Skocz do zawartości
IGNORED

Cała prawda - wyjaśnienie przykrych oskarżeń.


piorasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, jar1 napisał:

Mylisz pojęcia. Jak wchodzisz z własnej woli na ring, by się napierdzielać, to twój wybór i twoja odpowiedzialność za to, ze dostajesz po pysku czasem. To nie przedszkole, i do Panie na skargę się nie chodzi. 

Jeśli traktujesz bycie na forum jako walkę to ok, ja tego tak nie traktuje. Dla mnie epitety w stylu ty ku...skierowane do kogoś są nie do przyjęcia i gwarantuje ci, ze gdyby ktoś tak pisał do ciebie, jaro, czy niusi również bym to zgłosił. Bo po prostu tak nie wolno.

11 godzin temu, slawek.xm napisał:

oczywiście teoretycznie masz racje ale odrobina dobrej woli nikomu jeszcze nie zaszkodziła

przynajmniej nie musialbys czytac takich dość mało uprzejmych wątków

Oczywiście. Przecież wiedział, że człowiekowi zależy i będzie się dopytywał. To zwykła maniera...nieuprzejmego człowieka, że tak łagodnie to ujmę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, soundchaser napisał:

Jakby to dotyczyło jakiegoś tjuningu, to pół biedy, ale tu chodzi o zwykłą, ludzką przyzwoitość i szczerość, której tjuningowcowi zabrakło.

Wiesz, to jest tak jak faciowi z lutownicą się w głowie pomieszało. Zapomniał gdzie jest jego miejsce w szeregu. Fachowców się wpuszcza do domu, zwraca uwagę, żeby zdjęli buty, po robocie płaci, żegna i zapomina o ich istnieniu do następnej usterki. I tak ma to wyglądać, gorzej jest jak jakieś wybitne jednostki dorabiają filozofie do swojej lutownicy i wtedy mamy Pana z lutownicą i  o problem nie jest wtedy trudno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to jest tak jak faciowi z lutownicą się w głowie pomieszało. Zapomniał gdzie jest jego miejsce w szeregu. Fachowców się wpuszcza do domu, zwraca uwagę, żeby zdjęli buty, po robocie płaci, żegna i zapomina o ich istnieniu do następnej usterki. I tak ma to wyglądać, gorzej jest jak jakieś wybitne jednostki dorabiają filozofie do swojej lutownicy i wtedy mamy Pana z lutownicą i  o problem nie jest wtedy trudno.
Wypisz, wymaluj :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, soundchaser napisał:

jesteś krętacz i ch*j

 

34 minuty temu, Jacchusia napisał:

Dla mnie epitety w stylu ty ku...skierowane do kogoś są nie do przyjęcia i

Ale niestety jak widać, nawet w tym wątku tak można sobie pobrykać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jacchusia napisał:

Jeśli traktujesz bycie na forum jako walkę to ok, ja tego tak nie traktuje. Dla mnie epitety w stylu ty ku...skierowane do kogoś są nie do przyjęcia i gwarantuje ci, ze gdyby ktoś tak pisał do ciebie, jaro, czy niusi również bym to zgłosił. Bo po prostu tak nie wolno.

Dziękuję za taka troskę, ale się obejdzie. Nie mam z tym problemu i nigdy nie miałem.  

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, slawek.xm napisał:

popatrz na postawę np Nelsona Passa

Od kiedy żyjesz na tym świecie? Nie wiesz, że w Polsce, ludzie z branży audio prawie nigdy nie udzielają porad, niczym się nie dzielą na żadnym forum, a bywają na forach tylko w celu pozyskania potencjalnych klientów. I nie mam tu na myśli tematu tego wątku, bo nie znam sprawy, ale pisze ogólnie o forach audio i branży na tychże forach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, sly30 napisał:

Od kiedy żyjesz na tym świecie? Nie wiesz, że w Polsce, ludzie z branży audio prawie nigdy nie udzielają porad, niczym się nie dzielą na żadnym forum, a bywają na forach tylko w celu pozyskania potencjalnych klientów. I nie mam tu na myśli tematu tego wątku, bo nie znam sprawy, ale pisze ogólnie o forach audio i branży na tychże forach.

pomijając jakie intencje nimi kieruja aby odwiedzić nasze fora to i tak finalnie  zostaną zajechani przez byłych , niedoszłych klientów albo przez zwykłe trolle

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, sly30 napisał:

