Skocz do zawartości
IGNORED

Czy słuchacie kabli sieciowych?


Lesław01

Różnica między kablami sieciowymi  

928 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy słyszysz różnicę mędzy kablami sieciowymi



Rekomendowane odpowiedzi

A pro pos piasek, tu przychodzi na myśl żwirek w tych cudach, tzw, "wirtualnych masach".

Dziś nawet gdzieś przeczytałem, że trzeba dbać aby on był cały czas wilgotny... (!!!) czyli ni mniej, ni więcej jest potrzeba by to ustrojstwo podlewać konewką razem z kwiatkami?

Nie napisał ów mędrzec niestety czy jest jakaś specjalistyczna ciecz, o zwykłą kranówą to nie uwierzę.

 

 

 

No no, to pozostaje słodką tajemnicą ich "producentów".

 

Gdzie Ty takie rewelacje czytasz Iro? A może Twoja wyobraźnia działa jak należy i wymyślasz sobie dla jaj takie bzdury?

Jakoś nie potrafisz podać żadnego linku, tylko zawsze ktoś napisał, gdzieś przeczytałeś...ale już nie pamiętasz kto i gdzie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluby mój "ulubieny" klub na "W". Prawdziwa skarbnica "wiedzy".

Przejdź się tam i im tam to napisz - że bzdura.

 

(jak już sobie sprawdzisz moje "wymysły" - nie musisz mnie przepraszać, nie dbam o to)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No no, to pozostaje słodką tajemnicą ich "producentów"., z jakiej szpuli zaopatrują się

w hurcie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topowych ze szpuli się nie sprzedaje

 

to mnie akurat nie dziwi

 

jeszcze by ktoś próbował porównać "zawartośc" z tańszymi modelami , i wyszłoby ze "sa dziwnie podobne"

 

:P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to można sprawdzić, co wy bredzicie. Dla przykładu Audio Note

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Są przewody ic i po 30 funtów netto i po 5000 funtów netto za metr, widać przekroje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan - wiesz ile ton miedzi i gumy mozna kupić za 5 koła GB ? ;>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan - wiesz ile ton miedzi i gumy mozna kupić za 5 koła GB ? ;>

 

Zależy jakiej miedzi, bo ta z górnej półki OCC bywa droższa od srebra 5N użytego w tych najwyższych Audio Notach .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest oszustwo, masz racje, tylko jakoś mnie to nie dziwi w tej klasie cenowej.

Parsknąłem. Oszustwo i klasa cenowa. Wykluczamy znanych producentów ELEKTRONIKI. Skupmy się na gadżetach, ekhm..

 

No jest oszustwo, masz racje, tylko jakoś mnie to nie dziwi w tej klasie cenowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość mircysko

(Konto usunięte)

Widzę że bardzo Ciebie nurtują owe kable :-)

 

Powiem inaczej , nie nurtują, lecz jesteś nieliczną osobą z tych na "nie", która zechciała sobie zadać "trud" sprawdzenia kabli "na słuch". Więc dalej będę Ciebie namawiał do dalszych eksperymentów, lecz z kablami np. takie jak ja miałem. Jeśli coś stwierdzisz będziesz mógł śmiało napisać - Panowie, mnie jak i Mircysko już straszy.

Lub może inaczej - Panowie mnie nie, ale Mircysko straszy. :)

 

pozdr.

 

ups zapomniałem dodać:

ps. proszę o komentarz tylko Włodka, pozostali proszeni są o milczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem inaczej , nie nurtują, lecz jesteś nieliczną osobą z tych na "nie", która zechciała sobie zadać "trud" sprawdzenia kabli "na słuch". Więc dalej będę Ciebie namawiał do dalszych eksperymentów, lecz z kablami np. takie jak ja miałem. Jeśli coś stwierdzisz będziesz mógł śmiało napisać - Panowie, mnie jak i Mircysko już straszy.

Lub może inaczej - Panowie mnie nie, ale Mircysko straszy. :)

 

pozdr.

Czy próbowałeś już zmieniać przewody zasilające na Kasprzaku w kuchni, skoro zmieniałeś przewody zasilające na wzmacniaczu mono o parszywym paśmie przenoszenia? I słyszales te zmiany dobitnie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem inaczej , nie nurtują, lecz jesteś nieliczną osobą z tych na "nie", która zechciała sobie zadać "trud" sprawdzenia kabli "na słuch"

 

Przetłumacze

 

 

"Jesteś osoba która daje nadzieje na wkręt w kable zasilające"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiary zostały "utajnione"

 

Zreszta .. ..

