Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, zibii napisał:

Tak zgadza się Szymonie miałem wpaść i to z moimi kolumnami ale plany się zmieniły i czasowo się to wszystko rozjechało powrót późnym wieczorem :-(. Szkoda bo była świetna okazja. Za pewne u Rafała gra genialnie, aż strach jechać, słuchać bo później ciężko się przestawić do normalnej rzeczywistości związanej chociażby z akustyką pomieszczenia. To już nie jest pokój tylko inny wymiar w którym czas pewnie się zatrzymuje:-).

 

W jak dużym pomieszczeniu słuchasz obecnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to bardziej złożone pokój jest połączony z aneksem kuchennym po stronie lewej kolumny, dodatkowo jest to poddasze za kolumnami skos plus dwa okna dachowe, za kanapą też skos ale bez okna. Powierzchnia po podłodze to ok 25m2 plus ten aneks ok 9m2.

Mogę ci wysłać zdjęcia na priva jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, zibii napisał:

U mnie jest to bardziej złożone pokój jest połączony z aneksem kuchennym po stronie lewej kolumny, dodatkowo jest to poddasze za kolumnami skos plus dwa okna dachowe, za kanapą też skos ale bez okna. Powierzchnia po podłodze to ok 25m2 plus ten aneks ok 9m2.

Mogę ci wysłać zdjęcia na priva jak to wygląda.

Podeślij na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Pepitko napisał:

Mam pytanie ? Widzę w cenniku jakieś topowe przetworniki. Czy Panowie mają gdzieś jakaś prezentację tych głośników.

Cenę znamy, niestety reszty brakuje. 

Mógłbym prosić o podanie danych technicznych i zdjęć ?

<atak personalny>

Dane techniczne i zdjęcia na stronie producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, piorasz napisał:

Jeśli nie zagra... To doopa.

Nie rozumiem pytania.... Nie ma to nic do tego co napisałem. Wręcz przeciwnie. Myślę, że zagra to referencyjne z Ethosów choć słyszałem to na innych kolumnach.

To ma być wyzwanie dla systemu?

Zmierz się z tym: Gustav Mahler: Symphony No. 2 "Resurrection"

 

Godzinę temu, Pepitko napisał:

Widzę w cenniku jakieś topowe przetworniki. Czy Panowie mają gdzieś jakaś prezentację tych głośników.

Będzie Pan składał jakiś kit, że szuka przetworników? Nie wiem czy ktokolwiek oferuje prezentację samych głośników ale warto zapytać. Dane techniczne przetworników na pewno są dostępne w Scan-Speak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, MrSalieri napisał:

A po polsku to Ty umiesz pisać? 

Dane techniczne i zdjęcia na stronie producenta.

Obrażanie zinteteresowanych to faktycznie ciekawy pomysł marketingowy.

Gratuluję kultury osobistej.

Ethos Arctico Signature jest cena , brak produktu.

11 minut temu, Szymon napisał:

To ma być wyzwanie dla systemu?

Zmierz się z tym: Gustav Mahler: Symphony No. 2 "Resurrection"

 

Będzie Pan składał jakiś kit, że szuka przetworników? Nie wiem czy ktokolwiek oferuje prezentację samych głośników ale warto zapytać. Dane techniczne przetworników na pewno są dostępne w Scan-Speak.

Zwyczajnie zapytałem o to powyżej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Szymon napisał:

To ma być wyzwanie dla systemu?

Szczerze nie poznaję Pana. Nie mam złych intencji i nigdy nie miałem co do referencyjnego zestawu 16hz.

Miałem raczej na myśli super odtworzenie tego materiału (oczywiście zgodnie z akustycznie zrobionym pokojem). 

Szymuś przestań mnie podejrzewać o jakieś prowokacjne sceny. Ja pragnę tylko jednego - obiektywizmu. 

Podając moją propozycję nie mam żadnych wątpliwości, że z Ethosami zagra to referencyjne, więc proszę nie szukaj drugiego dna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pepitko napisał:

Mam pytanie ? Widzę w cenniku jakieś topowe przetworniki. Czy Panowie mają gdzieś jakaś prezentację tych głośników.

Cenę znamy, niestety reszty brakuje. 

Mógłbym prosić o podanie danych technicznych i zdjęć ?

Strona nie zawiera aktualnych opisów dostepnych kolumn. Są te kluczowe, detale na pewno pozyskacz od samego konstruktora. Grzegorz jest pasjonatem i opowie Ci o każdej kolumnie w detalach co do pojedynczej śrubki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Pepitko napisał:

Ethos Arctico Signature jest cena , brak produktu.

Jakoś mało precyzyjnie zapytałeś w pierwszym poście. Myślę, że jeśli jesteś zainteresowany taką kolumną musisz skontaktować bezpośrednio z konstruktorem. My na forum na razie nie znamy szczegółów. Jest to dość świeży produkt jeśli w ogóle miał już swoją premierę.  

Edytowane przez Silver_85
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, rafal735r napisał:

A coś dla normalnych ludzi? 

Ibrahim Maalouf diagnostic - przywieziony na odsłuch przez kolegę z forum Corteza. System ma co robić a ucho naprawdę się cieszy. Ściągam płytkę z ebaya i polecam.

