Skocz do zawartości
IGNORED

Kable głośnikowe z kapitalnym basem


Iceman007

Rekomendowane odpowiedzi

Parę lat temu miedzy innymi z Xindakiem bawiłęm się łączeniem różnych kabli na górę i na dół ,skonczyło sie to tym ,że używam dobrych pojedynczych :-)

 

Chociaż kusi mnie czasem ,żeby puścić podwójny przebieg ... ... ale tych samych ... srebrnych.

raczej na dol 2x 4m2 a na gore 2x1.5m2 i beda emocje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly30:

Co do kabli to lepiej jeden wysokiej klasy niż dwa kiepskie.

Nie zawsze biwire czy nawet biamping okazuje się lepszy.

Czasem mniej znaczy lepiej.

 

Z całym szacunkiem, jak bi amping może zagrać gorzej?

 

Sam gram teraz na 2 x Marantz PM11S2 i jest o klasę lepiej.

I nie w podwójnej mocy zaleta.

Poprzednio przy podkręceniu gałki, zaczynało grać nerwowo.

Teraz, ile nie odkęcę, jest gładko, melodyjnie i co może wydawać się dziwne

ręka sama sięga po pilota, żeby jeszcze podkręcić.

 

 

Jeżeli iceman007 kupi drugi, taki sam wzmak, może być tylko lepiej.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może fakt użycia takich wzmacniaczy jakie masz daje lepsze efekty przy 2 niż przy 1.

Ale daję sobie głowę...że użycie jednej znacznie lepszej końcówki z 1 dobrym kablem

wymiecie twoje zestawienie a nie koniecznie musi się okazać droższym finansowo.

Używasz 2x Marantz i musisz mieć 2x kabel i OK. Sprawdziłeś i tak u ciebie gra lepiej.

Wierzę tobie.

Ale spróbuj kiedyś wpiąć zamiast 2 końcówek Marantza np jedną Jeff Rowland 625,

albo Ayre albo integrę Burmestera.

Do tego podepnij jeden kabel głośnikowy ale odpowiednio lepszy.

I napisz jak było....

 

Dlatego nadal uważam że nie zawsze biwire czy biamping musi okazać się lepszy.Często tak, ale nie zawsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko powiedzieć, że

 

"Jeżeli iceman007 kupi drugi, taki sam wzmak, może być tylko lepiej."

 

Tak samo w Twoim przykładzie dwa Ayre powinny zagrać lepiej niz jeden.

Jednak zakłócenia intermodulacyjne pomiędzy sekcjami wysokotonową i niskotonową

mogą zachodzić, więc odseparowanie ich napewno nie zaszkodzi.

I na jaki pułap cenowy byśmy nie weszli, nie zminia to istoty sprawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Z całym szacunkiem, jak bi amping może zagrać gorzej?

 

Masz 100% racji - nie może , przynajmniej w bezpośrednim porównaniu tych samych urządzeń.

A twierdzenie ,że bi-amping zagra gorzej niż single to bajki dla grzecznych dzieci ;)

 

A skoro producent kolumn (Harpia) przewidział taką możliwość to warto spróbować - przynajmniej bi-wiringu.

Za pewne nie zrobił tego jako pic tylko rozdzielił sygnały

I chwała za to.

Nie za bardzo mogę tylko pojąć dlaczego niektórzy producenci drogich kolumn stosują jedne zaciski - z oszczędności ?

Np. taki osławiony Avalon lub Hansen ;(

 

... no w końcu 12 tys. na kolejną końcówkę ulicą nie chodzi ... ale z drugiej strony jeśli komuś chodzi po głowie kabel za 2 tys. to w czym problem? ;)

 

Dokupienie drugiego wzmacniacza raczej nic nie da.

Bi - ampingu jak nie było tak nie będzie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Tych akurat nie słuchałem.

Miałem Magnum 1.3 i to była pomyłka. Lepiej u mnie zagrał połowę tańszy Shotgun S1.

