Skocz do zawartości
IGNORED

Podstawki antywibracyjne


Fafikdog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy którzy byli na odsłuchu tych kabli

biorąc do ręki Sulka powiedzieli że ma się wrażenie a nawet pewność że obcuję się z czymś tanim

No tak, przecież wygląd ma znaczenie...szczególnie w przypadku kabli:)

Możesz zapytać tych kolegów, czy nie zechcieliby kabli na bogato - mam takie z rozliczenia za kolumnowe Sulek.

Mówię o MIT MH-770 Terminator Reference.

Jak wezmą do ręki... to poczują...ile ważą:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

...w rozmowie telefonicznej wszystkie moje uwagi odnośnie kabli Sulek Tobie przekazałem

brzmieniowo bardziej odpowiadają mi Wile i to między innymi usłyszałeś....

jak również że wykonanie Sulka wygląda marnie ....koledzy którzy byli na odsłuchu tych kabli

biorąc do ręki Sulka powiedzieli że ma się wrażenie a nawet pewność że obcuję się z czymś tanim

dlatego moje życzenia nie mają żadnego znaczenia bo wiem że te kable mają tak a nie inaczej wyglądać

w rozmowie tak mi przekazałeś...nie jestem zainteresowany tymi kablami więc jakieś wymagania z mojej

strony nie mają sensu

 

 

 

....każdy nowy element wstawiony do systemu pokazuje to wypisałeś lepiej lub gorzej

powiem bardziej po sportowemu

Usain Bolt wygrywa wszystko co jest do wygrania i przeważnie wpada na metę pierwszy

drugi i trzeci zawodnik jest tylko słabszy ale nie upośledzony

Wszystko jasne. Wlasciwie nie wiem dlaczego to napisalem . Sam to przerabialem przeciez wielokrotnie. Jest dobrze i nawet czlowiek sie tym zachwyca bo jest pieknie ale nie znaczy ze nie moze byc piekniej. Pamietam jak byl u mnie kiedys kolega i odsluchiwalismy u mnie zrodlo Levinsona model 512. Urzekło go to jak budowana byla przestrzen,w jak wyrafinowany sposob byla odwzorowana. Od tego czasu troche sie w systemie zmienilo i gdy czasem opisywalem wprowadzone zmiany ,dziwil sie:jak to ,przeciez juz wtedy bylo fantastycznie?! A no bylo tyle ze teraz jest jeszcze lepiej. Jedno drugiego nie wyklucza. Tak wiec rozumiem doskonale co miales na mysli ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za urządzenie od drgań robi komoda pełna. ciuchów, drutów i innych cudów :-)

 

Dokładnie,ja mam ciężki stolik wykonay na zamówienie i nie potrzebne mi jakieś platformy czy podkładki antywibracyjne.

 

Bo i tak w to nie wierze,no niestety na mnie nie zarobią.

 

Jakby znajomy zobaczył że kabel mam uniesiony to pewnie po karetkę by zadzwonił

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.... Co ty możesz wiedzieć....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie akcesoria antywibracyjne działają.

Temat przerobiony.

Działają róźnie.

Działają źle, słabo, ale i dobrze lub bardzo dobrze.

Zależy co i pod co postawimy. Nieraz wpływ jest niepożądany, niekiedy bardzo dobry i nie ma już później słuchania bez nich.

Wszystko należy sprawdzić w swoim systemie i nawet komoda i wstrząsy tektoniczne w testach nie zawadzą.

Polecam France, Cermo, byFly.

Pumeksu nie testowałem, ale jestem w stanie uwieżyć, że działa.

Oczywiście co za dużo, to niezdrowo.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dokładnie,ja mam ciężki stolik wykonay na zamówienie i nie potrzebne mi jakieś platformy czy podkładki antywibracyjne.

 

Bo i tak w to nie wierze,no niestety na mnie nie zarobią.

 

Jakby znajomy zobaczył że kabel mam uniesiony to pewnie po karetkę by zadzwonił

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawy jestem czy wierzysz w to że wzmacniacz cd i kolumny grają, oczywiscie połączone kablami. Powiedz mi w ktorym momencie w to uwierzyłeś i proszę powiedz na czym polega ta twoja wiara. Gra to czy ktoś Ci to wmówił, żebyś tylko kupił sprzet. I teraz niby słuchasz ale to tylko wiara w to że to gra.

