Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Bobcat napisał:

Cała przyjemność po mojej stronie. 

Tylko mi nie ubliżaj od donosicieli gdy robię to samo.

Bob, ty mnie naprawde nic a nic nie obchodisz. Mozesz donosic ile chcesz. Kazdy wie, ze jestes tutaj naczelnym kablem. Ale daj czasami ludziom o czyms podyskutowac, i nie wpierdzielaj sie ciagle ze swoimi personalnymi uwagami - cigle takimi samymi.

Rozumiesz, czy nie bardzo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, dulon184 napisał:

Również przychylam się do pozostawinia picowych przy rządach .

 Niechaj ich zwolennicy sami ich za mordy wezmą .

Mniee martwi jedynie że raczej nei da się popierających  durni pociagnąc do żadnej odpowiedzialności .

 Taka forma nauki poprzez kary finansowe.

 mam na myśli ZWROT wszelkich kosztów za rządów picunioków..

 mam wrażenie ż to byłaby najsurowszajkara .

 Splacać do śmierci.

I wszyscy co brali 500+, 13 emeryturę i pozostałą kasę z mojej krwawicy rozdawaną lekką ręką przez PIS,  oddać co do grosza z procentami.

I do pierdla gdzie dulon184 będzie strażnikiem. Wszyscy, bez wyjątków.:)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bubusia napisał:

Rozumiesz, czy nie bardzo?

Jeżeli na cokolwiek napiszę (ja lub ktoś z mojej strony sporu) czytam w odpowiedzi epitety w rodzaju "lewacki bełkot" - to mam prawo reagować. I będę reagował. 

O tym że PiS poprzez osłabianie naszej obecności w Europie i strukturach atlantyckich działa w interesie Moskwy której celem jest rozszerzanie swojej strefy wpływów - była dyskusja w innym wątku. Służę stosowną lekturą. I niech nikogo nie zmyli antyrosyjska retoryka obecnego rządu. To się odbywa za przyzwoleniem Kremla któremu taka narracja wisi gdyż ich gra idzie o znacznie większą stawkę.

Rozumiem że wycieczki ad personam są naganne gdy ich autorem jestem ja. Pod moim adresem można używać określeń w rodzaju "debil", "największy idiota Forum", "chory psychicznie" itp. Wtedy jest wszystko cacy.

Natomiast co będę pisał oraz gdzie i kiedy się wp...dzielał decyduję wyłącznie ja. To jest forum publiczne a nie twój prywatny folwark.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w ostatnim czasie dwa bany przez kolegę Boba cata czy jak to tam się nazywa,uważam że zdecydowanie powinien odpocząć od forum co Najmniej do jesiennych wyborów.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Bobcat napisał:

Te słowa w ustach zdalnie sterowanej żałosnej tuby propagandowej PiS i jednocześnie marionetki Moskwy brzmią wyjątkowo mało przekonująco.

O, jaki fajny wpis rozweselający. 

Pozwolę sobie przy tej okazji na cytat pewnego forumowego intelektualisty, zamieszczony w innym wątku,

"Ja również będę zgłaszał posty służące wyłącznie prowokowaniu innych rozmówców i wywoływaniu pyskówek metodą rżnięcia głupa."

Zastanawiam się tylko nad tym rżnięciem głupa.:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, caleb66 napisał:

Ja miałem w ostatnim czasie dwa bany przez kolegę Boba cata czy jak to tam się nazywa,uważam że zdecydowanie powinien odpocząć od forum co Najmniej do jesiennych wyborów.

Nie Ty o tym będziesz decydował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.07.2019 o 10:36, zukzukzuk napisał:

Posłuchaj sobie radia.

A w temacie knuta.

Posłuchałem sobie dziś wiadomości,

1.Bezrobocie rekordowo niskie.

2. Odczyt produkcji budowlano-montażowej taki tam, trochę niższy od oczekiwań ale czerwiec to był specyficzny miesiąc bo dni roboczych mniej, na dodatek było gorąco. generalnie słabiej ale będzie git.

3. W Białymstoku publikują i wyłapują.

Ta dam, sukces goni sukces

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzezik.Każde pieniądze wydane na partię czy partię popierających to zmarnowana kasa .

 Partie powinny byc utrzymywan przez swoich członków.

 Odnośnie 5 setki.+.

