Skocz do zawartości
IGNORED

Polska znowu przegrała ? | Wybory 2023


fox733
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

On 10/19/2023 at 4:17 PM, ASURA said:

Ale jaki błąd? dysleksja i dysgrafia do której się tak doczepiłeś jak chłop do pługa

Test matryc Ravena mimo tego zrobiłem na 99centyli i co mi zrobisz? elektorat PO ma większy o punkt? no nie rozśmieszaj mnie... skoro piszesz o niskim poziomie umysłowym wyborców PiS

p.s. to chyba z kropkami nie uważasz🤔

Żebym ja nie zacytował twoich maili do mnie. 

Poza tym co to za składnia "to chyba z kropkami nie uważasz" 😄

Więc z tym testem Ravena to jest pewnie tak samo jak z testem ramki albo testem kabla do którego oczywiście nigdy nie doszło ...

On 10/19/2023 at 3:57 PM, ASURA said:

Czytaj i zbieraj książki może dogonisz...kiedyś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bibliotekę ku ozdobie i dla dodania sobie powagi ma wiele osób, z czytaniem gorzej .....

Ciekawe czy te książki są prawdziwe ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, endriuw napisał:
W dniu 26.10.2023 o 08:58, Maju napisał:

Łezka się w oku kręci jak się patrzy na te ich wspomnienia i żale że im się "reset" nie powiódł.....   🙂

Tęsknicie Maju za czasami minionymi?

Gdyby PiS wygrał następną kadencję, to byście mieli PRLv2...

Tyle lat minęło a widzę że przyzwyczajenia z czasów minionych pozostały, "wicie, rozumicie".....   🙂

Sam tu jestem, do swoich pisz "tęsknicie, byście".....to wasz szef (jak niegdyś wasze komuchy z PE na wschód) pojechał do Ursuli, ale już nie po wskazówki jak ma działać by się zachodowi przypodobać, bo on to wie i realizuje od początku wzorowo.    🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mądremu dość.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, fetek napisał:

czemu TVN nie pozwał TVP za program "Jak oni kłamią" ?

fakt....dziwne to zwlekanie    🙂

18 godzin temu, Niepokorny napisał:

Bez przeciwwagi jaką jest TVPis do reszty tzw „Wolno Kłamać” mediów to dopiero będzie zamordyzm i tylko „jeden właściwy przekaz” 

Nie mogą tego przeboleć że przestało być "normalnie".....stracili co najmniej parę z tych 8 lat.....ileż to można było podatnych na  kłamstwa i manipulacje przeciągnąć na swoja stronę.    🙂

17 godzin temu, romeksz napisał:


Kaczyński to oszust, on nie jest prawnikiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty tak na poważnie czy wasze "dowcipy" się tak wyostrzyły że was tylko śmieszą?
A tak przy okazji fajnie się obserwuje takich za których inni takimi myślą takimi obrazkami.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji. Zauważyliście, że na tym powyższym obrazku mamy:

na twarzy uśmieszek a w oczach nienawiść?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Niepokorny napisał:
16 godzin temu, fozzie napisał:

Fetek, ja Ci opiszę sytuację, po której przestałem oglądać Tvpis. Było to może jeszcze w 2015, albo na początku 2016 roku. W Teleexpressie była informacja, że na działce należącej do męża Hanny Gronkiewicz-Waltz znaleziono konopie indyjskie. I tyle. Nic więcej. Dzięki tej informacji można było się wielu rzeczy domyślać, przypuszczać, że mąż Hanny Gronkiewicz-Waltz jest handlarzem narkotyków, albo jest zamieszany w handel narkotykami (tak w skrócie). Sprawdziłem w internecie, i też możesz to nawet teraz sprawdzić, bo w internecie nic nie ginie. Okazało się, że:
1. mąż Hanny Gronkiewicz był tylko współwłaścicielem działki
2. rzadko tam bywał, ale sam to zgłosił na policję
3. konopie zasiał sąsiad (nielegalnie)
4. sprawa jest nieaktualna od roku, bo już dawno sąsiad odpowiada za to
A najciekawsze było to, że w Tvn dokładnie o tym mówili i wyjaśnili. W ten sposób przestałem oglądać Tvpis. Niestety, czasami zdarza mi się tam zajrzeć, na dowolny kanał, i już po dwóch, trzech minutach nagromadzi się tyle kłamstw, niedomówień, insynuacji, że nie wiadomo od czego zacząć, żeby to wyprostować.
Jeżeli ktoś ogląda tylko i wyłącznie Tvpis (i pochodne) to nie ma żadnego pojęcia o rzeczywistości i o prawdzie, bo to, co Tvpis produkuje to wirtualna rzeczywistość, która z tą normalną ma niewiele wspólnego.

