Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brzmieniowo Oppo 105 D kładzie na łopatki.

Słychać to od pierwszych sekund poprzez szybkie przełączanie.

Jest barwa, nasycenie i mnóstwo detali, które dotąd słyszałem gdzieś rozmazane w tle.

Oppo zagrało gorzej, no way :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trafiłeś akurat jeździłem civic 1,6 przez 5 lat, tyle że nie tym ufo co teraz jest a ostatnim modelem z 7gen.rok 2005. Dobre bezawaryjne auto, było za małe jak pierwszy syn się urodził. Kręciłem ją do 7 tyś obrotów. Tak lubiła:) ale jak przejechałem się type R to dopiero była jazda;)

7 gen to shit,mam 6 gen z e swapem K-20,:)

I nie licytyjmy się proszę,bo nie wielu myślę,ze ma jakie pojęcie :)

 

oglądasz takie klipy?nawet nie wiedziałem,ze coś takiego istnieje:)

 

Oppo zagrało gorzej, no way :)

nawet nie wiedzą jak , powinno grać,ale fajnie poczytać takie bajki:)

Oppo rewelacja ale kina nic po za tym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 gen to shit,mam 6 gen z e swapem K-20,:)

Z Hond to tylko motocykle, bo samochody od strony jednostek napędowych i komfortu to pomyłki. Auta z silnikami czy to 1,4 czy 1,8 100 czy 140 KM trzeba kręcić jak młynek do kawy aby gdzieś tam wysoko pod 5 tys obr/min znaleźć max momentu obrotowego. Rozumiem u mnie też się kręci i to do 14 tys/obr :), ale z 600cm3 jest ponad 100KM

Niestety Honda się pogubiła samochodowo ostatnimi laty, a wykonanie plastików jakby z butelek PET.

Lubiłem kiedyś te samochody.

 

sorki za OT

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

 

Oppo ma swój własny wątek:

http://www.audiostereo.pl/oppo-club_71752.html/page__hl__oppo

 

Off top w tym zakresie proszę kontynuować tam.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 105d RF.

Gra to przyzwoicie jak na taki kombajn, i to jest w porządku jeśli rozpatruje się go w tej kategorii.

Każdy kocek oddzielnie w pdobnej cenie zagra lepiej, tzn. CD z 8500 zl, DAC za 8500 zł, itd.

Po prostu jest jaki jest, nie ma co się podniecać czy spierać.

Jak ktoś chce porządnego grania, to trzeba szukać innych sprzętów.

 

Mi 105ka pasuje, koncery gra bardzo fajnie, film można obejrzeć w dobrej jakości, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Hond to tylko motocykle, bo samochody od strony jednostek napędowych i komfortu to pomyłki. Auta z silnikami czy to 1,4 czy 1,8 100 czy 140 KM trzeba kręcić jak młynek do kawy aby gdzieś tam wysoko pod 5 tys obr/min znaleźć max momentu obrotowego. Rozumiem u mnie też się kręci i to do 14 tys/obr :), ale z 600cm3 jest ponad 100KM

Niestety Honda się pogubiła samochodowo ostatnimi laty, a wykonanie plastików jakby z butelek PET.

Lubiłem kiedyś te samochody.

 

sorki za OT

nie wiesz o czym piszesz laik jesteś,sorry:)

Ferrari też trzeba kręcić,no nie ?!

Co ty wiesz o hondach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wyglądają bardzo dostojnie. Domyślam się, że rownie dostojnie grają.

 

Jeżeli można tak to wyglądało na pięterku.

A grało to bardzo dobrze ,decki mocno zaskoczyły ,analog i kropka

 

Bardzo ciekawy ten Amplifon

post-11648-0-97943400-1477853271_thumb.jpg

post-11648-0-52048900-1477853727_thumb.jpg

post-11648-0-61148100-1477853815_thumb.jpg

Edytowane przez gabler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra i to nieźle.

To są kolumny Labirynthosa.

Mnie się średnica podoba a do tego całkiem przyjemna skuteczność 92dB.

No i to jest linia transmisyjna a do TL mam słabość od zawsze.

 

Nieźle, THX. Może kiedyś będę miał okazję posłuchać. Dla mnie połączenie tak dużego głośnika z malutką kopułką to w zasadzie tylko proszenie się o kłopoty. Fajnie że komuś się udało.

 

Miłego.

Irek.N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Z Hond to tylko motocykle, bo samochody od strony jednostek napędowych i komfortu to pomyłki. Auta z silnikami czy to 1,4 czy 1,8 100 czy 140 KM trzeba kręcić jak młynek do kawy aby gdzieś tam wysoko pod 5 tys obr/min znaleźć max momentu obrotowego. Rozumiem u mnie też się kręci i to do 14 tys/obr :), ale z 600cm3 jest ponad 100KM

Niestety Honda się pogubiła samochodowo ostatnimi laty, a wykonanie plastików jakby z butelek PET.

Lubiłem kiedyś te samochody.

