Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacze strumieniowe.


JFSebastian

Rekomendowane odpowiedzi

O czym?

O tym, że warto się tym sprzętem zainteresować i najlepiej samemu przetestować. Natomist z pewnością osoby z baltlaba nie wystawiłby w zestawieniu ze swoim sprzętem badziewia. I tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypowiedzi niektórych forumowiczow (Rochu głownie) o bezsensownosci inwestowania w Toucha-proponuje przeczytać recenzje Toucha w stereophile. Jakoś bardziej cenie opinie człowieka, który przesłuchał klocki z najwyższego Hi-endu i ma rozeznanie co do klas i możliwości poszczególnych klocków. Z tej recki wynika, ze Touch to bardzo udane urządzenie, a po zmianie w oprogramowaniu i wypuszczeniu sygnału przez USB to już mistrzostwo swiata. U mnie Touch gra z qnapa 259 pro+ do VDaca modyfikowanego z dobrym zasilCzem. Gra rewelacyjnie. Myśle ze z poprawionym Zasilaniem i z dacem z wyższej Polki byłoby bardzo blisko Cd z najwyższej Polki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez USB do DACa lepsze niż po coaxialu? Dobrze rozumiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze rozumujesz. Lecz aby to było możliwe trzeba zmodyfikować soft.

 

I uprzedzając koleje pytanie ja nie wiem jak to zrobić. Autor recenzji na Stereophile także nie podał jak to zrobić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZTCW słabo wypadło.

 

Natomiast wracając do dysków i ich głosności - mimo że muzyka to jak ktoś napisał minimum 60dB, poziom szumu w mieszkaniu to minimum 25dB, to takie rzeczy, tak jak pisał rochu - niestety słychać.

 

Eksperymentowałem z wiatrakami Noctua 7dB i słyszałem je z 3m jak muzyka przycichała. Tak więc za bardzo na efekt maskowania bym nie liczył. Chyba że go ukryjecie gdzieś w szafie, lub bo ja wiem ... pod dywanem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eksperymentowałem z wiatrakami Noctua 7dB i słyszałem je z 3m jak muzyka przycichała. Tak więc za bardzo na efekt maskowania bym nie liczył. Chyba że go ukryjecie gdzieś w szafie, lub bo ja wiem ... pod dywanem ?

 

Gdyby miał 7 dB to byś nie usłyszał... to pewno było 27 dB...

A kręcącej się płyty CD nie słyszysz przypadkiem ? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o NAS do SB to proponuje, dla tych którzy znają się linuksie albo maja znajomych z odpowiednią wiedzą, zakupienie jakiegoś najtańszego notebooka (używanego), postawienia na nim linuksa (dowolnej dystrybucji, najlepiej takiej jaka się dobrze zna) i uruchomienie oprogramowania serwera multimedialnego do SB (do ściągnięcia) . Mam takie rozwiązanie, przy czym u mnie dodatkowo z uwagi na mały dysk w notebooku, mam dodatkowo najtańszy NAS (taki bez możliwości wgrania dodatkowego oprogramowania (może być też dysk USB), katorgo zasoby są podmapowane do serwera na laptopie. Procek może być najlichszy. U mnie mam Celerona 433 z 64Mb ramu (zabytek sprzed X lat). Z wydajnością nie ma problemu. Flac-e śmigają przy obciążeniu 10-15%. Jedynie indeksacja zasobów pochlania 100% mocy procka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak chwilowo sobie odpuszczę Touch'a. Jak słysze te opowieści o przycinaniu się, restartach to zaczyna mi się wydawać, że nie jest wart swej ceny. Pójdę w kierunku PC czyli iPhone (remote) -> Media Jukebox -> DAC itd... Przy skonfigurowaniu poprawnym komputera + Media Jukebox daje bit perfect. No i zacinanie jakiekolwiek odpada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem Toucha mimo, że nie mam sieci w domu (infrastruktura stolicy XXI wieku :)

Pierwsze zastartowanie SB nastąpiło w sieci w pracy. W domu podłączyłem go coaxem bezpośrednio do wzmaka (z wbudowanym dac'iem) a do Toucha wtykam pendriva 16GB lub od dzisiaj kartę SD 32 GB.

Za rok za tę samą cenę pewnie kupię te nośniki z 3 lub 4 x większą pojemnością. I odtwarzam sobie pliki off-line.

