Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)


norwidos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

@RAF77 Moje Gratulacje, i jak wrażenia po przesiadce z większego na mniejszy??? Duża poprawa co do jakości ???

To jest 75 cali!!! Ja nie mogę...

A wiec tak jak obiecałem przeprowadziłem kalibrację mojego Kina i co ...??? A no to iż bez niej brzmi 1000razy lepiej... 

ADACD97E-EBA7-4944-BA6B-02EDA12FDD6B.jpeg

4CE4E0FE-A643-4BFA-A90D-B91C2506B1FA.jpeg

218B9400-5033-49B4-BD2E-F635E8D6732A.jpeg

6EA9E0E2-2E0E-4953-96B9-6C08AC3892FB.jpeg

EDAAAC80-01A9-4BAF-8B3D-6430A0CF9392.jpeg

520431CC-8D6E-4439-B88D-2B8ED41E9E9C.jpeg

5622AB5E-3B9E-4005-A2F2-A6FB4718E424.jpeg

1D69FFEB-B89E-43DF-ADC3-C7E15F66F1F1.jpeg

5C1702B5-CD10-42EA-A7F7-952F81EDA00A.jpeg

2D5A9DB3-199E-4E66-B7C5-594500032120.jpeg

DA6931A9-09E6-4838-AF87-F652FCD65102.jpeg

D3C2C10D-3DE6-4353-9657-4A13F455C601.jpeg

CC27BE7B-6069-488F-B9F1-6CB64F52ED88.jpeg

Słychać wyraźnie, potwierdzone... 

Dzięki podpowiedzi forumowym kolega ustawiłem Fronty Full Band, Centralny small 50Hz, Sourrand 80Hz, Atmos 120Hz reszta bez zmian przed kalibracja... ogólnie ogladam na Pure Direct...

 

z niecierpliwością czekam na ten film:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
W dniu 7.03.2020 o 20:37, RobertG7 napisał:

I to pisze ktoś tak chamski, którego kilka postów w innym wątku moderator wykasował (zreszta na moją prośbę). Cóż za hipokryzja...

No jak ktoś jest tak leniwy i ma dwie lewe by poszukać Kolumn w dobrej cenie, to się nie dziwie... ha ha że wyszło jak wyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też. Jestem fanem filmów o tematyce wojennej. Super się sprawdzają w kinie domowym na projektorze. Mam parę płytek z filmami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
3 minuty temu, STELVIO napisał:

No ja też. Jestem fanem filmów o tematyce wojennej. Super się sprawdzają w kinie domowym na projektorze. Mam parę płytek z filmami.

No ja się sfrajerowalem bo 6 lat temu mój wuja wyprzedawał filmy blu ray i ich nie wziąłem a było ich z 1 tys... teraz żałuje bo jak widzę ceny za Ocalony 200zl i brak polskich płyt w sprzedaży to aż szczyka i boli... 

Boli mnie również ze w Polsce nie ma wydań w 4K filmów wojennych i sf... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
3 minuty temu, STELVIO napisał:

Dlatego kupując blu ray chciałem żeby napisy podkładać. I teraz płyty zagraniczne, tańsze można kupować.

No ja jak kupowałem Panasa to o Oppo jak i CA można było zapomnieć a jak się pokazały używki to o 50% droższe niż gdy kosztowały... a ja jestem zdania że odtwarzacz musi być najlepszy no i wybrałem to co wybrałem bo nie miałem innej możliwości... Pioneer przy Panasonicu to jak Fiat 126p z BMW e32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tego czytać nie idzie , już wolę chyba wyzwiska ale na wyższym poziomie językowym...poza tym czego można gratulować jeżeli ktoś coś kupuje ? Wygra w totka , wylosuje,  wyzdrowieje po chorobie itp wtedy można gratulować ale jak idę do sklepu , robię zakupy a ktoś mi gratulacje śle...śmieszne i to bardzo. Mi jakoś nikt nie gratuluje po wyjściu z marketu z pełnym koszykiem ....

