Skocz do zawartości
IGNORED

....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?


Miroslav1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Wuelem napisał:

We tried to make a different kind of speaker for which our inspiration was the old Altec VOT A7 and AR 9LSI. Why Altec and AR instead of Sonus faber or JMlab, you ask? We wanted to make a speaker which could play at low and high levels, do Rock or classical equally well and which would never be harsh, analytical or boring.

No ale numer faktycznie osiągnęli to co napisali. Przynajmniej ja tez tak to słyszę.

 

 

 

23 minuty temu, wit-told napisał:

No i już wiadoma, że to damazy pisał ulotkę reklamową dla firmy;-))))

hahaha faktycznie tak wyszło ?

Ale uwierzcie mi na słowo że tego nie czytałem. Wstyd się przyznać ale wcześniej nie znałem tej firmy. Jakoś mi umknęła ich propozycja. Dopiero znajomy mi polecił a że mam do niego zaufanie to i tak zainteresowałem się tym modelem. Kurcze ile jest świetnych mało znanych marek które robią faje rzeczy. No ale niestety wszystkiego nie można wiedzieć i wszystkiego znać ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
W dniu 4.01.2021 o 18:35, sly30 napisał:

Tylko jest mały problem. Akurat FBI gra kiepsko po RCA. One są bo są, ale nie poleca się grania po RCA. Tylko XLR albo te ich CAST.

Chyba dotyczy to wszystkich Krelli, ML i DanDeagostino - przynajmniej każdy model w/w firm z którym miałem kontakt wyraźnie lepiej grał po XLR. 

W dniu 6.01.2021 o 19:03, babatular napisał:

No to powrót bedzie bolesny. I to bardzo ?

A co jest złego w tym wzmacniaczu? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, plastik1989 napisał:

Chyba dotyczy to wszystkich Krelli, ML i DanDeagostino - przynajmniej każdy model w/w firm z którym miałem kontakt wyraźnie lepiej grał po XLR.

To prawda. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, plastik1989 napisał:

A co jest złego w tym wzmacniaczu?

ale w  którym ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, plastik1989 napisał:

A co jest złego w tym wzmacniaczu? 

na moje, to o paczki chodziło nie o wzmocnienie, ze powrót do 40.2 będzie bolesny. Pisał, ze będzie bolało, ale nie pisał w której części ciała ;-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, pantagruel napisał:

A bo widzisz, by trza take:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

....do FBI wystarczą kable jak wyżej, w tym aspekcie nie mam zamiaru za bardzo się z nimi pieścić....jeszcze do kompletu chce kupić głosnikowy Wile Ton 2020 i będzie cacy....natomiast do lampy miałem podłączone kable srebrne IC + głośnikowy Jadis (już nie produkowane) + sieciowe Argento Flow Master Ref.....więc tu zadbałem o dobre okablowanie ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Podałem ten link pół żartem, pół serio (znalazłem w sieci ten tekst) - bo może chciałbyś i takie zestawienie wypróbować. Z kablami jak z kobietami, więc różne mogą być wybory. Wile miałem u siebie i IC TON 2020 i głośnikowe. Powiem tylko tyle, bardzo oględnie, że wg mnie używanie ich to bardzo daleko posunięta ekstrawagancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pantagruel napisał:

 Z kablami jak z kobietami

....lubię takie porównania....jakby co, śmiało możesz coś napisać ? 

6 minut temu, pantagruel napisał:

Wile miałem u siebie i IC TON 2020 i głośnikowe. Powiem tylko tyle, bardzo oględnie, że wg mnie używanie ich to bardzo daleko posunięta ekstrawagancja.

...tu również wskazane jest coś napisać...szczególnie  interesuje mnie ta ekstrawagancja ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Nie napiszę nic na temat wyrobów Witkowskiego, bo obiecałem mu, że nie będę się na ten temat publicznie wypowiadał. Więc za odpowiedź musi wystarczyć to, że  interkonekt wybrałem Organic Audio Ref., słucham teraz (i jednocześnie jeszcze wygrzewam) głośnikowych Solid Core Audio i mam w planie jeszcze posłuchać głośnikowych Organic Audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... jeszcze o kobietach zostało ? ....nie ma takiego czegoś że kable jednej firmy będą pasować do każdego zestawienia ....takich przykładów wiele mogę przytoczyć i Wile nie jest tu wyjątkiem.....więc nie chodzi o krytykę a opisanie pewnych cech....

