Skocz do zawartości
IGNORED

Klub - JANTZEN AUDIO


mdavis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

może ktoś wytłumaczyć prostą rzecz

http://zap-audio.pl/sklep/index.php?main_page=product_info&cPath=3&products_id=35

17awg prawie 19zł - 1m

a

http://zap-audio.pl/sklep/index.php?main_page=product_info&cPath=3&products_id=34

20awg prawie 14zł - 1m

 

??????

 

dobra już temat ogarnąłem

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mdavis: Tak jak zasugerowałeś, sprowadziłem kabelek Solid Core bi-wire. Słucham na nich od dwóch tygodni. Dziękuję za poradę, jestem zadowolony. Podłączałem go różnie: całość na górę, potem ze zworkami, w końcu zostawiłem w typowym bi-wire.

Akurat leci sampler CHESKY: scena jest od kolumn w tył, instrumenty na swoich miejscach a dżwięk żywy, nie przymulony, od ściany do ściany, czyli 4 m. Kolumny prawie zniknęły, prawie to znaczy, że czasem doleci prosto z głośnika akord gitary, uderzenie w czynel itp. Porównuję to do grania na pożyczonych kablach Hotline Blue Spiral, tam kolumny naprawdę zniknęły, żadem dżwięk nie wyrwał się z głośnika i dżwięk był mocniejszy, gęściejszy. Ale te kable Hotline kosztują najtaniej 115 zł/mb.

Puściłem teraz Cztery Pory Roku Vivaldiego, Wiosnę. Pięknie pitolą! Życzę wszystkim, niech się już skończy ta zima za oknem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mdavis: Tak jak zasugerowałeś, sprowadziłem kabelek Solid Core bi-wire. Słucham na nich od dwóch tygodni. Dziękuję za poradę, jestem zadowolony. Podłączałem go różnie: całość na górę, potem ze zworkami, w końcu zostawiłem w typowym bi-wire.

 

Cieszę się, iż kolejna osoba jest zadowolona z tych kabli.

 

Pozdrawiam i zapraszam do klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dopisuję się do klubu tyle, że z kabelkami solid core wewnątrz kolumny:) Konstrukcja ZAPH Sr71, na wysokich solid core 0,5 a na midwoferze solid core 1. Jest dynamika, kultura i szybciutki bas:)

Pozdrawiam.

P.S Udało się komuś zagrzać te kabelki? Jak wytrzymują spore moce? Ok 80-100 w?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Koledzy doradźcie proszę kabelki głośnikowe do Denon'a i Dynaudio 220 II. Nie chciałbym aby dół i góra były ograniczane.

Pozdr.

Proponuję ten przewód - Jantzen Audio SOLID CORE OFC 17+20 AWG 6N Bi-Wire

 

lub Jantzen Audio SOLID CORE OFC 17 AWG 6N

 

http://zap-audio.pl/sklep/index.php?main_page=product_info&cPath=3&products_id=120

 

http://zap-audio.pl/sklep/index.php?main_page=product_info&cPath=3&products_id=35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

witam wszystkich.. jestem zainteresowany zakupem kabli glosnikowych Jantzen Audio SOLID CORE OFC 17+20 AWG 6N Bi-Wire zainteresowaly mnie ze względu na cene i wasze b.pochlebne opinie, ale prosiłbym znawcow tematu czy przy dlugosci 2x5m. nie będą zbyt cienkie? mam spore kolumny JBL ES 100 podlaczone do amplitunera HARMAN KARDON HK 3490 jeżeli ktoś slyszal już te kabelki w polaczeniu z podobnym sprzętem b.prosze o podzielenie się wrażeniami odsłuchowymi.. pozdrawiam i proszę o podpowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odp. a orientujesz się może czy będą pasowaly do tak dużych kolumn, czy nie będą ich w jakiś sposób ograniczaly, czy przekroj nie będzie zbyt maly a przez to nie obetna ktoregos pasma, czy te kabelki zagrają z duza przestrzenia i dobra stereofinia? przepraszam ze tyle pytam ale chciałbym cos o nich wiedzieć przed zakupem, jestem b.ciewy jak zagrają w moim systemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś może się jeszcze wypowiedzieć, b.prosze o podzielenie się swoja wiedza i doświadczeniem, zakup kabli zrobil się już "pilny" a nie chciałbym później zalowac

 

Na temat tego kabla przeczytaj opinie (link niżej)

 

http://www.audiostereo.pl/jantzen-audio_solid-core-ofc-1720-awg-6n-bi_kable-glosnikowe-433-5180-12.html

 

W każdym ranie w przedziale cenowym do 100/150 zł za metr jest bezkonkurencyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

W każdym ranie w przedziale cenowym do 100/150 zł za metr jest bezkonkurencyjny.

napisz proszę z czym porównywałeś bo to odważne stwierdzenie jest !

Sam się zastanawiam nad jakimś solid corem - może spróbuję.

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat tego kabla przeczytaj opinie (link niżej)

 

http://www.audiostereo.pl/jantzen-audio_solid-core-ofc-1720-awg-6n-bi_kable-glosnikowe-433-5180-12.html

 

W każdym ranie w przedziale cenowym do 100/150 zł za metr jest bezkonkurencyjny.

 

 

Hmm,posiadam od kilku lat Cambridge Audio Linea 8.4,porównywałem z w/w Jantzen-em,Cable Talk-ami,VDH CS 122,Sonic Link,Qed.Pogonił wszystkie które wymieniłem.W muzyce typu jazz,smoth jazz do 100zł za metr nie słuchałem nic lepszego.Oczywiscie w innym systemie może być lipa.Z elektroniką Arcama jak i NAD-a i głośnikami Monitor Audio Silver jest więcej niż super :).Scena,przestrzeń i stereofonia itp.Jeśli dobrze pamietam kosztował coś około 40zł za metr ze szpuli.

post-41771-0-72707000-1370945316_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o przyjęcie mnie do klubu z Solid Core OFC 17 AWG jako okablowanie wewnętrznym moich kolumn i połączenie między Creek Evo 2. Kondensatory w moich kolumnach to Jantzen Z-Standard.

Wcześniej używałem kabla 2x2,5mm2 OFC 5N Jantzen Audio Cable (SU) białe.

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o przyjęcie mnie do klubu z Solid Core OFC 17 AWG jako okablowanie wewnętrznym moich kolumn i połączenie między Creek Evo 2. Kondensatory w moich kolumnach to Jantzen Z-Standard.

Wcześniej używałem kabla 2x2,5mm2 OFC 5N Jantzen Audio Cable (SU) białe.

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.

Oczywiście przyjmujemy do klubu. Też osobiście używam kabli Jantzen Audio Solid Core bi-wire do połączenia z Creek Evolution 2 Edytowane przez mdavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.