Ps. @STELVIO dziękuję za donos za wpis " widać ktoś Cię wcześniej skrzywdził ale niestety to nie byłem ja " za który dostałem 2 punkty i 4 dni , jak można taki wpis ukarać? Co było w nim nie tak ? Zrozumiał bym gdyby sam Martin Rejek był tu moderatorem ale w to wątpię. Poracha. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie @Martin Rejek jak można wrzucić różne filmiki z tego samego filmu z udziałem nawet 2 głośników kontra 11  jeżeli nagrałeś to telefonem ? Masz nadzieję że ktoś usłyszy różnicę , tak w to wierzysz? Dobrze ty się czujesz ? Poza tym wrzucasz fragmenty filmu w którym lfe robi 70 procent rozpierduchy tyle że suba.....brak,  teraz należą się gratulacje .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Xpedite999 napisał:

Mi jakoś nikt nie gratuluje po wyjściu z marketu z pełnym koszykiem ....

Jak ja wychodzę z koszykiem to ludki odprowadzają mnie pełnym podziwu i zazdrości wzrokiem. Przynajmniej mi się tak wydaje.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez stench
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, WARMSTONE napisał:

Opchnę ci oryginalne kasety vhs ze 300szt. z największymi gniotami lat 80\90. Przestaniesz być frajerem a kasetki vhs jak nic wpasują się do oldschollowej kalibracji. No i będziesz kimś na forum.

Ja mam DVD i VHS ponad 3k.... po wypożyczalni, Blu koło 100 bo większość sprzedane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
3 godziny temu, Xpedite999 napisał:

Panie @Martin Rejek jak można wrzucić różne filmiki z tego samego filmu z udziałem nawet 2 głośników kontra 11  jeżeli nagrałeś to telefonem ? Masz nadzieję że ktoś usłyszy różnicę , tak w to wierzysz? Dobrze ty się czujesz ? Poza tym wrzucasz fragmenty filmu w którym lfe robi 70 procent rozpierduchy tyle że suba.....brak,  teraz należą się gratulacje .

No widzę syn marnotrawny powrócił z urlopu??? a tak tu cicho było Panie Subfan, Sf-SVS... 

ty i warmstone potwierdziliscie to o czym rozmawiałem z innymi , ze jak wrzucę to co wrzuciłem zacznie się plucie jadem!!! I się nie myliliśmy ... 

2 godziny temu, WARMSTONE napisał:

 

Opchnę ci oryginalne kasety vhs ze 300szt. z największymi gniotami lat 80\90. Przestaniesz być frajerem a kasetki vhs jak nic wpasują się do oldschollowej kalibracji. No i będziesz kimś na forum.

Tym gniotem to jesteś ty przez duże „G” ...

3 godziny temu, Xpedite999 napisał:

Panie @Martin Rejek jak można wrzucić różne filmiki z tego samego filmu z udziałem nawet 2 głośników kontra 11  jeżeli nagrałeś to telefonem ?
 

a co taki głuchy jesteś jak pień ze nie słyszysz różnicy??? Na jednym jak i drugim pełen Atmos gra...Już wiem dlaczego bo na 20mk2... czy 16mk2... hmmm pogubiłem się ???twoje suby zabiły cię basem i bez nich to jak bez ręki ...

Cytat

 Masz nadzieję że ktoś usłyszy różnicę , tak w to wierzysz?
 

Różnice słychać!!!! No ale jak wspomniałem wyżej głuchy jesteś...

 

 

Cytat

Dobrze ty się czujesz ? 

Ja się czuje bardzo dobrze względem Ciebie...

19 godzin temu, kivlov napisał:

Chciałem coś poczytać, ale jak zwykle to samo dzieje sie na forum i moderacji brak, a u mnie szykuję się małe zmiany, ale strach o nich opowiadać.