Po odłączeniu SB od sieci lub po wyjęciu nośnika z plikami, SB musi na nowo rozkminić pliki na świeżo wetkniętym dysku ale to trwa tyle co, za przeproszeniem, siku. Jak ktoś słucha gramofonu, to też mu zejdzie czas na wyjęcie płyty, ustawienie ramienia itd.

Chciałem źródło alternatywne do transportu CD i mam. Wykorzystuję je minimalistycznie w stosunku do jego możliwości ale za tę cenę to chyba optymalne dla mnie rozwiązanie na dzisiaj + rok, dwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo mozna miec kilka razy taniej : TEAC WAP-2200 takze mozna wykorzystac w jeszcze prostszy sposob do odtwarzania plikow FLAC z 2 gniazd USB, nie ma on ( napewno nie poprawajacych jakosci dzwieku ) mozliwosci sieciowych,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zastanawiałem się nad netgear ready nas duo ale po przeczytaniu masy opinii w sieci uznałem ze będzie z nim taki sam problem jak z qnapem ts-119 - którego używalem poprzednio-tj za słabe CPU. przy niektorych plikach 24-96. Slabszy procesor może nie wyrabiać i buforowanie się włącza. radzę poszukać wyższych modeli Qnap z prockiem Intel atom. Pozatym netgeary nie maja interfejsu esata, co powoduje konieczność uzywAnia do backapu USB 2:0 -masakrycznie wolnego. Qnapa mam w innym pokoju niż słucham muzyki wiec nawet delikatny dźwięk wiatraczka czy hdd nie zakłóca słuchania muzyki.

Oczywiście nie radzę zakupu qnapa w Polsce - dystrybutorzy zadają chorych cen.

proponuje np Holandie (wifimedia.EU)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Czy ktoś z kolegów odwiedzających pokój DIY na Audio Show może coś napisać na temat porównania Touch-a z transportem CD?

Wiem, że takie porównanie było robione i ciekaw jestem jak wypadło.

 

Hmm, wypadło nieszczególnie dla SQ T. Jednak muszę powiedzieć że transport dla CD (Ricka) był zacny, pro2 Philipsa. Być może że w innym zestawieniu, to SQ by się podobał bardziej. Pewne jest, że SQ T jest o wiele jaśniejszy od tego transportu, w zestawieniu z resztą było zbyt ostro. Wydaje się mi jednak, że w innych rzeczach również SQ T był gorszy. Jednak porównanie trwało zbyt krótko, zaledwie kilka utworów z jednej płyty (Marin Marais reference recording, powinieneś doskonale ją znać :) Podstawa na AS to równowaga tonalna i walka z dudnieniem basu. Z moimi kulkami było raczej jasno, pokój miał 26m2 i był otwarty na korytarz. Tak więc jasne źródło czy inna część toru, była postrzegana jako zła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy SQT był jakoś modyfikowany?

 

Co do kulek, to...niestety to nie moja bajka. Audiofilski dzwięk bez grubości eksponujący wszystkie niedoskonałości nagrania i sprowadzajacy kolekcję 1000płyt do jednego, dwóch utworów, które grają oszałamiająco.

Przepraszam za taką ocenę. Sądzę jednak, ze do uwypuklenia różnic brzmienia są doskonałe, ale gdzie w tym muzyka?

To jest częsta pułapka audiofilska, kiedy analityczność sprzętu mówi ci czego masz słuchać...a niestety "kulki" poprzez brak skrzynki grają .....zreszta pewnie wiecie jak....:-)

 

Mój SQT tez gra jaśniej na wyjsciach cyfrowych niz transport CD. To trochę w stylu kopiowanje płyty CD, która zwykle gra bardziej spłaszczonym i jaśniejszym dzwiękiem.

 

Zdrowo musiałem się nagimnastykować, żeby zabić pewną komputerowość przekazu. Jeszcze pewnie nie koniec na tym.

Soundcheck ma zamieścić niedługo w sieci nowe skrypty....:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój SQT tez gra jaśniej na wyjsciach cyfrowych niz transport CD.

 

Jak to możliwe? Zera i jedynki się zmieniają że masz jaśniejszy dźwięk po cyfrówce? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

czy SQT był jakoś modyfikowany?

 

Co do kulek, to...niestety to nie moja bajka. Audiofilski dzwięk bez grubości eksponujący wszystkie niedoskonałości nagrania i sprowadzajacy kolekcję 1000płyt do jednego, dwóch utworów, które grają oszałamiająco.

