Skocz do zawartości
IGNORED

Ostatnio obejrzane.


lucmaster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

The Revenant' ,mnie się podobał. DiCaprio-świetna rola.

Podobno w całym filmie nie zastosowali sztucznego światła.

 

Nienawistna ósemka-tekściory nie do pobicia.

Paru aktorów,dyliżans i zajazd Pasmanteria u Minnie

I wyszedł świetny film.

Daisy Domergue i jej miny są boskie :)

Nie gorszy od Django

Lepszy od Bekartów

 

Most szpiegów

Można obejrzeć, spodziewałem się więcej akcji, ale się nie zawiodłem. Niezłe kino.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Nienawistna ósemka-tekściory nie do pobicia.<br />Paru aktorów,dyliżans i zajazd Pasmanteria u Minnie<br />I wyszedł świetny film.<br />Daisy Domergue i jej miny są boskie :)<br />Nie gorszy od Django<br />Lepszy od Bekartów<br />

Właśnie się wybieram, w kinie widziałem wcześniej zajawkę i powiedziałem sobie że nie odpuszczę :) Poza tym lubię specyficzne poczucie humoru mistrza Q.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon filmowy w pełni, to lubię ;)))

W sumie można by się pobawić w zgłaszanie swoich kandydatów do Oscara.

...ale na premiery na blu-ray trzeba poczekać te 3 miechy.... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się wybieram, w kinie widziałem wcześniej zajawkę i powiedziałem sobie że nie odpuszczę :) Poza tym lubię specyficzne poczucie humoru mistrza Q.

 

Trzyma poziom QT :)

Natomiast Zjawa, hmm... - ma to Coś - warto iść do kina.

Szkoda, że zapomnieli uwspółcześnić do filmu uzębienie głównemu bohaterowi. W scenie podnoszenia się z martwych - nie chcę robić spojlera - to trochę dysonans.

Bardzo dobry film.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzyma poziom QT :)

Natomiast Zjawa, hmm... - ma to Coś - warto iść do kina.

Szkoda, że zapomnieli uwspółcześnić do filmu uzębienie głównemu bohaterowi. W scenie podnoszenia się z martwych - nie chcę robić spojlera - to trochę dysonans.

Bardzo dobry film.

 

Za minutę wychodzę na pana Q, lecę PA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za minutę wychodzę na pana Q, lecę PA

To jak wrócisz, następny bilet zakup na Zjawę.

Oba filmy traktują w sumie o tym samym - o gwałcie na cudzej Przestrzeni, lecz sposób narracji i historie przewodnie są diametralnie różne.

Warto obejrzeć oba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak wrócisz, następny bilet zakup na Zjawę.

Oba filmy traktują w sumie o tym samym - o gwałcie na cudzej Przestrzeni, lecz sposób narracji i historie przewodnie są diametralnie różne.

Warto obejrzeć oba.

Tak zjawa do dwóch tygodni będzie obejrzana choćby dla tego żeby posłuchać Wojtka Mazolewskiego jak robi muzykę w tle ;) a pan Quentin zrobił oszustwo na czasie film ponad 3 godziny przeszedł jak z bicza strzelił w sumie miałem wrażenie że to 1,5 godziny :)

Enio Moricone grał w tle ale mało go było a sam dźwięk muzyki wykastrowany, trochę szkoda bo wiem że w kinie da radę lepiej, może to ta technika kręcenia w technice Panavision sie do tego przyczyniła? nie wiem, na początku kolory mnie trochę wkurzały no ale to szczegół mimo to jak się walczy z piractwem to oglądając oryginał powinno się jednak dostawać ciut więcej tyle OT

 

Jak ktoś nie lubi pana Q to informuję że na szczęście się nie zmienił! Jak dla mnie kapitalna rozrywka! Jeśli ktoś to traktuje na serio i doszukuje się jakiś podtekstów, ten kiep! :)

 

Polecam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ASURA

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bridge of Spies - Most Szpiegów - serdecznie polecam naprawdę warto obejrzeć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie lubi pana Q to informuję że na szczęście się nie zmienił!

Zależy od którego momentu liczyć. Wściekłe Psy, Pulp Fiction czy Jackie Brown nie mają żadnego porównania do tego co zrobił później,

a później już było męczenie gniotów na siłę i odcinanie kuponów od sławy jaką przyniosły wcześniejsze (owszem udane) produkcje.

Choćby przywołany powyżej Django... no i co w tym takiego cudownego? Poza rzeczywiście znakomitym DiCaprio, to co jeszcze?

O takich bzdetach jak "Od zmierzchu do świtu" czy "Kill Bill" już nawet pisać mi się nie chce, bo kto widział ten wie, a reszta nie ma czego żałować.

Może to kwestia gustu, nie wiem. Jak dla mnie koleś jest zdecydowanie przereklamowany i od 20 lat nie zrobił nic godnego spazmów zachwytu,

które tradycyjnie towarzyszą każdej kolejnej jego produkcji wchodzącej na ekrany. Dużo hałasu o nic, moim skromnym zdaniem oczywiście.

 

Marsjanin - jeeeezzuuu co za nudy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bękarty wojny świetne

django widziałem raz i jakoś mnie nie ciągnie

ósemka lepsza niż django, gorsza od bękartów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Quentina to zgadzam się z Parantullą.

