Skocz do zawartości
IGNORED

Wyroby Pana Kuleszy


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem, że jak dla mnie. Nie mam pojęcia co powiedzieliby inni.

W piątek, chyba pojawi się u mnie kolega z forum który słyszał u mnie Kappy.

Bardzo jestem ciekawy jego opinii.

Kolumny do odsłuchów będą zestrojone, czy w trakcie słuchania będziecie sobie z kolegą kręcić wzmocnieniem w pasmach jak tam się któremu spodoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro sroda.

i co?i bedzie tzw. howno.

pozdrawiam wszystkich grajacych w wiewiorke z podatkami.

plombe za 300zł sobie wstawicie,ale serca za te pieniadze nie zoperujecie.

 

A co ty wieprzu jeden tak o te podatki się dopierdalasz??? Nie twój zasrany interes czy HQ150 i inni je płacą, pilnuj swojego interesu....żeby n ie był to płace podatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty wieprzu jeden tak o te podatki się dopierdalasz??? Nie twój zasrany interes czy HQ150 i inni je płacą, pilnuj swojego interesu....żeby n ie był to płace podatki.

 

Najbogatsi Polacy nie płacą podatków. Płacą tylko cienkie bolki i oni dźwigają ten pokręcony kraj. Tak więc, nie napadajmy na bolka, że chciał sobie ulżyć.

"Jakkolwiek będzie - będzie inaczej, aniżeli sobie wyobrażamy - ponieważ między Dobrem a Złem znajdujemy się w życiu i w świecie

wielowymiarowym,w którym dokumentnie pomieszane jest Przypadkowe z Nieuchronnym."(S. Lem 1999)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Nie, nikt ode mnie nie dostał bana za krytykę sprzętu czy konstruktora.

Piszesz bzdury. Bany były za chamskie odzywki, brak kultury, pisanie kłamstw i najczęściej za zwykłe zaśmiecanie tematu.

W tym temacie dyskutuje około 150 forumowiczów z czego 25 dostało bany.

Jak widzisz spokojnie, ma kto jeszcze zabierać głos.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, wszyscy juz wiemy ze brakiem kultury u innych myjesz rece ale jak Kulesza zucal miesem na innych w klubie obok to jak ten kundel z podwinetym ogonem slowa nie powiedziales o swojej wybiorczej kulturze.

 

Jeśli ilość postawionych szklaneczek za ten post nie przekroczy 25 (ilość zbanowanych do tej pory w tym wątku)

to jaśnie nam tu panujący uzna prawdopodobnie, że stawiają tylko koledzy zbanowanych w ich imieniu.

Edytowane przez zbymar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paproch.

 

myślimy Paproch mówimy Zagra.

z Paprochu powstales w Walec sie obrócisz.

"O obrotach Paprochów"

Pan(nie płace podatków)Darek.

 

ściema to najważniejsza ze sztuk!

 

o moj Paprochu rozwijaj sie.

Paproch w srode,Paproch w sobote,

nie bedzie Paproch plul nam w twarz!

w twarz!?

http://www.youtube.com/watch?v=M3tLaEOKJ6Q

Edytowane przez Wieprz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)
<br />HQ150. Miały być zdjęcia. Nie podgrzewaj atmosfery, wrzuć w końcu i napisz jak gra? <br />

Gdzie napisałem że będą zdjęcia?

Ale spokojnie będą, zrobię przez weekend.

Sprzęt gra i jest O.K. Na razie mam dwie godziny grania za sobą więc za wiele nie napiszę.

Trwa zabawa z ustawieniami sprzętu i kolumn. A jedna ma ponad 70kg więc łatwo nie jest.

Wieczorem chyba dwóch kolegów z forum przyjedzie posłuchać to może coś napiszą.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dajmy HQ150 spokojnie rozstawić, wyregulować i posłuchać sprzętu. Zadeklarował, że da recenzję z fotami po weekend'dzie (kuźwa co to za słowo?) poczekajmy zamiast szczekać po próżnicy. Jak Go całkowicie mentor nie zdeprawował, to się wywiąże z obietnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dajmy HQ150 spokojnie rozstawić, wyregulować i posłuchać sprzętu. Zadeklarował, że da recenzję z fotami po weekend'dzie (kuźwa co to za słowo?) poczekajmy zamiast szczekać po próżnicy. Jak Go całkowicie mentor nie zdeprawował, to się wywiąże z obietnicy.

Poczekajmy.

 

a co ma ciężar kolumny do ustawień sprzętu? no chyba chyba ze kolumny po pokoju targasz i przestawiasz i do dźwigania kogoś potrzebujesz?

jeśli masz na kolcach i granicie, to ma bardzo wiele. Ustawianie jest znacznie trudniejsze. Trwa więc więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.