Skocz do zawartości
IGNORED

Jak słuchać kabli?


spnmdm

Rekomendowane odpowiedzi

No jak co? Twój idol od miliona dolcow, które widział co najwyzej na fotkach, jak ty dobre sprzęty i kable... :-)

Ty za to ksiazke widziales tylko na swoim tablecie, oczywiscie tylko okladke i skutkiem tego twoi idole to kablarze i producenci wzmacniaczy o buczacych trafach ;)

 

Poza tym nie pytalem oRandiego, tylko o skrot D M C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów się mylisz, bo właśnie jesteś....to już sam sobie dopowiedz. Owszem, czytanie daje wiedzę, ale nie inteligencję, która jest cechą wrodzoną. Można być oczytanym tępakiem. Poza tym to jest forum o audio, a nie o książkach, wiedzy ogólnej i oczytaniu. I to wie każdy inteligentny człowiek. Natomiast pewnie nie rozumie tego tępak, jak by nie był oczytany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia , czym ta doskonałość niby ma się przejawiać , drutem , czy opakowaniem tegoż druta ? :)

Szanowny kolego każda firma ma coś lepszego i gorszego w ofercie tylko warto mieć obeznanie o które produkty chodzi. Obeznania jak widać po różnych wpisach brak stąd takie herezje można sobie poczytać do poduszki.

 

I znów się mylisz, bo właśnie jesteś....to już sam sobie dopowiedz. Owszem, czytanie daje wiedzę, ale nie inteligencję, która jest cechą wrodzoną. Można być oczytanym tępakiem. Poza tym to jest forum o audio, a nie o książkach, wiedzy ogólnej i oczytaniu. I to wie każdy inteligentny człowiek. Natomiast pewnie nie rozumie tego tępak, jak by nie był oczytany.

Życie jednak do końca nie jest takie oczywiste bo sporo tępaków zrobiło karierę tak że czasem inteligencja mocno przeszkadza :)

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów się mylisz, bo właśnie jesteś....to już sam sobie dopowiedz. Owszem, czytanie daje wiedzę, ale nie inteligencję, która jest cechą wrodzoną. Można być oczytanym tępakiem. Poza tym to jest forum o audio, a nie o książkach, wiedzy ogólnej i oczytaniu. I to wie każdy inteligentny człowiek. Natomiast pewnie nie rozumie tego tępak, jak by nie był oczytany.

 

O inteligencji po takim wpisie juz lepiej nie pisz ...

 

 

Życie jednak do końca nie jest takie oczywiste bo sporo tępaków zrobiło karierę tak że czasem inteligencja mocno przeszkadza :)

 

Tak, to prawda, choc te kariery sa czesto komus do czegos potrzebne. Ale rzeczywiscie tepota nie przeszkadza paruosobom tu pisac ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie....Trzeba być mega tępakiem by pisać na forum audio nie mając o audio zielonego pojęcia, nie lubiąc ani audio ani audiofilów, nie mając żadnego sprzętu audio, nawet nie chcąc go mieć. To dopiero masakra. To tak jakby ślepy wpisał się na forum artystów plastyków i zatruwał im życie. Tępota do kwadratu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie....Trzeba być mega tępakiem by pisać na forum audio nie mając o audio zielonego pojęcia, nie lubiąc ani audio ani audiofilów, nie mając żadnego sprzętu audio, nawet nie chcąc go mieć. To dopiero masakra. To tak jakby ślepy wpisał się na forum artystów plastyków i zatruwał im życie. Tępota do kwadratu.

 

Pewnie nie zrozumiał a karawana dalej kroczy.

 

I po co tyle przeczytanych książek?

 

Równie dobrze mógłby czytać pliki :)

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być mega tępakiem by pisać na forum audio nie mając o audio zielonego pojęcia, nie lubiąc ani audio ani audiofilów, nie mając żadnego sprzętu audio, nawet nie chcąc go mieć. To dopiero masakra.

Ilość tępaków jest wprost proporcjonalna do popychanych voodoo-pierdół:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malikali wstydzisz sie sprzętu jaki posiadzasz? Nic nie piszesz o nim w o mnie. Może nie masz sprzętu a przychodzisz popisac bo ci się nudzi?

