Skocz do zawartości
IGNORED

Chiński DAC PCM1794 + AK4118 DAC


marcin32
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie do znawców ,

czy ten dac z Przetwornikiem PCM1794 A po zapodaniu bluray z 24/192 kHZ probkowaniem wyswietla wartosc tylko48kHz

Czy to normalne- a może to podróba przetwornik Texas Instruments

Jak na zdjeciu

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To jest prawidłowa wartość, bo to jest standardowa częstotliwość z jaką wysyła to urządzenie sygnał cyfrowy na zewnątrz.

Wszystko masz prawidłowo i nie da się tego przeskoczyć.

Dzieje się tak, bo każdy napęd musi być kompatybilny z amplitunerami kina domowego.

Tak jest od kiedy tylko wymyślili zapisywanie filmów na płytach DVD potem kontynuowano to w BLURAY, żeby były kompatybilne w dół ze starszymi urządzeniami na rynku, w ten sposób na całym świecie można używać sprzętu do kina domowego bez obaw, ze coś nie zagra.

Tą samą częstotliwość obsługują też wszystkie TV z wyjściem cyfrowym, to taki ogólnoświatowy standard kodowania dźwięku w home audio.

 

 

Punktem odniesienia był wiekowy DENON DVD-5000.

 

To tak jakby porównywać malucha w wersji po dachowaniu z porządną średniej klasy limuzyną.

Ten DVD jest wyjątkowo muzykalny i w tych pieniądzach ciężko znaleźć dla niego równoprawnego konkurenta.

Chińczyk nie miał szans ....

 

 

swoją drogą to bardzo szybki spadek cenowowy tego DENONa z 20 tysięcy do 2 w ciągu ilu lat. Obecnie nawet bardzo stare sprzęty audio trzymaja ceny nawet czasami wyższe od cen w dniu premiery ale naprawdę udane sprzęty.

 

Ponieważ to jest napęd DVD, każda kolejna nowość w kodowaniu dźwięku typu 5.1 , 6.1 , 7.1 oraz układach video, typu matematyczne zwiększanie rozdzielczości do Full HD , a obecnie do 4K itd. wymusza ciągłą zmianę oferty i modele z przed kliku lat są pod względem bajerów mocno zacofane ale mają coś czego nie mają nowe "odtwarzacze" , czyli zero gó...ego smd, bardzo dobre podzespoły, przemyślana solidna konstrukcja i to ... gra !

 

Dlatego starsze DVD nadają się do słuchania muzyki, a w nowych jak się ściągnie górną pokrywę, to towarzyszy nam za zmianę spazmatyczny śmiech, płacz i zgrzytanie zębów, bo wszystko dosłownie lata w rękach, obudowa cienka i nie wygina się od ciężaru tylko dzięki wymyślnej perforacji i przetłoczeniach :-).

 

Boże widzisz, a nie grzmisz !!!

Why ???

 

Pozdrawiam

Pygar

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pygar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna owego DACa.

Zależy mi żebym mógł doprowadzić do niego sygnał z leciwego CD (pewnie po COAX) i TV BOXA na Androidzie (UAPP z z BitPerfect - głównie pod Tidala).

Zielony jestem w elektronice (raczej).

Wolałbym skorzystać z 7-pinowego złącza na płytce żeby podłączyć interfejs USB i tym samym wykorzystać istniejące złącze USB (bo rozumiem, że tak to działa -skorygujcie jeśli się mylę) i dostępny w zastawie selektora źródeł.

Co powinienem nabyć żeby to wszystko działało P&P - zależy mi na najlepszej możliwej do osiągnięcia jakości tego zestawu i żeby wszystko razem zmieścić w jakiejś zgrzebnej obudowie.

 

Przestudiowałem cały wątek i w sumie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi, albo może zagubiłem się już w natłoku informacji.

 

 

Edit:

 

Coś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) zadziała?

 

Może coś na Amanero?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krzysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna owego DACa.

Zależy mi żebym mógł doprowadzić do niego sygnał z leciwego CD (pewnie po COAX) i TV BOXA na Androidzie (UAPP z z BitPerfect - głównie pod Tidala).

Zielony jestem w elektronice (raczej).

Wolałbym skorzystać z 7-pinowego złącza na płytce żeby podłączyć interfejs USB i tym samym wykorzystać istniejące złącze USB (bo rozumiem, że tak to działa -skorygujcie jeśli się mylę) i dostępny w zastawie selektora źródeł.