.....jeżeli ruszyliśmy temat kobiet i porównań ....

Diane Kruger, Emily Blunt czy Monica Bellucci ( szczególnie w filmie Malena).....są jak Ktemy ? 

natomiast  kobiety równie piękne ale tu i ówdzie zaokrąglone  powiedzmy te panie które na Oktoberfest roznoszą  kufle z piwem - to takie m40.2 ? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Mirosław, nie ciągnij mnie za język, bo umowa to umowa. Wiadomo, że w każdym systemie musi być różnie plus jeszcze osobiste preferencje. Ja się cieszę, że dokonałem innych wyborów (i jeszcze wybieram głośnikowe) i dobrze mi z tym, także pod względem czysto praktycznym, użytkowym, powiedzmy parametrów mechanicznych kabli wile vs obecnie użytkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pantagruel napisał:

Mirosław, nie ciągnij mnie za język, bo umowa to umowa. 

.... OK rozumie - w takim przypadku już milknę....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, pantagruel napisał:

Mirosław, nie ciągnij mnie za język, bo umowa to umowa. Wiadomo, że w każdym systemie musi być różnie plus jeszcze osobiste preferencje. Ja się cieszę, że dokonałem innych wyborów (i jeszcze wybieram głośnikowe) i dobrze mi z tym, także pod względem czysto praktycznym, użytkowym, powiedzmy parametrów mechanicznych kabli wile vs obecnie użytkowane.

No to się tyczyło Mirosława a nie mnie także ja troszkę pomęczę ?

Tutaj nie chodzi żeby pisać teksty że coś test do bani czy że to jest padaka lub jeszcze coś gorszego. Chodzi o to żeby napisać jak te kable wpłynęły na dźwięk że Tobie to akurat nie pasowało. Ja znam kable tej firmy dobrze. Słuchałem ich w różnych systemach i różnie wpływały na dźwięk. Porównywałem je z naprawdę drogimi kablami markowymi i nie powiem żeby to była ta sama liga ale niewiele Wile ustępowały kablom za dziesiątki tysięcy. A trzeba brać pod uwagę ile Wile kosztują i moim zdaniem w tej cenie konkurencji raczej nie mają. Co nie oznacza że sprawdzą się wszędzie. Ale to się tyczy wszystkich kabli na każdym pułapie cenowym. 

Napisz proszę jak się u Ciebie te kable zaprezentowały. To nie jest z mojej strony żadna prowokacja albo coś w tym stylu. Po prostu chce poznać opinię człowieka któremu te kable nie podeszły ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pantagruel napisał:

Nie napiszę nic na temat wyrobów Witkowskiego, bo obiecałem mu, że nie będę się na ten temat publicznie wypowiadał. Więc za odpowiedź musi wystarczyć to, że  interkonekt wybrałem Organic Audio Ref., słucham teraz (i jednocześnie jeszcze wygrzewam) głośnikowych Solid Core Audio i mam w planie jeszcze posłuchać głośnikowych Organic Audio.

o kurcze, poważnie nie można się wypowiadać publicznie o subiektywnych odczuciach na temat brzmienia kabelków firmy, która jak rozumiem działa komercyjnie na rynku ???

1 godzinę temu, Miroslav1 napisał:

natomiast  kobiety równie piękne ale tu i ówdzie zaokrąglone  powiedzmy te panie które na Oktoberfest roznoszą  kufle z piwem - to takie m40.2 ?

czyli mówiąc wprost - zwykłe Helgi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
19 minut temu, babatular napisał:

o kurcze, poważnie nie można się wypowiadać publicznie o subiektywnych odczuciach na temat brzmienia kabelków firmy, która jak rozumiem działa komercyjnie na rynku ???