  Z jakiej to racji ową kasę ma dostawać zamożna rodzina?

Dlaczego potrzebującym nie odpisano tej kasy od podatku?

 Było by mniej urzedasów . Czy to nie jest działanie na szkodą Państwa?.. Państwa , Nie jakiejś grupy osób ..

 Twoja krwawica?

 Do dlaczego tumanie tak bronisz tych co Ci zabierają?.

Odnośnei pierdła potwierdzam . I żeby było ciekawiej w Tym pierdlu skazany ma zapracować na swoje utrzymanie .. Nie chce pracowac - JEGO problem...

I nie ma to nic współlnego z brakiem humanitaryzmu.Nabroiłeś - masz za to surowo zaplacic .Amen..

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bubusia napisał:

No na pewne, szczegolnie w kwestii Zalewu.

Jakos tak dziarsko nie odzywasz sie gdy twoi wielbiciele z Pis-u zakupują rosyjski węgiel i to w olbrzymiej ilosci  ...to ci nie przeszkadza ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, dulon184 napisał:

Do dlaczego tumanie tak bronisz tych co Ci zabierają?.

A ty wykształcony człowieku znasz inny język?

Juz sie pytałem, gdzie bronię, wskaż?

 

32 minuty temu, dulon184 napisał:

Dzezik.Każde pieniądze wydane na partię czy partię popierających to zmarnowana kasa .

 Partie powinny byc utrzymywan przez swoich członków.

Czy ty w ogóle zrozumiałes co napisałem? Mam wątpliwości.

 

 

 

 

A tak chciał nawilżyć...

 

"Michał Olszański wspólnie z Moniką Zamachowską przeprowadzili wywiad z Kaczyńskim dotyczący głównie jego życia prywatnego. Wielu publicystów oceniło to jako próbę ocieplenia wizerunku polityka przed wyborami do europarlamentu. - "

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/michal-olszanski-pytania-na-sniadanie-odchodzi-dlaczego-przyczyny-mam-zal-o-styl-pozegnania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli na cokolwiek napiszę (ja lub ktoś z mojej strony sporu) czytam w odpowiedzi epitety w rodzaju "lewacki bełkot" - to mam prawo reagować. I będę reagował. 
O tym że PiS poprzez osłabianie naszej obecności w Europie i strukturach atlantyckich działa w interesie Moskwy której celem jest rozszerzanie swojej strefy wpływów - była dyskusja w innym wątku. Służę stosowną lekturą. I niech nikogo nie zmyli antyrosyjska retoryka obecnego rządu. To się odbywa za przyzwoleniem Kremla któremu taka narracja wisi gdyż ich gra idzie o znacznie większą stawkę.
Rozumiem że wycieczki ad personam są naganne gdy ich autorem jestem ja. Pod moim adresem można używać określeń w rodzaju "debil", "największy idiota Forum", "chory psychicznie" itp. Wtedy jest wszystko cacy.
Natomiast co będę pisał oraz gdzie i kiedy się wp...dzielał decyduję wyłącznie ja. To jest forum publiczne a nie twój prywatny folwark.
Lewacki bełkot.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Przecież to oczywiste, że właśnie PiS rozpętał aferę wokół LGBT i rozpoczął wojnę ideologiczną na tym polu.

Nie miał za bardzo pomysłu na wybory europejskie i naprawdę miał problem z kampanią. No i postanowili skorzystać z okazji w postaci filmu Sekielskich i zamieszania wokół tego.

Nawet jeżeli jest oczywiste, że PiS rozpętał aferę wokół LGBT, to nie można zapominać o innych oczywistościach jak  podpisanie przez prezydenta Trzaskowskiego Warszawskiej Deklaracji LGBT+ oraz o wypowiedziach jego zastępcy Rabieja, że trzeba przyzwyczajać ludzi do homoseksualnych związków partnerskich, a potem przyjdzie czas na adopcję przez nie dzieci. 

Działania i wypowiedzi Trzaskowskiego i Rabieja nie spotkały się z akceptacja nawet środowiska PO-KE, a Schetyna wręcz się od nich odciął. Już wówczas mówiło się, że duet Trzaskowski-Rabiej przyczyni się do porażki PO-KE, ci też nastąpiło.

