Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  593 członków

Hegel Klub
IGNORED

Klub HEGEL


Violet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pod tym linkiem można zobaczyć jak prezentuję się nowy h80 oraz jego wyświetlacz:)

 

http://www.prisjakt.nu/produkt.php?g=2156429

 

zmierzyłem dokładnie pokój ma 18m2 będę słuchał z odległości ok 2m czy w takich warunkach x14 teraz się sprawdzą, jeszcze mam pytanie hegel często zestawia swoje integry z amphionami czy słuchał ktoś z was takiego połączenia dokładnie interesuje mnie amphion argon 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H70 nadal zostaje w ofercie i nie będzie żadnych obniżek, h80 będzie pare stówkę droższy ale nie przekroczy 7000pln, szkoda tylko ze hegel zostaje przy czerni i nie zamierza wprowadzić srebrnej wersji, ponowie pytanie czy ktoś słuchał amphion argon 1 z hegelem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amphiony generalnie dobrze się zgrywają z Heglem - miałem okazję słyszeć wszystkie modele Amphionów, choć z bardziej wypaśmym wzmakiem (najwyższa dzielonka Hegla H30 + P30).

Kris

Star trekkin' across the universe; Boldly goin' forward, still can't find reverse...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Hegel H80 w przedsprzedaży w salonie Q21

 

Pabianicki salon Q21 rozpoczął przedsprzedaż najnowszego, zintegrowanego wzmacniacza stereofonicznego HEGEL H80.

 

Urządzenie w stosunku do modelu H70 jest mocniejsze, producent zwiększył i tak bardzo wysoką rezerwę prądową, co daje gwarancje prawidłowego wysterowania nawet bardzo trudnych i wymagających kolumn. Ponadto H80 otrzymał bardzo zaawansowany przetwornik cyfrowo/analogowy, umożliwiający podłączenie coaxialne, optyczne oraz USB. Wejścia analogowe obsługiwane są poprzez złącza RCA a także zbalansowane XLR. Na środku panela przedniego zamiast włącznika, znajduje się duży, wyraźny wyświetlacz.

Cena wzmacniacza została ustalona na poziomie 6790 zł., pierwsza dostawa jest zapowiedziana na pierwszą połowę listopada.

 

http://q21.pl/hegel-h80.html

http://q21.pl/news/show/id/128

 

 

Dziwne, że Q21 aż tak bardzo wyprzedza szereg.

Edytowane przez Violet

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slucham od rana osiemdziesiatki i jestem zachwycony, podejrzewam ze 70 nie beda juz produkowac, cena poleci w dol zeby pozbyc sie wyprodukowanych modeli, kraza opinie iz 80 jakosciowo gra lepiej niz h100 ktora kosztuje 11 tys, logiczna bylaby wtedy obnizka cen setki.

zaraz żeby się nie okazało że H80 gra lepiej od H200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie zapowiada się ciekawie i nowocześnie , pewnie za miesiąc w warszafce do posłuchania

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie mam za sobą demo H200. Weekendowe słuchanie w domu. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak to gra z moimi Venere 2.5.

Nic a nic wyostrzenia, przerysowania na górze. Sprzedawca dobrze zna Andersa Ertzeid i podobno na przestrzeni ostatnich dwóch lat H200 został poddany lekkiej modyfikacji.

To nie ten sam H200 co sprzed 5-ciu lat.

Teraz tylko pytanie czy warto dopłacic do H300? Czy ta różnica jest tyle warta?

Okaże się w nadchodzący weekend. Kolejne demo w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, ja właśnie oblewam dziś sam w sypialni z mini naima, przyszła żona mówi ścisz a ja jakoś nie potrafię;), zreszta ona tez dziś ma urodziny:)

 

To najlepszego dla Żonki i Ciebie :-) dużo kasy na sprzęty audio i czasu na odsłuchy.

pzdr.

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.