Co powinienem nabyć żeby to wszystko działało P&P - zależy mi na najlepszej możliwej do osiągnięcia jakości tego zestawu i żeby wszystko razem zmieścić w jakiejś zgrzebnej obudowie.

 

Przestudiowałem cały wątek i w sumie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi, albo może zagubiłem się już w natłoku informacji.

 

wszystko główne jest na początku reszta to poszukiwania

 

kupujesz daca z kartą usb i transformatory

Transformator sieciowy TS20/10 230V 2x9V / 2x1A

TST 35/002 (2x12V-2×1,45A) lub taką samą wersje do audio

 

jesli nie chcesz nic grzebać to wymień na oryginalne - 2x ad8274 + bufor OPA2132PA

jesli stać cię na podmianę dwóch kondensatorów na 8200pf to wymień 2X opa1621 + bufor OPA2132PA

 

wszystko

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.

To co napisałeś ogarniam.

Nie wiem tylko z jaka kartą USB. I stąd moje pytanie.

możesz też rozważyć rozwiązanie Kris_54701 płyteczka na CM6631a

 

teraz z kartą dostępnego widzę tylko

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marcin32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc proszę jeszcze o ostatni rzut oka na

C-1 SINGXER uboższą wersje F1

trafiłem jeszcze na coś takiego ale w związku z tym ze nie wszystko ogarniam proszę o zobaczenie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Taki bardziej cywilizowany chińczyk :D Przynajmniej ktoś się przyznaje do produkcji.

 

To jest już całkiem fajny przetwornik, ma dodatkowy reclock na CPLD (kostka Xilinxa).

Ale cena 70$ to już dość drogo, w takich pieniądzach to bym raczej w stronę amanero popatrzył.

 

Tyle że amanero nie ma wyjścia SPDIF, tylko I2S, także do tego DAC'a się tego nie da podłączyć.

Co do singxera, to CPLD robi reclock pewnie też na liniach I2S, a SPDIF jest wyprowadzony bezpośrednio z XMOS'a.

Podsumowując to pod tego DAC'a niepotrzebny wydatek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez devshin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witajcie,

Czy te elektrolity ( u mnie 50uF ) w torze sygnalowym sa wogole potrzebne ? Bo w nocie katalogowej PCM1794 nie ma takich kondow. Czy ktos probowal wlutowac zwory zamiast tych kondow ? Slaby jestem z elektroniki to sie pytam .... a boje sie samemu eksperymentowac aby dym nie poszedl :-)

TUX

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Niestety miałem przyjemność użytkować ten DAC przez kilka godzin. Zadymiło się z 2szt stabilizatorów i jednego małego kondensatora na spodzie płytki. Jestem w trakcie procedury zwrotu na ebay (kupowałem przez ebay) i tu rodzi się pytanie do bardziej doświadczonych (nie mam gdzie go zadać). W jaki sposób odesłać paczkę do Chin - posiadam adres - bez etykiety zwrotu dostarczonej przez sprzedawcę? eBay mi odpisał, że sprzedawca zwróci mi koszty przesyłki, problem w tym, że "odmówił" dostarczenia mi etykiety zwrotu (return label) i nie będzie znany koszt przesyłki. Z jakich firm korzystaliście? Jak to zrobić, by uznano koszty? Dziękuję i pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez BECO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adres zwrotny przecież znasz. Wypisujesz, idziesz na pocztę i cześć!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monitor Audio RX8, RX Center, Silver 1; DAC : 8-ch DIYINHK ES9016, XMOS Multichannel; Power AMP : 6-ch TPA3255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adres zwrotny przecież znasz. Wypisujesz, idziesz na pocztę i cześć!

 

Dziękuję za szybką odpowiedź. Skoro tak wystarczy, tak uczynię.

BTW w pierwszym zdaniu zabrakło słowa "TYLKO przez kilka godzin". Na tyle mi się spodobał, że prawdopodobnie dam drugą szansę. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakich firm korzystaliście?

 

Ja odsyłałem na adres podany przez sprzedawcę przez PocztaPol, list priorytet polecony do Chińskiej Republiki Ludowo Demokratycznej :)

18 zł, dotarło w 2 tygodnie. możesz wybrać też z PP global express ale drożej sprawdź w cenniku PP, zależy od wagi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadziłeś z napięciem?

