Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież nie musisz mi niczego tłumaczyć - miałem pieniąchy na koncie , a teraz ich nie mam. Zostały przy udziale TK za*ebane. Przeczytaj to jeszcze raz, i jeszcze raz, może trzy razy wystarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Homo sapiens do myślenia potrzebuje całego mózgu, a nie tylko lewej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, matoole napisał:

Ale przecież nie musisz mi niczego tłumaczyć - miałem pieniąchy na koncie , a teraz ich nie mam. Zostały przy udziale TK za*ebane.

Przeczytaj sobie matole list z ZUS. Tam są twoje pieniądze i dostałeś o tym informację. Ale w twoim przypadku bardzo możliwe że tego nie zrozumiałeś.

3 minuty temu, jar1 napisał:

Kurcze, nie wiecie dlaczego tak wszystko drożeje? 

Czy to wina Tuska? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, caleb66 napisał:

Będziesz musiał więcej za niebitego passata w tdi

Tu gdzie mieszkam takie rodzynki już dawno na złomie lądują, a biznes pindy je wyciągają ze złomowców i do śmieciowiska europy sprowadzają... Takie czasy...

 

5 minut temu, caleb66 napisał:

mnie bardziej denerwuje przerosnieta biurokracja ,spadek po PO i PSL

A nie umiesz podpisać się, czy jak, PIC mundralo... Mieliście 4 lata, gdzie te zmiany?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość glazior

(Konto usunięte)
5 minut temu, Jaro_747 napisał:

Przeczytaj sobie matole list z ZUS. Tam są twoje pieniądze i dostałeś o tym informację

– Gdyby to zależało ode mnie, nie likwidowałbym OFE. Uważam że popełniliśmy błąd, ratując pieniędzmi z OFE bieżący bilans budżetu – przyznał Michał Boni.

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Tzw. reforma Otwartych Funduszy Emerytalnych nastąpiła na początku 2014 r. Polegała na przeniesieniu zgromadzonych w OFE środków, ponad 153 mld zł, do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dofinansowując w ten sposób bieżące emerytury, co zwykle czyniono z budżetu państwa. Odciążenie budżetu pozwoliło uzyskać natychmiastowy wynik w postaci znacznego obniżenia długu publicznego

– Operacja się udała i dzięki temu obniżony został o 150 mld zł dług nas wszystkich. Pacjent nie tylko przeżył, ale będzie się miał lepiej – oceniał uznaną przez Boniego za błąd reformę były już wówczas minister finansów, Jan Vincent Rostowski.

W istocie dług publiczny, kosztem środków przeznaczonych na emeryturę, istotnie uległ jednorazowej redukcji, ale tylko o 134 mld. Pytana o brakujące 19 mld rzeczniczka ówczesnego rządu Małgorzata Kidawa-Błońska tłumaczyła, że „to są na pewno jakieś kwoty, które wynikają z różnych takich działań.”

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Tam nie ma moich pieniędzy, są tylko cyfry które mogą ale nie muszą być respektowane, prawdziwa fizyczna "moja" kasa została wydana  na wydatki bieżące .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, caleb66 napisał:

Będziesz musiał więcej za niebitego passata w tdi i po lifcie zapłacić bo też zdrożeje a jak Cię nie stać to za granicę na zmywak w końcu żaden pieniądz nie smierdzi ,mnie bardziej denerwuje przerosnieta biurokracja ,spadek po PO i PSL takie ukryte bezrobocie,na szczęście teraz to się zmienia

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

To jest (gdyby ktoś nie wiedział) - opinia i zdanie przeciętnego wyborcy PiS.

Coś pięknego!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jaro_747 napisał:

Przeczytaj sobie matole list z ZUS. Tam są twoje pieniądze i dostałeś o tym informację. Ale w twoim przypadku bardzo możliwe że tego nie zrozumiałeś.

Może to ja, a nie złodzieje z PO/PSL/TK będę decydował, na którym koncie będą moje pieniądze i jakie będę miał z tego profity(?)