Przepraszam za taką ocenę. Sądzę jednak, ze do uwypuklenia różnic brzmienia są doskonałe, ale gdzie w tym muzyka?

To jest częsta pułapka audiofilska, kiedy analityczność sprzętu mówi ci czego masz słuchać...a niestety "kulki" poprzez brak skrzynki grają .....zreszta pewnie wiecie jak....:-)

 

Mój SQT tez gra jaśniej na wyjsciach cyfrowych niz transport CD. To trochę w stylu kopiowanje płyty CD, która zwykle gra bardziej spłaszczonym i jaśniejszym dzwiękiem.

 

Zdrowo musiałem się nagimnastykować, żeby zabić pewną komputerowość przekazu. Jeszcze pewnie nie koniec na tym.

Soundcheck ma zamieścić niedługo w sieci nowe skrypty....:-)

 

Możesz zdradzić jakieś szczegóły, co zrobiłeś "żeby zabić pewną komputerowość przekazu" ? Wiem że lepszy zasilacz nieco zmienia dźwięk, co jeszcze ?

 

Ps. Co do kulek to grają szybko z mniejszą masą, co powoduje że wiele na nich słychać a masa nie zalewa jasności przekazu. Oczywiście masz rację, wiele płyt wypadnie słabo. Kolumny są nadal dostrajane i już grają lepiej niż na AS. Powiem jeszcze, że idealne dla nich pomieszczenie to ok.16-20m2 (w Sobieskim mieliśmy 26m2). Myślę że najlepiej zagrałyby z lampą typu Phast, o nieco zamaszystym, grubym brzmieniu.

Sorki za offtop, ewentualne dalsze cenne uwagi pisz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój SQT tez gra jaśniej na wyjsciach cyfrowych niz transport CD. To trochę w stylu kopiowanje płyty CD, która zwykle gra bardziej spłaszczonym i jaśniejszym dzwiękiem.

Zdrowo musiałem się nagimnastykować, żeby zabić pewną komputerowość przekazu. Jeszcze pewnie nie koniec na tym.

Soundcheck ma zamieścić niedługo w sieci nowe skrypty....:-)

Też czekam niecierpliwie na nowe skrypty, trzeba przyznać, że koleś ma talent i słuch :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podajcie linka do tych skryptow do SBT bo nie moge znalezc

 

i jak je wgrac do SBT?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zdradzić jakieś szczegóły, co zrobiłeś "żeby zabić pewną komputerowość przekazu" ? Wiem że lepszy zasilacz nieco zmienia dźwięk, co jeszcze ?

 

Ps. Co do kulek to grają szybko z mniejszą masą, co powoduje że wiele na nich słychać a masa nie zalewa jasności przekazu. Oczywiście masz rację, wiele płyt wypadnie słabo. Kolumny są nadal dostrajane i już grają lepiej niż na AS. Powiem jeszcze, że idealne dla nich pomieszczenie to ok.16-20m2 (w Sobieskim mieliśmy 26m2). Myślę że najlepiej zagrałyby z lampą typu Phast, o nieco zamaszystym, grubym brzmieniu.

Sorki za offtop, ewentualne dalsze cenne uwagi pisz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Kupiłem zasilacz TeddyPARDO,

Wlożyłem część skryptów, ale nie główny bo miałem problemy z siecią. Wyłączenie analogu (grał gumowo zbez dynamiki) i 4s bufor zamiast 20s standardowo.

Porzuciłem WI-FI na rzecz krótkiego kabla sieciowego do MACa Mini 2010, który jest bazgłośny i leży tuż koło sprzętu i robi za serwer (w USA ok 2000zł, u nas ok 3500zł).

Zmieniłem jeden kondensator w torze sygnałowym w DACu lampowym z VCAP TFTF na Audio Note PIO CU - dodało mięsa w środku pasma, lepiej filtruje wysokoczęstotliwosciowe zakłocenia non-ovesamlingowego daca, uspokaja dzwięk. Nie można więcej niż 1, góra dwa w torze sygnałowym, podobnie zreszta jak VCAP TFTF, który przy przesadzie wpada w analityczność.

Dałem bardziej "subtelnie brzmiące" interconnecty.