Nie można też zapominać, co wyczyniano na paradach równości z symbolami kultu religijnego. To wszystko dało PiS-owi możliwość odgrywania obrońcy rodziny i wartości chrześcijański. I jestem przekonany, że wyborcy to kupią. Tu wsparcia PiS-owi udzielił PSL, który wyszedł z koalicji formalnie pod tym samym hasłem.

Nie można też zgodzić się z tezą, że to PiS pierwszy wykorzystał film Sekielskich do kampanii politycznej. Zrobiła to opozycja, która przy pomocy tego filmu chciał osłabić sojusznika PiS czyli kler katolicki. Jednak PiS umiejętnie skontrował i przedstawił się jako obrońca kościoła i wiary - czym zyskał wśród dużej grupy społeczeństwa.

Nieprawdą też jest, że to PiS-owi brakuje pomysłów na kampanie wyborcze. Brakuje ich opozycji, która w dodatku cały czas dostarcza PiS-owi pożywek swoimi nierozważnymi działaniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd mi za trzaskowskiego i rabieja,prawdziwi warszawiacy nie chcą ich w ratuszu. Spytajcie jak nie wierzycie ,tylko nie słoików.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Ofensywę LGBT

Broń skierowana w łysych już jest pakowana do ciężarówek.:)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, dulon184 napisał:

Również przychylam się do pozostawinia picowych przy rządach .

 Niechaj ich zwolennicy sami ich za mordy wezmą .

Mniee martwi jedynie że raczej nei da się popierających  durni pociagnąc do żadnej odpowiedzialności .

 Taka forma nauki poprzez kary finansowe.

 mam na myśli ZWROT wszelkich kosztów za rządów picunioków..

 mam wrażenie ż to byłaby najsurowszajkara .

 Splacać do śmierci.

Plus ujawnić listy wszystkich płatnych trolli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

20190724_003449.jpg

"Polak się faszyzuje,  a kościół katolicki wspiera ONR "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez 23031970
Edycja

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, caleb66 napisał:

Ja miałem w ostatnim czasie dwa bany przez kolegę Boba cata czy jak to tam się nazywa,uważam że zdecydowanie powinien odpocząć od forum co Najmniej do jesiennych wyborów.

Bany miałeś nie przez Kolegę Bobcata tylko przez swoje własne zdziczałe chamstwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniku "Przegląd" krótka ocena  dr Jarosława Flisa:

"Wciąż wybierany miedzy tymi, którzy ignorują polskie problemy, a tymi, którzy wykazują ignorancję przy ich rozwiązywaniu."

I mam problem, co przypisać PO, a co PiS. Jakby nie patrzył POPiS. 

**********

Niedawno "Krytyka polityczna" zarzuciła Biedroniowi praktyczne pogrzebanie szans na zaistnienie "Wiosny" jako partii masowej: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Teraz podobno Biedroń miesza w tworzonej przez Razem, SLD i Wiosna lewicowej koalicji. Usiłuje wyautować z niej rozsądnego przewodniczącego UP Witkowskiego, który do niedawna blisko współpracował z Zandbergiem. Niewątpliwie Biedroń będzie chciał w tej koalicji grać pierwsze skrzypce, co jej dobrze nie wróży na przyszłość. Wszystko przez zbyt wielkie ambicje polityczne Biedronia połączone z radosną nierozważnością. Moim zdaniem prawdziwym celem Biedronia jest urząd prezydenta RP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, caleb66 napisał:

Ja miałem w ostatnim czasie dwa bany przez kolegę Boba cata czy jak to tam się nazywa.

Banów nie dostaje się przez kogoś tylko za to co się pisze. Jak już tak kolega lubi wymieniać osobowo to bezpośrednim odpowiedzialnym za te bany jest któryś z moderatorów a tych szanowny kolega nie wciągnął na listę osób w swoim mniemaniu "lubianych" inaczej. Ciekawe dlaczego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś na temat polskiego samochodu elektrycznego Morawieckiego:

"Przypomnijmy jednak, że według pierwszych deklaracji, w pierwszej połowie 2019 roku spółka miała zaprezentować jeżdżący prototyp. Nie ma go.

Bardziej konkretne efekty prac nad samochodem są nieznane. Wszystko owiane jest tajemnicą. W dokumentach czytamy, że spółka obawia się działań konkurentów, powstania branżowych monopoli, które zastrzegą sobie najlepsze technologie na wyłączność, a nawet "czarnego PR"."

