Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Arton o co ci chodzi konkretnie?

Masz pretensje do mnie/moderacji, że mimo iż zostałeś kilka razy zbanowany za spamowanie wątków gównem sekty LIGHT, to znów jesteś na naszym forum i w swym wątku "Ujawnienie....." nadal możesz wklejać te idiotyzmy?

Jeżeli to jest powodem twoich zarzutów, że nie traktujemy cie równymi prawami jak innych, to zaraz możemy naprawić tę niesprawiedliwość wobec innych zbanowanych za spamowanie na stałe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym Forum nie ma żadnego watka o Bogu!

Wątek "Czy Bóg istnieje" jest jak samo pytanie będące jego tytułem wskazuje, miejscem do rozmowy na poziomie filozoficznym. Przyczyna jest prosta, nie ma na tak zadane pytanie jednoznacznej - autorytatywnej odpowiedzi. Zatem cały watek, to wyłącznie filozoficzne, oparte o dostępną wiedzę dywagacje uczestników. W kontekście prowadzonej tam dyskusji, zapytanie "ile kij ma końców" w formie zabawy z odmiennością postrzegania rzeczywistości przez jednostkę, jest całkowicie na miejscu.

NIE MASZ ZGODY NA ATAKOWANIE MNIE!

 

Moderowanie Twoich wpisów i usuwanie trollingu jaki wciaz mimo ustnych upomnień stosujesz, zamieszczając idiotyzmy sekt i pseudonaukowych szarlatanów w watkach do tego nieprzeznaczonych, nie jest atakowaniem Ciebie!

Natomiast zgody na moderowanie wątków Bocznicy od Ciebie nie wymagam ani ja, ani żaden z moderatorów. Jeśli Regulamin Forum i zalecenia moderacji tak bardzo ci przeszkadzają, to ogranicz swe wklejactwo wszystkich bzdur do wątków, które dla Ciebie utrzymujemy na Bocznicy.

I tylko do nich! W innych wypowiadaj się wyłącznie merytorycznie.

I to jest ostatnie moje ustne wyjaśnienie ci, jakie jest w Twoim przypadku stanowisko moderacji!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość D.S.D

(Konto usunięte)

Przykład z kijem to tylko jeden z wielu. Ja mam takie same prawa co inni. Zgodnie z tym co napisałeś nigdy nie powinienem być banowany w wątku o Bogu a jednak tak nie było. Przeczysz sam sobie. To z tego powodu tyle razy moje konto było zamykane.Ta gimnastyka ma na celu jedno atakowanie mojej osoby. Ja mam prawo do wyrażania swoich poglądów, brania udziału w dyskusjach i obrony co będę czynił.

 

Wątek "Czy Bóg istnieje" jest jak samo pytanie będące jego tytułem wskazuje, miejscem do rozmowy na poziomie filozoficznym. Przyczyna jest prosta, nie ma na tak zadane pytanie jednoznacznej - autorytatywnej odpowiedzi.

 

Wątek o kościele analogicznie zawiera w sobie siłą rzeczy tematy filozoficzne a tym bardziej teologiczne dotyczące duszy.

 

tóre dla Ciebie utrzymujemy na Bocznicy.

 

Nie ma czegoś takiego. Każdy ma prawo zakładać wątki by istniały. Ty nawet zabraniasz mi pisania w moich. Krótko mówiąc przeczysz nieustannie sam sobie.

Oczekuję zagwarantowania mi moich praw. Jednakowego traktowania i wolności do poglądów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karane jest wyłącznie Twoje trollowanie wątków sekciarskimi wklejkami. Do tych idiotyzmów masz pozostawiany twój watek "Ujawnienie...", również w wątku o Słowianach masz pełna swobodę zamieszczania pseudonaukowych i czysto nacjonalistycznych bredni. Traktujemy to z przymrużeniem oka :-)

Do reszty bzdur z Twojego wpisu nie będę się odnosił.

Twoja ciągła obecność na naszym forum najlepiej świadczy o cierpliwości i wyrozumiałości moderacji.

To koniec dyskusji o pracy moderacji w odniesieniu do Twojej osoby.

Następne wpisy w postaci ataków na moderatora będą karane.

Inaczej z Toba nie da rady:-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też tak macie, że nie możecie otworzyć swojego ogłoszenia?

 

Pojawia się błąd HTTP 500. Sprawdziłem na dwóch komputerach i na żadnym nie mogę wejść.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Jak długo jeszcze pan Audio Show Supremo, w skrócie ASS będzie robiłtu to, na co maochotę? Dlaczego watek o Audio Show w zakładce hi- end został zamknięty, po usunięciu części wpisów?