 

sorki za OT

 

Ja też z kolegą się nie zgodzę :) hondy trzeba kręcić jak każdy silnik wolnossący, tylko Honda przy silnikach 1.6 robiła co chciała z bmw 2.0 czy nawet 2.5. Też miałem 6gen niezawodne auto , 8 lat i tylko zmiana oleju i filtrów. Teraz mam 9gen i mam nadzieje , że powtórzy wynik 6gen.

 

Ps. Też mam Hondę co lubi się wkręcać ;)

1154c2f4fd9d423ee69db5b3dcc0972b.jpg

 

Także coś o marce Honda wiem.

 

Sorry za off top

 

Macbook Pro , Apple Airport Express ---> Audiolab M-DAC---> Roksan Caspian M1 NG----> Minas Anor IIIs (2,5way) ----> B&W ASW600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrari też trzeba kręcić,no nie ?!

Wiadoma sprawa. Nie ma opcji na Ferrari to się bierze Hondę. Prawie to samo :D

Bardzo trwałe samochody Hondy, trwałe i niezawodne, ale do jazdy dla adwokatów i lekarzy się nie nadają, choć Ci nieopacznie najczęściej je kupują. Nie rozumieją, że trzeba tym jeździć jak Ferrari, albo chociaż jak Hornetem :)

Edytowane przez robin102

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dzisiejszą wizytę Grzegorzu! Od dziś mam Canto Grant w wersji Signature z Morelami Ellite i gigantycznymi zwrotnicami ;) Grają jak... Mam wreszcie monitory grające doskonale z moim Vitusem RI100 - pełna synergia i wgląd w nagranie. Posłuchaliśmy trochę muzyki = zarowno CD jak i analogów ;) Zostały dostrojone do pomieszczenia i toru. Powiem tak... Nikt inny takiego poziomu client servisu i tuningu sprzętu Wam nie da.

Panowie - to jest granie z zupełnie innej półki cenowej. Dźwięk bez ograniczeń.

Były rozmowy o sprzęcie, muzyce i specyfice naszego rynku audio :)

 

PS w Fun Lovin Criminals pojawiły się dzwoneczki ;)

 

Jakoś tak się przyjęło że jak Studio16hz to lampa, ale po moich doświadczeniach to też dobry tranzystor z najwyższej półki. Jeśli ktoś nie ma kompleksów to może to być docelowy głośnik do Gryphona Diablo 300

post-59248-0-02714300-1477871279_thumb.jpg

Edytowane przez Marcin_Sz

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dzisiejszą wizytę Grzegorzu! Od dziś mam Canto Grant w wersji Signature z Morelami Ellite i gigantycznymi zwrotnicami ;)

 

Gratuluję Canto Grand Signature. Poznasz muzykę na nowo;) ja tak miałem u siebie. Fajnie, że u Ciebie zostały, Grandy mają potencjał i jak się okazuje zostają nawet przy takich wzmacniaczach jak Twój Vitus:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu małe słuchowisko tym razem w domowym zaciszu.W składzie Amplifon TACD 01 jako transport versus komputer audio z przetwornikiem USB Bel Cnto i DACiem Bel Canto ,plus monobloki MPW na GM 70 zakończone Minasami oczywiście :)

post-23254-0-75124100-1477897805_thumb.jpg

post-23254-0-60240900-1477897918_thumb.jpg

post-23254-0-41641300-1477897927_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu małe słuchowisko tym razem w domowym zaciszu.W składzie Amplifon TACD 01 jako transport versus komputer audio z przetwornikiem USB Bel Cnto i DACiem Bel Canto ,plus monobloki MPW na GM 70 zakończone Minasami oczywiście :)

I co więcej Pawle dopiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Łał ... na jakim to utworze te dzwoneczki...?

nie znasz historii dzwoneczków ;) ostatnio słuchając Audiovectorow z taśmą na tweeterze za bagatela 35k pln odkryliśmy że skutecznie wycinane są najwyższe częstotliwości. Co do pary Vitus Canto Grand - jest świetna kontrola, jest scena jak lotnisko jest szczegół ale i miękkość i barwa. Wiem że żeby to przebić trzeba będzie pogadać z Grzegorzem o innym projekcie a nie szukać po mieście

 

 

 

Gratuluję Canto Grand Signature. Poznasz muzykę na nowo;) ja tak miałem u siebie. Fajnie, że u Ciebie zostały, Grandy mają potencjał i jak się okazuje zostają nawet przy takich wzmacniaczach jak Twój Vitus:)

biorąc pod uwagę klasę przetworników i komponentów Canto możemy zestawiać z monitorami konkurencji za ponad 20k. Mezaliansu nie ma :) Pozatym Vitus dopiero pokazał co to znaczy kontrola basu w tej kolumnie. Monitor z gigantycznym potencjałem Edytowane przez Marcin_Sz

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wychwalajcie tak bo Grzegorz podniecie ceny ;) A chyba nasz klub nie należy do takich co by z podwyżki był zadowolony ;)

 

 

A teraz na poważnie. Marcin gratuluję. Z Twoją elektroniką Canto na pewno rozwijają skrzydła. Ja raczej poprzestanę na wersji Premium. Rozmawiałem o tym z Grzegorzem i mówił mi kiedyś, że różnica między wersją podstawową , a premium jest znaczna (o czym sam się przekonałem), a między premium i signature już mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.