Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepszy interkonekt


mikel

Rekomendowane odpowiedzi

dowolnego forum

I masz przez przez przypadek zbieżne zdanie z Sylwkiem, którego zacytowałeś w swojej wypowiedzi - moderatorem dowolnego, innego forum:)

 

Ach, między wami moderatorami...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I masz przez przez przypadek zbieżne zdanie z Sylwkiem, którego zacytowałeś w swojej wypowiedzi - moderatorem dowolnego, innego forum:)

 

Ach, między wami moderatorami...

 

:-) Tak, błyskotliwie to zauważyłeś. Z Sylwkiem - w temacie Audio - wcale nie przez przypadek mam zbieżne zdanie. W czasach kiedy był tu z nami, przez kilka lat w tematach audio nigdy się nie poróżniliśmy.

I jak widzisz, dyskutowanie ze mną na forum w tematach audio, nie niesie żadnych niebezpieczeństw aktywacji moich "atutów władzy moderatorskiej" :-)))

O ile nie zaczniesz atakować samego Forum.

Wróćmy jednak do tematu wątku proszę.

 

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast powoływać się na czyjeś wybiórcze doświadczenia, lepiej jest zaufać swojemu słuchowi i zamiast pysznić się "teorią" zejść na ziemię i zderzyć się z rzeczywistością.

 

Wielkie dzięki za wskazanie jedynie słusznej drogi.

 

Zauważ, że nie pisałem o swoich doświadczeniach i w związku z tym proszę nie kieruj mnie na ziemię... Przytoczyłem jedynie pogląd jednego z praktyków z branży kablarskiej. Każdy może wyrazić swoje opinie w tej sprawie. Ty swoje "wybiórcze" doświadczenia także zaprezentowałeś i nie zamierzam uzyskanych przez Ciebie rezultatów komentować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam to na tym forum !!!

Sami "naókofcy" :-) .

Marnujecie się ... na tym forum.

No penie, lepiej wszystko opisywać w standardach "Baśni braci Grimm" :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są głodne kawałki o kierunku wyciągania miedzi, gdy... się ja kupuje jako gotowiec.

Nie trzeba być uczonym, aby być ciekawym, dlaczego jakieś zjawisko występuje.

I nie trzeba od razu podawać 10 powodów. Wystarczy jeden, dla przykładu.

 

Mój chomik szybciej biega, gdy zamieniam IC miejscami. Wymienimy się jeszcze innymi doświadczeniami?

Co innego jak zaprosisz z opcją samouczestniczenia w ślepym teście. Jak wykażesz się, to taki argument przyjmuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Są pewne materiały, które są ściśle kierunkowe i "święty Boże nie pomoże" .

 

No to czekam na przykład takiego, który używa się do produkcji IC.

 

Sami "naókofcy" :-) .

 

No penie, lepiej wszystko opisywać w standardach "Baśni braci Grimm" :)

 

 

Jest mała różnica, ponieważ baśnie opisują świat nierealny, a metale, wykorzystywane do produkcji przewodów, są jak najbardziej materialne ;)

Określone są zarówno pod względem chemicznym, jaki i fizycznym!

I takie coś to już nie jest pisanie baśni, ale zwykłe - przepraszam za słowo - bredzenie!

 

Pygar, jeśli sam z racji innego wykształcenia nie posiadasz elementarnej wiedzy, to może jednak udowodnij wszystkim pozostałym, że są tylko "naókofcami".

Zapytaj jakiegokolwiek metalurga, może napisz do huty, czy któryś z metali używanych do produkcji przewodów posiada kierunkowość, jeśli chodzi o przepływ prądu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że usunąłeś Vlado wiele wpisów, które miały miejsce po godzinie 19-ej.

 

To by wiele wyjaśniało w kwestii Audio Forever/sly30

 

Piszący z konta vlado to @jajowatygłosnik vel .... :-) Nie ma ze mną nic wspólnego prócz uczestnictwa w naszym forum. Więcej już tutaj zamieszania czynił nie będzie, no może próbować z następnego konta ale przypilnujemy. Ale on pisząc z konta vlado również podpisywał się inicjałem K. Zatem nawet podszywania się pod moderatora nie można mu zarzucić. I to chyba każdy uczestnik tej rozmowy dostrzegł że to nie ja. No widać nie każdy - Ty nie dostrzegłeś :-)

Również Twój zachwyt nad tym że założyłem dodatkowe konto jako prywatny użytkownik jest oczywiście chybiony :-(

Otóż, nie założę takiego konta, ponieważ to bezsensowne. Każdy, nawet o zupełnie przeciętniej inteligencji nasz Forumowicz, doskonale rozróżnia kiedy wypowiadam się jako moderator, a kiedy jako zwyczajny użytkownik AS. Ułatwiam to podpisując swe prywatne wypowiedzi imieniem, lub inicjałem imienia.

