Skocz do zawartości
IGNORED

Dobra Integra czy końcówka plus przedwzamacniacz


tomii241

Rekomendowane odpowiedzi

Wtrącę swoje 3 grosze a propos ostatniego wpisu. Jestem byłym posiadaczem Snapperów i swego czasu szukałem kolumn do wąskiego poddasza. Miałem przez jakiś czas Dynaudio C3 - w tym zestawieniu barwa była pełna, nasycona. Niestety C3 absolutnie nie zaakceptowały bliskości skosów, ale barwa to było coś, co do tej pory mam w pamięci. Teraz, w innym pomieszczeniu (duże poddasze) zresztą wróciłem do Dynaudio ale C5, końcówka Passa X-150. Jest nieźle, ale wiem, że można lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w ogóle mnie nie znasz, więc się nie wypowiadaj w tonie oskarżycielskim. Na pewno nie wydam 12k w ciemno (bo jak miałbym to zrobić, to wolę jednak te 30% mniej), a jeśli chodzi o "legendy" to nie miałem na myśli vintage, który jak się sypnie, to amba, tylko uznane kilkuletnie klocki, które zdobyły (słuszną bądź nie ) renomę.

Ty za to z tą natrętną reklamą Xindaka, którego odsłuchać się nie da, bo Polpak (czyli pewni Twoi kolesie) tego odmawia, mógłbyś sobie dać spokój, gdyż ocierasz się o śmieszność. Tylko czekać, aż pojawi się w ogłoszeniach "sprzedam".

Kolejki się ustawiają po tego klocka, a dystrybucja, po latach istnienia tego klocka na rynku, sprowadziła jedną legendarną sztukę. Nie czujesz, że coś tu nie gra? Wiesz, rzesze niezamożnych audiofili z Polski i świata mają Ci już za złe, że po latach wtapiania $$ w firmowe badziewne klocki, dopiero teraz za sprawą kaganka oświaty, który im niesiesz, przestaną błądzić ;)

Mesjaszu, dlaczego tak późno ???

 

 

No i to są dwa całkiem inne światy. W systemie który jest złożony pod barwnego i ciepłego Alepha jest więcej niż pewne że

nie zagra CTI .

CTI jest jak skalpel chirurgiczny . Jest płaski jak stół , niesamowicie szybki i przejrzysty . Teraz kwestia kto i czego szuka .

Dla mnie tej chirurgi było za dużo i wybrałem A600P bo minimalnie ustępuje CTI szybkością i rozdzielczością ale gra z większym rozmachem , minimalnym dodatkiem ciepła i muzykalności i wręcz nieograniczoną mocą .

Dla mnie ideał.

 

Z mojej " winy " CTI trafił do KAiM . Na ten wzmacniacz namawiałem Kolegę Filusa któremu dość dawno zmodyfikowałem Yaqina MC-100B .

Kolega Filus lubi wypchnięte wokale , takie jak daje wspomniany Yaqin na pewnych lampach.

I CTI nie przypadł mu do gustu .

 

 

Twoje pytania są jak śledztwo :)

Ale jeszcze raz odpowiem.

Nie oddał - długo go namawiałem żeby mi go sprzedał po cenie takiej za jaką może kupić nowy w razie czego . Ja nie chciałem czekać - chciałem go już mieć.

Dlaczego ?

Już napisał wielokrotnie - ceni MAX chirurgiczną precyzję a zawsze może wrócić do A600P .

Nikt Ci nie każe kupować w ciemno POLPAK zamówił A600P więc przy odrobinie wysiłku możesz go sobie sam posłuchać.

Porównywane były UGODA , Calyx CTI , Xindak A600P.

Kolumny Harpia Monk , DAC Femto i kable droższe od tych wzmacniaczy .

 

Sorry - ale to Ty masz typową politykę kombinatora.

Niech dystrybutor , sprowadzi , wniesie mi i podłączy. Ja posłucham a jak coś kupię 30% taniej z Chin.

 

Prawda jest taka że niewiele jest klocków które nie można poprawić - stuningować co potwierdzają lata wpisów w zakładce DIY .

