Skocz do zawartości
IGNORED

Kochane zwierzaki, nie tylko te nasze! Klub miłośników zwierząt


sly30
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
Jeżeli się okaże, że reperowałem tam telewizor to ...
To nie zmienia faktu że byłeś w burdelu :)



A jak koty sobie chodzą i eksterminują ptaki dookoła to jest ok. 


Naturalna selekcja.
Po ostatnim zdarzeniu poszła fama, ludzie sami mnie zaczepiają, niektórzy zdjęcia przysyłają, jak właściciel prowadza luźno ....
W przyszłym tygodniu mam się z nimi spotkać aby wręczyć rachunek za leczenie, zażalenia nie złożyłem ale dokumentacje zebrałem, rozmowa nie będzie mila bo z debilami grzecznie nie pomaga, oświadczę im ze następnym razem użyje gazu, nie powiem im wprost ale skończy się to inaczej, tym razem będę przygotowany.
Zrobili terror ze ludzie uciekają ze swoimi psami, schodzą im z drogi, to trafili na ....... który nie zejdzie z drogi
 
415e9d88-60e3-45c0-93e8-42ffbbb53590.thumb.jpg.1eca437c61ae9b80f8a82afffc1ef4b5.jpg
Z patologią nie wygrasz, a i zginąć możesz. Wrzuć na luz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, tomek4 napisał:
8 godzin temu, Zbig napisał:
A jak koty sobie chodzą i eksterminują ptaki dookoła to jest ok. 

 


Naturalna selekcja

 

Naturalna selekcja to by była jakbyś swojemu kotkowi nie dawał jeść i pić tylko musiał by się wyżywić sam - wtedy faktycznie szybko doszło by do naturalnej równowagi. Tylko, że liczba kotków spadła by ze sto razy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, tomek4 napisał:
7 godzin temu, .:Gerard:. napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z patologią nie wygrasz, a i zginąć możesz. Wrzuć na luz.

Patologia jest w służbach, które reagują dopiero jak pies pogryzie człowieka. Wide niedawny przypadek z biegającą wolno sforą o której wszyscy od lat wiedzieli a teraz udają Greka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Dzisiaj urodziny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )


Oj, dobrze to wyglada

Co prawda nie mam urodzin, ale zaraz jade do rzeznika

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 hours ago, tomek4 said:

To nie zmienia faktu że byłeś w burdelu 🙂

PRL jako całość był burdelem w tej analogii. Żeby żyć, trzeba było jakoś układać się z komunistami. Naprawa telewizora w burdelu (jeszcze przy braku innych klientów z pieniędzmi) nie oznacza, że jestem "korzystającym z usług seksworkerek".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 hours ago, Zbig said:

Usunięcie zagrożenia jest jedną z podstawowych funkcji karania.

Funkcji, ale nie jest jego istotą. Żeby była kara, musi być wina. A to pojęcie zupełnie nie dotyczy zwierząt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, misiomor napisał:

PRL jako całość był burdelem w tej analogii. Żeby żyć, trzeba było jakoś układać się z komunistami. Naprawa telewizora w burdelu (jeszcze przy braku innych klientów z pieniędzmi) nie oznacza, że jestem "korzystającym z usług seksworkerek".

Jakby zrobić gruntowne badania, pewnie by się okazało, że telewizory w burdelach psują się 10 razy częściej od przeciętnej 😀

27 minut temu, misiomor napisał:

Funkcji, ale nie jest jego istotą. Żeby była kara, musi być wina. A to pojęcie zupełnie nie dotyczy zwierząt.

Twoje domorosłe filozofowanie jest skażone defektem prymitywizmu i nie tylko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minutes ago, Zbig said:

Jakby zrobić gruntowne badania, pewnie by się okazało, że telewizory w burdelach psują się 10 razy częściej od przeciętnej 😀

Jeżeli jakąś tam gazetkę porównujemy do burdelu, to czym był Hufiec Walterowski?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xajas napisał:

Widze ze Zygfryd dba o figure

Szeroki kąt zniekształca. Tak naprawdę to jest nabity wałek i waży 11 kilo. Nie tłusty ale taki nabity. 🙂

Niestety - z twarożkiem gorzej, bo biedaczek cierpi na egzemę. Więc tylko szwabska karma hypoallergic no i żujki niemieckie lub amerykańskie też hipoalergiczne. 😞

Nic ludzkiego biedny nie może jeść bo zaraz parchów dostaje i się drapie. 😞 No i cierpi strasznie i wyje, jak my cokolwiek jemy, mi też się serce kroi, ale ktoś musi być mądrzejszy od psa.

