Skocz do zawartości
IGNORED

Sci-Fiction


aaaalfred
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prophecy Theme Briana Eno w Diunie Lyncha robi robotę ;)

Nowa Diuna w sumie mi się bardziej podobała niż nie podobała. Pomimo pewnych niedociągnięć fabularnych - chociażby postać dra Yueha została potraktowana po macoszemu. Czy mamy szansę na lepszą ekranizację (tak za kolejne 20 lat)? Raczej nie.

Kiedyś myślałem, że fajnie byłoby obejrzeć ekranizację Niezwyciężonego Lema. Dobry materiał na film i łatwiejszy moim zdaniem do przełożenia na ten język niż Solaris. W międzyczasie powstało dobre słuchowisko z Audioteki ze świetną i klimatyczną muzyką zespołu Ścianka, pojawił się też komiks i ma być gra, na którą czekam. A film to obawiam się, że mogliby (w domyśle Amerykanie) spieprzyć. Tak jak się sprawa tyczy Wiedźmina - Netflix pokpił sprawę czy nie?







Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Joseph K. napisał:

Prophecy Theme Briana Eno w Diunie Lyncha robi robotę 😉

Nowa Diuna w sumie mi się bardziej podobała niż nie podobała. Pomimo pewnych niedociągnięć fabularnych - chociażby postać dra Yueha została potraktowana po macoszemu. Czy mamy szansę na lepszą ekranizację (tak za kolejne 20 lat)? Raczej nie.

Kiedyś myślałem, że fajnie byłoby obejrzeć ekranizację Niezwyciężonego Lema. Dobry materiał na film i łatwiejszy moim zdaniem do przełożenia na ten język niż Solaris. W międzyczasie powstało dobre słuchowisko z Audioteki ze świetną i klimatyczną muzyką zespołu Ścianka, pojawił się też komiks i ma być gra, na którą czekam. A film to obawiam się, że mogliby (w domyśle Amerykanie) spieprzyć. Tak jak się sprawa tyczy Wiedźmina - Netflix pokpił sprawę czy nie?






 

Co Netflix by zrobił z Lemem to się troszkę boję, ale Wiedźmin mi się podobał - obejrzałem każdy z sezonów właściwie na 2 razy. Oczywiście brakuje mi dialogów i przemyśleń Geralta z książki, no ale może to i lepiej, że producenci nawet nie próbowali. Moim zdaniem wyszła im zgrabna, niezbyt sztucznie przeciągana produkcja- lepsze takie coś niż by mieli zrobić z tego męczybułe w stylu Hobbita, która można spokojnie by skrócić do 2 filmów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez gimza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sezon Wiedźmina to nadal średniak - ale ogólnie dużo fajniejszy od 1 sezonu. Spójniejsza jest koncepcja wizualna i narracja, lepiej zarysowane postaci - ogólnie dobrze się to ogląda. Rozumiem też zarzuty fanów sagi - ale jak ktoś ma więcej dystansu do - nie oszukujmy się, dość infantylnej - konwencji fantasy to może się nieźle bawić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie patrz w górę" - też fajny, świetnie ukazany debilizm współczesnych czasów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez witek_z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.12.2021 o 20:05, witek_z napisał:

"nie patrz w górę" - też fajny, świetnie ukazany debilizm współczesnych czasów

Jeden z lepszych filmów ostatnich tygodni . Zupełnie nowe, świeże  i ,, odwrócone " podejście do kina katastroficznego. Wszystko po to by bardzo trafnie zdiagnozować współczesna chorą rzeczywistość. Ten film pokazuje wielkiego soczystego fucka politykom, kretynskim mediom społecznościowym i wyznawcom wszelkiej masci teorii spiskowych.

fabuła okraszona została dużym poczuciem humoru. Akcja z generalem w Białym Domu wyłudzającym,, po dychu "  lub zawracajacy z kursu prom kosmiczny - bezcenne🤣🤣

Polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Nie uwierzycie!

Dopiero teraz obejrzałem "Marsjanina" Ridleya Scotta. Specjalnie tak, bo najpierw chciałem przeczytać książkę. No i to jest Ridley Scott, jakiego kochamy! Tempo, rozmach, zdjęcia Dariusza Wolskiego, kostiumy, plenery... WOOOOOOOOOOW! Film wciąga tak samo, jak książka. Fajni aktorzy! Co do wierności książce - film musi być z założenia pewnym kondensatem, generalnie jednak akcję utrzymano w zgodzie z literackim pierwowzorem. A nawet przedłużono poza wydarzenia opisane w książce Weira, co dało bardzo fajne zakończenie. Są oczywiście obowiązkowe daniny na rzecz SJW. Największy matematyk MUSI być Murzynem (przecież nie ma większych matematyków, niż Murzyni). Ale reszta to już dzieło Weira, który jest dobrym pisarzem, ale chyba jest też komuchem. Misją na Marsa dowodzi (a jakże!) kobieta i wgl połowa NASA to baby. To druga obowiązkowa danina na rzecz SJW, jaką wprowadził Scott: w książce głównego bohatera ostatecznie ratuje kolega, w filmie zaś pani komandor osobiście wskakuje w skafander i wykonuje to zadanie. Ale kto rozumie te kody i odfiltruje ich znaczenie, ten się będzie naprawdę dobrze bawił. Polecam i film i książkę, jeśli jeszcze ktoś nie oglądał, w co nie wierzę. Jestem chyba ostatni. 🙂

