KSS210B

TELEFUNKEN COMPACT3000 SOHOT3

TELEFUNKEN COMPACT3200 SFP1

TELEFUNKEN COMPACT3400 SFP1

TELEFUNKEN COMPACT3500 SFP1

TELEFUNKEN CS1000 KSS210B

TELEFUNKEN CS1500 CDM12.1/0

TELEFUNKEN DP1000/CD KSS210A

TELEFUNKEN HP207 KSS210A

TELEFUNKEN HP850/CD KSS210A

TELEFUNKEN HP851CD KSS210A

TELEFUNKEN HS685/695 KSS210A

TELEFUNKEN HS810 KSS210A

TELEFUNKEN HS810V1 KSS123A

TELEFUNKEN HS810V2 KSS210A

TELEFUNKEN HS820 KSS210A

TELEFUNKEN HS830/CD KSS210A

TELEFUNKEN HS831CD KSS210A

TELEFUNKEN HS850CD KSS210A

TELEFUNKEN HS970 KSS123A

TELEFUNKEN HS975 KSS210A

TELEFUNKEN HS975V1 KSS123A

TELEFUNKEN HS975V2 KSS210A

TELEFUNKEN HS980 OPTIMA2

TELEFUNKEN RC870CD KSS210B

TELEFUNKEN RC880CD KSS210A

TELEFUNKEN RC881CD KSS210B

TELEFUNKEN RC890CD KSS210A

TELEFUNKEN RC900CD KSS210A

TELEFUNKEN RC910CD SF90

TELEFUNKEN RC990CD SFP1

TELEFUNKEN RC991CD KSS210B

TOSHIBA RT8082 KSS210B

TOSHIBA XR30 KSS123A

TOSHIBA XR35 KSS123A

TOSHIBA XR9118 CDM4/11

TOSHIBA XR9128 CDM4/11

TOSHIBA XR9318 CDM4/19

TOSHIBA XR9328 CDM4/19

TOSHIBA XR9421 KSS220A

TOSHIBA XRV12/15 KSS123A

UNIVERSUM ART0136457 HOPM3

UNIVERSUM ART0176263 KSS210A

UNIVERSUM ART035027 SOHOT4

UNIVERSUM ART0350868 SOHOT3

UNIVERSUM ART0657080 KSS210A

UNIVERSUM CD4315 KSS210A

UNIVERSUM VTC4630 SOHOT4

UNIVERSUM VTCF125 KSS210A

UNIVERSUM VTCF3021 HOPM3

UNIVERSUM VTCF4616 SOHOT3

 

 

źródło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) tu, jesli ktos byłby zainteresowany, lista kości DAC zastosowanych w tych playerach:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diogenes

(Konto usunięte)

...Audiomeca Mephisto I, jedna z wersji. Druga odmiana Mephisto I jest na cdm9.

 

Przypomnę, że z zewnątrz do rozpoznania po pilocie. Ten zaznaczony strzałką jest od CDM 9 PRO. Niebawem wrzucę dokładne zdjęcia tego pilota, mam go u siebie.

Szymek , tylko jak to jest z tą Audimecą , bo wg. mojej wiedzy Pierre Lurne tak zmodyfikował w niej napęd , że zrobił z niej jednorazówkę ...napęd jest mocno przerobiony i nie ma do niego oryginalnych części ..?

Przy jakiekolwiek awarii , moźna sobie ten napęd powiesić na ścianie jako obraz...

Wymiana napędu na inne CDM9 robi szmelc z tego napędu.

Ośki , zębatki i inne takie tam są modyfikowane .

U mnie w Nagra CDP też napęd tylko przypomina z wyglądu ten CD Pro tylko , że ja w razie awarii wysyłam do Nagry i mam nowy oryginalny napęd z optyką Zeissa .

A gdzie i komu wysłać taką Audiomecę , firma nie istnieje...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek , tylko jak to jest z tą Audimecą , bo wg. mojej wiedzy Pierre Lurne tak zmodyfikował w niej napęd , że zrobił z niej jednorazówkę ...napęd jest mocno przerobiony i nie ma do niego oryginalnych części ..?

