Skocz do zawartości
IGNORED

e88cc


senicz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, qqrydza napisał:

Czy przypadkiem nie tłumaczył Ci tego jakiś super sprzedawca z aLegro?

🙂

na pewno nie Ty, może jestep - kiedyś z nim rozmawiałem telefonicznie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie ja. 

🙂

Tak myślałem, że to ten pan takie właśnie banialuki wypisuje.

Zdarza się, że sprzedaje dwie różne lampy jako para.

Znawca.

😉

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By nie być gołosłownym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
 

Jestem ciekaw gdzie jest @ampman, tropiciel nieuczciwych znafcóf sprzedafcóf. 

🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez qqrydza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, jaki fajny bełkot. 

Ale poza pomyleniem pojęć, lampy mogą być uczciwie pomierzone i cena nie jakaś z kosmosu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bełkot jak bełkot ale najlepsze jest to, że jedna lampa jest amerykańska a druga jest japońska.

Jest jeszcze jedna aukcja na Allegro z Tungsol 12AX7 gdzie też dwie różne lampy sprzedawane są jako para.

Również guru proponuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lampami można się nieraz nadziać, ja kupiłem jakiś czas temu ECC83 ładne czyściutkie z wyglądu jak nowe.

Ogłoszenie w stylu "zalegają w szufladzie, nie sprawdzane, może komuś się przyda"  cena mnie skusiła ale okazało się po wrzuceniu na miernik że lampy szrot, bardzo małe nachylenie, emisja ok 30%. Napisałem do gościa ze lampy szrot. Odpisał  że to pewnie dlatego tak słabo mu grały we wzmacniaczu. Był na tyle uczciwy że zwrócił kasę, ale nie zawsze na takiego się trafi. Innym razem gość sprzedał mi trefne lampy, to straszył mnie policją, że jestem oszustem że chcę kasę od niego wyłudzić. Teksty typu "wiem gdzie mieszkasz, znam twój adres" no i cóż parę stówek poszło, co takiemu zrobić. Jedynie co można zrobić to być ostrożnym, lampy niestety nie są tanie i z każdym rokiem coraz droższe zwłaszcza NOS-y         

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.07.2023 o 15:59, qqrydza napisał:

By nie być gołosłownym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
 

Jestem ciekaw gdzie jest @ampman, tropiciel nieuczciwych znafcóf sprzedafcóf. 

🙂

Heh, przepraszam za off-top ale, hehe, zmieniła się aukcja pod tym linkiem. Inne lampy i znowu to samo. Dwie różne lampy jako para.

Widać, że zagląda lub ktoś nadaje.

🙂

Dziwne.

😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

jakiej firmy to lampa 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomp86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, tomp86 napisał:

jakiej firmy to lampa 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na pierwszy rzut oka wyglada na wegierski Tungsram

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Wesołych Świąt chłopaki! Niech Wam żarzenia nigdy nie zagasną!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Airmike napisał:

Wesołych Świąt chłopaki! Niech Wam żarzenia nigdy nie zagasną!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Przyłączam się również , Zdrowych Radosnych Świąt .

 

PS , lampa PCC189 to 100% zamiennik lampy E-88CC ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Rusek bo rusek, co zrobić - mam na myśli lampę 6n23p - też jakby członek tej rodziny. Jakie są wasze wrażenia z odsłuchów tej lampy? Oczywiście tu jeszcze warto dodać czy słuchany był Voskhod czy Reflektor no i jeszcze rocznik, bo tutaj wg wszelkich opinii są te lepsze i te gorsze roczniki, aż po ich  Holly Gral czyli rocznik 1975r osiągający absurdalne ceny. 