Różnicą dla dyskutujących ze mną jest jedynie to, że kiedy w niezgodny z regulaminem sposób mnie zaatakują, to otrzymają kare regulaminowa za atak personalny na zwyczajnym użytkowniku a nie za atak na moderacje forum. Za kulturalna dyskusje ze mną nikt nie otrzymał kary, wiec całkowicie nie rozumiem twojego problemu rozmowy ze mną?

 

dla ułatwienia podpisuję

moderator.

Ps.

Co do obecności Sylwka pod nickiem AF na naszym forum, to wyjaśniam:

-jest to konto, które założył w czasach kiedy było to aprobowane. Z forum został usunięty jako @Sly30 z powodów jakie doskonale zna, jak również znają je zainteresowani działalnością forum Userzy.

Każdy ma prawo założyć nowe konto na naszym forum. I dopóki będzie pisał na nim zgodnie z Regulaminem Forum w sposób nieszkodzący Forum, jak również ci, którzy w poprzednim wcieleniu czynili źle, mają prawo swobodnej wypowiedzi.

Forum służy wszystkim do wspólnych dyskusji, a kary za wykroczenia służą wyłącznie utrzymywaniu porządku na forum i nie mogą być narzędziem represji konkretnego Użytkownika.

Ale to moje osobiste pojmowanie moderowania w tej kwestii i może zostać skorygowane głosami innych moderatorów i Administracji AS.

 

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obecności Sylwka pod nickiem AF na naszym forum, to wyjaśniam:

-jest to konto, które założył w czasach kiedy było to aprobowane. Z forum został usunięty jako @Sly30

Moja przepowiednia ziściła się szybciej niż przypuszczałem. Sly beze mnie nie może żyć :)

Dziwi mnie jedynie to ukrywanie swojej prawdziwej tożsamości. Rozumiem, że po haniebnym zachowaniu jakie zaprezentował i uruchomieniu konkurencyjnego forum (które jak przewidzieliśmy umrze) jest mu wstyd ale powinien mieć na tyle odwagi cywilnej aby wypowiadać się pod dawnym nickiem. Przydało by się też oficjalne słowo przepraszam. Najprościej to zrobić dopisując w stopce stosowną adnotację. Tak czy inaczej witamy serdecznie syna marnotrawnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre bezpieczniki grają inaczej po wygrzaniu i zamianie kierunków a też są z metali.

Dobre IC , które mają tysiące godzin, też tak mają.

 

Szukanie i wymyślanie teorii dlaczego tak jest, to zadanie dla naukowców i "naókofcuw".

 

Audiofil słucha muzyki, a nie tworzy od nowa niezbadane meandry wiedzy, która jest w powijakach.

 

Każda szanująca się firma kablarska, która ma odpowiednie zaplecze badawcze, prowadzi swoje badania i nie publikuje efektów tych prac, bo wydali na to pieniądze, po co dzielić się z konkurencją ?

Ktoś im odda za lata badań ?

 

Na uczelniach nie ma profesorów audiofilii, nie dostają grantów na ten cel, to nie badają i nie ma solidnych opracowań.

Są tylko tzw. "fizyczne", które nie mają przełożenia i porównania bezpośrednio z efektem/wpływem na dźwięk, dlatego "naókofcy" zaciekle stoją przy "swoim" :-) , że to zwyczajnie niemożliwe i wszystko w tym temacie.

 

Nie lubię w kółko tłumaczyć wszystkim, że ucho+mózg+osłuchanie daje szczegółowsze "wyniki" porównawcze między jednym a drugim badanym obiektem, niż aparatura pomiarowa, bo każdy aparat bada tylko jedną właściwość fizyczną, a nie ma uniwersalnego tłumacza który by te wszystkie pomiary zbierał razem, syntetyzował i opisywał jak to będzie słychać.

Końcową ocenę, werdykt i tak wydaje człowiek słyszący a nie miernik, bo miernik nie ma uszu.