Od kiedy żyjesz na tym świecie? Nie wiesz, że w Polsce, ludzie z branży audio prawie nigdy nie udzielają porad, niczym się nie dzielą na żadnym forum, a bywają na forach tylko w celu pozyskania potencjalnych klientów. I nie mam tu na myśli tematu tego wątku, bo nie znam sprawy, ale pisze ogólnie o forach audio i branży na tychże forach.

obecnie jest to standard , sam zreszta wiesz

ale osobiscie nigdy nie mialem problemu z uzyskaniem informacji jesli tego potrzebowałem

nawet jesli pierwszy kontakt byl zgodny z mottem "nie oddawaj swojej wiedzy za darmo"

ale oczywiscie nie było to dostepne na ogolnym forum

nigdy tez nie mialem takiego przypadku by ktos nie odebrał mojego telefonu, zbył mnie czy nie odpowiedzial szczególowo na temat mnie interesujący

znam tez branzystów, ktorzy nawet kosztem mniejszego swojego zarobku staraja sie dostosowac do sytuacji klienta

kiedys o trzeciej w nocy zdecydowałem sie zrealizować transakcję , napisalem smsa a po chwili przyszła bardzo uprzejma odpowiedź pozytywna

to co czytam w tym watku to jakis koszmar z ulicy wiązów ?

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, slawek.xm napisał:

to co czytam w tym watku to jakis koszmar z ulicy wiązów

nie zartuj , widziałem twoje wpisy w podobnych wątkach

podobne sytuacje sa tu od kilkunastu lat opisywane regularnie

postacie sie zmieniaja , niektóre wracaja i tak ciągle bo jak widac ludzi nie da zmienić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, cir napisał:

nie zartuj , widziałem twoje wpisy w podobnych wątkach

podobne sytuacje sa tu od kilkunastu lat opisywane regularnie

postacie sie zmieniaja , niektóre wracaja i tak ciągle bo jak widac ludzi nie da zmienić

Jeśli są przypadki naganne to trzeba je naświetlać , by ostrzec innych

ale uogólnianie patologii na całą branżę jest niedobre

oczywiście zdarzalo się jak w przypadku Herzyka kiedy jechał po mnie po rodzinie itd

ale to są przypadki incydentalne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, cir napisał:

zostaną zajechani przez byłych , niedoszłych klientów albo przez zwykłe trolle

Gdy User zgłasza trola do moderacji, to moderacja zamiast ukarać trola za trolowanie, karze Usera za zgłaszanie trolowania, więc trole drwią z Usera. I taki efekt Waszego kolesiowania.

18 minut temu, slawek.xm napisał:

Jeśli są przypadki naganne to trzeba je naświetlać

... 

ale to są przypadki incydentalne

Czy ten jest aż naganny? Ja też interesów nie robię w niedzielę, a szef-postrach miasteczka, gdy dzwoni zaczyna od "przepraszam, nie przeszkadzam", a czasem słyszy "przeszkadza pan, proszę zadzwonić w poniedziałek". 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługodawca nie ma obowiązku świadczenia usług jakichkolwiek (płatnych i niepłatnych) i komukolwiek, jeśli nie jest związany odpowiednia umową.

Klientowi może być przykro z tego powodu, ale powinien przyjąć to do wiadomości i wyciągnąć wnioski na przyszłość, może ewentualnie ostrzec innych.

Robienie z tego gównoburzy jest niestosowne.

Dla samego usługodawcy byłoby lepiej, gdyby nie włączał się w bezsensowne utarczki i zbył temat milczeniem.

Mieliśmy taki głośny przypadek, który znalazł szczęśliwy finał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cytat

Przepis kodeksu wykroczeń przewidujący karanie za umyślną bez uzasadnionej przyczyny, odmowę świadczenia usług, jest niekonstytucyjny - orzekł w środę Trybunał Konstytucyjny w odniesieniu do głośnej sprawy drukarza z Łodzi, który odmówił wykonania plakatu zamówionego przez fundację osób LGBT.

Czytaj więcej na Prawo.pl:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powołanie się na ten akurat przypadek jest głębokim nadużyciem, mam nadzieję że nieświadomym.