Przy jakiekolwiek awarii , moźna sobie ten napęd powiesić na ścianie jako obraz...

Wymiana napędu na inne CDM9 robi szmelc z tego napędu.

Ośki , zębatki i inne takie tam są modyfikowane .

U mnie w Nagra CDP też napęd tylko przypomina z wyglądu ten CD Pro tylko , że ja w razie awarii wysyłam do Nagry i mam nowy oryginalny napęd z optyką Zeissa .

A gdzie i komu wysłać taką Audiomecę , firma nie istnieje...???

Niewątpliwie Stefan Kudelski i jego Nagra to legenda świata audio. Na podstawie jego życiorysu można nakręcić kilka filmów, jest wręcz niewiarygodny.

Nagra to rewelacyjnie trwałe i bezawaryjne napędy ale nie są jedyne na świecie i oferują konkretny typ brzmienia. Niestety cena też wysoka jak na nasze warunki.

 

Kupując Audiomecę od 5kzł do 10kzł w zależności od stanu i modelu zyskujesz wybitny transport za ułamek ceny Nagry. Do tego grający jeszcze bliżej gramiaka.

Z wersją pierwszą rzeczywiście mogą być spore kłopoty, brak jest wysychających "gąbek" z zawieszenia i łamliwych, plastikowych zębatek. Z dostępem do CDM 9 Pro też nie najlepiej.

W przypadku wersji II jest łatwiej, lasery dostępne, szufladę zasuwasz ręcznie, piankowe podkładki zastąpiono gumowymi elastomerami. Jedynie część napędu może stanowić problem ale po to oszczędzasz kilkadziesiąt tysięcy żeby podjąć pewne ryzyko.

Na przestrzeni wszystkich lat w audio (miałem grubo ponad 60 playerów i transortów) i awarii uległy jedynie dwa, DCS i Krell. Do odważnych świat należy, gdybym się bał to w zyciu bym nie kupił Forsella Airt reference i żył w nieświadomości. Osobiście pasjonuję się nietypowymi konstrukcjami, dla osób które chcą mieć pewność części zamiennych polecam Ceca. Wszystko dostępne a granie topowych modeli transportów wykracza poza możliwości nawet takiej legendy jak Nagra.

Jeżeli rozpatrujemy odtwarzacze zintegrowane to Nagra przesuwa się mocno do przodu bo mało który player może z nią konkurować. Ma solidną zarówno część transportu jak i przetwornika.

W przypadku "dzielonek" niestety musi uznać wyższość innych wybitnych modeli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Niewątpliwie Stefan Kudelski i jego Nagra to legenda świata audio. Na podstawie jego życiorysu można nakręcić kilka filmów, jest wręcz niewiarygodny.

Nagra to rewelacyjnie trwałe i bezawaryjne napędy ale nie są jedyne na świecie i oferują konkretny typ brzmienia. Niestety cena też wysoka jak na nasze warunki.

 

Kupując Audiomecę od 5kzł do 10kzł w zależności od stanu i modelu zyskujesz wybitny transport za ułamek ceny Nagry. Do tego grający jeszcze bliżej gramiaka.

Z wersją pierwszą rzeczywiście mogą być spore kłopoty, brak jest wysychających "gąbek" z zawieszenia i łamliwych, plastikowych zębatek. Z dostępem do CDM 9 Pro też nie najlepiej.

W przypadku wersji II jest łatwiej, lasery dostępne, szufladę zasuwasz ręcznie, piankowe podkładki zastąpiono gumowymi elastomerami. Jedynie część napędu może stanowić problem ale po to oszczędzasz kilkadziesiąt tysięcy żeby podjąć pewne ryzyko.