"Twórcy polskiego samochodów elektrycznego w ciągu 2018 roku koncentrowali się na wdrażaniu biznesplanu. Udało się pozyskać partnera technologicznego - niemiecką firmę EDAG Engineering, która ma pomóc zbudować auto i wdrożyć jego produkcję." 

Polski samochód jest tworzony u nielubianych Niemców, potem rządowi powiedzą że nie zapłacą i żeby firma wzięła sobie z reparacji wojennych o które lada chwila PiS wystąpi ;-). 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, jezz napisał:

Ta dam, sukces goni sukces

W tym sęk, że potwierdzasz w poście, iż nie wiesz co to propaganda, a co fakty... 

Dla ułatwienia, przytoczę Tobie definicję z wiki:

Propaganda sukcesu – rodzaj propagandy wyolbrzymiający sukcesy ekipy rządzącej. Wszystkie problemy zostają zminimalizowane, a odpowiedzialność za nie zrzuca się na poprzednią ekipę, wrogie siły itp.

Tak więc, ten tekst (wytłumaczę do końca): rekordowo nieskie bezrobocie - nie jest proipagandą (tym bardziej, że opiera się na danych GUS - do sprawdzenia). I jest on podany w serwisie bez komentarza. Znaczy - bez wyolbrzymiania. Pozostałe punkty również ciężko podciągnąć pod propagandę sukcesu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, toptwenty napisał:

Bo Wam się, Narodzie, k**wa, wymieszała jakoś orientacja seksualna z realnymi problemami?

Najważniejsze aby odwrócić uwagę od skandali pedofilskich w nowej kierowniczej sile narodu i instytucjonalnego krycia przez nią sprawców. Aby zamieść te problemy pod dywan i najlepiej je całkowicie zatuszować. Wszelkie inne (w tym wymienione przez  Ciebie) wobec tej, najbardziej istotnej sprawy bledną, stając się nieistotnymi i zupełnie miałkimi du..relami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Zyzol napisał:

Nie można też zgodzić się z tezą, że to PiS pierwszy wykorzystał film Sekielskich do kampanii politycznej. Zrobiła to opozycja, która przy pomocy tego filmu chciał osłabić sojusznika PiS czyli kler katolicki. Jednak PiS umiejętnie skontrował i przedstawił się jako obrońca kościoła i wiary - czym zyskał wśród dużej grupy społeczeństwa.

Zyzol jak zwykle zyzoli (był kiedyś taki program "Zezem"). 

Robi podobnie, jak hierarchowie kk. w sprawie filmu Sekielskich. Czyli kler, wtłoczył wiernym prawdę,(rzekomą), że pedofilia i jej w kościele stanowią nieistotny, a wręcz wymyślony problem. Biskupi stwierdzili natomiast ponad wszelką wątpliwość, że film zaatakował biednych księży,  wiarę, chrześcijan, rodziny czy tradycję.

Co to znaczy, że opozycja chciała wykorzystać i osłabić PiS, ale ten przekuł to w sukces (raczej umiejętnie zakłamał sytauację)? To istotna rzecz lecz dla propagandzisty. Jednak dużo ważniejsze są FAKTY, przedstawione w filmie.

Zyzol świadomie nie pisze (wpuszcza w maliny, tworzy narrację dla ciemnego ludu), że film pokazał przerażające i przestępcze FAKTY (co NAJWAŻNIEJSZE!). Tylko, że opozycja chciała wykorzystać film, a mądry PiS się nie dał. No i PiS nie zaczął przecież. Oni niewinni. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo obchodzi jakiś durny film o pedofilach,niech opozycja zajmie się rozwiązywaniem problemów zwykłych obywateli w tym kraju a nie klechy im we łbach albo sędziowie albo trybunał, k**wa kogo to interesuje,dla.mie mogą całkowicie zlikwidować trybunał bo to wymysl komuchow i Jaruzelskiego,niech opozycja zajmie się sprawami ważnymi a nie glupotami .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

A  tutaj nastepna ...erupcja glupoty.......myslicie ze od waszego zrzedzenia i pitolenia w tej piaskownicy czegos przybedzie ???????

 

Same janusze i mariany .Klasa polityczna jest taka na jaka zasluzyliscie ...niech was goli  i strzyze do konca swiata a nawet i dluzej......:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wokoło coraz więcej ciemnego luda:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.