Na tej karmie skóra jest 100% OK. Ale bardzo trzeba uważać żeby absolutnie nic poza tym mu nie dawać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Naturalna selekcja to by była jakbyś swojemu kotkowi nie dawał jeść i pić tylko musiał by się wyżywić sam - wtedy faktycznie szybko doszło by do naturalnej równowagi. Tylko, że liczba kotków spadła by ze sto razy...
Nie tyle swojemu, co dzikim kotom. Może by się wreszcie za szczury i myszy wzięły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)



PRL jako całość był burdelem w tej analogii. Żeby żyć, trzeba było jakoś układać się z komunistami.


Co nie oznaczało że koniecznie trzeba było należeć do PZPR, czy też pracować w MO lub SB, publikować w partyjnych gazetach jak Ziemkiewicz etc.

Naprawa telewizora w burdelu (jeszcze przy braku innych klientów z pieniędzmi) nie oznacza, że jestem "korzystającym z usług seksworkerek".


Tylko kto Ci w to uwierzy, to raz. Dwa, pieniądze od burdelu wziąłeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, tomek4 said:

Co nie oznaczało że koniecznie trzeba było należeć do PZPR, czy też pracować w MO lub SB, publikować w partyjnych gazetach jak Ziemkiewicz etc.

Widzę że go nie lubisz, ale zarzutu bycia komuchem, postawionego przez Założyciela wątku nadal nie udowodniłeś. Pisanie w pismach pod kontrolą nie jest dowodem, są wyjaśnienia alternatywne - np. jakiś Kordian Wallenrod.

1 hour ago, tomek4 said:

Tylko kto Ci w to uwierzy, to raz. Dwa, pieniądze od burdelu wziąłeś.

Warto zapoznać się z genezą rzymskiego powiedzenia pecunia non olet. A prawda nie zależy od wiary, tylko od stanu faktycznego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)



Widzę że go nie lubisz, ale zarzutu bycia komuchem, postawionego przez Założyciela wątku nadal nie udowodniłeś. Pisanie w pismach pod kontrolą nie jest dowodem


Podobnie jak i ten sweterek niczego nie dowodzi.

a723ba1e4573259f28ee5dd1369a11da.jpg


Warto zapoznać się z genezą rzymskiego powiedzenia pecunia non olet.


Porównanie od czapy.

PS. A teraz w temacie wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.06.2022 o 18:29, Marcinus napisał:

Też puszczam psa bez smyczy, ale z prawem, to nie ma nic wspólnego.

zależy , w niektórych miastach na smyczy pies powinien chodzić , jeżeli jest niebezpieczną rasą , w miejscach zgromadzeń ludzi i w komunikacji miejskiej. Tyle , czasem zakaz obowiązuje do 23-ciej.

W dniu 8.07.2022 o 23:59, .:Gerard:. napisał:

niektórzy zdjęcia przysyłają, jak właściciel prowadza luźno ....

tu pies bardzo dobrze idzie , a gdzie chodzi twój pies jak jest luzem ?

W dniu 29.06.2022 o 10:11, audiofan01 napisał:

Swoje przeżył i pewne zachowania są praktycznie nie do do odwrócenia pomino wielu ponad rocznych prób, w związku z tym trzeba to zaakceptować i dostosować postępowanie do zachowań psa.

da się "starego psa i nowych sztuczek nauczyć" potrzeba dużo konsekwencji , cierpliwości , smakołyków i zaufania. Polecam parówki większość psów bardzo chętnie za nie współpracuje 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.07.2022 o 10:19, Zbig napisał:

że telewizory w burdelach psują się 10 razy częściej od przeciętnej 😀

telewizor ? w burdelu ? po ch*j tam telewizor ?

W dniu 26.06.2022 o 11:35, .:Gerard:. napisał:

Przekroczenie takich słupków grozi grzywną, a pies który mojego zaatakował wciągnął nas na pole gdzie bawiły się dzieci i dokładnie przekraczając taki słupek

a co to jakieś prawnie uznane oznaczenie ?

to tak jak tabliczka na trawniku , jest i co z tego , że jest - policja o tym dobrze wie , postraszyć może.

ale jak jest to oznaczenie organizacji ruchu w parku to wypadało by uszanować , tylko skąd pies ma to wiedzieć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.07.2022 o 23:42, .:Gerard:. napisał:

Pies powinien ostrzegać i w ostateczności reagować a nie atakować bo inny idzie obok.
Moj patrzy na te szczekające jak na de... i idzie dalej, może chodzić na smyczy albo bez, bawi się z wieloma psami gdy się gromadzą, warczą, walczą dla zabawy i tyle 

pies cały czas ostrzega , tylko albo twój pies , albo ty , tego nie dostrzegacie , właściciele powinny obserwować swoje zwierzęta. Jak pies idzie na wprost , oblizuje się , opuszcza głowę i ogon znaczy się , że z zabawy nici. 