Na przestrzeni wszystkich lat w audio (miałem grubo ponad 60 playerów i transortów) i awarii uległy jedynie dwa, DCS i Krell. Do odważnych świat należy, gdybym się bał to w zyciu bym nie kupił Forsella Airt reference i żył w nieświadomości. Osobiście pasjonuję się nietypowymi konstrukcjami, dla osób które chcą mieć pewność części zamiennych polecam Ceca. Wszystko dostępne a granie topowych modeli transportów wykracza poza możliwości nawet takiej legendy jak Nagra.

Jeżeli rozpatrujemy odtwarzacze zintegrowane to Nagra przesuwa się mocno do przodu bo mało który player może z nią konkurować. Ma solidną zarówno część transportu jak i przetwornika.

W przypadku "dzielonek" niestety musi uznać wyższość innych wybitnych modeli.

Niewątpliwie Stefan Kudelski i jego Nagra to legenda świata audio. Na podstawie jego życiorysu można nakręcić kilka filmów, jest wręcz niewiarygodny.

Nagra to rewelacyjnie trwałe i bezawaryjne napędy ale nie są jedyne na świecie i oferują konkretny typ brzmienia. Niestety cena też wysoka jak na nasze warunki.

 

Kupując Audiomecę od 5kzł do 10kzł w zależności od stanu i modelu zyskujesz wybitny transport za ułamek ceny Nagry. Do tego grający jeszcze bliżej gramiaka.

Z wersją pierwszą rzeczywiście mogą być spore kłopoty, brak jest wysychających "gąbek" z zawieszenia i łamliwych, plastikowych zębatek. Z dostępem do CDM 9 Pro też nie najlepiej.

W przypadku wersji II jest łatwiej, lasery dostępne, szufladę zasuwasz ręcznie, piankowe podkładki zastąpiono gumowymi elastomerami. Jedynie część napędu może stanowić problem ale po to oszczędzasz kilkadziesiąt tysięcy żeby podjąć pewne ryzyko.

Na przestrzeni wszystkich lat w audio (miałem grubo ponad 60 playerów i transortów) i awarii uległy jedynie dwa, DCS i Krell. Do odważnych świat należy, gdybym się bał to w zyciu bym nie kupił Forsella Airt reference i żył w nieświadomości. Osobiście pasjonuję się nietypowymi konstrukcjami, dla osób które chcą mieć pewność części zamiennych polecam Ceca. Wszystko dostępne a granie topowych modeli transportów wykracza poza możliwości nawet takiej legendy jak Nagra.

Jeżeli rozpatrujemy odtwarzacze zintegrowane to Nagra przesuwa się mocno do przodu bo mało który player może z nią konkurować. Ma solidną zarówno część transportu jak i przetwornika.

W przypadku "dzielonek" niestety musi uznać wyższość innych wybitnych modeli.

Niewątpliwie Stefan Kudelski i jego Nagra to legenda świata audio. Na podstawie jego życiorysu można nakręcić kilka filmów, jest wręcz niewiarygodny.

Nagra to rewelacyjnie trwałe i bezawaryjne napędy ale nie są jedyne na świecie i oferują konkretny typ brzmienia. Niestety cena też wysoka jak na nasze warunki.

 

Kupując Audiomecę od 5kzł do 10kzł w zależności od stanu i modelu zyskujesz wybitny transport za ułamek ceny Nagry. Do tego grający jeszcze bliżej gramiaka.

Z wersją pierwszą rzeczywiście mogą być spore kłopoty, brak jest wysychających "gąbek" z zawieszenia i łamliwych, plastikowych zębatek. Z dostępem do CDM 9 Pro też nie najlepiej.

W przypadku wersji II jest łatwiej, lasery dostępne, szufladę zasuwasz ręcznie, piankowe podkładki zastąpiono gumowymi elastomerami. Jedynie część napędu może stanowić problem ale po to oszczędzasz kilkadziesiąt tysięcy żeby podjąć pewne ryzyko.

