Skocz do zawartości
IGNORED

YAQIN MC-100B


markoni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Proszę o radę. Czy przedmiotowym wzmakiem dam radę napędzić stare Infinity RSIIIb? Może ktoś próbował jak to ze starymi, wymagającymi Infinity zagra? Szukam wzmaka który oprócz całej reszty potrafi dać bas który da się we znaki sąsiadom i to nie za ścianą ale w sąsiednim budynku:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że temat w dziale stereo nie wywołał sporego zainetesowania, zapytam tutaj,potrzebuję wzmacniacza pod kolumny Monitor Audio BX6,polecano mi YAQINA MC-100B czy to dobry wybór????Podam fragment pytania ,które postawiłem w/w dziale:

 

"zależy mi na dobrym dźwięku sekcji rytmicznych,chciałbym aby gitara basowa i stopa perkusji dobrze się uzupełniały,oczywiście wysokie tony np.zaakcentowanie mocniejszej części rytmu przez crasha mile widziane, jeżeli znacie wzmacniacz,który spełniłby moje oczekiwania proszę o podanie konkretnych modeli,kolumny MA BX6 raczej zostają przynajmniej przez rok.Mój pokój ma 37m2 i 3,30 wysokości,muzyka którą słucham to przede wszystkim: rock,blues,jazz.Budżet to 3500zł." A żródłem dżwieku jest Squeezebox Touch ,czy potrzebny będzie do tego jakiś DAC,proszę o rady, ma to być moje pierwsze "odseparoane" od kina domowego stero, wcześniej wszystko szło przez amplituner.

 

Mam podobne warunki odsłuchowe gram na focalach. Bas schodzi niekiedy tak ze ludziska szukaja u mnie subwoofera :). Dac do SBT to podstawa, moj jest na lampach i daje solidnego wykopa. SBT bez Daca gra przeciętnie. Yaqin jedynie wymaga wygrzania i oczywiscie dobranych starych lamp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucky , basu mam dużo ,nie narzekam na jego brak a na jakość, bardzo dudni i nie brzmi naturalnie,mam subwoofer zamknięty Jamo , podczas słuchania muzyki wyłączony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucky , basu mam dużo ,nie narzekam na jego brak a na jakość, bardzo dudni i nie brzmi naturalnie,mam subwoofer zamknięty Jamo , podczas słuchania muzyki wyłączony.

 

 

Dudni bo grasz na ampli, Yaqin ma solidny bas i jesli głośniki są ok to będzie punktowy. Na moich Focalach bas jest bardzo dokładny i szybki. A to co zaskakuje, głośniki focala są dośc jasne w brzmieniu, to właśnie bas. Yaqin super je napędza. Jednak jak już wcześniej napisałem pełnię szcześcia uzyskałem dzięki Dacowi. Cały zestaw dostał niezłego kopa. Pokazała się rodzielczość i punktowość, muza nabrała energii. Yaqin potrzebuje dobrego źródła i potrafi się odwdzięczyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudni bo grasz na ampli, Yaqin ma solidny bas i jesli głośniki są ok to będzie punktowy. Na moich Focalach bas jest bardzo dokładny i szybki. A to co zaskakuje, głośniki focala są dośc jasne w brzmieniu, to właśnie bas. Yaqin super je napędza. Jednak jak już wcześniej napisałem pełnię szcześcia uzyskałem dzięki Dacowi. Cały zestaw dostał niezłego kopa. Pokazała się rodzielczość i punktowość, muza nabrała energii. Yaqin potrzebuje dobrego źródła i potrafi się odwdzięczyć.

Można wiedzieć jakiego masz Daca?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć jakiego masz Daca?

 

Masz w o mnie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Nikt nie zna odpowiedzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam, w poprzednich wątkach nie udzielono mi odpowiedzi. Czy YAQIN MC-100B zagra dobrze hard rock/metal z kolumnami AE Evo 3? Źródło to harman hd740. W tej chwili posiadam Arcama Lphe 7 i z tymi kolumnami jest za ostro, a średnica w ostrym rocku ma za mały ciężar. AE Evo to dynamiczne, dość jasne kolumny łatwe do napędzenia. Słucham tak mniej więcej 40% hardrock/metal, 30% jazz, raczej małe akustyczne składy i 30% klasyka, tu różnie od koncertu fortepianowego po symfonie. Czy w takim repertuarze YAQIN MC-100B z AE Evo 3 się sprawdzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MC-100B przestał się sprzedawać i Liveaudio zastosowało licytację, zamiast kup teraz.

Myślę, że to dobra wiadomość, bo w kontakcie bezpośrednim można będzie kupić poza aukcją za sumę wylicytowaną.

Chyba, że chłopcy poszaleją - teraz dochodzą do dwójki.