Ze swoje strony chciałem zwrócić uwagę że dzisiaj nie musi to byś " KRELL " żeby dobrze grało . Nie mam zamiaru już więcej nikogo przekonywać , chociaż liczę na to że kiedyś do KAiM trafi A600P i przekona też i inne osoby i będzie więcej tak zadowolonych jak ja.

A jest to moim zdaniem złoty środek pomiędzy takim Aleph X a CTI .

 

Padły tu też wpisy że Xindaka później się nie sprzeda.

Sprzeda.

Miałem już dwóch zainteresowanych którzy dawali mi wyraźnie więcej niż sam za niego zapłaciłem .

A te niektóre " legendarne " klocki dzisiaj są tylko legendarne a z racji wieku i popularności nie zawsze w środku jest to co być powinno.

Ale za to można " szybko odsprzedać " :)

 

Tyle z mojej strony .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w ogóle mnie nie znasz, więc się nie wypowiadaj w tonie oskarżycielskim. Na pewno nie wydam 12k w ciemno (bo jak miałbym to zrobić, to wolę jednak te 30% mniej), a jeśli chodzi o "legendy" to nie miałem na myśli vintage, który jak się sypnie, to amba, tylko uznane kilkuletnie klocki, które zdobyły (słuszną bądź nie ) renomę.

A raczyłeś chociaż ruszyć swoje cztery litery spróbować zorganizować sobie odsłuch tego wzmacniacza czy trzeba samemu się prosić ?

Ty za to z tą natrętną reklamą Xindaka, którego odsłuchać się nie da, bo Polpak (czyli pewni Twoi kolesie) tego odmawia, mógłbyś sobie dać spokój, gdyż ocierasz się o śmieszność. Tylko czekać, aż pojawi się w ogłoszeniach "sprzedam".

Polecam to co znam i to co uważam za wartościowe w swojej cenie . Takich samych faworytów mam w innych przedziałach i nie jest to Xindak.

Nie znam nikogo z PolPaku a Xindaka nie mam zamiaru sprzedawać .

Śmieszne to są Twoje kombinacje . Ale masz rację . Zaczynam się przestawać ścierać bo po co mam później czytać takie jak Twoje wpisy ?

 

Kolejki się ustawiają po tego klocka, a dystrybucja, po latach istnienia tego klocka na rynku, sprowadziła jedną legendarną sztukę. Nie czujesz, że coś tu nie gra?

Ten wątek jest choćby taką odpowiedzią.

Sam zainteresowany nie chce Xindaka z obawy przed późniejszą odsprzedażą.

Druga sprawa to A600P był zamówiony przez dystrybutora w grudniu . Takie wielkie i ciężkie klocki płyną w kontenerach na paletach i trwa to kilka miesięcy .

To jest coś o czym się dowiedziałem od dwóch znajomych którzy chcą go kupić i oczekiwali na nowe sztuki.

 

Więcej wiary - zaufania a mniej podejrzliwości :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób dziadostwa, mamy XXI wiek a to ze dystrybutor oszczędza na transporcie to i taką sprzedaż ma jak szybko jest w stanie zareagować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Wtrącę swoje 3 grosze a propos ostatniego wpisu. Jestem byłym posiadaczem Snapperów i swego czasu szukałem kolumn do wąskiego poddasza. Miałem przez jakiś czas Dynaudio C3 - w tym zestawieniu barwa była pełna, nasycona. Niestety C3 absolutnie nie zaakceptowały bliskości skosów, ale barwa to było coś, co do tej pory mam w pamięci. Teraz, w innym pomieszczeniu (duże poddasze) zresztą wróciłem do Dynaudio ale C5, końcówka Passa X-150. Jest nieźle, ale wiem, że można lepiej.

 

Napisz trochę więcej, szczególnie jak było z kontrolą na basie. O barwę się nie boimy, sam wiesz, że dynki mają niezłą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób dziadostwa, mamy XXI wiek a to ze dystrybutor oszczędza na transporcie to i taką sprzedaż ma jak szybko jest w stanie zareagować.

Po raz ostatni zaśmiecę wątek.

Wzmacniacz ten z opakowaniem waży jakieś 75kg .

Na zachodzie kosztuje 16000zł a u nas 12000zł .

Nikogo nie bronię ale jak wyobrażasz sobie inną tańsza drogę i przez to rozsądną cenę ?