Natomiast kolega wpadł do mnie z Magnum MA i to już była klasa. Natychmiast je zamówiłem ale ze względu na ich cenę czekam aż znajomy będzie jechał do Polski na święta i mi je przywiezie bo od tej kwoty cła i VATu nie chce mi się płacić bo to jakbym Magnuma IC podarował fiskusowi w prezencie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede niekoszerny i zaproponuje Monstera z najwyzszej polki,nie pamietam symbolu,uzywal go Gutekbull przy swoich Utopiach na gore dajac Nordosta.Swietny bas!

Może te:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ?

 

Bi-amping zawsze zagra lepiej przy tych samych urządzeniach i to słychać od najniższej do najwyższej głośności.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugą końcówką jest problem nawet jakbym chciał ją dokupić co jest za jakiś czas realne to problem pojawia się takiej natury, że nie mam preampu a steruje z Femto, który ma 2 wyjścia XLR i RCA ale niestety na RCA ma 2V a na XLR 6,8V więc sygnał musiałbym czymś tłumić. Problem był już omawiany i można spróbować jakiś preamp pasywny użyć. Natomiast kabli i tak szukam do bi-wiringu i tutaj już powinno być trochę lepiej a w międzyczasie będę szukał czegoś cyfrowego mocnego na bas. Problem jest tylko taki, że przykładowo NuForce 9V3 SE chwalone niesamowicie za bas właśnie wcale go nie miały lepszego od Xindaka. Miały go mniej ale lepszy to on wcale nie był. Niestety Audiomatusy też są gorsze na basie od owego Xindaka więc problem jest większy niż by się wydawało dlatego chociaż kablami chce coś jeszcze poprawić i dalej szukać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Z drugą końcówką jest problem nawet jakbym chciał ją dokupić co jest za jakiś czas realne to problem pojawia się takiej natury, że nie mam preampu a steruje z Femto, który ma 2 wyjścia XLR i RCA ale niestety na RCA ma 2V a na XLR 6,8V więc sygnał musiałbym czymś tłumić. Problem był już omawiany i można spróbować jakiś preamp pasywny użyć. Natomiast kabli i tak szukam do bi-wiringu i tutaj już powinno być trochę lepiej a w międzyczasie będę szukał czegoś cyfrowego mocnego na bas. Problem jest tylko taki, że przykładowo NuForce 9V3 SE chwalone niesamowicie za bas właśnie wcale go nie miały lepszego od Xindaka. Miały go mniej ale lepszy to on wcale nie był. Niestety Audiomatusy też są gorsze na basie od owego Xindaka więc problem jest większy niż by się wydawało dlatego chociaż kablami chce coś jeszcze poprawić i dalej szukać.

 

No właśnie.

Poza tym nawet z preampem i jednym wyjściem na kanał nie zrobisz bi-ampingu.

 

Ale masz rację ,że dla kolumn z oddzielnym podejściem na niskie i średnie/wysokie tony bi-wiring jest najlepszą konfiguracją dla sygnału.

Jak widziałem masz po 4 zaciski na kanał we wzmacniaczu więc możesz użyć zarówno standardowych kabli bi-wiring albo po 2 single na kanał.

Nie powinno mieć to większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie ma znaczenia? Używając kabla biwire i na bas i na MAIN idzie ten sam sygnał takim samym kablem,

więc korzyść mała, czasem żadna.

Ale używając 2 różne kable single wire to można na MAIN dać kabel inny a na bas inny i wtedy może być różnica

na plus.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

No jak nie ma znaczenia? Używając kabla biwire i na bas i na MAIN idzie ten sam sygnał takim samym kablem,

więc korzyść mała, czasem żadna.

Ale używając 2 różne kable single wire to można na MAIN dać kabel inny a na bas inny i wtedy może być różnica

na plus.

Ty ciągle o tych kablach.

Ja piszę o wzmacniaczu i co najważniejsze o kolumnach.

Jaką tam widzisz różnicę.

Bo ja żadnej.

 

Rozróżniasz bi-wire od bi amping?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widziałem masz po 4 zaciski na kanał we wzmacniaczu więc możesz użyć zarówno standardowych kabli bi-wiring albo po 2 single na kanał.

Nie powinno mieć to większego znaczenia.

