Skocz do zawartości
IGNORED

TVP jakby ciekawsza


jakub102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

XymoxDrugi napisał: Swoją drogą,czemu na protestach kodu nie ma młodzieży,nie ma zwykłych obywateli tylko politycy,urzędnicy z rodzinami i podstarzałe towarzystwo?

 

Ciekawe jak ma wyglądać "zwykły obywatel" i jak go odróżnić w telewizji np. od urzędnika? Tekst jak z "Poradnika agitatora" z 1968 roku. Tak na marginesie, ciekawe kiedy pojawi się uwspółcześniona wersja "Cichych i gęgaczy".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Genesis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do telewizji Trwam, Republika i RM są zapraszani wyłącznie potulni wazeliniarze oraz bezrefleksyjni potakiwacze. Nikt o poglądach choćby o centymetr odbiegających od obowiązującego tam jedynie słusznego standardu - nie ma wstępu. Tak zwana "dyskusja" tam jest identyczna jak na zebraniach partyjnych nieboszczki PZPR: ktoś wygłasza jakąś myśl, a wszyscy pozostali uczestnicy rozmowy popierają ją, każdy używając innego zestawu słów i chwalczych sformułowań. Wystarczy posłuchać "Rozmów Niedokończonych" na antenie RM: każdy, kto się nawet odrobinę wychyli - jest natychmiast wyłączany. Pluralizm poglądów w całej okazałości. Bierut i Gomułka w postaci czystej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A były jakięś relacje na żywo z innych protestów?np.pielęgniarek lub górników?

Swoją drogą,czemu na protestach kodu nie ma młodzieży,nie ma zwykłych obywateli tylko politycy,urzędnicy z rodzinami i podstarzałe towarzystwo?

A może pan Xymox by się chodź raz pofatygował poszedł osobiście zobaczył a potem komentował ?

 

będąc w Warszawie 27 lutego sporo osób widziałem młodych, rodziców z dziećmi ale jak się nie chce ich widzieć no cóż ...

 

a po drugie jak odróżnić zwykłego obywatela od niezwykłego ?.

 

z tego co wiem jest jeden zwykły który ma sznurki do tych niezwykłych.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzasz PiSowskie kłamstwa propagandowe. Raz wybrałem się z ciekawości na demonstrację KOD i widziałem tam normalnych ludzi,w różnym wieku, również młodych. Specjalnie dla mnie to zaaranżowali???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzasz PiSowskie kłamstwa propagandowe. Raz wybrałem się z ciekawości na demonstrację KOD i widziałem tam normalnych ludzi,w różnym wieku, również młodych. Specjalnie dla mnie to zaaranżowali???

Z tego co wiem specjalnie autobusy były pod szkole podstawione żebyś mógł zobaczyć tych mlodych

,zaraz po Twoim zobaczeniu zostali odwiezieni tymi pojazdami na lekcje religii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, wszędzie tylko nie w Trwam ani RM.

Gdy Jan Paweł II celebrował (tak to się zwie?) mszę na krakowskich Błoniach - w telewizorni widać było raptem ze stu ludzi, w dodatku - spieszących do roboty lub kolejki po srajtaśmę...

 

Bardzo sprytnie obecne telewizyje podchwytują, jak tyrać, by Kaczorowi, zdrajcy- dogodzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy Jan Paweł II celebrował (tak to się zwie?) mszę na krakowskich Błoniach - w telewizorni widać było raptem ze stu ludzi, w dodatku - spieszących do roboty lub kolejki po srajtaśmę...

 

 

Pamiętam taki kawał o specjalnym modelu kamery dla tv w demoludach, z spec-hebelkiem; Hebelek w dół i zamiast tłumów na demonstracji "Solidarność" widać kilka osób, hebelek w górę i na wiecu poparcia dla Jaruzela wiwatują tysiące zwolenników. Może znaleźli ta kamerkę gdzieś w piwnicach na Woronicza i testują?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XymoxDrugi napisał: Swoją drogą,czemu na protestach kodu nie ma młodzieży,nie ma zwykłych obywateli tylko politycy,urzędnicy z rodzinami i podstarzałe towarzystwo?

 

Ciekawe jak ma wyglądać "zwykły obywatel" i jak go odróżnić w telewizji ...

A czy wyboru politycznego na prezydenta i do sejmu dokonali zwykli ludzie...?

Tu już obaj, XymoxDrugi i Genesis, uzgodniliście fakty?