Na przestrzeni wszystkich lat w audio (miałem grubo ponad 60 playerów i transortów) i awarii uległy jedynie dwa, DCS i Krell. Do odważnych świat należy, gdybym się bał to w zyciu bym nie kupił Forsella Airt reference i żył w nieświadomości. Osobiście pasjonuję się nietypowymi konstrukcjami, dla osób które chcą mieć pewność części zamiennych polecam Ceca. Wszystko dostępne a granie topowych modeli transportów wykracza poza możliwości nawet takiej legendy jak Nagra.

Jeżeli rozpatrujemy odtwarzacze zintegrowane to Nagra przesuwa się mocno do przodu bo mało który player może z nią konkurować. Ma solidną zarówno część transportu jak i przetwornika.

W przypadku "dzielonek" niestety musi uznać wyższość innych wybitnych modeli.

Masz rację .

Mnie nie chodzi o porówniania dźwiękowe , bo za jedną używaną Nagrę masz 4-5 sztuk Mephisto;))

Niemniej w przypadku modyfikowanych napędów potencjalna awaria to jest duźy problem .

Sam przed zakupem Nagry mocno drapałem się w głowę , zanim nie sprawdziłem jak jest z serwisem ..jest rewelacyjny jak angielski Quad , który serwisuje urządzenia sprzed 40- 50 lat .

Co do dzielonek pełna zgoda , ja traktuję Nagrę jako bazę do ewentualnego rozwoju , czyli dokupienia jakiegoś DCS-a , albo innego Audio Nota :))

Zawsze z Audimecą można zrobić tak ja z Revoxem B77MKII czyli zakup 2 sztuk ...jedna do grania , a druga jako " dawca " części zamiennych.

Co do awarii to sam miałem w pełni sprawnego Doceta Lectora TL7MK2 , który po odsprzedaży i przewiezieniu kilkaset kilometrów zaczął szwankować .

Bylo mi głupio , bo u mnie wszystko działało idealnie ..

Niestety w Polsce jest bardzo słaby serwis topowych urządzeń , ja zawsze miałem z tym problem ..największy z Ayonem ..o ile można nazwać go " topowym ".

Piotrek nawklejał taką listę , że mi się tablet zawiesza :)))

Edytowane przez Diogenes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację .

Mnie nie chodzi o porówniania dźwiękowe , bo za jedną używaną Nagrę masz 4-5 sztuk Mephisto;))

Niemniej w przypadku modyfikowanych napędów potencjalna awaria to jest duźy problem .

Sam przed zakupem Nagry mocno drapałem się w głowę , zanim nie sprawdziłem jak jest z serwisem ..jest rewelacyjny jak angielski Quad , który serwisuje urządzenia sprzed 40- 50 lat .

Co do dzielonek pełna zgoda , ja traktuję Nagrę jako bazę do ewentualnego rozwoju , czyli dokupienia jakiegoś DCS-a , albo innego Audio Nota :))

Zawsze z Audimecą można zrobić tak ja z Revoxem B77MKII czyli zakup 2 sztuk ...jedna do grania , a druga jako " dawca " części zamiennych.

Co do awarii to sam miałem w pełni sprawnego Doceta Lectora TL7MK2 , który po odsprzedaży i przewiezieniu kilkaset kilometrów zaczął szwankować .

Bylo mi głupio , bo u mnie wszystko działało idealnie ..

Niestety w Polsce jest bardzo słaby serwis topowych urządzeń , ja zawsze miałem z tym problem ..największy z Ayonem ..o ile można nazwać go " topowym ".

Piotrek nawklejał taką listę , że mi się tablet zawiesza :)))

 

Nie siej tu Diogenes paniki :) Jeśli chodzi zarówno o Audiomece Mephisto jak i CEC, to zaletą tych sprzętów jest właśnie dostępność części zamiennych. Gdzie co występuje napisał już Szymon. Są również wielokrotnie sprawdzone upgready tych sprzętów w postaci wymiany zegara, kondensatorów itd. Dzięki czemu oferują jeszcze lepszy poziom. Nie mówimy o jakimś prześmiewczym grzebaniu ale profesjonalnym, wielokrotnie sprawdzonym przez lata tuningu. Nie ma również problemu z tym, że ten Sanyo jest modyfikowany. Człowiekiem wykonującym takie modyfikacje jest pan Kornel Mikołajec z Katowic, firma Kornel o którym można przeczytać również na naszym forum. Niejednokrotnie widziałem u niego topowe sprzęty w trakcie napraw i modyfikacji. Zakup Mephisto lub CEC jest bezpieczny. Inną sprawą jest stan / cena.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piotrek nawklejał taką listę , że mi się tablet zawiesza :)))

