Skocz do zawartości
IGNORED

TVP jakby ciekawsza


jakub102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Maju dnia 19.03.2016 - 09:04 napisał

"To że GW i Natemat płaczą nad każdym usuniętym z tych mediów mnie nie dziwi, co nie znaczy że wszystkie te zmiany a zwłaszcza ich tempo popieram.....obserwuję, po reakcjach GW należy sądzić że to idzie w dobrym kierunku. ;)"

 

Podejście idioty. Nie mówię, że jesteś idiotą, ale prezentujesz podejście idioty który śliniąc się z radości pozwala, żeby ktoś decydował za niego co jest dobre, a co nie.

 

Jasne....nie mówisz,. ;(

 

Proponujesz mi może bym przystąpił do KOD-u? :)))

Z resztą abstrahując od wszystkiego, aż takim idiotą i aż tak naiwny nie jestem bym w skuteczność czegoś co buduje się odgórnie uwierzył.

 

Maju dnia 19.03.2016 - 10:16 napisał

"Żartowniś z Ciebie....najpierw napisz co wspólnego z tymi ludźmi i hasłami ze zdjęcia ma wspólnego prezydent i prezes. ;)"

 

Wszak to oni przypisują różnym kibolom i innej "prawicowej patriotycznej młodzieży" pamięć m.in. o żołnierzach wyklętych. Ba, nawet to wychwalają! A co ma wspólnego hasło na transparencie i NSZ? To już sobie proszę poczytać

 

'Doskonała" zbitka....

 

Kombinuj i manipuluj dalej, jak tak dalej pójdzie "udowodnisz" że mają wiele wspólnego z Hitlerem, wszak analogie i zamieszanie pojęciowe jakich używasz tworzy ku temu dobry klimat. ;)

 

PiS łącznie z Prezydentem Wszystkich Polaków Andrzejem D. jest gotów zawrzeć sojusz z kimkolwiek i obiecać cokolwiek, by tylko dorwać się do władzy.

 

Jak na razie to PO pokazuje że z wszystkimi się dogada,tak wcześniej jak i teraz. Z wszelkim lewactwem się zjednoczy, by innych do pełni władzy nie dopuścić.....bajki opowiadacie, głupoty klecho pleciecie. :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinuj i manipuluj dalej, jak tak dalej pójdzie "udowodnisz" że mają wiele wspólnego z Hitlerem, wszak analogie i zamieszanie pojęciowe jakich używasz tworzy ku temu dobry klimat. ;)

Maju myślałem, że bardziej oczytany jesteś. Niestety działalność NSZ nie tylko chlubnymi kartami jest zapisana, a gloryfikowanie tej organizacji z takim hasłem ma dla mnie nieprzyjemne skojarzenia. Dlaczego za swoich idoli nie wzięli żołnierzy Września '39? Wszak za nich nie musimy się "wstydzić"! Trochę to daje do myślenia.

 

P.S.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) :

"...(1934-39) polska organizacja faszystowska; ONR "Falanga"; Ruch Narodowo-Radykalny..."

 

Andrzej D.:

"Chylę także dzisiaj przed nimi głowę, przed organizacjami młodych ludzi, przed wielkimi inicjatywami społecznymi, które przez te wszystkie lata były, przed środowiskiem kibiców, które czciło Żołnierzy Wyklętych od tylu lat. Dziękuję Państwu w imieniu Rzeczypospolitej za tę wielką wiarę, a często i odwagę, którą w sobie mieliście."

To jest takie mrugniecie okiem do kiboli i niebezpieczne przyzwolenie na skrajnie prawicowe akcje tej patriotycznej młodzieży.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"- Z chuligaństwem, bandytyzmem, ustawkami trzeba bezwzględnie walczyć, ale jeżeli kibice urządzają uroczystości patriotyczne, to trzeba bić im brawo - powiedział dzisiaj prezes PiS Jarosław Kaczyński. - Kibice mają prawo do poglądów politycznych - dodał."

 

PO pokazuje że z wszystkimi się dogada,tak wcześniej jak i teraz. Z wszelkim lewactwem się zjednoczy, by innych do pełni władzy nie dopuścić.....bajki opowiadacie, głupoty klecho pleciecie. :)))

Bajki pleciesz Maju, przecież PiS ma już pełnię władzy (no może jeszcze sądownicza się stawia).

Dowody, Maju, dowody.

Jak napisałem: PiS nawet diabłu się zaprzeda w imię dobrej zmiany. Kiełbasę wciskali każdemu na lewo i prawo, byle tylko głosy łyknąć.

Obietnice wyborcze to nic innego jak łapówki dla elektoratu, a odsetki od nich będziemy musieli spłacać wszyscy. Kaczyński zdaje sobie z tego doskonale sprawę a mimo to ciągnie Polskę ku katastrofie ekonomicznej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez klecha

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów manipulacyjne zbitki.....chuliganów kiboli i kibiców patriotów do jednego wora z napisem "ludzie Kaczyńskiego".

Długo tak możesz??