Dla mnie liczą się tylko Wściekłe psy i szczególnie Pulp Fiction. Film który chyba widziałem z 15 razy. Potem to popłuczyny. Mimo że uwielbiam dolarową trylogie S. Leone to Django i Nienawistną ósemke uważam za bardzo słabe. Mimo bardzo dobrej gry Di Caprio i ciekawego comebacku Dona Johnsona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez noquarter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don Johnson? Gdzie? Chyba w "Od Zmierzchu Do Świtu".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don Johnson? Gdzie? Chyba w "Od Zmierzchu Do Świtu".

Każdy się mylić mojsze:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Cytrus

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez przychylam sie do opini Parantulli.

No moze jeszcze dodalbym "Cztery pokoje - Mężczyzna z Hollywood"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kichanadeta

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ostatniego Tarantino to tak jak dla mnie jego ostatni film to najlepsze co zrobił po Jackie Brown.

Zjawa, hmm

Moze to i nastrój ma

Niestety ale z kogoś umierającego w kilka minut zrobić zdrowego , zdolnego do takiej podróży to jest kpina z widza

Późniejsze perypetie bohatera też ala J.Rambo

Jak dla mnie o wiele lepsza role zagrał T.Hardy , ale że Leonardo Oscar już się wcześniej należał to niech go dostanie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Choćby przywołany powyżej Django... no i co w tym takiego cudownego? Poza rzeczywiście znakomitym DiCaprio, to co jeszcze?

 

Django jak i Bękarty to nieciekawe słabe filmy. Nie wiem jak najnowszy ale nie spodziewam sie poziomu pulp fiction

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bitter Lake

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Film opowiada dlaczego politycy kreuja wielkie historie, ktore staja sie tak splycone, ze tak naprawde nie mozemy zobaczyc w nich swiata w dluzszej perspektywie. O paradoksach tego swiata, o wplywie zachodu na na postrzeganie Islamu, oraz Islamu na postrzeganie zachodu.

 

-----

 

Polecam takze ten film Victoria (Forma jednego ujecia i krecenia w naturalnych warunkach wzmaga uczucie realizmu tak bardzo, ze zapominamy iż to tylko film):

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na AXN przypadkowo udało mi się obejrzeć film " Syriana" .

Dawno nie widziałem tego filmu a to wg. mojej opinii jeden z najlepszych filmów o tej tematyce jakie nakręcono w ostatnich latach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy się mylić mojsze:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ano.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od którego momentu liczyć. Wściekłe Psy, Pulp Fiction czy Jackie Brown nie mają żadnego porównania do tego co zrobił później,

a później już było męczenie gniotów na siłę i odcinanie kuponów od sławy jaką przyniosły wcześniejsze (owszem udane) produkcje.

Choćby przywołany powyżej Django... no i co w tym takiego cudownego? Poza rzeczywiście znakomitym DiCaprio, to co jeszcze?

O takich bzdetach jak "Od zmierzchu do świtu" czy "Kill Bill" już nawet pisać mi się nie chce, bo kto widział ten wie, a reszta nie ma czego żałować.

Może to kwestia gustu, nie wiem. Jak dla mnie koleś jest zdecydowanie przereklamowany i od 20 lat nie zrobił nic godnego spazmów zachwytu,

które tradycyjnie towarzyszą każdej kolejnej jego produkcji wchodzącej na ekrany. Dużo hałasu o nic, moim skromnym zdaniem oczywiście.

"Od zmierzchu do świtu" nie jest de facto filmem QT - chyba tylko scenariusz?

Fanatykiem Quentina nie jestem - ale chyba trudno mu odmówić warsztatowej wirtuozerii żeby nie powiedzieć perfekcjonizmu? Poza tym podoba mi się to jak w kolejnych filmach (niewielu przecież) bawi się konwencją kolejnych stylów nawiązujących do konkretnych tytułów/nurtów kinematografii "lżejszej". Co kto lubi oczywiście - Bergman to nie jest wiadomo ale kto ogląda dziś Bergmana? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem nie tyle "bawi się konwencją" co zwyczajnie żadnego świeżego pomysłu na film nie ma i tyle.

Kolejne wielkie arcydzieło po Django jakie mi przychodzi do głowy, to Grindhouse coś tam coś tam.

I po raz kolejny ten sam schemat czyli bierzemy z półki jakiegoś gniota klasy B, obsadzamy w głównej roli znanego kolesia

i gotowe, można już zacząć liczyć kasę (ten film zarobił ponad 50 mln $ !!!) bo co to nie będzie za sieczka ludzie i tak bilety kupią.

Kill Bill - to samo. Django - to samo. Od zmierzchu do świtu - to samo. Dysponując budżetem na gażę dla gwiazd

z każdego gówna bicz ukręcisz, nie musisz się nawet nazywać Tarantino, DePalma, Scorsese czy inny Woody Allen :)

 

Weź dla przykładu z takich ostatnio obejrzanych niech będzie "Praktykant".

Maksymalnie syfiasta i banalna historyjka o dupie maryni, na której normalnie oka bym nie zawiesił nawet minuty,

a wystarczyło postawić DeNiro przed kamerą i od razu jest całkiem inna rozmowa.

To samo ten Tarantino. Pozamieniaj mu aktorów w tych jego filmach i zobaczysz jakie to arcydzieła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.