Nazwanie tego "szczęśliwym finałem" jest łagodnie mówiąc dziwne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, szymon1977 napisał:

 

Czy ten jest aż naganny? Ja też interesów nie robię w niedzielę, a szef-postrach miasteczka, gdy dzwoni zaczyna od "przepraszam, nie przeszkadzam", a czasem słyszy "przeszkadza pan, proszę zadzwonić w poniedziałek". 

nie pisałem o przypadku z tego wątku

ten jest tylko komiczny , smieszny horrorek i udowadnianie czyj jest dłuższy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, szymon1977 napisał:

Gdy User zgłasza trola do moderacji, to moderacja zamiast ukarać trola za trolowanie, karze Usera za zgłaszanie trolowania, więc trole drwią z Usera. I taki efekt Waszego kolesiowania.

słuchaj userze

sprawdz wreszcie kto tu moderuje i tam zgłaszaj swoje uwagi

nie mam jakiegokolwiek  związku z  "Waszym kolesiostwem "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jaro_747 napisał:

Nazwanie tego "szczęśliwym finałem" jest łagodnie mówiąc dziwne.

Wolność jednostki, wolność sumienia, swoboda transakcji i wolny rynek (mogę ale nie muszę), to dla mnie wartości wyższe niż zranione uczucia klientów, którzy przecież mogli się zwrócić do wielu innych drukarni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, cir napisał:

słuchaj userze

sprawdz wreszcie kto tu moderuje i tam zgłaszaj swoje uwagi

nie mam jakiegokolwiek  związku z  "Waszym kolesiostwem "

Przepraszam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, slawek.xm napisał:

ale to są przypadki incydentalne

pisze o samych konfilktach i te problemy sa częste bo o ile od branzy mozna jeszcze coś wymagać bo inaczej wylatuje z rynku /choc i tu sa wyjątki/ o tyle klient który płaci uważa ze jest zbawicielem /atrakcyjną panna młoda /najważniejsza osobą na świecie w momencie który sobie wybrał

co byś nie zrobił i tak nie dogodzisz

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałbym przypomnieć tym, którzy nie doczytali powodu powstania tego wątku i jego przyczynę. Zostałem publicznie oskarżony o stalking i publicznie ośmieszony. Grożono mi policją jakoby te SMS-y miały być niezgodne z prawem. 

 

W dniu 16.04.2020 o 16:42, McGyver napisał:

Do piorasz 
Daruj sobie, SMSy które mam zarchiwizowane są jednoznaczne. 
Ja zwyczajnie nie chcę mieć z tobą nic wspólnego. Dlatego zablokowałem twój numer. Uszanuj to i nie kontaktuj się ze mną w żaden sposób, również przez forum, czy to drogą PW czy to przez posty. Nie chcę być zmuszonym do zgłoszenia stalkingu na komisariacie.

Wątek ten jest dowodem na fakt manipulowania i wprowadzania w błąd opinii publicznej.

Dalej twierdzę, że nie musiało się to odbywać na publicznym forum ale wobec powyższych faktów nie było innego wyjścia za co przepraszam pozostałych użytkowników forum, gdyż sprawa jest bardzo przykra.

Kopie SMS-ów w poście #2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, piorasz napisał:

Ja tylko chciałbym przypomnieć tym, którzy nie doczytali powodu powstania tego wątku i jego przyczynę. Zostałem publicznie oskarżony o stalking i publicznie ośmieszony. Grożono mi policją jakoby te SMS-y miały być niezgodne z prawem.

nie masz podejscia do ludzi

musze przyznac ,ze od @McGyver otrzymałem kiedys bardzo rzetelną informację z naprowadzeniem na prawidlowy schemat oraz doradzeniem elementów ktore w danym rozwiązaniu sa najlepsze, co prawda dawno to było ale było , więc jak pisałem z kazdym mozna znaleźć wspólny język jesli sie tylko chce

tego ,ze Tobie sie nie udaje moze wynikac z Twojego chrakateru , ale tez nie musi  sam oceń ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, slawek.xm napisał:

od @McGyver otrzymałem kiedys bardzo rzetelną informację z naprowadzeniem na prawidlowy schemat oraz doradzeniem elementów ktore w danym rozwiązaniu sa najlepsze