 

podajcie linka do tych skryptow do SBT bo nie moge znalezc

 

i jak je wgrac do SBT?

zostały chwilowo WYCIETE

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam zintegrowanego (odtwarzacz plików, DAC, wzmacniacz) odtwarzacza sieciowego pozbawionego wad Linna Majik DS-I, czyli:

 

- posiadającego wbudowany dysk SSD (nie HDD, więc bezgłośny i bez części ruchomych)

ewentualnie zamiast wbudowanego dysku może być możliwość bezprzewodowego kontaktu z zewnętrznym serwerem plików (nie komputerem)

- posiadającego WIFI

- z pokrętłami głośności/sopran/bas zamiast przycisków (nie jest to wymóg konieczny)

- najlepiej bez odtwarzacza CD

- mile widziany duży wyświetlacz

- mile widziane radio DAB

 

Proszę o nazwy podobnych rozwiązań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy szukają odtwarzaczy plików, strumieniowych itp. a przecież można po prostu zbudować takie centrum multimedialne na PC-cie. Nie myślę tu niczego reklamować, ale myślę że kilka konkretów może sie komuś przydać:

1- płyta główna cicha, nie pobierająca praktycznie prądu (kilkanaście WAT wraz z 2 rdzeniowym procesorem ATOM

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2- karta muzyczna audiofilska z możliwością wymiany kości pod własne gusta- wszystko można wyczytać w wątkach jej poświęconych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zaletą takiego ultracichego komputera pracującego pod kontrolą Windowsa 7 jest to że po zakupie 24 bitowego pliku Studio Master np. ze strony Linna, możemy go od razu odtworzyć po podłączeniu słuchawek (karta ma świetny wzmak słuchawkowy), lub podłączyć analogowo do wzmaka i na kolumny. Nie ma tu również problemu z ripowaniem i odtwarzaniem muzyki, gdyż pod 7-ką świetnie radzi sobie osławiony Foobar z obsługą ASIO. Dodatkowo taki komp świetnie radzi sobie z płytami BluRay (czytnik do komputera to tylko około 200zł), oraz ze wszystkimi możliwymi plikami FULL HD łącznie z wypuszczaniem obrazu przez HDMI 1.3 do wielkiego TV LCD. Koszt takiego zestawu wraz z pięknym monitorem Full HD to około 2kzł, więc naprawdę warto się w to pobawić, zanim pojawią się dopracowane specjalizowane odtwarzacze plików w konkretnym standardzie. Ciekaw jestem Waszych opinii takiego komputera, może ktoś zestawił coś lepszego ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam zintegrowanego (odtwarzacz plików, DAC, wzmacniacz) odtwarzacza sieciowego pozbawionego wad Linna Majik DS-I, czyli:

 

- posiadającego wbudowany dysk SSD (nie HDD, więc bezgłośny i bez części ruchomych)

ewentualnie zamiast wbudowanego dysku może być możliwość bezprzewodowego kontaktu z zewnętrznym serwerem plików (nie komputerem)

- posiadającego WIFI

- z pokrętłami głośności/sopran/bas zamiast przycisków (nie jest to wymóg konieczny)

- najlepiej bez odtwarzacza CD

- mile widziany duży wyświetlacz

- mile widziane radio DAB

 

Proszę o nazwy podobnych rozwiązań.

Zamiast wi-fi w urządzeniu można podstawić obok access point. Dodatkowo możemy ustawić go w dowolnym standardzie G lub N. Niektóre odtwarzacze nie oferują za pomocą wi-fi plików high-res.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę rozwiązań PC-owych a eleganckie, jednopudełkowe, wygodne, o designie elementu hi-fi.

Kolejny access point w domu też nie jest czymś, o czym marzę. Marzę o rozwiązaniu dyskretnym, minimalistycznym w ilości sprzętu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Nie chcę rozwiązań PC-owych a eleganckie, jednopudełkowe, wygodne, o designie elementu hi-fi.

Kolejny access point w domu też nie jest czymś, o czym marzę. Marzę o rozwiązaniu dyskretnym, minimalistycznym w ilości sprzętu.

Jeśli nie musi być to rozwiązanie High-End'owe polecam odsłuch Aktimate Maxi -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Wyglądają lepiej niż dobrze ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę rozwiązań PC-owych a eleganckie, jednopudełkowe, wygodne, o designie elementu hi-fi.

Kolejny access point w domu też nie jest czymś, o czym marzę. Marzę o rozwiązaniu dyskretnym, minimalistycznym w ilości sprzętu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To jest to. Pomijając cenę (7,5kz), mają wyjście BNC (brak RCA i XLR) i toslink. Nie wiem tylko, jaka jest przewaga jednego nad drugim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.