EDIT

Dodam tylko, że od tamtej pory jest tylko coraz gorzej.

Rozwiń  

Podobnież wiele TVNowskich manipulacji i kłamstw „wyjaśniano” w TVP ale w to oczywiście nie wierzysz..

TVN kłamie na swoje prywatne konto a z informacji z państwowej telewizji TVP nikt nie ma prawa się "domyślać" więcej niż to bywało 8 i więcej lat temu, tam o łapówkach Grodzkiego czy innych machlojach panów z byłymi i obecnymi immunitetami nikt by się niczego nie dowiedział.....przecież to takie proste.

13 godzin temu, fetek napisał:

I po co te kłamstwa ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nasiąknięci kłamstwami z TVN próbują sami tej niełatwej sztuki.....zawsze kiepsko im idzie.   🙂

 

14 godzin temu, endriuw napisał:

Macierewicz, Piotrowicz i inni o odszkodowanie i przywrócenie esbeckich emerytur się będą starać?

A wasz guru już im tego nie obiecał?
W TVP pokazali jak na wiecu wyborczym obiecywał, solennie.....ale przecież TVP kłamie, nie to co TVN.   🙂

Obawiam się że to jedna z niewielu obietnic której dotrzyma.  

 

 

14 godzin temu, Kostucha napisał:

Cenzura na forum 😳

Zwijać manatki. 

Myślałem że to tylko przy dyskusji o wycinaniu lasów komuś się "siekiera" osunęła i dwie głowy "spadło"....   

Bywa, znam ten problem.....sam się dziwię że do tej pory mnie nic nie dosięgło.   🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, bum1234 napisał:

Tak przy okazji. Zauważyliście, że na tym powyższym obrazku mamy:

na twarzy uśmieszek a w oczach nienawiść?

Oczy są zwierciadłem duszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Jakoś dziwnie jestem spokojny ,że po przejęciu rządów przez opozycję te środki do nas trafią . Wbrew obstrukcji PiS i Dudy .

Wojtku. Jesteś moim forumowym kolegą. Ja dla Ciebie mogę nie być. Tym razem bez policzkowania się nawzajem.

Jak sobie wyobrażasz otrzymanie tych środków? Za utratę suwerenności? Nie trzeba TVP oglądać, żeby domyślić się po co te wszystkie kamienie milowe. Brak praworządności to farsa. Rezolucje unijne przeciw Polsce trudno zliczyć. Skorumpowani i oskarżeni wychodzą na wolność, żeby głosować za kolejnymi karami nakładanymi na Polskę. To co w innych krajach członkowskich jest niedostrzegane nawet w dużo większej skali, w Polsce jest z miejsca widziane jako brak praworządności. 
 Obudź się. Jeśli nawet Tusk obietnicy dotrzyma, to pieniądze i tak nie będą nasze. Berlin będzie decydował do jakich celów można będzie je wykorzystać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODPRAWY z tyt likwidacji stanowisk pracy.