Konia z rzędem, temu co na podstawie tabelek, wykresów i odczytów z pomiarów powie jak to powinno brzmieć i który parametr odpowiada za to, że coś brzmi cieplej, przestrzenniej, w bardziej nasycony sposób, ze sceną szeroką i głęboką, rozwarstwieniem planów na kilka rzędów w tył, itd. itp.

 

Pozdrawiam

Pygar

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. To strona klubu poświęcona najlepszym interkonektom i tematyce z tym związanej, czy

 

Nie. To nie jest strona klubu. Kluby są w zakładce Kluby. Czy to bardzo zaskakuje kolegę???

W wątku tym zaistniała sytuacja domniemania podszywania się jednego z userów pode mnie, oraz padło zapytanie o obecność w wątku usera @Audio Forever którym jest Sylwek (Sly).

I w tych sprawach zamieściłem w wątku wyjaśnienia. Otwarcie w jawnej dyskusji.

Prosiłem już raz i ponawiam prośbę o powrót do tematyki wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przepowiednia ziściła się szybciej niż przypuszczałem. Sly beze mnie nie może żyć :)

 

Nie wiedzialem ze forum Audiostereo = Szymon

 

ps. a konkurencyjne rozwija sie swietnie z tego co mi wiadomo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlado, jedno słóweczko nie w temacie kabli....jeśli można to nie kasuj tego wpisu

 

tak jak Szymon wcześniej napisał...mnie również dziwi te ukrywanie prawdziwej tożsamości

to jest nawet trochę denerwujące jak wiem że Głuchy Harry dziś, wczoraj był kimś innym

a przed wczoraj był jeszcze w innej pelerynie, to z całą pewnością juro również przywdzieje

inne wdzianko...to jest niepotrzebne...nie ma się czego wstydzić

na początku będzie troche kocówy....bo tak trzeba ;-)...ale pózniej rozejdzie się po kościach ;-)

a swoją drogą szczwany lis z tego Audio Forever...zmylił mnie bestia ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Gdy pomieszam kierunki między kanałami, to dźwięk zostaje w kolumnie, wybrzmienia są za krótkie, nie mają swobody, zamiast wylatywać w przestrzeń, kończą się szybko i gasną. Jak jest wszystko zgodnie z "trójkątami" to wylatują daleko, a gdy przeciwnie, to brzmią nienaturalnie, pokracznie, dziwnie. Po przywróceniu prawidłowych kierunków wraca prawidłowa scena i przestrzeń. Znam brzmienie systemu i jak coś gra inaczej niż do tej pory, to słyszę, że coś jest "nie halo" :-).

 

Inaczej, gdy IC mam "pomieszane", to dźwięki grają "z kolumn", a jak są prawidłowo, to kolumny "znikają" i źródła pozorne docierają z różnych punktów i kierunków sceny.

 

Pozdrawiam

Pygar

Kable IC mają ekran . Najczęściej jest połączony z masą urządzenia z jednej strony . Jeżeli zamienisz kabel stronami to oczywiste , że będzie grać inaczej .

Technicznie nie ma podstaw do twierdzenia , że kable są kierunkowe . Niemniej przy dłuższym używaniu teoretycznie może zachodzić zjawisko " układania się " kryształów materiału pod wpływem przepływu prądu .

Może ...lub nie ;)

Ja kierunkowości IC z symetrycznie podpiętym ekranem nie słyszę .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlado, jedno słóweczko nie w temacie kabli....jeśli można to nie kasuj tego wpisu

 

tak jak Szymon wcześniej napisał...mnie również dziwi te ukrywanie prawdziwej tożsamości

to jest nawet trochę denerwujące jak wiem że Głuchy Harry dziś, wczoraj był kimś innym

 

Odpowiem po raz ostatni aby zakończyć dyskusje w tym temacie.

 

Userzy, którzy w sposób haniebny i z premedytacją niszczyli nasze forum zostali z niego usunięci wraz ze swymi kontami. Zatem NIGDY pod tymi zbanowanymi nickami powrócić nie mogą. A że być na naszym Forum ciągle MUSZĄ, to pozakładali nowe konta lub używają dawniej założonych, których przezornie uczynili sobie kilka (bywało ze i kilkanaście).

