Skocz do zawartości
IGNORED

Jak słuchać kabli?


spnmdm

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet gdyby, to i tak nie ma znaczenia. Bo w odróżnieniu od was zajmowałem się elektroniką zawodowo.

 

A amator z zawodowcem nie ma żadnych szans i to dotyczy każdej dziedziny.

 

Nie odnoszę się co ktoś pisze. Mam swoje doświadczenia i nie kieruję się doświadczeniami innych.

Dalej sie nie pochwaliłeś swoim sprzętem, posiadasz jakiś czy słuchasz na komputerze i dołączonych głośniczkach.

Nie lubie sie, w przeciwienstwie do np. elberotha, chwalić się tym co posiadam, bo to jest tzw, "obciach", że użyję bardziej dla was zrozumiałego języka :)

 

Mój sprzęt jest do odtwarzania muzyki a nie po to by się nim chwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 lat temu. Wiesz, że świat się zminia i 15 lat temu nie każdy miał w domu telefon komórkowy? Teraz większość taki telefon posiada.

15 lat temu poduszki powietrzne były tylko w autach wyższej klasy teraz już prawie od podstawowych modeli są montowane.

15 lat temu byłem piękny i młody teraz jestem tylko piękny :):)

Świat się zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak....jasne. To tak jakby zapytać kierowcę mlekowozu albo taksówkarza co myśli o Audio S8 czy o Mercedesie GT. To w końcu zawodowi kierowcy i amator nie ma z nimi żadnych szans...hehehe...tyle, że amator wie bo jeździł takim cudem a ci zawodowi kierowcy oglądali to co najwyzej na zdjęciach. I kto z nich może powiedzieć wiecej o Audio S8?... :-)) To test na inteligencje dla Buma... :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 lat temu. Wiesz, że świat się zminia i 15 lat temu nie każdy miał w domu telefon komórkowy? Teraz większość taki telefon posiada.

15 lat temu poduszki powietrzne były tylko w autach wyższej klasy teraz już prawie od podstawowych modeli są montowane.

15 lat temu byłem piękny i młody teraz jestem tylko piękny :):)

Świat się zmienia.

Tak zmienia się kiedyś były tylko grające kable teraz już nawet grające myszy i podstawki pod kable :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słucham tych kabli ale naprawde ciezko jest wskazac roznice - jesli juz to minimalne w szczegołowości talerzy ale na granicy percepcji

sa dwie opcje autor bierze mnie pod wlos i oczekuje wskazania roznic w identycznych kablach lub roznice sa tak male ze nie slychac ich w moim systemie

jak porownuje i wlaczam na koniec swoje dotychczasowe kable to roznice sie pojawiaja wzgledem sluchanych

dam sobie jeszcze ze 2-3 porownawcze odsluchy i jak nie bedize roznic to pasuje z opisaniem roznic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieniek84 jestem przekonany, że to są takie same kabelki, a osoba je przysyłająca miała cel by Ciebie zdyskredytować.

Oni chcą udowodnic z góry przez nich założoną tezę, kable nie mają wpływ na brzmienie i zrobia wszystko by tą tezę utrzymać.

Nawet jak byś sto razy odgadnął w ślepym teście to i tak znajdą przyczynę by taki test zdezawuować. Więc nie potrzebny Twój trud.

Oni wiedzą lepiej, a zaptaj ich na jakim sprzęcie tych różnic nie wychwytują. Zobaczymy czy może Tobie odpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa dwie opcje autor bierze mnie pod wlos i oczekuje wskazania roznic w identycznych kablach lub roznice sa tak male ze nie slychac ich w moim systemie

jak porownuje i wlaczam na koniec swoje dotychczasowe kable to roznice sie pojawiaja wzgledem sluchanych

Bo wiesz, że mają być różnice. Tam od Bumpalumpa masz jednakowe izolacje i nie masz się czym sugerować, decydujący w Twoim wypadku był by test, gdyby ktoś Ci tak opatulił Twoje kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słucham tych kabli ale naprawde ciezko jest wskazac roznice - jesli juz to minimalne w szczegołowości talerzy ale na granicy percepcji

sa dwie opcje autor bierze mnie pod wlos i oczekuje wskazania roznic w identycznych kablach lub roznice sa tak male ze nie slychac ich w moim systemie

jak porownuje i wlaczam na koniec swoje dotychczasowe kable to roznice sie pojawiaja wzgledem sluchanych

dam sobie jeszcze ze 2-3 porownawcze odsluchy i jak nie bedize roznic to pasuje z opisaniem roznic

 

Ale też jakie kable mógł dać tobie na testy ktoś kto sam dobrych kabli na oczy nie widział? Wiadomo, że to są jakieś najzwyklejsze druty, a nie dobrze skonstruowane kable audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale też jakie kable mógł dać tobie na testy ktoś kto sam dobrych kabli na oczy nie widział? Wiadomo, że to są jakieś najzwyklejsze druty, a nie dobrze skonstruowane kable audio.

 

Dobrze skonstruowane, czyli ze znaczkiemfirmowym i opakowane w dobrze wymyślona legendę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.