?jwtsig=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.12.2021 o 15:34, witek_z napisał:

Fajny nawet ten nowy Matrix

Szczerze, to spodziewałem się syfu, tymczasem wcale nie wyszło źle! Jedyny poważny zarzut jaki mam do filmu, to mało akcji i efektów specjalnych. Oczywiście cały film to jeden wielki efekt specjalny 😉 ale poprzednie części były w tej dziedzinie PRZEŁOMEM. Wprowadzono zupełnie nowe technologie i szczena opadała, jak to się oglądało. To były dzieła wizjonerskie. Tymczasem ostatnia część jest pod tym względem skromna i o to mam do Matrixa pretensje, że szczena nie opada. 🙂

Dobrze że nie zniszczyli Matrixa jak Jamesa Bonda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.01.2022 o 10:51, il Dottore napisał:

Nie uwierzycie!

Dopiero teraz obejrzałem "Marsjanina" Ridleya Scotta

ja jeszcze czekam 😛 takie filmy odkładam na lepszy sprzęt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka/ android na netflixie.   Bardzo fajny. Oczywiście nie jest to film na miarę,, łowcy androidów " ale naprawdę warto obejrzeć. Powiem tak- mozna sie zdziwic i zaskoczyc w pewnym momencie😀 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.01.2022 o 06:51, aryman napisał:

nie jest to film na miarę

Jak na film post-apokaliptyczny nawet dobry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam na netflix serial ,, wybrana". Ciekawostka jest fakt że produkcja jest duńska.  Pierwsze 2 odcinki miały trochę,, dlużyzn ". Od trzeciej części pojawiło się właściwe tempo, pojawili się,, obcy" i trochę niepokoju i rozedrgania w klimacie. Dziś skończę sezon i wtedy wydam werdykt🤣

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez aryman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial skończony.   Na drugi sezon napewno nie będę czekał. Nie polecam. Szkoda czasu. Lepiej odpalić sprzęt audio i ,, odlecieć na inna planete" przy dźwiękach space- rocka😀.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Szczerze odnośnie muzyczki najbardziej odjazdowa jest jazda w surf rockabilly taka, jaką uprawia Man Or Astro-Man ?

Makabryczne nuty hibernowanych  odmrożeńców.

(denerwujace są mówione wstawki radiowe, ale instrumentale to obłęd na kosmiczną skalę)

 

W dniu 11.01.2022 o 10:51, il Dottore napisał:

Największy matematyk MUSI być Murzynem (przecież nie ma większych matematyków, niż Murzyni). 

Srinivasa Ramanujan (Hindus) to był kosmita. Chodzi mi o jego karkołomną wyobraźnię, dlatego "kosmita".

Zdolności krawieckie, czyli szycia kostiumów (według leniwego "Summa Technologie" matematyk to jakby krawiec, który szyje modele) mogliby mieć.

W fabule wcale mi nie zgrzyta Murzyn matematyk, byłby to hardkorowy heros. Przecież widzowie i czują i wiedzą, że to fikcja filmowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

The Silent Sea (Netflix)- szkoda czasu i prądu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
W dniu 22.12.2021 o 17:24, Joseph K. napisał:

Prophecy Theme Briana Eno w Diunie Lyncha robi robotę 😉

Nowa Diuna w sumie mi się bardziej podobała niż nie podobała. Pomimo pewnych niedociągnięć fabularnych - chociażby postać dra Yueha została potraktowana po macoszemu. Czy mamy szansę na lepszą ekranizację (tak za kolejne 20 lat)? Raczej nie.

Kiedyś myślałem, że fajnie byłoby obejrzeć ekranizację Niezwyciężonego Lema. Dobry materiał na film i łatwiejszy moim zdaniem do przełożenia na ten język niż Solaris. W międzyczasie powstało dobre słuchowisko z Audioteki ze świetną i klimatyczną muzyką zespołu Ścianka, pojawił się też komiks i ma być gra, na którą czekam. A film to obawiam się, że mogliby (w domyśle Amerykanie) spieprzyć. Tak jak się sprawa tyczy Wiedźmina - Netflix pokpił sprawę czy nie?






