Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, jezz napisał:

Ale najważniejsze, że niektórzy muszą sobie pobiegać chociaż nie wolno.

Puknij się czasem w ten swój pusty łeb...może w końcu coś w nim zaskoczy.

Pojedynczo biegać nie wolno, bo to stwarza "zagrożenie", ale chodzić do kościoła w 50 osób już wolno, bo to jest całkiem bezpieczne.

Masz mózg wyżarty z logiki tak samo, jak całe państwo PiS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie cieszą wypowiedzi ludzi:

Dobrze że dają 500+ bo wszystko tak drożeje...

Wypowiedz jeszcze sprzed epidemii.

Te 5tyś pomocy dla firm ( i dlaczego są kryteria skoro 500+ rozdawane jest bez jakiejkolwiek kontroli ) to śmiech na sali, na każde dziecko rocznie dają 6tyś.
Piszą o obniżkach wypłat, ale 500+ nie tykają. Dlaczego tylko uczciwie pracujący mają dźwigać ciężar epidemii?

A jasne, jak zmniejszą prezenty  to beneficjenci się obrażą i już na nich nie zagłosują.

Żeby było jasne, nie jestem przeciwnikiem 500+, jestem za rozsądnym wydawaniem publicznych pieniędzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rząd szykuje pakiet nowych regulacji na czas epidemii. Wśród nich znalazła się zmiana prawa pocztowego. Okazuje się, że prawdopodobnie nasze przesyłki urzędowe będą mogły zostać otwarte i przesłane dalej. A co, jeśli koperty z kartami do głosowania… też?

Podczas kończącego się właśnie weekendu do prac międzyresortowych skierowano ważny projekt PiS, dotyczący zmiany 59 ustaw. Jedną z nich jest Prawo pocztowe. Z projektu wynika, że rząd na dużą skalę chce upowszechnić tzw. przesyłki hybrydowe.

W skrócie oznacza to, że Poczta Polska będzie masowo otwierać koperty, a następnie przesyłki skanować i dostarczać je elektronicznie – donosi „Rzeczpospolita”, która dotarła do pakietu, zwanego nieoficjalnie „drugą tarczą antykryzysową”.

Prześlą dalej albo zakleją z powrotem

Tego naprawdę nie zdołałby wymyślić nawet Stanisław Bareja. Okazuje się, że w przypadku postępowań administracyjnych, egzekucyjnych, karnych, karno-skarbowych lub w sprawach o wykroczenia, gdy przepisy przewidują doręczenie wezwań i zawiadomień (których dostarczenie do odbiorcy powoduje naliczanie terminu biegu sprawy), operator czyli poczta, będzie uprawniona do otwarcia, zeskanowania i wysłania nam przesyłki.

Natomiast (i to jest w zasadzie najlepsze) „w przypadku braku możliwości przekształcenia przesyłki listowej w postać elektroniczną, operator pocztowy ponownie przesyłkę kopertuje i doręcza do adresata w pierwotnej postaci przesyłki listowej”.

Wiadomo już, że projekt wzbudza spore kontrowersje w samym rządzie, choć zapisy mają nie dotyczyć przesyłek prywatnych. [Ale będą dotyczyć, nie miejmy złudzeń ]

Bęc, zmiana!

W ostatni piątek nastąpiła zmiana na fotelu prezesa Poczty Polskiej. Jak sądzicie, czy stanowisko to objął ktoś związany z PiS? To oczywiście pytanie retoryczne tuż przed wyborami… korespondencyjnymi.

Przemysława Sypniewskiego zastąpił Tomasz Zdzikot, wcześniej wiceminister obrony. Ta zmiana to pokłosie sporu o metodę poprowadzenia wyborów prezydenckich.

Media prześcigają się w domysłach scenariuszy dymisji szefa poczty. Według „Gazety Wyborczej” należał do otoczenia Andrzeja Adamczyka, ministra infrastruktury. Według „Rzeczpospolitej”, natomiast Sypniewski „nie poradził sobie z presją” na przeprowadzenie wyborów. Bo o tym, że odbędą się korespondencyjnie, wiemy już od piątku.

Poczta Polska zatrudnia około 30 tys. listonoszy. Obecnie jednak część kadry Poczty Polskiej jest na zwolnieniach lekarskich lub urlopach.

