Skocz do zawartości
IGNORED

Ostatnio obejrzane.


lucmaster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden woli myśleć, drugi woli oglądać; rozumiem kolego.

uuuuuuu :) - film dla myślących :) - powiem tak - te filmy niby aspirują do filmów dla myślących ale zrobione jest to tak prymitywnie i prosto że owszem są dla myślących ale że tak się wyraże - prosto :) i proszę Cię nie dorabiaj do tych filmów że niosą nie wiadomo jakie przesłanie bo tak naprawdę są płytkie jak.....ale to wszystko moim zdaniem kolego! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jgx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

dobry film na wieczór, na spokojnie z małą zagadką.

he,he

Właśnie leci w TV i nagrywa mi.

Coś mnie tknęło, że może być dobry i przed odejściem od TV wcisnąłem rec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIENAWISTNA ÓSEMKA

Zdecydowanie dla miłośników Tarantino, mnie się podobał.

Fajnie sfilmowany, mroczny klimat, końcówka z dużą ilością krwi, czyli wszystko co już wcześniej u mistrza bywało.

Miłośników współczesnego kina teledyskowego może nużyć, cóż, co kto lubi.

Do obejrzenia na nasze-kino

 

Widzę, że leży tu i ówdzie. Są już napisy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuu :) - film dla myślących :) - powiem tak - te filmy niby aspirują do filmów dla myślących ale zrobione jest to tak prymitywnie i prosto że owszem są dla myślących ale że tak się wyraże - prosto :) i proszę Cię nie dorabiaj do tych filmów że niosą nie wiadomo jakie przesłanie bo tak naprawdę są płytkie jak.....ale to wszystko moim zdaniem kolego! :)

 

Tak, bo dla myślących to tylko to co skomplikowane i zagmatwane:)) Jest duża różnica między prostotą a prostactwem...A poza tym lubię rosyjskie kino, bo pięknie gra na emocjach i co mi zrobisz? :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosja produkuje kino na wysokim poziomie, to dziwny kraj, wiele filmów nie miałoby szans na powstanie w Polsce.

Zaraz byłby krzyk o "antypolskość", tego im zazdroszczę, że potrafią siebie pokazać bez żadnych kompleksów i zasłon.

To zaskakujące, ale prawdziwe!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Frank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo dla myślących to tylko to co skomplikowane i zagmatwane:))

odróżniaj film trzymający w napięciu od zmuszającego do myślenia, tych drugich nigdy nie robiono.

 

Chcesz skomplikowane i zagadkowe historie zacznij czytać książki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />

Tak, bo dla myślących to tylko to co skomplikowane i zagmatwane:)) Jest duża różnica między prostotą a prostactwem..<br />

Nie chciałem być niemiły ale sęk w tym że te filmy są prostackie :)

 

A poza tym lubię rosyjskie kino, bo pięknie gra na emocjach i co mi zrobisz? :P

A co mam zrobić? Pożyczę Ci miłych chwil przy takim kinie skoro lubisz :) Na szczęście mamy wybór i oby nam tego nigdy nie zabrakło:)

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jgx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz skomplikowane i zagadkowe historie zacznij czytać książki.

 

Sugerujesz żebym czytał źle napisane ksiązki jakby tak zrobionych filmów już nie było ;)

 

Nie chciałem być niemiły ale sęk w tym że te filmy są prostackie :)

 

 

Ja nie jestem nie miły ale od tej chwili Twoje zdanie mało mnie obchodzi ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz żebym czytał źle napisane ksiązki jakby tak zrobionych filmów już nie było ;)

dobrą wymagającą książkę znajdziesz, filmu nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrą wymagającą książkę znajdziesz, filmu nie.

Za długo już żyję żeby takie rzeczy twierdzić, raczej jestem skłonny stwierdzić że wszystko już było i trudno coś nowego odkryć tak że to jest takie ryzyko przy intensywnym przebywaniu w obu krainach :) Oczywiście jest dużo zepsutych filmową realizacja książek i bardzo mało ich lepszych realizacji niż napisana książka i widocznie tak musi być, nie przeszkadza mi to szczególnie biorę wszystko chętnie z inwentarzem zastanym :) Jak to mówią nie napinam się z tym szczególnie, jedno i drugie to nasza kultura podobnie jak muzyka z której czerpię pełnymi garściami i to moim zdaniem to jest ten pozytyw w naszym życiu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interstellar nic nadzwyczajnego. Za długie i za nudne. Fajnie że nie poszedłem do kina

Moim zdaniem (i wielu miłosników S-F) jedna z najlepszych pozycji z gatunku S-F. Bardzo załuje że nie poszedlem do kina, niestety już nie da rady. Skoro Ci się nie podobał mógłbyś podać pozycje z tego gatunku warte obejrzenia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jgx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no są gusta i guściki - poza Alien część I reszta moim zdaniem nie ma startu do Interstellar - mówie tu o całości czyli fabule, soundtracku, klimacie efektach itd. Nie mówie że to złe pozycje bo wiadomo że nie ale jak mówie kazdy ma inne preferencje co do filmu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem (i wielu miłosników S-F) jedna z najlepszych pozycji z gatunku S-F. Bardzo załuje że nie poszedlem do kina, niestety już nie da rady. Skoro Ci się nie podobał mógłbyś podać pozycje z tego gatunku warte obejrzenia?

Bez przesady, ten film może jest i jeden z lepszych pozycji SF, ale w ciągu ostatnich paru lat.

Do takiego Blade Runnera to nie ma startu we wszystkich aspektach kina

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takiego Blade Runnera to nie ma startu

 

Blade Runner (w wersji z narratorem i happy endem) jest dziełem doskonałym, aczkolwiek jednopoziomowym.

