Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  188 członków

Audiolab Klub
IGNORED

Klub Audiolaba


marek-1969
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1.A jak najlepiej płączyć streamer z DACem, żeby nie było strat na jakości?

2. Jaki rodzaj plików audio ma najlepszą jakość?

3. Pliki możesz puścić po wi-fi ,kablem Lan albo podłączyć bezpośrednio twardy dysk lub pendraka. Zatem, jeśli połączę komputer ze streamerem, którąś z cytowanych opcji, nie będzie strat na jakości? Czy może któraś z opcji jest najlepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Jeśli nie masz uprzedzeń do wiekowych konstrukcji to polecam sony ze starej serii ES. Od wielu lat gram z S590ES i nie myślę o wymianie.

 

Nie wiem czy ta 590ES będzie pasowała wizualnie do zestawu.... ale słyszałem ze to bardzo dobry tuner. Myślałem nad jakimś analogiem Vintage. Co prawda będzie zupełnie inny wtedy od zestawu ale będzie miało jakiś urok.

Kolego kookaj masz może jakieś foto swojego zestawu jak to się komponuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zrobił sobie przerwę w słuchaniu muzyki i wie czym się różni Audiolab 8000S od 8200A :) I jak upgrejdować 8000S (co trzeba w środku wymienić) ??

 

http://redhillaudio.co.uk/hifi-audio-upgrades/audiolab-upgrades/audiolab-8000a-8000s-8200a-upgrades/audiolab-8000a-8000s-8200a-upgrade-stage-2?sort=rating&order=ASC&limit=50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy porównywał ktoś może wewnętrzny DAC Audiolaba 8200 CD do zewnętrznych DACów na przykład Arcama irDac , czy jest to zbliżony poziom czy mając Daca na pokładzie Audiolaba warto inwestować w zewnętrzny DAC z przedziału cenowego do 2000 zł ?

Nie.

Każdy człowiek może zbłądzić , uparcie w błędzie tkwi tylko głupi.... Cyceron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,pragnę wejść do klubu z Audiolabem 8000A-jednocześnie proszę o wskazówki odnośnie podłączenia go w system.

Mamy dwie pary podłączeń głośnikowych oznaczonych jako DIRECT i SWITCHED-pod które podłączamy kolumny?

Następnie PHONO MM posiada dwie pary czinczy-LOAD i IN,pod którą parę podłączyć gramofon MM bez preampa?

Jeżeli ktoś posiada instrukcję do powyższego,będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy więc proszę o przyjęcie do Waszego szanownego grona.

 

Mam też pytanie. Wyczytałem na tym wątku, że audiolab 8200CD można przełączyć w tryb regulowany (funkcjonalność CDQ), co też uczyniłem. Idąc dalej tym tropem wymyśliłem sobie że chciałbym go podłączyć na próbę bezpośrednio do końcówki mocy (TAG Maclaren 100p). Czy nic się nie spali albo nie wybuchnie :)???

 

pozdrawiam i proszę o odpowieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy ktoś z szanownych forumowiczów ma doświadczenie z końcówką mocy audiolab 8000 P bo noszę się z.zamiarem zakupu takiej końcówki by.wspomóc mojego Marantza SR7008. w napedzeniu Monitor Audio Rx8, czy ktoś z.was ma doświadczenie z tą. Końcówką mocy.

 

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,pragnę wejść do klubu z Audiolabem 8000A-jednocześnie proszę o wskazówki odnośnie podłączenia go w system.

Mamy dwie pary podłączeń głośnikowych oznaczonych jako DIRECT i SWITCHED-pod które podłączamy kolumny?

Następnie PHONO MM posiada dwie pary czinczy-LOAD i IN,pod którą parę podłączyć gramofon MM bez preampa?

Jeżeli ktoś posiada instrukcję do powyższego,będę wdzięczny.

No chłopaki-nikt nie pomoże w rozkminieniu tylnej ścianki Audiolaba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , niedawno nabyłem 8000s ( UK) , kolumny w poszukiwaniu, pomieszczenie spore do nagłośnienia bo ok 40m2 (salon+ kuchnia), czy ktoś posiada w swoim zestawie RX8 ? Zgrywa się to dobrze? Chcę nie wydać na używki nie więcej niż 3500 zł, słucham prawie każdą muzę , w większości rock, pop, jakaś muzyka elektroniczna typu Yello. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.