 

Wiem do czego zmierzasz,jak wspomniałeś zestaw połączony jest kablami gdzie płynie ładunek elektryczny.

 

Zaś podstawki oraz ku temu służące platformy mnie nie przekonają.

 

Na fizyce nie uważałem więc co się dzieje z kablem albo jaki ma na jego brzmienie wpływ to,że spoczywa sobie na mojej drewnianej podłodze?

 

Rozmawiałem salonie audio w Edynburgu na ten temat i mieliśmy kupe zabawy z tego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrozumiałeś. Tu nie chodzi o wiare, tu chodzi o to czy ty słyszysz czy nie. Jakbyś napisał że przerabiałeś temat podstawek antywibracyjnych i różnicy nie słyszałeś. To by było ok. Po prostu nie słyszysz i tyle. Ale ty piszesz że nie wierzysz. Czyli wszystko bierzesz na wiare lub nie wiare. Dzisiaj w pracy zrobiłem z mlodszymi kolegami eksperyment. Sprawdziliśmy kto slyszy wyższe częstotliwości. Jak bylem w ich wieku to słyszałem ok 16 khz. Dzisiaj slyszalem 12 khz a oni 16 khz. Jak byś to ty był na moim miejscu, powiedział byś że nie wierzysz ze słyszą 16 khz bo ty nie słyszysz. A jak ty nie słyszysz to reszta sciemnia. Jeszcze raz powtórzę w tej pasji, mówię o audiofiliźmie, nie chodzi o wiarę tylko o to co każdy z nas słyszy. Pośmiać się zawsze możesz, kto Ci broni. Tylko nie pisz tego na forum bo to czytają ludzie którzy sluchaja i tak zdobywaja doświadczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest forum dla audiofilii i melonów, a nie dla osób niedosłyszących.

Kolego Bolth, przerzuć się może na wędkarstwo, tam ważniejszy jest wzrok.

 

Pozdrawiam

Pygar

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, przecież wygląd ma znaczenie...szczególnie w przypadku kabli:)

 

 

wygląd kabli ma znaczenie i jak widać nie tylko dla mnie...

Wit-told również stwierdził że wykonanie jak z biedronki....

Sulek to nie Wile do tanich kabli nie należy - IC + głosnikowe 12tys

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląd kabli ma znaczenie i jak widać nie tylko dla mnie...

Wit-told również stwierdził że wykonanie jak z biedronki....

Sulek to nie Wile do tanich kabli nie należy - IC + głosnikowe 12tys

Wi-told powinien coś napisać na innym forum, w którym uczestniczy. Tam jest taki temat: "Kable z Biedronki". Zapraszam Wi-tolda do wymiany doświadczeń z kablami Sulek w tym wątku. Koledzy się ucieszą.

 

Do meritum: czy kable mają grać, czy wyglądać? Z podkreśleniem - kable.

 

Kable Wile są słabym punktem odniesienia w relacji do Sulek Audio. To, że Tobie podobają się lepiej....o niczym nie świadczy.... o gustach się nie dyskutuje.

 

Nota bene znam kable Sound Art/Wile od wielu lat i wiem, czego się spodziewać. Powiem więcej: cieszę się, że sprzedałem wszystkie. No prawie wszystkie...

Obszerny bas nie jest dla mnie wyznacznikiem jakości. Masa i co poza tym? Czy jest rytm? Co się dzieje z w czasie? Czy zakresy łączą się tak, by całość była spójna? A bas, którego jest dużo - dużo za dużo i się przelewa?

 

Tylko nie pisz proszę, że najnowszy model Wile pozbawiony jest cech, które opisałem powyżej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sulek, Wile, Velum - światowy odnośnik w kablach dla innych producentów - pardon dla innych dłubaczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wi-told powinien coś napisać na innym forum, w którym uczestniczy. Tam jest taki temat: "Kable z Biedronki". Zapraszam Wi-tolda do wymiany doświadczeń z kablami Sulek w tym wątku. Koledzy się ucieszą.

 

Do meritum: czy kable mają grać, czy wyglądać? Z podkreśleniem - kable.

 

Kable Wile są słabym punktem odniesienia w relacji do Sulek Audio. To, że Tobie podobają się lepiej....o niczym nie świadczy.... o gustach się nie dyskutuje.

 

Nota bene znam kable Sound Art/Wile od wielu lat i wiem, czego się spodziewać. Powiem więcej: cieszę się, że sprzedałem wszystkie. No prawie wszystkie...