To dlaczego nie sprowadził więcej tych wzmacniaczy wyjaśnia choćby ten wątek . Nie ma NAZWY , cena " wysoka " więc ryzyko ze sprzedażą wzrasta.

Łukasz też jak go zamówił czekał kilka miesięcy .

Sprawy sprzedaży czy zakupu to już nie mój problem .

Zaznaczyłem że wato się wysilić i zapoznać z tą końcówką .

Od strony wykonania i użytych elementów nie znam konkurencji wśród nowych wzmacniaczy większej mocy a brzmienie samemu trzeba sobie ocenić .

 

Większej mocy w zbliżonej cenie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz Xindaka jest i w Czechach i w Danii,i w paru innych miejscach.cena również jest podobna.w Czechach 79 990kc-od tego zapewne można wynegocjować rabat.Pytanie jest co można kupić za podobne pieniądze-a można znacznie ciekawsze rzeczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenę podałem z czasu gdy się nim interesowałem.

Pytanie jest co można kupić za podobne pieniądze-a można znacznie ciekawsze rzeczy.

A co to znaczy ciekawsze ?

Z ciekawszą nazwą na froncie ?

Bo słuchać go nie słuchałeś a taki wpis to tylko wróżenie z obrazków .

Ale pokaż mi w podobnej cenie tak mocną klasę A z zalewanym , bezgłośnym trafem 1300W do tego 4 pomocnicze trafa , z taką baterią Sankenów , markowych kondensatorów do tego tak fantastycznie wykonany ?

Z lupą można go oglądać tak wszystko jest spasowane i wykonane.

Nawet nie A klasę. Może być dowolnie inna .

Piszemy o nowym wzmacniaczu z gwarancją .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby na Xindaku widniało logo Krella czy ARC to odezwałyby się głosy : co za budowa.... co za wykonanie.... co za dżwięk ! Topowa amplifikacja w takiej cenie !

 

W ślepym teście też pewnie wygrałby wiele porównań a jakby pokazać słuchaczom podczas takich odsłuchów bebechy zamiast przedniej ścianki z logo to pewnie decyzja byłaby tylko jedna.

 

Dziwne tylko że jego dostępność i dystrybucja kuleje. Od dawna się o nim pisze i o zainteresowanych byłoby chyba niezbyt trudno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie posłuchał tego Xindak z jakimś Pre cena zachęcając tylko czy idzie za tym jakość, powtarzalność? jak długa jest gwarancja. Mogło by się okazać że kładzie buremstera i ayre oraz może inne klocki za grube miliony i co wtedy powiedziałby Dieter z Burmestera ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bebechy ma pięknie zrobione. Widać, że zaszaleli!