 

 

To przeczytaj co napisałeś.Wynika z tego że jeden kabel biwire a dwa single wire to wyjdzie na to samo.

Jeśli użyje się takie same kable to owszem ale przy kablach single wire jest opcja użycia 2 zupełnie różnych kabli i wtedy

różnica będzie znaczna podczas gdy użycie 1 kabla biwire nie koniecznie musi dać różnicę.

Próbowałem wiele razy i mój entuzjazm dla biwire jest mniejszy niż twój.

Co innego w kablu takim jak MIT Oracla MA-X2HD gdzie jest oddzielna regulacja artykulacji dla MAIN i LOW i wtedy faktycznie

biwire daje różnice ale taki kabel jest tylko jeden.

Reszta to ten sam kable rozdzielony na końcu na 2 pary widełek i robiąc wiele testów najczęściej miałem wrażenie że różnica jest

minimalna lub żadna.

Może dlatego niektóre dobre firmy do swoich kolumn nie robią wejść biwire.

 

Co innego bi-amping.To ma sens bo i końcówki mocy mogą być różne i kable głośnikowe do nich mogą być różne.

Ale wtedy wchodzimy w bardzo wysokie koszty bo nie tylko 2x za końcówki mocy ale i 2x za kable AC, 2x za kable głośnikowe

i koszt porządnego preampu który ma podwójne wyjścia na 2 sety końcówek.

Napędzanie DAC-iem czy CD Playerem z regulacją głośności wtedy odpada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie całe te dywagacje można sobie ominąć bo Harpie są 4Ohmowe a Xindak jest z wyjściem dla 8Ohm i nie pracuje w związku z tym w optymalnym zestawieniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

To przeczytaj co napisałeś.Wynika z tego że jeden kabel biwire a dwa single wire to wyjdzie na to samo.

Jeśli użyje się takie same kable to owszem ale przy kablach single wire jest opcja użycia 2 zupełnie różnych kabli i wtedy

różnica będzie znaczna podczas gdy użycie 1 kabla biwire nie koniecznie musi dać różnicę.

Próbowałem wiele razy i mój entuzjazm dla biwire jest mniejszy niż twój.

Co innego w kablu takim jak MIT Oracla MA-X2HD gdzie jest oddzielna regulacja artykulacji dla MAIN i LOW i wtedy faktycznie

biwire daje różnice ale taki kabel jest tylko jeden.

Reszta to ten sam kable rozdzielony na końcu na 2 pary widełek i robiąc wiele testów najczęściej miałem wrażenie że różnica jest

minimalna lub żadna.

Może dlatego niektóre dobre firmy do swoich kolumn nie robią wejść biwire.

 

Co innego bi-amping.To ma sens bo i końcówki mocy mogą być różne i kable głośnikowe do nich mogą być różne.

Ale wtedy wchodzimy w bardzo wysokie koszty bo nie tylko 2x za końcówki mocy ale i 2x za kable AC, 2x za kable głośnikowe

i koszt porządnego preampu który ma podwójne wyjścia na 2 sety końcówek.

Napędzanie DAC-iem czy CD Playerem z regulacją głośności wtedy odpada.

 

Mój entuzjazm wynika z moich doświadczeń a nie z przypuszczeń.

Nie po to producent kolumn robi dwa oddzielne wejścia żeby było weselej tylko widocznie ma w tym jakiś zamiar.

Ja po podłączeniu kabli w konfiguracji bi-amping zauważyłem znaczną różnicę np. w dynamice .

Inni jak czytałem też zauważyli (kol. Masza) różnicę nawet na bi-wiring.

Jeżeli tobie nie robi to żadnej różnicy to same plusy dla ciebie - mniejsze koszty.

 

Ponadto nie piszesz do końca prawdy bo nie zawsze potrzeba jakichś dodatkowych wzmacniaczy, pre. i bóg wie co jeszcze.

Poczytaj co napisał kol.Yunnan i zerknij na parametry Marantza.

 

Na Xindaku nawet jak się max. sprężysz to i tak bi-ampingu nie uświadczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że podwójne wejścia w kolumnach są na bi-amping lub na 2x single wire gdy użyjemy różnych kabli.