Wg mnie jest to jeden ze skandalicznie nierozwiązanych tematów w Polsce - i z pewnością na rękę wszystkim biznesom inwestującym w Polsce i funkcjonującym tudzież. Z racji swojej aktywności zawodowej mam okazję przypatrzeć się rozwiązaniom w wielu innych krajach europejskich (od liberalnych Irlandii i Wlk.Brytanii, przez np. uzwiązkowioną Francję, Luxemburg, Niemcy, Włochy...) i przyznam, że Polska zawsze 'wyskakuje na radarze' jako kraj gdzie likwidacja stanowiska pracy jest śmiesznie tania - przepisy ustawowe gwarantują taką samą wysokość odprawy (ilość x miesięcznych wynagrodzeń) pracownikowi z kilkuletnim stażem co pracownikowi po np 10-20 latach pracy, do tego dochodzi ustawowe ograniczenie na poziomie kilkudziesięciu tysięcy złotych. W sytuacji gdy rozstanie z pracownikiem w Niemczech czy Luxembourgu wiąże się z kilkumiesięcznymi okresami wypowiedzeń i odprawami w wysokości np 6-12 miesięcznych wynagrodzeń, w Polsce można np. średniej klasy menedżera zwolnić za nawet 1 pensję jeśli pracodawca sam z własnej woli nie zaproponuje wyższych odpraw. Fajna sprawa dla korporacji otwierających wszystkie centra usług itp. w Polsce, pracownicy młodzi, żadnych tam związków czy sensownych reprezentacji pracowniczych nie ma i się kręci... do czasu 😉 

Liczę, na to, że nowa władza zrobi z tym porządek. Zrobi? Bo nikt w ogóle o tym nigdy nigdzie nie mówi...

8 minut temu, Kostucha napisał:

Wojtku. Jesteś moim forumowym kolegą. Ja dla Ciebie mogę nie być. Tym razem bez policzkowania się nawzajem.

Jak sobie wyobrażasz otrzymanie tych środków? Za utratę suwerenności? Nie trzeba TVP oglądać, żeby domyślić się po co te wszystkie kamienie milowe. Brak praworządności to farsa. Rezolucje unijne przeciw Polsce trudno zliczyć. Skorumpowani i oskarżeni wychodzą na wolność, żeby głosować za kolejnymi karami nakładanymi na Polskę. To co w innych krajach członkowskich jest niedostrzegane nawet w dużo większej skali, w Polsce jest z miejsca widziane jako brak praworządności. 
 Obudź się. Jeśli nawet Tusk obietnicy dotrzyma, to pieniądze i tak nie będą nasze. Berlin będzie decydował do jakich celów można będzie je wykorzystać. 

Wydaje mi się, że nie raz było wskazywane, że Polska jest 'karana' za rozwiązania i działania, które w takiej czy podobnej formie funkcjonują w innych krajach EU. W Polsce to czy owo to 'skandal' a gdzieś tam w Niemczech czy Belgii są 'ok'. Przypomina to temat braku możliwości rządowej pomocy dla stoczni w Polsce bo 'w Unii nie można!' co rozwaliło przemysł stoczniowy - gdy w tym samym czasie wsparcie rządowe spokojnie realizowano dla stoczni w Niemczech. Podwójne standardy. No ale ...nie po to przyjmowano jakieś środkowoeuropejskie kolonie do EU aby się sobie tam te kolonie rządziły patrząc na swoje krajowe korzyści 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kostucha napisał:

Za utratę suwerenności?

Kto dybie na naszą suwerenność?

Chyba że pod tym pojęciem rozumiemy łamanie fundamentalnych zasad demokratycznego państwa prawa.

20 minut temu, Kostucha napisał:

Berlin będzie decydował do jakich celów można będzie je wykorzystać. 

Lepiej żeby Moskwa decydowała?

Narracja rodem z zebrania dla aktywistów PiS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obajtek mówił, że po wyborach paliwo nie podrożeje, a ceny szybują. 

Co się stało? 

"Nie ma powodów, aby ceny paliw na stacjach miały rosnąć w kolejnych tygodniach - przekonywał jeszcze przed wyborami prezes Orlenu.

