Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich trzech razem i jeszcze kilku innych? To slowo jest rasistowskie czy poglady? A moze stwierdzenie faktu wystepowania roznic kulturowych?

Wszystkie uogólnienia, które tu wypisałeś wskazują jednoznacznie jakim jesteś typem.

Posługiwanie się określeniami z rynsztoka, też wiele mówią.

Ale wystarczy tych pogaduszek.

Nie ma z kim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoją, Szymuś, "różnicę kulturową" - widać gołym okiem.

 

Taki mamy model sfołeczeństwa i nic na to nie poradzisz. Bez względu gdzie żyją i co robią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To slowo jest rasistowskie czy poglady?

 

"Inną kategorią słów tabu są pejoratywne określenia narodowości i grup etnicznych, zwane racial slur, np. nigger („czarnuch”), chapati („ciapaty”, „Hindus”), paki („Pakistańczyk”), kraut („Szkop”) itp. Według badań brytyjskiego Ofcom język rasizmu i nietolerancji zyskał najmniejsze poparcie wśród brytyjskich radiosłuchaczy i telewidzów, a słowa te odbierane są jednoznacznie jako poniżające i obraźliwe. W powszechnym odbiorze słowa z odcieniem rasistowskim mają większą siłę rażenia i oddziałują mocniej niż „zwykłe” przekleństwa["

 

Skończ już robić z siebie pokrzywdzonego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można polemizować z Moderatorem, który nagle banuje interlokutora, bo ma inne zdanie?...

... a przedtem pisze, że nie może w takich wypadkach banować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a przedtem pisze, że nie może w takich wypadkach banować?

 

Zainteresowanych odsyłam do wątku "Czy Bóg istnieje?".

Sprawa dotyczy dnia wczorajszego a nie 02.01.18. Abyście nie szukali w starych wpisach bo to kłamstwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieść proszę to zgłoszenie w wątku technicznym Bocznicy i jeśli możesz załącz przykład takiego problemu dodając link do wpisu z tym błędem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbanowano mnie jednocześnie w tematach "Polityka i "Codzienność IV RP...". W takim razie pytam się, w którym wątku mam zamieszczać wpisy dotyczące polityki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Boresk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innych portalach.

 

Oczywiście tam gdzie cie jeszcze nie zbanowali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z uwagi na to że na "naszym" forum mamy coraz więcej użytkowników z dopiskiem BRANŻA (i dużo ludzi nie wie czym się zajmują, w jakiej sprawie

można się do nich zwrócić, oprócz salonów, sklepów), mam propozycję żeby założyć osobną zakładkę (na górze nawigacji po forum, taką jak MUZYKA, KLUBY

itp. pod nazwą BRANŻA. Tam mogli by się wpisywać branżyści, informując czym się zajmują. Myślę że to dobry pomysł, który by był z korzyścią dla wszystkich.

Sam nie znam większości branżystów, ich działalności z tond mój pomysł. Proszę o rozważenie mojej prośby. Pozdrawiam.

 

wątki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kiza

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co?

Wystarczy, że wpiszą czym się zajmują w "o mnie".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z uwagi na to że na "naszym" forum mamy coraz więcej użytkowników z dopiskiem BRANŻA (i dużo ludzi nie wie czym się zajmują, w jakiej sprawie

można się do nich zwrócić, oprócz salonów, sklepów), mam propozycję żeby założyć osobną zakładkę (na górze nawigacji po forum, taką jak MUZYKA, KLUBY

itp. pod nazwą BRANŻA. Tam mogli by się wpisywać branżyści, informując czym się zajmują. Myślę że to dobry pomysł, który by był z korzyścią dla wszystkich.

Sam nie znam większości branżystów, ich działalności z tond mój pomysł. Proszę o rozważenie mojej prośby. Pozdrawiam.

rozumiem ze proponujesz dla nich kolejne darmowe wątki sponsorowane na forum :}}

jesli ktoś gra uczciwie to sam napisze w o mnie czym sie zajmuje , kto nie bedzie chciał i tak nie napisze a po naszym przymusowym oznaczeniu załozy konto w którym się nie przyzna co robi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze proponujesz dla nich kolejne darmowe wątki sponsorowane na forum :}}

NIE !!, NIE !!, NIE!!

Nie jestem za żadnym sponsorowaniem branży na tym forum, tylko chodziło mi o przejrzystość ich działalności, z korzyścią dla użytkowników.

Chciałem dobrze, a wyszło jak zawsze (kasa). Xniwax , ma chyba lepszy pomysł "o mnie", tylko powinno to być obowiązkowe !!! Nie wiem jaki to

ma sens żeby ukrywać czym się zajmują jako branża. Przecież wiąże się to ze zdobyciem większej ilości potencjalnych klientów. Dla

ścisłości, nie mam żadnych powiązań z branżą.Odpuszczam, niech się dzieje wola wasza. Pozdrawiam.

P.S. W wątku technicznym zgłosiłem o niedziałaniu u mnie funkcji powiadomień, gdy ktoś cytuje, odpowiada, lub cytuje selektywnie mój post.