Biwire tym samym kablem wg mnie nic lub prawie nic nie wnosi.

Do obu par biegnie ten sam sygnał tym samym kablem więc może jedynie jest jakaś różnica na zwrotnicy lub innym

elemencie wew.kolumny.

Ale to tylko mój pogląd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Myśle że podwójne wejścia w kolumnach są na bi-amping lub na 2x single wire gdy użyjemy różnych kabli.

Biwire tym samym kablem wg mnie nic lub prawie nic nie wnosi.

Do obu par biegnie ten sam sygnał tym samym kablem więc może jedynie jest jakaś różnica na zwrotnicy lub innym

elemencie wew.kolumny.

Ale to tylko mój pogląd.

 

No to masz prawidłowy pogląd.

O to właśnie chodzi producentowi kolumn.

W bi-ampingu nie chodzi o różne kable , chociaż jak ktoś chce i tego może spróbować.

Gratulacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Coś mi się wydaje, że od początku mówicie o tym samym tylko się nie rozumieliście :)

 

Moim zdaniem stosowanie kabla BW nie ma dużego sensu. To mniej więcej to samo co jumpery.

A co do jumperów to... ja jednak ich nie słyszę (przynajmniej tych, którymi dysponuję).

Wczoraj podłączałem z ciekawości dwie pary kompletnie różnych jumperów i... nic. Jeden to srebrny Albedo a drugi z druta kolczastego :) Audionova (wymlaskany swego czasu przez Pacułe :)). Żadnej różnicy nie odnotowałem w przeciwieństwie do podłączenia dwóch kabli SW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek__45

(Konto usunięte)

Czy to jest Twoja produkcja i czy jest szansa posłuchania tych wyrobów w moim systemie...??? No i oczywiście w mojej wiosce!... '-)

 

Pozdr, M

 

Jedno tylko takie zamowienie mialem choc przekonywalem ze w zupelnosci wystarczy 2 x 28 zyl dajace 2x5,5mm2 .....48 zyl to drogie rozwiazanie chyba ze uzywamy monobloki i krotkie odcinki ok 1,5 m nam rozwiazuja sprawe...mozna posluchac ale poczta w UK strasznie pazerna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość HarpiaAcoustics

(Konto usunięte)

W sumie całe te dywagacje można sobie ominąć bo Harpie są 4Ohmowe a Xindak jest z wyjściem dla 8Ohm i nie pracuje w związku z tym w optymalnym zestawieniu.

 

Xindak podaje moc przy 8ohm.

Nie jest to jednoznaczne z wyjściem dla 8 ohm ( jak to nazywasz)

 

Po drugie jak podłączy się do niego 8 ohmowe kolumny ( wg. deklaracji producenta) ze spadkiem impedancji do 3,5 ohm to będzie optymalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bi-wire wedlug mnie rowniez nie ma specjalnie sensu. Ten sam uklad przewod i uklad przewodnikow na gore i dol nie daje zadnej przewagi, a dodatkowo wprowadza "podwojnie dlugiej pasozyta RLC" tak dla sekcji nisko-srednio- i wysokotonowej. Nawet Nordost powoli sie z tego wycofuje, a przeciez od zawsze praktycznie bi-wire bylo ich oczkiem w glowie.

 

Co innego dwa rozne kable (idace z jednej pary wyjsc), a jeszcze co innego bi-amping.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xindak podaje moc przy 8ohm.

Nie jest to jednoznaczne z wyjściem dla 8 ohm ( jak to nazywasz)

 

Po drugie jak podłączy się do niego 8 ohmowe kolumny ( wg. deklaracji producenta) ze spadkiem impedancji do 3,5 ohm to będzie optymalnie?

W sumie mnie to dziwi bo np. Audiomatusy wysterowują kolumny do 2 ohm i dla czego z kolumn nie ma basu? coś wcześniej po drodze jest schrzanione.

Jak dla mnie zamordyzm na basie Audiomatusów jest wzorowy można się czepiać innych aspektów ale nie tego. Dodam tylko że Audiomatusy najlepiej wpinać bez sieciówek one potrzebują brutalnego prądu z sieci ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tym samym pisałem.