Całe szczęście ,że dostali kopa w dupę bo jeszcze skierowaliby swoje świńskie ślepia ma mój rachunek w banku i powiedzieli ,że: "pieniądze na koncie nie są prywatną własnością". TK by przyklepał i zrobiliby to co potrafią najlepiej - kraść

Nie dziwi mnie, że po raz kolejny ktoś ci wcisnął kit, ale ... leming, jak to leming łyknął to. Nie masz oczywiście pojęcia jak będzie przeliczana jednostka zaje*ana przez złodziejską Trójcę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Homo sapiens do myślenia potrzebuje całego mózgu, a nie tylko lewej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, glazior napisał:

Tam nie ma moich pieniędzy, są tylko cyfry które mogą ale nie muszą być respektowane, prawdziwa fizyczna "moja" kasa została wydana  na wydatki bieżące .

W banku też nie ma twoich prawdziwych pieniędzy, są tylko cyfry.

Zajumanie przez Mateuszka będzie natomiast takie, jakie ci się podoba, jak uważasz, że będzie wirtualne to może być. Tak, jak wirtualne są teraz te pieniądze które dostaniesz kiedyś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość glazior

(Konto usunięte)
11 minut temu, Jaro_747 napisał:

W banku też nie ma twoich prawdziwych pieniędzy, są tylko cyfry.

Werbalna pirotechnika.

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Podaj numer konta a już teraz od reki wyśle ci stówę ....na dokształcenie.

Spróbuj to samo zrobić z kasą z OFE.

Edytowane przez glazior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To jest (gdyby ktoś nie wiedział) - opinia i zdanie przeciętnego wyborcy PiS.
Coś pięknego!
Za trudne ?


Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, glazior napisał:

Werbalna pirotechnika.

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Podaj numer konta a już teraz od reki wyśle ci stówę ....na dokształcenie.

Spróbuj to samo zrobić z kasa z OFE.

A ty spróbuj to zrobić z zajumanymi przez Mateuszka procentami. Powodzenia życzę.

Kiedy to będą kasować? Pewnie już po wyborach żeby nie zrazić matołków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość glazior

(Konto usunięte)
7 minut temu, Jaro_747 napisał:

zajumanymi przez Mateuszka procentami.

Jesteś telepatą pierwszej kategorii?

Bo mówisz o niezaistniałym fakcie.

Gdzie k***a moje 153 miliardy złotych.

Gdzie k***a  moje 19 miliardów złotych -13%- których nie ma nawet na wirtualnych kontach ?

Edytowane przez glazior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, glazior napisał:

Gdzie k***a moje 153 miliardy złotych.

Ja mam, bo one się mnie, po prostu należały ?

A teraz zatańczymy...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jesteś telepatą pierwszej kategorii?
Bo mówisz o niezaistniałym fakcie.
Gdzie k***a moje 153 miliardy złotych.
Gdzie k***a  moje 19 miliardów złotych -13%- których nie ma nawet na wirtualnych kontach ?
To trzeba się spytać byłego prezesa TK ,on stwierdził że nasz realnie wpłacony hajs na nasze emerytury nie był nasz hehe, to znaczy że robiliśmy za damski h*j a emerytury i tak finalnie dostaniesz 30% tego co zarabiales , z funduszu można było wyjąć na raz albo dziedziczyc a tak wyparowało

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, już znalazłem. "Opłata przekształceniowa" (czytaj podatek) będzie "pobrana" w dwóch ratach po 7,5% w 2020 i 2021 roku.

Czyli tak, jak przypuszczałem po wyborach. Fajnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Żaden to dramat. Łgarstwo w postaci czystej.

No pewnie. Wiadomo przecież, że sondaż zakłamuje rzeczywistość. Nie da się ukryć, że Schetyna od lat cieszy się największym zaufaniem społeczeństwa. W wizji świata i okolic wytworzonej w głowach zwolenników PO.

9 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Aha, czyli Wina Tuska.

Po 4 latach rządów PiS, po więcej niż czterech latach mrugania okiem do narodowców i neofaszystów.

No rzeczywiście trudno się nie zgodzić :-))).