 

Lema lepiej nie ruszac. Kazda proba to tragedia. Czas zweryfikowal socjslistyczna ekrsnizacje Pirxa, tak wykpiwana przez recenzentow. I na tle innych prob, ona wypadla najlepiej. Lem to zbyt wiele tresci, sensu, wyobrazni, by ujac to w kino. Potrzebny bylby geniusz na miare Ridleya Scotta. Boze bron Lema od Netflixa - niech cenzura wybaczy, gowna lanego do glow ogladajacych. Wiedzmin w ich wersji to kayastrofa, cos jak Zenek Mertyniuk spiewajacy najlepsze wykonania Pavarottiego albo siostry Godlewskie w reoertuarze Ewy Bem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Dymsza napisał:

 Wiedzmin w ich wersji to kayastrofa, cos jak Zenek Mertyniuk spiewajacy najlepsze wykonania Pavarottiego albo siostry Godlewskie w reoertuarze Ewy Bem. 

Az tak źle nie jest ale.... masz duzo racji niestety 😀.

Są 2 wspaniale serie sf/Fantasy, które aż się proszę o przeniesienie na ,, taśmę filmowa". Mocno drapie się po głowie, zastanawiając się czemu nikt jeszcze nie rozpoczął prac nad serialem lub pełnometrażowym filmem poniższych tematów.

Cykl komiksowy,, thorgal". Jeden zeszyt- jeden odcinek.  Opisywać nie Trzeba, każdy wie o co chodzi. Pamiętam jakis francuski reżyser robił podchody pod produkcję ale temat umarł.. 

 

Drugi tytuł to książkowy cykl briana lumleya ,, necroskop". W tych ksiazkach jest wszystko co entuzjasci dobrej fantastyki sobie cenia. Sa wampiry, inne planety, wrota do innych wymiarow, niesamowite machiny i stwory. Do tego kapitalne tlo ( planeta wampirów, ich budowle itd). Do tego trochę wątków sensacyjnych ( wyścig wywiadów angielskich i rosyjskich).

Żeby to fajnie przenieść na ekran potrzebne są mega pieniądze ale jaka moglaby byc z tego epopeja filmowa...

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak. Thorgala mógłby ktoś zekranizować, w szczególności cykl odcinków Krainy QA. Ale znowu nie Netflix. Aż się boję myśleć, co oni nawyczyniają z Bioshockiem, ma powstać film. Brrr...



Wiedzmin w ich wersji to kayastrofa, cos jak Zenek Mertyniuk spiewajacy najlepsze wykonania Pavarottiego albo siostry Godlewskie w reoertuarze Ewy Bem. 


O Boże, słyszałem ostatnio unowocześnioną wersję Alei Gwiazd i disco-wersję Zawsze tam, gdzie Ty... Wystarczy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, Joseph K. napisał:

 

O Boże, słyszałem ostatnio unowocześnioną wersję Alei Gwiazd i disco-wersję Zawsze tam, gdzie Ty... Wystarczy!

 

Netflix z tym swoim ideologicznym chlamem to dokladnie ten poziom. 

2 godziny temu, aryman napisał:

 😀

Żeby to fajnie przenieść na ekran potrzebne są mega pieniądze ale jaka moglaby byc z tego epopeja filmowa...

 

 

Z tym jednym sie nie zgodze. Zbyt duzy budzet wrecz zaszkodzi. Tu potrebny jest talent tworcow filmu czy serialu tej samej miary co talent tworcy ekranizowanej ksiazki, komiksu. 

Wystarczy spojrzec na budzet takich filmow jak "Miedzy slowami" czy chocby "Armia Boga" i efekt jaki uzyskano. Jestem pewien, ze za wieksze pieniadze te filmy bylby znacznie gorsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Dymsza napisał:

Netflix z tym swoim ideologicznym chlamem to dokladnie ten poziom. 

Z tym jednym sie nie zgodze. Zbyt duzy budzet wrecz zaszkodzi. Tu potrebny jest talent tworcow filmu czy serialu tej samej miary co talent tworcy ekranizowanej ksiazki, komiksu. 

Wystarczy spojrzec na budzet takich filmow jak "Miedzy slowami" czy chocby "Armia Boga" i efekt jaki uzyskano. Jestem pewien, ze za wieksze pieniadze te filmy bylby znacznie gorsze. 

Talent i wyobraźnia twórców to podstawa. Żeby jednak w pełni ukazać tak niesamowite światy i krainy jakie są w thorgalu czy nekroskopie, musi być odpowiednie zaplecze finansowe. Bardzo duże zaplecze dodajmy. Oczywiście uważać trzeba, żeby forma nie przerosła treści. 

