Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus - kto stracił pracę, dochody, klientów?


lete
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam osobny wątek, aby z pominięciem wszelkich "sondażowni" móc oceniać, jak wygląda aktualnie sytuacja na rynku pracy i czy rzeczywiście problem narasta? A może są tacy z Was, którzy właśnie teraz zaczęli świetnie sobie radzić, odkryli nowe możliwości?

Dzielcie się swoimi historiami!

Moja historia: Branża internetowa, informatyka. Dochody bez zmian. Brak ryzyk aktualnie. Klientów nawet więcej, niż przed epidemią. Widać spory ruch wśród poszukujących możliwości "przeniesienia się do internetu" (handel, usługi).

A jak u Was?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez zmian. Ale jak co informatyzacja i automatyzacja to moja specjalizacja więc powinien się dostosować. Na razie technologia we wrażliwej na kryzysy branży.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatyka przemysłowa, SCADA, robotyka, obecnie z powodu pewnych restrykcji, siedzę w domu od miesiąca. Rząd płaci mi za siedzenie 350Eur tygodniowo. 

Wzrost zapytań i zainteresowania całego rynku. Nawet dzwonią firmy, w których chciałem pracować kilka lat temu, z ofertami pracy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że cenne będą też wypowiedzi tych z Was, którzy stoją w obliczu wyzwań - np. zamknęli lub myślą o likwidacji biznesu, ew. przebranzowieniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takie osoby nie mają czasu na pisanie na AS, one właśnie ustalają strategię na najbliższy czas. Dzwonią do rodziny czy jest w stanie pożyczyć jakiś grosz. Część osób również stosuje mechanizm wyparcia i ucieczki od dyskusji. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apartamenty w Pobierowie stoją puste- a pogoda piękna.Tracimy optymizm co do pierwszego  porządnego zastrzyku gotówki w dniach 1-3 maja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, piramidon napisał:

Pobierowie

Fajna miejscówka, jeździłem tam na zakładowe wczasy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hi_aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, lete napisał:

Dzielcie się swoimi historiami!

ŻENUJĄCY jesteś. Szukasz taniej sensacji.

22 godziny temu, lete napisał:

Myślę, że cenne będą też wypowiedzi tych z Was, którzy stoją w obliczu wyzwań - np. zamknęli lub myślą o likwidacji biznesu, ew. przebranzowieniu.

Poprawka. Pogięło cię człowieku do reszty?

21 godzin temu, hi_aro napisał:

Ale takie osoby nie mają czasu na pisanie na AS,

A tym bardziej nie odpowiadają w takich chorych wątkach....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, SynSama napisał:

ŻENUJĄCY jesteś. Szukasz taniej sensacji.

Poprawka. Pogięło cię człowieku do reszty?

A tym bardziej nie odpowiadają w takich chorych wątkach....

Synu, zamilcz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, lete napisał:

Synu, zamilcz.

Piszę prawdę i wiem, że wiele osób także nie lubi takich hien, siedzących w fotelu z popcornem z zadowoleniem " mam robotę, ciekawe jaki inni ". Człowieku, empatii troszkę zalecam. Myślisz, że ci co potracili robotę mają przyjemność pisania tego tutaj dla twojej żałosnej satysfakcji ? Puknij się w łeb, ale konkrertnie. A jak nie rozumiesz o czym piszę, to tylko świadczy jakim dzbanem jesteś........!!!!!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem się i spłakałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To nie jest czas dla ludzi o miękkim sercu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SynSama napisał:

Piszę prawdę i wiem, że wiele osób także nie lubi takich hien, siedzących w fotelu z popcornem z zadowoleniem " mam robotę, ciekawe jaki inni ". Człowieku, empatii troszkę zalecam. Myślisz, że ci co potracili robotę mają przyjemność pisania tego tutaj dla twojej żałosnej satysfakcji ? Puknij się w łeb, ale konkrertnie. A jak nie rozumiesz o czym piszę, to tylko świadczy jakim dzbanem jesteś........!!!!!!!!!