Nie wierzę, aby prosty i rzeczowy tekst przerastał twoją inteligencję. Niewątpliwie prawda w oczy kole.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

I nie pozwolę aby takie bęcwały wycierały sobie nim gębę.

Napisz skargę do RPO.

Poza tym przygadał kocioł garnkowi - bo sam lubisz wycierać sobie gębę innymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.06.2019 o 20:06, dulon184 napisał:

 

 Tak po Polsku . Czy Ty wogule myślisz?

Elyta Bocznicy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, matoole napisał:

Całe szczęście ,że dostali kopa w dupę bo jeszcze skierowaliby swoje świńskie ślepia ma mój rachunek w banku i powiedzieli ,że: "pieniądze na koncie nie są prywatną własnością".

To zrobi PiS w wyniku rozdawnictwa jak mu się zacznie palić pod dupą. Na skutek rozdawnictwa możliwe że będzie to też musiał zrobić każdy inny rząd po PiS-ie który zderzy się z debetem pozostawionym przez PiS. Temat znany już w Europie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Sine Metu napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Wejście do Unii Europejskiej,to nie jest dobry byznez dla Polski”

Tak mówił ten jegomość przed referendum o przystąpieniu Polski do Wspólnoty. Na szczęście Naród pokazał mu środkowy palec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Lencoman napisał:

„Wejście do Unii Europejskiej,to nie jest dobry byznez dla Polski”

 

Wpisem powyzenj nadal to potwierdza. Mozna go strescic b. krotko. Giertych ubolewa, ze przez Pis i jego decyzje, EU odbiera suwerennosc panstwom narodowym , i staje sie SZE.

Plan pana A. Spinelli wprowadzony. Koniec panstw narodowych. Giertych wydaje(oczywiscie tylko wydaje) sie troche ubolewac. Pozostali raduja sie w pelni. Wniosek znowu oczywisty. Giertych slusznie obwinia Pis. Reszta powinna byc mu wdzieczna.

 

PS Oczywiscie celem p. Giertych jest tylko wykazanie, ze SZE to dzielo Pisu, i ich trzeba za to obwiniac.Nie wazne, ze trzeba ich obwiniac za to co tak naprawde ich przeciwnicy chca wprowadzic, co jest ich glownym celem. Liczy sie obwinianie zawsze i wszedzie. Nawet za cos co nam sie podoba.

Wyborca ma nie wnikac. Ma tylko wiedziec kto dobry, a kto niedobry(czyli winny calego zla). Ma byc bezmyslnym baranem do glosowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Schetyna zaprezentował sztab wyborczy Koalicji(?!) na jesienne wybory parlamentarne, któremu przewodzi Krzysztof Brejza. Poza nim są tam:  Adam Szłapka, Barbara Nowacka, Jacek Karnowski i Bartosz Arłukowicz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Barbara Nowacka we wczorajszych "Faktach po faktach" w TVN 24 zaprezentowała kolejny raz swoje nowe uczesanie oraz możliwości.  Zdecydowanie lepsze wrażenie zrobiło uczesanie, choć i możliwości pokazała spore - porównywalne z PO-KO, czyli marne. Szczególne wrażenie wrażenie zrobiły na mnie jej wypowiedzi o SLD i Wiośnie oraz jej wizja rozwiązania problemów oświaty.

PO tworzy sztab wyborczy KO, której po wyborach do PE praktycznie nie ma. Nie ma też żadnego programu wyborczego, poza zgranymi antyPiSowskimi sloganami, nie mówiąc już programie mogącym przyciągnąć wyborcę i nadającym się do realizacji. Nie widać też szans na wyborcze zwycięstwo. W przeszłości wszyscy późniejsi zwycięzcy wyborów parlamentarnych mieli już program i notowali rosnącą przewagę nad rządzącymi. PO tego wszystkiego wyraźnie brakuje. Wyborcza klęska się szykuje.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A teraz przeczytajcie sobie najwazniejsze. Oto zgoda EU na

1 nierespektowanie praw czlowieka prze Rosje

2 "pozbywanie się przez Władimira Putnia ludzi, którzy są dla niego niebezpieczni"

3 "zarządzanie Krymem, który jest formalnie ukraiński"

4 "przetrzymywanie nielegalne ukraińskich marynarzy"

5 Blokade CK i MA.

Na to wszystko EU wyraza zgode przywracajac Rosji prawo glosu w RE

A tu dowod, cytat:

Dodał, że delegacjom państw, które opuściły sesję ZPRE nie udało się określić - w ramach prac komisji regulaminowej, która pracowała w środę nad akredytacja dla delegacji rosyjskiej - "pewnych warunków" na jakich Rosja mogłaby być członkiem ZPRE.