Dwa różne kable single wire to OK a biamping to jeszcze lepiej.

Wiele dobrych końcówek mocy ma podwójne wyjścia na kable głośnikowe więc nie trzeba

wpinać 2 kabli głośnikowych w te same zaciski co zresztą byłoby niewygodne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Wiele dobrych końcówek mocy ma podwójne wyjścia na kable głośnikowe więc nie trzeba

wpinać 2 kabli głośnikowych w te same zaciski co zresztą byłoby niewygodne.

Na szczęście z MITami nie ma tego problemu bo nie musisz przy zakupie decydować czym mają być zakończone.

MITy mam widłami podłączone pod końcówkę a YP bananami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bi-wire niewiele tu pomoze. Gdyby bas mial byc w pelni satysfakcjonujacy w tym zestawieniu, to bylby juz na pojedynczym kablu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bi-wire niewiele tu pomoze. Gdyby bas mial byc w pelni satysfakcjonujacy w tym zestawieniu, to bylby juz na pojedynczym kablu.

 

zgadzam się - i powiem więcej:

jak nie ma basu - to wina sprzętu (głównie źródła, sieciówek (niestety :) bo niektórzy wciąż nie wierzą :) ) a dopiero potem głośnikowca

 

jeśli ktoś nie chce mieć przezroczystego systemu - a tylko potrzebuje basu :) - to polecam xlo ultra 6 albo 12 - to podwójny przebieg, powinien zabić

 

tylko że w audio nie o to chodzi i powinno być całe pasmo i każdy możliwie szczegół - tak jak jest na płycie

a przy maskowaniu reszty basem - to ja to słabo widzę

 

a można mieć wszystko...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Bi-wire wedlug mnie rowniez nie ma specjalnie sensu. Ten sam uklad przewod i uklad przewodnikow na gore i dol nie daje zadnej przewagi, a dodatkowo wprowadza "podwojnie dlugiej pasozyta RLC" tak dla sekcji nisko-srednio- i wysokotonowej. Nawet Nordost powoli sie z tego wycofuje, a przeciez od zawsze praktycznie bi-wire bylo ich oczkiem w glowie.

 

Co innego dwa rozne kable (idace z jednej pary wyjsc), a jeszcze co innego bi-amping.

 

Porozmawiaj z producentem kolumn po co wykonuje się taki układ.

Twoje teorie są z gruntu błędne.

Czy uważasz ,że to tylko wzmacniacz podaje prąd a odbiorniki (sekcja niskotonowa i wysokotonowa) taki sam prąd pobierają ?

Producent kolumn po to rozdziela tor niskich tonów od tonów wysokich aby zmniejszyć zakłócenia.

 

Basu może nie będzie więcej ,choć być powinno (bo to z reguły wina wzmacniacza) ale w takim połączeniu , a raczej rozłączeniu sygnałów na pewno poprawia się efekt stereo i zmniejsza się modulację powstałą jak na jednym kablu płynie wysoki prąd do sekcji niskotonowej i mniejszy prąd do wysokotonowej.

 

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest bi-amping ale nie zawsze można go mieć na każdym wzmacniaczu.

 

Jeśli masz jeszcze pytania proponuje zwrócić się do Pana , który takie zastosowania stosuje (np. Harpia).

Zapewne wyjaśni tobie więcej szczegółów.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepszy jest taki kabel gośnikowy do basu, na końcu którego nie są widełki, banany, itp., a... subwoofer. W proporcji nieważne jaki kabel, ważne jaki sub.

A przy tej okazji i kolumny główne zagrają lepiej odciążone od częstotliwości, z którymi sobie nie radzą. Łatwa to droga nie jest, ale nie trudniejsza niż z kablami.

Czyli najlepszy kabel na bas, to kabel do suba. KAPITALNIE dostrojonego oraz umiejscowionego w pomieszczeniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie bo Xindak to "dual mono" amplifier.

A na IC jest tylko wejście i nie ma wyjścia.

To taka moja "teoria" ;)

 

Nie wiem o co ci chodzi, bo na takich Xindakach mozna zrobic bi-amping. Tylko trzeba miec 2 sztuki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.