Skocz do zawartości
IGNORED

Wyroby Pana Kuleszy


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno to nie kwestia końcówek. I chyba to prawda bo przecież u mnie już jego końcówki spokojnie sobie radziły z Kappami 8.2i.

To system zabezpieczeń jest zbyt czuły.

Ale mnie to niewiele mówi, więc kłócił się nie będę. Faktem jest, ze na chwilę gra i włącza się dioda sygnalizująca właśnie jego reakcję.

Wiadomo już coś?

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo przed którymi świętami?

Nic nie wiadomo. Absolutnie nic. Ot cały urok biznesu z cinkciarzem przez malutkie ci.

I wszystko zależy tylko od humoru Megakonstruktora :-)

W grę wchodzą:

- Dzień Kupców Korzennych i Kiperów Win Tanich

- 25 Lecie Przaśnego Gimnazjum W Przaśnym Stawie

- 11 Okrągła Rocznica Odnalezienia Zaginionego Zamówienia Na Tfurczość Audio Przez Duże Tfu

Ubaw po uszy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakież znowu do diaska daty?

Przecież to proste. W kalendarzach Megakonstruktora na Q-rewstwo w rok zwykły są wyłącznie środy. "Środa", "następna środa", "zobaczę, może środa" itd. W kalendarzach Megakonstruktora na Q-rewstwo w rok przestępny są wyłącznie niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

No i znowu nie mam ani jednego zdjęcia z postępu prac nad końcówką. Oczywiście sprzętu na święta też miał nie będę.

Mam tylko kolejne obietnice.

 

Zaczynam wierzyć, że w Twoim przypadku to jakaś zła karma :-) Musiałeś w poprzednim wcieleniu ustrzelić jakiegoś lemura na obiad i teraz masz :-))

 

Bądź twardy! Tyle już zniosłeś rozczarowań, wytrzymasz.

Pozdrawiam.

Włodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu nie mam ani jednego zdjęcia z postępu prac nad końcówką. Oczywiście sprzętu na święta też miał nie będę.

Mam tylko kolejne obietnice.

HQ150, czy Ty sobie jaja z nas robisz? Nie mogę uwierzyć, że ktoś tak daje się dymać. Przyznaj się, ten wątek to taki trollek, co? Nabijasz się z nas, nie? Już dawno pojechałeś i zrobiłeś mu mongola a nam tylko ściemniasz. Przyznaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

jączyż :)

 

o takie rzeczy się nie pyta -

 

na TE wyroby się po prostu czeka :)P

 

aż do śmierci i jeden dzień dłużej.

 

To co ten pan lemur wyprawia to woła o pomstę do nieba, ale historia HQ nie jest odosobniona, jest podobna do historii znajomego, na to nie znajdziemy określenia nawet w słowniku wyrazów obelżywych wszystko będzie zbyt łagodne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przestrzegam wszystkich raz jeszcze przed jakimi kolwiek kontaktami z tym panem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Niestety nie.

Do tej pory nie otrzymałem żadnego zdjęcia z ,, postępów'' prac nad końcówką. Dzisiaj dostałem info, ze Darkul będzie u mnie 22-24 maja i definitywnie zamknie temat.

Jakieś postępy...może :)

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcówkę do kina mam poczekać do połowy sierpnia.

 

Ty Chłopaku jako ten biblijny Hiob doświadczany przez "złego" jesteś. Szczególnie cierpliwość i niezachwiana wiara jest na Tobie rzetelnie sprawdzana.

Jestem z Tobą w Twej męce, jeśli takie wsparcie coś dla Ciebie znaczy. :-)

 

Włodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Teraz już nie jest źle. Stereo gra fajnie, a końcówka do kina to miał być bonus za długotrwałem czekanie. Więc mogę jeszcze trochę poczekać. Na stereo też większość mówiła, ze się nie doczekam, a w ogromnych bólach i karygodnym opóźnieniem ale jest. Za ponowne oczekiwania sam zaproponował, że zrobi mi jeszcze wzmaka do kuchni.

Kiedyś się może doczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Teraz już nie jest źle. Stereo gra fajnie, a końcówka do kina to miał być bonus za długotrwałem czekanie. Więc mogę jeszcze trochę poczekać. Na stereo też większość mówiła, ze się nie doczekam, a w ogromnych bólach i karygodnym opóźnieniem ale jest. Za ponowne oczekiwania sam zaproponował, że zrobi mi jeszcze wzmaka do kuchni.

Kiedyś się może doczekam.

No? I jak? Zrobił?:))))))))

Znam tu , w moich okolicach typa, który na pytanie pracowników: "szefie, kiedy pan nam zapłaci?" odrzekł:

- Na razie nie ma mowy. Przecież widzicie, że kupiłem nowego Jaguara!

Tu - analogicznie, choć trochę na odwrót!:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.