Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I patrzcie, cała ta komisja reprywatyzacyjna o kand pupy. Ciekaw jestem czy Tusk ich jutro oleje wprost czy może bardziej dyplomatycznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak w Olsztynie?

"Piotr Grzymowicz uzyskał 54,47 proc. głosów a Czesław Małkowski 45,53 proc." :-)

 

a tak przy okazji, to Małkowski, wspierany przez PiS to też ciekawa postać.

 

PiS-owi nie przeszkadza, że Małkowski był w PRL cenzorem i sekretarzem PZPR, że ciągnie się za nim długa historia zarzutów i procesów o seksualną przemoc. Ważne, że Małkowski dysponuje w wybranej 21 października radzie miasta własnym czteroosobowym klubem. To dla PiS-u jedyna szansa na rządzenie w Olsztynie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jak nisko ta partia upadła, żeby wspierać takich kandydatów?

Chociaż może liczyli na bliższą współpracę:-) W końcu Małkowski w PRL był cenzorem. Może człowiek z doświadczeniem byłby dla nich wsparciem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez osimar

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście jak akolici reżimu i funkcjonariusze jego frontu propagandowego nabrali wody w usta? Wymiotło ich. Pewnie czekają na wytyczne z Nowogrodzkiej co mają pisać.

 

Pierwsze chamidło polskiego parlamentu po wygranych przez PiS wyborach 2015 darło ryja o "poszanowaniu woli i decyzji suwerena". Oto jej komentarz dziś, gdy przerżnęli samorządowe:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Prawda jak szanuje wolę i decyzję suwerena? Od dawna wiadomo że to ugrupowanie ma podwójną etykę i stosuje podwójną skalę ocen.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie nie zaskoczyło. Czym się chwalić?

Natomiast zauważyłem powrót dyskusji przed wyborami. Szczególnie teraz, przed II turą. W tym wątku wymian poglądów jest już niewiele. Strona prodemokratyczna przedstawia swoje zastrzeżenia i absurdy na scenie politycznej, i w zasadzie to tyle. Czasami nawet zastanawiam się czy ktoś to czyta.

Dyskusja zaczęła się kilka dni przed II turą, bo pojawiły się znane nicki. Szczerze mówiąc, nie pierwszy raz zaobserwowałem podobne zjawisko. A może tylko mi się wydaje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się akurat cieszę z obecności tego babska w internecie. Jest jedną z największych autorek pisiatego "sukcesu".

 

Dawaj dalej, Krycha! Parlamentarne już wkrótce!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I patrzcie, cała ta komisja reprywatyzacyjna o kand pupy. Ciekaw jestem czy Tusk ich jutro oleje wprost czy może bardziej dyplomatycznie.

 

Komisja Amber Gold też cieniutko.

Wodnikowa i ten pajac Krajewski czy jakoś tak wygłaszają jakieś rozpaczliwe oświadczenia. Widać, że robią na Tuska nagonkę ale materiał mają cieniutki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, chodziło mi o Nowy Sącz. Jak widać wizyta Maliniaka na cmentarzu nie pomogła. Znów wyszedł na głupka.

Wyjść na głupka może tylko w specyficznych sytuacjach osoba mądra, głupek po prostu jest głupkiem, cały czas ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjść na głupka może tylko w specyficznych sytuacjach osoba mądra, głupek po prostu jest głupkiem, cały czas ;-).

 

Ale Maliniak porusza się po czymś w rodzaju sinusoidy. Jak zabiera głos to jest dołek, jak milczy to da się wytrzymać. Jak milczy i nie robi min to już jest prawdziwy sukces.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Maliniak porusza się po czymś w rodzaju sinusoidy. Jak zabiera głos to jest dołek, jak milczy to da się wytrzymać. Jak milczy i nie robi min to już jest prawdziwy sukces.

Czyli to wszystkie cechy które charakteryzują głupka ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasermanowa wzięła dziś wielki zamach siekierą i zamiast zrobić krzywdę Tuskowi obcięła sobie paluszki.

 

Ale jeszcze większe wrażenie zrobił na mnie Kownacki. Prawdziwy majstersztyk samoośmieszenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno to zaliczyć do humoru i satyry politycznej:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) post-24909-0-81443000-1541435644_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaintrygował mnie ten podatek denny, ale to raczej Koledzy iksik i Maju powinni być zaniepokojeni ;-).