Oj tam, nie bądź miękki. Ja właśnie tracę na giełdzie gruby hajs, bo spóźniłem się z wyjściem - powinienem to zrobić od razu po świętach, a teraz to już tylko obserwuję regularną stratę 2-3% dziennie i pewnie na około rok udupiłem kapitał. Ale się odrobi.

Przemawia przez Ciebie dziwna emocja i źle rozumiana empatia. Nie zrozumiałeś też sensu tego, po co tu, na Bocznicy, powstał taki wątek 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne sto pięćdziesiate  mielenie tematu wirusa i nowych okolicznosci w ktorych zyjemy

tyle sensu w tym temacie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Amator 2b napisał:

Wziąłem się i spłakałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To nie jest czas dla ludzi o miękkim sercu .

Pisałem już kiedyś - w całym Lasku Bulońskim ostał się jeno Józek.

Zadymać to każdy by chciał, a robić nie ma komu ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Zadymać to każdy by chciał, a robić nie ma komu

:-))))))

10 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Pisałem już kiedyś - w całym Lasku Bulońskim ostał się jeno Józek.

Eeee tam. A dziurawy chociaż ten Józek ? Jak dziurawy, to organizm przyjmie :-))))

18 godzin temu, lete napisał:

Ja właśnie tracę na giełdzie gruby hajs, bo spóźniłem się z wyjściem - powinienem to zrobić od razu po świętach

Myślę, że dużo ludzi obecnie ma o wiele większe zmartwienia niż takie straty....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.04.2020 o 10:22, lete napisał:

Moja historia: Branża internetowa, informatyka. Dochody bez zmian. Brak ryzyk aktualnie. Klientów nawet więcej, niż przed epidemią. Widać spory ruch wśród poszukujących możliwości "przeniesienia się do internetu" (handel, usługi).

Jestem pewny, że gdybyś prowadził restaurację nie byłoby Twojego postu.

Masz zawód jak każdy inny. I Ciebie kryzys może dopaść, nawet nie będziesz wiedział kiedy.

Kopacze w Premier League też pobierają tygodniówki. Co niektórzy łaskawie zgodzili się na obniżenie pensji o całych 12,5%.

Świat jest popierdolony i dobrze o tym wiesz. Ciesz się, że po prostu masz teraz szczęście.

ps. uprzedzając Twoją odpowiedź. Nie - nie jestem fryzjerem. Nie prowadzę sklepu, restauracji. Prowadzę jednoosobową działalność. Jak do tej pory z baaardzo dobrym skutkiem, uznając ile godzin na pracę poświęcam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię jeszcze że ruscy oligarchowie pewnie też dają radę.

22 godziny temu, lete napisał:

pewnie na około rok udupiłem kapitał. Ale się odrobi.

Albo i nie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Meloman napisał:

Zapewniam Cię jeszcze że ruscy oligarchowie pewnie też dają radę.

Albo i nie...

Dziś giełda na razie na minimalnym plusie. Oby panika związana z rynkiem ropy szybko minęła.
Pamiętam, jak jeszcze tydzień temu jedną operacją z giełdy wyciągałem (inwestując tylko luźną kasę) więcej, niż kilka średnich krajowych - i to w ciągu jednego dnia. I tak przez dłuższy okres. Aż tu nagle przyszła połowa marca i... wszystko poleciało o 50% lub mocniej. Kto ma jakieś wolne środki, to warto kupować - przy luzowaniu polityki i jakichkolwiek symptomach ożywienia w gospodarce, będzie można zarobić sporo więcej, niż śmieszne 1% na lokacie lub 3-4% na obligacjach wieloletnich.

No i jeszcze jedna okazja inwestycyjna - złoto... 2018-2019 - to były piękne czasy. Sztabkę złota 1oz (uncja) kupowało się po 4600 zł... Teraz z pocałowaniem rączki można sprzedać za 8000 zł... Ale nie warto. Trzeba trzymać, bo są przewidywania, że w ciągu roku cena jeszcze się podwoi, ze względu na problemy na rynku ropy i kłopoty dolara niebawem...