Oczywiście można, tylko mu obiecałem, że nie będę tego robił. Chłop zrobił dla mnie ekstra 5 metrów kable głośnikowe, a ja mu je odesłałem. Więc dla nie go to jakiś problem, bo pewnie musi je przerabiać na krótsze. Stąd też taka umowa, poniekąd. A reszty możecie się domyślać. Kompletnie i pod każdym względem, nazwijmy to tak, nie wpasowały się w mój system, moje oczekiwania. Podobnie jak IC (których dostałem aż 3 różne wersje). Wszystkie te kable były nowe, grały u mnie około 40-50 godzin i nie zachodziły żadne pozytywne zmiany. Ręce mi opadły  i zwyczajnie przestraszyłem się, że zostanę z nimi. Na szczęście z kablami i panem Witkowskim rozstaliśmy się w zgodzie. Także walory użytkowe - grubość, brak giętkości, ciężar - są dla mnie nie do zaakceptowania. NIe może być tak, żeby IC wręcz ściągał mi z półki na przykład pre stojące na podstawkach. To tyle i więcej do tematu nie będę wracał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pantagruel napisał:

Oczywiście można, tylko mu obiecałem, że nie będę tego robił. Chłop zrobił dla mnie ekstra 5 metrów kable głośnikowe, a ja mu je odesłałem. Więc dla nie go to jakiś problem, bo pewnie musi je przerabiać na krótsze. Stąd też taka umowa, poniekąd. A reszty możecie się domyślać. Kompletnie i pod każdym względem, nazwijmy to tak, nie wpasowały się w mój system, moje oczekiwania. Podobnie jak IC (których dostałem aż 3 różne wersje). Wszystkie te kable były nowe, grały u mnie około 40-50 godzin i nie zachodziły żadne pozytywne zmiany. Ręce mi opadły  i zwyczajnie przestraszyłem się, że zostanę z nimi. Na szczęście z kablami i panem Witkowskim rozstaliśmy się w zgodzie. Także walory użytkowe - grubość, brak giętkości, ciężar - są dla mnie nie do zaakceptowania. NIe może być tak, żeby IC wręcz ściągał mi z półki na przykład pre stojące na podstawkach. To tyle i więcej do tematu nie będę wracał.

nie wpasowały się w system - a po mojemu: radosna twórczość

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.01.2021 o 23:31, damazy napisał:

No trudno się z Tobą nie zgodzić ?

Miroslav1 odpowiedział już na wszystkie pytania także może ja się pochwale swoimi nowymi kolumnami ?

Ubiq Audio Model One a do tego dostałem od znajomego na testy świetny i ciekawy odtwarzacz CD T+A MP 3000 HV. 

Nie pytany od razu odpowiem ? że w tych kolumnach zakochałem się od pierwszych sekund. Dosłownie może 10 sekund i to w sumie cichego słuchania i już zwróciły na siebie moją pozytywną uwagę. Rzadko to piszę ale jestem z nich bardzo zadowolony. Grają każdą muzykę. Sprawdzają się i w audiofilskich odsłuchach jak i do kotleta. Muzyka z YouTube też wypada świetnie o ile jakość nagrania pozwoli ? koncerty przy głośnym słuchaniu robią piorunujące wrażenie. Lubie sobie przez sprzęt stereo zobaczyć czasami jakiś dobry film i w tej roli Ubiqi też się dobrze sprawdzają. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pogubiłem się już całkowicie i nie piszę tego złośliwie. Dopiero co Gaudery były The best from the best i myk parę dni i najlepsze są kolejne, tym razem ubiq? To co poszło nie tak z Gauderem a idzie z ubiqiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pantagruel napisał:

Ręce mi opadły  i zwyczajnie przestraszyłem się, że zostanę z nimi.

No szkoda że merytorycznie nie chcesz napisać co Ci się nie podobało, bo to co napisałeś w poprzednich postach jest gorsze niż merytoryczna krytyka. Ale jak nie chcesz napisać merytorycznie to twoja sprawa ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.01.2021 o 08:52, Miroslav1 napisał:

tylko że do FBI potrzebny jest XLR

Proszę mi objaśnić - niekoniecznie autor cytatu (ten był w "pobliżu").