Problem może leżeć nie w agresywnej naturze psa , a czasem po stronie tego co psa trzyma na smyczy.

w języku psów postawa wyprostowana na tylnych łapach to pozycja do ataku (a ile to razy widziałem jak właściciel psa ciągnąc go do tyłu za szyję podnosi mu przednie łapy i ustawia go na wprost , gdy od piesy ewidentnie chciały się tylko przywitać).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.07.2022 o 23:25, Zbig napisał:

Codziennie na Polu Mokotowskim są setki psów, 99% bez smyczy i zero agresji.

Czy pies musi mieć smycz i kaganiec w Warszawie?

W Warszawie na terenach przeznaczonych do wspólnego użytku psy powinny być wyprowadzone na smyczy a zwierzęta agresywne lub mogące stanowić zagrożenie dla otoczenia, również w kagańcach i pod opieką osób, które zapewnią sprawowanie nad nimi kontrolę. Dopuszcza się zwolnienie psa ze zmyczy jeśli pies jet oznakowany w sposób umożliwiający identyfikację właściciela i właściciel lub opiekun sprawuje nad nim kontrolę.

Czy wszystkie psy tam biegające spełniają ww. warunek?

 

4 godziny temu, bolo_senor napisał:

da się "starego psa i nowych sztuczek nauczyć" potrzeba dużo konsekwencji , cierpliwości , smakołyków i zaufania. Polecam parówki większość psów bardzo chętnie za nie współpracuje 😄

Myślę, że wątpię.

Można do Ciebie go oddać na szkolenie? 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, bolo_senor napisał:

 

tu pies bardzo dobrze idzie , a gdzie chodzi twój pies jak jest luzem ?

 

Nie dobrze idzie bo jakby pies zaatakował to by właściciel nie widział

Mam mojego cały czas na widoku  

7 godzin temu, bolo_senor napisał:

 

a co to jakieś prawnie uznane oznaczenie ?

to tak jak tabliczka na trawniku , jest i co z tego , że jest - policja o tym dobrze wie , postraszyć może.

ale jak jest to oznaczenie organizacji ruchu w parku to wypadało by uszanować , tylko skąd pies ma to wiedzieć

Tak jest prawne oznaczenie, przejście grozi grzywną, dlatego ze pies nie wie ......, to na tych odcinkach trzeba psa trzymać na smyczy, wchodząc do parków na tablicach wyraźnie stoi aby psa trzymać na smyczy

 

7 godzin temu, bolo_senor napisał:

pies cały czas ostrzega , tylko albo twój pies , albo ty , tego nie dostrzegacie , właściciele powinny obserwować swoje zwierzęta. Jak pies idzie na wprost , oblizuje się , opuszcza głowę i ogon znaczy się , że z zabawy nici. 

Problem może leżeć nie w agresywnej naturze psa , a czasem po stronie tego co psa trzyma na smyczy.

w języku psów postawa wyprostowana na tylnych łapach to pozycja do ataku (a ile to razy widziałem jak właściciel psa ciągnąc go do tyłu za szyję podnosi mu przednie łapy i ustawia go na wprost , gdy od piesy ewidentnie chciały się tylko przywitać).

Co mi tłumaczysz o zachowaniu psa, przechodziłem obok, znacznie obok z psem, nawet ich minąłem, baba sie zagadała a psy doleciały do nas od tylu, jeden wskoczył przed nas i po sek do ataku

 

Człowieku czego ty nie rozumiesz i starasz się bronic psa agresywnego, baba przeprasza mnie na wszystko, dokładnie wie ze ich wina, dziękuje mi ze nie zgłosiłem ich do specjalnego urzędu od agresywnych psów i na Policje po ugryzieniu mnie, nawet mógłbym domagać się odszkodowania, wzięła fakturę ze natychmiast zapłaci
Bezczelna bo prosiła mnie ze gdyby coś podobnego się zdarzyło abym użył wody a nie gazu bo jej pies bardzo wody się boi, to pytam jej, "Mam jak kowboj z pistoletem zabawkowym na wodę chodzić ?" To zajarzyła co plecie

Oznajmiłem jej, następnym razem spuszczę psa aby mógł się bronic a ja będę przygotowany, w lewej ręce gaz a w prawej ciężka masywna obudowa smyczy 8m i następnym razem w najlepszym wypadku to ona będzie psa po klinice woziła, powiedziałem jej, sieje terror i ludzie boja sie o swoje psy.