W ustawieniach mam wszystko dobrze, sprawdziłem, i zaktualizowałem, nic z tego, ciągle nie działa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Słowo „Branża” pod nickiem ma służyć temu abyś z przymróżeniem oka traktował to co takie osoby piszą bo ich wpisy mogą być tendencyjne i służyć ich zarobkowi, naganiania klientów, ewentualnie szkodzeniu konkurencji. Widząc taki wpis wiesz, kiedy odpuścić dyskusje bo raczej nie uzyskasz merytorycznych argumentów (nawet jeśli je posiadają to raczej zachowają dla siebie bo na tym zarabiają) a możesz zostać niemile potraktowany jako szkodnik psujący interes.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcjcie , sa branżowcy jak np Q21 od lat jak widze uczciwie doradzaja mając jedno konto firmowe i nigdy moderacja nie ma z nimi problemu , ale sa tez branzowcy którzy naganiaja a po naszej interwencji pozwalaja się oznaczyć branża , albo chą miec dwa konta / jedno prywatne / trudno zgadnąć dlaczego bo oba doradzaja w temacie sprzętu i dlaczego jedno ma byc prywatne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Dobrze że o tym ostrzegasz. Teraz sprzgladajac ten dział będę okulary zakładał aby plwociny mi oczu nie ochlapywały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcjcie , sa branżowcy jak np Q21 od lat jak widze uczciwie doradzaja mając jedno konto firmowe i nigdy moderacja nie ma z nimi problemu , ale sa tez branzowcy którzy naganiaja a po naszej interwencji pozwalaja się oznaczyć branża , albo chą miec dwa konta / jedno prywatne / trudno zgadnąć dlaczego bo oba doradzaja w temacie sprzętu i dlaczego jedno ma byc prywatne

Trudno powiedzieć dlaczego regulamin to umożliwiał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Materiał zatytułowany Półbogowie - zarządcy wszechświata tyczył się tematu Czy Bóg czy istnieje?

 

Ta wklejka jest niezgodna z tematyka wątku "czy bóg istnieje" została usunięta jako trolling. I to masz w opisie kary!

 

Zakładka Bocznica jest częścią wydzieloną Forum, prowadzona przez moderację. Jeśli nie odpowiadają ci wymagania przez moderację ustanawiane, to w niej nie pisz. Nie ma obowiązku. Inaczej jak nie liczę już nawet ile razy to było, wylecisz stąd za wklejanie propagandy sekty LIGHT i spamu o swych kosmitach w wątki dla takiej twórczości niededykowane ARTONIE!

Masz wciąż do tego otwarte własne wątki!

 

Nawet nie próbuj mnie straszyć, bo mnie nikt renty wypłacał nie będzie za wieczne użeranie się z twoim trollowaniem na Bocznicy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,cobym się specjalnie dopytywał czy Panowie Moderatorzy są przyzwoici i mądrzy... Wiem, że są.

 

Zróbcież tedy coś z typem, który przyzwotym ludziom dzień w dzień przedstawia wszem i wobec i wyśmiewa się z człeka. Panowie wiecie o czym mówię.

 

Dajcież go (autora i jedynego, który się tematem ekscytuje) gdzieś na boczek. Coby jego wypocin przeciętni ludzie nie widzieli.

 

Bardzo uprzejmie Panom dziękuję.

Jacek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

W przypadku agresywnej propagandy pro rosyjskiej, na podstawie Prawa Rzeczypospolitej Polskiej i obywatelskiego pojmowania dobra Ojczyzny!

Bocznica to wątek zamknięty, pozamerytoryczny w Forum AS. Zgodnie z Regulaminem Forum, moderacja ma prawo decydować co w tej zakładce ma być publikowane!

To nie jest forum para polityczne, delegowane pod działalność rosyjskiej propagandy!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na perfidnym zakłamywaniu faktu usuwania swych byłych agentów żyjących poza granicami Rosji za pomocą zabójstw z użyciem trucizn przez służby Rosji! Na perfidnych za pomocą kpin atakach na piszących o tej sprawie, czynionych przez @Tommiashi.

Do oficjalnego zakończenia tej sprawy i wskazania winnych przez Państwa NATO, żadnych waszych propagandowych łgarstw tutaj tolerować nie będziemy!

Żegnam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

(Przenosze do wlasciwego watku. Licze na konstruktywny tym razem odzew)

 

"Nieodpowiedni język +2 pkt. (Regulamin §6 pkt. 5)"

 

...granice sa ulotne i mocno subiektywne. Jednego jeszcze smieszy, a drugi juz zdegustowany. Dlatego mysle, ze w przypadku cytowania Moderacja powinna byc nieco powsciagliwa. Oczywiscie ocena co jest tuz przed ta granica, a co tuz za nalezy do Moderatora i to jego zadanie tresci niezgodne z Regulaminem usuwac. Ale z karaniem cytujacego chyba nie ma sie co spieszyc.

 

Co innego oczywiscie posty, w ktorych zwracajac sie do innych Userow ktos we wlasnej wypowiedzi stosuje wulgaryzmy. Tu oczywiscie nie powinno byc taryfy ulgowej.

 

Houk!

 

Ps.

A jak bede chcial sie odwolac to sie odwolam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego oczywiscie posty, w ktorych zwracajac sie do innych Userow ktos we wlasnej wypowiedzi stosuje wulgaryzmy. Tu oczywiscie nie powinno byc taryfy ulgowej.

 

 

Wpis który zamieściłeś a który został usunięty i za który otrzymałeś karę, był Twoim osobistym wpisem a nie wklejką zawierająca wulgaryzm!

Zatem nie kłam i nie twórz konfabulacji celem oczernienia pracy moderatora.

Jedynym sposobem zakwestionowania otrzymanej kary jest odwołanie do Administracji Forum.

Namolne wpisy pouczające moderację i kwestionujące jej działania w otwartych wątkach, są jawnym prowokowaniem opinii publicznej do wszczęcia hejtu pod adresem moderacji. I za to teraz zostajesz ukarany.

 

Ps.

Nie jesteś czasem klonem @LTD12, lub jego synem???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.