Daniel Obajtek nie miał jednak racji, bo już tydzień po wyborach sytuacja na stacjach paliw, także na Orlenie, diametralnie się zmieniła."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed wyborami nie było wiadomo o tym co się wydarzyło na Bliskim Wschodzie....ale wam tylko wybory w głowach zostały

14 godzin temu, fetek napisał:

W 2014 jeszcze mówił że nie zostanie już  premierem ale nie mogę tego znaleźć.

14 godzin temu, caleb66 napisał:

On nie pamięta co mówił wczoraj a co dopiero w 2014r

 

Fakt, nadążyć za tym co obiecywał i co mówił jest trudno.

Tymczasem mistrz od historyjek obrazkowych  @romeksz wkleił ci taki gdzie pisze że obiecał to Kaczyński.....pewnie nie pamięta rządów Marcinkiewicza a potem ciągłego biadolenia opozycji jak to szef partii powinien, niemal musi być premierem.

Potem bredzi coś o jego dziadkach zapominając nie tyle o dziadku Tuska ale biedny zapomina o fakcie że to Tusk a nie Kaczyński ciągle jeździ układać się z obcymi.....a te zdjęcia  (jak mu napisali) z "radosnego marszu" i Tusk na demonstracji.....jakim trzeba być żenująco naiwnym, by z tego wnioski co do dzisiejszych realiów wyciągać.    🙂

12 godzin temu, dulon184 napisał:

1200-aferze pisowskiej 

Miałem niezły ubaw czytając wykaz tych "afer" gdy na liczniku było sporo mniej....teraz jakbym to czytał pewnie popłakałbym się ze śmiechu.

Jest nieźle:
707. Afera NBP – bank zapowiada inflację na poziomie nawet 26%

717. Afera z ustawą o tanim węglu – w ciągu kilku dni od uchwalenia i podpisania przez Dudę okazało się, że taniego węgla nie ma.

748. Afera z brakiem dwutlenku węgla – państwowe firmy takie jak Azoty i Anwil przestały produkować m.in. suchy lód;

749. Afera z brakiem piwa – browary przestają produkować piwo, bo nie mają skąd wziąć dwutlenku węgla do jego produkcji;

750. Afera z brakiem mleka – mleczarnie ostrzegają, że z powodu braku dwutlenku węgla w ciągu kilku dni staną;

751. Afera z brakiem mięsa – ubojnie nie są w stanie funkcjonować bez dwutlenku węgla, który przestały produkować zakłady państwowe takie jak Azoty;

1030.Afera Mariusza Kamińskiego – w roku 2023 przekaże kościołowi na kampanię wyborczą 220 milionów zł.

1148. Afera PiS w rolnictwie – brakuje paliwa żeby zebrać uprawy kukurydzy. W hurcie nie ma diesla lub jest bardzo drogi. Na wsi panuje wściekłość.

To nie afery, to już koniec świata......    :)))

12 godzin temu, dulon184 napisał:

zrobili cie na szaro 1200 razy

Jak z tych afer kilkadziesiąt da się bez uśmiechu przeczytać a  kilkanaście okaże się poważnie przez sądy potraktowana, jak to zrozumiesz to też zrozumiesz kto kogo robił na szaro.

 

 

 

13 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Jakoś dziwnie jestem spokojny ,że po przejęciu rządów przez opozycję te środki do nas trafią . Wbrew obstrukcji PiS i Dudy .

Po początkowych deklaracjach, zapewnieniach Trzaskowskiego że te "pieniądze się zamrozi" do ich rządów, po tym jak Róża Thun wytłumaczyła Ursuli jak mają postąpić w sprawie KPO i po zapewnieniach Tuska że "natychmiast" przywiezie te pieniądze zdaję sobie sprawę, że nie trzeba żadnych wyroków TSUE nie będą musieli wykonywać, żadnych ustaleń,  "kamieni milowych" przestrzegać.....oni im wypłacą nagrodę za wygrane wybory, boję się tylko o to co za tą przysługę obcym obiecali!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ajothe napisał:

Obajtek mówił, że po wyborach paliwo nie podrożeje, a ceny szybują. 