Co daje pomiar samego kabla ?

 

Co daje 0.01 % różnicy na kablu , skoro stabilizator radzi sobie z 10-15 % skokami w sieci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne wiarygodne pomiary sieciówek jakie można zrobić - dotyczą ich długości, jednostka [m]

Jak wiadomo długości są różne a i to podobno słychać "na ucho" oczywiście!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne wiarygodne pomiary sieciówek jakie można zrobić - dotyczą ich długości, jednostka [m]

 

a waga ? [gramy] :>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiary zostały "utajnione"

 

Zreszta .. ..

Co daje pomiar samego kabla ?

 

Co daje 0.01 % różnicy na kablu , skoro stabilizator radzi sobie z 10-15 % skokami w sieci

Jest osobnik twierdzący, że ma 3 stabilizatory w szeregu i słyszy sieciówkę. Obłęd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. proszę o komentarz tylko Włodka, pozostali proszeni są o milczenie.

 

Możecie porozmawiać sobie na prv? Jeżeli inni nie mają zabierać głosu w Waszej dyskusji.

Czy można użytkownika mircysko również poprosić o milczenie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest osobnik twierdzący, że ma 3 stabilizatory w szeregu i słyszy sieciówkę. Obłęd.

 

oooo Panie , a kto tu Panu tak ....

 

aaa dobra - to nie ten dział :P

 

oooo Panie - jest tez taki co słyszy "kierunkowośc" bezpiecznika

 

:P

 

A dzwonka ... nikt nie usłyszał ( poza Lechem ) i to mnie rozśmiesza najbardziej. Bo gdyby ... to był nowy dzwięk na płycie - który "pokazał" sie po zastosowaniu nowego kabla - to jak sie ma to ich "słyszenie" ?

 

Możecie porozmawiać sobie na prv?

 

Raczej nie

 

Bo czym więcej osób to przeczyta , tym potencjalnie więcej "wkręconych"

 

:P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A pro pos piasek, tu przychodzi na myśl żwirek w tych cudach, tzw, "wirtualnych masach".

Dziś nawet gdzieś przeczytałem, że trzeba dbać aby on był cały czas wilgotny... (!!!) czyli ni mniej, ni więcej jest potrzeba by to ustrojstwo podlewać konewką razem z kwiatkami?

Nie napisał ów mędrzec niestety czy jest jakaś specjalistyczna ciecz, o zwykłą kranówą to nie uwierzę.

 

 

 

No no, to pozostaje słodką tajemnicą ich "producentów"., z jakiej szpuli zaopatrują się

w hurcie.

 

Sądzę, że sobie ten ktoś robił jaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nawet gdzieś przeczytałem, że trzeba dbać aby on był cały czas wilgotny... (!!!) czyli ni mniej, ni więcej jest potrzeba by to ustrojstwo podlewać konewką razem z kwiatkami?

Nie napisał ów mędrzec niestety czy jest jakaś specjalistyczna ciecz, o zwykłą kranówą to nie uwierzę.

Może wystarczy zatrudnić kota do tego podlewania :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem inaczej , nie nurtują, lecz jesteś nieliczną osobą z tych na "nie", która zechciała sobie zadać "trud" sprawdzenia kabli "na słuch". Więc dalej będę Ciebie namawiał do dalszych eksperymentów, lecz z kablami np. takie jak ja miałem. Jeśli coś stwierdzisz będziesz mógł śmiało napisać - Panowie, mnie jak i Mircysko już straszy.

Lub może inaczej - Panowie mnie nie, ale Mircysko straszy. :)

 

pozdr.

 

ups zapomniałem dodać:

ps. proszę o komentarz tylko Włodka, pozostali proszeni są o milczenie.

 

To o nurtowaniu moimi kablami, kierowałem do Jurija w odniesieniu do stopu srebra w nich użytego. Co do kabli zasilających, to już więcej eksperymentów robić nie będę. Ani ja, ani moi Przyjaciele audiofile. Sprawdziliśmy, wyciągnęliśmy wspólny wniosek niepozostawiający niedomówień i koniec na tym.

Ale obiecuje Tobie drogi Mirku jak i reszcie kolegów z naszego Forum, że kiedy zdarzy się, iż po kolejnej zmianie kabla zasilającego w którymś z moich wzmacniaczy usłyszę różnice w jego brzmieniu, NATYCHMIAST taki kabel wyrzucę. Jeśli któryś ze wzmacniaczy w moich systemach będzie wyraźnie wykazywał różnice w brzmieniu po zmianie jego kabla zasilającego, lub po wymianie bezpiecznika topikowego - NATYCHMIAST wyrzucę go na śmietnik, ponieważ to musi być wadliwie skonstruowany i wykonany szmelc.