 

Pomieszać też chcesz (nie wiem po co) żołnierzy września 39 z tymi którzy walczyli o wolna Polskę z okupantem sowieckim.....widzę że nie w smak ci to że zajęto się wreszcie tymi sprawami i w mediach zaczęto więcej o tym mówić, jednak to nie czas i nie miejsce na odkłamywanie historii, zostawmy to lepiej prawdziwym historykom a nie manipulatorom takich jakich wielu "popisuje się" np. w GW. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomieszać też chcesz (nie wiem po co) żołnierzy września 39 z tymi którzy walczyli o wolna Polskę z okupantem sowieckim....

Ty chyba czytać ze zrozumieniem nie potrafisz....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

widzę że nie w smak ci to że zajęto się wreszcie tymi sprawami i w mediach zaczęto więcej o tym mówić

Jak najbardziej w smak, jednak takie przedstawianie sprawy, to jak poznawanie historii II WŚ na podstawie Czterech Pancernych...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na oddział NSZ który zawieruszył się w Czechach...chyba na usługach...Niemców?

starsi ludzie w świętokrzyskim tak o nsz-cie nie mówią zbyt pochlebnie. co innego młodzież - no Ci to rzeczywiście dużo widzieli i przeżyli....np. koniec baterii w smartfonie....rzeczywiście trauma godna bohatera...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez amppG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba czytać ze zrozumieniem nie potrafisz....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

To "chyba" to chyba przez grzeczność ;-)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba czytać ze zrozumieniem nie potrafisz....

 

Czyżby?

Ty za to potrafisz nieźle sugerować że dużo o czym media mówią w tej sprawie jest przekłamane....

 

Maju dnia 20.03.2016 - 09:42 napisał

"widzę że nie w smak ci to że zajęto się wreszcie tymi sprawami i w mediach zaczęto więcej o tym mówić"

 

Jak najbardziej w smak, jednak takie przedstawianie sprawy, to jak poznawanie historii II WŚ na podstawie Czterech Pancernych...

 

Zwrócę ci uwagę (nieśmiało) że przypominanie tej historii służy odkłamywaniu takich postsowieckich mitów. Takich jakie w tym filmie pokutują i czym niektóre media niestety nadal nasze dzieci ogłupiają....wygląda więc na to że to nie ja czytam bez zrozumienia lecz Ty mieszasz pojęcia i zamiast przykładów dajesz mi argumenty. ;)

 

Jestem też daleki co do tego by uważać że ta historia jest i była zawsze kryształowa.....jednak jak spojrzymy na nią szerzej to zauważysz pewnie iż "miłościwie nam panująca" niegdyś przez dziesiątki lat władza ludowa zadbała o to by w należycie złym świetle historię tych żołnierzy przedstawić i jest więcej do naprawienia w tym temacie niż sugerujesz.....czyżby jednak zależało ci na tym by historia pisana "na podstawie Czterech Pancernych" miała się nieźle i nie zginęła". :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju przeczytaj jeszcze raz co napisałeś!

Bez durnych insynuacji proszę!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

jest więcej do naprawienia w tym temacie niż sugerujesz.....czyżby jednak zależało ci na tym by historia pisana "na podstawie Czterech Pancernych" miała się nieźle i nie zginęła". :)))

 

Wyjaśnij, gdzie tak napisałem!?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Zmiana czyli swoi w telewizji

 

podam dwa linki grupowo gdyż "nasza wadza " mocno pracuje nad bezstronnością w mediach

 

dziś odcinek gwiazdy dziennikarstwa Pisu

Najpierw indywiduum czyli wszystko dla prezesa

 

 

Kolejne zmiany w TVP Info. Zastępcą szefa redakcji publicystyki został... Samuel Pereira

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

a po nim zapomniana gwiazda dziennikarstwa

 

Z dziennikarki TV PiS na doradcę zarządu TVP. Awans Małgorzaty Raczyńskiej

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Oj będzie siędziało kto jeszcze czasem spojrzy na" prawdziwą telewizje" juz będzie miał wszystko ....może jeszcze o kimś zapomniałem?

 

Z ostatniej chwili żeby była równowaga w informacjach przecież to telewizja publiczna

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

odejście Biedrzyckiej wieszczyła posłanka Krystyna Pawłowicz. "Pani K. Osica przerywa rozmówcy, insynuuje, kieruje rozmowę tak, aby uzyskać jakąkolwiek krytykę rządu lub ministrów PIS lub cień "kłótni" w obozie władzy. (...)Panie Prezesie Jacku Kurski, kiedy ten tvn i wyborcza w telewizji publicznej się skończą?" – pisała przed miesiącem na swoim Facebooku.

 

A teraz moje dzieci.....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zmiany w TVP Info. Zastępcą szefa redakcji publicystyki został... Samuel Pereira

 

Ja pierdziu!!! Nie mam pytań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to ta sama mentalność, ta sama ekipa...