Dopytany o jakie warunki chodziło, szef polskiej delegacji do ZPRE wyjaśnił, że chodziło przede wszystkim o zobowiązanie Federacji Rosyjskiej do respektowania praw człowieka. Wymienił też inne zastrzeżenia wobec Rosji m.in: "pozbywanie się przez Władimira Putnia ludzi, którzy są dla niego niebezpieczni", "zarządzanie Krymem, który jest formalnie ukraiński", "przetrzymywanie nielegalne ukraińskich marynarzy", blokadę Cieśniny Kerczeńskiej i Morza Azowskiego.

 

MACIE COS DO POWIEDZENIA W TEMACIE PODWOJNYCH STANDARDOW?

A moze slepota?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No to jeszcze macie tutaj. Wypowiecie sie w tym waznym temacie, czy jest to dla was nieistotne, a moze niewygodne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, bubusia napisał:

Giertych ubolewa, ze przez Pis i jego decyzje, EU odbiera suwerennosc panstwom narodowym

Możliwości tworzenia systemów autorytarnych w UE powinny być ograniczane. Inaczej obudzimy się kiedyś na "Białorusi" bis. Już jesteśmy blisko tego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lech36 napisał:

Możliwości tworzenia systemów autorytarnych w UE powinny być ograniczane. Inaczej obudzimy się kiedyś na "Białorusi" bis. Już jesteśmy blisko tego.

A nie martwi cie to, ze ci odbierajacy/ograniczajacy mozliwosc tworzenia systemow autorytarnych, sami taki system beda mogli stworzyc. Kto im wtedy odbierze taka mozliwosc?

Patrz chociazby stosunek do Rosji(przywrocenie im prawa glosu). Wspieraja system autorytarny w pelni. Nie wydaje ci sie podejrzane?

EU, czyli ostoja praw czlowieka wlasnie wspiera Rosje- nr 1 w lamaniu praw czlowieka?

Co ty( i inni) na to?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam uwadze:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

11 minut temu, bubusia napisał:

EU, czyli ostoja praw czlowieka wlasnie wspiera Rosje- nr 1 w lamaniu praw czlowieka?

Co ty( i inni) na to?

Co na to? A to, że jak przystało na PiS- owca podstawowym narzędziem jakim się posługujesz jest kłamstwo. 

Rosji przywrócono prawo głosu w Radzie Europy. Jest to instytucja odrębna, niezależna od struktur Unii Europejskiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Bobcat napisał:

Polecam uwadze:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Co na to? A to, że jak przystało na PiS- owca podstawowym narzędziem jakim się posługujesz jest kłamstwo. 

Rosji przywrócono prawo głosu w Radzie Europy. Jest to instytucja odrębna, niezależna od struktur Unii Europejskiej.

hehe, jest tylko od praw czlowieka.

 

Jeszcze jeden cytat:

Zasady solidarności, także tej europejskiej, mówiły, że najsłabszymi opiekujemy się ze szczególną troską. Krwawiąca w wojnie z rosyjskim agresorem Ukraina jest tym najsłabszym członkiem europejskiej społeczności. I właśnie została zdradzona przez Europę. Lecz nie mniejszej zdrady Europa dopuściła się wobec innych krajów, które do swojej strefy wpływów chciałaby na powrót włączyć Rosja – Litwy, Estonii, Łotwy, w dalszej perspektywie i Polski.

Ostatniej nocy Europa powiedziała Putinowi: "Ukraina jest do wzięcia. O następnych w kolejce możemy gadać".  

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.