I jeszcze raz powtórzę. Jedyne wzmacniacze lampowe których używam, to wzmacniacz słuchawkowy i jeden MONO + pre lampowe, do odtwarzania płyt gramofonowych MONO na takim adekwatnym do techniki nagraniowej zestawie. Wzmacniacze gitarowe to domena mojego muzykującego syna.

Byc może kable zasilające słychać przede wszystkim na uznawanych przez polskich audiofili wzmacniaczach lampowych, które to jako JEDYNE uważane są w Polsce jako HiEnd? :-)

 

pozdrawiam serdecznie,

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość mircysko

(Konto usunięte)

To o nurtowaniu moimi kablami, kierowałem do Jurija w odniesieniu do stopu srebra w nich użytego. Co do kabli zasilających, to już więcej eksperymentów robić nie będę. Ani ja, ani moi Przyjaciele audiofile. Sprawdziliśmy, wyciągnęliśmy wspólny wniosek niepozostawiający niedomówień i koniec na tym.

Ale obiecuje Tobie drogi Mirku jak i reszcie kolegów z naszego Forum, że kiedy zdarzy się, iż po kolejnej zmianie kabla zasilającego w którymś z moich wzmacniaczy usłyszę różnice w jego brzmieniu, NATYCHMIAST taki kabel wyrzucę. Jeśli któryś ze wzmacniaczy w moich systemach będzie wyraźnie wykazywał różnice w brzmieniu po zmianie jego kabla zasilającego, lub po wymianie bezpiecznika topikowego - NATYCHMIAST wyrzucę go na śmietnik, ponieważ to musi być wadliwie skonstruowany i wykonany szmelc.

I jeszcze raz powtórzę. Jedyne wzmacniacze lampowe których używam, to wzmacniacz słuchawkowy i jeden MONO + pre lampowe, do odtwarzania płyt gramofonowych MONO na takim adekwatnym do techniki nagraniowej zestawie. Wzmacniacze gitarowe to domena mojego muzykującego syna.

Byc może kable zasilające słychać przede wszystkim na uznawanych przez polskich audiofili wzmacniaczach lampowych, które to jako JEDYNE uważane są w Polsce jako HiEnd? :-)

 

pozdrawiam serdecznie,

Włodek.

 

Dziękuję za informację

 

pozdrawiam serdecznie Ciebie, jak i zgromadzonych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale obiecuje Tobie drogi Mirku jak i reszcie kolegów z naszego Forum, że kiedy zdarzy się, iż po kolejnej zmianie kabla zasilającego w którymś z moich wzmacniaczy usłyszę różnice w jego brzmieniu, NATYCHMIAST taki kabel wyrzucę. Jeśli któryś ze wzmacniaczy w moich systemach będzie wyraźnie wykazywał różnice w brzmieniu po zmianie jego kabla zasilającego, lub po wymianie bezpiecznika topikowego - NATYCHMIAST wyrzucę go na śmietnik, ponieważ to musi być wadliwie skonstruowany i wykonany szmelc.

 

Ja tak kiedyś autentycznie na 3-4 zrobiłem (no dobra, cześć odwiesiłem, a część rozdałem lub udało mi się odsprzedać ;) ) z większością rożnych, "branżowych" kabli. W tym i z takimi z cenami pod wiele cyfr.

Także uważaj, co mówisz i obiecujesz. Kolegom daj też znać, gdzie ew. będziesz wyrzucał. ;)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także uważaj, co mówisz i obiecujesz. Kolegom daj też znać, gdzie ew. będziesz wyrzucał. ;)))

 

Zauważ proszę, że pisałem to w odniesieniu do kabli zasilających. Bo z sygnałowymi zrobiłem porządek już dawno. Te "grające" własnym brzmieniem i te głośnikowe, szafujące ilością zrywanych czy narzucanych koców - rozdałem, a raczej rozdał je kolegom mój syn :-)

Zasilające na szczęście były wypożyczane przez przyjaciół od dystrybutorów i kolegów, wyłącznie do sprawdzenia. Wróciły spowrotem do właścicieli.