Oszczędne w środkach wyrazu filmy też są fajne . Chociażby flesh gordon czy filmy wytwórni hammer horror. Proste w efekty do bólu czy będące nawet na granicy kiczu... mimo wszystko maja to cos, maja klimat!

Połączyć super technologie i jednocześnie zapewnić klimat- zadanie bardzo trudne. 

9 godzin temu, Joseph K. napisał:

O tak. Thorgala mógłby ktoś zekranizować, w szczególności cykl odcinków Krainy QA. 

 

Cos pieknego!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
W dniu 17.02.2022 o 08:11, Joseph K. napisał:

O tak. Thorgala mógłby ktoś zekranizować,

Ekipa od Vikingów w zasadzie jest. Gdyby powstało coś w takiej estetyce i rzeczywistości byłoby fajnie.

W dniu 16.02.2022 o 21:55, Dymsza napisał:

Wiedzmin

Ja drugiego sezonu nie oglądałem i w ogóle mnie nie ciągnie.

A obecnie jestem po Bobie Fecie i porównuję to z netflixowskim Wiedźmienem to mnie strzyka.

SW jest oparte na książkach, komiksach, kreskówkach i filmach i wszyscy twórcy trzymają się uniwersum, estetyki, podbierają pomysły, zapożyczają i wszystko jest spójne.

Netflix musiał odejść od tego co stworzył Sapkowski, komiksy, gry i filmy (również fanowskie) i wyszło coś co jest mocno przeciętne a zaburza uniwersum. Mam megalomańską nadzieję, że jak nie zobaczę drugiego sezonu to nie nakręcą 3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wychowane przez wilki" - serial SF w reżyserii samego Ridleya Scotta. Jestem po 1 sezonie. Ciężki, zakręcony, ale jednocześnie wciągający. Widać wiele odwołań, w tym i biblijnych.

Cudowne zdjęcia Dariusza Wolskiego po prostu uczta dla oka! Również muzyka fenomenalna. W skali 1-10 mocne 7. Znakomici aktorzy, choć nikt znany (poza gościem z Wikingów). Aktorzy grający androidy - REWELACJA!!!

Jest już 2 sezon ale dopiero 4 odcinki. Zbieram całość 2 sezonu żeby oglądać sobie bez przerw. Ambitna produkcja.

raised-by-wolves-poster-1598567079378_16

rbw-s2-thumb-1641863024275.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, il Dottore napisał:

"Wychowane przez wilki" - serial SF w reżyserii samego Ridleya Scotta. Jestem po 1 sezonie. Ciężki, zakręcony, ale jednocześnie wciągający. Widać wiele odwołań, w tym i biblijnych.

Cudowne zdjęcia Dariusza Wolskiego po prostu uczta dla oka! Również muzyka fenomenalna. W skali 1-10 mocne 7. Znakomici aktorzy, choć nikt znany (poza gościem z Wikingów). Aktorzy grający androidy - REWELACJA!!!

Jest już 2 sezon ale dopiero 4 odcinki. Zbieram całość 2 sezonu żeby oglądać sobie bez przerw. Ambitna produkcja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

rbw-s2-thumb-1641863024275.jpg

Ridley Scot jest producentem, to coś innego niż reżyser. Jestem po 4 ostatnim odcinku i super się ogląda-serial trzyma poziom jak na razie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ASURA napisał:

Ridley Scot jest producentem, to coś innego niż reżyser.

Osobiście reżyserował kilka pierwszych odcinków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, il Dottore napisał:

"Wychowane przez wilki" - serial SF w reżyserii samego Ridleya Scotta. Jestem po 1 sezonie. Ciężki, zakręcony, ale jednocześnie wciągający. Widać wiele odwołań, w tym i biblijnych.

Cudowne zdjęcia Dariusza Wolskiego po prostu uczta dla oka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

rbw-s2-thumb-1641863024275.jpg

Jeden z lepszych seriali ostatnich lat w kokonwencji sf. Olśniewający wizualnie i wypasiony intelektualnie. 

Podobno ridley scott rzeźbi cos w temacie serialu ,, alien"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, aryman napisał:

Jeden z lepszych seriali ostatnich lat w kokonwencji sf. Olśniewający wizualnie i wypasiony intelektualnie. 

Podobno ridley scott rzeźbi cos w temacie serialu ,, alien"...

Mrozaca informacja biorac pod uwage jego dokonanie pod tytulem Prometeusz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dymsza napisał:

Mrozaca informacja biorac pod uwage jego dokonanie pod tytulem Prometeusz. 

A mi się Prometeusz podobał.  Duuuuzo gorsze było wg mnie  obcy- przymierze .

Powiedzmy sobie szczerze- filmów na miarę łowcy androidów, alien1 czy nawet gladiatora to on już raczej nie nakręci...

Natomiast sprawnie wyreżyserowany serial ? A czemu by nie? 😀

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.