 

Oba transformatory były polecanymi przez użytkowników INDELAMI: TST35W oraz TS20/10. Napięcia bez obciążenia 13V i prawie 10V. A więc teoretycznie wszystko w normie, choć sam się zastanawiam po co aż tak mocne trafa poleca i chińczyk i wielu użytkowników. Problem imho to niska jakość stabilizatorów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktos ma na zbyciu jakies ciekawe opampy ?

Jeżeli zamierzasz montować je na płytce z tego wątku- to skup się na: 2 x OPA1612 + OPA2132

Próby z innymi wzmacniaczami operacyjnymi okazały się - w moim przypadku- całkowicie bezzasadne.

A parę takich prób zaliczyłem. OPA627, OPA2604, LME49990, LME49860 poszły do szuflady.

Generalnie- szkoda na nie czasu i prądu.

Jeżeli wyrazisz zainteresowanie, podam przez PW linki do konkretnych aukcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich

 

Nie chciałbym za bardzo zaśmiecać wątku poświęconego stricte chińskiej płytce 1 x PCM1794 + AK4118 (którą też zamówiłem i niebawem będę udoskonalał) dlatego też zwracam się z prośbą o pomoc w sprawie skompletowania podzespołów dla płytki 2 x PCM1794A . Więcej szczegółów w wątku który rozpoczął Bogdan na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

Z góry chcę podziękować za wszelką pomoc.

 

thomas_XLR

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niebawem będę udoskonalał

To znaczy, co zamierzasz robić, jeśli wolno spytać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Świetna poglądowa galeria (nie moja) dot. TDA1541(A):

www.maxdat.eu/_galeria/Foto%20TDA1541.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlutowałem z miejsce kondensatorów 820pF goldpiny i podmieniam kondensatory w tym miejscu.

 

Wzmacniacze operacyjne mam teraz 2xOPA1612 w I/U i OPA2132.

 

Polecane wcześniej 7500 pF to u mnie zdecydowanie za dużo. Bas jest bardzo dużo, ale jest mulasty i powolny, średnie i wysokie cofają się wgłąb sceny, ale są zbyt mało wyraźne, nudne.

 

Kupiłem więc garść różnych typów i wartości.

 

Teraz gram na 4300 pF / 500V silver mica z allegro:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jest bardzo dobrze. Znacznie więcej basu niż przy wartości 820pF, ale reszta na swoim miejscu. Możliwe nawet, że przejdę na 3300pF, żeby było minimalnie mniej basu.

 

Mam też kondensatory typu KS (styrofleksowe / polistyrenowe) nowe i NOS w tych wartościach i też testowałem.

 

KS w plastikowych, prostopadłościennych puszkach ogólnie muliły i nie polecam, jedynie znośnie grał 4600 pF RIFA PFE 225, znacznie lepiej niż KS siemensa i innych firm.

 

Stare KS (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) grają moim zdaniem lepiej niż nowe KS. Dźwięk w porównaniu do silver mica przy tych samych wartościach pojemności jest spokojniejszy, usypiający, analogowy. Brakowało mi blasku talerzy i ogólnie wybrzmień, więc teraz grają silver mica, ale do wieczornego słuchania te KS z allegro mogą być lepsze.

 

Małe wartości, 820pF, 1000pF, 1100pF, 1800pF też grają dobrze, mają bardzo twardy bas, wypchnięte średnie, są bardziej przestrzenne. U mnie miały za mało basu.

 

Na pewno będę jeszcze zmieniał tu kondensatory przed wybraniem tego do wlutowania, bo dużo się zmienia w dźwięku.

 

Jeżeli ktoś jest z Warszawy to zapraszam do mnie na Ochotę posłuchać, mogę też przekazać moje zbiory kondensatorów do testów, bo ciekawa zabawa.

 

Sprawdzę jeszcze inne wzmacniacze operacyjne jeszcze raz, gdy już wiem jak duże zmiany wprowadzają te kondensatory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pingwing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

 

Jeżeli zamierzasz montować je na płytce z tego wątku- to skup się na: 2 x OPA1612 + OPA2132

Próby z innymi wzmacniaczami operacyjnymi okazały się - w moim przypadku- całkowicie bezzasadne.

A parę takich prób zaliczyłem. OPA627, OPA2604, LME49990, LME49860 poszły do szuflady.

Generalnie- szkoda na nie czasu i prądu.

Jeżeli wyrazisz zainteresowanie, podam przez PW linki do konkretnych aukcji.

Wymieniłem jest duża poprawa ale brakuje dynamiki basu koncertowego zakładam że za to odpowiadają towarzyszące kondensatory..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez trueman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlokalizuj te dwa kondensatory i do każdego dolutuj (z drugiej strony płytki) dodatkowe pojemności.