Ona cwaniaczka z wielkim psem jak nie ma nad nim kontroli to niech prowadza na smyczy i chu... mnie to obchodzi
Akurat jak bylem wczoraj u niej to wracała ze spaceru, miała psa na smyczy i wyszla zza rogu, naprzeciw szla kobieta az odskoczyła prawie na siatkę ogrodzenia żeby ich minąć, ludzie się boja, mowie do niej, "widziała pani jak ludzie się boja ?"
To jakaś rasa afrykańska, wazy podobno grubo ponad 50kg, mamy 2022 , przechodnie maja się bać o siebie, psa czy dziecko bo jakieś .... nie maja wyobraźni ani odpowiedzialności, mowie do niej, "Pani idzie z takim psem wolno i ma pretensje ze się ludzie boją , mam następnym razem podejść do pani i wystawić pistolet, jak sie pani będzie czuła w zagrożeniu ? "
 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, .:Gerard:. napisał:

Nie dobrze idzie bo jakby pies zaatakował to by właściciel nie widział

Mam mojego cały czas na widoku

pies powinien iść z tyłu lub z boku , jak idzie przed tobą to przejmuje funkcję lidera .

taka jest hierarchia w stadzie.

3 godziny temu, .:Gerard:. napisał:

Tak jest prawne oznaczenie

jak to jest prawnie uznane oznaczenie to paragraf z dziennika ustaw poproszę.

3 godziny temu, .:Gerard:. napisał:

Co mi tłumaczysz o zachowaniu psa, przechodziłem obok, znacznie obok z psem, nawet ich minąłem, baba sie zagadała a psy doleciały do nas od tylu, jeden wskoczył przed nas i po sek do ataku

widzisz , nie obraź się , ale w takich sytuacjach powinieneś obserwować psa/y nie babę 😄

wiedział byś z jakimi intencjami podbiegły i jak przywitał je twój pies.

ja tam nie byłem nie widziałem , to i nie ma co się rozpisywać. 
ale to że psy podbiegły nie oznacza wcale , że atakowały , może chciały się przywitać. Pies do ataku podchodzi zwykle ostrożnie czyli powoli.

3 godziny temu, .:Gerard:. napisał:

Ona cwaniaczka z wielkim psem

a ty co z pudelkiem , czy ciułałą chodzisz 😄

3 godziny temu, .:Gerard:. napisał:

Człowieku czego ty nie rozumiesz i starasz się bronic psa agresywnego

tak , trochę bronię , bo widzę po twoich wpisach że dużo wymagasz od innych , a zupełnie nie znasz psich zwyczajów. Taki jak twój roszczeniowy stosunek do świata jest wszechobecny w blokowiskach. To zmora zdrowych stosunków między psiarzami - bo niektórzy traktują psy jak dzieci.

zachęcam cię do obserwacji zachowań napotkanych psów jak i swojego , w celu ich zrozumienia , a nie w celu jakiejś formy ataku na twoją osobę.

4 godziny temu, .:Gerard:. napisał:

Oznajmiłem jej, następnym razem spuszczę psa aby mógł się bronic

to akurat jest mądre posunięcie , jak pies chce się bronić - niech się broni , jak chce pokazać uległość - to pokaże.

czasem smycz przeszkadza w poprawnym przywitaniu się psów .

4 godziny temu, .:Gerard:. napisał:

To jakaś rasa afrykańska

wcześniej wyczytałem , że był to labrador

czyżby cane corso ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bolo_senor napisał:

pies powinien iść z tyłu lub z boku , jak idzie przed tobą to przejmuje funkcję lidera .

taka jest hierarchia w stadzie.

Lub dostał komendę biegaj i wie że mu wolno trochę samopas pokluczyć także przodem

Komendę biegaj daje się tylko wtedy jak bez ociągania pies wykonuje komendę do mnie lub noga

 

W innym przypadku długa zwijana smycz do czasu nauczenia psa wykonywania dokładnego komend

Opanowanie komend bardzo przydaje się przy jeździe rowerem, nie ułożony pies na smyczy może nas wywrócić

Nawet jak jest tępy ale agresywny lub zadziorczy pies nauczenie absolutnego wykonywania komendy siad a jeszcze lepiej waruj może trochę niebezpiecznych sytuacji rozładować

13 minut temu, bolo_senor napisał:
4 godziny temu, .:Gerard:. napisał:

To jakaś rasa afrykańska

wcześniej wyczytałem , że był to labrador

czyżby cane corso ?