Jak nowy szef operatora pocztowego sobie z tym poradzi? Na razie nie wiadomo.

Jednak wielu wyborców boi się, że najzwyczajniej w świecie nowe, kontrowersyjne przepisy z otwieraniem kopert włącznie pozwolą na sfałszowanie wyników wyborów pod pretekstem walki z epidemią. W internecie aż roi się od komentarzy, które sugerują, że coraz więcej ludzi w takich okolicznościach w ogóle nie ma ochoty brać udziału w głosowaniu.

Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji.

Antonina Świst

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lech36 napisał:

PiS-owskie lenie czekające na zrzuty tego nie rozumieją. Państwo ma drukarkę pieniędzy i ma dodrukować żeby oni mogli ją wydać na swoje zachcianki ;-).

Ostatnio mało się z kumpelą nie pogryzłem ... Gadka o właśnie 500+...
Mówi, że cieszy się z 500+ ( kto by się nie cieszył jakby mu na konto 1000 co miesiąc wpływało ) bo to ratuje jej budżet domowy...
Ok... rozumiem... chwilę później mówi, że czeka na panią z salonu gdzie chodzi robić paznokcie i rzęsy. Skoro zamknęli jej salon to salon zaczął jeździć do klientek. Dzięki ratowaniu jej domowego budżetu przez państwo może se robić tipsy i doklejać rzęsy... Normalnie bez tego by nie przeżyła.  Wieczorem zaś wysłała mi fotkę, jakie to ją nieszczęście spotkało.
Stłukł się jej krem na noc za który dała 230pl.
Jak żyć premierze, jak żyć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Kalasanty Ciaputko napisał:

Dlaczego tylko uczciwie pracujący mają dźwigać ciężar epidemii?

Bo są najłatwiejszym celem PiS-nierobów których wspiera rząd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalasanty

Też nie byłem zwolennikiem 500 plus ale w obecnej sytuacji bym tego nie ruszał .Jak już pisałem wcześniej należy ratować firmy i miejsca pracy .Czyli umorzenie w najbliższym czasie podatków i składki ZUS ( to powinno sfinansować państwo ) i wypłacanie poborów pracowników przez państwo ( np. w wysokości 50 czy 60 % ) .Ponadto trzeba skasować 13 czy 14 emeryturę .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Amator 2b napisał:

Rząd szykuje pakiet nowych regulacji na czas epidemii. Wśród nich znalazła się zmiana prawa pocztowego. Okazuje się, że prawdopodobnie nasze przesyłki urzędowe będą mogły zostać otwarte i przesłane dalej. A co, jeśli koperty z kartami do głosowania… też?

Podczas kończącego się właśnie weekendu do prac międzyresortowych skierowano ważny projekt PiS, dotyczący zmiany 59 ustaw. Jedną z nich jest Prawo pocztowe. Z projektu wynika, że rząd na dużą skalę chce upowszechnić tzw. przesyłki hybrydowe.

W skrócie oznacza to, że Poczta Polska będzie masowo otwierać koperty, a następnie przesyłki skanować i dostarczać je elektronicznie – donosi „Rzeczpospolita”, która dotarła do pakietu, zwanego nieoficjalnie „drugą tarczą antykryzysową”.

Prześlą dalej albo zakleją z powrotem

Tego naprawdę nie zdołałby wymyślić nawet Stanisław Bareja. Okazuje się, że w przypadku postępowań administracyjnych, egzekucyjnych, karnych, karno-skarbowych lub w sprawach o wykroczenia, gdy przepisy przewidują doręczenie wezwań i zawiadomień (których dostarczenie do odbiorcy powoduje naliczanie terminu biegu sprawy), operator czyli poczta, będzie uprawniona do otwarcia, zeskanowania i wysłania nam przesyłki.

Natomiast (i to jest w zasadzie najlepsze) „w przypadku braku możliwości przekształcenia przesyłki listowej w postać elektroniczną, operator pocztowy ponownie przesyłkę kopertuje i doręcza do adresata w pierwotnej postaci przesyłki listowej”.

Wiadomo już, że projekt wzbudza spore kontrowersje w samym rządzie, choć zapisy mają nie dotyczyć przesyłek prywatnych. [Ale będą dotyczyć, nie miejmy złudzeń ]

Bęc, zmiana!