Obszerny bas nie jest dla mnie wyznacznikiem jakości. Masa i co poza tym? Czy jest rytm? Co się dzieje z w czasie? Czy zakresy łączą się tak, by całość była spójna? A bas, którego jest dużo - dużo za dużo i się przelewa?

 

Tylko nie pisz proszę, że najnowszy model Wile pozbawiony jest cech, które opisałem powyżej...

 

...inne forum proponuję zostawić w spokoju...Tu piszemy więc nie ma co odnosić się......

widzę że rozmowa brnie nie w tym kierunku....jednak jest to wątek o podstawkach antywibracyjnych

i tak jakoś nie bardzo o kablach pisać...naczalstwo się zdenerwuje i nas przeniesie ;-)

wiem od Ciebie że Sulek wprowadził wyjątkowo dobre i drogie kable...IC + głośnikowy 40tys

jeżeli chcesz coś na ten temat napisać to proponuję przenieść rozmowę do innego wątku

 

Sulek, Wile, Velum - światowy odnośnik w kablach dla innych producentów - pardon dla innych dłubaczy.

 

zajrzałem ''o mnie'' i widzę że skasowałeś informację o ''strachu'' .. fajnie, nie ma się czego obawiać ;-)

to może teraz napiszesz jaki sprzęt posiadasz ? ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Miroslav1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrozumiałeś. Tu nie chodzi o wiare, tu chodzi o to czy ty słyszysz czy nie. Jakbyś napisał że przerabiałeś temat podstawek antywibracyjnych i różnicy nie słyszałeś. To by było ok. Po prostu nie słyszysz i tyle. Ale ty piszesz że nie wierzysz. Czyli wszystko bierzesz na wiare lub nie wiare. Dzisiaj w pracy zrobiłem z mlodszymi kolegami eksperyment. Sprawdziliśmy kto slyszy wyższe częstotliwości. Jak bylem w ich wieku to słyszałem ok 16 khz. Dzisiaj slyszalem 12 khz a oni 16 khz. Jak byś to ty był na moim miejscu, powiedział byś że nie wierzysz ze słyszą 16 khz bo ty nie słyszysz. A jak ty nie słyszysz to reszta sciemnia. Jeszcze raz powtórzę w tej pasji, mówię o audiofiliźmie, nie chodzi o wiarę tylko o to co każdy z nas słyszy. Pośmiać się zawsze możesz, kto Ci broni. Tylko nie pisz tego na forum bo to czytają ludzie którzy sluchaja i tak zdobywaja doświadczenie.

Wspaniale to napisales ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest forum dla audiofilii i melonów, a nie dla osób niedosłyszących.

Kolego Bolth, przerzuć się może na wędkarstwo, tam ważniejszy jest wzrok.

 

Pozdrawiam

Pygar

 

 

Hej Pygar

Bliżej mi do melomana niż audiofila,audiofile to Wy tutaj jesteście.

 

Nie bawię się w to,ponieważ nie wierzę aby kawałek blachy,metalu pod wzmacniaczem/stolikiem coś poprawił.

Zmiana kndensatora już prędzej nie dorosłem do voodoo i niech tak zostanie

 

Wędkarstwo nudne,lepiej gołe dupy pooglądać od Dorcela.

 

 

Aha,a co do mojej wiary,to kupiłem lepszego Dac ponieważ wierzyłem że wnieise on poprawę.

 

Pozdrawiam

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wi-told powinien coś napisać na innym forum, w którym uczestniczy. Tam jest taki temat: "Kable z Biedronki". Zapraszam Wi-tolda do wymiany doświadczeń z kablami Sulek w tym wątku. Koledzy się ucieszą.

 

Do meritum: czy kable mają grać, czy wyglądać? Z podkreśleniem - kable.

 

Kable Wile są słabym punktem odniesienia w relacji do Sulek Audio. To, że Tobie podobają się lepiej....o niczym nie świadczy.... o gustach się nie dyskutuje.

 

Nota bene znam kable Sound Art/Wile od wielu lat i wiem, czego się spodziewać. Powiem więcej: cieszę się, że sprzedałem wszystkie. No prawie wszystkie...

