Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  592 członków

Hegel Klub
IGNORED

Klub HEGEL


Violet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, skąd kolega jest bo z fotki wydaje sie znajomy:)

 

Bydzia kolego Bydzia :-)

No jak napiszesz że z Bydgoszczy lub okolic to pięknie, super hehe :-D

Dobra to generalnie pozdro dla wszystkich klubowiczów Hegla i dla JURKA ;-) hehe

Edytowane przez Patryk-1980

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazke ostatnio sobie kupilem do lapka i Aktimate Mini, gra to calkiem dobrze i jest super przenosne:) Mniejsze niz sobie wyobrazalem:)

Edytowane przez Wojtek76

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od kilku dni gra wzmacniacz Hegel H80. Naprawdę, niezła rzecz.

 

http://stereoikolorowo.blogspot.se/2013/10/wzmacniacz-hegel-h80-zapowiedz-testu.html

post-17176-0-70439900-1382214314_thumb.jpg

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepnym moim krokiem bedzie wypozyczenie Hegla h80 zobaczymy jak sie ma do Caspiana i do zapowiedzianego testu bo recenzent z tego co pamietam testowal tez Caspiana

a noz bede fanem Hegla:D

 

Nie przesadzaj;p

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od kilku dni gra wzmacniacz Hegel H80. Naprawdę, niezła rzecz.

 

http://stereoikolorowo.blogspot.se/2013/10/wzmacniacz-hegel-h80-zapowiedz-testu.html

wiem jaki będzie wniosek testu; h80 jest lepszy od h70 ale gorszy od h100:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiekol - tez takiego wniosku sie spodziewam wlasnie. Czyli H80 lepszy od H100 ale jednak brakuje mu do H100 np dlatego ze jest slabszy itp itd. To nie zarzut - oczekiwalbym zeby bylo wypunktowane np H80 jest lepsze od H100 w tym i w tym i na odwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hegel na swojej stronie na Facebook zaprezentował coś takiego:

 

ciekawe jak gra oczywiści :) sam bym go porównał do astela AK100 którego posiadam i gra dla mnie rewelacyjnie.

 

a astell teraz wypuścił takie cudo AK10 http://www.astellnkern.com/ przewidywana pewnie cena 1200-1500 a ten sam DAC co w AK100

Edytowane przez mikson

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jaki będzie wniosek testu; h80 jest lepszy od h70 ale gorszy od h100:)

 

krzysiekol, nie będzie takiego wniosku. H80 nie jest ani lepszy od H70, ani gorszy od H100. Jest inny. Bardziej mi przypomina H300 - taką jego "odchudzoną" wersję dźwiękową. Poza tym H80 ma świetny wewnętrzny DAC; wypisz, wymaluj - HD11.

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikson,

jakich słuchafonów używasz z grajkiem AK100 ?

 

senki momentum ale uszy troszkę nie mieszczą mi się i nie wiem czy nie będę sprzedawał ich jednak, kilka słuchawek z nim testowałem np małe momentum on ear za bardzo podkręcony bas i wysokie , bayery 990 250ohm troszkę za cicho jednak więcej powera potrzeba ale ułożenie pasma jest ok choć kontroli basu nie ma jak w t90, bayery t90 tu fajnie ale jasno ciut za dużo góry choć detaliczna i gładka ale bas kapitalny, teraz chcę przetestować bayery 1350 i nowe tesle małe t51p, słuchałem też grado sr80i przyjemnie ale troszkę jednak za spokojnie , słuchałem też bayerów one pro ale tak misiowato, jakieś audiotechnica chyba model coś w nazwie 900 troszkę za mało basu ale niesamowicie przestrzennie i gładko, ogólnie wynikowo trzeba mu dać słuchawki detaliczne i nie trudne w wysterowaniu zbytnio aby nie zatracić jego naprawdę dużej detaliczności i muzykalności, w większym procencie używam go jako dac po optycznym bo nie zatrybił u mnie na usb 3.0 ale wielkiej straty nie mam :)

Edytowane przez mikson

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem Ci zaproponować test AKG K242HD, ale skoro Grado SR80i za spokojne, to AKG mogą Ci nie podejść.

(ja je sprzedałem niedawno i teraz trochę żałuję)

 

Sorki za offtop

Roksan Caspian M1 CD (mod.SonusOliva) => Roksan Caspian M1 NG => Dynaudio Focus 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już polska cena integry Hegel H80 - 6 790 zł. Myślałem, ze będzie drożej. Sam przetwornik c/a HD11 to przecież 4 000 zł.

 

http://premiumsound.pl/content/43-hegel-h80

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.