Wiem, że macie te lampy, chwalcie się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.02.2024 o 00:46, Wito76 napisał:

Oczywiście tu jeszcze warto dodać czy słuchany był Voskhod czy Reflektor

Przy okazji proszę o opis/fotki czym one się różnią, ponieważ sam już nie wiem, które mam. Jedna para z roku 1972, druga z 1982 i ta moim zdaniem gra czyściej. Fajne lampy o przejrzystym jak dla mnie dźwięku, fajnie zbudowana scena, szczegóły z tyłu czytelne. Mam je we wzmaku słuchawkowym X-Can v3. Pewnie na nich nie skończę, ale póki co jest całkiem dobrze. Chciałem wypróbować E88CC Gold Lion, ale opinie są tak różne, że mam obawy 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voskhod mają symbol rakiety namalowany a Reflektor są bez rakiety
0799f5345af2adb23a8d423a8a80ad38.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Ostatnio były na Olx E88cc Liony coś za 100zl para. Niby nie wygrzane jeszcze. Jakiś nerwus je sprzedawał (pisałem z nim na priv) i właśnie te kontrowersyjne opinie trochę mnie skołowały, no i dopiero co kupiłem inne lampy. Ale wziął je kolega [mention=90299]Ajothe[/mention] i z tego co rozmawialiśmy to fajne są. Aż trochę zacząłem żałować, bo stówa to interes życia. A jeśli by się nie spodobały to zawsze bez straty można by było oddać w dobre ręce. Jak dobrze pójdzie, to niedługo będę miał okazję wyleasingować je od Ajothe na kilka dni


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Wito76 napisał:

Voskhod mają symbol rakiety namalowany a Reflektor są bez rakiety

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moje obie pary to reflektory EW (EB). Nie wiem, które uchodzą za lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawsim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, slawsim napisał:

Moje obie pary to reflektory EW (EB). Nie wiem, które uchodzą za lepsze.

Też mam Reflektor ale rocznik 1971. Tutaj wg forów ogromne znaczenie ma rocznik i wykonanie tzw SWGP (zdjęcie). Teraz czekam na dostawę Voskhod 1975, zobaczymy.

Wrzucam 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  do rankingu - pewnie większość już widziała. 

A same lampki z fabryki Voskhod ktoś tak oto rozłożył na czynniki pierwsze - wklejam tłumacz Google, więc proszę nie oskarżać mnie o brak znajomości gramatyki 🙂

"Oto mój aktualny ranking: All Voskhod Rockets 6n23p Kaluga factory:

#1 1975 Gray Shields - Najwyższa szczegółowość w połączeniu z tym magicznym przepływem lub płynnością muzyki... po prostu cię wciąga. Staram się czytać, słuchając słuchawek. To po prostu sprawia, że upuszczasz książkę i zwiększasz głośność. Usiądź wygodnie i ciesz się jazdą, gdy cię porywają. Bogate teksturowane brzmienie, głęboki, rozszerzony, zwarty bas... Kto powiedział, że HD800 mają mięczakowaty bas! Nie z tymi. Scena dźwiękowa - dźwięk przestrzenny, odbite dźwięki faktycznie emitują się za Tobą! A także od ściany do ściany i 30 stóp głębokości z przodu, z tonami powietrza rozkwitającego z każdego instrumentu. Efekt wzmacnia zamknięcie oczu. Zrobiłem to wczoraj wieczorem... przez 4 godziny! Martwy spokój, zero szumów podłogi, niesamowite szczegóły po prostu wystają z atramentowej czerni... Naprawdę zauważa się to pod koniec piosenek, gdy znikają w tej głębokiej, czarnej ciszy. Następny utwór pojawia się ponownie, narastając, gdy zapominasz, jak wysoko ustawiłeś głośność! Nigdy nie jest szorstki ani kruchy - i tu jest magia, nawet przy wyższych poziomach głośności. Poziomy, które sprawiłyby, że nurkowałbyś na większości innych lamp innych niż Super V-R, aby je zmniejszyć, gdy wytrawienie staje się irytujące.
Dzięki słodkiej naturze tych lamp pozwala to dodać tę dodatkową głośność, dźwięk staje się otulający. Naprawdę jesteś przeniesiony w inne miejsce. O co chodzi w słuchawkach z najwyższej półki!
To są moje nowe lampy referencyjne - więc na ich podstawie opiszę inne V-R-y.