No i piorasz też by otrzymał gdyby uszanował to że się umówiliśmy na telefon w poniedziałek, zamiast namolnie epatować mnie SMSami z pretensjami że mój wolny weekend ośmieliłem się spędzać według własnego uznania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
No i piorasz też by otrzymał gdyby uszanował to że się umówiliśmy na telefon w poniedziałek, zamiast namolnie epatować mnie SMSami z pretensjami że mój wolny weekend ośmieliłem się spędzać według własnego uznania.
No i mnie ukarłeś. Strach pomyśleć co byś mi zrobił, gdybyś miał taką władzę jak Pan Prezes z PIS. :)
W poniedziałek o 5 rano bym miał w domu nalot :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie ukarałem, zablokowałem twój numer telefonu po to by zapewnić sobie święty spokój chociaż w niedzielę. 
Sam sobie jesteś winien, gdybyś nie był tak namolny to byś się dowiedział co chciałeś wiedzieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ukarałem, zablokowałem twój numer telefonu po to by zapewnić sobie święty spokój chociaż w niedzielę. 
Sam sobie jesteś winien, gdybyś nie był tak namolny to byś się dowiedział co chciałeś wiedzieć.
Bzdura. Ja zazwyczaj wyciszam telefon, gdy chcę mieć święty spokój i zazwyczaj wielu ludzi tak robi. Nie odwracaj kota ogonem bo Twoje intencje były wystarczająco klarowne. 2 smsy w sobotę i 2 w niedzielę nazywasz nachalnością?
Zresztą wyraziłem się bardzo jasno i powtórzę jeszcze raz. Gdyby to był Twój sprzęt to nawet bym doopy nie zawracał. Przetrzymywałeś cudzy sprzęt a po kilku dniach wpłynąłeś na właściciela aby się wycofał. Jesteś hipokrytą i tyle w temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To on zaczął.

- Nie, to on zaczął!

Ja pier...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się już gubisz w zeznaniach. Jakie SMSy w niedzielę skoro w sobotę wieczorem cię zablokowałem? Urojenia masz.
Tak, moje intencje były klarowne - mieć święty spokój od natręta w moim czasie wolnym. Zablokowanie tego właśnie natręta - i tylko jego - jest właściwym sposobem zapewnienia sobie świętego spokoju. A nie wyciszanie telefonu żeby nikt z mojej rodziny i przyjaciół nie mógł się ze mną skontaktować, bo takie kontakty są dla mnie akurat pożądane i mile widziane. Zresztą gdy do mnie dzwoni ktoś z przyjaciół to wpierw pyta czy nie przeszkadza, albo czy mogę rozmawiać. Takie minimum kultury osobistej. A ty to miałeś w dupie, w dupie miałeś również to że umówiliśmy się na telefon w poniedziałek. 
Sprzęt nie był mój i było mi całkowicie obojętne czy, i komu właściciel go sprzeda. Skoro się wycofał to zapewne miał jakiś powód, pewnie mu dupę trułeś tak samo jak mnie i miał cię dość. Ale tego nie wiem, nie pytałem bo to nie moja sprawa tylko jego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Less napisał:

Wolność jednostki, wolność sumienia, swoboda transakcji i wolny rynek (mogę ale nie muszę), to dla mnie wartości wyższe niż zranione uczucia klientów, którzy przecież mogli się zwrócić do wielu innych drukarni.

Dobrze wiesz, że nie chodziło o żadną wolność jednostki, wolność sumienia, swobodę transakcji i wolny rynek. A jeżeli nie wiesz, to znaczy że - bez urazy - dałeś się nabrać jak Jelonek Bambi. Ale temat był już dyskutowany i jak pisałem - powoływanie się na ten przykład jest kompletnie bez sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Skoro się wycofał to zapewne miał jakiś powód, pewnie mu dupę trułeś tak samo jak mnie i miał cię dość. Ale tego nie wiem, nie pytałem bo to nie moja sprawa tylko jego. 


Tia. Masz rację. Kazałem mu je przemalować na różowy kolor. Wpierw się zgodził a potem zadzwonił, że nie może dostać nigdzie lakieru :)
Cena była ustalona. Miały tylko opuścić Twoje mieszkanie. Reszta to Twoje urojone domysły. Ile razy i o czym rozmawiałem z właścicielem sprzętu - wybacz ale to już nie Twoja sprawa. Nie wyczułem ani jeden raz w jego głosie sprzeciwu, że mu doope zawracam jakimiś pytaniami. Nie każdy podchodzi do sprawy w sposób jaki Ty uprawiasz.



Sam się już gubisz w zeznaniach. Jakie SMSy w niedzielę skoro w sobotę wieczorem cię zablokowałem?


Pisałem w niedzielę (poprawka) 1 sms.
To, że byłem zablokowany (o czym wtedy nie wiedzałem) i Ty go nie odczytałeś to inna sprawa na którą nie mam wpływu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"McBranżysta" zawsze szedł w zaparte...

Teraz zadek jest z innej strony, ciekawe czy można mieć zadek z przodu i jednocześnie z tyłu?  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.