Obszerny bas nie jest dla mnie wyznacznikiem jakości. Masa i co poza tym? Czy jest rytm? Co się dzieje z w czasie? Czy zakresy łączą się tak, by całość była spójna? A bas, którego jest dużo - dużo za dużo i się przelewa?

 

Tylko nie pisz proszę, że najnowszy model Wile pozbawiony jest cech, które opisałem powyżej...

To bardzo dziwne co piszesz bo caly system mam okablowany Wile ,poprzedni system zreszta tez byl na nich i tego rodzaju przypadlosci i atrakcje nie wystepuja .

Sulkow nie slyszalem wiec czy sa lepsze czy gorsze wzgledem Wile wypowiadac sie nie bede. Charakterystyka ktora tu przedstawiles nie wystepuje w przypadku tych kabli. Jest dokladnie odwrotna :) Jak cos Ci sie przelewalo to z pewnoscia nie z winy Wile:) O spojnosci nawet nie wspominam bo to jeden z wiekszych atutow tych konstrukcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sulek i znaleziona listwa sieciowa. Cena wydaje sie BARDZO atrakcyjna..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi-End ma swoje prawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak kogoś nie stać to nie kupuje i tyle :-).

Teraz jest taki trend w audio minimalizacja kosztów, maksymalizacja zysków, a dźwięk ... to sprawa trzeciorzędna.

Ciekawe jaka jest cena z drugiej ręki za ten Hi-End ?

 

Pozdrawiam

Pygar

 

P.s.

Dziewczyna nie musi być bardzo ładna, ważne że dobrze ... gotuje :-).

A jak ktoś woli ładniejsze, to po prostu szuka dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pygar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj. Obudowa kosztuje 5 zł w OBI, to co jest w środku ze kosztuje to 6 tys? Wyroby Tomanka przy tym to lux produkt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do meritum: czy kable mają grać, czy wyglądać? Z podkreśleniem - kable.

 

Kable nie grają, kable są przewodnikiem. I jak to przewodnik, kable są wąskim gardłem w systemie. I teraz, im lepszy przewodnik tym lepszy dźwięk bo, mniejsze ograniczenia wprowadza. Kable zawsze pokazują jak gra sprzęt, mają swój charakter ale to jest efekt ich ograniczeń. Niestety jeszcze nie powstał przewodnik idealny. To jedno a drugie to, estetyka wykonania. Nie chodzi mi o to by pachniało odpustem, ale ważne jest że, kupując kabel czy elektronikę, miał pewność że producent zrobił wszystko starannie i dokładnie. Że wysoka cena podyktowana jest nakładem pracy oraz porządnymi materiałami. Gwarantuje że większość audiofili zwraca szczególną uwagę na jakość wykonania. I jeszcze raz podkreślę chodzi o jakość a nie o szpan.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przez wiele godzin wczoraj i dziś słuchałem muzyki a przy tym żonglowałem kablami i gadżetami....

aby ustawić najlepsze brzmienie.....kable głośnikowe Jadisa musiałem odpiąć - nie stać mnie ..

i tak....podstawki antywibracyjne Franc Audio pod CD, Copulare pod wzmacniacz, pumeksy pod kablami

co do kabli....pod CD i wzmacniacz Argento FMR, do listwy Wile i głośnikowe również Wile

natomiast IC Jadisa to kabel który powinien być w moim systemie i to koniecznie....

jeżeli nie teraz (brak finansów) to za jakiś czas musi wrócić.....cudownie się wpasował

...na koniec...Verictum również robi dobrą robotę, jest na liście moich zakupów

Mirku, zachęcam do spróbowania kondycjonera masy. Wykonać można samemu bo to prościutkie a koszt żaden. Dołączasz kondycjoner do obudów wzmacniacza, CD, DAC-a i wpinasz też listwę zasilającą a ściśle rzecz biorąc pin uziemienia (wpinasz do wolnego gniazda wtyczkę w której kabel jest podłączony wyłącznie do uziemienia a druga strona kabla jest zatopiona w kondycjonerze). Wrażenia mogą zaskoczyć. Ba, zaskoczą na pewno ! Są właśnie w stylu w jakim działają akcesoria będące na liście Twoich zakupów.

Co do kabli Jadis to współczuję ponieważ mnie, gdy usłyszę jak może grać mój system, męczy dopóki nie dopnę swego.