#2 1975 Silver Shields - to prawie remis na pierwszym miejscu. W rzeczywistości mają jeszcze więcej szczegółów! Ale brakuje im odrobiny przepływu cieczy, który jest tak urzekający w szarościach z lat 75.
Mają również bogactwo tonalne i słodki charakter. Podobnie to samo rozciągnięcie basu i szczelność. To samo dotyczy sceny dźwiękowej jak wyżej.

#3 1978 Silver Shields - Tylko trochę mniej szczegółów niż powyżej. Świetne flow, nieco mniejsza scena dźwiękowa - ale wciąż szeroka i głęboka w porównaniu do większości lamp.

#4 1976 Gray Shields - Znowu trochę mniej szczegółów. Dobry flow - scena dźwiękowa jest bardzo dobra.

#5 1977 Silver Shields - Bardzo szczegółowa, trochę bardziej analityczna. Ładne, bogate harmonicznie brzmienie - The Prince of V-R.

#6 1974 Gray Shields - Bardzo ładna tuba. Płynna średnica, słodka tonacja. Nieznaczne zmniejszenie ostatecznego odwzorowania szczegółów oraz szerokości i głębokości sceny dźwiękowej. Dobry bas.

#7 1979 Silver Shields - Niesamowita szczegółowość i płynność w średnim zakresie. To jest to, co nazywam "Super-Woschodami".

#8 1980 Silver Shields - Niesamowita tuba - graniczy z wielkością. Brakuje mu ekstremalnych detali wyżej wymienionych lamp. Również - nie do końca bogactwo tonalne (nie polecam z nimi dodatkowej głośności)

#9 1979 Gray Shields - Z lat 79-tych i 80-tych wariant Silver jest lepszy - Bardziej szczegółowy. To nie jest prawdą po 1979 roku - w rzeczywistości "Królem" jest Szarak '75.

#10 1981-1989 Szary lub srebrny - dobry rurki, nie przewrócą cię. Przyjemnie się słucha.

Potem - w latach 90. - całkiem pieszy. Te i lata 81-89 są dość typowe dla tego, co jest teraz dostępne w serwisie E-bay i u rosyjskich dealerów. Mam nadzieję, że nie zepsują ludziom magii Woschoda.

To tylko mini-podgląd. Omówię bardziej szczegółowo zdjęcia w mojej recenzji. Nadal muszę słyszeć lata 73 i 72 - ale ich struktura jest inna. Podobny do niektórych Reflecktorów z lat 70. Nie spodziewam się więc wiele.

Miłego słuchania!"

 

 

swgp.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wito76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Wito76 napisał:

Też mam Reflektor ale rocznik 1971.

Moje obie pary są inne. Ty masz raczej tą bardziej poszukiwaną choćby wg ofert z Ebay`a. Fotki moich poniżej. Wnioskuję, że jescze nie słyszałem dobrych 6N23P-EW 😊

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

6N23p-EW_2.jpg

6N23p-EW_4.jpg

6N23p-EW_5.jpg

6N23p-EW_6.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.12.2007 o 20:32, senicz napisał:

E88ccc jest najlepsza lampa w historii audoo a stary dobry Philips jes super i nie ma lepszego. Wiwat Philips za rodinu za stalinu na boj na boj.........

Jest. CCa. Siemens, połowa lat 60-ych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, pmcomp napisał:

Jest. CCa. Siemens, połowa lat 60-ych.

Niestety ale z seniczem już nie pogadamy .🙏

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez KALIBER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zbieg okoliczności, że mi dziś też przyszła paczka z 6n23p Voskhod 1975 od Ukraińca z ebay. Wygląda na to , że to są te z 1 miejsca w tym rankingu co wklejałem 2 posty wcześniej. Szare tarcze nie srebrne, getter podparty na pojedynczym drucie czyli to SWGP jak na zdjęciu. 