Chcesz pobiegać na wielu płaszczyznach, to obejrzyj " Koniec dzieciństwa / Childhood’s End " - to jest dopiero

zadanie dla zwojów, choć pewna postać jest zbytnio przerysowana, ale to tylko ze względu na jej symbolikę.

 

Polecam, dobre kino.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także uważam że Interstellar ma niezwykly klimat za sprawą fabuły i dźwięku i nie mówię tu o jakości dźwięku....efekty rewelacyjne ... podobnie jak Oblivion. ... fabuła, klimat,efekty, soundtrack dla mnie wzorowo ..... ale obowiązkowe doświadczenie tych dwóch tytułów na "troszkę" większym calarzu niż standardowy tv...

Oczywiście wszystko kwestia osobistych preferencji. .... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Blade runner, cube (1), dystrykt 9, alien (całość), scanner darkly, matrix (całość). To tak na szybko. Oprócz dystryktu ogladalem te filmy wielokrotnie.

Aleś pojechał z tytułami... To chyba żart z tymi matrixami (2 i 3), scanner darkly, dystryktem, czy cube. Toż to całkiem inna liga. Interstellar już jest w kanonie wielkich filmów s-f. Te przez Ciebie wymienione to normalne, niczym nie wyróżniające się filmy. Powtórzę jeszcze raz. Ten film należało obejrzeć w kinie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby przerwać wątek sci-fi , dla odmiany zapodam wczorajszy obejrzany "Burnt" , jak dla mnie i żony bardzo okej, luźny film , można pooglądać jak się jada w "wielkim świecie"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interstellar dla niektórych może być trochę niezrozumiały i nudny, pierwszy raz oglądałem u rodziców i faktycznie był przeciętny, drugi raz po kilku tygodniach obejrzałem u siebie w spokoju i zmieniłem zdanie. Film nie każdemu przypadnie do gustu ale uważam że każdy powinien go obejrzeć. Film moim zdaniem miał ambicje... ale coś nie wyszło.

 

skoro rzucono sieczkę w postaci matrixa (jakąś się nie wraca do tego mimo że BD stoi na półeczce) to może warto przypomnieć o artificial intelligence: AI oraz I, robot, the thirteenth floor

 

to obejrzyj " Koniec dzieciństwa / Childhood’s End " - to jest dopiero

zadanie dla zwojów, choć pewna postać jest zbytnio przerysowana

mowa o mini serialu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interstellar dla niektórych może być trochę niezrozumiały i nudny, pierwszy raz oglądałem u rodziców i faktycznie był przeciętny, drugi raz po kilku tygodniach obejrzałem u siebie w spokoju i zmieniłem zdanie. Film nie każdemu przypadnie do gustu ale uważam że każdy powinien go obejrzeć. Film moim zdaniem miał ambicje... ale coś nie wyszło.

 

Niestety jak w filmie nie leją się non stop po mordzie , trup nie pada gęsto to dla niektórych widzów jest nuuuuda .

No i nie zapominajmy o cyckach , koniecznie muszą być cycki ... ;)

 

Porównanie filmu "Cube" do "Interstellar" jest co najmniej karkołomne.

To tak jakby porównywać "Green Lantern" i np. " The Green Mile ". ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interstellar już jest w kanonie wielkich filmów s-f.

Z tym kanonem to trochę przesadziłeś. Wszystko zależy od gustu. Interstellar ogromnie mnie rozczarował. Ciągnął się jak flaki z olejem i kiedy wreszcie pojawiły się napisy końcowe odetchnąłem z ulgą.

 

Nie trzeba odwoływać się od razu do 2001 A Space Odyssey. Dla mnie o niebo lepszymi produkcjami były:

Total Recall - 2012

Knowing - 2009

The Island - 2005

 

czy też ze starszych;

Event Horizon - 1997

Altered States - 1980

 

Nie żadnym z ww. filmów się nie nudziłem i do dziś ciepło je wspominam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest Event Horizon to dorzucam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Był jeszcze film w podobnym klimacie na stacji podwodnej, starszy, ktoś może kojarzy ?

 

Porównanie filmu "Cube" do "Interstellar" jest co najmniej karkołomne.

co nie zmienia faktu że cube miał swój urok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stacji podwodnej? To chyba "Kula" z S.L.Jackson z Hoffmanem Dastinem i z Sharon ..... :)

 

Ze starszych jeszcze "Kontakt" dla mnie perełka...jak leci na jakiejś platformie zawsze oglądam....

...podobny klimat jak Interstellar czyli troszkę naukowy owiany tajemnicą... co dalej nastąpi?

All the best... soundtrack, efekty i to co najbardziej lubie u Nolana (użytkownicy ekranów w proporcji 21:9 tego nie znoszą z wiadomych powodów ) zmiany proporcji obrazu z 2,40:1 na 1,78:1...

 

I sprawa następna. .. dla mnie czym dłuższy film sci-fi tym ciekawiej....generalnie do filmów fantastycznych 90-cio minutowych nawet nie podchodzę (Grawitację obejrzałem)...bo wszystko w takich krótkich filmach musi się wyjasniać szybciutko a ja uwielbiam długo czekać na finał...i właśnie Interstellar jest takim długim filmem...

.... ewentualnie wolę się czuć delikatnie znudzony długością niż czuć niedosyt z powodu zbyt szybkiego zakończenia... ale to jest mój gust i moje upodobania filmowe...a jak wiadomo ilu widzów tyle gustów...

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stacji podwodnej? To chyba "Kula" z S.L.Jackson z Hoffmanem Dastinem i z Sharon ..... :)

hmm możliwe

 

przypomniał mi się jeszcze "Virus", może nie jest to cudo ale ma swój urok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.