Pozdrawiam,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Trab

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...inne forum proponuję zostawić w spokoju...Tu piszemy więc nie ma co odnosić się......

widzę że rozmowa brnie nie w tym kierunku....jednak jest to wątek o podstawkach antywibracyjnych

i tak jakoś nie bardzo o kablach pisać...naczalstwo się zdenerwuje i nas przeniesie ;-)

wiem od Ciebie że Sulek wprowadził wyjątkowo dobre i drogie kable...IC + głośnikowy 40tys

jeżeli chcesz coś na ten temat napisać to proponuję przenieść rozmowę do innego wątku

 

 

 

zajrzałem ''o mnie'' i widzę że skasowałeś informację o ''strachu'' .. fajnie, nie ma się czego obawiać ;-)

to może teraz napiszesz jaki sprzęt posiadasz ? ;-)

Sulek, Wile, Lampizator, Harpia - to moje klocki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku, zachęcam do spróbowania kondycjonera masy. Wykonać można samemu bo to prościutkie a koszt żaden. Dołączasz kondycjoner do obudów wzmacniacza, CD, DAC-a i wpinasz też listwę zasilającą a ściśle rzecz biorąc pin uziemienia (wpinasz do wolnego gniazda wtyczkę w której kabel jest podłączony wyłącznie do uziemienia a druga strona kabla jest zatopiona w kondycjonerze). Wrażenia mogą zaskoczyć. Ba, zaskoczą na pewno ! Są właśnie w stylu w jakim działają akcesoria będące na liście Twoich zakupów.

Co do kabli Jadis to współczuję ponieważ mnie, gdy usłyszę jak może grać mój system, męczy dopóki nie dopnę swego.

Pozdrawiam,

 

z pewnością kiedyś to wypróbuje.....wszystkie dobrodziejstwa odpiąłem i chwilowo jestem na detoksie

za tydzień może dwa włączę sprzęt i posłucham...ale puki co, trza się z tego dobrego oczyścić ;-)

 

Pozdrawiam

 

Sulek, Wile, Lampizator, Harpia - to moje klocki

 

jak widzę dalej trzęsiesz galotami...nie mogę tego zrozumieć...czego ty się boisz ? krytyki ?

jesteś zagorzałym przeciwnikiem Harbetha i lampy...mogę powiedzieć że mój cały sprzęt to dla Ciebie kicha

masz do tego pełne prawo aby krytykować ale....daj szansę się wypowiedzieć innym odnośnie twoich gratów

Szymon na takich jak ty ma skuteczny sposób .,, wklej zdjęcie swojego systemu,,

zdjęcia mojego systemu wielokrotnie wklejałem...nie mam nic do ukrycia...od Ciebie nie wymagam zdjęcia ale chciałbym się dowiedzieć jaki masz system...nie bój się nie skrytykuję....

za każdy razem jak zapytam to ty wycofujesz się rakiem....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku, zachęcam do spróbowania kondycjonera masy. Wykonać można samemu bo to prościutkie a koszt żaden. Dołączasz kondycjoner do obudów wzmacniacza, CD, DAC-a i wpinasz też listwę zasilającą a ściśle rzecz biorąc pin uziemienia (wpinasz do wolnego gniazda wtyczkę w której kabel jest podłączony wyłącznie do uziemienia a druga strona kabla jest zatopiona w kondycjonerze). Wrażenia mogą zaskoczyć. Ba, zaskoczą na pewno ! Są właśnie w stylu w jakim działają akcesoria będące na liście Twoich zakupów.

Co do kabli Jadis to współczuję ponieważ mnie, gdy usłyszę jak może grać mój system, męczy dopóki nie dopnę swego.

Pozdrawiam,

Nie jestes odosobnionym przypadkiem. Ja po wypożyczeniu glosnikowego Albedo Metamorphosis i ponownym odeslaniu do producenta ,przez kolejne 3 tyg nie wlaczalem sprzetu :) a nadmienie ,ze slucham duzo i czesto. Bolalo mocno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Nie jestes odosobnionym przypadkiem. Ja po wypożyczeniu glosnikowego Albedo Metamorphosis i ponownym odeslaniu do producenta ,przez kolejne 3 tyg nie wlaczalem sprzetu :) a nadmienie ,ze slucham duzo i czesto. Bolalo mocno.

To ja proponuję Lumin plus wzak klasa D plus tuby ..okablowanie srebro i będziesz szczęśliwy.

Ja tak słucham 6 godzin dziennie po 100dB i mam nirrvarnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.