 

Osiem lat temu wrzask był ale skala mniejsza. Mniejsza bo frakcja mniejsza była...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Grzegorz7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście czystka się dokonuje prawdziwa.POdobnie było jednak osiem lat temu,nikt jednak o tym nie pisał.Dlaczego?

 

Bo poprzedni reżim wszystkich wymordował.

 

I ja zapytam - gdzie wtedy był KOD, gdzie była Unia Europejska, gdzie byli Amerykanie?

 

Przepraszam, z Amerykanami wiadomo - wtedy jeszcze nie mieli demokracji!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to ta sama mentalność, ta sama ekipa...

No skąd,POpaprani i PiC to nie jest to samo ale podobni są,to fakt.

 

Bo poprzedni reżim wszystkich wymordował.

 

Ale ty Jaruś jakoś się ostałeś....przypadkowo?

 

I ja zapytam - gdzie wtedy był KOD, gdzie była Unia Europejska

A to rzeczywiście dobre pytanie,dlaczego nikt wtedy nie zakładał KOD-u?

A odpowiedź będzie - Na swoich?Po co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to rzeczywiście dobre pytanie,dlaczego nikt wtedy nie zakładał KOD-u?

Trza było zakładać a nie teraz na siłę deprecjonować.

A może nie podoba się społeczeństwo obywatelskie, które mam nadzieję w końcu się wykluje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to rzeczywiście dobre pytanie,dlaczego nikt wtedy nie zakładał KOD-u?

Bo taka jest świadomość i aktywność obywatelska wyborców PiSu. Są w stanie ruszyć d... na wybory i to wszystko. Resztę ma im słusznie obsadzony rząd zapewnić. Sami palcem nie kiwną, no chyba że partia autobusy podstawi, transparenty wręczy i zapewni darmowy poczęstunek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju dnia 21.03.2016 - 08:01 napisał

"jest więcej do naprawienia w tym temacie niż sugerujesz.....czyżby jednak zależało ci na tym by historia pisana "na podstawie Czterech Pancernych" miała się nieźle i nie zginęła". :)))

 

Wyjaśnij, gdzie tak napisałem!?

 

A gdzie tam pisze że to Twoje słowa?

Nie zauważyłeś że ta (moja) ironiczna konstatacja pisana z mojego punktu widzenia może wynikać z pewnego logicznego ciągu Twoich wpisów? Ty który mi kilka postów wcześniej czytanie bez zrozumienia wytykałeś? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam pisze że to Twoje słowa?

Nie zauważyłeś że ta (moja) ironiczna konstatacja pisana z mojego punktu widzenia może wynikać z pewnego logicznego ciągu Twoich wpisów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A więc to jest ironiczna konstatacja? Jak dla mnie to zwykła manipulacja i nadużycie z Twojej strony!

 

P.S.

Konstatacja to stwierdzenie faktu, więc ja się pytam gdzie tak napisałem!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie składa się z kilku słów które w logicznym porządku znaczą to co napisałem.

Rozbijanie tego na czynniki pierwsze niczemu nie służy.....chyba że zależy ci tylko na sporze.

 

Ps. Nie ja przywołałem "Czterech Pancernych" i nie ja będę tym który będzie ciągnął tą wymianę zdań udając że nie zrozumiałem żartu i jego kontekstu. ;)

Nie pasuje ci tam słowo konstatacja to zamień na takie jakie ci pasuje....nie wmawiaj mi że manipuluję tam gdzie byłem daleki temu.

EOT w tej sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie składa się z kilku słów które w logicznym porządku znaczą to co napisałem.

Rozbijanie tego na czynniki pierwsze niczemu nie służy.....chyba że zależy ci tylko na sporze.

???

Proszę podaj gdzie to zrobiłem.

 

.nie wmawiaj mi że manipuluję tam gdzie byłem daleki temu.

np:

czyżby jednak zależało ci na tym by historia pisana "na podstawie Czterech Pancernych" miała się nieźle i nie zginęła". :)))

 

 

 

 

Nie pasuje ci tam słowo konstatacja to zamień na takie jakie ci pasuje

 

Ja nie umiem tak manipulować wpisami Maju!

Ok EOT...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez klecha

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota Kania to wybitność w swoim fachu.

Hahaha ale nie wiecie co ten Smelin miał na myśli,mówiąc "Wybitność w swoim fachu",co oznacza ten swój fach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo taka jest świadomość i aktywność obywatelska wyborców PiSu. Są w stanie ruszyć d... na wybory i to wszystko. Resztę ma im słusznie obsadzony rząd zapewnić. Sami palcem nie kiwną, no chyba że partia autobusy podstawi, transparenty wręczy i zapewni darmowy poczęstunek.

A propos autobusów może Pisiaki coś na temat tego zdjęcia maja coś do powiedzenia ?

Darli japę o sponsorowaniu KOD-u a tutaj co mamy?

 

a kasa z skąd jest że tak się spytam ?

jak ta nazwa demonstracji ma brzmieć Milion szarych komórek ?tam będzie jedna reszta bez komórkowce......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez asterix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kasa z skąd jest że tak się spytam ?

Kasa jest narodowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.