Co w FBI i innych Krellach "degraduje" sygnał audio na wyjściach RCA???!!!

Spotykam się z tym audio-mitem od dawna. Ktoś mi pomoże? Tyle, że oczekuję nie opowieści - co kto i jak "słyszy" a wyjaśnienia technicznego.

To że po RCA jest wyraźnie ciszej, to oczywiste...i wynika wprost z techniki...COŚ JESZCZE?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Margol napisał:

Pogubiłem się już całkowicie i nie piszę tego złośliwie. Dopiero co Gaudery były The best from the best i myk parę dni i najlepsze są kolejne, tym razem ubiq? To co poszło nie tak z Gauderem a idzie z ubiqiem?

No ale nic się nie zmieniło z Gauderami. Miałem je u siebie na testy to podzieliłem się wrażeniami i tyle. Dalej uważam że Gauder Darc60 to wyjątkowe kolumny niestety cena mnie przerosła i nie mogłem sobie na nie pozwolić. Natomiast Ubiq Audio to całkiem inne podejście do dźwięku i cena dużo niższa ? 

 

2 minuty temu, iro III napisał:

Proszę mi objaśnić - niekoniecznie autor cytatu (ten był w "pobliżu").

Co w FBI i innych Krellach "degraduje" sygnał audio na wyjściach RCA???!!!

Spotykam się z tym audio-mitem od dawna. Ktoś mi pomoże? Tyle, że oczekuję nie opowieści - co kto i jak "słyszy" a wyjaśnienia technicznego.

To że po RCA jest wyraźnie ciszej, to oczywiste...i wynika wprost z techniki...COŚ JESZCZE?

Ja mogę napisać że robiliśmy porównanie RCA vs XLR na Krell KAV400xi no i nie o głośność tu chodzi a o całokształt. Dźwięk na RCA był szczupły kliniczny mały w skali źródeł pozornych. Jeżeli chodzi o dynamikę, XLR to przepaść miedzy RCA oczywiście na plus XLR. Na XLR Krell grał gęściej dynamiczniej bardziej prądowo. Bas był bardziej mięsisty niżej schodził i do tego był bardziej kontrolowany. I to się tyczy całego pasma. To nie są różnice drobne albo wynikające z tego że po XLR gra głośniej. Na RCA robiliśmy głośniej i tylko krew z uszu szła, a w dźwięku nic się nie poprawiło. Jeżeli Krell to tylko XLR a jak ktoś chce sobie obrzydzić Krella to tylko RCA? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, damazy napisał:

Na RCA robiliśmy głośniej i tylko krew z uszu szła, a w dźwięku nic się nie poprawiło.

Dziękuję, ale nie zrozumiałeś mnie do końca - nie chodziło mi o opisy, jak ktoś czy też inni odbierają to co słyszą.

Ciekawe czy wszyscy oni rozróżnili by w ślepym teście dwa identyczne modele grające (jeden z XLR, drugi z RCA), z tego samego źródła, gdyby wyrównać im poziomy głośności. To trudne (i "niekoszer") i spodziewać się można, że obowiązujące pozostaną wypracowane "kanony od-słuchowe". ?

Natomiast powyższy cytat, jeśli jakieś wiarygodne testy techniczne by to potwierdziły, świadczyć może tylko o tym, że te wszystkie urządzenia są od początku wadliwie technicznie skonstruowane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, iro III napisał:

Ciekawe czy wszyscy oni rozróżnili by w ślepym teście dwa identyczne modele grające (jeden z XLR, drugi z RCA), z tego samego źródła, gdyby wyrównać im poziomy głośności. To trudne (i "niekoszer") i spodziewać się można, że obowiązujące pozostaną wypracowane "kanony od-słuchowe". ?

No właśnie myśmy to robili bo ja jestem sceptyczny co do połączenia XLR no i niestety musiałem przyznać że bezsprzecznie na Krellu XLR jest duzo ale to dużo lepsze. Porównanie odbywało się na Krell KAV 400 xi a CD Marantz CD14 swoją drogą świetnie to się zgrywa u mojego kumpla z B&W 805. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, babatular napisał:

 

czyli mówiąc wprost - zwykłe Helgi ?

