Skocz do zawartości
IGNORED

LUBLIN z województwem -Klub Miłośników Dobrego Brzmienia


whiter1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ja już testowałem z hifiberry digi plus otrzymałem bardzo zbliżony poziom do digione signature. A przy digione sig po wpięciu zmiana była już nie tak spektakularna, wręcz mała.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Tak to wygląda 20211107_123908.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Gorący okres teraz, końcówka roku i dużo roboty 😔 przykre to jest, lecz mało czasu na słuchanie muzyki i inne przyjemności... Czekam na święta i ten tydzień, gdy już można odsapnąć nieco i rozgrzać lampki, niekoniecznie choinkowe. Pozdrawiam Kolegów! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Szukasz czegoś konkretnego? Interesują Cię jakieś konkretne tytuły czy wykonawcy?

Godzinę temu, captainprice napisał:

Można zostać oskubanym wpłacając kasę z góry.

Korzystaj zawsze z przesyłki olx. Po odebraniu przesyłki masz czas na sprawdzenie towaru i ewentualnie zablokowanie przelewu dla sprzedającego gdyby było coś nie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie szukam niczego konkretnego. Zaobserwowałem dużą podaż używanych, oryginalnych wydawnictw za ułamek ceny sklepowej i to skłoniło mnie do szperactwa. Łatwo znaleźć klasykę różnych nurtów muzycznych. D. Krall, M. Oldfield, Clapton, Pink Floyd, Gilmour, Waters, u2, Metallica, The Cure. Jest tego sporo. 

Dzięki za wskazówkę odnośnie przesyłki olx - nie korzystałem jeszcze z tej opcji, może wypróbuje przy okazji zakupu koncertów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
5 godzin temu, RobG1974 napisał:

A u nas w Klubie cisza. Wszyscy wyjechali?

Ja ostatnimi czasy miałem okazję poznać Kolegę z forum - mianowicie Arkadiusza, który zorganizował słuchowisko na WOŚP 😉 bardzo sympatyczna inicjatywa, fajnie spędzony czas. Pierwszy raz miałem okazję posłuchać tak vintage'owych kolumn. Poszerzyłem trochę swoje horyzonty 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedys przyjemność gościć u Arka i jego zestaw zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Grało to przepięknie i jak na moje ucho juz lepiej nie potrzeba. Utkwił mi w pamięci szczególnie ten krótki, punktowy bas - ta zamknieta obudowa robi robote, naprawde super kolumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynioslem od Arka kilka ważnych lekcji.

Najważniejsza jest taka, że AKUSTYKA i odpowiednie dopasowanie sprzętu to absolutnie kluczowe kwestie. 

Kolejna to , że nie trzeba wydawać srylionow dukatow na sprzęt.

Dalej, warto odwiedzić kogoś z dużym doświadczeniem juz na początku swej przygody z audio. Pozwoli to uniknąć wielu niepotrzebnych i często kosztownych błędów. Dodatkowo pomoże zorientować się do czego tak naprawdę dążymy w poszukiwaniach. 

Mnie ta wizyta bardzo pomogła za co jeszcze raz ci Arku dziękuję. 

Może będę mógł się kiedyś zrewanżować, jak już akustyka w moim pokoju będzie choćby na akceptowalnym poziomie. 

Pozdrawiam wszystkich poszukujących i tych, którzy już są w ogródku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.02.2022 o 14:30, RobG1974 napisał:

Jakby ktoś chciał posłuchać transportu cyfrowego opartego na malinie jak również daca r2r w wersji DIY to mogę pożyczyć na krótkie odsłuchy

Ja skorzystałem Robert dzięki 👍 przestrzeń nieprzeciętna, a całość może zawstydzić niejeden przetwornik z popularnych chińskich marek. 

8 godzin temu, rd79 napisał:

Witam.

Znajdzie się wolne miejsce w klubie? Ja - Kraśnik. Czy trzeba jakieś wpisowe? 😉

Witamy kolegę. Kraśnik to jest bardzo zacne miasto na audiofilskiej mapie Lubelszczyzny 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Łukasz_62438 napisał:

Ja skorzystałem Robert dzięki 👍 przestrzeń nieprzeciętna, a całość może zawstydzić niejeden przetwornik z popularnych chińskich marek. 

Także bardzo chętnie bym skorzystał z możliwości gdyż gram tylko z plików, a moim źródłem jest jedynie Node 2i. Od jakiegoś czasu rozglądam się za zewnetrznym daciem ale temat jest tak obszerny, że nie wiadomo w co ręce włożyć. 

Cześć rd79🖐️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj bierzesz wzmacniacz i przyjedź do mnie i posłuchasz Gato FM-15, zobaczysz czy to jest to o co Ci chodzi, a jeszcze mogę od Kolegi pożyczyć Dynaudio Exite do porównania, jeżeli jeszcze nie sprzedał.

Namawiam zawsze wszystkich do odsłuchu, doradzanie jednoznacznie zawsze jest tylko subiektywnym podejściem jakiejś osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.