 

Wasermanowa wzięła dziś wielki zamach siekierą i zamiast zrobić krzywdę Tuskowi obcięła sobie paluszki.

 

Ale jeszcze większe wrażenie zrobił na mnie Kownacki. Prawdziwy majstersztyk samoośmieszenia.

 

Wasermann nie poddaje się i dzielnie walczy z Kownackim. Jak jej posłucham jeszcze chwilę to zrobi mi się żal tej idiotki. Kurde, muszę być twardy!

 

No ale ona jest taka głupia, że aż chce się płakać. Naprawdę mam rozterkę, ta bezradność jest naprawdę wzruszająca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słuchałem, nawet niewiele czytałem. Ale ponoć Tusk zapytał komisję o prokuratorów, którzy byli zaangażowani w sprawę. Nie dość, że zawalili śledztwo, to awansowali za czasów Ziobry. A było to mniej więcej tak:

 

W aferze Amber Gold oskarżają oni Tuska że opóźniał decyzje które doprowadziły do dużych strat. Wina jest oczywista. Jest takich dwóch prokuratorów którzy po zawiadomieniach KNF (grudzień 2009 i październik 2011) nie dość że odmawiali wszczęcia śledztwa to jeszcze nie poinformowali o tym prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta mimo że to on był adresatem jednego z listów.

Współpracownicy Tuska? Ależ skąd

Ryszarda Tłuczkiewicza po dobrej zmianie awansował na wiceszefem biura Prokuratora Krajowego Bogdana Święczkowskiego, zaufanego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.

i Piotra Wesołowskiego po dobrej zmianie awansował do prokuratury krajowej.

Coś tu nie gra ludzie Ziobry nie podejmowali działania i do tego jeszcze to ukrywali przed prokuraturą generalną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Chleb w postaci 500+ już był, trzeba zorganizować także igrzyska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdych porządnych igrzyskach zawsze był starannie przygotowany i wyreżyserowany finał. A to gladiatorzy sobie łby odcinali, a to lwy konsumowały chrześcijan, a to się kogoś malowniczo dekapitowało albo wieszało. Te ćwoki nawet igrzysk nie potrafią porządnie przeprowadzić. Na tych AmberGold to mający być zjedzony Tusk z ogromną łatwością "zjadł" córunię tatusia & co, teraz czekam aż Waltzowa się na tych o reprywatyzacji zjawi i Patryczkowi nie tylko łeb odgryzie, ale i posypie solą by nie odrósł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast petardy PiS odpalił mokry kapiszon. Teraz prawackie media i reżimowa będą udowadniać że było inaczej i że tradycyjnie już czarne jest białe. Będzie z czego się pośmiać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nawet i tych tam nie będzie. Waltzowa już zapowiedziała, że, jak to "dyplomatycznie" ujeła: "w razie rac i hasełek marsz rozwiąże".

Czyli obchody 100 lecia niepodległości pisorki położą dokumentnie, całkowicie i bezapelacyjnie. Nawet ćwoki hurrapotriotyczej hucpy nie potrafią, choć wydawało się, ze nie ma nic prostszego...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu mamy do czynienia z kłamliwym przekazem dnia. Dzisiaj już cztery razy słyszałem, że duże miasta to tylko 15% Polaków. Dziwi mnie tylko to, że nikt z posłów, dziennikarzy, komentatorów nie zareagował. Jeden portal:

Polska to nie tylko duże miasta, one są ważne, ale to tylko 15 proc. Polaków" - tak Jacek Sasin bagatelizuje klęskę PiS w II turze wyborów. Dla polityka prawicy lektura rocznika statystycznego GUS może okazać się równie niekomfortowa jak wyniki wyborów. Bo mieszkańcy miast to 60 proc. społeczeństwa, a w miastach prezydenckich mieszka 15 mln Polaków

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tak szybko licząc to Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Gdańsk (bez Trójmiasta), Poznań to ok. 4,5 mln mieszkańców czyli ok 12% społeczeństwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu mamy do czynienia z kłamliwym przekazem dnia. Dzisiaj już cztery razy słyszałem, że duże miasta to tylko 15% Polaków. Dziwi mnie tylko to, że nikt z posłów, dziennikarzy, komentatorów nie zareagował. Jeden portal:

Polska to nie tylko duże miasta, one są ważne, ale to tylko 15 proc. Polaków" - tak Jacek Sasin bagatelizuje klęskę PiS w II turze wyborów. Dla polityka prawicy lektura rocznika statystycznego GUS może okazać się równie niekomfortowa jak wyniki wyborów. Bo mieszkańcy miast to 60 proc. społeczeństwa, a w miastach prezydenckich mieszka 15 mln Polaków

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tak szybko licząc to Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Gdańsk (bez Trójmiasta), Poznań to ok. 4,5 mln mieszkańców czyli ok 12% społeczeństwa.