W ostatni piątek nastąpiła zmiana na fotelu prezesa Poczty Polskiej. Jak sądzicie, czy stanowisko to objął ktoś związany z PiS? To oczywiście pytanie retoryczne tuż przed wyborami… korespondencyjnymi.

Przemysława Sypniewskiego zastąpił Tomasz Zdzikot, wcześniej wiceminister obrony. Ta zmiana to pokłosie sporu o metodę poprowadzenia wyborów prezydenckich.

Media prześcigają się w domysłach scenariuszy dymisji szefa poczty. Według „Gazety Wyborczej” należał do otoczenia Andrzeja Adamczyka, ministra infrastruktury. Według „Rzeczpospolitej”, natomiast Sypniewski „nie poradził sobie z presją” na przeprowadzenie wyborów. Bo o tym, że odbędą się korespondencyjnie, wiemy już od piątku.

Poczta Polska zatrudnia około 30 tys. listonoszy. Obecnie jednak część kadry Poczty Polskiej jest na zwolnieniach lekarskich lub urlopach.

Jak nowy szef operatora pocztowego sobie z tym poradzi? Na razie nie wiadomo.

Jednak wielu wyborców boi się, że najzwyczajniej w świecie nowe, kontrowersyjne przepisy z otwieraniem kopert włącznie pozwolą na sfałszowanie wyników wyborów pod pretekstem walki z epidemią. W internecie aż roi się od komentarzy, które sugerują, że coraz więcej ludzi w takich okolicznościach w ogóle nie ma ochoty brać udziału w głosowaniu.

Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji.

Antonina Świst

Morawiecki do Dudy:


Andrzeju mam dla Ciebie dwie wiadomości...


Tak...Jakie?
Pierwsza to : Wygrałeś wybory...


A druga wiadomość...?


Nikt na Ciebie nie głosował ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Kalasanty

Też nie byłem zwolennikiem 500 plus ale w obecnej sytuacji bym tego nie ruszał .Jak już pisałem wcześniej należy ratować firmy i miejsca pracy .Czyli umorzenie w najbliższym czasie podatków i składki ZUS ( to powinno sfinansować państwo ) i wypłacanie poborów pracowników przez państwo ( np. w wysokości 50 czy 60 % ) .Ponadto trzeba skasować 13 czy 14 emeryturę .

Tylko bez wpływów do budżetu skąd ma być na 500+ ? Skąd ma być na cokolwiek? 500+ też można obniżyć o 50 czy 60%. Dlaczego tylko wypłaty mają być ograniczone a darowizny już nie?
13 i 14 jak najbardziej precz, mnie nikt nie daje 13 i14stki. Rok ma 12 miesięcy.

 

26 minut temu, Amator 2b napisał:

W skrócie oznacza to, że Poczta Polska będzie masowo otwierać koperty, a następnie przesyłki skanować i dostarczać je elektronicznie – donosi „Rzeczpospolita”, która dotarła do pakietu, zwanego nieoficjalnie „drugą tarczą antykryzysową”.

Czyli rozumiem, że panie na poczcie będą otwierać teoretycznie nawet 30mln listów, skanować i  wysyłać... gdzie? Od którego miejsca komisja wyborcza będzie nadzorować te wybory?

Już Tramp ostatnio grzmiał że nie zgodzi się na korespondencyjne wybory bo to raj dla FAŁSZERZY...
?
... już wiem dlaczego PiS tak do tego na siłę dąży.

Gdzie są zwolennicy PiSu... niech mi dadzą argumenty nad słusznością przekształcenia Poczty Polskiej w narzędzie PiSu. Tylko uwaga... Za niepoprawne politycznie zdanie utrata posady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, soundchaser napisał:

Puknij się czasem w ten swój pusty łeb...może w końcu coś w nim zaskoczy.

Cham will be cham.

Godzinę temu, soundchaser napisał:

Masz mózg wyżarty z logiki tak samo, jak całe państwo PiS.

Ciekawe co jeszcze jesteś w stanie wymyśleć. Z tego co czytam to jednak niewiele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Kalasanty Ciaputko napisał:

Wieczorem zaś wysłała mi fotkę, jakie to ją nieszczęście spotkało.
Stłukł się jej krem na noc za który dała 230pl.

Ale chyba coś z tego kremu dało się uratować. Pociesz ją. ?

6 minut temu, jezz napisał:

Cham will be cham.