Edytowane przez h3x_Lukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Silver_85 napisał:

Jakoś mało precyzyjnie zapytałeś w pierwszym poście. Myślę, że jeśli jesteś zainteresowany taką kolumną musisz skontaktować bezpośrednio z konstruktorem. My na forum na razie nie znamy szczegółów. Jest to dość świeży produkt jeśli w ogóle miał już swoją premierę.  

Przepraszam. Myślałem, że skoro producent podaje cenę to są też inne informacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Pepitko napisał:

Obrażanie zinteteresowanych to faktycznie ciekawy pomysł marketingowy.

Gratuluję kultury osobistej.

A to moje pytanie Cię obraziło? 

A to przepraszam jak taki delikatny jesteś.

Piszesz tak, że nie wiadomo o co Ci chodzi. Ja tam w cenniku topowych przetworników nie widzę. Widzę natomiast kolumny.

Edytowane przez MrSalieri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, rafal735r napisał:

A coś dla normalnych ludzi? 

Dla normalnych ludzi już podałem, dla Ciebie polecam Bayer Full !!!

35 minut temu, piorasz napisał:

Szczerze nie poznaję Pana. Nie mam złych intencji i nigdy nie miałem co do referencyjnego zestawu 16hz.

Miałem raczej na myśli super odtworzenie tego materiału (oczywiście zgodnie z akustycznie zrobionym pokojem). 

Szymuś przestań mnie podejrzewać o jakieś prowokacjne sceny. Ja pragnę tylko jednego - obiektywizmu. 

Podając moją propozycję nie mam żadnych wątpliwości, że z Ethosami zagra to referencyjne, więc proszę nie szukaj drugiego dna. 

Dlatego podałem coś godnego Ethosów. Przecież ja Cię nadal bardzo lubię. Uściski specjalnie od Szymusia dla Piotrusia :)

44 minuty temu, Pepitko napisał:

Ethos Arctico Signature jest cena , brak produktu.

Produkt jest tylko premiery nie było:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Silver_85 napisał:

Czyżby grały w Twoich komnatach ? :) 

Trafiony - zatopiony :)

42 minuty temu, rafal735r napisał:

Wbrew pozorom to bardzo wymagający materiał. 

Będziesz Miał Najlepsze granie Bayer Full w Polsce. Proponuję jeszcze japońskie wydanie kolejnej referencji Boys. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
2 godziny temu, rafal735r napisał:

A coś dla normalnych ludzi? 

???

2. Symfonia Mahlera oraz Jego 5. Symfonia to jedne z najważniejszych dzieł muzyki ostatniego wieku - aż wstyd czytać co napisałeś. 

51 minut temu, rafal735r napisał:

Wbrew pozorom to bardzo wymagający materiał. 

Ok, to wiele tłumaczy...

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Szymon napisał:

To ma być wyzwanie dla systemu?

Zmierz się z tym: Gustav Mahler: Symphony No. 2 "Resurrection"

 

Będzie Pan składał jakiś kit, że szuka przetworników? Nie wiem czy ktokolwiek oferuje prezentację samych głośników ale warto zapytać. Dane techniczne przetworników na pewno są dostępne w Scan-Speak.

EAN: 0724356723528
EAN: 0089408008122
EAN  5060181660795
EAN: 0028947585015
EAN: 8596911197127
EAN: 9314574114423
EAN: 0854990001444
EAN: 0793052112042
EAN: 4035122404920
EAN: 0691062045278
EAN: 0825646090297


Które wydanie miałeś na myśli, może któreś z powyższych, bo niezbyt precyzyjnie określiłeś wydawcę ;))

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Solti to dobra interpretacja. Rejestracja z połowy lat 60-tych XXw.

Doskonałe są obydwa Bernsteiny (LSO i NY Philharmonic Orchestra).
Boulez z Wiedeńczykami jest fajny, choć ciut zbyt czysty i audiofilski.
Haitink z CSO, Klemperer z  Philharmonia Orchestra oraz Metha z Wiedeńczykami - bardzo dobre.
Rattle z City of Birmingham SO i drugie nagranie z Berlińczykami - lepiej omijać.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i była cisza w tym wątku, ale obecne zamieszanie mi się nie podoba.

Interpretujcie to jak chcecie, sam gram ze S16Hz i słuchałem wiele innych droższych kolumn, na razie nie mam w czym wybierać.
Jestem mega zadowolony, ale odłączam się od retoryki pewnych osób. 

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, plastik1989 napisał:

???

2. Symfonia Mahlera oraz Jego 5. Symfonia to jedne z najważniejszych dzieł muzyki ostatniego wieku - aż wstyd czytać co napisałeś. 

Rozumiem że jak ktoś klasyki nie słucha to debil i idiota. 

9 godzin temu, Szymon napisał:

Rochu to wszystko marność, prawdziwa referencja i wymagający materiał poniżej. Nie wiem tylko, które wydanie poleci rafal735r?

wakacyjna_dziewczyna.jpg

Chyba mocno na ciebie działa moja osoba skoro aż trudzisz się i szukasz takich perełek :) dziękuję. Nawet nie wiedziałem że są. 

6 godzin temu, paul klacska napisał:

Masz to na winylu?

Pewnie ma, tylko na forum się zgrywa jak zawsze. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.