Włoski Cane corso w dobrych rękach są prze kochane ale u idiotów to niebezpieczny zabójca, psy używane historycznie do walk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, ASURA napisał:

Włoski Cane corso w dobrych rękach są prze kochane ale u idiotów to niebezpieczny zabójca, psy używane historycznie do walk

to fakt

19 minut temu, ASURA napisał:

Włoski Cane corso w dobrych rękach są prze kochane

kiedyś takiego parówkami nakarmiłem to do domu za mną szedł 10km 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bolo_senor napisał:

pies powinien iść z tyłu lub z boku , jak idzie przed tobą to przejmuje funkcję lidera .

taka jest hierarchia w stadzie.

jak to jest prawnie uznane oznaczenie to paragraf z dziennika ustaw poproszę.

widzisz , nie obraź się , ale w takich sytuacjach powinieneś obserwować psa/y nie babę 😄

wiedział byś z jakimi intencjami podbiegły i jak przywitał je twój pies.

ja tam nie byłem nie widziałem , to i nie ma co się rozpisywać. 
ale to że psy podbiegły nie oznacza wcale , że atakowały , może chciały się przywitać. Pies do ataku podchodzi zwykle ostrożnie czyli powoli.

a ty co z pudelkiem , czy ciułałą chodzisz 😄

tak , trochę bronię , bo widzę po twoich wpisach że dużo wymagasz od innych , a zupełnie nie znasz psich zwyczajów. Taki jak twój roszczeniowy stosunek do świata jest wszechobecny w blokowiskach. To zmora zdrowych stosunków między psiarzami - bo niektórzy traktują psy jak dzieci.

zachęcam cię do obserwacji zachowań napotkanych psów jak i swojego , w celu ich zrozumienia , a nie w celu jakiejś formy ataku na twoją osobę.

to akurat jest mądre posunięcie , jak pies chce się bronić - niech się broni , jak chce pokazać uległość - to pokaże.

czasem smycz przeszkadza w poprawnym przywitaniu się psów .

wcześniej wyczytałem , że był to labrador

czyżby cane corso ?

Franz który zaatakował to prawdopodobnie przerośnięty Rhodesian Ridgeback a drugi to labrador poszedł za tamtym i tez kąsał mojego, dwóch na jednego a ja mojego miałem na smyczy i w czasie szarpaniny tylko mu przeszkadzałem się bronic, odrzucałem jednego, drugiego kopalem a baby w szoku się patrzyły, po czasie zaczęła przypinać swojego psa i zorientowała co się stało, błagać mnie zaczęła abym nie wzywał policji, to pani Doktor tak w ogolę, a ja ręka we krwi, palec jak balon, spodnie i koszulkę we krwi, wkur.. mordę na nią drę a ona się telepała i ręce składa i przeprasza
 

Ludzie, co to ma być ...., żeby przez park nie można normalnie przejść

Przez translaror

Cytat

Rhodesian Ridgeback znajdował się na liście ras w Bawarii od 1992 do 2002 roku. Kiedy w 1992 r. w Bawarii wprowadzono rozporządzenie o psach o zwiększonej agresywności i niebezpieczności, zakwalifikowano ją jako rasę, co do której istnieje domniemanie, że jest psem bojowym, o ile nie udowodniono w odniesieniu do pojedynczego psa, że nie wykazuje zwiększonej agresywności i niebezpieczności.[5] W 2002 r. została usunięta z tej listy, ponieważ - według Ministerstwa Spraw Wewnętrznych - po serii kontroli nie można już było założyć pierwotnie zakładanej niebezpieczności.[6] Rasa znajduje się na liście ras w szwajcarskim kantonie Glarus, gdzie jej utrzymywanie wymaga licencji.

Rasa znajduje się na liście ras w szwajcarskim kantonie Glarus, gdzie wymaga licencji na utrzymywanie.[7]

We wrześniu 2019 roku Rhodesian Ridgeback został umieszczony na lokalnej liście ras w mieście Haigerloch[8][9],a w listopadzie 2021 roku ponownie jednak został tam usunięty z listy ras

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, bolo_senor napisał:
10 godzin temu, .:Gerard:. napisał:

To jakaś rasa afrykańska

wcześniej wyczytałem , że był to labrador

czyżby cane corso ?

Jak afrykańska to boerboel albo ridgeback.  Ludzie biorą takiego jako pierwszego psa w życiu i jest masakra.

13 godzin temu, audiofan01 napisał:

Czy wszystkie psy tam biegające spełniają ww. warunek?

Wejście tylko przez bramkę ze skanerem 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast do walki, lepiej przyuczać psy do prac rolnych. 🙂

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłe, pisowskie wsioki z Zakopanego!…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.