Hę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pamiętam taki kawał o specjalnym modelu kamery dla tv w demoludach, z spec-hebelkiem; Hebelek w dół i zamiast tłumów na demonstracji "Solidarność" widać kilka osób, hebelek w górę i na wiecu poparcia dla Jaruzela wiwatują tysiące zwolenników. Może znaleźli ta kamerkę gdzieś w piwnicach na Woronicza i testują?

Z telewizją to mam tak (pozwólcie, Kochani, że ukradnę coś memu jedynemu i umiłowanemu Haškowi):

"...- gdy się onego czasu paliły młyny odkolkowskie, to straż przyjechała aż z Vysoczan.

Rzekł Szwejk, przewracając się na drugi bok."

 

Za ewentualnią niedokładność - przepraszam.

Cytowane z niczego, czyli - głowy:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak się nie chce ich widzieć no cóż .

Może oglądał TV Kurski ? ;-).

 

a po drugie jak odróżnić zwykłego obywatela od niezwykłego

Zwykły obywatel to np. J. Kurski albo Prezes ;-). Niezwykły obywatel to taki z plakietką KOD w klapie ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do telewizji Trwam, Republika i RM są zapraszani wyłącznie potulni wazeliniarze oraz bezrefleksyjni potakiwacze. Nikt o poglądach choćby o centymetr odbiegających od obowiązującego tam jedynie słusznego standardu - nie ma wstępu. Tak zwana "dyskusja" tam jest identyczna jak na zebraniach partyjnych nieboszczki PZPR: ktoś wygłasza jakąś myśl, a wszyscy pozostali uczestnicy rozmowy popierają ją, każdy używając innego zestawu słów i chwalczych sformułowań. Wystarczy posłuchać "Rozmów Niedokończonych" na antenie RM: każdy, kto się nawet odrobinę wychyli - jest natychmiast wyłączany. Pluralizm poglądów w całej okazałości. Bierut i Gomułka w postaci czystej.

 

Do TVP za czasów PO byli zapraszani wyłącznie potulni wazeliniarze oraz bezrefleksyjni potakiwacze. Nikt o poglądach choćby o centymetr odbiegających od obowiązującego tam jedynie słusznego standardu - nie miał wstępu. Tak zwana "dyskusja" tam jest identyczna jak na zebraniach partyjnych nieboszczki PZPR: ktoś wygłasza jakąś myśl, a wszyscy pozostali uczestnicy rozmowy popierali ją, każdy używając innego zestawu słów i chwalczych sformułowań. Wystarczyło wtedy posłuchać "Dziś wieczorem" lub "Minęła 20-ta" na antenie TVP INFO: każdy, kto się nawet odrobinę wychylił - był natychmiast zakrzyczany Pluralizm poglądów w całej okazałości. Bierut i Gomułka w postaci czystej.

 

Ciekawe jest to że o RM i TV TRWAM najwięcej "wiedzą" i mają do powiedzenia ci którzy tych mediów nie słuchają i nie znają a wiedzę o nich czerpią z innych nieżyczliwych im mediów.

 

Jaro_747 dnia 13.03.2016 - 00:02 napisał

"Dobre!

"Mariusz Pilis, szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, rano zakazał relacjonowania na żywo protestu Komitetu Obrony Demokracji. Zbuntowali się przeciwko temu dziennikarze."

 

 

A były jakięś relacje na żywo z innych protestów?np.pielęgniarek lub górników?

 

Im nie o to chodzi. ;)

Przyzwyczajenie że TVP INFO ma pokazywać tak jak to było za PO zawsze i w pełnym wymiarze to co "jedynie słuszne" jest tak zakodowane w umysłach że nie mogą zrozumieć że można inaczej. :))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy kościelną wykładnię w temacie telewizji reżimowej, kiedyś nazywanej publiczną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sprytnie obecne telewizyje podchwytują, jak tyrać, by Kaczorowi, zdrajcy- dogodzić.