Co się stało? 

"Nie ma powodów, aby ceny paliw na stacjach miały rosnąć w kolejnych tygodniach - przekonywał jeszcze przed wyborami prezes Orlenu.

Daniel Obajtek nie miał jednak racji, bo już tydzień po wyborach sytuacja na stacjach paliw, także na Orlenie, diametralnie się zmieniła."

Oraz dystrybutory na stacjach Orlenu dokonały cudownej samoreperacji...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, fetek napisał:

dzisiaj TVN24:

Mają rację każdym punkcie.

35 minut temu, fetek napisał:

fejkowe wydarzenie podane jako fakt, notatki SB które przez sama służba uznała za nieprawdziwe przedstawione jako fakt byle oczernić i zniszczyć ludzi. 

Nie fejkowe. Więc nie kłam.

36 minut temu, fetek napisał:

nie pokazuje przekrętów PiS

Negujesz istnienie tych przekrętów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, papageno napisał:

Oczy są zwierciadłem duszy.

obraz.png.d05330b4d7ece4e9e094ce5d18145bac.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, fetek napisał:

zwłaszcza afera paskowa..

Paski szczujące na opozycję też nie istniały?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Maju napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z czym do ludzi. 

images?q=tbn:ANd9GcRWoAliZb-_4PMs2nkY62e

Kumple Putina się zebrali....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, endriuw napisał:

Oraz dystrybutory na stacjach Orlenu dokonały cudownej samoreperacji...

Faktycznie, dzięki niewidzialnej sile udało się naprawić wszystkie zaraz po wyborach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, jakie mądre się zrobiły te pisie 😉

Ale nie te tutaj, tu dalej rwa to samo. Od lat...

"Jadwiga Emilewicz wymienia przyczyny porażki PiS. "Nie zjedliśmy nawet przystawki

Wiele razy mówiłam kolegom, że nie możemy, będąc w rządzie, zachowywać się, jakbyśmy byli w opozycji – mówi Jadwiga Emilewicz, była ministra w rządzie Morawieckiego."

Gdyby ta reforma była prowadzona w sposób bardziej koncyliacyjny, być może nie mielibyśmy kursu kolizyjnego z Komisją Europejską. Zamiast stworzyć reformę, która realnie byłaby poprawą wymiaru sprawiedliwości, bo gdy obejmowaliśmy władzę w 2015 r., społeczna ocena wymiaru sprawiedliwości była ponad podziałami politycznym jednoznacznie negatywa, wydarzyło się wiele decyzji kolizyjnych:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, jar1 napisał:

Kumple Putina

obraz.png.58ce48ea23c9675c477dd920e3607dff.png

obraz.png.0748a983be14423c35fb6a46048c2335.pngobraz.png.8a29cb92c37665b0b3c231b0312276f2.png

Ech te ich wspólne przyjaźnie.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, jar1 napisał:

Jadwiga Emilewicz wymienia przyczyny porażki PiS.

Teraz może. Nie załapała się do koryta. Wcześniej fałszowała razem z Przywódcą i czerpała ponad miarę w ramach należyimsię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, papageno napisał:

Teraz może. Nie załapała się do koryta. Wcześniej fałszowała razem z Przywódcą i czerpała ponad miarę w ramach należyimsię.

