Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wtedy wszystko co NIK zrobił za rządów Banasia byłoby nieważne.

1 minutę temu, toptwenty napisał:

Ale consumatum już było...

Nie jestem znawcą tematu ale wydaje mi się ,że w tym przypadku ( nieważności ) consumatum nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Można by pójść za przykładem KK.Nie ma rozwodów ale można małżeństwo uznać za nieważne.To byłby plan Ź.

Jeśli nie wiesz na czym polega różnica pomiędzy unieważnieniem a rozwodem to tylko sam sobie wystawiasz laurke.

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka wypowiedzi w dyskusji nt Banasia. (FB)

- Kumpli potrzebujecie do zdymisjonowania , a do powołania żeście nie potrzebowali ,choć was ostrzegali, lichoty jedne

- Nawarzyli byle jakiego piwa to niech je wypiją.

- Opozycji trzeba było słuchać, gdy podczas prezentacji waszego kryształowego Mariana mówiła wam, że to jest przestępca.

-  Se go wybrali to niech se go majo, panie.

Edytowane przez toptwenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twiterze jest nawet #muremzamarianem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Jacchusia napisał:

Jeśli nie wiesz na czym polega różnica pomiędzy unieważnieniem a rozwodem to tylko sam sobie wystawiasz laurke.

Masz problemy z rozumieniem tekstu ? Z czego wnosisz,że nie rozróżniam rozwodu od unieważnienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jacchusia napisał:

Jeśli nie wiesz na czym polega różnica pomiędzy unieważnieniem a rozwodem to tylko sam sobie wystawiasz laurke.

Jeden z najbardziej zatwardziałych i zawziętych polskich katoli, co to bez Maryjki i Jeżurka z domu się nie rusza - niejaki Cejrowski (ten od yebania kubkiem w stół) - zazwyczaj unieważniał...

Taki pobożny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Masz problemy z rozumieniem tekstu ? Z czego wnosisz,że nie rozróżniam rozwodu od unieważnienia ?

Chyba tak, w takim razie liczę, że mi wytłumaczysz o co ci chodziło.

Z góry dziękuję.

2 godziny temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Jeden z najbardziej zatwardziałych i zawziętych polskich katoli, co to bez Maryjki i Jeżurka z domu się nie rusza - niejaki Cejrowski (ten od yebania kubkiem w stół) - zazwyczaj unieważniał...

Taki pobożny.

Piszesz o tym Cejrowskim, który jeden raz unieważnił, czy znowu drinkujesz i w oczach ci się dwoi, albo i troi?

 

 

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz po chamsku mi zaimputujesz, że piszę po pijaku - a zgłoszę twą bezczelność i chęć wszczynania pyskówek do Moderacji, o czym cię uprzedzam. A nie mam dziś ochoty do żartów, zwłaszcza z takimi, jak ty.

 

A o Cejrowskim - ja tej faszystowskiej gnidzie nie wierzę w ani jedno jej słowo.

Może miał pięć żon, nawet jednocześnie. Do tego ch*ja wszystko podobne i możliwe.

I na tym zakończmy.

Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś zgłaszać nie uprzedzać, bo to nikomu ie potrzebne.

A co do Cejrowskiego, to wierzyć mu nie musisz, wystarczy to sprawdzić. Piszesz brednie, a potem się dziwisz, że ktoś próbuje zgadnąć w jakim stanie świadomości to piszesz.

Cejrowski z faszyzmem nie ma nic wspólnego, jeśli piszesz coś o szacunku może zacznij od siebie...

26 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Jeszcze raz po chamsku mi zaimputujesz, że piszę po pijaku - a zgłoszę twą bezczelność i chęć wszczynania pyskówek do Moderacji, o czym cię uprzedzam. A nie mam dziś ochoty do żartów, zwłaszcza z takimi, jak ty.

 

A o Cejrowskim - ja tej faszystowskiej gnidzie nie wierzę w ani jedno jej słowo.

Może miał pięć żon, nawet jednocześnie. Do tego ch*ja wszystko podobne i możliwe.

I na tym zakończmy.

 

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacchusia

Skoro prezes NIK jest nieusuwalny ( tak jak małżeństwo w KK jest nierozwiązywalne ) to można poprzez dowiedzenie ,że przy jego wyborze były błędy formalne doprowadzić do odsunięcia go od stanowiska .Czyli małżeństwa w ogóle nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Jacchusia

Skoro prezes NIK jest nieusuwalny ( tak jak małżeństwo w KK jest nierozwiązywalne ) to można poprzez dowiedzenie ,że przy jego wyborze były błędy formalne doprowadzić do odsunięcia go od stanowiska .Czyli małżeństwa w ogóle nie było.

O tak, masz rację i tu i tam.

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.11.2019 o 08:23, Zyzol napisał:

Władze irańskie przyznają

?

Osiem lat po "wiośnie arabskiej" można powiedzieć z dużą dozą pewności że arabska młodzież poniosła klęskę ponieważ zabrakło jej autorytetów świeckich i racjonalnych jako przewodników politycznych.

Jedyne autorytety które znali doprowadziły ich do radykalizacji religijnej, bo nie było w okolicy innych przewodników.