I ponad 50 kg. trochę odstrasza ale w pozytywnym znaczeniu bo i wypożyczyć gdyby był trudno się zdecydować bo jak to wnieść do domu, he he.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażacie sobie taki obiektywny test w którym nie przepłacony polski (obiektywny) recenzent pisze że Xindak zabija Buremstera. Już wyobrażam sobie kolejki po Xindaka a połowa kala się i przperasza za swoje opinie. Wiecie jaki problem jest w chińskim sprzecie !? On jest za tani powinien kosztować 20 30 tyś Euro wtedy opinie byłby inne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o nim tylko ja bo tylko ja go miałem i kupiłem go w ciemno bo nic w tej cenie bez względu na logo nie wydawało mi się być lepsze. Przekonany o tym byłem bo wcześniej miałem A600E a A600P to rozwinięcie i poprawienie tej konstrukcji poprzez dodanie złoconego PCB i jeszcze większej baterii kondensatorów i tranzystorów oraz większe trafo. Co do dostępności w Polpaku to A600E jest produkowany od 5 lat bodaj już i w tym czasie ciągle był w Polpaku dostępny do dzisiaj sprzedały się 3 sztuki z czego jedną sprzedałem ja i drugą sztukę sprzedano osobie którą do tego zakupu kilka dni temu namówiłem (kupiona bez mojego pośrednictwa) trzecia sztuka to starszy model z 4 kondami zamiast baterii małych sprzedany z 4 lata temu. Opis wrażeń forumowicza który kilka dni temu kupił A600E jest w wątku w dziale stereo, gdzie podsumowanie jest takie, że A600E jest we wszystkim lepszy od Caspiana M2 a w sumie nie tak dużo jednak droższy. Po rewelacyjnej recenzji w Audio/Video jeden sklep zdecydował się kupić sztukę na stan i do dnia dzisiejszego ta sztuka się nie sprzedała z tego co wiem a podsumowanie testu było takie, że spokojnie do 20 000zł ciężko cokolwiek lepszego byłoby znaleźć. Zero przełożenia na sprzedaż bo jak widać świecidełka są ważniejsze. Logo + legenda marki to podstawa. Xindakiem się nie zaszpanuje i strach, że to ciężko sprzedać chociaż to bzdura bo A600E i A600P sprzedałem szybciej niż miesięczny preamp Audio Research za 45% ceny nowego czy Brystona 4B SST2 na 19-to letniej jeszcze gwarancji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jako laika w tym temacie co by się stało gdyby policzyć ile kosztowały komponenty np do takiego accuphase e 550 a np do xindaka a660p i jakie rodzaju i klasy to produkty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Xindaku są SANKENY, pełno WIMY i 350 000uF kondów Rubicona, rca są CMR made in USA a głośnikowe oryginalne WBT. Front ma jakieś 2cm grubości. Spasowanie jest bardzo dobre nie ma się do czego przyczepić. Stylistyka jest oczywiście sporo mniej dopracowana niż u Accu :-) Ja nie narzekałem a na widok tej końcówki każdy się usmiechał bo w środku zmieścić można ze 4szt. Hegla H100.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iceman przepraszam ale ja jestem laikiem nie wiem co Wimy kondesatory Rubicona jakie to jest ważne w branży elektronicznej jaką wagę ma dla użytkownika. I jak porównać to z zachodnią konkurencja?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażacie sobie taki obiektywny test w którym nie przepłacony polski (obiektywny) recenzent pisze że Xindak zabija Buremstera. Już wyobrażam sobie kolejki po Xindaka a połowa kala się i przperasza za swoje opinie. Wiecie jaki problem jest w chińskim sprzecie !? On jest za tani powinien kosztować 20 30 tyś Euro wtedy opinie byłby inne

 

To już masz wzmacniacz dla siebie.Przecież możesz sobie wyobrazić to co chcesz.

Cena niewysoka, kloc wielki i mocny no i te bonusy z wyobraźni i masz pełnię szczęścia.

Ale jak ciebie znam i tak nie kupisz.Zawsze będzie jakieś ale....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wnętrze A600P mieści 4x Hegel H100 i jest też tyle samo więcej warte w podzespołach, które są nawet lepsze od tych w Heglu.

 

Nie zachęcam do zakupu w ciemno zawsze trzeba posłuchać. Niedługo wjedzie A600P do Polpak będzie można się tam wybrać choćby na Martinach posłuchać a pracuje z nimi bardzo dobrze. Obecnie jeden sklep ma do posłuchania A600E więc też się da posłuchać jaki to kierunek choć A600E jako integra trochę inaczej pracuje niż jako końcówka, ale pogląd na możliwości jakiś będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly już kupiłem kiedyś w ciemno Accuphase 550 tak bardzo chwaloną przez wielu znawców i próbowałem wszystkiego łączyłem różnymi kablami z różnymi kolumnami i nawet zamieniłem mojego accuphase dp 75 na ayona przywiezionego z nautiliusa na te potrzeby. I nie tylko moja i innych uczestniczących w testach była taka że to integra nie do uratowania. Na pewno nie warta swojej ceny. I nie odgryzaj się że nie kupię bo nie kupiłem twojego FBI za gigantyczną kasę z wielkim przebiegiem. Lepiej pochwal się co ty kupiłeś teraz z tego co wiem też słuchasz i marudzisz jak małe dziecko, wiem to od różnych ludzi którzy cię znają. Więc po co ta jałowa gadka. Uważasz że Xindak to sprzęt nie warty uwagi dlatego że nie zadzwonił do Ciebie sam właściciel i nie zaproponował kupna Xindaka.? Ale jak Dieter oddzwonił to aż wsiadłeś w auto i pogoniłeś do Berlina żeby się oddźwięczyć zakupem że Dieter zadzwonił. Sly powiem Ci coś nie jaraj się tak to strategia marketingowa, trzeba jakoś wyłumaczyć 4000% narzut i każdego tzreba lizać po dupie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat fakt. ARC wykonanie ma badziewne a i niektore pomysly techniczne z gory dyskusyjne. Natomiast do wykonania Krella to chyba przyczepic sie nie mozna? CDki miewali awaryjne, ale poza tym, raczej klasa.

