Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  132 członków

Chario Klub
IGNORED

Klub Chario


mikson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam najmocniej, moj blad. Otrzymalem odpowiedz na maila od nijakiego "T.K", myslalem ze to Pan. Problematyczny jest fakt, ze maile sa inne od nickow tu na forum, z racji sporej ilosci wiadomosci zaczalem sie juz gubic...

 

Napisz mi prosze na PW swojego maila ew numer telefonu jezeli mielismy przyjemnosc porozmawiac :-)

 

Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie swoje pewniaki jeśli chodzi o wzmacniacz do Chario Delphinus. Albo z czym u Was grają bądź grały

Używany wzmacniacz lub nowy w rozsądnej cenie (ale nie Leben 300 za 10000zł).

Coś w stylu Baltlab Epoca 2

Czasami nie ma możliwości przetestowania sprzętu.

Ja grałem co prawda bardzo krótko ale jednak na Caspianie staruszku i było baaardzo czarująco i cieplutko. Polecam takie zestawienie. Roksan nie powinien kosztować więcej niż dwa tysiące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoją u mnie od wczorajszego wieczoru, ale jeszcze nie moje, dzięki uprzejmości naszego kolegi mogę ich posłuchać przed podjęciem decyzji która wydaje się nie być tak oczywistą. Póki co nie miałem czasu by usiąść i dłużej posłuchać, dziś wieczorem będzie ten czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chario to klasa w każdym calu, kiedyś miałem monitorki i teraz żałuję że sie ich pozbyłem. Szukam na aledrogo ale nic ciekawego nadal nie ma.

A tak od rzeczy, pamiętam jak kilka lat temu Chario prezentowało swoje kolumny na warszawskiej wystawie, super oprawa, wystrój no i ten zapach mielonej kawy....

Edytowane przez Neostradamus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Academy Millenium 1 za 4 klocki, grubo, i to bez oryginalnych standow.

 

Widze ze tutaj podobna sytuacja co u mnie, chcialbym zobaczyc tez druga kolumne, w moich jedna jest delikatniej jasniejsza od drugiej (jak wszystkie kolumny wykonane z drewna), ta co stoi blizej okna/generalnie slonca ma odrobine inny odcien. Ta tutaj jest wyjatkowo ciemna.

Edytowane przez D4ncer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu w pracy.... Jak wrażenia? Mieszane... Kiedy odpaliłem je pierwszy raz zawołalem gdzie jest ten bas? Wcześniej miałem duże podłogówki, ale też po odsluchach Delfinusów spodziewałem się czegoś innego... Trzeba było iść spać na trochę smutno. Dziś zacząłem kombinować właśnie z ustawieniem. I przy Erykah Badu spadłem z kanapy :) Nigdy wcześniej nie spotkałem się z taką liniowoscia w brzmieniu, środek i góra są po prostu niewiarygodne, mimo iż przedtem grałem na wstędze to teraz jakość góry jest nie do opisania tego czeba posłuchać i tyle, środek... Fortepian instrumenty dente wokale dają wrażenie obecności w pokoju! Kolumny obnazaja też gorzej zrealizowany materiał i z całą pewnością nie są do każdej muzyki przy ciężkim roku gitarom brakuje masy a przy współczesnej elektronice zejścia. Tyle na dziś jutro doginam do środka :) Decycje podejmę pewnie za 5 dwunasta..

Pozdrawiam wszystkich miłośników Włoskiego wdźwięku.

Edytowane przez Krzysztof_58370
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, czego jak czego ale braku masu sie nie spodziewalem. W ilu? Niecalych 20 metrach? 17 bodajze. Pokoj akustycznie wyglada dobrze. One maja dodatkowo ciezar brzmienia delikatnie przesuniety wlasnie w dol, ma ktos jakies pomysly dlaczego tak jest?

 

Tak czy siak sluchaj wlasnych uszu i nie daj mi sobie nic wmowic :-)

Edytowane przez D4ncer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, czego jak czego ale braku masu sie nie spodziewalem. W ilu? Niecalych 20 metrach? 17 bodajze. Pokoj akustycznie wyglada dobrze. One maja dodatkowo ciezar brzmienia delikatnie przesuniety wlasnie w dol, ma ktos jakies pomysly dlaczego tak jest?

 

Tak czy siak sluchaj wlasnych uszu i nie daj mi sobie nic wmowic :-)

Nie nie! Bas jest ten wyższy nawet potężny. Jest piękny punktowy, bardzo czytelny... w niektórych gatunkach znika, takie przenoszenie zapewne. Jednak co prawda dwie ale 13 tki. Z tym przeniesieniem jednak jest chyba coś u mnie nie tak stawiam że wysokość pokoju coś psuje, mimo wszystko dominuje środek i Góra. Ale spokojnie nie samym basem człowiek żyje :)

Edytowane przez Krzysztof_58370
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas widzę na allegro, zajrzyj też do klubu koledzy co jakiś czas wymieniają to i owo, jeśli zdecyduje się na zostawienie u siebie Academy Millenium a jestem coraz bliższy takiej decyzji, będę chyba szukał bardziej dynamicznego pieca i tym samym mój Caspian będzie szukał nowego domu,gdyby co odezwę się do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.