Czy dlatego, by pan Elberoth mógłbezkarnie i za darmo uprawiać propagandę tyczaca się tej wystawy w swoim watku, blokujac prewencyjnie osoby, które nie ciesza się jego sympatia ze względu na poglady?

 

Pisałem w tej sprawie do administracji. Ale ta udaje, że nie wie o co chodzi :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek "Czy Bóg istnieje" jest jak samo pytanie będące jego tytułem wskazuje, miejscem do rozmowy na poziomie filozoficznym.

Tu nie ma zadnej filozofii, nie istnieje i to konczy temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo jeszcze pan Audio Show Supremo, w skrócie ASS będzie robiłtu to, na co maochotę? Dlaczego watek o Audio Show w zakładce hi- end został zamknięty, po usunięciu części wpisów?

 

Długo, ponieważ w zakładce hiend założyciel wątku ma dostępne narzędzie banowania prewencyjnego. Może również wnieść o zamkniecie swego wątku, a że watek ów miał charakter informacyjny przed wystawą, mógł zostać zamknięty na życzenie jego autora skoro ten uznał, że nic więcej nie ma w nim do przekazania.

Wpisy niezgodne z tematyka i charakterem wątku usunęła moderacja Forum, bez pytania o zgodę piszących i autora wątku. Moderacja posiada do tego upoważnienie zgodnie z Regulaminem Forum AS.

 

Tu nie ma zadnej filozofii, nie istnieje i to konczy temat.

 

Na jaka reakcję moderacji liczyłeś Stasiu zamieszczając te swoja sentencję?

Mogę ci podziękować za te informację że tak własnie uważasz, ale nie bardzo ona mnie interesuje.

Mogę ci również zrewanżować się opinia moderatora, że jeśli dla Ciebie temat jest zakończony, to nie wchodź do tego wątku a innym pozostaw własny wybór i ocenę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo, ponieważ w zakładce hiend założyciel wątku ma dostępne narzędzie banowania prewencyjnego. Może również wnieść o zamkniecie swego wątku, a że watek ów miał charakter informacyjny przed wystawą, mógł zostać zamknięty na życzenie jego autora skoro ten uznał, że nic więcej nie ma w nim do przekazania.

Wpisy niezgodne z tematyka i charakterem wątku usunęła moderacja Forum, bez pytania o zgodę piszących i autora wątku. Moderacja posiada do tego upoważnienie zgodnie z Regulaminem Forum AS.

 

 

Ale Elberoth nie był założycielem wątku w zakladce hi-end!

 

Czy Elberoth może zażądać zamknięcia dowolnego wątku na tym forum?

 

Poza tym wątek został zamknięty przez administratora bez podania powodu. Czy odbyło się to po telefonie od Elberotha?

 

Tajemnicą poliszynela jest, że pan Supremo jest znajomym właścicieli ;)

 

Wszystko ma swoje granice, bezczelność tego osobnika także,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy sa jakieś granice przyzwoitości w Twoim nawiedzaniu wątków tematycznych na tym forum ??????

w temacie audioshow admini uznali że zatrzymuja jeden watek w zakładce stereo i jeden w DIY dokładnie tak jak w tamtym roku

jest juz tylko tydzień do wydarzenia i ludziom nalezy sie uczciwa informacja o temacie a nie zwyczajowe bicie piany zakładki hi-end gdzie ostatnio pisuja tylko najwięksi hiendowcy

EOT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy sa jakieś granice przyzwoitości w Twoim nawiedzaniu wątków tematycznych na tym forum ??????

w temacie audioshow admini uznali że zatrzymuja jeden watek w zakładce stereo i jeden w DIY dokładnie tak jak w tamtym roku

jest juz tylko tydzień do wydarzenia i ludziom nalezy sie uczciwa informacja o temacie a nie zwyczajowe bicie piany zakładki hi-end gdzie ostatnio pisuja tylko najwięksi hiendowcy

EOT

 

Skoro są tam takie głupstwa, to powinniście już dawno tę zakładkę zamknąć. Została sztucznie stworzona nie wiadomo po co.

 

A od informacji o AVS jest strona tej wystawy. Tam nie można zamieszczać żadnych komentarzy. Forum jest przestrzenią do dyskusji.