Opluwanie nas - moderacji a szczególnie mnie i Administracji a szczególnie D. Skrzypczaka na swym cud forum (czytaj- spamforum) to za mało. Oni musza tutaj kontrolować Szymona, bum123 i tych którzy pozytywnie reagują na to co oni piszą. Bo to ich odwieczni wrogowie - Bizness is bizness:-)

Kiedy coś u nas koliduje z ich interesem, to wpadają z wpisami jak to na AS rządzi Szymon i wszystkich gnębi, a jak cudownie rozkwita ich spamforum, tak jak to widzisz na wpisie powyżej :-)))

A prawda jest taka, że mnie i reszty moderacji, czy Administracji AS, nic to ich forum nie interesuje. Mniej nawet niż Ah czy setki innych for o tematyce audio.

Niech sobie rozkwitają, tylko hańby że rozkwitają kosztem tego forum z którego spamując userów i karmiąc ich kłamstwami przeciągali do siebie, i nikt im tutaj nie zapomni.

A to że mają czelność dalej tutaj pisać, a jeszcze często dalej pluć na moderacje i innych użytkowników i szczyt bezczelności - pouczać moderacje i Administracje jak mamy prowadzić nasze forum - to tylko świadczy o ich braku jakiegokolwiek, choćby i śladowego poczucia wstydu, godności i sprawiedliwości ludzkiej.

A teraz proszę powrócić do tematyki tego wątku.

Wpisy nie w temacie będą usuwane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ostatnio rozpływa się w zachwytach nad IC Hijri HGP ''Million''

ponoć bardziej się spodobał od Acrolinka 6300... wiem że co system to może byc inaczej ale...

jak koś miał styczność z tym kabelkiem to mile widziane kilka słów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ostatnio rozpływa się w zachwytach nad IC Hijri HGP ''Million''

ponoć bardziej się spodobał od Acrolinka 6300... wiem że co system to może byc inaczej ale...

jak koś miał styczność z tym kabelkiem to mile widziane kilka słów

 

Poproś może o dwa zdania kolegę: rafsyl On w zeszłym miesiącu testował ta łączówkę wpiętą między Audioneta G3 i Passa INT150. Z tego co zamieniliśmy kilka zdań, przewód ten w powyższej konfiguracji nie zdał egzaminu. Dźwięk był owszem wysokiej próby ale nie obyło się bez natarczywości średnicy i wyższych rejestrów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Kable IC mają ekran . Najczęściej jest połączony z masą urządzenia z jednej strony . Jeżeli zamienisz kabel stronami to oczywiste , że będzie grać inaczej .

Technicznie nie ma podstaw do twierdzenia , że kable są kierunkowe . Niemniej przy dłuższym używaniu teoretycznie może zachodzić zjawisko " układania się " kryształów materiału pod wpływem przepływu prądu .

Może ...lub nie ;)

Ja kierunkowości IC z symetrycznie podpiętym ekranem nie słyszę .

Inwestując w Triple Crowna można samemu zdecydować, czy ekran połączyć od strony odbiornika, nadajnika, z obu stron, bądź z żadnej ;-)

 

TripleCrown_RCA-0016.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlado, może jednak trochę pokory... To, że ludzie odchodzą z tego forum nie jest podyktowane TYLKO namowami z NA. Gdyby userzy czuli się tutaj komfortowo, to nigdzie by się nie ruszali. Widać tak nie jest, warto posypać głowę popiołem, zamiast:

 

"A to że mają czelność dalej tutaj pisać, a jeszcze często dalej pluć na moderacje i innych użytkowników i szczyt bezczelności - pouczać moderacje i Administracje jak mamy prowadzić nasze forum - to tylko świadczy o ich braku jakiegokolwiek, choćby i śladowego poczucia wstydu, godności i sprawiedliwości ludzkiej."

 

Chyba trochę odjechałeś w tym momencie... Każdy user powinien mieć prawo do wypowiedzi dotyczącej postępowania moderacji. I nie jest to jak określiłeś pouczanie. A że robią to osoby nie będące już aktywnymi użytkownikami? Swego czasu im coś obiecaliście i nie dotrzymaliscie danego słowa.