Innymi słowy, można pracować, ale to trzeba robić do pewnego wieku i pewnego zgromadzonego kapitału - potem warto żyć z inwestowania. Trochę czasu przed komputerem i naprawdę można godnie żyć w każdym okresie (czy to kryzys, czy to hossa). Ja prowadzenie firmy teraz traktuję, jako dodatkową kotwicę i zabezpieczenie bieżących kosztów (kredyty, leasingi, wynagrodzenia, etc.). Warto jednak szukać okazji inwestycyjnych, bo w takich czasach jest ich nawet więcej, niż w czasie prosperity. Przykładem są nieruchomości - w ciągu 6 miesięcy (zapamiętajcie, to co piszę) ich ceny spadną o około 25%. Warto zgromadzić trochę środków i potem wejść, gdy wielu będzie się pozbywać, aby przetrwać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lete napisał:

Innymi słowy, można pracować, ale to trzeba robić do pewnego wieku i pewnego zgromadzonego kapitału - potem warto żyć z inwestowania. Trochę czasu przed komputerem i naprawdę można godnie żyć w każdym okresie (czy to kryzys, czy to hossa). Ja prowadzenie firmy teraz traktuję, jako dodatkową kotwicę i zabezpieczenie bieżących kosztów (kredyty, leasingi, wynagrodzenia, etc.).

Nie wiem, czy tylko mi, ale to tak troszkę pachnie naganianiem na jakiś rodzaj MLM lub innego gówna :-). Jakiś doradca finansowy nam się objawił, czy jaki pierun :-))) ?  Teksty w stylu : na ch*j pracować, jak można leżeć ch*jem do góry i żyć z inwestowania to ja już słyszałem we wczesnych latach 90-tych :-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SynSama

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, SynSama napisał:

Nie wiem, czy tylko mi, ale to tak troszkę pachnie naganianiem na jakiś rodzaj MLM lub innego gówna :-). Jakiś doradca finansowy nam się objawił, czy jaki pierun :-))) ?  Teksty w stylu : na ch*j pracować, jak można leżeć ch*jem do góry i żyć z inwestowania to ja już słyszałem we wczesnych latach 90-tych :-)))

Weź przykład z nacji eskimoskiej... Żyją lepiej, niż przyzwoicie, a zajmują się albo finansami, albo pośrednictwem w handlu, albo inwestycjami w nieruchomości. Słyszał ktoś o tym, aby "przeciętny" Eskimos pracował tak, jak przeciętny europejczyk? ? Trzeba obserwować mistrzów w tym fachu i się od nich uczyć.

Ps. Ja niczego nie sprzedaję, nie pośredniczę, etc. ? Dzielę się jedynie doświadczeniem w "dobie koronawirusa". Nie wspomniałem o kryptowalutach, bo w tym nie siedzę i chyba teraz ryzyka tam są większe, a zyski niepewne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lete napisał:

Ps. Ja niczego nie sprzedaję, nie pośredniczę, etc. ? Dzielę się jedynie doświadczeniem w "dobie koronawirusa". 

No właśnie to Ps. martwi mnie najbardziej :-)))))))))))))))))))))))))))).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, lete napisał:

Weź przykład z nacji eskimoskiej... Żyją lepiej, niż przyzwoicie, a zajmują się albo finansami, albo pośrednictwem w handlu, albo inwestycjami w nieruchomości. Słyszał ktoś o tym, aby "przeciętny" Eskimos pracował tak, jak przeciętny europejczyk? ? Trzeba obserwować mistrzów w tym fachu i się od nich uczyć.

Ps. Ja niczego nie sprzedaję, nie pośredniczę, etc. ? Dzielę się jedynie doświadczeniem w "dobie koronawirusa". Nie wspomniałem o kryptowalutach, bo w tym nie siedzę i chyba teraz ryzyka tam są większe, a zyski niepewne.

podaj 2 powody ,dla ktorych ceny mieszkan mialyby spasc o 25%.tylko nie zaczynaj tematu kredytow,bo wiekszosc mieszkan sprzedawana jest za gotowke,i to w pakietach po kilka,kilkanascie sztuk.

zloto,zloto,czy Ty miales w reku sztabke zlota,i nie nazywaj uncji zlota sztabka.to standartowa wielkosc monety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, tomek7776 napisał:

podaj 2 powody ,dla ktorych ceny mieszkan mialyby spasc o 25%.tylko nie zaczynaj tematu kredytow,bo wiekszosc mieszkan sprzedawana jest za gotowke,i to w pakietach po kilka,kilkanascie sztuk.

zloto,zloto,czy Ty miales w reku sztabke zlota,i nie nazywaj uncji zlota sztabka.to standartowa wielkosc monety.