Póki co na kolana mnie nie rzuciły, grają bo grają, najważniejsze że sprawne, że nie mikrofonują, że nie muszę nic reklamować. Na razie mniej chyba detalicznie i  grają mniej otwartym dźwiękiem  niż "na papierze" gorsze 6n23p Reflektory z 1971r. Troszkę jakby matowo i z poluzowanym basem. Zostawiłem włączone i poszedłem na godzinę z hakiem robić obiad i coś zjeść. Po godzinie już wyraźna różnica na plus, ten mat zmniejszył się wyraźnie, doszło sporo blasku i otwartości. Już widzę, że mają potencjał, tylko trzeba dać im trochę pograć. Reflektory też tak ze 20h grały nijako i bez jaj jakby. A dziś zadziwiają mnie piękną barwą i muzykalnością. Myślę że Voskhod '75 też pokażą za chwilę, że potrafią grać. Pierwsze koty za płoty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wito76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, KALIBER napisał:

Niestety ale z seniczem już nie pogadamy .🙏

Bardziej dla potomnych.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Wito76 napisał:

Którymi tymi?

Zapewne chodzi o 6n23p. Mam dwie parki - z 1970 (z rakietą, nie EW) i 1983 (EW) - i szczerze mówiąc nie potrafiłem się do nich przekonać. Zawsze grały mi trochę za ostro, choć szczegółowo i dynamicznie. Ale na pewno są systemy, w których takie cechy są pożądane. U mnie (w moim CD) najlepiej wypadło połączenie Siemensów Cca i Amperex Bugle Boy jako wtórniki katodowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mood napisał:

Mam dwie parki - z 1970 (z rakietą, nie EW) i 1983 (EW) - i szczerze mówiąc nie potrafiłem się do nich przekonać. Zawsze grały mi trochę za ostro, choć szczegółowo i dynamicznie.

Dlatego już nie bawiłem się w pierwsze lepsze 6n23p tylko bazując na złotouchym recenzencie (opisy powyżej) kupiłem rocznik 1975. Zostawiam sobie od wczoraj na kilka godzin włączonego DACa by się wygrzewały i są już zmiany i na szczęście na plus. Jest taka "wilgoć" w tym graniu, gęstość i drajw. Ostro było na samym początku , pierwsze 2h tzn tak dwulicowo - niby matowo i bezpłciowo ale góra potrafiła się zaznaczyć nieprzyjemnie. Teraz już wraca cywilizacja choć jeszcze coś tam ukłuje czasem. Bardziej nazwałbym to, że góra jest dźwięczna.

Może po prostu to też kwestia "degustibus", każdy lubi co innego i mamy przecież różną resztę systemu. Bardzo mi się podobało granie E88cc Valvo Hamburg a dzisiaj te lampki są w szufladzie, bo 6n23p Reflektor je wygryzły. Teraz Voskhod 1975 walczą o lidera i mają na to wysokie szanse. Niech wygrzeją się to wtedy, za miesiąc, będę miał pełniejsze zdanie na ich temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wito76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Wito76 napisał:

Może po prostu to też kwestia "degustibus", każdy lubi co innego i mamy przecież różną resztę systemu. Bardzo mi się podobało granie E88cc Valvo Hamburg a dzisiaj te lampki są w szufladzie, bo 6n23p Reflektor je wygryzły. Teraz Voskhod 1975 walczą o lidera i mają na to wysokie szanse. Niech wygrzeją się to wtedy, za miesiąc, będę miał pełniejsze zdanie na ich temat.

Myślę, że jest tak, jak piszesz - każdy z nas słyszy trochę inaczej, ma inny system i akustykę. Ja bardzo lubię brzmienie E88CC Valvo, podobnie Siemensów Cca. 6n23p także ma cechy, które mi się podobają, jedynie wspomniana ostrość sprawiła, że ich nie używam. Jeśli u Ciebie, w Twoim systemie te lampki dobrze pasują, to nic tylko się cieszyć. Co niniejszym czynię :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dziś nie mogę pojąć jak lampa do głowic TV z zakresu UHF stała się "audiofilską" lampą audio za wiele PLNów. Fenomen... a co do mnie omijam ją szrokim łukiem, głównie z tego powodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ampman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.