Już Ci kiedyś pisałem dlaczego reaguję po chamsku w stosunku do niektórych.
Twój wpis był nie tylko głupi, ale też zawierał chamstwo zawoalowane.
Nie pierwszy raz zresztą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, soundchaser napisał:

Ale chyba coś z tego kremu dało się uratować. Pociesz ją. ?

To jest jej autentyczna odpowiedz:

"Pocieszam sie tym ze kupiłam ten krem w mega promocji i nie byłam nim jakos bardzo zachwycona... jutro wypróbuję nowy ? ? ? "

Był w mega promocji... także...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Czyli umorzenie w najbliższym czasie podatków i składki ZUS ( to powinno sfinansować państwo ) i wypłacanie poborów pracowników przez państwo ( np. w wysokości 50 czy 60 % )

Przecież już to jest w tarczy antykryzysowej, która co chwila jest modyfikowana.
Tylko nie bardzo wiadomo z czego oni to wszystko sfinansują...burdel w tym temacie jest tak duży jak m.in. sytuacja w Twoim szpitalu.
Nie wiadomo czy wszyscy dostaną, jakie będą stosować kryteria priorytetowe (komu najpierw)...w końcu nie wiadomo kiedy zaczną wypłacać...może być już dla wielu firm za późno. Zresztą już jest za późno.
 

27 minut temu, Kalasanty Ciaputko napisał:

Tylko bez wpływów do budżetu skąd ma być na 500+ ? Skąd ma być na cokolwiek? 500+ też można obniżyć o 50 czy 60%

Nie wiadomo...dodrukowywanie na taką skalę jest nierealne. Poza tym każdy sztuczny dodruk pieniądza, w dodatku w okresie kiedy wszystko lawinowo przestaje funkcjonować to śmierć dla gospodarki...w normalnych czasach to zbrodnia, która generuje inflację, a co dopiero teraz.

 

9 minut temu, Kalasanty Ciaputko napisał:

Był w mega promocji... także...

Ja pierdziu...to ja kupuję krem nawilżający za 8 PLN poza promocją i jestem mega zadowolony. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, soundchaser napisał:

Ja pierdziu...to ja kupuję krem nawilżający za 8 PLN poza promocją i jestem mega zadowolony. ?

No noc czy na dzień ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, soundchaser napisał:

Nie wiadomo...dodrukowywanie na taką skalę jest nierealne

W świecie PiS nie ma rzeczy nierealnych. Czego dowody mamy co krok ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, soundchaser napisał:

 

Już Ci kiedyś pisałem dlaczego reaguję po chamsku w stosunku do niektórych.
Twój wpis był nie tylko głupi, ale też zawierał chamstwo zawoalowane.
Nie pierwszy raz zresztą.

Nie dostrzegam zebym obrażał cię moim wpisem a ty mnie owszem.

Cieszy mnie bardzo, ze mogę mieć własne zdanie na temat biegających i innych osób łamiących obowiązujące zasady.

A ty kolejny raz pokazałeś kim jesteś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, jezz napisał:

Nie dostrzegam zebym obrażał cię moim wpisem

Nic nie poradzę, że nie dostrzegasz chamstwa u siebie.
 

10 minut temu, jezz napisał:

Cieszy mnie bardzo, ze mogę mieć własne zdanie na temat biegających i innych osób łamiących obowiązujące zasady.

Zauważyłem, że Ciebie zwykle cieszą bzdurne i całkowicie nielogiczne decyzje pisowskiego rządu.
Masz mentalność obłudnego Kaczyńskiego, który co chwila łamie konstytucję, a później z bezczelnym uśmieszkiem na gębie mówi Polakom, że pójście na wybory w pandemii to ich konstytucyjny obowiązek.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Wyciekły plany PIS z tajnego spotkania z koalicjantami i prezydentem w dniu 29.03.2029r. w sprawie wyborów 10 maja. Ten plan jest następujący: na 3 tygodnie przed wyborami, a więc niedługo po Świętach Wielkanocnych, rząd zacznie zmniejszać ilość testów na koronawirusa, dostarczanych do szpitali i służby zdrowia. Zmniejszona ilość testów spowoduje w tym momencie spadek wykrywalności osób chorych i rząd ogłosi, że epidemia się cofa i można bezpiecznie przeprowadzić wybory. To, że w czasie wyborów zarazi się ogromna ilość zdrowych dotychczas osób nie ma dla PIS-u żadnego znaczenia, bo to okaże się już po wyborach, które w tych warunkach wygra Duda. Mając swój Sejm i Prezydenta, w razie buntu społeczeństwa, PIS pod pozorem walki z koronawirusem wprowadzi Stan Wyjątkowy, analogiczny do Stanu Wojennego wprowadzonego przez Jaruzelskiego w 1981 roku. W ten sposób dokona się faktyczny Zamach Stanu w Polsce, który zresztą już przewidują eksperci. Powyższy plan jest to plan zbrodniczy, jakiego jeszcze w historii Narodu Polskiego nie było. Wiedza o tym planie powinna dotrzeć do jak największej części społeczeństwa, przede wszystkim do polskich patriotów, więc jeśli możesz, to proszę prześlij tę wiadomość do jak największej ilości osób.”
 