Jesteś matołem... Uncja to standard. Najlepsze, bo dające dobrą płynność. Pojęcia nie masz o rynku.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, tomek7776 napisał:

podaj 2 powody ,dla ktorych ceny mieszkan mialyby spasc o 25%.

proste

znikneli ukraińcy którzy kupowali polskie mieszkania za gotówke

brak popytu cena w dół

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Nie podniecaj sie ..lete...byly czasy ze dom na wsi w UK mozna bylo kupic za 3000 GBP..... a wiec  te 8000 zeta zloto to tez lipa  ale rozumie ...goraczka zlota 

 

„Pewien bogacz miał ziemię, która wydała obfite plony. Zaczął się więc zastanawiać: ‚Co tu zrobić, skoro nie mam gdzie pomieścić plonów?’. W końcu postanowił: ‚Zburzę swoje spichlerze i zbuduję większe, a potem zgromadzę w nich całe zboże i wszystkie dobra i powiem sobie: „Masz wiele dóbr zebranych na wiele lat. Używaj życia, jedz, pij i się ciesz”’. Ale Bóg powiedział do niego: ‚Nierozsądny, jeszcze tej nocy umrzesz. I czyje będzie to, co nagromadziłeś?’. Tak się dzieje z człowiekiem, który gromadzi skarb dla siebie, ale nie jest bogaty w oczach Boga”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lete

juz wiecej nie powinienes dotykac klawiatury,i udzielac porad jak i w co inwestowac.

jak bede mial zly humor,to przypomne co mi odpowiedziales,bo o malo nie spadlem z fotela po twojej odpowiedzi.

8 minut temu, cir napisał:

proste

znikneli ukraińcy którzy kupowali polskie mieszkania za gotówke

brak popytu cena w dół

po 1 ukraincy,czy bialorusini,rosjanie wyjechali,ale nie ci co kupywali mieszkanie

po 2 nie bylo ich az tak duzo,zeby zawyzali ceny

po 3 ceny mieszkan wzrosna  jeszcze,,,,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomek7776
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz nieco orientuje sie w rynku mieszkaniowym informuje ze klienci ukraińscy czyli słupy  aktualnie  "wyparowali "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tomek7776 napisał:

Lete

juz wiecej nie powinienes dotykac klawiatury,i udzielac porad jak i w co inwestowac.

jak bede mial zly humor,to przypomne co mi odpowiedziales,bo o malo nie spadlem z fotela po twojej odpowiedzi.

Teraz na zakup złota trochę późno. Ale był czas dobry, tylko trzeba było wiedzieć kiedy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Cir

 

ok,ok

ale mieszkania zostaly,i ktos do nich wroci.

ja tez mialem info z agencji nieruchomosci,ze ceny spadna,a wlaciciele firm deweloperskich twierdza,ze nie ma ku temu przeslanek,wrecz przecownie,beda braki w dostawach materialow budowlanych,z pracownikami,,,,takze sie okaze.

dzis kierowca przywiozl mi do ogrodu kamien plukany,mowi,ze pracuje od 6 do 20,,,nie wyrabia sie z transportami,ze nigdy tak nie bylo,no i ceny,,,,wzrosly,,,

Lete,no teraz mi zaimponowales ,,,geniuszu,,,"bulionerze"

chlopcze,dane mi bylo zajmowac sie tym tematem,uncjowymi monetami,takimi nawet po 20k euro,,,,

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SynSama napisał:

Nie wiem, czy tylko mi, ale to tak troszkę pachnie naganianiem na jakiś rodzaj MLM lub innego gówna ?

nie tylko

28 minut temu, tomek7776 napisał:

podaj 2 powody ,dla ktorych ceny mieszkan mialyby spasc o 25%.

podatek od nieruchomości taki jak we włoszech

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.