 

Co do najlepszego interkonektu. Mam bardzo fajne wrażenia z Harmoniksami, tylko czasem bywają dla mnie za ciężkie. Bardzo mi szkoda przewodów Neotecha. Druty mają świetne, ale wtyki do chrzanu... :/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestując w Triple Crowna można samemu zdecydować, czy ekran połączyć od strony odbiornika, nadajnika, z obu stron, bądź z żadnej ;-)

 

TripleCrown_RCA-0016.jpg

Tylko jest "mały" problem, po takim przepięciu przełącznika znów 300godzin wygrzewania, to nie dla szybkich przepinaczy kable :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

Inwestując w Triple Crowna można samemu zdecydować, czy ekran połączyć od strony odbiornika, nadajnika, z obu stron, bądź z żadnej ;-)

 

TripleCrown_RCA-0016.jpg

W takiej cenie kabel powinien jeszcze sam sprzątać gotować i myć samochód w weekendy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę odjechałeś w tym momencie... Każdy user powinien mieć prawo do wypowiedzi dotyczącej postępowania moderacji. I nie jest to jak określiłeś pouczanie.

 

Maja takie prawo. Skargi na postępowanie moderacji maja kierować do Administracji Forum. Lata dowolnego plucia na każdego moderatora według własnego uznania nietykalnych w swym poczuciu guru, już minęły i nie wrócą.

To nie ja odjechałem, a Tobie wciąż się marzy anarchia na Forum i sterowanie moderatorami jak widzę.

 

A że robią to osoby nie będące już aktywnymi użytkownikami?

 

To według Ciebie jest normalne, kiedy osoby jawnie działające na Twoją szkodę włażą ci do biura i pouczają jak masz postępować w swej firmie??? Kuriozum - albo uważasz mnie, moderatorów i Właścicieli AS za idiotów?

 

Swego czasu im coś obiecaliście i nie dotrzymaliście danego słowa.

 

O obiecywaniu i łamaniu słowa może chcesz porozmawiać w obecności D. Skrzypczaka? Masz tupet swoja drogą.

 

Naszą rozmowę uważam za zakończoną i nie rokującą na porozumienie.

Dalsze wpisy nie w temacie wątku będę karał jako rolling.

EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

że coś brzmi cieplej,

 

spadek na odpowiedniej czestotliwosci - prawdopodobnie ok 3-4 Khz

 

przestrzennie

 

opóżnienia

 

w bardziej nasycony sposób

 

podbicie na którymś z pasm

 

ze sceną szeroką

 

jak wcześniej - opóżnienia

 

i głęboką

 

ciszej

 

rozwarstwieniem planów na kilka rzędów w tył

 

różne poziomy głośności plus pogłos

 

 

to kiedy bedziesz z koniem ? rząd ci juz odpuszcze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy (dla mnie) interkonekt, to na dziś jednoznacznie van den hul first ultimate mk2. To już chyba 7 rok jak się rozgościł u mnie.

Czym lepszy system, tym dobitniej wychodzi jego "firstowa" klasa. Porównywałem go z interkonektami za kilkanaście tys. zł i jednak zawsze ten vdh dominował piękną, rzeczywistą barwą, definicją, znakomitymi planami. Oczywiście porównywałem go także z interkonektami zbalasowymi.

Przy odsłuchach nic nie drażni, realizowana jest pyszna duchowa strawa.

Zaznaczam, że porównania go z innymi "hiciorami" odbywały się zgodnie z regułami, a mianowicie zanim zacząłem słuchać, to tak około 8 dni wygrzewania konkurenta, bez wypinania, przepinania "pod prądem" w systemie, codzienna demagnetyzacja systemu i dopiero kilkudniowe odsłuchy - całych płyt, czy też wybranych do testowania fragmentów. A w użyciu były płyty i te audiofilskie i także te co by nie mówić, normalne...

Mój drugi komplet huli, wypożyczałem kolegom audiofilom (tak bez specjalnych zachwytów czy sugestii) do przetestowania w ich systemach, Zwyczajowo po miesiącu, dwóch odnosili, i twierdzili, że oczywiście muli, mgiełka...itp, znane i powszechnie nieuprawnione opinie o tym przewodzie. Ale kiedy siadali w moim pokoju odsłuchowym, natychmiast zmieniali zdanie. Trzech z nich już go zainstalowało w swoich systemach a kolejny walczy z żoną :-).

 

"Trzeba wierzyć własnym uszom...wydawało by się... jakie to proste... ".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy (dla mnie) i

 

Jesteś na początku drogi zabawy w interkonekty. Ten o którym piszesz to może i dobry na start albo co najwyżej do średnich systemów hi-fi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.