Pochwal sie tym co posiadasz. A może na jamniku nie słychac twików voovdoo?

Inteligentny czlowiek nie zadaje takich pytan. Unika tez audio-voodoo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malikali wstydzisz sie sprzętu jaki posiadzasz? Nic nie piszesz o nim w o mnie. Może nie masz sprzętu a przychodzisz popisac bo ci się nudzi?

Pochwal sie tym co posiadasz. A może na jamniku nie słychac twików voovdoo?

Morze to jest szerokie i głębokie, a wstydzę się tego, że kiedyś wierzyłem w kable :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inetligetny człowiek zadaje sobie pytania i na niektóre z nich znajduje odpowiedź. Jasne, że unikcie audio-voodoo, bo mogło by to doświadczenie zburzyć wasz ogląd na tę sprawę.

Widzę, że obrońca malikaliego sam nie podał w opisie sprzętu jaki posiada, widac jest to znamienne, że na jamnikach to nie słychac kabli.

Wstydzicie sie swojego sprzętu?

Nie bójcie się, pokażcie na jakim sprzęcie audio nie słyszycie audio voodoo. :)

 

Mlikali nie trzeba wierzyć, wystarczy posłuchać. Zorganizuj sobie odsłuch w salonie audio i sam się przekonasz, u siebie na jamniku tego, uwierz mi nie doświwdczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inetligetny człowiek zadaje sobie pytania i na niektóre z nich znajduje odpowiedź. Jasne, że unikcie audio-voodoo, bo mogło by to doświadczenie zburzyć wasz ogląd na tę sprawę.

Widzę, że obrońca malikaliego sam nie podał w opisie sprzętu jaki posiada, widac jest to znamienne, że na jamnikach to nie słychac kabli.

Wstydzicie sie swojego sprzętu?

Nie bójcie się, pokażcie na jakim sprzęcie audio nie słyszycie audio voodoo. :)

 

Mlikali nie trzeba wierzyć, wystarczy posłuchać. Zorganizuj sobie odsłuch w salonie audio i sam się przekonasz, u siebie na jamniku tego, uwierz mi nie doświwdczysz.

 

Posiadanie skalpela nie zrobi z ciebie chirurga a posiadanie nawet najlepszego sprzetu nie swiadczy o tym ze sie na nim znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlikali nie trzeba wierzyć, wystarczy posłuchać. Zorganizuj sobie odsłuch w salonie audio i sam się przekonasz, u siebie na jamniku tego, uwierz mi nie doświwdczysz.

Zorganizuj sobie ślepy test przekonasz się, że z tym "słyszeniem" to nie jest taka oczywista sprawa. Niestety opiera się to na wierze i opowieściach głównie z forum :) Co do tego sprzętu zadam Ci pytanie potem zacytuję post, pytanie brzmi: czy na amplitunerze i kolumnach za 1500zł można usłyszeć kable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli bum 1234

wstydzisz się? Nie bój się, będziemy wyrozumiali.

A tak uciekasz w jakieś jałowe dysputy.

 

Robiłem ślepe testy i nie zawsze te droższe kable były lepsze.

Malikali pochwal się także na jakim sprzęcie robisz te ślepe testy?

Ja się nie wstydzę i podałem na czym słucham.

A wiesz jakie mam interkonekty XLR?

Poniżej budżetówki. I co zdziwiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ślepe testy i nie zawsze te droższe kable były lepsze.

Malikali pochwal się także na jakim sprzęcie robisz te ślepe testy?

Ja się nie wstydzę i podałem na czym słucham.

Do testów wystarczy amplituner na takim sprzęcie ludzie wypisują coś o przepaści. A Ty bierzesz udział w tym teście z 3 kablami?

 

A wiesz jakie mam interkonekty XLR?

Poniżej budżetówki. I co zdziwiony?

Kable "grają" od 1000zł. Tak twierdzi sly. Choć już ktoś podbił ostatnio do 1500zł. Reszta kabli to tani chłam i nie gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.