Ba! Mało tego ,ze zdrajcy! ja rzekłbym "POTENCJALNEGO MORDERCY" wszak nie zdziwiłbym się gdyby ten "zamach" ( szczerze watpię aby ktos maczał w tym palce -uwazam,ze po prostu zwykły czynnik ludzki zawinił oraz stara maszyna) był dziełem właśnie PANA PREZESA!!! ;)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do TVP za czasów PO byli zapraszani wyłącznie potulni wazeliniarze oraz bezrefleksyjni potakiwacze. Nikt o poglądach choćby o centymetr odbiegających od obowiązującego tam jedynie słusznego standardu - nie miał wstępu. Tak zwana "dyskusja" tam jest identyczna jak na zebraniach partyjnych nieboszczki PZPR: ktoś wygłasza jakąś myśl, a wszyscy pozostali uczestnicy rozmowy popierali ją, każdy używając innego zestawu słów i chwalczych sformułowań. Wystarczyło wtedy posłuchać "Dziś wieczorem" lub "Minęła 20-ta" na antenie TVP INFO: każdy, kto się nawet odrobinę wychylił - był natychmiast zakrzyczany Pluralizm poglądów w całej okazałości. Bierut i Gomułka w postaci czystej.

 

Ciekawe jest to że o RM i TV TRWAM najwięcej "wiedzą" i mają do powiedzenia ci którzy tych mediów nie słuchają i nie znają a wiedzę o nich czerpią z innych nieżyczliwych im mediów.

 

 

 

Im nie o to chodzi. ;)

Przyzwyczajenie że TVP INFO ma pokazywać tak jak to było za PO zawsze i w pełnym wymiarze to co "jedynie słuszne" jest tak zakodowane w umysłach że nie mogą zrozumieć że można inaczej. :))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

To prawda (jak w tytule wątku). Teraz nie muszę już szukać TV Republika - bo ta nazywa się teraz TVP Info, a Wiadomości TVP1 są nawet lepsze od Dziennika Telewizyjnego z czasów PRL.

 

Chociaż tam też o USA mówiono z radością. Jak im zastrzelili JFK dla przykładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o czym kwakał? Bo się nie załapałem . No i w jakiej roli, bo nie bardzo rozumiem. I najważniejsze - kto mu dał głos?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez klecha

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strescisz ?jak taki mocny nie jestem .....

 

 

Nie dałem rady oglądać wszystkiego. Niech idzie na solarium, jest jak biały że czasami wydaje się że to lalka ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez daris666

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano wczoraj, 09:31

Napisano wczoraj, 18:17

 

Panowie pokazali (nie pierwszy raz) z jaką pogardą traktują innych i co im chodzi po głowie...tego samego ode mnie się chyba nie spodziewacie? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką pogardą

ty marny człowieku wiesz coś o pogardzie? byłeś bity milicyjną lolą po nerkach? za poglądy byłes wywalony z pracy? byłeś opluwany przez farbowane lisy czyli kolegów? donoszono na ciebie w imię tzw miłości bliźniego? dali ci bilet w jedną stronę bez prawa powrotu? kazali ci podpisać lojalkę? wyrzucili z uczelni?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekania Maju odnoszą się do tego wpisu, którego już nie zacytował:

 

No i mamy kościelną wykładnię w temacie telewizji reżimowej, kiedyś nazywanej publiczną.

 

 

Gdzie tu jakaś "pogarda"?????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba coś więcej cytować?

Tym którzy poznali się "wysokiej kulturze" wystarczy to co podałem....ci którzy nie rozumieją lub maja podobną mentalność napiszą posty podobne do tych niżej; ;(

 

"ty marny człowieku wiesz coś o pogardzie? byłeś bity milicyjną lolą po nerkach? za poglądy byłes wywalony z pracy? byłeś opluwany przez farbowane lisy czyli kolegów? donoszono na ciebie w imię tzw miłości bliźniego? dali ci bilet w jedną stronę bez prawa powrotu? kazali ci podpisać lojalkę? wyrzucili z uczelni?

 

Dołączyłeś do kolegów opluwając mnie, ładnie to czynisz jakbyś to od zawsze robił i miał we krwi.....pogarda nie tylko tak skrajnie wyglądać musi jak to opisałeś, nie rozumiesz tego?

Chyba jednak nie rozumiesz skoro językiem pogardy się posługujesz. . ;(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dołączyłeś do kolegów opluwając mnie, ładnie to czynisz jakbyś to od zawsze robił i miał we krwi....."

Maju miałeś się nie zniżać do takiego poziomu. Dalej czekam na pełen przekaz audycji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopasowuję się do rozmówców....niektórzy jak im się nazbyt grzecznie odpowiada nie rozumieją i wydaje im się że im wszystko wolno.

 

Nie doczekasz się tego czego oczekujesz z co najmniej dwóch powodów;

- po pierwsze nie ma sensu bym kolejny raz podawał to co już było też przeze mnie podane

- po drugie pomyliłeś tematy i przytaczanie tego tutaj miałoby jeszcze mniej sensu ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.