Ja bym nic tu nie pisał ... ten temat zszedł na psy dzięki parum użytkownikom... 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nikt nie powinien wychodzić z domu na odsłuchy tylko poprosić o film nagrany telefonem na YT i tyle , nawet z systemu 7.2.4 . ( jeszcze atmosy kolega przecież słyszy haha). Jakie plucie jadem kolego , to się logice wymyka co chcesz udowodnić tymi filmikami....

Mądrzejsi od Ciebie stwierdzili już że nie ma sensu mi zarzucanie bycia kimś innym z kilku względów a ty swoje ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
18 minut temu, Xpedite999 napisał:

W takim razie nikt nie powinien wychodzić z domu na odsłuchy tylko poprosić o film nagrany telefonem na YT i tyle , nawet z systemu 7.2.4 . ( jeszcze atmosy kolega przecież słyszy haha). Jakie plucie jadem kolego , to się logice wymyka co chcesz udowodnić tymi filmikami....

 

Ty chyba naprawdę jesteś jakiś nie normalny... chodzi o porównanie dzwieku w Pure Direkt kontra Audyssey ... Eh kończę pisanie na ten temat bo nie udowodnisz innemu człowiekowi gdzie gra lepiej... 

 

 

Mądrzejsi od Ciebie stwierdzili już że nie ma sensu mi zarzucanie bycia kimś innym z kilku względów a ty swoje ...

bo zachowujesz się idealnie tak samo jak on... a inni mnie nie interesują co maja do dodania na ten temat dla mnie jest jasne i tyle 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Martin Rejek napisał:

 

bo zachowujesz się idealnie 

Dziękuję....

 

25 minut temu, Martin Rejek napisał:

... dla mnie jest jasne i tyle 

I tu jest pies pogrzebany,  co dla innych jest oczywiste - dla Ciebie nie koniecznie i na odwrót. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, fetek napisał:

Ja mam DVD i VHS ponad 3k.... po wypożyczalni, Blu koło 100 bo większość sprzedane.

Ja też kupiłem końcówkę same gnioty, których nikt nie chciał za 50zł. Przy tych filmach ''Lody na patyku'' to arcydzieła.

2 godziny temu, Martin Rejek napisał:

Tym gniotem to jesteś ty przez duże „G” ...

Ty w ogóle rozumiesz coś z tego co inni piszą ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
55 minut temu, WARMSTONE napisał:

Ja też kupiłem końcówkę same gnioty, których nikt nie chciał za 50zł. Przy tych filmach ''Lody na patyku'' to arcydzieła.

Ty w ogóle rozumiesz coś z tego co inni piszą ?

Jasne że rozumiem co pisze... u mojego Wuja nigdy nie było gniotów... zawsze za nim kupił film do wypożyczalni brał najpierw do obejrzenia w domu dzięki czemu wieczorami z nim przesiadywałem i oglądałem... później zamawiał z Wrocławia te filmy które zrobiły na nim (i mnie) największe wrażenie i tak lądowały w wypożyczalni... 

5 godzin temu, WARMSTONE napisał:

Przestaniesz być frajerem

Ooo widzę ze ktoś mi ubliża, moderator już otrzymał zawiadomienie...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, paul klacska napisał:

No to teraz wiadomo kto nagrywał filmy kamerką vhs w kinie i sprzedawał na rynku w Smołczynie.??????

Taki żarcik.✌️✌️✌️✌️✌️

Idąc tropem Pana @Martin Rejek nawet po takich produkcjach można się spodziewać oryginalnego dźwięku i to jeszcze z odczuwalnym atmosem ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, Xpedite999 napisał:

Idąc tropem Pana @Martin Rejek nawet po takich produkcjach można się spodziewać oryginalnego dźwięku i to jeszcze z odczuwalnym atmosem ???