... dobre, takie coś lubię ?? .. jeżeli w tym roku odbędzie się Audio Show to zapraszam  na kawkę lub soczek albo jedno i drugie....za tą Helgę.....kiedyś napisałeś że alkoholu nie pijesz więc nie namawiam.... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....mogę podać wiele przykładów gdzie WILE się sprawdziły i nie sprawdziły....tak w skrócie...kiedyś Witek przyniósł do mnie kable Transparenta i wtedy wstawiliśmy je w miejsce WILE ( to było dawno i nie pamiętam który to był model  WILE) ....długo nie czekaliśmy by stwierdzić że Transparent okazał się znacznie lepszym kablem....przy tym był również Yoachim....i każdy z nas bez chwili zawahania wskazał Transparent jako ten kabel dużo lepszy.....

....drugi przykład.....kolega miał do gramofonu kabel WILE......przyniosłem swojego Transparenta z przeznaczeniem do gramofonu i uwierzcie mi na słowo....kumpel dosłownie przysiadł na dupę tak różnica była między tymi kablami na korzyść Transparenta.....

....mogę również podawać przykłady w drugą stronę, daleko nie sięgając....na początku tego wątku napisałem że pierwszym kable XLR który dałem do FBI był Cardas Clear Light....po czasie na sprawdzenie wstawiłem  WILE TON 2020 (nie lubię takich określeń ) ale Cardas poległ po całości i poszedł na sprzedaż........jeżeli będę szukał kabli do FBI bardzo dobrych i przy tym bardzo drogich to z pewnością sięgnę po Transparenta, Mita czy Tare Labs....ale mnie wystarcza to co prezentuje WILE 2020....drogie kable przeznaczam do lampy....i tylko tyle chciałem powiedzieć.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Miroslav1 napisał:

... dobre, takie coś lubię ?? .. jeżeli w tym roku odbędzie się Audio Show to zapraszam  na kawkę lub soczek albo jedno i drugie....za tą Helgę.....kiedyś napisałeś że alkoholu nie pijesz więc nie namawiam.... 

Od czasu do czasu coś tam walnę w palnik ?

Teraz, babatular napisał:

Od czasu do czasu coś tam walnę w palnik ?

Jak zdrowie pozwoli i Covid - to czemu nie

możemy się upić na AS ?

1 godzinę temu, Margol napisał:

Pogubiłem się już całkowicie i nie piszę tego złośliwie. Dopiero co Gaudery były The best from the best i myk parę dni i najlepsze są kolejne, tym razem ubiq? To co poszło nie tak z Gauderem a idzie z ubiqiem?

Skoro sie zakochał w UBIQach - to jak dla mnie - Damazy jest usprawiedliwiony.

1 godzinę temu, Margol napisał:

To co poszło nie tak z Gauderem a idzie z ubiqiem?

Nic.

Po prostu motyle w brzuchu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, babatular napisał:

Od czasu do czasu coś tam walnę w palnik ?

to by nawet pokrywało z niektórymi postami ;-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek

   To jak już szykujemy taką libację alkoholową - to obiecuję, że wtedy wypijemy za tych co mają lampy, tranzystory, Harbethy, Gryphony, Sonusy, Wile, DIY, i nawet za tych co mają tylko plakat sprzętu nad łóżkiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, babatular napisał:

 

Skoro sie zakochał w UBIQach - to jak dla mnie - Damazy jest usprawiedliwiony.

Nic.

Po prostu motyle w brzuchu

Ale ja Cię chłopie o nic nie pytałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, damazy napisał:

No właśnie myśmy to robili bo ja jestem sceptyczny co do połączenia XLR no i niestety musiałem przyznać że bezsprzecznie na Krellu XLR jest duzo ale to dużo lepsze. Porównanie odbywało się na Krell KAV 400 xi a CD Marantz CD14

...i były pod tego maranza podłączone w jednym czasie dwa takie same egzemplarze Krella z wyrównanymi poziomami głośności? ?

Nie było mnie tam wtedy ale stawiam brylanty przeciw żołędziom, że tak nie było. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.