 

 

Wkleiłem bo jak tamta strona padnie to będzie na AS :). A to zestawienie nie obejmuje marek audiofilskich ale jest bezcenne przy kupowanie playerów CD hi-fi z ubiegłego stulecia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co szanowne grono myśli o Mark Levinson no 512? Wykonanie majstersztyk, na plus wbudowany preamp, miałem chwilę przyjemność obcować z tym odtwarzaczem i otworzył mi oczy na temat w tym sensie, ze chyba jednak nie warto bawic się w plikograjki, bo ciężko będzie się zbliżyć do jakości tego odtwarzacza... pytanie czy można równie dobrze, tylko nieco taniej? :) Tak czy siak na razie jest to moja subiektywna referencja jeśli chodzi o źródła, aczkolwiek super specem w przeglądzie rynku odtwarzaczy CD nie jestem ;)

Polecam każdemu zacząć od dziadzi Revoxa 225/226. Można się mocno zdziwić.

Jeśli szukasz czegoś nowszego to Esoteric-i X-03 lub X-01 są do nabycia w bardzo dobrych pieniądzach (minus brak wyjścia AES/EBU mojego ulubionego). Bez problemu konkurują z 512 Levinsona. O dziwo to nie jest zwykły suchotnik jak wszyscy myślą, gra naprawdę analogowo nawet z lekko zaokrąglonym basem i dość odważną górą pasma. Wymienione Esoterici mają sporo lepsze napędy i równie wyczynowe granie, powiedziałbym że nawet ciut bardziej techniczne ale z lepszą górą. W 512 napęd wygląda na jakąś odmianę podstawowego Esoterica typu VOSP występującą w najtańszych seriach SA, DV ,SZ, UZ.

 

Studer A727/Revox B226 bardziej na start (na sam początek) może być dla 15-18 latka, bo ten cd player ma mało wspólnego z neutralnością. Takie bardziej średnicowe wypchnięte brzmienie - z wyjść rca bardziej analogowo w starym stylu, a po XLR-ach dynamiczniej i ostrzej.

 

ML №512 gra coś takiego jak napisałeś. Nie wiem na ile ww. Esoteric-i z nim konkurują, ale pewnie jest tak jak piszesz, bo 512 nawet jak gra cieplej (nie ma staroświeckiego nalotu - którego nie lubię.) zachowuje rozpiętość/rozciągnięcie pasma. Jakieś inne playery grające bardziej konturowo i jaśniej z mocniejszym doświetleniem na pewno są i być może nawet któryś Esoteric.

 

CD/SACD Player №512 też już taki młody nie jest, ale i stary również nie, bo z 2008 r. Na płytce z pozłacanymi ścieżkami pisze ''No 512 DAC © Mark Levinson 2008" - tam gdzie masz dwa przetworniki ''kości'' cyfrowo-analogowe Analog Devices AD1955A

 

Najnowszy Audio Player №519 jest na ESS Sabre, ale i o 67% droższy od №512 którego można kupić taniej, bo jest trochę na rynku, więc może trafić się z drugiej ręki.

Przedwzmacniacz №526 i wzmacniacz zintegrowany №585 z wbudowanymi DAC-ami także na ESS Sabre.

 

Widzisz w zasilaniu №512 te czarne kondensatory. To są Panasonic UP 10000uF/50V, które (na 4700uF/35V) kiedyś testowałem zasilaniu - dają dociążony, analogowy i trochę zaokrąglony dźwięk. Gra całe urządzenie, więc w każdym innym może być trochę inaczej. Czy w którym dCS-ie nie ma przypadkiem czarnych Panasonic'ów w zasilaniu ?