W czasie kampanii Jadzie pieprzyła jak otruta. Widocznie trutka się skończyła skoro rozum jej wrócił. Aczkolwiek w cudowną przemianę jakoś nie wierzę, pewnie wizja wożenia dzieci własnym samochodem a nie rządową limuzyną tak na nią podziałała. A i mężuś pewnie straci fuchę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy patrioci. Nie wdawajcie się w rozmowy z nienawistnymi. Do nich nie można zwracać się nawet jako osoba probująca tylko polemizować. Zrobicie to nawet jako rodak ponad podziałami bez obelg i jadu, a i tak was wrzucą do szamba przytrzymując głowę aż się upewnią że zdechniesz. 
Rudy osiągnął swój cel. Szklanki wody nie podadzą jeśli nie wykrzyczysz „J***ć PiS”  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, jar1 napisał:

"Jadwiga Emilewicz wymienia przyczyny porażki PiS. "Nie zjedliśmy nawet przystawki

prawdziwe powody są znane dla każdego kto obserwował PIS w ostatnich 3 latach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Maju napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obraz.png.0748a983be14423c35fb6a46048c2335.pngobraz.png.8a29cb92c37665b0b3c231b0312276f2.png

Ech te ich wspólne przyjaźnie.....

image.png.e5f4140130fcf36356737fa90f5f3bbe.png

Niech więc będzie wspólna przyjaźń.

6 minut temu, Kostucha napisał:

Koledzy patrioci. Nie wdawajcie się w rozmowy z nienawistnymi. Do nich nie można zwracać się nawet jako osoba probująca tylko polemizować. Zrobicie to nawet jako rodak ponad podziałami bez obelg i jadu, a i tak was wrzucą do szamba przytrzymując głowę aż się upewnią że zdechniesz. 
Rudy osiągnął swój cel. Szklanki wody nie podadzą jeśli nie wykrzyczysz „J***ć PiS”  

Masz na myśli patriotów takich, jak @caleb66 lub @Niepokorny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, endriuw napisał:

Niech więc będzie

Rozumiem że chciałeś odreagować.....tylko na przyszłość coś z sensem wklej.....chyba nie chcesz wmówić że papież układał się z Putinem, albo że to zdjęcie coś wspólnego z tematem ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub nawet pokroju Mejzy, Bąkiewicza, czy nawet Pawłowicz?

Teraz, Maju napisał:

Rozumiem że chciałeś odreagować.....tylko na przyszłość coś z sensem wklej.....chyba nie chcesz wmówić że papież układał się z Putinem, albo że to zdjęcie coś wspólnego z tematem ma.

Vice versa proszę księdza...

Czy to nie Franio gadał, że ,,wszyscy jesteśmy winni tej wojnie" i ,,że to wina NATO"?

Czyli, że się układał z Putinem...

I jego spotkania z Cyrylem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, endriuw napisał:

nawet pokroju

Kontynuujesz pisanie od rzeczy.....twój wybór.
W ogóle to co piszesz jest typowe dla ludzi twojego pokroju.....nazwać tego nie zamierzam, bo to tu banem lub przynajmniej punktami nagradzają.....macie bujną wyobraźnię, wprawieni w pisaniu tekstów z gwiazdkami, to sobie sam dopiszesz co mogłem mieć na myśli.
Nie przesadź.....  🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Maju napisał:

Kontynuujesz pisanie od rzeczy.....twój wybór.
W ogóle to co piszesz jest typowe dla ludzi twojego pokroju.....nazwać tego nie zamierzam, bo to tu banem lub przynajmniej punktami nagradzają.....macie bujną wyobraźnię, wprawieni w pisaniu tekstów z gwiazdkami, to sobie sam dopiszesz co mogłem mieć na myśli.
Nie przesadź.....  🙂

Vice versa 🙂...

Zostańcie Maju z Bogiem 😇.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Zostańcie"....ech te ich przyzwyczajenia....   🙂
Z Bogiem

27 minut temu, Kostucha napisał:

Nie wdawajcie się w rozmowy z nienawistnymi.

Kilka już chyba lat nie pisałem w tematach zbliżonych do polityki, ten temat mi podszedł, stąd to obecne zaangażowanie.
Ale masz zupełną rację, z nimi się nie polemizuje, bo zawsze na końcu postępują jak przysłowiowy gołąb przy grze w szachy.

Znajdzie się tu nawet taki [......] który mnie księdzem nazwie......   🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.