 

Jak zaczną robić politykę zamiast rozdawać gprszrmu sortowi i innym nniezaradnym czy leniwym czy rzucajacym w szkołę kamieniami zamiast uczyć się itd i kombinować jak utrudnic zycie tym lepszym zaradniejszym duzo pracujacym... to może i w miastach się zainteresuja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to sobie powiedzieć jasno,Pis w miastach,wszelakich,zaliczył poteżny łomot i dokładajac do tego taśmy Morawieckiego,zakamuflowany Polexit,czy w końcu kompletnie nieprzygotowaną dziś Komisje ds Amber Gold(Wassermann była akurat jej najjasniejszą cześcią) rozpoczął pochód po kleskę. Wybory prezydenckie w miastach,to papierek lakmusowy przyszłorocznych parlamentarnych,tam łomot bedzie jeszcze większy. Co w zwiazku z tym?najgorszy scenariusz dla Polski,to ponowne rzady PO,cynizm który zaprezentował dziś Tusk,powróci z siłą Tsunami i kamień na kamieniu nie zostanie z tej umęczonej Ojczyzny,wygrana Pis?no way! Wiec co?poważnej i godnej zaufania siły politycznej nie da się stworzyć przez rok,czyli czeka nas znowu glosowanie przeciw a nie za...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby PiS był w stanie wygrać tylko na wsi? Trzeba będzie przyjrzeć się powyborczym analizom typu przekroje wg wieku, miejsca zamieszkania, wykształcenia itp.

W Sejmikach swoje zrobiła też metoda d'Hondta premiująca największe ugrupowanie.

 

PiS wygrywa tylko tam gdzie są chetni na socjal. 500+ i inne plusy to domena wsi i małych miast. Nawet tego nie umieli wprowadzić z sensem.

 

Trzeba to sobie powiedzieć jasno,Pis w miastach,wszelakich,zaliczył poteżny łomot i dokładajac do tego taśmy Morawieckiego,zakamuflowany Polexit,czy w końcu kompletnie nieprzygotowaną dziś Komisje ds Amber Gold(Wassermann była akurat jej najjasniejszą cześcią) rozpoczął pochód po kleskę. Wybory prezydenckie w miastach,to papierek lakmusowy przyszłorocznych parlamentarnych,tam łomot bedzie jeszcze większy. Co w zwiazku z tym?najgorszy scenariusz dla Polski,to ponowne rzady PO,cynizm który zaprezentował dziś Tusk,powróci z siłą Tsunami i kamień na kamieniu nie zostanie z tej umęczonej Ojczyzny,wygrana Pis?no way! Wiec co?poważnej i godnej zaufania siły politycznej nie da się stworzyć przez rok,czyli czeka nas znowu glosowanie przeciw a nie za...

 

Polityków którzy chcą obniżać podatki ani słuchu ani widu. Ostatnio chyba sld ccoś w tym kierunku zrobił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PiS wygrywa tylko tam gdzie są chetni na socjal. 500+ i inne plusy to domena wsi i małych miast. Nawet tego nie umieli wprowadzić z sensem.

 

No nie wiem..mieszkam w mieście 200 tyś plus i tkwię w srodowisku lekarskim(specjaliści) generalnie hajs się przelewa i nie znam nikogo,kto mając taką możliwość,nie bierze 500 plus.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem..mieszkam w mieście 200 tyś plus i tkwię w srodowisku lekarskim(specjaliści) generalnie hajs się przelewa i nie znam nikogo,kto mając taką możliwość,nie bierze 500 plus.

To typowe zachowanie pseudo elyt.

Mają względnie sporo, ale pierwsi wyciągną rękę po każdy grosz:(

 

Żona mówiła, że jej szef (prywatny zakład zatrudniający ok. 50 osób) jako jeden z pierwszych złożył wniosek o 500+ (internetowo).