Mam nadzieję, że liveaudio zakupiło cały statek. Cena wg moich obserwacji utrwali się na trzeciej aukcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy się cieszyć z tego czy nie , że sprzedaż spadła.

Będąc u nich osobiście dostałem fajny rabacik.

Dalej twierdzę że wzmacniacz jest rewelacją w tej i dwukrotnie wyższej cenie.

Ale co z tego...

Ludziska dalej kupują te swoje NADy , Kambodże i inny szmelc za znacznie większe pieniądze.

A spróbuj im powiedzieć że są w błędzie ... :)

Aha - zebrałem już wszystkie graty do przeróbki swojego Yanka.

Na dniach wybebeszam ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że Yaqin MC-100B to rzetelny sprzęt za nieduże pieniądze. Słucham na nim od prawie trzech miesięcy i ciągle jestem nim zauroczony. Oczywiście, Accuphase E-213 ciągle stoi w odwodzie i czeka :)

 

Muda44, skrobnij coś jak już "przerobisz" Yanka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałbym wymienić swój wzmacniacz na nowy całkowicie lampowy.W tym momencie gram na AMC CVT 3030 (hybrydzie lampowo tranzystorowej).Brzmi fajnie, dużo lepiej od czysto tranzystorowych wzmacniaczy .Generalnie dźwięk jest jedwabisty, przy tym dynamika niezła .Mimo wszystko chciałbym spróbować jak będzie brzmieć czysto lampowa konstrukcja .Dużo na forum pozytywnych opinii na temat Yaqin'a MC-100B .Zaletą tej konstrukcji jest też cena .Czy ktoś z forumowiczów miał na swojej drodze w poszukiwaniu idealnego brzmienia do czynienia z konstrukcją hybrydową ( AMC CVT 3030 lub inną )?Czy przesiadka z hybrydy na Yaqin MC-100B to dobry pomysł?Mój obecny wzmacniacz gra z Monitor Audio BX6.Proszę o pomoc.

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przestrzec chcących zrobić zakupy przez internet w sklepie Liveaudio. Zero kontaktu w czasie aukcji, brak jakiejkolwiek gwarancji na lampy, a przecież to 1/3 ceny. Mając pecha po tygodniu możemy słono dopłacić do interesu. Może dojść do sytuacji gdy lampa zostanie uszkodzona przez inny element a sklep obciąży nas kosztami wymiany lamp. Za wybór brzydszego MC-100B Black musiałem dopłacić 100 zł. Musieli sobie odbić niską cenę aukcji. Lampy sterujące niezgodne z opisem w aukcji (zamienniki) i noszą ślady używania. Brak kabla zasilającego. Rozpocząłem procedurę zwrotu (przy zakupie na odległość) ale sklep nie odpowiada. Może jest chętny po koszcie zakupu? Jest to już trzeci mój wzmacniacz lampowy. Pierwszy i najlepiej w/g mnie grający z nich to Yaqin VK2100 (hybryda). Drugi to Music Angel MK-800po porządnej modernizacji (oprócz wymiany elementów zmiana konstrukcyjna) i teraz MC-100B. Porównywalny do Music Angel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne, co Kolega pisze o liveaudio.pl. Koresponduję z nimi od ponad 3 miesięcy, a także rozmawiam przez telefon - zawsze miło i na temat. Wypożyczenie sprzętu, odsłuchy, ewentualne zwroty, etc - bez najmniejszego problemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vigo12

Odpowiedzi masz w tym wątku.

 

Mariok.

Ja osobiście pojechałem do Gorzowa.

Sprzedawca powiedział że można się z nim umówić nawet na niedzielę.

Porównywałem dwa wzmacniacze i wybrałem ten lepiej wyglądający wizualnie - mi każda mikro ryska przeszkadza ;)

Gwarancja na lampy jest - 30dni.

Zamiast 6SN7 można stosować też inne lampy co masz nadrukowane na wzmacniaczu.

Po czym poznałeś że lampy są używane ?

Jest KILKA wersji tego wzmacniacza co widać na fotkach w sieci.

Nie ma co ukrywać że jest to typowo Chińska produkcja. Nie ma takiego dopracowania jak Denon , Marantz czy inne. Tutaj trzeba się liczyć z niespodziankami. Dlatego pojechałem osobiście pomimo dużej odległości.

Ale fakt jest też taki , że zagrał z ogromną przewagą lepiej niż kilka zachwalanych konstrukcji do 7kzł.