A co do Xindaka, jaka marka, taki dystrybutor. Dlaczego np skadinad dobre amplitunery Anthem praktycznie w Polsce nie istnieja jako marka?

Sa w PL dystrybutorzy innych chinskich marek, ktorzy sa bardziej frontem do ludzi, niz ci od X. Pewnie nie boja sie, ze ktos kupi direct od chinoli.

 

Gdyby na Xindaku widniało logo Krella czy ARC to odezwałyby się głosy : co za budowa.... co za wykonanie.... co za dżwięk ! Topowa amplifikacja w takiej cenie !

 

W ślepym teście też pewnie wygrałby wiele porównań a jakby pokazać słuchaczom podczas takich odsłuchów bebechy zamiast przedniej ścianki z logo to pewnie decyzja byłaby tylko jedna.

 

Dziwne tylko że jego dostępność i dystrybucja kuleje. Od dawna się o nim pisze i o zainteresowanych byłoby chyba niezbyt trudno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Tomii241 piszesz nieprawdę a przez to jesteś zupełnie niewiarygodny.

Słusznie ktoś określił ciebie jako Trolla!

A może tylko masz problem z rozumieniem tekstu?

 

Nigdzie nie napisałem że Xindak nie jest wart uwagi.

Napisałem że nie mam opinii bo go nie słuchałem.

 

Mój Krell FBI był roczny, na gwarancji więc chyba mnie z kimś mylisz.

Co do Burmestera to zacząłem się nim interesować po wcześniejszych odsłuchach

u mnie w systemie a nie po telefonach kogokolwiek.

 

Fakt źe gdy juź zdecydowałem że kupię wzmacniacz Burmestera to miło źe właściciel firmy

poważnie traktuje swoich klientów i że można wiele rzeczy i opcji ustalić na miejscu u nich w firmie.

I po to tam byłem a sprzęt kupowałem w Polsce więc masz słabych informatorów!

 

Kolumny mam od 3 lat, wzmacniacz 2 lata, źródło 2.5 roku i jestem bardzo zadowolony.

Czego tobie również życzę.....tajemny, rzadko spotykany Norwegu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronie chinoli nie kupuję sprzętu po opisach w testach słucham tego co mi się podoba i kupuję kiedy uznam że warto. Boli mnie to że nie rozmawiamy o wybitnych polskich konstrukcjach, i to że w każdym forum zamiast merytoryki i konkretów jest testosteron np: bo do mnie przyjechali z firmy x i wniesli sprzet za 100000000 zł. I co z tego przecież to ich robota. Potem ktoś taki staje się gury dla wszystkich i wszyscy liżą mu dupę bo miał okazję posłuchac klocków za x kasy. Pytam i co z tego czyż Hi end to nie tylko i wyłącznie słuchanie muzyki a nie sprzętu a prze to nasze subiektywne odczucia. Odnoszę wrażenie że im wyższa cena to lepsza jakość dźwięku, czy aby na pewno to ten kierunek? Szukam solidnego nie drogiego sprzętu, na lata wiernego i grającego każdą muzykę na odpowiednim poziomie. Xindak gdyby kosztował 20 tys Euro to zaraz wszyscy bi pisali jaki to on wybitny delikatny melodyjny i jaka scena szeroka jaki piękny bas kontrola. Sraty taty. Co my jako Polacy osiągneliśmy w HIENDZIE chośby na miarę chińskich produktów???

 

Sly po co te nerwy, w twoim wieku był się tak nie ekscytował. Dieter dzownił do mnie i prosił abym cię nie denerwował bo chce sprzedać Ci jeszcze trochę sprzętu abyś mógł znów pojechać do Berlina polizać mu tyłek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda walka konkurencyjna w świecie.

 

Producenci są cwani.

 

Cierpią odbiorcy produktów.