 

Tym sie karmi:)

wlasnie dostalem od jednego z opetanych, hehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z jednym się nie zgadzam .Wprowadzenie czegoś w rodzaju stanu wojennego w obecnej Polsce jest niemożliwe .Nawet gdyby PiS tego chciał .Nie te czasy ,nie ta świadomość społeczeństwa no i brak zaprzyjaźnionego sąsiada na wschodzie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Tylko z jednym się nie zgadzam .Wprowadzenie czegoś w rodzaju stanu wojennego w obecnej Polsce jest niemożliwe .Nawet gdyby PiS tego chciał .Nie te czasy ,nie ta świadomość społeczeństwa no i brak zaprzyjaźnionego sąsiada na wschodzie .

Rozumiem, ze z data sie zgadzasz:)

Do rozpowszechniania fakow , dosyc prymitywnych, ale jednak, tez nic nie masz?

No coz.

Tak to jest, ze i hejt moze pasowac. Kwestia odpowiedniej inzynierii umyslu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kalasanty Ciaputko napisał:

argumenty nad słusznością przekształcenia Poczty Polskiej w narzędzie PiSu

Już dają, jako przykład wybory w Szwajcarii. Trąbią dzisiaj o tym w każdym wydaniu informacyjnym.
Tylko, że organizacyjnie Szwajcaria to nie Polska.

26 minut temu, bubusia napisał:

hejt moze pasowac. Kwestia odpowiedniej inzynierii umyslu.

U naszych lewaków wystarczy jego brak bez inżynierii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Moontan napisał:

kaze isc na wybory .......olac to..

Nikt nie karze, o tym świadczy średnia frekwencyjna w tym kraju od lat.
Kidawa nie idzie na swoje....i ma rację, że się olała.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, toptwenty napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To tez ty?:

„Wyciekły plany PIS z tajnego spotkania z koalicjantami i prezydentem w dniu 29.03.2029r. w sprawie wyborów 10 maja. Ten plan jest następujący: na 3 tygodnie przed wyborami, a więc niedługo po Świętach Wielkanocnych, rząd zacznie zmniejszać ilość testów na koronawirusa, dostarczanych do szpitali i służby zdrowia. Zmniejszona ilość testów spowoduje w tym momencie spadek wykrywalności osób chorych i rząd ogłosi, że epidemia się cofa i można bezpiecznie przeprowadzić wybory. To, że w czasie wyborów zarazi się ogromna ilość zdrowych dotychczas osób nie ma dla PIS-u żadnego znaczenia, bo to okaże się już po wyborach, które w tych warunkach wygra Duda. Mając swój Sejm i Prezydenta, w razie buntu społeczeństwa, PIS pod pozorem walki z koronawirusem wprowadzi Stan Wyjątkowy, analogiczny do Stanu Wojennego wprowadzonego przez Jaruzelskiego w 1981 roku. W ten sposób dokona się faktyczny Zamach Stanu w Polsce, który zresztą już przewidują eksperci. Powyższy plan jest to plan zbrodniczy, jakiego jeszcze w historii Narodu Polskiego nie było. Wiedza o tym planie powinna dotrzeć do jak największej części społeczeństwa, przede wszystkim do polskich patriotów, więc jeśli możesz, to proszę prześlij tę wiadomość do jak największej ilości osób.”

Widac, ze hejterzy ida na calego. Ile sie da.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.