 

Darmowa reklama powinna też mieć swoje granice.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak darmowa reklama ? od lat forum jest partnerem w tym wydarzeniu a o szczegóły biznesowe pytaj adminow jesli jestes zainteresowany

dokładnie taka sama sytuacja była w tamtym roku

masz okazje do dyskusji o niczym ale przeciez po to wróciłes

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki biznes wielkiego Elberotha. Żałosne :(

 

Wasza wzajemna niechęć, granicząca u Ciebie Jerzy już chyba z nienawiścią, są znane moderacji i Administracji.

AS, jest od bardzo dawna zaangażowanym partnerem w tej wystawie i pozwolisz, że bedziemy dbać o własny interes, a nie Twoje animozje do innych użytkowników Forum AS. Chcesz konkurować z Elberothem we współpracy z nami?

Złóż ofertę co masz nam do zaproponowania co przebije wkład Elberotha. Samo plucie na niego i "wielkość" jego biznesu, świadczy wyłącznie o twojej zawiści.

Jawisz się po prostu jako człowiek mały.

Dalsze histeryczne ataki na Elberotha, czy na decyzje AS w sprawach prowadzenia informacji o "Audioszale", potraktuje jako Twoje perfidne działanie na szkodę AS.

 

EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasza wzajemna niechęć, granicząca u Ciebie Jerzy już chyba z nienawiścią, są znane moderacji i Administracji.

 

Bez przesady. Zauważę tylko, że nie jestem odosobniony w tej niechęci i dobrze wiesz o tym, że przyczyną nie jest AVS tylko inne sprawy dobrze znane forumowiczom o dłuższym stażu. A niestety pod względem tych przyczyn nic a nic się nie zmieniło.

 

I prawdę mówiąc, jeśli tylko spojrzysz na sprawę obiektywnie, bez emocji, to łatwo dojdziesz do wniosku, że korzyści z tej "współpracy" są wybitnie jednostronne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie baw się w adwokata. Wiesz dobrze o co chodzi. Twoje wypowiedzi można podsumować w ten sam sposób.

Nikogo nie bronię ale z zasady nie ufam strażnikom moralności i sprawiedliwości społecznej. Buuu... ha,ha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie? Stoisz na straży dobra słyszących bo nieświadomych i interesów forum jako całości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzy na naszym Forum jest ważną postacią. Jest nie tylko przeciwwaga dla co rusz rodzących się samozwańczych guru w tematyce audio, nieposiadających nawet minimum wiedzy z dziedziny fizyki i elektrotechniki, ale również hamulcem dla bezczelnego hochsztaplerstwa marketingowego, dla wytwórców audio-voodoo żądających za gadżet o wartości kilkudziesięciu złotych, kilkadziesiąt a nawet kilkaset tysięcy złotych!

Muszą być ludzie na tym forum posiadający wiedzę techniczną, którzy powiedzą tym nietechnicznym, zauroczonym światem audiozabawek hobbystom, żeby nie cierpieli z powodu niemożności kupienia sobie rozgałęźnika zasilania za 25tys zł tylko dlatego, ze tyle sobie żąda pomysłowy "producent" a równie "pomysłowy recenzent" napisze, że ów przedłużacz/rozgałęźnik winduje wszystko co do niego podepną na same wyżyny hiendu, a bez owego przedłużacza nic grac nie może! Bo to jest wierutne kłamstwo i manipulacja jedynie drążąca ich kieszenie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z własnego punktu widzenia ma wyłącznie rację. Ale dla ogółu ta racja będzie już tylko wypadkową wszystkich racji. Dla mnie - moderatora tego Forum, racja będąca najkorzystniejszą z punktu widzenia Właścicieli AS i dobra tego Forum, MUSI być racja którą wybieram.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z własnego punktu widzenia ma wyłącznie rację. Ale dla ogółu ta racja będzie już tylko wypadkową wszystkich racji. Dla mnie - moderatora tego Forum, racja będąca najkorzystniejszą z punktu widzenia Właścicieli AS i dobra tego Forum, MUSI być racja którą wybieram.

Dobro tego Forum a raczej to co na to dobro ma pożądany wpływ to rzecz względna. Nie wiem czy wtranżalanie się ze znanymi już poglądami do każdego wątku jest aż tak pożądane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Dobro tego Forum a raczej to co na to dobro ma pożądany wpływ to rzecz względna. Nie wiem czy wtranżalanie się ze znanymi już poglądami do każdego wątku jest aż tak pożądane.

 

Zawsze możesz użyć konkretnych kontrargumentów na argumenty Buma...

Nikt Ci nie broni ani nikomu innemu...mi jego poglądy nie przeszkadzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.