W ten sposób w 3-4 próbach rozeznasz temat.

Bez obawy o zniszczenie płytki przy wyciąganiu oryginalnych kondensatorów.

Sam gram na takiej prowizorce i chyba tak zostanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz naprawdę dobrze ze szczegółami dobrą sceną i przestrzenią to polecam 2xOpa1612 + opa2132 w buforze. Potrzebna też będzie zmiana wartości kondensatorów oznaczonych na płytce jako 820pf. Dla ww zestawu OPAMPów będzie to dokładnie 7200pF. W porównaniu do ad827 to zupełnie inny rodzaj dźwięku. Tak jak 1612 to lampa se na triodach a ad827 to pp. 827 gra ostro, szczegółowo i dynamicznie ale jest to dźwięk taki pusty bez wybrzmien aczkolwiek na pierwszy rzut ucha bardzo atrakcyjny ale jednostajny i nudny. OPA1612 które właśnie wygrzewam od dwóch godzin mają mięcho na basie, wysokie bardzo rozdzielcze. Tam gdzie AD nie dawał rady zasypując piachem 1612 pokazuje bardzo wiele informacji. Średnica też jest bardziej urozmaicona, przekazuje o wiele więcej informacji. No i ta scena której z 827 praktycznie nie było, był tylko dźwięk z jednego i drugiego głośnika, na 1612 jest cały obraz od jednego głośnika do drugiego. Dźwięk ma swoją fakturę i wybrzmiewa wieloma tomami. Jest bardziej naturalny. Ad827 gra trochę konturowo, opa1612 ma wypełnienie.

Mam do ciebie pytanie mam inną płytke ,wymieniłem opy i wlaśnie chudo to gra ale dużo lepiej niż wcześniejsze 3szt. opa2604 na których tak samo grał chudo ktoś ma jakiś pomysł ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez trueman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie to co Ty od niego chcesz :-) ?

 

To tak jakby się pytać czemu to wino takie cienkie, po 2 dniach od wlania zaczynu do gąsiora na samym początku fermentacji.

 

Daj mu pograć kilka tygodni, to dopiero usłyszysz jak to cudo gra.

Nie można ferować żadnych wyroków w audio przy dziewiczym stanie elektroniki.

Każdy sprzęt od jakiekolwiek wymiany części oraz gdy jest zupełnie nowy, musi pograć te dobre 150-300h, żeby objawić swój potencjał, a czasami zajmuje mu to więcej czasu.

 

Pozdrawiam

Pygar

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektronika to nie wino. Za 300h będzie grać dokładnie tak samo. Proszę nie wciskać ludziom kitu.

Co nie oznacza, że urządzenie można wyrzucić, jako to które nam nie pasi.

Otóż trzeba dać uchu szanse, mózg też musi się przyzwyczaić. Po tygodniu lub dwóch słuchania należy go ocenić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monitor Audio RX8, RX Center, Silver 1; DAC : 8-ch DIYINHK ES9016, XMOS Multichannel; Power AMP : 6-ch TPA3255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sybic

 

Nie mieszaj ludziom w głowach.

Każda część elektroniczna podlega wygrzaniu i ułożeniu się z resztą układów, pod wpływem płynącego przezeń prądu i temperatury.

 

Jak tego nie doświadczyłeś, to nie zabieraj głosu, bo tylko obnażasz podstawowe braki w doświadczeniu, przy wymianie podzespołów.

Kolega wstawił fabrycznie nowe opamy, które od włożenia będą grać inaczej z godziny na godzinę, a potem z dnia na dzień, aż osiągną pewien poziom, kiedy zmiany zachodzą już dużo wolniej i są trudniejsze do uchwycenia dla mniej wprawnego użytkownika.

 

Pozdrawiam

Pygar

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bzdura :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sybic

Monitor Audio RX8, RX Center, Silver 1; DAC : 8-ch DIYINHK ES9016, XMOS Multichannel; Power AMP : 6-ch TPA3255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie bzdura :)
Nawet jeśli ktoś nie wierzy w wygrzewanie, co jest zjawiskiem naturalnym, choć nie koniecznie musi być słyszalne, to sam fakt posłuchania, obycia się z innym dźwiękiem jest wartościowe, bo często pierwsze wrażenia bywa mylące a prawdziwe wnioski można wyciągnąć dopiero po czasie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.