 

W №512 mechanizm/napęd to Esoteric VOSP - czy czymś się różni od seryjnego modelu ?

150802xdz66jrkxvj0adyk.jpg

12.jpg

22.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sovereign
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do awarii to sam miałem w pełni sprawnego Doceta Lectora TL7MK2 , który po odsprzedaży i przewiezieniu kilkaset kilometrów zaczął szwankować .

Bylo mi głupio , bo u mnie wszystko działało idealnie ..

 

Znam kilka takich historii...

 

Widocznie u poprzednich właścicieli są dobre wibracje;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość glazior

(Konto usunięte)

Witam.

Może komuś się przyda :

 

Dear Sirs

 

I am happy owner of cd transport audiomeca mephisto 2 and I want to ask

some questions.

1) What kind of laser (model name, version)was used in by SANYO?

2) What will be the best lubrication slides with head: <JPG2>

A.machine oil

B.lubricant C.olive oil

4) Is AudioMeca Enkianthus X Mk II will be compatibility with cd transport

audiomeca mephisto 2?

 

 

Best regards

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dear Sir,

 

Welcome to us. All Mephistos and Enkianthus Dacs are out of production

for many years. They were and still are very good sounding units but today

outdated by the new digital generations coming out almost every month !

Many

spare parts are now out of stock and not available from suppliers anymore.

Our digital world runs too fast and the big industry does not stock parts a

long time for this costs a lot. Modern world... In comparison we can still

service the turntables and arms we made 25 years ago !

Your questions :

1. Sanyo SF-P1 6/6 or SF 90 6/6.

2. Usual soft grease is enough. This is not a satellite anyway and

translation speed is very low !

4. Of course it is ! All audio DACs work with all transports .

 

 

Please do not take in bad part what I am going to say : things are much

much more complicated than you seem to think. Please understand that if

good

functioning would depend on lubrication of the laser rail, everything would

work perfect for years. For your info, have a look at www.tnt-audio.com

and look for Belladonna and Septum in the Analogue section after the

digital

products list. The question is not digital or Analogue, it is only to show

you to which extend things can be complicated and complex. In the same

website you will find also old articles about your Mephisto and Enkianthus

and other papers including an interview.

 

Feel free to be back to us at your best convenience,

Good luck,

P.L.

Edytowane przez glazior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Witam.

Może komuś się przyda :

 

Dear Sirs

 

I am happy owner of cd transport audiomeca mephisto 2 and I want to ask

some questions.

1) What kind of laser (model name, version)was used in by SANYO?

2) What will be the best lubrication slides with head: <JPG2>

A.machine oil

B.lubricant C.olive oil

4) Is AudioMeca Enkianthus X Mk II will be compatibility with cd transport

audiomeca mephisto 2?

 

 

Best regards

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dear Sir,

 

Welcome to us. All Mephistos and Enkianthus Dacs are out of production

for many years. They were and still are very good sounding units but today

outdated by the new digital generations coming out almost every month !

Many

spare parts are now out of stock and not available from suppliers anymore.

Our digital world runs too fast and the big industry does not stock parts a

long time for this costs a lot. Modern world... In comparison we can still

service the turntables and arms we made 25 years ago !

Your questions :

1. Sanyo SF-P1 6/6 or SF 90 6/6.

2. Usual soft grease is enough. This is not a satellite anyway and

translation speed is very low !

4. Of course it is ! All audio DACs work with all transports .

 

 

Please do not take in bad part what I am going to say : things are much

much more complicated than you seem to think. Please understand that if

good

functioning would depend on lubrication of the laser rail, everything would

work perfect for years. For your info, have a look at www.tnt-audio.com

and look for Belladonna and Septum in the Analogue section after the

digital

products list. The question is not digital or Analogue, it is only to show

you to which extend things can be complicated and complex. In the same

website you will find also old articles about your Mephisto and Enkianthus

and other papers including an interview.