Urządzenia elektryczne i metalowe w tym kable będące surowcem w recykling'u, zawożę osobiście na śmietnisko miejskie, gdzie trafiają do segregacji i przetworzenia przemysłowego. Zatem musiałbym dawać ogłoszenia, że oddam nieodpłatnie zainteresowanym, potencjalnie aspirującym do grona HiEndofili :-)

 

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc może kable zasilające słychać przede wszystkim na uznawanych przez polskich audiofili wzmacniaczach lampowych, które to jako JEDYNE uważane są w Polsce jako HiEnd? :-)

 

 

Zmartwię Cię. Kable zasilające najlepiej słyszący słyszą na źródłach, czyli CD, DAC, transport. W sumie jeszcze nie czytałem o gramofonach z wężem ogrodowym, ale może mało czytałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o cudowne sieciówki.... to tu zaliczyłem kiedyś największe, choć w sumie pouczające wtopy.

Dawno temu byłem na etapie wstępnym w audio i jeszcze w różne rzeczy wierzyłem, słuchałem różnych "rad".

Chciałem.... wypróbować, ot zwykły, pasywny konsument. Mało o tym wtedy wiedziałem , myślałem i mało czasu na to miałem... kupowałem, bo np. sprzedawca doradził. ;)

 

W sumie te topowe i uznane japońskie kable zasilające, gniazda i wtyki odsprzedałem najszybciej i co dziwne, nawet z małym zyskiem. ;)

Inne, dość drogie audiofilskie kable IC i SC sprzedałem chwilę potem....

 

Na końcu zostały niby te profesjonalne, studyjne, ale trochę "lepsze" wg ich producentów.

Parę z nich, które tanio sprzedałem lub rozdałem i testowałem zrobiło nawet na tym forum sporą karierę. - Przepraszam, bo to nie był zamierzony efekt i cel. ;)

 

Aktualnie używam "komputerowych" lub fabrycznych lub zwykłych, miedzianych kabli elektrycznych do wszystkiego, w tym do kolumn.

Na szczęście wyeliminowałem z systemu całkowicie analogowe interkonekty, ale one też były tylko zwykłymi XLR.

Jedynym markowym, chyba jakoś rozpoznawalnym (i to pewnie w dużym stopniu m.in.dzięki i moim wpisom na forum) kablem jest u mnie cyfrowy Belden. :)

 

Kable to najmniej ważny, pomijalny element systemu, ale tylko pod warunkiem, że mamy w miarę prawidłowo skonstruowany sprzęt i nie korzystamy z takich kabli, których deklarowanym wręcz celem jest właśnie zmiana lub "poprawa" brzmienia.

Te mogą być nieobliczalne, konstrukcyjnie nieprzewidywalne, czasem wręcz niebezpieczne i często powodować różne, degradujące interakcje i nieprzewidziane do końca przez producentów elektroniki, czy kolumn efekty. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmartwię Cię. Kable zasilające najlepiej słyszący słyszą na źródłach, czyli CD, DAC, transport. W sumie jeszcze nie czytałem o gramofonach z wężem ogrodowym, ale może mało czytałem.

 

????

 

Cóż? Ja w takim razie za głupi jestem. Do PRLowskich szkół chodziłem, a dzisiaj żyję z branży niczego z elektronika nie mającą wspólnego, zatem i wiedzę uzupełniam z innych dziedzin.

Az boje się pomyśleć co byłoby, gdyby owi arcy sensytywni audiofile posiadali w swych systemach hi endowe tunery radiowe, i ot tak z sentymentu ich używali. Takich o czułości na FM poniżej 1mikrovolta, i w nich zmieniliby przewód zasilający na godny ich poziomu hiendofilstwa? Jak ogromna poprawę brzmienia by usłyszeli???

 

Kable to najmniej ważny, pomijalny element systemu, ale tylko pod warunkiem, że mamy w mairę prawidłowo skonstruowany sprzęt i nie korzystamy z takich kabli, których deklarowanym wręcz celem jest właśnie zmiana lub "poprawa" brzmienia.

Te mogą być nieobliczalne, konstrukcyjnie nieprzewidywalne, czasem wręcz niebezpieczne i często powodować różne, degradujące interakcje i nieprzewidziane do końca efekty z elektroniką, czy kolumnami. :)

 

Dziękuje za ten wpis. Wsparłeś moja wiarę w siebie. Znaczy że nie jestem jedynym dziwolągiem na tym forum, mającym właściwie identyczne zdanie o wpływie okablowania na brzmienie własnego systemu. Wystarczy wiedza, nawet ta podstawowa o dopasowaniu elektrycznym i uszy aby błędy połączeń usłyszeć. Zmiany brzmienia wprowadzane przez kable, TO ZAWSZE BŁĘDY w łączeniu systemów audio.

 

serdeczności,

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.