Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  592 członków

Hegel Klub
IGNORED

Klub HEGEL


Violet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jak Atoll IN100, uważam, za wzmacniacz wybitny, sporo powyżej budżetu 4000zł, i według mnie, nie ma konkurencji w przedziale do 6000zł, tak samo H80 sporo powyżej 6790zł.

 

Lepiej przy takich stwierdzeniach używać zwrotu "jeden z najlepszych" to nie będzie błędu. Cyruss 6a jest lepszy niż Atoll 100 przynajmniej przy porównaniu przestrzeni jakie budują te wzmacniacze. A skoro inne aspekty brzemienia są porównywalne to zwycięzca może być tylko jeden. Cyrrus ma jedną wielką wadą ....wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie wygląd Cyrusa to spora zaleta. W mojej ocenie jest ładny. Autentycznie podoba mi się tego typu estetyka. Podobnie Hegel - surowa, ale dzięki temu nienachalna uroda firmowego sprzętu.

 

Co do pytań o wzmacniacz H80, to opis mam już gotowy, ale wkleję go dopiero na początku listopada. Mogę zdradzić, że H80 to bardzo dobry wzmacniacz, co zdaje się nie jest niespodzianką. Wewnętrzny DAC - doskonały w tej klasie cenowej.

Edytowane przez Violet

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pytań o wzmacniacz H80, to opis mam już gotowy, ale wkleję go dopiero na początku listopada. Mogę zdradzić, że H80 to bardzo dobry wzmacniacz, co zdaje się nie jest niespodzianką. Wewnętrzny DAC - doskonały w tej klasie cenowej.

 

violet- predzej czy pozniej i tak bedzie stres- lepiej szybciej miec to za soba;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Mocowo to wyczytalem, a jak pradowo? Miales okazje podpiac do jakichs wymagajacych kolumn (w stylu ATC)?

Szukam (ciagle) czegos co da duzo pradu, a przy tym bedzie umialo zagrac nawet przy mocno skreconym potencjometrze.

 

Posłuchaj P30 + H30, kup i będziesz zadowolony .... do pierwszego rachunku za prąd ;-)

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mega hz raz kupowałem dawno temu moje pierwsze mini, też wtedy dostałem sporo rabatu i to nawet jak brałem na raty. W Audiostylu nie licz na rabat na pewno nie na h80 kupowałem tam już dwa razy i tylko raz dostałem bardzo, ale to bardzo mały rabat poza tym to świetny salon audio z miłą obsługą w przyszły weekend jak będą mieli umawiam się na odsłuch h80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mega hz raz kupowałem dawno temu moje pierwsze mini, też wtedy dostałem sporo rabatu i to nawet jak brałem na raty. W Audiostylu nie licz na rabat na pewno nie na h80 kupowałem tam już dwa razy i tylko raz dostałem bardzo, ale to bardzo mały rabat poza tym to świetny salon audio z miłą obsługą w przyszły weekend jak będą mieli umawiam się na odsłuch h80

W MegaHz Hegla nie prowadzą, ale może potrafią załatwić! U nich można tez wypożyczyc do domu, bo jednak najlepiej jest w domowych warunkach! Daj znac kiedy dokładnie pojedziesz na odsłuch, bo może jakoś wyrobię się z czasem !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z rabatem na Hegla? Też tak myślałem.

Jednak to jest tylko oficjalnie, rynek wymaga jednak elastyczności i dzięki temu niektórzy są skorzy do zejścia z ceną, i to nie o stówkę, czy dwie. Trzeba tylko wiedzieć, z kim rozmawiać i jak ;)

Roksan Caspian M1 CD (mod.SonusOliva) => Roksan Caspian M1 NG => Dynaudio Focus 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.