 

Feel free to be back to us at your best convenience,

Good luck,

P.L.

P.L to rozumiem Pan Mephisto Audiomeca Pierre Lurne..

Wszystko w temacie ..zostanę jednak przy Nagrze , SME , Amplifonie i innych rzeczach które mają dostępny serwis.

Podobnie podziwiam ludzi kupujących stare głośniki za ciężkie pieniądze ..jak coś się wydarzy można z nich kwietnik zrobić ..:((

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • Bilety | BAJM 45 TOUR

      O wydarzeniu Największe hity, mega emocje i najlepsza zabawa czyli 45-lecie zespołu BAJM - to będzie trasa roku 2024! Szykuje się totalne szaleństwo! Bajm bilety na jubileuszową trasę koncertową już w sprzedaży.   45-lecie zespołu Bajm Fenomen zespołu Bajm to właśnie ponadczasowa muzyka i emocje, które łączą pokolenia. Ich hity bujają wszystkich bez wyjątku. A głos Beaty przeszywa i przyprawia o gęsią skórkę nawet największych twardzieli. Trasa 45 lecia to muzyczna podróż prz

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy 1

      Bilety | Dawid Podsiadło

      O wydarzeniu Dawid Podsiadło postanowił zrobić swoim fanom wyjątkowy świąteczny prezent i ogłosił kolejny stadionowy koncert. 8 czerwca 2024 wystąpi na Tarczyński Arena Wrocław.    Trasa stadionowa Dawida Podsiadło Po historycznym występie na PGE Narodowym dla 80 tysięcy widzów, Dawid Podsiadło idzie za ciosem i zaprasza na trasę stadionową ze sceną 360 stopni!  W sobotę 26 sierpnia PGE Narodowy, który był współorganizatorem wydarzenia, przyciągnął rekordową publiczność.

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy 1

      Bilety | Piotr Rubik „Niech mówią że to nie jest miłość”

      O wydarzeniu Koncert Piotra Rubika „Niech mówią że to nie jest miłość” - najpiękniejsze piosenki o miłości - to trzeba usłyszeć na żywo! Piotr Rubik, Orkiestra Symfoniczna Filharmoników Jeleniogórskich, Wrocławski Chór Akademicki pod dyrekcją Alana Urbanka oraz 4 znakomitych Solistów. Ponad 60 osób na scenie! Bilety na koncerty Piotra Rubika już w sprzedaży.  Piotr Rubik koncerty Niech mówią że to nie jest miłość Piotr Rubik wraz Dolnośląską Orkiestrą Symfoniczną Filharmoników Jel

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy

      Bilety | Open'er Festival 2024

      O wydarzeniu Gunna, jedna z najważniejszych postaci współczesnego amerykańskiego hip-hopu, której wszystkie dotychczasowe albumy trafiły do Top 3 sprzedaży w USA, wystąpi 3 lipca na Orange Main Stage! Kim Gordon, absolutna ikona światowej alternatywy i jedna z najbardziej charyzmatycznych rockowych osobowości ostatnich dekad, której najnowszy solowy album „The Collective” ukaże się już w tym tygodniu, wystąpi na Alter Stage 3 lipca Amaarae - muzyczna perła, której ostatnia płyta „

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy

      Bilety | Orange Warsaw Festival 2024

      O wydarzeniu Nicki Minaj pierwszą headlinerką tegorocznej edycji! W dniach 7-8 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec wystąpią: Troye Sivan, Skepta, Jungle, Jessie Ware, Ken Carson, Omar Apollo, Yungblud, Kenya Grace, Libianca, Tommy Cash, PRO8L3M, MROZU, Kwiat Jabłoni, Kaśka Sochacka, Dawid Tyszkowski oraz nita. Orange Warsaw Festival to od kilkunastu lat najważniejsze wydarzenie muzyczne i kulturalne Warszawy oraz idealne rozpoczęcie festiwalowego lata. Każda edycja jest świętem

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.