 

Ot taka polska przypadłość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pis w miastach,wszelakich,zaliczył poteżny łomot

Bo to zły suweren był?

 

Wassermann była akurat jej najjasniejszą cześcią

Masz na myśli kolor włosów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To typowe zachowanie pseudo elyt.

Tu bym się tak daleko nie zapędzał. Jest takie przysłowie: jak dają to bierz, jak biją to uciekaj. Trzeba mieć doprawdy wyjątkowo niezłomne zasady i tytanowy kręgosłup moralny by oprzeć się pokusie niepodniesienia leżących na ulicy pieniędzy, nawet gdy doskonale się wie co to za pieniądze. Mam paru dzieciatych, zamożnych czy wręcz bogatych znajomych którzy 500+ biorą. Jak jednego pytałem, że przecież ani to wam potrzebne, ani znaczące, bo wielokrotnie więcej wydajecie na przysłowiowe waciki, to odparł, że przecież to i tak on, nie biedota i patologia którą pisiarstwo sobie za 500 kupiło, za to finalnie zapłaci i biorąc 500+ on tylko ogranicza sobie straty. Uczciwe mówiąc trudno nie przyznać mu racji...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To typowe zachowanie pseudo elyt.

Mają względnie sporo, ale pierwsi wyciągną rękę po każdy grosz:(

 

Żona mówiła, że jej szef (prywatny zakład zatrudniający ok. 50 osób) jako jeden z pierwszych złożył wniosek o 500+ (internetowo).

 

Ot taka polska przypadłość.

Nie ująłbym tego w ten sposób.

Jeśli przepisy pozwalają na pobieranie świadczenia, to czemu nie?

 

Poza tym tzw. bogaci ludzie systematycznie składają się swoimi podatkami na te 500 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Integra Abrahamsen V2.0 UP, CD Abrahamsen V1.0 UP, monitory Chario Constellation Delphinus, interkonekt M&B AudioCable Diamond XLR, przewody głośnikowe QED Anniversary Ruby Red, przewody zasilające Yarbo 9000 i Yarbo 1100, wtyki Valab Carbon Rhodium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cynizm który zaprezentował dziś Tusk

A tak jakoś wolę już cynika niż patologicznych kłamców, mitomanów, megalomanów, i co najgorsze do tego jeszcze po prostu głupków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż.

Nie zgadzam się z Wami (Adalbert95 i traumeel).

 

Nie ma dla mnie wytłumaczenia, jeśli ktoś ma nadmiar i wyciąga łapę po jeszcze.

Po ch...ę mu to? Do trumny?

A tymczasem jest tylu dokoła, którym jest to potrzebne do godniejszego życia.

 

Ale ze mnie altruista. Takie wychowanie niestety:(

To postawa nie na czasie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest tylko czarne, albo tylko białe i autentycznie byłbym dużo ostrożniejszy w wydawaniu tak ostrych i jednoznacznych sądów, bo można się mocno pomylić. Tak się składa, że ten mój znajomek owszem ma, pewnie i w nadmiarze, ale też wydaje, na coś co się kiedyś nazywało filantropią sumy o których ani Tobie, ani mnie, nawet się nie śniło. I to wydaje tak, że wie o tym bardzo, ale to bardzo niewiele osób. Żadne tam licytacje serduszek u Owsiaka, bale charytatywne i podobne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No nie wiem..mieszkam w mieście 200 tyś plus i tkwię w srodowisku lekarskim(specjaliści) generalnie hajs się przelewa i nie znam nikogo,kto mając taką możliwość,nie bierze 500 plus.

 

I ja ich rozumie bo są wszędzie podatkowani więc chociaż tyle z podatków odzyskaja. Ale mogli dac górny limit bo dla lekarzy na pewno nie jest to zachęta do posiadania potomstwa a więc po co na co to dawać i nie ograniczać od drugiego dziecka trochę mniej by oszczedzili ale i lepsze poparcie by mieli. Ale jak mówię PiS ma ten problem że co robi zawsze zepsuje i to ich ostatecznie pogrąża tym razem będzie podobnie. To też minnymi ich zalatwilo. Bo w miastach są 1 do 2 dzietne Góra rodziny. I dużo singli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez antymalkontent

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.