Grupa tych 30 ma zapewnione stosunkowo bezpieczne miejsca spotkań, w miastach cywilizacji zachodniej. To niezwykle ważne bo bez tego ich ruch zostałby już uduszony przez kler i polityków w ich ojczyznach.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Jacchusia napisał:

Cejrowski z faszyzmem nie ma nic wspólnego

Co zdanie to ciekawostka.

17 godzin temu, Jacchusia napisał:

Powinieneś zgłaszać nie uprzedzać, bo to nikomu ie potrzebne.

Wydaje Ci się że jesteś tym który będzie mówił innym co mają robić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.12.2019 o 15:01, toptwenty napisał:

?

Osiem lat po "wiośnie arabskiej" można powiedzieć z dużą dozą pewności że arabska młodzież poniosła klęskę ponieważ zabrakło jej autorytetów świeckich i racjonalnych jako przewodników politycznych.

Jedyne autorytety które znali doprowadziły ich do radykalizacji religijnej, bo nie było w okolicy innych przewodników.

Grupa tych 30 ma zapewnione stosunkowo bezpieczne miejsca spotkań, w miastach cywilizacji zachodniej. To niezwykle ważne bo bez tego ich ruch zostałby już uduszony przez kler i polityków w ich ojczyznach.
 

Osiem lat po tzw. arabskiej wiośnie trzeba powiedzieć to samo, co i przed. Tam nie przyjmie się żadna zaimplantowana demokracja na wzór zachodniej. Wiedziano to już po kolejnej agresji na Irak, a mimo to zmarnowano kolejne miliardy dolarów, zniszczono prawie cały region oraz spowodowano większe ofiary i cierpienia ludzkie, niż w wyniku działań ówczesnych dyktatorów.

Zachód nie rozumie tej części świata, nie ma wobec niej żadnej partnerskiej polityki, a jedynie neokolonialne chwyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.11.2019 o 10:31, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Taki Vito Corleone wiedziałby co zrobić z Banasiem.Ale pisowcy to mięczaki .

Źle kombinujesz. Chłopina pogubił się trochę ale jedno daje do myślenia dlaczego tzw. opozycja jak i swoi chcą uciszyć.

Banaś bez wątpienia jest "kimś"oraz swego rodzaju czubkiem, góry lodowej. Nie jest na pewno "szefem wszystkich szefów". O tą górę i o owego Jarzynę idzie gra. Majkel udał się do katedry, Kaczysław do szpitala; być może to ta scena...

Banaś ma teraz ogromną wiedzę np; ostro sprzeciwiał się podobno, na ,"kupno" przez Państwo zbiorów rodziny Czartoryskich za które Rząd PIS zapłacił 500 mln zł, za coś co i tak należało się Polsce bez pieniędzy. Podejrzenie jest o wielką łapówkę dla kilku ludzi z wierchuszki PIS.
Banaś może zrobić kontrole tzw. repolonizacji PKO SA, Stoczni Gdańskiej, Szczecinskiej, wyciągu na Gubałówkę oraz przejecie przez PZU Alior Banku. We wszystkich przypadkach zachodzi podejrzenie, że w grę wchodzą ogromne kwoty pod stołem.
Podobnie jest z wypłatą przez Polskę 447 na rzecz mafii rzydowskiej. On to może zatrzymać.

Zobaczymy co zrobi w aferami pisowskimi, czy zamiecie pod dywan, czy pokaże jak drobni mafiosi kradli mld zł.

A wy dalej podniecajcie się krakowskim burdelikiem.

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak kryształ ?Puknij się w głowę .Co do oceny tych transakcji to przecież mówiło się i pisało na ten temat mnóstwo.Ale na pisiaków to wtedy nie działało.Co takiego się stało Amatorze,ze przejrzałeś na oczy w kwestii PiSu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Czyli jednak kryształ ?Puknij się w głowę .Co do oceny tych transakcji to przecież mówiło się i pisało na ten temat mnóstwo.Ale na pisiaków to wtedy nie działało.Co takiego się stało Amatorze,ze przejrzałeś na oczy w kwestii PiSu ?

Co do PiS zawsze byłem krytycznie nastawiony. A że inni to widzą inaczej to już nie mój problem.

Chłopaki z PiS i "szef wszystkich szefów" mają problem; Banaś pomimo zapewnień, że jak będzie zrzucany z wozu ktoś przytrzyma psy i on spokojnie dojdzie do domu nie wierzy im.

Teraz PiS chce gmerać przy konstytucji dla personalnych przetasowań.

Cyrk.

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego "gmerać"? Spokojnie przeprowadzić - kutasom nurzanie w błocku Konstytucji łatwo przychodzi.

Po nocach nie takie rzeczy się robi... I robili.

 

Dlatego Banaś jest moim ukochanym Bananasiem i - chwała mu!!!

 

Czymaj sie, Maryjan i pokaż im faka!

 

 

A ja cię przystroję w takie złote srebra ze starego złomu, że oniemiejesz.

Z szacunkiem - Twój oddany  Don Ciccio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Amator 2b napisał:

A wy dalej podniecajcie się krakowskim burdelikiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Autor raportu, w którym pracownicy Ministerstwa Finansów i Krajowej Administracji Skarbowej ostrzegali premiera przed nieprawidłowościami wokół Mariana Banasia i jego współpracowników, stracił pracę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.