Coś za coś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gram na 100b od prawie dwóch lat,też kupowałem w Liveaudio, nic się z nim nie dzieje ,wszystko jest ok, a w środku może nie jest to jadis ref., ale co z tego jak gra lepiej.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o informację i świadomość kupujących. Co do gwarancji, to w druku czytamy: "Pojęcie wady sprzętu nie obejmuje wymiany materiałów eksploatacyjnych , między innymi lamp we wzmacniaczach". Na moje zapytanie o wyjaśnienie tej kwestii otrzymałem odpowiedź" "Na lampy udzielamy jedynie gwarancji rozruchowej". Dodatkowo czytamy w karcie gwarancyjnej: "w przypadku nieuzasadnionej reklamacji pobrana zostanie opłata za diagnostykę i ekspertyzę oraz transport". Co ma zrobić przeciętny śmiertelnik nie mający pojęcia o elektronice gdy po np. miesiącu przestanie świecić lampa? Nie zna przecież przyczyny. Kupi nowe lampy i może okazać się że to nie lampa. Odda do serwisu i gdy okaże się że to lampa to zapłaci za diagnostykę, ekspertyzę i transport (za transport zawsze płaci w jedną stronę). W aukcji Liveaudio jest napisane że na cały asortyment w sklepie internetowym obowiązuje 1 rok gwarancji. A przecież mają też lampy. Jak przeciętny konsument może to rozumieć? Materiały eksploatacyjne również mają gwarancję , może skróconą ale jednak. Np. tusze, tonery, baterie do laptopów. Nie mam zamiaru nikogo namawiać żeby nie kupował w LIVEAUDIO, ale żeby miał świadomość o faktach o których dowie się po kupnie. Sprawa nie dotyczy maniaków, którzy jeszcze w drodze ze sklepu do domu wymieniają "bebechy".

Kolego Violet, za taką reklamę jaką kolega odwalił dla firmy Liveaudio w postaci "bezstronnego testu" wzmacniaczy należą się koledze wielkie ulgi ze strony firmy.

Celem poprzedniego i tego postu jest aby każdy szukający informacji o MC-100B (tak jak ja) miał pełniejszy obraz. Tyle i aż tyle. Napisałem o faktach ale moje subiektywne wrażenia z kontaktu z p. Adrianem Kruszewskim są jeszcze gorsze. Z Waszych postów wynika że firma Liveaudio traktuje klientów nie zawsze tak samo. Na dziesięciu zadowolonych jeden niezadowolony. Jest coś takiego jak wartość niematerialna - dobre imię firmy. Z polecenia zadowolonego klienta firma może mieć dziesięciu. No nic, spróbuję powojować jeszcze środkami prawnymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nikogo nie bronie.

Firma nie jest firmą z tradycjami czy jak tam zwał.

A to jest tłuczone kontenerami i z mierna kontrolą jakości.

Dlatego powtórzę to jeszcze raz osobiście pofatygowałem się do Gorzowa.

2500zł to nie jest mało kasy. Bez względu kto ile zarabia.

Ryzyko jest. Dlatego najlepiej po kupnie choćby zmierzyć napięcia na lampach.

Ale co powiesz jak miałem w domu Xindaka 6950 ( 9 ) a tam w środku latały sobie luźno dwie śruby 3ki z podkładkami ? A wzmacniacz kosztuje jakieś 4400zł.

Kolejny przykład tym razem renomowanej firmy NAIM. Wzmacniacz XS w którym burczy transformator. Cena - 6500zł.

Kolejny przykład - kupiłem w akkusie dwa głośniki wysokotonowe za przeszło 1500zł i różniły się kolorami i fakturą farby frontów. Pojechałem do Wejherowa ( 1100km! ) a miły pan wykręcił mi front z innego głośnika.

Z innej dziedziny - kupiłem tarcze ATE za 550zł na przód do swojego auta. Zwichrowały się po tygodniu.Ze względu na ciężar 21kg koszt przesyłki to około 100zł. A miły pan powiedział mi że ATE 3/4 reklamacji odrzuca...

I można tak dalej.

Wszędzie czai się tandeta.

Dlatego nigdy nie kupię nic nowego i drogiego drogą internetową.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Violet, za taką reklamę jaką kolega odwalił dla firmy Liveaudio w postaci "bezstronnego testu" wzmacniaczy należą się koledze wielkie ulgi ze strony firmy.

 

Odpowiadam. Moje testy, czy tzw. recenzje nie są obiektywne, bo są całkowicie subiektywne - lubię pisać i robię to z przyjemnością - opisuję jednak wyłacznie własne wrażenia. Nie pobieram za to od nikogo żadnego wynagrodzenia ani innej gratyfikacji. Nie łączą mnie z firmą lifeaudio.pl (ani z inną) żadne interesy - po prostu wypożyczyłem od nich model MC-100B do odsłuchów, spodobał mi się jego dźwięk, stoi na półce i mi łądnie gra. Jednocześnie, bardzo proszę Kolegę o zaprzestanie czynienia takich insynuacji na mój temat jak ta powyżej, bo są nieprawdziwe. Każdy może wpłacić kaucję za sprzęt i posłuchać go w warunkach domowych.