No i widzisz „Gościu” sam robisz problemy... cały czas Ci coś nie leży!!! Mój pokój, mój , system, moja kalibracja itp... czemu się nie wyśmiewasz z ludzi którzy maja np 5 tys na kino i chcą mieć wszystko od razu??? Przecież to się nie da by dobrze grało... lepszy system sub/sat zagra lepiej niż paździerzowe skrzynki ważące 5kg przy metrowej kolumnie... a gdzie amplituner z Atmosem jeszcze do tego ???

@Xpedite999 to ja zadam Ci pytanie jaki sub polecasz i czemu do kwoty 6tys obudowa zamknięta tylko mnie interesuje... metraż odsłuchowym 9m2 coś jeszcze chcesz wiedzieć by polecić jak najlepszy sub w tej cenie i tylko do kina???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Tobą nie ma sensu żadna dyskusja czy polemizowanie bo odbierasz to jako " plucie jadem " , to czego brakuje w twoich planach i koncepcjach to logika.  Masz duże uprzedzenia i kompleksy - nie mój problem . Tobie trzeba tylko przytakiwać żebyś się nie rzucał i nie wyzywał... Bardzo ciężko i boleśnie czyta się twoje wpisy bo nie dość że leżą gramatycznie to i merytorycznie,  poziom osoby słabo wykształconej i ze słabym zasobem słów. 

No i metraż dla suba 9m bo? No bo jest zasłonka? ? 

Jakie masz zasłonki że bas przez nie nie przechodzi ?

??????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Miejsce odsłuchu 9m2 

pokuj ma 15m2 ale na całej ścianie jest szafa sypialniana 3,25x2,5x0,7m 

29 minut temu, Xpedite999 napisał:

Z Tobą nie ma sensu żadna dyskusja czy polemizowanie bo odbierasz to jako " plucie jadem " , to czego brakuje w twoich planach i koncepcjach to logika.  Masz duże uprzedzenia i kompleksy - nie mój problem . Tobie trzeba tylko przytakiwać żebyś się nie rzucał i nie wyzywał... Bardzo ciężko i boleśnie czyta się twoje wpisy bo nie dość że leżą gramatycznie to i merytorycznie,  poziom osoby słabo wykształconej i ze słabym zasobem słów. 

No i metraż dla suba 9m bo? No bo jest zasłonka? ? 

Jakie masz zasłonki że bas przez nie nie przechodzi ?

??????

Heh bo jeżeli mi coś odpowiada to po co to ubliżanie, ja wiem jakie są zalecenia w kinie i jak powinno to być ustawione, ale do jasnej ciasnej mi to ma pasować nie tobie czy Kowalskiemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Martin Rejek napisał:

Jasne że rozumiem co pisze... u mojego Wuja nigdy nie było gniotów...

W d... mam twojego wujka. Pisałem o sobie kolego specjals.

3 godziny temu, WARMSTONE napisał:

Ja też kupiłem końcówkę same gnioty, których nikt nie chciał za 50zł.

No ja się sfrajerowalem bo 6 lat temu .  Ten kto to napisał jest od 6 lat frajerem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, WARMSTONE napisał:

Ja też kupiłem końcówkę same gnioty, których nikt nie chciał za 50zł. Przy tych filmach ''Lody na patyku'' to arcydzieła.

nie kupowałem, pozostałości po działalności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, fetek napisał:

nie kupowałem, pozostałości po działalności.

Dobry ruch może zabezpieczyłeś wnukom przyszłość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, WARMSTONE napisał:

Dobry ruch może zabezpieczyłeś wnukom przyszłość.

w czasie apokalipsy będzie czym w piecu palić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

@RAF77 zamówiłem 302 co prawda są po zwrocie ale z pełna gwarancja... teraz musze się zastanowić co zrobić z 202 czy zwrócić choć były kupione po za aukcja , czy sprzedać za 2tys. ??? 302 kupiłem za 700€ taniej nie dało rady? a w PL nie dostępne... w Sobotę będę montował jak starczy mi czasu i o ile do tego czasu dojdą 302 jeżeli nie dojdą to zamontuje tylko tylnie...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.