Skocz do zawartości
IGNORED

Dyskusje na luzie o wszystkim i niczym | Bez audio | Bez polityka


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Facebook zaprasza:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga - zaleca się ostrożność... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie przypadkowo znalazłem filmik z naszą reprezentantką w łyżwiarstwie figurowym, Jekateriną Kurakową. Zachęcam do obejrzenia bo tak sympatycznej osoby dawno nie widziałem!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

Zachęcam do obejrzenia bo tak sympatycznej osoby dawno nie widziałem!

Widzisz Jarku - wystarczyło zobaczyć Rosjankę "na żywo" a nie pitolić w kółko o trzymaniu za ... 🙂

Bardzo miła, ładna i pozytywna dziewczyna. Szkoda, że na ME dopiero 5. miejsce zajęła. Ale pierwsza trójka reprezentantek Rosji była dla niej nie do pobicia - technicznie to inny poziom. A na czwarte jakaś Niemka się wcisnęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, JuG napisał:

Widzisz Jarku - wystarczyło zobaczyć Rosjankę "na żywo" a nie pitolić w kółko o trzymaniu za ... 🙂

Bardzo miła, ładna i pozytywna dziewczyna. Szkoda, że na ME dopiero 5. miejsce zajęła. Ale pierwsza trójka reprezentantek Rosji była dla niej nie do pobicia - technicznie to inny poziom. A na czwarte jakaś Niemka się wcisnęła.

Widzisz Jurij - ty przez tyle lat tego swojego wielkoruskiego zaślepienia nie zajarzyłeś, że ja do Rosjan nic nie mam. Nie podoba mi się imperialna polityka bandyty Putina i jego kleptokratycznego rezimu.

Tak jak nie podoba mi się nacjonalistyczny populizm w wykonaniu PiSowskiego reżimu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Widzisz Jurij - ty przez tyle lat tego swojego wielkoruskiego zaślepienia nie zajarzyłeś, że ja do Rosjan nic nie mam. Nie podoba mi się imperialna polityka bandyty Putina i jego kleptokratycznego rezimu.

Tak jak nie podoba mi się nacjonalistyczny populizm w wykonaniu PiSowskiego reżimu.

ale każdy inny populizm i zamordyzm już jest ok, za dziadka byś se dał ogolić zużyta żyletką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM 

WITAM wszystkich ,pamietacie mnie jak pisalem rok temu ze Niemcy plus Ruski to problemy ? Bany za to dostawalem od was......I co ?Jak pisałem krytycznie o |Niemcach to bylem tu na dywaniku a teraz co ?.jak pisalem jasno ze znajdą sposoby aby was ograbic z kasy to co? bany byly .A teraz co? Prawda sie stala .Moje pozdrowienia dla tych adminow pro Niemiecko Ruskich ,teraz to inaczej brzmi bo sie dokonuje na waszych oczach .

AA w temat polityka nadal mam bana ,pewnie jako osoba zbyt spostrzegawcza ......Gowno nadciaga wielka chmara nad swiat .zwlaszcza nad \polske .

tradycyjnie idzie z dwoch stron , od Niemiec i z Rosji. Gowno i syf.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale gówno samo z siebie nie nadciąga, a przyciąga je nasz rząd, który wybraliśmy sobie w demokratycznych wyborach. Już Cię miałem z tym gównem do wątku Polityka odesłać, ale wejść tam biedaku nie możesz, a gdzieś wysrać musisz. Więc dlaczego niby nie tu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadają, że najsmutniejszą osobą w cyrku jest klaun.

Dobre zdjęcie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Już  nie musi kroić chleba na kromki i zamrażać?

Polepszyło się jej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez stench

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.01.2022 o 20:10, szymon1977 napisał:

Niestety ale gówno samo z siebie nie nadciąga, a przyciąga je nasz rząd, który wybraliśmy sobie w demokratycznych wyborach. Już Cię miałem z tym gównem do wątku Polityka odesłać, ale wejść tam biedaku nie możesz, a gdzieś wysrać musisz. Więc dlaczego niby nie tu?

A gdzie ty widzisz że ja oddaje odchody na was ,co sugerujesz tu kłamliwie kłamliwie .A w mojej wypowiedzi nic takiego niema ,o fak ,niema ....Być może tacy jak ty szczuja tu ludzi na siebie .być może .Ja napisałem iż "gówno" otacza nas Polaków z zachodu i z wschodu ,dokladniej z Niemiec i z Rosji a nie ze strony piszacych tu userów ale jasniepan zmanipulował 🙂

"szymon1977" co do ataku na mnie tego pana , olewam i nie odpowiem tak jakby tego oczekiwal i tak wiekszość skuma co i jak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

===============================

bardzo harakterystyczny nius ....