 

Może Kolega sam napisze jakiś test - chętnie poczytam.

 

Co do samej firmy liveaudio.pl to myślę, że dobrze, że jest polski dystrybutor firmy Yaqin, który na siebie bierze koszty/ryzyko ewentualnej gwarancji. Każdy, kto kupował bezpośrednio w Chinach wie, że w przypadku jakiejkolwiek wady/usterki towaru tam kupionego możliwość dochodzenia swych praw jest bliska zeru oraz jednocześnie okupiona dużymi kosztami transportu do Chin i z powrotem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy , dzwoniłem dzisiaj do LIVEAUDIO , obsługa miła, konkretna i pomocna. Chcjałem informacji na temat MC-100B ,miły pan polecił model BEWITCH 6550. CZY porównywaliście te modele , są w tej samej cenie. Co sądzicie , czym się różnią dzwiękowo , z czym najlepiej grają . Nie mogę znaleść specyfikacji , proszę pomóżcie.Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy , dzwoniłem dzisiaj do LIVEAUDIO , obsługa miła, konkretna i pomocna. Chcjałem informacji na temat MC-100B ,miły pan polecił model BEWITCH 6550. CZY porównywaliście te modele , są w tej samej cenie. Co sądzicie , czym się różnią dzwiękowo , z czym najlepiej grają . Nie mogę znaleźć specyfikacji , proszę pomóżcie.Pozdrawiam.

 

Jeżeli nie masz zamiaru grzebać we wzmacniaczu to 6550 jest lepiej wykonany ale ma mniejszego kopa.

Przy czym odpada kontrola i regulacja BIASu jeżeli to Ciebie przeraża.

 

MC-100B jest w różnych wersjach. Są wersje z różnymi napisami przy lampach i z różna elektroniką w środku.

W sieci znalazłem ten model na tandetnych częściach. Mój z LiveAudio jest na dobrej klasy elementach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz zamiaru grzebać we wzmacniaczu to 6550 jest lepiej wykonany ale ma mniejszego kopa.

Przy czym odpada kontrola i regulacja BIASu jeżeli to Ciebie przeraża.

 

Witaj , mniejszego kopa , czy głosniki o efektywności 97.5 db rozwiążą ten problem? Yaqin-a 100 mam zamiar tuningować , czy po tuningu może być ciekawszą propozycją od 6550? Miłego dnia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macc666

Mojego masz tutaj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A ten " gorszy " na fotce.

Zwróć uwagę na kondensatory filtrujące , ułożenie traf i inaczej umieszczony włącznik sieciowy.

 

Max720 - jak masz 97,5dB to źle szukasz.

Po pierwsze najmniejszy brumik ze wzmacniacza który nie będzie słyszalny przy 87dB u Ciebie będzie słychać.

Po drugie , po co Ci taka moc do takich kolumn? Nie wykorzystasz tego.

Poszukaj coś co ma 10-20W bardziej szlachetnego jak przykładowo SET .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dwa elektrolity od filtracji ujemnego napięcia siatek są w jednym położone a w drugim stoją ,co nie znaczy że któreś są gorsze ,a z tym rozmieszczeniem traf i wyłącznika sieciowego to kompletnie nie wiem o co Ci chodzi i jak by to niby miało wpływać na dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś podziałem dokładniejsze zdjęcia. Kondensatorki o znacznie mniejszych pojemnościach i firmy krzak za 0,01zł :)

Dwa trafa zasilające z jednej strony , czyli jedno zasilające przy lampach...

W prawym kanale będzie brrrrrrrrrrr....

Dlatego poprawili to w późniejszych modelach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max720 - jak masz 97,5dB to źle szukasz.

Po pierwsze najmniejszy brumik ze wzmacniacza który nie będzie słyszalny przy 87dB u Ciebie będzie słychać.

Po drugie , po co Ci taka moc do takich kolumn? Nie wykorzystastasz.

Poszukaj coś co ma 10-20W bardziej szlachetnego jak przykładowo SET .

 

Witam , jaki SET ? Co proponujesz do jazzu , chillout ,4AD i czasami rock? Miłego dnia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam aż takiego rozeznania żeby Ci coś konkretnego doradzić.

KT88 w tym wzmacniaczu są z nastawieniem na moc.

Ja mam prądożerne Scan Speaki które mają z 86dB i dlatego kupiłem ten wzmacniacz.

Tobie moc nie jest potrzebna.

Z tranzystorowych wzmacniaczy to Ci mogę polecić DIY Pass Zen .

Z mocą 8W będzie akurat. A jakość brzmienia powala.

I to jest SE czyli Single ended. Sygnał przechodzi przez jeden półprzewodnik. A SET - T oznacza TRIODE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.