Skocz do zawartości
IGNORED

Wyroby Pana Kuleszy


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Ponowna próba

 

Tym razem się chyba uda. Edycja postów nie działa, ale zdjęcia weszły.

 

Końcówka dziesięcio kanałowa. Fronty i central mają po dwie końcówki do podłączenia kolumn w bi-ampingu, no i cztery końcówki na tyły do systemu 7.1. Wejścia RCA i XLR. Na froncie jeszcze ma pokrętła do ręcznego wysterowania kanałów.

Chyba w zakresie 10dB. Może w tym tygodniu uda mi się ja uruchomić.

post-27264-0-80819100-1394447246_thumb.jpg

post-27264-0-47150300-1394447265_thumb.jpg

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to ja Cię bardzo przepraszam... :( Ja - taki drobny żuczek - kabli wszelakich mam pół szafy... I wszystko do wszystkiego mogę podpiąć. A Ty - nie masz? !!! Nie jarzę. Raz jeszcze powiem - ładna paka. PS - ośmiel się i odkręć. Chyba nie tylko ja się niecierpliwię - na coś tak w gruncie rzeczy - czekał? Uprzejmie i miło - Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Bardziej to czekałem na dokończenie stereo. To kino to taki bonus. A i tak końcówka w kinie będzie miała właściwe znaczenie, jak kupię jakiś processor. Na razie pójdzie z pre-out Onkyo 905. Co do kabli, no trochę ich tam potrzebuję. Raz do spięcia pre z tą końcówką a potem jeszcze kable głośnikowe. A nie chce mi się tego robić dwa razy. No i kalibracji będzie pół dnia. To nie stereo, ze spinasz i gra.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Skończyłem zabawę z kablami. Niestety sukcesu nie ma. Końcówka po podłączeniu wszystkich dziesięciu kanałów się wyłącza. Jak wypnę chociażby dwie paki tylne to gra.

System zabezpieczeń jakby za szybko reagował przy pełnym obciążeniu. Darkul ma przyjechać do mnie i to wyregulować. On podpinał u siebie tylko cztery paki i chyba jest to zabezpieczenie za czule wysterowane. Więc jeszcze ze dwa tygodnie poczekam.

A to dzisiejsze znalezisko na Allegro:

http://allegro.pl/zestaw-preamp-2-koncowki-mocy-qaudio-i4005250500.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Chyba żartujesz. Nie sprawdził sprzętu i wysłał??

Sprawdził, ale nie na takim obciążeniu jak mam ja u siebie. Infinity RSIIIb na frontach i reszta zestawu 7.1.

Jak wypnę chociażby dwie paczki tylne to już gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Podobno to nie kwestia końcówek. I chyba to prawda bo przecież u mnie już jego końcówki spokojnie sobie radziły z Kappami 8.2i.

To system zabezpieczeń jest zbyt czuły.

Ale mnie to niewiele mówi, więc kłócił się nie będę. Faktem jest, ze na chwilę gra i włącza się dioda sygnalizująca właśnie jego reakcję.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox, już Cię wpuścili?

;-)

Wczoraj

Aklimatyzuję się.

Ale to chyba dziwna sprawa. Darkul przecież robił sprzęt pod kolumny klienta, które znał. Ale poczekajmy na regulacje.

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz nastąpi przerwa conajmniej tydzień-dwa, może i dłużej...

Mój dzielony Zagra II kupił ode mnie kolega, przy dużych poziomach głośności zaczyna trzeszczeć jeden kanał (głośnik basowy w ATC 40). Pytałem darkula co wysłać - pre i końcówkę?, odpowiedział w swoim stylu "wiem o co chodzi, to nie pre, tylko końcówka". No to wysłałem końcówkę, czekałem oczywiście miesiąc na odesłanie, końcówka przyjechała, ale problem nie rozwiązany, wychodzi na to, że wina pre - ale ja już nie mam siły znowu coś wysyłać i czekać kolejny miesiąc. Nie mam pewności, czy rzeczywiście darkul coś sprawdzał...tak samo mogłoby być z naprawą pre. Ale to tylko taka dygresja, nie ma dramatu - sprzęt gra dobrze, natomiast to trzeszczenie wychodzi naprawdę przy bardzo dużych poziomach głośności, wystarczy nie słuchać jak wariat, zwłaszcza mieszkając w bloku. A preamp był już kiedyś naprawiany (brumienie), też bez skutku - a darkul zapewniał "sprawdzałem, wszystko jest OK", dopiero mój znajomy konstruktor zniwelował brumienie, nie całkowicie, ale znacząco.

To tyle o rzetelności pana Darka. Całe szczęście, że zagra IV, 6-kanałowa integra i teraz mój dzielony grają bez zarzutu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.