Samoloty z sprzetem wojskowym z Wielkiej Brytani dla Ukrainy leciały torem takim aby okrążyć Niemcy .

oficjalnie wypowiedzi Niemiec oczywiscie niema ale prawdopodobnie Niemcy nie dały pozwolenia .To pozostawie bez komentarza .Każdy średnio rozwiniety i przecietnie znający historie wie co jest grane .

W dniu 19.01.2022 o 09:57, Bezlitosna Niusia napisał:

Powiadają, że najsmutniejszą osobą w cyrku jest klaun.

Dobre zdjęcie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A ty Niusia jak zawsze jedynie slizgasz sie .Udajesz że jesteś pozatym .Ale i ciebie to dotyczy.to co dzieje sie w europie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
7 minut temu, atmeg napisał:

Każdy średnio rozwiniety i przecietnie znający historie wie co jest grane .

Nawet słabo rozwinięty wie, że rzekomy brak pozwolenia od Niemiec to fejk.

https://ukdefencejournal.org.uk/british-aircraft-avoid-germany-on-ukraine-weapon-supply-run/

„Początkowo twierdziłem, że Niemcy odmówiły zezwolenia na przelot samolotu C-17 przewożącego broń, powiedziałem to, zanim otrzymałem oficjalne potwierdzenie. Myliłem się i przepraszam".

George Allison, UK Defence Journal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, JuG napisał:

Nawet słabo rozwinięty wie, że rzekomy brak pozwolenia od Niemiec to fejk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Początkowo twierdziłem, że Niemcy odmówiły zezwolenia na przelot samolotu C-17 przewożącego broń, powiedziałem to, zanim otrzymałem oficjalne potwierdzenie. Myliłem się i przepraszam".

George Allison, UK Defence Journal

klasyczne zachowanie Niemieckich służb .

To dlaczego dostawa odbyła sie fizycznie poza Niemiecką strefą ? Ito są fakty a nie to co ty napisałeś .Co to było ,pokaz Niemieckiej solidarności z Putinem ,tak doslownie to było .

Wiec gdzie leciały te samoloty ? :) No leciały okrazając Niemcy .I takie są fakty .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno to fakty . czyli trasa lotu samolotów a drugie to różne tlumaczenia .

wiec fakty sa takie że transport ominoł Niemcy ,dlaczego?

2 minuty temu, JuG napisał:

C-17s poza, RC-135 przez.

Być może Niemcy ustapili i pozwolili w pewnym momecie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JuG napisał:

Ukraińcy piszą, że Brytyjczycy zmienili trasę lecąc nad Bałtykiem żeby Nord Stream 2 zbombardować.

:) .......

Faktem jest że mamy nie wesoły podział w Europie i bulimy za to kasą a może nawet bezpieczenstwem swoim .

i dziwnym trafem rozpetalo sie to jak nastał Biden.

Ostatnia wypiwiedz Bidena ,jak zaatakuje Rosja Ukraine to naslemy na nią (Rosje )wielkie sankcje gospodarcze ....Jest to niemal jawne pozwolenie na atak Rosji na ukraine .

-------e ----------------

na szczeście w USa juz powstała silna koalicja która nie pozwala robic Bidenowi co chce.

 

Najgorszy prezyden USA od 100 lat .nawt Nixon z swoimi przekrętami nie był tak destrukcyjny dla świata jak Biden...

pisałem że ale napisze jeszcze raz że sąd odwołał ,unieważnił dekret Bidena o obowiazkowym badaniu ludzi na cowida .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego obowiazkowe badania na cowida a teraz omicrona :) są nielegalne .Bo podstawowe prawa czlowieka chrania jego prywatnosc jako cos nadrzednego .

Np. mielismy epidemie aids .choroby o wiele grozniejszej i .......nikt nie był badany przymusowo na te chorobe ,śmiertelna do dziś !A na wersje grypy sa naciski aby łamać prawa i jak bydło badać ludzi .i szczepic po 10 razy ?

jak kowid i ceny gazu i ceny prądu łaczą sie ,bo sie łączą .

Od jakiegoś czasu były ostrzeżenia że nastąpi zmasowany atak na tak zwaną zachodnią cywilizacje w celu wydojenia jej z kasy.I nastapiło To.

A z kąd to wiem ,a nie podam :).Wiedzialem od dwóch lat .

================

Co do rzadu Pisu ,najwieksze straty dla na Polaków zrobił Pan Morawiecki .Który uznał że drogą ustepst wobec Niemiec zyska klege a nie zyskał .Jedynie wzmocnił wroga .