 

 

 

Nie ma dobrych rozwiązań w temacie zakupu wzmacniacza.

 

Przykro mi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly po co te nerwy, w twoim wieku był się tak nie ekscytował. Dieter dzownił do mnie i prosił abym cię nie denerwował bo chce sprzedać Ci jeszcze trochę sprzętu abyś mógł znów pojechać do Berlina polizać mu tyłek

 

Powinieneś przemyśleć ten wpis... trzymaj poziom chłopie, chociaż wiem, że to wyzwanie dla Ciebie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze MarkN.

Ale nie martw się tomii241.Nie obrażam się.

Wpis świadczy o tobie a nie o mnie.

 

A poza tym to jesteś już duży i powinieneś już wiedzieć że...lizanie...to też sztuka jak każda inna i też wymaga kwalifikacji...jak mawiał Kwinto.

Wśród ludzi na poziomie....to tak żebyś wiedział...to nazywa się to inteligencją emocjonalną i społeczną które jeśli są wysokie to

pozwalają nawiązywać odpowiednie relacje międzyludzkie, często z korzyścią dla wszystkich stron!

 

Teraz już wiesz dlaczego nie masz takiego sprzętu jakbyś chciał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie luzik!

 

Moim zdaniem to luksus rozpuszczać innych, mało kogo na to stać!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

 

Sly po co te nerwy, w twoim wieku był się tak nie ekscytował. Dieter dzownił do mnie i prosił abym cię nie denerwował bo chce sprzedać Ci jeszcze trochę sprzętu abyś mógł znów pojechać do Berlina polizać mu tyłek.

 

Chłopie jak jesteś ze Sląska to lepiej zamilcz,bo chluby nam nie przynosisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iceman przepraszam ale ja jestem laikiem nie wiem co Wimy kondesatory Rubicona jakie to jest ważne w branży elektronicznej jaką wagę ma dla użytkownika. I jak porównać to z zachodnią konkurencja?

Rubycon i Wima to jedne z najlepszych firm robiących bardzo dobre kondensatory.

To tak jak części zawieszenia do samochodów firmy Lemforder :)

Tak samo bardzo dobre są choćby Elny Silmic stosowane od lat w klockach Marantza .

Ale znowu Marantz w swoich wzmacniaczach stosuje śmiesznie małe transformatory .

Zastosowanie takich elementów wróży długą bezawaryjną eksploatację a także lepsze ich właściwości od badziewia które się teraz montuje hurtowo w wielu nawet drogich klockach .

A co do Xindaka, jaka marka, taki dystrybutor.

Znowu wróżenie z fusów bo nawet go nie widziałeś a o dystrybutorze się nie wypowiadam.

Nie mój interes i nie moja sprawa.

 

Jedno czego jestem pewien to gdyby te modele miały piękne recenzje , masę reklam i kolorowych zdjęć a dystrybutor czy sklep by sam nam przywoził , podłączał i jeszcze dobrą wódkę przywiózł to wiele osób by było w siódmym niebie.

Tyle że nie ma nic za darmo i za to wszystko i tak by zapłacił klient i to grubo większą kasę.

Więc chyba jednak niech będzie jak jest .

 

Dystrybucja Yaqina MC-100B od początku kuleje .Zero reklam , testów a gra tak że można się zdziwić .

Chociaż i tak są tacy co wolą kupić 2x droższego NADa który poza pilotem niczym nie może się równać z tym chinolem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje wyczucie, to bez sensu kupować mocny high-endowy piec, bo są zwyczajnie bardzo drogie, oczywiście te uznanych firm. Jak kogoś stać, to nie ma sprawy, ale można do tego podejść ekonomicznie i kupić słabszy wzmacniacz, ale za to w klasie A, np. Passa XA30.5, a do niskich tonów kupić dobrą profesjonalną końcówkę, np. Crown XTi 1002 i zrobić bi-amping. Dostaje sie jeszcze za darmo equalizer do niskich tonów, co w wielu pomieszczeniach może być pomocne.

 

Po wstępnych bardzo obiecujących doświadczeniach z bi-ampingiem właśnie się przymierzam do takiego rozwiązania, na razie niestety nie z Passem, ale na to też przyjdzie czas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.