Pan Morawiecki był dobry na posadzie ministra finansów a jest kiepski ,wręcz tragiczny dla nas na posadzie szefa .Uzgadnił kilka degradujących Poske uzgodnień unijnych .I zgodził sie na to sam osobiście .Pod pewnymi wzgledami zrobił wiecej szkud dla Polski niż sam Tusk !!!!!!!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, atmeg napisał:

Ostatnia wypiwiedz Bidena ,jak zaatakuje Rosja Ukraine to naslemy na nią (Rosje )wielkie sankcje gospodarcze ....Jest to niemal jawne pozwolenie na atak Rosji na ukraine .

Bocznicowi prawacy odmawialiście Ukrainie prawa do istnienia, śmieliście się z jęz. ukraińskiego, jawnie popieraliście Rosję w tym sporze, cieszyliście się z niepowodzeń i przywódców Ukrainy.

Nagle zaczęliście się o nią martwić? 

Nagle chętnie byście wysłali polskich żołnierzy na wojnę z Rosją - bo chyba nie liczycie na to, że imperialiści amerykańscy wyślą swoich, żebyście znowu na nich pluli, że wszędzie się wtrącają?

Zbieracie, coście zasiali. 

Najwyraźniej Biden czyta Bocznicę. Czyta Zyzola, JuGa, Amatora i całą resztę waszych poputczików.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panu Morawieckiemu bardzo podoba sie poklepywanie po plecach w Brukseli.

2 minuty temu, toptwenty napisał:

Bocznicowi prawacy odmawialiście Ukrainie prawa do istnienia, śmieliście się z jęz. ukraińskiego, jawnie popieraliście Rosję w tym sporze, cieszyliście się z niepowodzeń i przywódców Ukrainy.

Nagle zaczęliście się o nią martwić? 

Nagle chętnie byście wysłali polskich żołnierzy na wojnę z Rosją - bo chyba nie liczycie na to, że imperialiści amerykańscy wyślą swoich, żebyście znowu na nich pluli, że wszędzie się wtrącają?

Zbieracie, coście zasiali. 

Najwyraźniej Biden czyta Bocznicę. Czyta Zyzola, JuGa, Amatora i całą resztę waszych poputczików.

to do mnie ,bocznicowi prawiacy ? ja jestem za prawica .jestem za porozumieniem z ukrainą i zakopaniem dawnych zlych czasow . bo ....To my Polacy bylismy okupantami ukrainy wiele lat i to  nasz bochater zdradził i oddał czesc UkrAINY BOLSZEWIKOM . ale Ja to wiem ......mam na dzieje że te teksty nie do mnie .tylko przy okazji .

======================

toptwenty - myślisz że histori nie znam?

====================================

a zupełnie inna kwestia to odpowiedzialność ukrainców  za Mordy na ludnosci cywilnej Polskiej i Rosyjskiej .I za to powinni odpowiedziec ,

A to że chcili odzyskać swoje Panstwo to ich nie tłumaczy z tego co robili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz rząd jakby miał jaja , miał na starcie jaja za Szydlo ale potem Kaczor wszystko pozmieniał kiedy Merkel go nawiedzila wizytą  .

Powinien w Kwesti  Ukrainy postawić odszkodowania za zamordowanych niewinnych Polaków przez Ukraincow w czasie 2 wojny swiatowej i jakis czas po jej zakonczeniu.

===================

Pamietajcie Jarosław to nie Lech , to zupelnie inni ludzie .

================================

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ZSRR, lata 80te

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.01.2022 o 18:21, JuG napisał:

Ukraińcy piszą, że Brytyjczycy zmienili trasę lecąc nad Bałtykiem żeby Nord Stream 2 zbombardować.

Jak już tu wkroczysz Jugo, zapraszam na dobry bimber.

Majątek mam w Kanadzie pachnącej żywicą, a do gwałcenia tez nie jestem specjalnie atrakcyjny.

Podobno ta rajza na Ukrainę to wasz łabędzi śpiew. Później nie dacie rady bo w waszym wspaniałym państwie mężczyźni jebią, koło sześdźesiątki. Armia zmniejszy się samoistnie.Dane statystyczne mówią, że od przyszłego roku macie zajebisty regres w urodzeniach. Zaczynacie niknąc, jak my.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny filmik, daje wyobrażenie jak ogromny jest wszechświat

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.01.2022 o 19:23, atmeg napisał:

Pamietajcie Jarosław to nie Lech , to zupelnie inni ludzie .

================================

Na to bym nie wpadł :-))).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Atmeg chyba ma bana w wątku Polityka to udziela się tutaj. Takie gościnne występy ;-).

Jestem Europejczykiem - poważnie? Masz to w opisie. A z jakiej części Europy?

Dotąd myśleliśmy z Xtrasem, ze jesteś z Westeros...

Co mogą zdziałać trzy piwa....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.